Nevykęs bandymas apvogti Turgaus kepyklėlę

Nevykęs bandymas apvogti Turgaus kepyklėlę
GRU 31
2018-12-31 12:57 2018

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį buvo kėsintasi apvogti Turgaus kepyklėlę, esančią Turgaus g. 3a, tačiau bandymas galimai pasisavinti svetimą turtą vagišiui taip ir nepavyko.

Turgaus kepyklėlės vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip vyras, pakėlęs groteles jas meta į vitriną, sudaužo stiklus, bando užlįsti už prekystalio, bet netilpęs - pasišalina, taip nieko ir nepešęs.

Anot policijos pareigūnų, vagis atpažintas ir yra policijai žinomas iš ankstesnių veikų.

Pasak Turgaus kepyklėlės vadovo  Aido Žeimio, vagis nieko nepavogė, tačiau padaryta žala gali siekti ir apie 1000 eurų – sudaužyta durų vitrina, prekybinė vitrina, sugadintos plytelės. Apie įvykį pranešta policijai.

Anot policijos pareigūnų, vagis atpažintas ir yra policijai žinomas iš ankstesnių veikų, tačiau kol kas - nesulaikytas. 

Šiuo metu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę.   

Atnaujinimas 16:43 val.: vagišius suimtas

Turgaus kepyklėlės savininkas Aidas Žeimys stebėjo informaciją socialiniuose tinkluose, kuriuose į komentarus įsivėlė ir pats vagystę bandęs įvykdyti asmuo D.A.  teigdamas, kad į kepyklėlę laužėsi norėdamas pamaitinti benamį asmenį.

Aidas Žeimys taip pat sužinojo, kad D.A. gyvena Rukloje ir po švenčių ketina išvykti į užsienį: „Niekaip nesulaukiau, kol policiją jį suims, nors sakė, kad visą informaciją apie jį turi.  Sužinojęs, kad vagišius gali išvažiuoti į užsienį ir kur dabar galima jo ieškoti, pats nuvykau į Ruklą. Ten ir pamačiau ramiai vaikštinėjantį, niekur nesislapstantį vagišių D.A., iškviečiau policiją ir jis buvo suimtas.“

Nuotraukų galerija

Video

Nevykęs bandymas apvogti Turgaus kepyklėlę