Opozicijos narys: "Visi koalicijos susitarimai susiveda į naujų valdžios postų kūrimą bei užėmimą"

Opozicijos narys:
BAL 16
2019-04-16 08:33 2019

„Užteko tik vienos savaitės ir nuo iškilmingo valdančiosios koalicijos pareiškimo, kad „koalicijos veiklos programos prioritetu tapo visa tai, kas pagerintų Jonavos rajono žmonių gyvenimą“, nukritusi širma atskleidė realius susitarimus“, - savo socialinio tinklo paskyroje rašė Jonavos savivaldybės Tarybos narys Remigijus Osauskas.

Pastaruosius 4 metus kritikavę valdžią dėl lėšų švaistymo, taip pat ir rinkiminiu laikotarpiu pasisakę prieš perteklinį valdžios išlaidavimą, neatsispyrė pagundai užimti naują politinę pareigybę, kuri papildomai kainuos biudžetui daugiau kaip 20 tūkst. eurų per metus.

Opozicijos narys atskleidė, kad balandžio 15 dieną savivaldybės administracija elektroniniu laišku informavo kitus administracijos darbuotojus, jog nuo tos pačios dienos, balandžio 15 d., į mero patarėjo pareigas priimta į tarybą neišrinkta, LR liberalų sąjūdžio Jonavos skyriaus pirmininkė  Alina Batulevičienė.

„ (...) Alina Batulevičienė priimta į mero patarėjo pareigas nuo 2019 m. balandžio 15 d. parodė, kad visi koalicijos susitarimai susiveda į naujų valdžios postų kūrimą bei užėmimą.

Apmaudžiausia, kad tokiam „gardaus valgio šaukštui“ pasidavė ir Jonavos liberalai, kurių neatsiejama dalis buvau 10 metų. Pastaruosius 4 metus kritikavę valdžią dėl lėšų švaistymo, taip pat ir rinkiminiu laikotarpiu pasisakę prieš perteklinį valdžios išlaidavimą, neatsispyrė pagundai užimti naują politinę pareigybę, kuri papildomai kainuos biudžetui daugiau kaip 20 tūkst. eurų per metus.

Įprastai valdančiąją koaliciją sudariusios politinės jėgos pasiruošia bendrą veiklos programą ir pasidalina esamus politinius postus (vicemero, administracijos direktoriaus bei pavaduotojo), tačiau naujų pareigybių finansavimas - tai jau prastas lygis. Esu tikras, kad dar nesibaigiant šiems metams, biudžetas savivaldybės darbuotojų darbo užmokesčiui tikrai bus didinamas“, - savo mintimis dalijosi R. Osauskas.

Mero patarėjo – politinio pasitikėjimo pareigybė sukurta maždaug prieš 10 metų, tačiau nė karto Jonava neturėjo mero patarėjo ir niekuomet nekilo poreikio skirti finansavimą šiai pareigybei išlaikyti.

Alina Batulevičienė Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos (VSDFV) Jonavos poskyryje pradėjo dirbti prieš tris metus, vedėjos pareigose, šiandien dienai politikė, savo socialinio tinklo paskyroje skelbia, kad šias pareigas palieka balandžio 13 dieną.

Archyvo nuotrauka

 

Nuotraukų galerija