Optibet Futsal A lygoje favoritai šventė sunkias pergales

Optibet Futsal A lygoje favoritai šventė sunkias pergales
GRU 20
2020-12-20 08:05 2020

Šeštadienį Prienų sporto ir pramogų arenoje buvo sužaistos trejos aštuntojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Šiame ture kol kas pergales šventė favoritai, tačiau jos nei vienai komandai nebuvo lengvos. 

Pirmieji pergale džiaugėsi Alytaus „Dainavos“ vyrai, kurie 5:3 nugalėjo ŠSPC „Radviliškio“ ekipą, vis dar liekančią be taškų. 

Pirmasis rungtynių kėlinys buvo ramesnis nei antrasis, tiek iš progų, tiek iš įvarčių pusės. Visgi pirmieji tą įvartį pelnė „Dainava“, kurios gretose 6 minutę pasižymėjo Paulius Sakalis. 

Dar po šešių minučių Donatas Paulauskas rezultatą išlygino, tačiau kėlinio pabaigoje Vytautas Lukša dar kartą išvedė „Dainavą“ į priekį. 

Antrasis kėlinys prasidėjo praktiškai identiškai kaip pirmasis. Ir vėl po 6 minučių nuo kėlinio pradžios įvartį įmušė Paulius Sakalis tik šįkart „Radviliškis“ savu įvarčiu atsakė greičiau – jau po trijų minučių rezultatą sušvelnino Justas Gulbinas. 

Praėjus dar trims minutėms Lukas Genevičius įmušė ketvirtąjį „Dainavos“ įvarti, bet „Radviliškis“ ir vėl neliko skolingas – persvarą iki minimumo sumažino Kristupas Petravičius. 

„Radviliškis“ bandė rezultatą lyginti visais įmanomais būdais ir siekė iškovoti pirmąjį tašką, bet viskas galiausiai pasibaigė antru Vytauto Lukšos įvarčiu ir įtvirtinta „Dainavos“ pergale. 

Kitose rungtynėse Jonavos „Vikingai“ turėjo vargo su „Akmenę“, kurią jiems pavyko įveikti rezultatu 7:5. 

Šiose rungtynėse nesužaidus net pusę kėlinio į „Vikingų“ vartus buvo įmušti du įvarčiai be atsako. Pirmąjį iš 6 metrų baudinio pelnė Tadas Labukas, o po to galingu smūgiu pasižymėjo Edvinas Jasaitis. 

Tačiau atsaką „Vikingai“ pateikė ir tai padarė 11 minutę, per kurią du įvarčius pelnė Jurijus Jeremejevas. Žaidžiantysis „Vikingų“ treneris galingais ir labai tiksliais smūgiais pasižymėjo po standartinių situacijų ir atstatė „status quo“. 

Visgi po pirmojo kėlinio pirmavo „Akmenė“. 14 minutę Evaldas Kugys realizavo 10 metrų baudinį ir tai buvo paskutinis pirmojo kėlinio įvartis. 

Antrojo kėlinio pradžia „Akmenei“ nebuvo gera. 24 minutę raudoną kortelę gavo Karolis Balkys, o tą pačią minutę rezultatą išlygino Benas Spietinis. 

Tas pats B.Spietinis po penkių minučių nesėkmingai sužaidė galva, nepamatė, kad jo vartininkas paliko vartus ir norėdamas jam galva pamesti kamuolį, įsimušė į savus vartus. 

Tokią komandos draugo klaidą labai greitai ištaisė Paulius Osauskas, pasižymėjęs iš labai aštraus kampo ir dar kartą išlyginęs rezultatą. 

Įpusėjus kėliniui išsilygino ir jėgos aikštėje. Šįkart B.Spietinis sulaukė antros geltonos kortelės ir turėjo palikti aikštę. Į tokią situaciją „Akmenė“ greitai sureagavo ir dar tą pačią minutę T.Labukas išvedė savo komandą į priekį, bet neilgam. Po minutės Genaras Samsonik gražiai suklaidino varžovų gynėją ir stipriu smūgiu nepaliko šansų jų vartininkui. 

Po keturių minučių greitą „Vikingų“ kontrataką rezultatyviai užbaigė Gytis Vasylius ir „Vikingams“ pirmą kartą šiose rungtynėse pavyko įsiveržti į priekį. 

„Akmenė“ rungtynių pabaigoje jau žaidė su penkiais aikštės žaidėjais, bet „Vikingai“ kantriai gynėsi, o likus mažiau nei minutei įmušė ir paskutinį rungtynių įvartį, kuomet iš toliau nei pusės aikštės kamuolį į tuščius vartus pasiuntė komandos treneris Jurijus Jeremejevas, į savo sąskaitą įsirašęs dar vieną „hat-tricką“. 

Trečiose vakaro rungtynėse daug vargo turėjo Gargždų „Pramogos“, kurios po atkaklios ir sunkios kovos 7 : 5 palaužė „TurboTransfers“. 

Vos aštuoniese į rungtynes atvykę „TurboTransfers“ vyrukai fantastiškai sužaidė pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo net 4:2. 

Pirmasis „TurboTransfers“ gretose pasižymėjo Aivaras Meškinis, atlikęs efektingą smūgį, neleisdamas kamuoliui nusileisti ant žemės. 9 minutę rezultatą išlygino Martynas Velyvis, o tikras įvarčių vijurkas buvo užsuktas kėlinio pabaigoje. 

Ramūnas Radavičius, Aurimas Skurdelis, A.Meškinis ir Aurimas Tamaliūnas pasižymėjo per paskutines penkias kėlinio minutes, tačiau daugiau atstovų turėjo „TurboTransfers“, kurie ir pirmavo po pirmojo kėlinio. 

Antrajame kėlinyje jau „Pramogos“ pradėjo žaisti aukštesne pavara ir įpusėjus kėliniui ne tik išlygino rezultatą, bet jau turėjo dvejų įvarčių persvarą. 

Po kartą pasižymėjo Algimantas Bačanskis, Aurimas Skurdelis, Donatas Surblys, o taip pat kartą į savo vartus įsimušė A.Tamaliūnas – po tokios sekos situacija kardinaliai pasikeitė. 

Jau priekį būdami Gargždų futbolininkai šios persvaros nepaleido. 31 minutę dar ją padidino Germanas Ezerskiy, „TurboTransfers“ į tai atsakė Manto Makutunovičiaus įvarčiu, tačiau tai buvo viskas ir pergalė atiteko Gargždų komandai. 

Rezultatai: 

„Dainava“ 5 : 3 „Radviliškis“ 

6‘ [1 : 0] Paulius Sakalis 

12‘ [1 : 1] Donatas Paulauskas 

17‘ [2 : 1] Vytautas Lukša 

26‘ [3 : 1] Paulius Sakalis 

29‘ [3 : 2] Justas Gulbinas 

32‘ [4 : 2] Lukas Genevičius 

36‘ [4 : 3] Kristupas Petravičius 

40‘ [5 : 3] Vytautas Lukša 

Jonavos „Vikingai“ 7 : 5 „Akmenė“ 

8‘ [0 : 1] Tadas Labukas (iš 6 m. b.) 

9‘ [0 : 2] Edvinas Jasaitis 

11‘ [1 : 2] Jurij Jeremejev 

11‘ [2 : 2] Jurij Jeremejev

14‘ [2 : 3] Evaldas Kugys (iš 10 m. b.) 

24‘ [3 : 3] Benas Spietinis 

24‘ Karolis Balkys („Akmenė“) – raudona kortelė 

29‘ [3 : 4] Benas Spietinis (į savus vartus) 

29‘ [4 : 4] Paulius Osauskas 

30‘ Benas Spietinis („Vikingai“) – raudona kortelė 

30‘ [4 : 5] Tadas Labukas 

31‘ [5 : 5] Genaras Samsonik 

35‘ [6 : 5] Gytis Vasylius 

40‘ [7 : 5] Jurij Jeremejev 

Gargždų „Pramogos“ 7 : 5 „TurboTransfers“ 

5‘ [0 : 1] Aivaras Meškinis 

9‘ [1 : 1] Martynas Velyvis 

15‘ [1 : 2] Ramūnas Radavičius 

18‘ [2 : 2] Aurimas Skurdelis 

19‘ [2 : 3] Aivaras Meškinis 

19‘ [2 : 4] Aurimas Tamaliūnas 

25‘ [3 : 4] Algimantas Bačanskis 

26‘ [4 : 4] Aurimas Skurdelis 

28‘ [5 : 4] Aurimas Tamaliūnas (į savus vartus) 

30‘ [6 : 4] Donatas Surblys 

31‘ [7 : 4] German Ezerskiy 

35‘ [7 : 5] Mantas Makutunovičius

Panašūs straipsniai

FUTSAL: „Vikingai“ ir „Šiauliai“ pergales šventė įmušdami po 5 įvarčius

FUTSAL: „Vikingai“ ir „Šiauliai“ pergales šventė įmušdami po 5 įvarčius

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje vakar buvo pradėtos dešimtojo turo rungtynės. Naujuosius metus pergalingai pradėjo Jonavos „Vikingai“ ir FA „Šiauliai“, kurie pergales iškovojo, įmušdami po penkis įvarčius. ...

Čempionai ir vicečempionai naująjį Optibet Futsal A lygos sezoną pradėjo sunkiomis pergalėmis

Čempionai ir vicečempionai naująjį Optibet Futsal A lygos sezoną pradėjo sunkiomis pergalėmis

Sekmadienį Prienų sporto arenoje buvo sužaisti likę trys pirmojo Optibet Futsal A lygos turo susitikimai. Pergalingai naująjį sezoną sugebėjo pradėti praėjusio sezono čempionai ir vicečempionai,...

„CBet“ komandą it kumštį norintis matyti V.Šeškus: „Ši lyga kaip niekad stipri“

„CBet“ komandą it kumštį norintis matyti V.Šeškus: „Ši lyga kaip niekad stipri“

Svarbiai akistatai su „Telšiais“ besirengę Jonavos „CBet“ krepšininkai priversti padaryti pauzę. Dėl patvirtinto COVID-19 atvejo nukeltos abejos šią savaitę turėjusios vykti „CBet“ ir „Telšių“ tarpusavio run...

FUTSAL: J.Jeremejevo ir R.Gedmino „hat-trickai“ atnešė jų klubams pergales

FUTSAL: J.Jeremejevo ir R.Gedmino „hat-trickai“ atnešė jų klubams pergales

Sekmadienį Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergalėmis džiaugėsi Jonavos „Vikingai“ ir ...

Naująjį „Optibet“ Futsal A lygos sezoną „Vikingai“ pradėjo sunkia pergale

Naująjį „Optibet“ Futsal A lygos sezoną „Vikingai“ pradėjo sunkia pergale

Šį savaitgalį Prienuose ir Radviliškyje startavo naujasis „Optibet“ Futsal A lygos sezonas, kuriame varžosi ir Jonavos „Vikingai“, praėjusiame sezone užėmę antrąją vietą. ...

„Vikingai“ sutriuškino varžovus iš Šiaulių

„Vikingai“ sutriuškino varžovus iš Šiaulių

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienį buvo sužaistos dvejos rungtynės. Jose pergales šventė praėjusių metų prizininkai, ti...

Lyderių akistatoje – lygiąsias išplėšęs J.Jeremejevo įvartis paskutinę sekundę

Lyderių akistatoje – lygiąsias išplėšęs J.Jeremejevo įvartis paskutinę sekundę

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje antradienį buvo sužaistos dvejos 12-ojo turo rungtynės. Būtent šįvakar vyko centrinė turo dvikova, kurioje susirėmė du lygos lyderiai – Kauno „Vytis“ ir pirmaujantys Jonavos ...

Antru bandymu FA „Šiauliai“ nugalėjo „Panevėžį-Sportidus“, V.Derendiajevas nukalė pergalę „Vikingams“

Antru bandymu FA „Šiauliai“ nugalėjo „Panevėžį-Sportidus“, V.Derendiajevas nukalė pergalę „Vikingams“

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje sekmadienį buvo sužaistos likusios dvi 11-ojo turo rungtynės. Vienose iš jų FA „Šiauliai“ pasiekė revanšą ir šįkart 4:3 nugalėjo „Panevėžys-Sportidus“ komandą. Tuo metu Jonav...

„Vikingų“ naujokų įvarčiai apkartino „Radviliškio“ sezono pradžią

„Vikingų“ naujokų įvarčiai apkartino „Radviliškio“ sezono pradžią

Šeštadienio popietę Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo tęsiamos antrojo turo kovos. Vienintelėse dienos rungtynėse sezono debiutą turėjo ŠSPC „Radviliškis“, tačiau namuose žaidusi komanda 0:2 nusileido ...

Dar vienas įvarčių lietus ir „Vikingų“ pergalė

Dar vienas įvarčių lietus ir „Vikingų“ pergalė

Vėlų trečiadienio vakarą Jonavos sporto arenoje buvo sužaistos likusios devintojo turo Optibet Futsal A lygos rungtynės. Devintajame ture jau buvo įprastas įvarčių lietus, jį buvo galima išvysti ir šiose run...

V. Šeškus nesitiki lengvo ,,BC Jonava" starto: ,,Įsibėgėsime"

V. Šeškus nesitiki lengvo ,,BC Jonava" starto: ,,Įsibėgėsime"

„Iš pradžių bus sunku, bet įsibėgėsime“, – sezono išvakarėse sako Virginijus Šeškus. „BC Jonava“ dar nebaigė komandos komplektacijos darbų, tačiau draugišką „Mero taurės“ turnyrą treneris pasitinka pozityvia...

Į Jonavą sugrįžta NKL lygoje dominuojantis K. Thomas

Į Jonavą sugrįžta NKL lygoje dominuojantis K. Thomas

Į Jonavos „CBet“ gretas grįžta 26-erių 203 cm ūgio amerikietis Kahlilas Thomas, Nacionalinės krepšinio lygos („Vikinglotto-NKL“) sezoną pradėjęs „Šilutės“ komandoje. Praėjusį sezoną K. Thomas buvo rezult...

Lietuvos moterų tinklinio mūšyje – intriguojanti Vilniaus ir Jonavos ekipų akistata

Lietuvos moterų tinklinio mūšyje – intriguojanti Vilniaus ir Jonavos ekipų akistata

Šeštadienį TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate įvyko intriguojanti Vilniaus „SM Tauro-VTC“ ir Jonavos „Aušrinės-KKSC“ ekipų akistata. Jeigu dar praėjusiame sezone jonaviškės būtų laikomos akivaizd...

Startuoja su iššūkiais susiduriantys Lietuvos tinklinio čempionatai

Startuoja su iššūkiais susiduriantys Lietuvos tinklinio čempionatai

Šį savaitgalį startuoja 2020-2021 m. TOP SPORT Lietuvos vyrų bei moterų tinklinio čempionatai. Sudėtinga situacija dėl COVID-19 pandemijos privertė organizatorius ilgai dėlioti varžybų datas bei nustatyti kl...

NKL: Pergalių seriją nutraukė „Telšių“ tritaškiai

NKL: Pergalių seriją nutraukė „Telšių“ tritaškiai

„Telšiai“ (9-5) tapo komanda, nutraukusia 14-ikos Jonavos „CBet“ (14-2) pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje („Vikinglotto-NKL“). Be Virginijaus Šeškaus, Laimono Kisieliaus ir Igno Labučio žaidusi  „CB...

„Lūšis“ ilgai priešinosi, bet „CBet“ nesustabdė

„Lūšis“ ilgai priešinosi, bet „CBet“ nesustabdė

Dėl pergalės Šilalėje Jonavos „CBet“ (12-1) komandai teko pavargti – „Lūšies“ (0-11) komanda po atkaklios kovos įveikta rezultatu 84:65 (19:13, 20:21, 15:15, 30:16). Tai 12-oji iš eilės Jonavos klubo pergalė Nac...