Padėka Jonavos Priėmimo ir skubios pagalbos skyriui. Gėda Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriui!

Padėka Jonavos Priėmimo ir skubios pagalbos skyriui. Gėda Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriui!
RGP 13
2019-08-13 17:18 2019

Aš ir mano mažoji dukrytė norime nuoširdžiai padėkoti Jonavos Priėmimo ir skubios pagalbos skyriui ir tarti „gėda“ Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriui.

Bet apie viską nuo pradžių.

Penktadienį, rugpjūčio 10 d., teko skubiai vykti į Jonavos Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių, nes mano 3,5 metų dukrytę apkandžiojo šuo. Žaizdos buvo, mano akimis, kraupios – nelygiais, apkramtytais kraštais, pakankamai gilios, tad be medikų pagalbos vargu ar būtų pavykę padėti mažylei.  

Jonavoje dirbantis personalas žaibiškai suteikė visą reikiamą pagalbą, gal net pusvalandžio neprireikė ir keliomis siūlėmis susiūti, ir skobas ant įkandimo žaizdų sudėti, ir pleistriukus mažajai pacientei suklijuoti. Už tokią greitai ir profesionaliai suteiktą pagalbą tariu nuoširdų AČIŪ Jonavos medikams aš, sukandžiotos mergytės mama, ir mažoji pacientė.

Tačiau yra ir kita medalio pusė.

Jonavos medikams bebaigiant tvarstyti mano dukrytės žaizdas – aš nualpau. Tai buvo mano antras nualpimas su traukuliais per trumpą laiką. Ir šiuo atveju Jonavos medikų komanda staigiai sureagavo – mane atgaivino, pastatė lašelinę, atliko tyrimus, o kadangi reikėjo atlikti kompiuterinę tomografiją ir išsiaiškinti mano nualpimo ir traukulių priežastis, jonaviečiai iškvietė greitosios medicinos pagalbos automobilį, kuris nuvežė mane į Kauno klinikų Skubios pagalbos skyrių.

Kaune po kompiuterinės tomografijos buvau užmiršta kaip pacientė. Po trijų valandų laukimo rezidentės paklausiau, ar mane apžiūrės gydytojas. Ji tik nustebo, kad iki šiol nieko nebuvo ir po kelių minučių paaiškino "na žinot, pas mus taip būna, kad pamiršta apie pacientą, jai nesi raudonasis pacientas".  (Raudonasis pacientas - tai mirštantis asmuo.) Kaune Neurologo vizito taip ir nesulaukiau, o atsakymą gavau tik po 6 valandų laukimo.

Po tokios patirties Kaune, dar kartą dėkoju Jonavos Priėmimo ir skubios pagalbos skyriui, kurie savo darbą atliko nepriekaištingai.

Tatjana Fricler