Palaikykite jonavietę LNK projekto Finalo ketverte

Palaikykite jonavietę LNK projekto Finalo ketverte
KOV 09
2019-03-09 08:28 2019

Jonavietė, aštuoniolikmetė Gabrielė Užkurytė-Senjasa šį sekmadienį pasirodys LNK tiesioginėje laidoje „Finalo ketvertas“ . Ji sutiko pasidalinti savo mintimis. 

Kas tai per projektas, kuriame dalyvausi? 

Tai „Finalo ketvertas“. Kiekvieno į laidą atėjusio dalyvio tikslas užkariauti vieną iš keturių muzikinių sostų, iškviečiant į kovą jį užimantį atlikėją. Visos laidos transliuojamos tik tiesiogiai, tad kiekviena laida yra tarsi finalas.  

Koks tavo tikslas šiame projekte? 

Mėgautis tuo, kam jaučiu didžiausią aistrą ir ja dalintis su kitais. Mano tikslas atrasti savo klausytojus, kuriuos veš mano energija, pasirodymai, atlikimas ir muzikos stilius. 

Kas yra sudėtingiausia dalyvaujant muzikiniame projekte? 

Vienas iš projektų iššūkių - gebėjimas būti ypač „lanksčiu“: turi greitai reaguoti bei  įsisavinti reikiamą informaciją, nes niekada nežinai kas dėl tam tikrų aplinkybių gali keistis tavo pasirodyme ar, tuo labiau, kas nutiks eterio metu. Visada turi būti pasiruošęs bet kam! 

Ar pasiruošimas pasirodymams užtrunka ilgai? 

Pasirodymui skiriu visą savo laiką, pastangas ir įdirbį, nes tik būdama maksimaliai pasiruošusi galiu sau leisti iki tam tikros ribos atsipalaiduoti scenoje, mėgautis euforija ir padaryti ką galiu geriausiai. 

Ar jaudinatės prieš lipdama į sceną? 

Prieš pasirodymus aš jaučiu švelnų jaudulį ir adrenaliną! Tačiau vos pradėjus dainuoti užmirštu mane supantį pasaulį ir vietos jauduliui nebelieka - suprantu, kad esu ten kur ir turėčiau būti. 

Ar tikitės išsikovoti muzikinį sostą? 

Savimi aš pasitikiu, tad ne paslaptis, kad į ši projektą ateinu su pasiryžimu užkariauti „Finalo ketvertą“ ir nekantrauju tai padaryti! 

Laidos „Finalo ketvertas“ tiesioginis eteris -  kovo 10 d. 19 val. per LNK televiziją. Kviečiame stebėti ir palaikyti!

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Dviejų jonaviečių dovana miestui ir jo svečiams – programėlė ,,Keliauk po Jonavą“

Dviejų jonaviečių dovana miestui ir jo svečiams – programėlė ,,Keliauk po Jonavą“ 2

Dar šios savaitės pradžioje jonaviečiai Paulius Deksnys (18m.) ir Neimantas Jocius (20 m.) pristatė naują programėlę išmaniesiems telefonams, kuri turėtų patikti ne tik jonaviečiams, bet ir miesto svečiams –...

Už turko ištekėjusi jonavietė: ,,Jei musulmonas atskiria savo vaiką nuo mamos, dažniausiai kalta – ji pati“

Už turko ištekėjusi jonavietė: ,,Jei musulmonas atskiria savo vaiką nuo mamos, dažniausiai kalta – ji pati“ 4

Kai kalbama apie lietuvaites, ištekėjusias už musulmonų, ko gero, ne vienam prieš akis išnyra istorijos apie paklusti vyrams verčiamas moteris, dramatiškas skyrybas, iš motinų atimtus ir į svetimas šalis išve...

Globos namų pertvarkos ekspertė: vyksta vertybių pasitikrinimo metas

Globos namų pertvarkos ekspertė: vyksta vertybių pasitikrinimo metas

Žiežmarių ir Biržų istorijos, kuomet bendruomenės nesutiko į savo kaimynystę priimti tėvų globos netekusių vaikų ir žmonių su proto ar psichikos negalia, retą paliko abejingą. Institucinės globos pertvarką i...