Panevėžiečiai ima pavyzdį iš jonaviečių

Panevėžiečiai ima pavyzdį iš jonaviečių
SPA 23
2017-10-23 12:10 2017

Praėjusį penktadienį Jonavoje lankėsi Panevėžio rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Aldona Paškevičienė, Panevėžio r. vaikų globos namų direktorės pavaduotoja Violeta Pervazienė, Panevėžio r. vietos veiklos grupės pirmininkė Vilma Juodagalvytė-Baranovskaja, Aleksandro Stulginskio universiteto kaimo regioninės plėtros centro vadovas Rimantas Čiūtas. Svečių jau laukė Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Vijolė Šadauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Ūselienė, Jonavos r. vaikų globos namų direktorė Emilija Markucevičienė, Jonavos vietos veiklos grupės pirmininkas Juozas Jokimas, vietos plėtros strategijos įgyvendinimo projektų vadovas Petras Vyšniauskas. 

– Atvažiavome pas jus pasisemti patirties, nes ir mes turime eiti tuo pačiu keliu, – sakė Aldona Paškevičienė ir trumpai supažindino, kaip ieškoma globėjų, kaip su jais dirbama, nes į Vaikų globos namus priimama tik kraštutiniu atveju.

Savo ruožtu jonaviečiai papasakojo, su kokiomis problemomis susiduriama, kaip  jos sprendžiamos, taip pat kalbėjo apie rajone įkurtus pirmuosius bendruomeninius vaikų globos namus.

Po diskusijų svečiai lankėsi Kulvos bendruomeniniuose vaikų globos namuose, kur susitiko su socialine pedagoge Inga Želviene (vaikai tuo metu dar buvo mokykloje), kuri papasakojo apie pirmuosius savarankiškus žingsnius, pasidžiaugė, jog globotiniai noriai dalyvauja Kulvos bendruomenės organizuojamuose renginiuose. 

K. Lukoševičiūtės nuotr.