Paramos fondas „Veneris“: "Gal kam reikia?"

Paramos fondas „Veneris“:
KOV 26
2018-03-26 08:59 2018

Kovo mėnesis Fondui buvo darbymetis! Norėjome džiaugsmo suteikti kuo didesniam ratui žmonių. Darėme didžiulę rūbų ir daiktų dalijimo akciją į kurią atsiliepė daugiau nei pusantro šimto šeimų, buvo tikras skruzdėlynas! Jos rinkosi VISKO: patalynė, žaislai, indai, įv. buities reikmenys, batai, rūbai, kūdikių reikmenys, baldai, technika (viskas, kas sudovanota pačių jonaviečių). Esame labai patenkinti puikiai pavykusia pasidalijimo savaite. Vėliau Darbininkų g. 11 vyko talka.

Kadangi mūsų naudojamo pastato Darbininkų g. 11 panaudos sutartis jau baigiasi, o ir mums patiems atėjus pavasariui norisi įsileisti į veiklą naujų vėjų, organizavome generalinę tvarką.

Nuo pat Fondo įkūrimo kaupti rūbai ir batai buvo kruopščiai peržiūrėti, atrinkti visiškai nešiojimui netinkami. Per visus veiklos metus (nuo 2015 m.), šie rūbai dalyvavo 2 kartus kasmet vykusioje „Rūbų akcijoje“ ir dar daugybėje vietinių pasidalijimų, skirtų šeimoms. Vadinasi liko rinkti, perrinkti, visai nebenaudotini rūbai...

Būkime taupūs. Galime naudingai panaudoti likusias liūdnai styroti kelių tonų rūbų krūvas. Savanoriai atidžiai peržiūrėjo ir dabar dalinamės su: gyvūnų prieglaudomis, autoservisais, bendruomenėmis, žmonėmis, kuriems reikalingos įvairios medžiagos buityje, darbeliams, garažuose ir pan. Reikia turėti savo maišus.

Jau greitai mums reikės išsikraustyti iš Darbininkų g. 11, informuosime apie naują veiklos vietą, kai tik bus pasirašyta nauja panaudos sutartis, kurią jau deriname, todėl drąsiai kraukite pilnus automobilius tų rūbų, kurių jau niekas nebenešios ir juos naudokite dar vienam gyvenimui, nes negi geriau užrakinti juos ir palikti nesunaudotus?..

Ateikite visi! Kviečiu skambinti, rašyti ar laisvai ateiti prisirinkti tinkamų medžiagų savo numatytoms reikmėms pirmadienį – antradienį- trečiadienį nuo 9 iki 12 val. Darbininkų g. 11 iki balandžio pabaigos. Tel: 8-626-55212, fondas.veneris@gmail.com, facebook: Paramos fondas Veneris.

Kol kas dovanojamus daiktus galima palikti Darbininkų g. 11, palikti įnešus pro pirmąsias duris (bet būtina pranešti, kad jais tinkamai pasirūpintume). Smulkesnius daiktus galima pristatyti ir į Skruzdėliuką (Kauno g. 4), kur gyventojai jau didesnę dalį ir neša, o situacijai keičiantis Jūs tikrai būsite informuoti.

Taip pat primenu, kad veikla vykdoma toliau visu šimtu ir daugiau procentų, kadangi turime planų plėsti savo veiklas, prijungti naujų idėjų, kurios labai patiks jonaviškiams ir rajono gyventojams. Laukite naujienų Facebook paskyroje ar spaudoje.

Kviečiame prisijungti, registruotis ir savanorius, kurie gali būti labai įvairaus amžiaus, kadangi yra pačių įvairiausių Fondo darbų, kuriuose naudingas gali tapti kiekvienas (reklama, daiktų mieste surinkimas, Skruzdėliuko aprūpinimas, Facebook informacija, veiklų administravimas, projektų vadyba, daiktų rūšiavimai ir pan.). 

 

Paramos fondo „Veneris“ vadovė Jūratė Cvirkienė

Panašūs straipsniai