Pasigedo greičio ribojimo kalnelių segmentų

Pasigedo greičio ribojimo kalnelių segmentų
LIE 30
2019-07-30 10:05 2019

Į portalą jonavoszinios.lt kreipėsi jonavietė, kuri pasigedo Lietuvių gatvėje įrengtų greičio ribojimo kalnelių segmentų – dalies jų tiesiog nėra. Miesto seniūnija tikina jau sprendžianti šią problemą, tačiau kur dingo segmentai – nežinia.

,,Jau kurį laiką Lietuvių gatvėje esantys greičio ribojimo kalneliai – išardyti. Išimtų segmentų vietoje kyšo aštrūs varžtai. Baisu važiuoti šia gatve, nes gali pradurti padangas. Ar kalnelių segmentai buvo išimti dėl mieste vykusių triatlono varžybų? Gal Lietuvių gatvė buvo atsarginis kelias? Visgi kalneliai buvo sudėti dar visai neseniai. Segmentai - ne ,,Lego" kaladėlės, kurias galima gražiai sudėti į vietą... Ar kalneliai bus sutvarkyti?“, - klausė jonavietė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi).

Kaip teigia miesto seniūnas Povilas Beišys, dėl triatlono varžybų išties buvo nuardyta keletas greičio ribojimo kalnelių, tačiau visi jie buvo atstatyti.

,,Negalime pasakyti, kur dingo greičio ribojimo kalnelių segmentai iš Lietuvių gatvės, nes juos nuardėme ne mes. Jie neturi nieko bendro su triatlono varžybomis. Belieka spėlioti, ar tai – vandalizmo rezultatas, ar segmentai neatlaikė sunkiasvorio transporto. Negalime pasakyti, kas nutiko iš tikrųjų. Kaip ten bebūtų, imtasi veiksmų, kad segmentų vietoje neliktų padangas pažeisti galinčių elementų, o netrukus kalneliai bus atstatyti – segmentai užsakyti, dabar belieka laukti jų ir atstatymo darbų. Tikimės, kad juos įgyvendinti pavyks greitu metu, galbūt jau kitą savaitę...“, - pasakojo miesto seniūnas.

Panašūs straipsniai

Jonavietis: avarinis signalas – ne mygtukas ,,stok, kur nori“

Jonavietis: avarinis signalas – ne mygtukas ,,stok, kur nori“ 2

Rimkuose, Chemikų gatvėje, prie R. Samulevičiaus bei J. Vareikio progimnazijų rytais susidaro nemenkos automobilių eilės. Jonavos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai dar...

Gyventojus neraminanti perėja sulauks specialistų dėmesio

Gyventojus neraminanti perėja sulauks specialistų dėmesio

Miesto pakraštyje, J. Basanavičaus gatvės pabaigoje, esanti pėsčiųjų perėja jau ilgą laiką neramina Miškininkų gatvės ir jos apylinkių gyventojus – neretas vairuotojas lyg pamiršta laikytis saugaus greičio ir...