Pasirašyta koalicijos sutartis – viešinama keturių metų programa

Pasirašyta koalicijos sutartis – viešinama keturių metų programa
BAL 08
2019-04-08 13:08 2019

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, šiandien, balandžio 8-osios popietę įvyko valdančiosios daugumos sutarties pasirašymas. Savo parašais koalicijos sutartį patvirtino trys politinės partijos. Priedas prie sutarties - veiklos programa - sudaryta iš 10 skirtingų sričių.

„Kreipiuosi į kolegas, kurie dalyvauja sutarties pasirašyme ir savo parašais patvirtins įsipareigojimus keturis metus dirbti santarvėje, taikoje, kad gerovę jaustų visi jonaviečiai. Trys partijos, laimėjusios mandatus taryboje, nusprendė susiburti į 16 asmenų komandą – 12 socialdemokratų, 2 – socialdemokratų darbo partijos ir 2 – liberalų partijos atstovai. Prie pasirašomos sutarties yra priedas, itin ilga, dešimties sričių veiklos programa. Dėkoju darbo grupei, kuri apjungė politinių partijų programines nuostatas bei papildė trūkstamas ir visiems priimtinas sritis. Koalicijos sudarymo procesas vyko be streso, derybos - ilgos, nes norėjom išsamiai aptarti ir išdiskutuoti būsimą programą, kad pasiryžimas dirbti būtų ilgalaikis“, - prieš koalicijos sutarties pasirašymą kalbėjo būsimas meras, Socialdemokratų partijos Jonavos skyriaus pirmininkas Mindaugas Sinkevičius.

„Išskirti svarbiausią koalicijos programos punktą būtų sunku. Daug diskutavom, ieškojom argumentų, kodėl viena ar kita sritis yra svarbi. Mums svarbiausia ir labiausiai rūpi -  visuma“, - teigė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Jonavos skyriaus pirmininkė Alina Batulevičienė.

„Koalicijos programą surašėm iš skirtingų partijų programų. Programos nuostatas rašėm taip, kad būtų aktualu visiems. Paliestos įvairios - ir socialinės, ir ekonominės sritys“, - sakė Lietuvos socialdemokratų darbo partijos Jonavos skyriaus pirmininkė Rita Latviūnienė.

Valdančiosios daugumos sudaryme nesiderėta su kitomis politinėmis jėgomis, kurios dar prieš rinkimus buvo pasirašiusios priešrinkiminį susitarimą, kurio vienas punktas skelbė – nesudaryti koalicijos su socialdemokratais.

Visą keturių metų veiklos programą rasite ČIA

 

 

 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Naujai pastatytoje „Fredos“ gamykloje krizė negresia – atlyginimai viršija 1000 eurų

Naujai pastatytoje „Fredos“ gamykloje krizė negresia – atlyginimai viršija 1000 eurų

Šių metų kovą duris atvėrusi įmonei „Freda“ priklausanti nauja baldų gamykla jau gali pasigirti puikiais rezultatais. Čia dirba geriausi savo srities specialistai, įdiegtos pažangiausios technologijos....

Judėjimo negalią turintis Viktoras: niekada nesijaučiau „kitokiu“

Judėjimo negalią turintis Viktoras: niekada nesijaučiau „kitokiu“

Krepšinis, pergalės laurai pasaulio fitneso ir kultūrizmo čempionate, akrobatiniai triukai, breikas, asmeninio tobulėjimo konsultavimas – 27-erių Viktorui Topol neįgaliojo vežimėlis tobulėti netrukdo....