Pirkėja po apsipirkimo ,,Rimi": ,,Kol visų reikalaujama saugotis, parduotuvės darbuotojas šaiposi iš koronaviruso"

Pirkėja po apsipirkimo ,,Rimi
RGP 11
2020-08-11 13:20 2020

Portalą jonavoszinios.lt pasiekė skaitytojos Renatos (pavardė redakcijai žinoma) skundas - moteris tikina, kad šiandien, rugpjūčio 11-ąją, jos apsipirkimą parduotuvėje ,,Rimi" apkartino nuostabą sukėlęs apsauginio elgesys. Anot moters, šis akivaizdžiai netinkamai dėvėjo veido uždangalą ir kosėjo nesilaikydamas etiketo. Negana to, Renatos žodžiais tariant, parduotuvėje dirbančios pardavėjos, pabandžiusios sudrausminti apsaugos darbuotoją, išgirdo tik jo pasiteisinimą, jog jam, gerokai sušvelninus tiksliai pasakytą vyro žodį - ,,dzin". ,,Rimi" savo ruožtu tikina, kad apsauginio elgesys bus įvertintas.

,,Kai paprasti žmonės baudžiami už kaukių nedėvėjimą parduotuvėse, ,,Rimi" apsauginis visai nesilaiko kosėjimo etiketo, laksto šalia žmonių ir prekių vos prisidengęs specialiu skydeliu ir dar kosėja ant visos parduotuvės. Manau, kad tokie poelgiai turi būti įvertinti. Tuo labiau, kad ir pardavėjos jį drausmino, bet išgirdo tik nemandagų pasisakymą. Kol visų reikalaujama saugotis, parduotuvės darbuotojas šaiposi iš koronaviruso", - trumpai situaciją nupasakoja Renata.

Perdavus skaitytojos skundą prekybos tinklui ,,Rimi Lietuva", jo atstovė viešiesiems ryšiams Renata Keršienė akcentavo, kad pirkėjos susirūpinimas, pamačius aprašomą situaciją - suprantamas.

,,Savo darbuotojams nuolat primename ir primygtinai prašome neiti į darbą, jei jaučiami bent menkiausi peršalimo ar kitų ūmių kvėpavimo takų ligų simptomai. To paties prašome ir mūsų partnerių, apsaugos kompanijų darbuotojų. Atsiprašome už nerimą, kurį sukėlė matyta situacija. Jau susisiekėme su Jonavos „Rimi“ apsaugos paslaugas teikiančia įmone ir priminėme apie pareigą šiuo sudėtingu laikotarpiu elgtis itin atsakingai

Siekiant užtikrinti mūsų pirkėjų ir darbuotojų saugumą bei laikydamiesi visų atsakingų institucijų nurodymų, nuolat primename darbuotojams ir pirkėjams apie reikalavimą dėvėti apsaugos priemones. Šiuo atveju apsaugos darbuotojas dėvėjo kaukę, kuri atitinka valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo paskelbtame sprendime pateiktą apsaugos priemonių aprašymą, t.y. dengė nosį ir burną. Be to, tiek mūsų, tiek partnerių darbuotojai turi visas galimybes bei priemones sistemingai rūpintis rankų higiena, parduotuvėje sustiprintu režimu, atsakingai, valomi visi daugiausiai liečiami paviršiai – kasos, darbo įrankiai, pirkinių krepšeliai ir vežimėliai", - aiškino Renata Keršienė pridurdama, kad ,,Rimi Lietuva"  dėkoja pirkėjai už atsakingą požiūrį šiuo visiems įtemptu metu