,,Bitės bate" pseudonimu prisistatanti R. Venskauskaitė įrašė naują dainą: kviečiame pasiklausyti

,,Bitės bate
LIE 30
2020-07-30 09:55 2020

Reda Venskauskaitė (18 m.)  - mergina, kurią muzika lydėjo nuo mažų dienų: ji mokėsi groti pianinu Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje, dalyvavo ne viename muzikiniame konkurse, kuriame klausytojus džiugino ne tik išskirtiniu balsu, bet ir sugebėjimu groti iki šiol pakankamai mažai žinomu muzikos instrumentu - ukulėle. Šiandien ji savo klausytojams prisistato ,,Bitės Bate" pseudonimu. Ir net pasirinkusi taikomosios matematikos studijas, ji atranda laiko kūrybai - vakar, liepos 29-ąją, ji ,,Youtube" kanale patalpino dainą ,,Atiduodu". 

Kūryba - ne svetima

,,Ši daina man nėra pirma, nes rašyti jas pradėjau dar besimokydama Jonavos Senamiesčio gimnazijoje. Nemažai dainų esu sukūrusi grodama ukulėle ar pianinu. Dalis jų buvo sukurtos juoko forma, kitos - ne.

Tačiau ,,Atiduodu", turbūt, yra pirmas mano kūrinys, kuriam pati gaminausi instrumentalą - fonogramą, naudodamasi kompiuteriu ir kitais elektroniniais prietaisais. Kitiems kūriniams grojau gyvai", - paklausta apie savo kūrybą pasakojo Reda. 

Įrašė savo kambaryje

Nors klausantis ,,Atiduodu" eiliniam klausytojui, ko gero, nė sekundei nekyla mintis, jog šis įrašytas ir sukurtas - ne profesionalų, Reda pasakoja, kad kūrinys ,,gimė" jos kasdieninėje aplinkoje. 

,,Dainą įrašėme namuose, mano kambaryje su draugės Kristinos įranga, vis bandant ir bandant ieškot geriausio varianto. Dėl geresnės akustikos galvojom, kad teks lįst į spintą, bet galiausiai apsiėjom ir paprastai", - šypsodamasi kalbėjo mergina. 

Kai atiduoda save iki perdegimo

Apie ką ši daina yra pačiai Redai?

,,Man ,,Atiduodu" yra daina apie meilę, kai žmogus ne visai supranta, kad nėra gerai... Kai vienas vis duoda ir duoda neprašytas iki perdegimo, bet pats to nesuvokia ir galbūt net suvokti nenori", - pasakojo Reda.

Kurs tol, kol pajėgs

Paklausta, ar mergina žada kurti toliau, Reda nė nedvejodama atsako, kad jos kūrybinis kelias tikrai nesibaigs ties ,,Atiduodu". 

,,Kursiu, kol jėgų turėsiu. Jei rašysiu ne dainas, tai - eilėraščius, tekstus ir panašiai", - kalbėjo Reda.

Tie, kas susidomėjo Redos kūryba, turėtų pasekti jos ,,Instagram" paskyrą ,,bite.bate". Čia nuolat atnaujinami jos kurti tekstai.

Video

,,Bitės bate

Panašūs straipsniai

LGBT reprezentuojanti jonavietė: ,,Norėčiau kiekvienam palinkėti matyti patį žmogų, neklijuojant jokios etiketės"

LGBT reprezentuojanti jonavietė: ,,Norėčiau kiekvienam palinkėti matyti patį žmogų, neklijuojant jokios etiketės"

Homofobija, patyčios, diskriminacija – sąvokos, kurios neretai lydi viena kitą. Jos gerai pažįstamos ir jonavietei Violetai Tamelytei – mergina, remdamasi asmenine patirtimi bei sukauptomis žiniomis, savanor...

Su Pelenės istorija 3x3 krepšinį palyginęs D. Tarvydas: „Lietuvai jis labai reikalingas“

Su Pelenės istorija 3x3 krepšinį palyginęs D. Tarvydas: „Lietuvai jis labai reikalingas“

„Krepšinio namų“ apdovanojimuose Jonavos „CBet“ lyderis Darius Tarvydas įvertintas kaip geriausias 2020 metų 3x3 formato žaidėjas Lietuvoje. 199 cm ūgio 29-erių metų D. Tarvydas kartu su Utenos „Juventus“ tr...

Jonavos senamiestyje kalvis įkurdino žibinčių: skleidžia šviesą ir gėrį

Jonavos senamiestyje kalvis įkurdino žibinčių: skleidžia šviesą ir gėrį

Jonavoje, Kauno ir Sodų gatvių sankirtoje stovinčio pastato sienos nišoje jau kurį laiką praeivius stebi Jonapolio žibinčius – iš metalo lakštų nukalta skulptūra. Jos autorius jonavietis Andrius Šukutis pasakoja...