Pranas: „Norfos“ Achilo kulnas – taromatas

Pranas: „Norfos“ Achilo kulnas – taromatas
BIR 11
2020-06-11 07:37 2020

Darbo reikalais į Jonavą atvykęs ir čia apsistojęs Pranas teigia, kad Rimkuose esančio prekybos centro „Norfa“ Achilo kulnas (silpnoji vieta) – dažnai neveikiantis, sugedęs taromatas. Anot jonavoszinios.lt pašnekovo, kituose miestuose „Norfa“ taromatai geriau prižiūrimi, tačiau čia, susidaro toks įspūdis, net nenorima arba neturima pajėgumų taisyti sugedusio taromato. 

„Man jau trečią kartą teko likti nieko nepešus su depozitine tara. Norint ją priduoti, tuos tris kartus taromate buvo užrašas „Neveikia“. Klausiau pardavėjų, ar bus taisoma, sakė – ne. Mačiau, kad taromatą ištuštinti siunčia valytoją, kuri pyksta dėl papildomo darbo. Nors Rimkų „Norfa“ gražiai atsinaujino, tačiau jų Achilo kulnas – taromatas, ir susidaro toks įspūdis, kad jie nenori priimti taros arba neturi, kas ją rūšiuotų. Kitų miestų „Norfose“, kiek teko pabuvot, tokių problemų mažiau būna, geriau tvarkosi“, - pasakojo Pranas.

Panašių nusiskundimų girdėta ir anksčiau. Anot jonaviečių, prekybos centro „Norfa“ taromatai dažnai būna perpildyti ir depozitinę tarą nėra kaip priduoti, tenka kulniuoti į kitas prekybos vietas.

„Visų pirma, norime atsiprašyti gerb. Prano bei kitų klientų už sukeltus nepatogumus. Norime atkreipti dėmesį, kad ši pastaba perduota Rimkų „Norfos“ vadovybei, kuri užtikrino taromatą prižiūrėti dar atidžiau.

Kalbant apie taromatų priežiūrą – juos ištuština, prižiūri ir valo prekybos centro salės darbuotojai. Jei tai yra techninis gedimas, kurių, žinoma, pasitaiko, tuomet kviečiamas meistras ir gedimas yra šalinamas“, - teigia „Norfa“ atstovas spaudai Darius Ryliškis bei priduria, kad atskiro etato – taromato operatoriaus – nėra, todėl atsitinka taip, jog esant dideliam pirkėjų srautui, salės darbuotojai galimai nesuspėja laiku ištuštinti perpildyto taromato, dėl to kurį laiką nėra galimybės priduoti taros.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Panašūs straipsniai