Pusfinalis pradėtas penkių setų trileriu

Pusfinalis pradėtas penkių setų trileriu
KOV 24
2018-03-24 10:15 2018

2017-2018 metų Lietuvos moterų tinklinio čempionate keturios geriausios komandos pradėjo pusfinalių kovas. Šalies čempionate į pusfinalį iš karto pateko geriausiai Baltijos moterų tinklinio lygoje pasirodžiusios Alytaus ir Kauno komandos. Dėl patekimo į šį etapą grumėsi trys pajėgiausios šalies čempionate rungtyniavusios komandos bei Baltijos lygoje gan anksti savo kovas baigusi Jonavos „Achema-KKSC“ ekipa.

Raimondos Strelkauskaitės treniruojamos jonavietės abejose rungtynėse buvo stipresnės už Vilniaus „SM Tauras-VTC“ klubą, o kitoje poroje Vilniaus „Universitetas“ taip pat dukart įveikė Gargždų SC komandą.

Pusfinaliuose Alytaus „Alytaus Jotvingiai“ varžysis su sostinės „Universiteto“ klubu, o Jonavos tinklininkės jau pradėjo pusfinalio dvikovą su Kauno „TK Kaunas-ASU“ komanda. Būtent šios ekipos rungtyniavo Baltijos lygoje ir dukart atkrintamosiose pergales šventė laikinosios sostinės atstovės.

Šalies čempionato pusfinalio pirmosios rungtynės vyko Jonavos sporto arenoje. „Achema-KKSC“ tinklininkės siekė žūtbūt pasiekti revanšą ir joms padaryti pavyko, tačiau teko dėti daug pastangų, nes mačo eigoje viskas klostėsi ne itin sėkmingai.

Pirmajame sete atrodė, kad aikštelės šeimininkės neturės vargo ir daugiau nei užtikrintai nugalėjo kaunietes. Tačiau tas neprognozuojamas moterų tinklinis. Antrajame sete viskas apvirto aukštyn kojom ir jau viešnios be didesnio vargo ėmė dominuoti aikštelėje. Nors trečiajame sete dar jonavietės mėgino pakreipti įvykių eigą, bet klaidos neleido to padaryti. Situacija tapo sudėtinga, tačiau tuo metu atsilikdamos 1:2 Jonavos tinklininkės parodė charakterį, o retsykiais joms palanki buvo ir fortūna.

Po galingų Valerijos Sobol smūgiu varžovės vėl pasijuto visiškai bejėgės. Taškus rinko ir kitos Jonavos komandos žaidėjos bei viskas nusikėlė į lemiamą penktąjį setą. Situacija susiklostė labai permainingai. „Achema-KKSC“ žaidėjos pirmavo 12:8, bet klaidos netgi leido į priekį išsiveržti viešnioms (12:13). Visgi, pakilios nuotaikos aikštės šeimininkės surengė lemiamas solidžias atakas ir išplėšė pergalę rezultatu 3:2 (25:14, 16:25, 19:25, 25:10, 15:13).

Kovo 24 d., šeštadienį, antroji pusfinalio dvikova vyks Kaune. Jei laimėti pavyktų kaunietėms, būtų žaidžiamas lemiamas, „auksinis“ setas pagal penktojo seto taisykles (iki 15 taškų).

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

,,Kuršiai" nutraukė penkių iš eilės ,,Jonavos" krepšininkų pergalių seriją

,,Kuršiai" nutraukė penkių iš eilės ,,Jonavos" krepšininkų pergalių seriją

Penkių iš eilės „Jonavos“ (14-21) klubo pergalių serija Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutrūko Palangoje. Jonaviečiai rezultatu 72:94 (23:19, 19:25, 11:23, 19:27) nusileido vietos „Kuršiams“ (16-19)....

Baltijos šalių MMA čempionate jėgas bandė ir afrikiečiai

Baltijos šalių MMA čempionate jėgas bandė ir afrikiečiai

Per pusantro šimto kovotojų iš penkių valstybių demonstravo meistriškumą atvirajame mišriųjų kovos menų (MMA) Baltijos šalių čempionate. Jonavoje vykęs tarptautinis turnyras sudo...

Jau pradėta sniego gamyba slidinėjimo trasoje

Jau pradėta sniego gamyba slidinėjimo trasoje 1

Praėjusią naktį, oro temperatūrai keliais laipsniais nukritus žemiau nulio, slidinėjimo trasoje įjungtos sniego gamybos patrankos bei pradėtas trasos paruošimas slidinėjimo sezonui. Apie 2 valan...