Remigijus Osauskas: normalius žmones palikite ramybėje

Remigijus Osauskas: normalius žmones palikite ramybėje
GEG 15
2017-05-15 11:05 2017

Seimo valstiečių plano „išblaivinti tautą“ paranojiškomis ir nelogiškomis priemonėmis, panašu, kad užsikrėtė ir Jonavos valdžia.

Gegužės 25 d. taryboje bus svarstomas klausimas - uždrausti prekybą alkoholiniais gėrimais (iki 7,5 proc.) savivaldybės institucijų ir įstaigų organizuojamų švenčių, masinių renginių, parodų, koncertų, teatro spektaklių metu renginio teritorijoje.

Jei tikslas buvo blaivios Joninės, tai ir reikėjo pakartoti praėjusių metų priemones – neleisti atsinešti savo alkoholinių gėrimų, neleisti dalyvauti šventėje girtiems, sustiprinti apsaugą. O dabar, priėmus šį sprendimą, Rudens mugėje negalėsime paragauti Biržų aludario alaus, dalyvaujant kaimo bendruomenės šventėje, neišgersime taurės vyno ar alaus bokalo, po naujametinio spektaklio ar koncerto, šampano taurės irgi nepakelsime. 

Pasikartosiu - priemonės, kovojant su alkoholizmu, turėtų būti nukreiptos prieš vartojančius alkoholį "kibirais", o ne prieš sugebančius kultūringai ir saikingai gerti. Tai mažumai – nuo alkoholio priklausantiems, geriančiai daug, geriančiai namuose, neturinčiai darbo, turinčiai mažas pajamas, nusivylusiai ir pan., reklamos draudimai, draudimai šventėse, amžiaus didinimas visai nepadės.

Kaip sako Žilvinas Šilėnas (LLRI prezidentas) padėkime jiems, o normalius žmones palikime ramybėje.

Nesuprantu, kodėl valdžia suaugusiam žmogui turi nurodinėti kada pirkti alaus?

Remigijus Osauskas, Jonavos r. savivaldybės tarybos narys

Panašūs straipsniai

LGBT eisenoje dalyvavęs jonavietis: ,,Meilė yra meilė, o mes – ne ligoniai“

LGBT eisenoje dalyvavęs jonavietis: ,,Meilė yra meilė, o mes – ne ligoniai“ 3

Į portalą jonavoszinios.lt šiandien kreipėsi jonavietis Laurynas (skaitytojo prašymu vardas pakeistas), kuris tikino negalėjęs nesureaguoti į prieš homoseksualus nukreiptas jonaviečių diskusijas – šeštadienį ...

Ž. Galimovas: „Tikslas – užtikrinti tinkamą švietimo kokybę mūsų vaikams“

Ž. Galimovas: „Tikslas – užtikrinti tinkamą švietimo kokybę mūsų vaikams“ 1

Šiandienos savivaldybės Tarybos posėdyje bus sprendžiamas Panoterių Petro Vaičiūno ir Upninkų pagrindinių mokyklų bei Barupės mokyklos-daugiafunkcio centro reorganizavimo klausimas. Būtent šis balsavima...