Š. Dambrauskas: „Žaisti Jonavos komandoje man yra didelė garbė ir atsakomybė“

Š. Dambrauskas: „Žaisti Jonavos komandoje man yra didelė garbė ir atsakomybė“
VAS 28
2018-02-28 14:39 2018

Vienas jauniausių šio sezono „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato žaidėjų – „Jonavos“ komandos gynėjas Šarūnas Dambrauskas pirmuosius žingsnius vyrų krepšinyje žengė šių metų pradžioje.

Šešiolikmetis krepšininkas kovo 1-ąją dieną švęs septynioliktąjį gimtadienį, o dar prieš savo gimtadienį jonavietis spėjo blykstelėti – praėjusį savaitgalį dvikovoje su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipa Š. Dambrauskas pelnė 11 taškų. 

Apie prasidedančią karjerą „Jonavos“ klube ir debiutą NKL čempionate su Š. Dambrausku bendravo tinklalapis „jsk.lt“.

- Esi Jonavietis. Ką tau reiškia rungtyniauti gimtojo miesto komandos gretose?

- Žaisti Jonavos komandoje man yra didelė garbė ir atsakomybė, tai tikrai nuostabus jausmas. Komandos nariai mane priėmė išties šiltai, per treniruotes mane kalbindavo, patardavo bei drąsindavo žaisti agresyviai ir be baimės.

- Ar anksčiau eidavai kaip sirgalius palaikyti Jonavos komandos? Tikėjaisi vieną dieną žaisti komandoje?

- Taip, eidavau į kiekvienas rungtynes ir palaikydavau savo miesto komandą. Buvau pagalvojęs, kad būtu šaunu netolimoje ateityje žaisti už šią komandą. Svajonė išsipildė.

- Ar kai buvai sirgalius turėjai savo mėgstamiausius žaidėjus Jonavos komandoje?

- Turėjau du mėgstamiausius žaidėjus, kurių žaidimu visada ateidavau pasimėgauti, tai - Lukas Grabauskas ir Martynas Pacevičius. Lukas mane žavėdavo vadovavimu komandai ir aštrumu žaidžiant, o Martynas - savo agresija aikštelėje.

- Šių metų pradžioje debiutavai NKL čempionate. Koks jausmas debiutuoti tokiame lygyje?

- Nemeluosiu, iš tiesų, jaudinausi, nes žinojau, kad teks žaisti prieš profesionalius žaidėjus.

- Žaidei ir prieš brolių Ballų „Vytautą“. Kaip patiko tą patirtis? Ar buvo jaudulio ar noro gerai pasirodyti rungtynėse?

- Žaidžiant prieš brolių Ballų „Vytautą“ šiek tiek jaudinausi, bet tuo pačiu žinojau, kad tai bus nauja patirtis mano gyvenime. Noro gerai pasirodyti rungtynėse visada būna, todėl neišskyriau šių rungtynių lyg tai būtų kažkas ypatingo.

- Rungtynėse su „Sūduva“ pelnei 11 taškų. Kaip manai, kaip tau pavyko taip gerai pasirodyti?

- Kaip ir prieš kiekvienas rungtynes mane padrąsina komandos draugai, liepia būti agresyviu ir nebijoti varžovų, todėl suėmiau save į rankas ir stengiausi parodyti viską, ką galiu.

- Ar jauti vis didėjantį trenerių pasitikėjimą?

- Iš tiesų, negaliu atsakyti į ši klausima tiksliai, nes esu dar naujokas, stengiuosi pasirodyti kuo geriau, bet manau su laiku turėčiau po truputį įgyti pasitikėjimo iš trenerių.

- Kaip manai , ką šiame sezone gali pasiekti „Jonavos“ klubas?

Kaip ir kiekvienas žaidėjas, aš labai daug tikiuosi iš savo komandos, žinau, kad galime pasirodyti itin gerai, nugalėti bet ką ir pasiekti finalinį ketvertą. Stengsimės pasirodyti kaip tik galime geriau.

JSK informacija

Panašūs straipsniai

Jonavos rūmų teisėja Jolanta Damulienė: „Baisiausias dalykas gyvenime – abejingumas“

Jonavos rūmų teisėja Jolanta Damulienė: „Baisiausias dalykas gyvenime – abejingumas“ 1

Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmuose dirbanti teisėja Jolanta Damulienė tikra – jei laiką būtų galima pasukti atgal, pasirinktų tą patį – teisėjos – kelią, nors kartais, ieškant teisingo sprendimo, tenka gerok...