Senolis su savadarbiu pistoletu persišovė koją

Senolis su savadarbiu pistoletu persišovė koją
LAP 23
2020-11-23 08:38 2020

Kaip praneša Policijos departamentas, 80-metis vyras su savadarbiu pistoletu persišovė koją.

Kaip paaiškino senolis, jis, lapkričio 22 d., būdamas prie garažo Virbalų gatvėje, su savadarbiu pistoletu persišovė koją. Vėliau, automobiliu „Rover 214“, apie 22 val. 38 min. atvyko į prekybos centrą Maximą, Chemikų gatvėje. Pastebėję sužalotą vyrą, prekybos centro apsaugos darbuotojai iškvietė jam pagalbą.

Vyras pristatytas į ligoninę. Savadarbį ginklą, kuriam nebuvo išduotas leidimas, paėmė policijos pareigūnai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. (Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis),  1 d. (Tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.).

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Panašūs straipsniai

Naktį miške praleidęs jonavietis grybautojas - surastas

Naktį miške praleidęs jonavietis grybautojas - surastas

Šiandien ryte surastas grybauti išėjęs ir Jonavos rajone miškuose pasiklydęs senolis. Vakar, rugsėjo 9 d., 22.24 val. buvo gautas pranešimas, kad Jonavos gyventojas apie 16.30 val. išvyko grybau...

Pėsčiųjų perėjoje automobilis parbloškė moterį

Pėsčiųjų perėjoje automobilis parbloškė moterį 9

Šiandien, spalio 20-ąją, apie 14 va. Jonavoje, J. Ralio gatvėje, moters vairuojamas ,,Opel" parbloškė pėsčiąją, kuri, skaitytojų teigimu, kelią kirto eidama per pėsčiųjų perėją.  Garbaus amžiaus...