Skaitytojai: Kalėdinės dovanos bus slepiamos po vogta eglute?

Skaitytojai: Kalėdinės dovanos bus slepiamos po vogta eglute?
GRU 23
2019-12-23 08:29 2019

Nusivylimo kupiną laišką atsiuntė portalo jonavoszinios.lt skaitytojai, kuriame neslepiama nuoskauda dėl vidury miesto įvykdyto vandalizmo. Laiške keliamas klausimas – ar taip pasielgęs žmogus slėps Kalėdų dovanas po vogta eglute?

„Artėja gražiausios metų šventės: džiaugsmas, šiluma, artimųjų susibūrimas prie šventinio stalo.   Šiais metais ypatingai daug prekyviečių prekiauja kalėdinėmis eglutėmis, daniškais kėniais. Miškai lyg ir apsaugoti nuo pavienių kirtimų, o Jonavos miestas, pasirodo, kad nelabai... Vieni jonaviečiai puoselėja ir puošia miestą, kiti - niokoja. Štai, miesto parke, prie trečio tvenkinio esančio pliažo, buvo nukirsta eglė. Nereikia net į mišką važiuoti. Ką jau kalbėti, įstatymai draudžia gyventojams kirsti medžius be savivaldybės leidimų net nuosavuose sklypuose.

Kaip žmogus, įvykdęs vandalizmą vidury miesto, gali sau ramia sąžine švęsti Šv. Kalėdas, linkėti savo artimiesiems pačių gražiausių dalykų, slėpti po vogta eglute dovanas? O gal ir tos dovanos vogtos?“, - teigiama atsiųstame laiške.

Laišką atsiuntę jonaviečiai priduria, kad apie įvykį pranešta policijai.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Skaitytojai klausia: kokio vairavimo stažo reikia, norint vairuoti taksi?

Skaitytojai klausia: kokio vairavimo stažo reikia, norint vairuoti taksi?

Kai praėjusią savaitę publikavome straipsnį apie 19-metę taksistę (visą tekstą galite skaityti ...

Gyventojai piktinasi: iš kamino besiveržiantys dūmų kamuoliai kelia įtarimą

Gyventojai piktinasi: iš kamino besiveržiantys dūmų kamuoliai kelia įtarimą 1

Jau esame rašę (plačiau skaitykite čia), kad Fabriko gatvėje stovintis kaminas ne ...