Sniego valytuvo – barstytuvo mįslė

Sniego valytuvo – barstytuvo mįslė
GRU 01
2017-12-01 10:12 2017

Vakar socialiniuose tinkluose užvirė tikra „audra“ dėl incidento, kuris įvyko neva dėl susiaurintos Chemikų gatvės. Nuotraukas pažiūrėję interneto vartotojai suskubo komentuoti, jog sniego valytuvas - barstytuvas „netelpa“ siauroje gatvėje ir valydamas kelią kliudė lengvąjį automobilį. Kitose nuotraukose, kurios įkeltos į Facebook grupę „Jonavos miesto skelbimai“ , taip pat matosi ir policijos pareigūnų automobilis.

Dėl šio įvykio ir vėl kilo gyventojų pasipiktinimo banga dėl siaurinamų gatvių, dėl per daug esančių saugumo salelių ir panašiai.

Tačiau įvykio aplinkybės kiek kitokios.  

Lengvąjį automobilį vairavęs vairuotojas atsitrenkė į saugumo salelėje esanti kelio ženklą. Nuo smūgio automobilis atsidūrė skersai kelio ir sustojo.

„Važiavo mūsų „MAZ“  barstytuvas – valytuvas ir pastebėjęs skersai kelio stovintį automobilį norėjo jį apvažiuoti. Teko užvažiuoti ant šaligatvio ir vienas ratas „įkrito“ į minkštą, šlapią žemę. Sunkus MAZ‘as tiesiog užklimpo.  Kvietė traktorių, teko tempti, o policijos pareigūnai buvo dėl lengvojo automobilio, kuris atsitrenkė į kelio ženklą. Mūsų kaltės šioje istorijoje nėra. MAZ‘as nekliudė lengvojo automobilio“, - situaciją paaiškino bendrovės „Jonavos paslaugos“ direktoriaus pavaduotojas komunaliniam ūkiui Ričardas Laboga.

Remigijaus L. nuotrauka