„Socdemai“ ir „Darbiečiai“ nepasidalino reklaminiu plotu

„Socdemai“ ir „Darbiečiai“ nepasidalino reklaminiu plotu
VAS 20
2019-02-20 09:53 2019

Vasario 19-osios vakarą kandidatas į Jonavos merus Saulius Jakimavičius pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas Socialdemakratų kandidatas į tarybos narius Nerijus Šalūga neva tai plėšiantis „Darbiečių“ kandidato S.Jakimavičiaus politinę reklamą nuo stendo.  Vos per vieną vakarą trumpas siužetas peržiūrėtas kelis tūkstančius kartų, keliasdešimt kartų „pasidalintas“ ir gausiai pakomentuotas internautų.

Incidentas užfiksuotas Šešuvos kaime, Jonavos rajone. 

„Kas čia šitas vyriškis?“, - rankose laikydamas Sauliaus Jakimavičiaus plakatą klausė Nerijus Šalūga.

„Kodėl Jūs perkabinėjat plakatus, kodėl Jūs nuiminėjat plakatus, galiu paklaust?“, - klausinėjo moteris „už kadro“.

„Man atrodo, Jūs ir nuplėšėt plakatą“, - teigė N.Šalūga.

„Ar Jūs matėt?“, - nenusileido moteris.

Moteris tvirtino, jog  prieš minutę matė, kad plakatas kabėjo ir teigė, jog N.Šalūga atėjo ir nuplėšė S. Jakimavičiaus reklamą.

„Pati kabinau tą plakatą ir pravažiuodama mačiau, kaip N.Šalūga nusegė S.Jakimavičiaus plakatą, jį sulenkė pusiau ir pasikišo užantin, o į atsilaisvinusią vietą pakabino savo plakatą. Kai privažiavau, kandidatas pradėjo tiesinti konkurento plakatą ir stengėsi jį pritvirtinti atgal“, - teigė moteris. 

„Darbiečių“ kandidatas, kurio plakatai buvo neva tai nuplėšti, situacijos nesureikšmina.

„Kova turėtų būti garbinga ir rinkiminė konkurencija neturėtų supriešinti visų partijų atstovų. Šito incidento nesureikšminu. Juk ir po rinkimų visiems teks bendrauti ar netgi dirbti kartu“, - teigė Saulius Jakimavičius.

„Socdemų“ kandidatas Nerijus Šalūga šią situaciją komentuoja savaip ir atsakymą pateikė viešai, savo Facebook paskyros puslapyje:

"Mįslė,  Sauliau Jakimavičiau - kas iš tiesų plėšo oponentų plakatus??? Kaimo skelbimų lentoje reklamuojasi dvi partijos, po nakties vienos iš jų plakatas dingsta, lieka kabėti tik Darbo partijos. Klausimas/kriminalas - kas galėtų nuplėšti mano plakatą? Pirmoji nuotrauka daryta 2019 02 19, 17.14 val. Antroji kitą rytą, t.y., 2019 02 20 07.20 val. (nuotraukos pridedamos). Klausimas Giletai Kisielei (filmuotoja): gal pavyko nufilmuoti ką nors? Ar savęs nefilmuojate?

Rinkimai kai kurių dalyvaujančių pusių nervus tiek įaudrino, kad žmonės ima elgtis neadekvačiai. Iš video aiškiai matyti, kad plakatas , kuriame pavaizduotas kitas kandidatas, nėra plėšomas, priešingai - kabinamas ant lentos. Jis nėra nei suplėšytas, nei suglamžytas, nei dar kažkaip kitaip suniokotas. Gal nepatiko, jog būtent socialdemokratas savo rankom prie to plakato prisilietė. Esu už demokratiškus ir sąžiningus rinkimus, todėl po mano prisilietimo, plakatai kaba du, ko negaliu pasakyti apie vaizdą skelbimų lentoje 2019 02 20 rytą.

P.S. Gileta Kisiele, gal galėtumėte parodyti visą filmuotą medžiagą, nuo įvykio pradžios, kurioje aiškiai matosi, kad plakatas nebuvo plėšomas ir kodėl teko perkabinti plakatą. O ne video iškarpas ir išvedžiojimus," - rašė Nerijus Šalūga.

Incidentas užfiksuotas Šešuvos kaime, Jonavos rajone. 

 

Sauliaus Jakimavičiaus vaizdo medžiaga

Nerijaus Šalūgos nuotraukos

Nuotraukų galerija

Video

„Socdemai“ ir „Darbiečiai“ nepasidalino reklaminiu plotu

Panašūs straipsniai