,,Šokio revoliucijoje“ – antrasis ,,Acro Bro‘s“ pasirodymas

,,Šokio revoliucijoje“ – antrasis ,,Acro Bro‘s“ pasirodymas
SPA 14
2019-10-14 11:46 2019

,,Šokio revoliucija“ – per LNK televiziją transliuojamas šokių projektas, kuriame savo sugebėjimus kiekvieną sekmadienį demonstruoja skirtingų stilių bei amžiaus šokėjai. Vakar, spalio 13-ąją, vyko antrasis projekto etapas, kuriame naują pasirodymą pristatė ir ,,Acro Bro‘s“ šokių - trikingo grupė. Nors ši nepateko į kitą etapą, grupės dalyviai džiaugiasi savo pasirodymu ,,Šokių revoliucijoje“.

Kaip jau rašėme anksčiau, „Acro Bro‘s“ vienija tris jonaviečius – Mantą Pocių, Giedrių Pelecką, Einorą Voitukovičių bei telšiškį Domantą Tautkų.

Šįkart jiems teko susirungti su ,,Pole Dance teatras“ šokių grupe. Tiek ,,Acro Bro‘s“, tiek ,,Pole Dance teatras“ sulaukė gausių žiūrovų aplodismentų bei ne vieno gražaus komisijos žodžio, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad į kitą etapą patenka ,,Pole Dance teatras“.

,,Mus nustebino priešininkų šokis, nes jis buvo tikrai stiprus. Tačiau ruošdami antrąjį pasirodymą mes taip pat įdėjome daug pastangų. Nepaisant trikdžių (aut. past. rengiant pasirodymą D. Tautkus neišvengė traumų), padarėme viską, ką galėjome. Buvo šiokių tokių nesklandumų, bet tikrai džiaugėmės tuo, ką sukūrėme“, - apie vakarykštį pasirodymą kalbėjo ,,Acro Bros“ vaikinai, pridurdami, kad ,,Šokių revoliucija“ jiems suteikė neįkainojamos patirties.

,,Džiaugiamės dalyvavimu projekte. Galbūt jis – pirmasis, bet ne paskutinis projektas, kuriame dalyvavo ,,Acro Bros“. ,,Šokių revoliucijoje“ pasisėmėme patirties, kuri tikrai bus naudinga, jei nuspręsime dalyvauti kituose projektuose ar konkursuose“, - tikino trikingo meistrai.

Antrasis ,,Acro Bro‘s“ pasirodymas – video galerijoje.

Nuotraukų galerija

Video

,,Šokio revoliucijoje“ – antrasis ,,Acro Bro‘s“ pasirodymas

Panašūs straipsniai