Šokių kolektyvas „Vėtra“ - šokis tai magija

Šokių kolektyvas „Vėtra“ - šokis tai magija
KOV 28
2019-03-28 09:23 2019

Praėjusį šeštadienį Garliavos sporto centrą užplūdo šokiui neabejingi žmonės – čia vyko Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „Sidabrinis sakalas 2019“.

Šios varžybos skirtos Lietuvos karinių oro pajėgų 100 - mečiui pažymėti. Tarp daugybės renginyje dalyvavusių šokėjų, savo talentą ir sugebėjimus demonstravo ir Jonavos šokių kolektyvo „Vėtra“ nariai, užėmę ne vieną prizinę vietą.

Belieka dar atsakingiau treniruotis ir ruoštis sekančioms artėjančioms reitingo ir čempionato varžyboms.

Šokėjus vertino  teisėjai iš Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos. Tarp Lietuvos vertintojų šiose varžybose teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėja, Dalia Ržeuskienė. Savo pasirodymus demonstravo skirtingo amžiaus šokėjai iš mūsų šalies: nuo keturmečių iki senjorų. Renginys vyko pagal Lietuvos sportinių šokių federacijos nustatytas taisykles.

Konkurse dalyvavo 12 mūsų šokėjų. Kolektyvo „Vėtra” nariai  džiaugėsi pergalėmis:

Vaikai II grupėje: I vieta - Gustautui Girniui ir Vakarei Bundonytei, iš 23 porų 3 vieta - Jonui Stankevičiui ir Neilai Savickaitei.

Vaikai I grupėje( 5-6m.): iš 12 porų  4 vietą iškovojo Mindaugas Vaikevičius ir Gerda Trilikauskytė.

Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė kiekvienose varžybose pasirodo vis sėkmingiau ir ruošiasi startuoti kvalifikacinėje grupėje.

Puikiai pasirodė solistės Jeva Lobinaitė, Ema Grikšaitė ir Gabrielė Girnytė.

Šaunioji Austėja Paškevičiūtė iš 23 dalyvių iškovojo II vietą, tai labai geras rezultatas, tą patį mergaitė pakartojo ir kitą dieną Panevėžyje.

O sekmadienio kvalifikacinių  varžybų “Rid-Rito taure-2019” ,vykusių Panevėžyje, apdovanojimų kraitis ne menkesnis:

Vaikai II grupėje: I vieta  - Emiliui Michal ir Melitai Mikelionytei.

Solo mažųjų grupės( 5-6m.): pirmosios vietos - Viltei Meleškaitei, Rūtai Reingardaitei, Liepai Kernagytei .

Puikiai pasirodė ir vyresnės solo šokėjos:  Smiltė Sipavičiūtė, Austėja Lidakevičiūtė , Kamilė Kudirkaitė.

Belieka dar atsakingiau treniruotis ir ruoštis sekančioms artėjančioms reitingo ir čempionato varžyboms, kurios  vyks Ukmergėje balandžio 6-7d.

"Vėtra" inf. 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Šis savaitgalis buvo itin sėkmingas „Bonus“ klubo šokėjams

Šis savaitgalis buvo itin sėkmingas „Bonus“ klubo šokėjams

Šis savaitgalis buvo itin sėkmingas „Bonus“ klubo šokėjams, kurie tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais Editos Daniūtės šokių studijos, pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) ir Lietuvos spor...

Sunkus darbas atsipirko „Bonus“ šokėjams

Sunkus darbas atsipirko „Bonus“ šokėjams

Sezonui tik prasidėjus, praėjusį sekmadienį (spalio 6 d.), Garliavos sporto arenoje įvyko kasmetinės tarptautinės reitingo varžybos „Rudens Taurė 2019“, kurios kasmet sujungia gausybę sportinių šokių profesional...

Puikūs "Bonus" šokėjų varžybų rezultatai

Puikūs "Bonus" šokėjų varžybų rezultatai

Molėtuose Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) reitingo varžybose “Domino taurė 2019” ant parketo savo jėgas išbandė apie 440 porų. Didžiuojamės savo šokėjais, kurie atkakliai kovojo ir s...

A. Rocys: „Su šiuo klubu viskas bus gerai“

A. Rocys: „Su šiuo klubu viskas bus gerai“

Nors Artūrui Rociui 25–eri, jį jau galima vadinti „Jonavos“ komandos senbuviu ir vienu labiausiai patyrusių komandos futbolininkų. Jonavos ekipoje jis pradėjo žaisti 2013 metais. Pernai trumpam išvyko į ...