Šv. Kalėdas sutiksime atsinaujinusiame baseine

Šv. Kalėdas sutiksime atsinaujinusiame baseine
SPA 31
2017-10-31 18:10 2017

"Gali būti, jog iki Šv. Kalėdų jonaviečiai galės džiaugtis atsinaujinusio baseino teikiamomis vandens pramogomis. Žinoma, čia ne butą remontuot, tad kartais kažko pritrūksta, bet gerai, kad pasitaikė sąžiningi meistrai," - sako Jonavos KKSC direktorė Regina Stupurienė.

Jonaviečių tarpe jau keliamos diskusijos ir klausimai dėl baseino atidarymo, mat vėstant orams, daugelis vandens pramogas nori turėti arčiau namų.
Pasak KKSC direktorės R.Stupurienės, rangos darbų sutartis galioja iki š.m. lapkričio 24 dienos, jei viskas seksis, tuomet tą dieną ir turėtų būti baigti visi darbai.

"Jau iki lapkričio 24 dienos remontas turi būti baigtas. Tada objektas (KKSC baseinas - red.past.) turi būti priduotas komisijai ir turi būti gautas statybos užbaigimo aktas. Tuomet dezinfekuosim patalpas, leisim vandenį, jį filtruosim, chloruosim, šildysim, kviesim specialistus dėl higienos normų, bus atliekami tyrimai. Visa tai gali užtrukti mažiausiai pusantros savaitės", - darbus vardija R. Stupurienė ir priduria, kad Šv. Kalėdas tikrai galėsite sutikti atsinaujinusiame baseine. 

Pasak direktorės, jei tik jonaviečiai norės, baseino darbo laikas bus pratęstas ir ilgiau, kad kompensuoti prarastą laiką dėl remonto. 

Vienintelis veikiantis ir artimiausias baseinas Jonavos rajone yra Lietuvos reabilitacijos ir slaugos centre (buvusi "Atgaiva tau"), Rukloje. Paskelbta, jog šis baseinas atidarytas nuo š.m. spalio 24 d.  

Archyvo nuotrauka

Panašūs straipsniai