Jonavos Panerio pradinės mokyklos mokiniai dalį pamokų turės nebe įprastuose kabinetuose, o lauko klasėje. Kieme pastatė kupolą, kuriame – elektra, projektorius, šildymo, vėdinimo sistemos, internetas, modernūs suolai, pamokoms reikalingos priemonės. Kupolas įrengtas Kokybės krepšelio lėšomis, o susibūrusi tėvų bendruomenė padėjo ir su kupolo apželdinimu. Pradinės mokyklos direktorė įsitikinusi, kad tai bus puiki motyvacija mokytis.

Šiandien, saulėtą ir šiltą balandžio 21-osios dieną Jonavos Panerio pradinėje mokykloje oficialiai atidaryta Gamtamokslinių tyrimų lauko klasė – kupolas, vaikų vadinamas kosmonauto šalmu.

„Projektą pradėjom praeitais metais, bet du viešieji pirkimai nepavyko, tačiau prieš pat Kalėdas šis kupolas, vaikų vadinamas kosmonauto šalmu, buvo įrengtas mūsų kieme. Šioje lauko klasėje yra visa įranga skirta Gamtamoksliniams tyrimams. Čia pamokos vyks visiems mūsų 1-4 klasių mokiniams ir priešmokyklinukams. Pagal specifikacijas, lauko klasėje galima vesti pamokas, net jei lauke šaltukas iki 20 laipsnių – kupole šilta ir jauku“, - kupolo atidarymo dieną pasakojo laikinoji mokyklos vadovė Jurga Roličienė.

Perkirpus simbolinę atidarymo juostą, kupole prasidėjo pirmoji Gamtamokslinių tyrimų pamoka vienai klasei. Kitų klasių mokiniai, lauko klasės atidarymo proga, pakviesti į kitas pažintines ir linksmas pamokas mokyklos kieme. Juolab, kad gerą nuotaiką dovanojo ne tik puikus oras, bet ir tarp vaikų smagiai besisukiojantis personažas Pikachu.

Gamtamokslinių tyrimų lauko klasė už 17 tūkst. eurų įsigyta projekto „Kokybės krepšelis“ dėka.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: