Svylantis puodas - galvos skausmas tarnyboms

Svylantis puodas - galvos skausmas tarnyboms
GRU 11
2017-12-11 11:12 2017

Penktadienį  nemenkos gaisrininkų ir greitosios medicinos pagalbos pajėgos skubėjo į Chemikų gatvę. Vakare gautas pranešimas,  kad daugiabučio namo laiptinė pilna dūmų. Į butą niekas neįsileido, virtuvės langas buvo praviras. Per langą apžiūrėta virtuvė. Savininkas puodą nuo viryklės nukėlė ir iš buto išėjo iki priešgaisrinės pareigūnų  atvykimo.

Sekmadienį gaisrininkų pagalbos prireikė Kėdainių g. esančio privataus namo gyventojams.  Apie 19,30 val. gautas pranešimas, kad uždūmintas rūsys. Katilinės patalpoje (4x4 m) degė malkos. Aprūko katilinės patalpa, apdegė šildymo sistema, pradegė namo vandentiekio žarna. Užsukta vandens sistema. Namas 13x12 m, mūrinis, stogas dengtas skarda.

Tos pačios dienos vakarą neatsargus Kosmonautų g.  daugiabučio gyventojo elgesys taip pat sukėlė pareigūnus ant kojų.  Apie 20,30 val. gautas pranešimas, kad dega balkono palangė. Gyventojas  rūkydamas balkone padegė skudurą, o jį mesdamas ir uždegė palangę. Gaisrą užgesino pats. Aprūko balkonas ir apdegė palangė.

 

Panašūs straipsniai

Bute rastas mirusio vyro kūnas

Bute rastas mirusio vyro kūnas

Sunerimę kaimynai tarnyboms pranešė, kad Ruklos mstl., Piliakalnio g. namo kaimyno nemato jau tris dienas, o skambinant į duris - jų neatidaro, neatsiliepia telefonu. Anot pranešėjų, kaimyno automobilis stovi ki...

Neryje rastas kūnas: neatmetama galimybė, jog tai - ties Rukla nuskendęs vaikinas

Neryje rastas kūnas: neatmetama galimybė, jog tai - ties Rukla nuskendęs vaikinas 2

Šiandien, birželio 28-ąją, apie 14.30 val. gelbėjimo tarnyboms pranešta, kad Kauno rajone, ties Drąseikių kaimu, Neryje pastebėtas plūduriuojantis kūnas.  Medikai niekuo padėti nebegalėjo - konstatuota a...