Tekstilės konteinerį atvėrus – nuo pridergtų suaugusiųjų sauskelnių iki kirmėlių ir tarakonų

Tekstilės konteinerį atvėrus – nuo pridergtų suaugusiųjų sauskelnių iki kirmėlių ir tarakonų
LIE 05
2019-07-05 11:16 2019

Jei visi laikytųsi instrukcijų - bendrovės „Jonavos paslaugos“ darbuotojai neatsisveikintų su skrandžio turiniu.

Pridergtos suaugusiųjų sauskelnės, kruvini moteriški įklotai, nustipusios vištos, išdraskyti buitinių atliekų maišai, naujametinės eglutės ir fikusai su visais vazonais, o nesupakuoti ir purvini drabužiai - dar ir su gyvomis kirmėlėmis bei tarakonais.

Tekstilės konteinerio informacinė lentelė skelbia, kad į šį konteinerį galima mesti drabužius, porinę avalynę, patalynę, antklodes, užuolaidas, minkštus pliušinius žaislus bei kitas tekstilės atliekas, o visi metami daiktai turi būti švarūs ir supakuoti į polietileno maišelius.

Informacinėje lentelėje raudonu šriftu pabrėžiama NEMESTI purvinos, šlapios tekstilės, cheminėmis medžiagomis užterštos tekstilės ir avalynės, komunalinių (buitinių) atliekų. Matomai, šios informacinės lentelės ne motais kai kuriems gyventojams.

Tekstilės konteinerių tvarkymas atliekamas rankiniu būdu, tad bendrovės „Jonavos paslaugos“ darbuotojai, juos atvėrę, prisižiūri tokių vaizdų, kurių nelinkėtų ir pikčiausiam priešui. Trims iš keturių darbuotojų jau kelis kartus teko atsisveikinti ir su skrandžio turiniu. Pridergtos suaugusiųjų sauskelnės, kruvini moteriški įklotai, nustipusios vištos, išdraskyti buitinių atliekų maišai, naujametinės eglutės ir fikusai su visais vazonais, o nesupakuoti ir purvini drabužiai - dar ir su gyvomis kirmėlėmis bei tarakonais.

„Ypatingų dovanų“ nuolat aptinkam tekstilės konteineriuose prie Kauno g.100, Panerių g. 19 ir Rukloje.

„Aš kol kas tik vienas nevėmiau. Kiti bendradarbiai – jau po kelis kartus. Nejau taip sunku paskaityti instrukciją, ką mesti ir ko – ne. Bet į tekstilės konteinerius sumeta viską. Skardines, keptuves, pomidorų lapus, plastmasę, buitines atliekas, suaugusių sauskelnes su visu turiniu, moteriškus įklotus, nustipusias vištas, net depozitinių butelių, kuriuos būtų galima priduoti ir gauti pinigų, o jei visos šios šiukšlės dar ir nesupakuotos, jų skysčiai apteršia visą konteinerį ir jame esančias atliekas. Apie purvinus drabužius su gyvomis kirmėlėmis net sunku ir pasakoti. „Ypatingų dovanų“ nuolat aptinkam tekstilės konteineriuose prie Kauno g.100, Panerių g. 19 ir Rukloje. Ten iš vis baisu, ten – ne Lietuva. Galim už tvarkingumą pagirti Girelės g.3 – visa tekstilė supakuota, tvarkingai sumesta“, - pasakojo bendrovės darbuotojas Saulius Paulauskas.

Norime atkreipti dėmesį, kad tekstilės konteineriai skirti tik tekstilės atliekoms ir porinei avalynei. Šios atliekos turi būti supakuotos į polietileno maišelius. Į konteinerius patekę tvarkingai supakuoti drabužiai bei avalynė bus perduota jos perdirbėjams.

Gerbkite kitų žmonių darbą. Gyventojų neapgalvotas elgesys didina atliekų tvarkymo kaštus bei apsunkina kitų žmonių darbą.

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Lietuvoje uždrausta prekiauti vaikišku šampanu

Lietuvoje uždrausta prekiauti vaikišku šampanu 1

Seimas priėmė Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas (projektas Nr. XIIIP-1666(2), kuriomis nutarta nuo 2019 m. lapkričio 1 d. drausti gaminti ir parduoti maisto produktus, žaislus ir kitas prekes, skirtas vaikam...

Praėjusią savaitę šalyje nuskendo 19 žmonių - Jonavoje tragedijų išvengta

Praėjusią savaitę šalyje nuskendo 19 žmonių - Jonavoje tragedijų išvengta

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, praėjusią savaitę iš vandens telkinių, upių ir ežerų ugniagesiai ištraukė 19 skenduolių.  Penktadienį vanduo pasiglemžė 5 žmonių gyvybes, o šeštadien...

Atsispyrę alkoholiui, apsaugo savo vaikų likimus

Atsispyrę alkoholiui, apsaugo savo vaikų likimus

Po Vaiko teisių apsaugos sistemos reformos praėjus daugiau nei pusei metų, jau matomas darbo su sunkumų patiriančia šeima rezultatas. Kauno  apskrityje, per sudėtingiems atvejams labai trumpą pusės metų laikotar...

Jonavietė: ,,Ar šunų savininkams taisyklės negalioja?“

Jonavietė: ,,Ar šunų savininkams taisyklės negalioja?“ 3

Į jonavosžinios.lt kreipėsi jonavietė Rasa, kuri piktinosi, jog Justino Vareikio progimnazijos stadione žmonės vedžioja šunis.  Pasak moters, toks keturkojų šeimininkų elgesys neturi likti nepastebėtas, nes ne t...