Tęsinys: „Ar šventinis koncertas skirtas tik asmenims su kvietimais?“

Tęsinys: „Ar šventinis koncertas skirtas tik asmenims su kvietimais?“
VAS 08
2018-02-08 11:33 2018

Vasario 7 dieną publikuotame straipsnyje analizavome jonavietės pateiktą klausimą dėl vasario 16 – osios šventinio renginio. Moteris teiravosi - ar tikrai šis renginys yra skirtas tik asmenims su kvietimais, bei klausė, kur tokį kvietimą galima gauti? Straipsnį rasite čia: https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonaviete-ar-i-sventinis-koncertas-skirtas-tik-asmenims-su-kvietimais 

Tačiau po straipsnio publikavimo iškilo papildomi klausimai: „Man vis tiek neaišku! Gerai, sakykime saugumo sumetimais galima tik 2500 žiūrovų. Bet gal p. Direktorius galėtų paviešinti tvarką, pagal kurią buvo platinami kvietimai. Vis tik per dvi dienas išplatinti 2500 kvietimų reikėjo smaaaarkiai padirbėti. Gerb. "Jonavos žinios" mes laukiame tęsinio ir KC Direktoriaus paaiškinimo apie nemokamų kvietimų platinimo tvarkos į renginius Jonavos mieste“, - rašo jonavietė.

Jonavos kultūros centro direktorius Sergejus Jefimenka teigia, kad nemokamų kvietimų dalinimo tvarka paprasta: viešai paskelbiama, kad kultūros centro kasoje bus dalinami kvietimai.

„Visuomet savo interneto svetainėje, savo Facebook paskyroje, per kitas žiniasklaidos priemones paskelbiame, kad bus dalinami kvietimai, nurodom kontaktus. Vieni žmonės paskambina į kasą, paprašo palikti tam tikrą skaičių kvietimų ir vėliau ateina jų atsiimti arba gauna elektroniniu paštu. Kiti, iš karto pastebėję informaciją, pasiskubina ir ateina į kultūros centrą pasiimti kvietimų. Apgailestauju, kad moteris nepastebėjo ar nesužinojo apie šiuos kvietimus, bet galiu pateikti konkrečius skaičius, kiek ir kam dalinom kvietimų“, - sako S. Jefimenka.  

Bendras Jonavos sporto arenos plotas – daugiau nei 6 800 kvadratinių metrų. Sporto ir pramoginius renginius arenoje gali stebėti nuo 2000 iki 2500 žmonių.

Arenoje įrengtos penkios VIP ložės su tribūnomis po 25 sėdimas vietas – viso 125 vietos. Reikia paminėti tai, kad VIP ložės yra išperkamos metams į priekį, vadinasi metinių bilietų savininkai renginiais mėgaujasi ištisus metus. Vietų už scenos yra 225 – jos nenaudojamos, yra už užuolaidos, skirtos atlikėjams persirengti ar susidėti daiktus.

Jonavos kultūros centras savo pastangomis išdalino daugiau nei 2000 kvietimų: organizacijoms – apie 430 kvietimų; vardiniai kvietimai apie 350; kariams įteikta 230 kvietimų; renginio dalyviams, jų tėvams, užsienio svečių bendruomenei išdalinta apytiksliai 340 kvietimų, o dar tiksliau išsiųsti - elektroniniu būdu; visi kiti – apie 800 kvietimų išdalinti kultūros centro kasoje. Visi kvietimai sunumeruoti, sužymėtos vietos.

Jonavos kultūros centro administracija atsižvelgdama į renginio populiarumą prašo gyventojų, kurie turi kvietimus, bet negalės ar nebenorės dalyvauti koncerte, nepadėti kvietimų į stalčių, o perduoti kitiems.

Panašūs straipsniai

Jonavietis: ,,Jei jau šunų šlapimo surinkti neįmanoma, tai gal išmokime naudotis pavadėliais?“

Jonavietis: ,,Jei jau šunų šlapimo surinkti neįmanoma, tai gal išmokime naudotis pavadėliais?“ 5

Jonavietis Kęstutis pasakoja, kad šalia jo daugiabučio namo auga ne vienas medis, pernai pasodintos tujos, įrengtas gėlynas. Jo žodžiais tariant, gausi augmenija puošia daugiabučio kiemą, tačiau nuolatos kenčia ...

Jonavietė: ,,Norėtųsi, kad vaikų žaidimų aikštelė būtų geriau pritaikyta mažiausiems“

Jonavietė: ,,Norėtųsi, kad vaikų žaidimų aikštelė būtų geriau pritaikyta mažiausiems“

Į portalą jonavoszinios.lt kreipėsi jonavietė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi), kuri teigė, kad Chemikų gatvėje esančios vaikų žaidimų aikštelės įrengimai – sunkiai įveikiami mažiesiems. Miesto seniūnijo...

Ruklos miestelyje vaizdo stebėjimo kamerų daugiau nei Jonavos mieste

Ruklos miestelyje vaizdo stebėjimo kamerų daugiau nei Jonavos mieste 7

Jonavos r., Rukloje 25 metus gyvenančiai Jūratei (redakcijai pavardė žinoma) kelia nerimą itin didelė gausa įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų. Moteris teiraujasi, kam reikia tiek daug kamerų, už kokias lėšas jos n...