Tikslas – sujaukti A. Liubinsko ir vilniečių planus

Tikslas – sujaukti A. Liubinsko ir vilniečių planus
SPA 03
2019-10-03 15:27 2019

„Antrame pirmenybių rate sieksime nepralaimėti nė vienų rungtynių“, – vasarą pareiškė „Vilniaus Vyčio“ komandos treneris Algimantas Liubinskas, prieš kurį jonaviečiai stos šeštadienį LFF stadione, I lygos 27 turo rungtynėse.

Ne visi tuomet A. Liubinsko pareiškimą priėmė „už gryną pinigą“, tačiau sezonui artėjant link pabaigos, trenerio planas po truputį pildosi.

Po vasaros pertraukos „Vilniaus Vytis“ sužaidė 10 rungtynių, per jas iškovojo net 8 pergalių, 2 sykius sužaidė lygiosiomis ir rimtai nusitaikė į lygos medalius.

Pirmoje sezono dalyje Vilniaus komanda klupo net 7 sykius. Vieną iš jų – Jonavoje, kai birželį Pauliaus Osausko įvartis nulėmė „Jonavos“ pergalę rezultatu 1:0.

P. Osauskas puikiai pažįsta A. Liubinską, kadangi žaidė jo treniruojamoje komandoje 2016–2017 metais. Deja, šeštadienį Paulius žaisti negalės, nes privalo rungtynes praleisti dėl geltonų kortelių.

„Labai gaila, kad praleisiu rungtynes. Jei galėčiau žaisti, tikrai nutrauktume jų seriją. O dabar nežinia, kaip bus“, – nesikuklino „Jonavos“ futbolininkas.

– Pauliau, pirmosiose tarpusavio rungtynėse tapai centrine figūra. Smagu įmušti pergalingą įvartį į buvusios komandos vartus?

– Be abejo, smagu. Norėtųsi ir dar kartą, bet nepavyks. Apmaudu, kad susiklostė tokia situacija, nes labai laukiau mačo prieš „Vilniaus Vytį“. Neabejoju, kad būtume įrašę jiems pirmą pralaimėjimą rudens rate. Tačiau tikiu, kad komanda tai padarys ir be manęs.

– Apie ką kalbėjote su A. Liubinsku po rungtynių Jonavoje?

– Treneris tuomet buvo nusivylęs savo komanda ir rezultatu. Juokavo, kad nesupranta, kaip žemiausias ir visai nepašokantis žaidėjas gali įmušti galva po standartinės situacijos (juokiasi).

Bet dabar „Vilniaus Vytis“ jau kitokia, solidesnė komanda, sulaukusi neblogo pastiprinimo. Yra keli užsieniečiai, kurie komandoje griežia pirmaisiais smuikais. Be kartvelo Otari Kvernadzės galima paminėti vasarą į komandą sėkmingai įsiliejusius kamerūnietį Cyrille'ą Tchayi Tchambą ir Alexą Keyremechą iš Ganos.

– „Vilniaus Vytis“ dar nepralaimėjo rudens rate ir tikisi šią seriją tęsti iki sezono pabaigos. Ar jie pajėgūs tai padaryti?

– Pirmiausiai tai mes padarysime viską, kad ta jų serija šeštadienį nutrūktų. Tačiau „Vyčio“ rezultatai antrame rate dėsningi, jie žaidžia solidžiai, o naujokai ženkliai sustiprino komanda. Vilniečiai po pertraukos tik du kartus sužaidė lygiosiomis – Kretingoje su „Minija“ ir Telšiuose su „Džiugu“. Telšiuose reta komanda nepralaimi, todėl tas taškas galutinėje įskaitoje jiems bus labai vertingas. Be to, „Vytis“ nugalėjo Gargždų „Bangą“, Kėdainių „Nevėžį“ – rezultatai daug pasakantys.

„Vilniaus Vyčio“ ir „Jonavos“ komandų rungtynės šeštadienį LFF stadione prasidės 14.00 val.

Nuotrauka – „Vilniaus Vytis“

FK ,,Jonava" inf.

Panašūs straipsniai

Į Jonavą atvyksta kultinė Gargždų „Banga“

Į Jonavą atvyksta kultinė Gargždų „Banga“

Šeštadienį „Jonavos“ futbolininkai žais priešpaskutines šio sezono LFF I lygos rungtynes namie. Miesto stadione jonaviečiai 15.00 val. priims Gargždų „Bangos“ komandą. 1966 metais įkurtas „Bangos“ klubas...

Futsal rinktinės atrankos į Europos čempionatą startas – Jonavoje

Futsal rinktinės atrankos į Europos čempionatą startas – Jonavoje

Lietuvos futsal rinktinė po trijų savaičių Jonavoje pradės atranką į 2022 – ųjų Europos čempionatą. Preliminariajame etape lietuvių laukia Turkijos, Šiaurės Airijos ir Vengrijos barjerai. „Mūsų ...

Kviečiame teikti kandidatūras geriausių sportininkų pagerbimo šventei

Kviečiame teikti kandidatūras geriausių sportininkų pagerbimo šventei 2

Kasmet Jonavos kūno kultūros ir sporto centras organizuoja metų geriausių sportininkų pagerbimo šventę, kurios tikslas – pagerbti ir apdovanoti 2019 metų rajono vardą garsinusius sportininkus, trenerius, kūn...

Lietavos mokykloje vėl sužaistas Kalėdinis krepšinio turnyras „Pažinkime vieni kitus“

Lietavos mokykloje vėl sužaistas Kalėdinis krepšinio turnyras „Pažinkime vieni kitus“

Jonavoje siekiama kuo aktyviau įveiklinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą bei tarpusavio bendrystę. Taip pat, atkreipti dėmesį, jog visi, dirbdami kartu, galime pasiekti daugiau. Kad šią žinią paskleisti ku...

A. Paškevičius: „Su savo sirgaliais privalome atsisveikinti pergalingai“

A. Paškevičius: „Su savo sirgaliais privalome atsisveikinti pergalingai“

Sekmadienį „Jonavos“ futbolininkai baigs namų rungtynių sezoną ir LFF I lygos 29 turo rungtynėse miesto stadione 14 val. susitiks su Vilniaus „Riterių“ dublerių komanda. Pirmosiose tarpusavio rungtynėse ...