Tikslas – sujaukti A. Liubinsko ir vilniečių planus

Tikslas – sujaukti A. Liubinsko ir vilniečių planus
SPA 03
2019-10-03 14:27 2019

„Antrame pirmenybių rate sieksime nepralaimėti nė vienų rungtynių“, – vasarą pareiškė „Vilniaus Vyčio“ komandos treneris Algimantas Liubinskas, prieš kurį jonaviečiai stos šeštadienį LFF stadione, I lygos 27 turo rungtynėse.

Ne visi tuomet A. Liubinsko pareiškimą priėmė „už gryną pinigą“, tačiau sezonui artėjant link pabaigos, trenerio planas po truputį pildosi.

Po vasaros pertraukos „Vilniaus Vytis“ sužaidė 10 rungtynių, per jas iškovojo net 8 pergalių, 2 sykius sužaidė lygiosiomis ir rimtai nusitaikė į lygos medalius.

Pirmoje sezono dalyje Vilniaus komanda klupo net 7 sykius. Vieną iš jų – Jonavoje, kai birželį Pauliaus Osausko įvartis nulėmė „Jonavos“ pergalę rezultatu 1:0.

P. Osauskas puikiai pažįsta A. Liubinską, kadangi žaidė jo treniruojamoje komandoje 2016–2017 metais. Deja, šeštadienį Paulius žaisti negalės, nes privalo rungtynes praleisti dėl geltonų kortelių.

„Labai gaila, kad praleisiu rungtynes. Jei galėčiau žaisti, tikrai nutrauktume jų seriją. O dabar nežinia, kaip bus“, – nesikuklino „Jonavos“ futbolininkas.

– Pauliau, pirmosiose tarpusavio rungtynėse tapai centrine figūra. Smagu įmušti pergalingą įvartį į buvusios komandos vartus?

– Be abejo, smagu. Norėtųsi ir dar kartą, bet nepavyks. Apmaudu, kad susiklostė tokia situacija, nes labai laukiau mačo prieš „Vilniaus Vytį“. Neabejoju, kad būtume įrašę jiems pirmą pralaimėjimą rudens rate. Tačiau tikiu, kad komanda tai padarys ir be manęs.

– Apie ką kalbėjote su A. Liubinsku po rungtynių Jonavoje?

– Treneris tuomet buvo nusivylęs savo komanda ir rezultatu. Juokavo, kad nesupranta, kaip žemiausias ir visai nepašokantis žaidėjas gali įmušti galva po standartinės situacijos (juokiasi).

Bet dabar „Vilniaus Vytis“ jau kitokia, solidesnė komanda, sulaukusi neblogo pastiprinimo. Yra keli užsieniečiai, kurie komandoje griežia pirmaisiais smuikais. Be kartvelo Otari Kvernadzės galima paminėti vasarą į komandą sėkmingai įsiliejusius kamerūnietį Cyrille'ą Tchayi Tchambą ir Alexą Keyremechą iš Ganos.

– „Vilniaus Vytis“ dar nepralaimėjo rudens rate ir tikisi šią seriją tęsti iki sezono pabaigos. Ar jie pajėgūs tai padaryti?

– Pirmiausiai tai mes padarysime viską, kad ta jų serija šeštadienį nutrūktų. Tačiau „Vyčio“ rezultatai antrame rate dėsningi, jie žaidžia solidžiai, o naujokai ženkliai sustiprino komanda. Vilniečiai po pertraukos tik du kartus sužaidė lygiosiomis – Kretingoje su „Minija“ ir Telšiuose su „Džiugu“. Telšiuose reta komanda nepralaimi, todėl tas taškas galutinėje įskaitoje jiems bus labai vertingas. Be to, „Vytis“ nugalėjo Gargždų „Bangą“, Kėdainių „Nevėžį“ – rezultatai daug pasakantys.

„Vilniaus Vyčio“ ir „Jonavos“ komandų rungtynės šeštadienį LFF stadione prasidės 14.00 val.

Nuotrauka – „Vilniaus Vytis“

FK ,,Jonava" inf.

Panašūs straipsniai

Galimybė pradinukams: prasidėjo registracija į projektą „Olimpinis mėnuo“

Galimybė pradinukams: prasidėjo registracija į projektą „Olimpinis mėnuo“

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) vaikams ir paaugliams rekomenduoja aktyviai fizinei veiklai skirti bent valandą per dieną. Pradinukams skirtas projektas „Olimpinis mėnuo“ kviečia ne tik kasdien judėti,...