Tuščiais pažadais nesišvaistėme ir nesišvaistome (Politinė reklama)

Tuščiais pažadais nesišvaistėme ir nesišvaistome (Politinė reklama)
GRU 11
2018-12-11 09:08 2018

„Tikroji garbė – tai pasiryžimas visur ir visada daryti tai, kas naudinga daugumai žmonių“, – yra pasakęs JAV politinis veikėjas Bendžaminas Franklinas. Tuo, manau, turėtų vadovautis kiekvienas politikas, ir prieš žadėdamas, pasverti visus „už“ bei „prieš“. Tai, ką mes, socialdemokratai, planuojame įgyvendinti, yra pasverta, pamatuota, realu ir reikalinga žmonėms.

Kas atidžiau stebėjo mūsų veiklą, atkreipė dėmesį į tai, jog visus metus nuosekliai  dirbome, kad Jonavos rajonas žmonėms taptų dar patrauklesnis, kad būtų galima turiningai praleisti laisvalaikį.

Kaimas, ypač vasarą, dūsta nuo dulkių. Seniūnijose asfaltuojamos gatvės, kelių atkarpos. Čia sustoti neketiname: bus tęsiami seniūnijoms priklausančių rajono kelių asfaltavimo darbai. Jau yra sudarytas prioritetinių darbų sąrašas, bus naudojamos tiek rajono biudžeto, tiek Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos. Be jokios abejonės, neliks pamirštas ir miestas. 

Vieni didžiausių planuojamų darbų seniūnijose – kapitaliniai gatvių ir kelių remontai. Šilų seniūnijoje – Šilų k. Lukšių g. bei Jaugeliškių k. Nuokalnės gatvės; Užusalių seniūnijoje – Šešuvos k. Kalkinės g.; Bukonių seniūnijoje – Širvių k. Madlinavos g.; Žeimių seniūnijoje – Palankesių k. Dvaro g.; Kulvos seniūnijoje – Kulvos k. Kaštonų gatvės kapitalinis remontas; kelių – Keižonių dvaras-Keižonių kapinės (Dienovidžių g.) bei Šveicarija-Gaižiūnų geležinkelio stotis (vietinės reikšmės kelias Šveicarija-Meškoniai-Gaižiūnai) – kapitalinis remontas; neapleisime ir kitų gatvių bei kelių: bus skiriamos lėšos jų priežiūrai.            

Atsiliepiame į rajono teritorijoje esančių sodininkų bendrijų gyventojų, kitų bendrijų narių prašymus dėl prastos sodų kelių būklės. Bendrijose daugėja pastovių gyventojų, vyksta statybos, intensyvėja transporto judėjimas, tad žmonės, būdami mokesčių mokėtojais, turi teisę reikalauti, jog valstybė ir savivaldybė prisidėtų prie sodininkų bendrijų kelių ir kitos infrastruktūros priežiūros bei remonto. Mūsų rajone yra įregistruotos net 42 sodininkų bendrijos.

Kol Lietuvos savivaldybėse, Vyriausybėje ir LR Seime dėl sodininkų bendrijų kelių perdavimo savivaldybėms vyksta diskusijos, mes, suprasdami minėtų kelių svarbą žmonėms, žadame prisidėti prie rajone esančių sodininkų bendrijų kelių ir kitos infrastruktūros įrengimo, priežiūros bei remonto: inicijuosime Sodų bendrijų kelių tvarkymo programą, pirmenybę teikdami miesto teritorijoje veikiančioms sodų bendrijoms.  

Vis intensyvėjantis automobilių srautas mūsų mieste reikalauja naujų įžvalgų kaip pagerinti eismo saugumą.

Dar vienas tikslas – užtikrinti, kad Jonavos aplinkkelis taptų realybe. Tam jau buvo skirti ne vieneri metai, tad Jonavos pietrytinio aplinkkelio (A6 kelio pratęsimo) tiesimo planai su 18 mln. eurų vertės projektu negali būti pamiršti. Tuo labiau, kad valstybė jau investavo išpirkdama žemę, o vairuotojai piko metu yra priversti stovėti spūstyje. Dirbsime, įtikinėsime, reikalausime, kviesime ekspertus, diskutuosime ir su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ieškosime bendro sprendimo.

Vis intensyvėjantis automobilių srautas mūsų mieste reikalauja naujų įžvalgų kaip pagerinti eismo saugumą. Džiaugiuosi, kad pasiteisino laikinoji žiedinė sankryža Žemaitės - P. Vaičiūno gatvėse. Todėl ne tik čia įrengsime kokybišką žiedinę sankryžą, bet ir analogišką – Žeimių-Vasario 16-osios gatvėse.      

Jonavos rajono gyventojai aktyviai rinko ir išsirinko Žeimių gatvėje pėsčiųjų ir dviračių tilto, sujungsiančio Kosmonautų mikrorajoną su Jonavos sporto arena, projektą. Mes įsipareigojame, kad šis statinys taptų realybe. Jonavos gyventojai ir miesto svečiai galės saugiau pasiekti ne tik sporto areną, bet ir Lietavos stadioną, vis labiau populiarėjantį Jonavos slidinėjimo centrą, Joninių slėnį, kuriame organizuojama begalė renginių.

Jonavos rajono gyventojai aktyviai rinko ir išsirinko Žeimių gatvėje pėsčiųjų ir dviračių tilto, sujungsiančio Kosmonautų mikrorajoną su Jonavos sporto arena, projektą.

Daug pasikeitimų į gerą numatome Užimtumo tarnybą (buvęs Lietuvos darbo biržos Jonavos skyrius) supančioje erdvėje. Užtikrindami Rimkų mikrorajono gyventojų saugumą ir gerindami aplinką, įrengsime naują kelio atkarpą su pėsčiųjų ir dviračių taku, vedančiu link Užimtumo tarnybos. Dviratininkams žadame malonią staigmeną – naują dviračių tako atkarpą, jungiančią Užimtumo centrą su A. Kulviečio gatve.

Gyventojų (sulaukėme nemažai tokių pasiūlymų) patogumui įrengsime naujus laiptus, kurie sujungs slidinėjimo trasos papėdę bei teritoriją ties Užimtumo tarnyba.

Parengtas Lietavos gatvės rekonstrukcijos techninis projektas, tad mūsų tikslas – priimti politinį sprendimą pradėti darbus. Rekonstravus gatvę, čia atsiras ir dviračių takas.

Atnaujinsime pėsčiųjų takus ties Kosmonautų g. 9-11 namais bei tarp Chemikų ir P. Vaičiūno gatvių. Takai bus rekonstruoti taip, kad jie būtų pritaikyti ne tik pėstiesiems, dviratininkams, bet ir žmonėms, turintiems specialių poreikių.

Tęsime miesto dviračių ir pėsčiųjų takų apšvietimo darbus. Bus įrengtas apšvietimas Virbalų gatvėje, aplink Joninių tvenkinį, taip pat aplink Lakštingalų bei Gulbių tvenkinius.

Kaimo žmogui, ypač neturinčiam nuosavo transporto, kartais būna sunku jam patogiu laiku pasiekti Jonavą. Todėl įsipareigojame, atsižvelgdami į gyventojų poreikius, nuolat peržiūrėti UAB „Jonavos autobusai“ maršrutus.

Kas atidžiau stebėjo mūsų veiklą, atkreipė dėmesį į tai, jog visus metus nuosekliai  dirbome, kad Jonavos rajonas žmonėms taptų dar patrauklesnis, kad būtų galima turiningai praleisti laisvalaikį. Mūsų ankstesni įsipareigojimai virto realybe, todėl ir būsimus darbus pateikiame su atsakomybe ir ryžtu jų įgyvendinimui. 

                                    

                        

Erlandas ANDREJEVAS, Jonavos rajono mero pavaduotojas, kandidatas į rajono tarybą 2019 m. savivaldybių tarybų rinkimuose

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos skyriaus specialiosios rinkimų sąskaitos

 

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

„Socdemai“ ir „Darbiečiai“ nepasidalino reklaminiu plotu

„Socdemai“ ir „Darbiečiai“ nepasidalino reklaminiu plotu 2

Vasario 19-osios vakarą kandidatas į Jonavos merus Saulius Jakimavičius pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas Socialdemakratų kandidatas į tarybos narius Nerijus Šalūga neva tai plėšiantis „Darbiečių“ kan...

VRK: Dėl informacijos socialiniuose tinkluose rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu

VRK: Dėl informacijos socialiniuose tinkluose rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu

2019 m. kovo 2 d. 1 val. - kovo 3 d. 20 val. – rinkimų agitacijos draudimo laikotarpis Nuo 2019 m. kovo 2 d. 1 val. iki 2019 m. kovo 3 d. 20 val. negalima jokia rinkimų agi...

Mero rinkimai Jonavoje: ar yra intriga? (Politinė reklama)

Mero rinkimai Jonavoje: ar yra intriga? (Politinė reklama) 2

Iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų likęs laikas nenumaldomai trumpėja. Pirmoji 2019 metų net trejų su puse rinkimų maratono (savivaldybių ir merų rinkimus galima vadinti pusantrų rinkimų iš karto, po jų sek...

Opozicijos narys: "Visi koalicijos susitarimai susiveda į naujų valdžios postų kūrimą bei užėmimą"

Opozicijos narys: "Visi koalicijos susitarimai susiveda į naujų valdžios postų kūrimą bei užėmimą"

„Užteko tik vienos savaitės ir nuo iškilmingo valdančiosios koalicijos pareiškimo, kad „koalicijos veiklos programos prioritetu tapo visa tai, kas pagerintų Jonavos rajono žmonių gyvenimą“, nukritusi širma atskl...

Pokyčiai sveikatos apsaugos ir vaikų globos srityse (Politinė reklama)

Pokyčiai sveikatos apsaugos ir vaikų globos srityse (Politinė reklama)

Prieš ketverius metus rinkėjai man patikėjo Jonavos rajono savivaldybės tarybos narės mandatą. Pirmoji mano politinės veiklos kadencija sudarė galimybę susipažinti su Jonavos krašto problemomis bei davė didelės ...

Žmogus, Jonavai sukūręs 400 darbo vietų (Politinė reklama)

Žmogus, Jonavai sukūręs 400 darbo vietų (Politinė reklama)

Kokybiškus baldus gaminanti uždaroji akcinė bendrovė „Baldai Jums“, savo veiklą pradėjusi 1994 metais, gerai žinoma ne tik mūsų krašte, bet ir Vakarų Europoje. Visą šį laikotarpį įmonei vadovauja socialdemokrata...

Rinkimų rezultatų belaukiant

Rinkimų rezultatų belaukiant

Š. m. kovo 3 d. 7 val. Lietuvos Respublikoje 1 970 rinkimų apylinkių atvėrė duris rinkėjams. 2 458 812 rinkėjai renka tiesioginiuose rinkimuose 60 savivaldybių tarybų ir 60 merų.  Į Jonavos savivaldybės ...