Ugniagesius apmėtė stiklainiais su pomidorų padažu

Ugniagesius apmėtė stiklainiais su pomidorų padažu
RGP 07
2017-08-07 09:08 2017

Jonavos ugniagesiai pirmą kartą pateko į situaciją, kai teko saugotis ne nuo ugnies, o nuo įkaušusių jonaviečių, kurie per langus juos apmėtė stiklainiais su pomidorų padažu.

Kaip pranešė Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pranešimas apie tariamą gaisrą gautas rugpjūčio 6-osios rytą, apie 8 val.

Kaip teigė bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs vyras, pro A.Kulviečio gatvės 1 namo penktojo aukšto buto langus veržiasi dūmai.

Tačiau nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad gelbėtojus kvietė įkaušusi kompanija. Negalintys patekti į butą, kuriame vyko išgertuvės, jie nusprendė pranešti apie gaisrą, o atvykus ugniagesiams tikėjosi į butą patekti gelbėtojų kopėčiomis.

Įvertinę, jog nėra gaisro pavojaus, ugniagesiai kopėčių nestatė, tačiau sulaukė keisto atsako – iš penktojo aukšto, pro langus juos apmėtė stiklainiais su pomidorų padažu.

Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai sulaikė tris įtariamuosius. Incidento metu nukentėjusių žmonių nebuvo. 

Nuotr. iš "Jonavos žinių" archyvo

Panašūs straipsniai

Prasideda sausos žolės degimo atvejai

Prasideda sausos žolės degimo atvejai

Kaip pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, vasario 25 dieną apie 14 val. 30 min. gautas pranešimas, kad Jonavos r., Laukagalių g. dega žolė. Nu...