Užusaliuose sudegė pirtis

Užusaliuose sudegė pirtis
LAP 11
2020-11-11 08:54 2020

Antradienio vakarą Jonavos ugniagesiams gelbėtojams pavyko išsaugoti gyvenamąjį namą, kuomet vos už poros metrų atvira liepsna degė pirtis.  

Lapkričio 10-ąją, apie 18 val. 20 min., gautas pranešimas, kad  Užusalių sen., Krėslynų k., dega pirtis.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, mūrinė, vieno aukšto pirtis jau degė atvira liepsna.

Ugnis pridarė nemažai nuostolių – gaisro metu išdegė pastato vidus, termiškai paveikta ir nuardyta 15 m² prie pirties priblokuoto garažo stogo bei 6 m² sienos. Dūmų detektoriaus statiniuose nebuvo.

Gesinant gaisrą, pavyko nuo liepsnų išsaugoti mūrinį gyvenamąjį namą, esantį vos už 3 metrų nuo gaisravietės.

Pirminiais duomenimis, gaisras galimai kilo dėl netvarkingo pirties dūmtraukio. Gaisro priežastys toliau tiriamos.

Ugniagesiai gelbėtojai primena, kad dūmtraukį būtina tinkamai ir laiku prižiūrėti, o kilus gaisrui nedelsiant apie tai informuoti Bendrąjį pagalbos centrą telefonu 112 ir vykdyti pagalbos skambutį priėmusio pareigūno nurodymus.

jonavoszinios.lt nuotr. 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Panašūs straipsniai

Užusalių kaime vakare įsiplieskusi ugnis rusena iki šiol

Užusalių kaime vakare įsiplieskusi ugnis rusena iki šiol

Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, rugsėjo 30 d. apie 21 val. 30 min. pranešta, kad Užusalių sen., Užusalių k., Taikos g. atvira liepsna dega buvusios fermos 12x100 m, vieno aukšto, mūrinis past...

Javapjūtę ir šįmet lydi ugnis: Jonavos rajone pleškėjo kombainas

Javapjūtę ir šįmet lydi ugnis: Jonavos rajone pleškėjo kombainas

Kasmet ugniagesiai gelbėtojai nerimauja, kad prasidėjus javapjūtei padaugėja ir žemės ūkio technikos gaisrų. Vien per pastaruosius penkerius metus rugpjūčio mėnesiais Lietuvoje supleškėjo apie 100 kombainų...