Vaikystės ir disko fiesta!

Vaikystės ir disko fiesta!
BIR 03
2019-06-03 17:02 2019

Gegužės 31-ąją Žeimių mokykloje-daugiafunkciame centre klegėjo vaikų juokas, šnekučiavosi laimingi tėveliai, sunkiai jaudulį tramdė pedagogai. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai atsisveikino su savo mylima auklėtoja Danguole Steponavičiene ir buvo palydėti 1-osios klasės slenksčio link. Artėjantis rugsėjis jiems bus kitoks: pilnas iššūkių ir naujų patirčių.

Ikimokyklinio ugdymo grupių „Meškučiai“ bei „Boružėlės“ vaikai taip pat šventė savotiškas „išleistuves“: vieni  pasibaigus vasarai taps priešmokyklinukais, kiti – iš vienos darželio grupės pereis į kitą. Vaikučiai glaudėsi prie antrosiomis mamomis tapusių auklėtojų  Alinos Imbrasienės, Daivos Ilevičienės, Loretos Oroškienės bei numylėtų „auklyčių“ Jūratės Trukšaninienės ir Ramintos Dušausienės. Nesuvaidintas auklėtojų, jų padėjėjų ir vaikų ryšys šildė susirinkusiųjų širdis, išmokytos dainelės, eilėraštukai graudino gausiai susirinkusius tėvelius.

Gegužės 31-oji dar žinoma kaip Pasaulinės Vaikų Gynimo diena, todėl pabaigę šventinę muzikinę programėlę, skirtą tėveliams ir visiems žiūrovams, vaikučiai buvo pakviesti dūkti lauke. O ten vyko tikrų tikriausia disko fiesta, su Jonavos vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro animatorėmis, virtusiomis disko mergaitėmis. Smagūs žaidimai, nuotaikingos dainos, išradingi šokiai bei energingosios disko mergaitės į disko sūkurį sukvietė ne tik darželinukus, bet ir daugybę kitų linksmai nusiteikusių vaikų ir jų tėvelių.

 

Renginių organizatorė Laura Baltrimavičienė

Nuotraukų galerija

Panašūs straipsniai

Jonavos kultūros centras kviečia vaikus į nemokamą dienos stovyklą

Jonavos kultūros centras kviečia vaikus į nemokamą dienos stovyklą

Nemokama dienos meninė / kūrybinė stovykla „4 MŪZOS“ skirta vaikams ir jaunimui (10 m. – 15 m.). Organizuojama rugpjūčio 19-23 dienomis.   Stovyklavietės vieta: Jonavos kultūros centras, Samulevičių sody...

Visą dieną Jonavoje vyksta Europos dienos šventė „Nuo žaidimų iki rinkimų“

Visą dieną Jonavoje vyksta Europos dienos šventė „Nuo žaidimų iki rinkimų“

Europos dienai skirti renginiai Jonavoje prasidėjo nuo ryto. Jonavos viešosios bibliotekos knygų terasoje, šventės atidarymo metu, dalyviams skirta lopšelių – darželių „Žilvitis“ ir „Pakalnutė“  vaikų koncertinė...