„Vikingai“ sustiprino pirmaujančias pozicijas

LIE 27
2017-07-27 21:07 2017

„Vikingai“ komanda 2017  metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse dar labiau sustiprino savo pirmaujančias pozicijas, kai ne tiek jie patys iškovojo eilinę pergalę, bet artimiausi jų varžovai kluptelėjo ir leido pirmaujantiems susikrauti jau devynių taškų pranašumą.

„Vikingai“ ekipos gretose nesugebėjo įmušti E. Utyra, bet ir be jo komandos draugai pažėrė įvarčių laviną. Po pirmojo kėlinio prieš „Jonavos policiją“ taip neatrodė, nes įpusėjus kėliniui T. Paknys netgi buvo atstatęs pusiausvyrą (1:1). Šiame susitikime nesulaikomu tapo vikingas E. Masiokas. Šis žaidėjas tiek pirmajame, tiek ir antrajame kėliniuose įmušė po du įvarčius. Taškas susitikime buvo padėtas, kai per penketą minučių „hattricku“ pasižymėjo I. Keliauskas. „Vikingai“ varžovus sutriuškino rezultatu 9:2 (2:1).

Neleisti nutolti turnyrinėje lentelėje nepasinaudojo „Gaschema“, kuri gan nelauktai dideliu rezultatu nusileido „ant bangos“ esančiai „Ultros“ ekipai. Malinauskų vedama komanda neturėjo vargo su „Gaschema“ ir jau 18-ąją minutę pirmavo 3:0. Šiame mače dukart pasižymėjo Skirmantas Malinauskas, o „Ultros“ laimėjo mačą rezultatu 6:2.

Itin kurioziškai klostėsi susitikimas tarp paskutinėje vietoje esančios „Energijos“ ir „Vilties“. Pastarosios komandos gretose per pirmąsias tris minutes du įvarčius pelnė D. Majauskas ir nors sustiprėjusiose energetikų gretose rezultatą sušvelnino P. Vengrauskas, bet D. Majauskas trečiuoju savo įvarčiu po pirmojo kėlinio įtvirtino persvarą (3:1). Visgi, apmaudžiai jiems išslydo pergalė, kai 35 min. vėl pasižymėjo P. Vengrauskas, o paskutinę rungtynių minutę tašką komandai išgelbėjo D. Auga. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 3:3.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.„Vikingai“                            11        11        0          0          85-25   33

2.“Gaschema“                         11        8          0          3          53-29   24

3.“Lukšos partizanai“              10        7          0          3          43-31   21

4.“Transachema“                     10        6          2          2          45-26   20

5.“Ultros“                                11        6          1          4          52-28   19

6.“Liberalų sąjūdis“                 11        5          0          6          46-29   15

7.“Viltis“                                 11        3          2          6          36-40   11

8.“Jonavos policija“                 11        2          1          8          25-63   7

9.“Rajonas“                             11        1          1          9          23-67   4

10.“Energija“                           11        1          1          9          21-90   4

Per 54 sužaistas rungtynes įmušti 428 įvarčiai (vidutiniškai po 7,93 įvarčio per rungtynes).

14 turas

52.„Jonavos policija“ – „Vikingai“                             2:9 (1:2)

07 26 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas Alg. Ramonas.

Įvarčiai: 2 min. E. Masiokas 0:1, 14 min. T. Paknys 1:1, 17 min. E. Masiokas 1:2, 30 min. I. Keliauskas 1:3, 33 min. I. Keliauskas 1:4, 36 min. I. Keliauskas 1:5, 38 min. E. Masiokas 1:6, 40 min. M. Padvaiskas 1:7, 42 min. E. Masiokas 1:8, 45 min. G. Blaževičius 2:8, 47 min. M. Padvaiskas 2:9.

53.„Gaschema“ – „Ultros“                                          2:6 (1:3)

07 26 KKSC dirbtinė danga. Teisėjas A. Sakavičius.

Įvarčiai: 6 min. Sk. Malinauskas 0:1, 15 min. D. Vaičiuška 0:2, 18 min. V. Malinauskas 0:3, 24 min. D. Kontautas 1:3, 29 min. J. Sosiedkinas 1:4, 37 min. Sk. Malinauskas 1:5, 44 min. D. Vaičiuška („Ultros“ – į savo vartus) 2:5, 47 min. Saimonas Malinauskas 2:6.

54.„Viltis“ – „Energija“                                              3:3 (3:1)

Įvarčiai: 2 min. D. Majauskas 1:0, 3 min. D. Majauskas 2:0, 10 min. P. Vengrauskas 2:1, 12 min. D. Majauskas 3:1, 35 min. P. Vengrauskas 3:2, 49 min. D. Auga 3:3.

2017 metų Jonavos mažojo (7x7) futbolo pirmenybių tvarkaraštis (KKSC stadiono dirbtinės dangos aikštė)