Nusikaltėliai, paslėpę šveicariškio kūną šulinyje, sulaukė griežtesnės bausmės

Nusikaltėliai, paslėpę šveicariškio kūną šulinyje, sulaukė griežtesnės bausmės
LIE 03
2019-07-03 18:16 2019

Praėjusią savaitę Lietuvos apeliacinis teismas nusprendė sugriežtinti bausmes žudiko bendrininkams, kurie padėjo paslėpti lavoną vandens rezervuare, Jonavos rajone.

Ko gero, ne vienas  jonavietis pamena sukrečiančią istoriją, kai 2017-ųjų kovą be žinios dingęs Šveicarijos kaimo gyventojas G. Valiūnas po ilgų paieškų buvo rastas negyvas.

Tuomet paaiškėjo, kad kraštietį nužudė Jonavos rajono gyventojas Dainius Bespalovas, neapsiėjęs be bendrų – Vaidoto Griškos ir Deniso Radionovo. Pripažinta, kad pastarieji ne tik padėjo slėpti nužudytąjį, bet ir prisidėjo prie jo sveikatos sutrikdymo.

Anksčiau buvo nuspręsta V. Griškai ir D. Radionovui skirti vienų metų ir šešių mėnesių laisvės apribojimo bausmes, tačiau praėjusią savaitę Teismas jas prailgino iki 2 metų.

Teisme nagrinėtas ir pačio žmogžudžio skundas – D. Bespalovas prašė jį išteisinti arba sušvelninti dešimties metų ir šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Teismas nusprendė atmesti D. Bespalovo skundą – jo bausmė nepakeista.

Kaip portalas jonavoszinios.lt rašė anksčiau, G. Valiūno paieškose dalyvavo gausios policijos pareigūnų pajėgos, kinologai su šunimis.Nužudytąjį pavyko rasti tik po kelių dienų – kūnas aptiktas dviejų metrų gylyje, buvusioje apleistoje raketų bazėje esančiame vandens rezervuare.

Išsiaiškinta, kad vyras mirė nuo D. Bespalovo padaryto peilio dūrio į pilvą. Tačiau prieš jį smurtavo ir kiti minėti asmenys – nužudytasis buvo talžomas kojomis, rankomis, metaliniu vamzdžiu.

Konfliktas tarp vyrų kilo išgertuvių metu.

Nuteistieji anksčiau ne kartą buvo bausti už vagystes, viešosios tvarkos pažeidimus.

 

Panašūs straipsniai

Jonavoje rastas pasikoręs jaunuolis

Jonavoje rastas pasikoręs jaunuolis 8

Gegužės 21 ąją, apie 3 val. policijos pareigūnai Kauno g. aptiko pakaruoklį. Ugniagesiai gelbėtojai  2000 metų gimimo jaunuolio kūną padėjo iškelti iš garažo duobės. Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas...

Telefoniniai sukčiai iš jonavietės išviliojo daugiau nei tūkstantį eurų

Telefoniniai sukčiai iš jonavietės išviliojo daugiau nei tūkstantį eurų 1

Vakar, liepos 24-ąją,  gautas pranešimas apie sukčiavimo atvejį Jonavoje. Pirminiais duomenimis, moteriai į mobilųjį telefoną paskambino nepažįstamas vyras, kuris prisistatė banko atstovu ir paprašė padi...

A.Lobovas – tarp 8 nuteistųjų L. Stankūnaitės sekimo byloje

A.Lobovas – tarp 8 nuteistųjų L. Stankūnaitės sekimo byloje

Šiandien, gegužės 30-ąją, Šiaulių apygardos teismo sprendimu, L. Stankūnaitės sekimo byloje kaltais pripažinti 8 asmenys, tarp kurių – ir jonavietis Andrejus Lobovas. Daugybė kaltinimų ...

Panerių g. bus statomas naujas suolelis bei išieškoma padaryta žala

Panerių g. bus statomas naujas suolelis bei išieškoma padaryta žala 1

Naktinis savaitgalio įvykis Panerių gatvėje sulaukė didelio jonaviečių pasipiktinimo. ( Straipsnius galite rasti ...

Nuo gaisro nukentėjusioms šeimoms suteikiama pagalba: bus renkama finansinė parama

Nuo gaisro nukentėjusioms šeimoms suteikiama pagalba: bus renkama finansinė parama 1

Jau rašėme, kad vakar, balandžio 18 –osios pavakarę, Šilų seniūnijoje sudegė gyvenamasis namas. Pastarajame gyveno keturios šeimos, kurios liko ne tik be pastogės, bet ir gyvenimui b...