Joninės Jonavoje 2022

Joninės Jonavoje 2022

Tik vieną kartą metuose pražysta legendomis apipintas papartis, o Lietuvos žemėlapio centre išdygsta vienadienė JONŲ RESPUBLIKA, masinanti atvykti visus net iš tolimiausių kampelių! Mūsų raštininkės jau spausdina Jonų Respublikos piliečių pasus, jaunimas renkasi žolynus vainikams, o vyrai renčia laužus – juk ši Joninių šventė pati didžiausia!

Programoje jūsų lauks: šventinė mugė, senove alsuojantis Jono kiemas su Jonų raštine, žinomi ir mylimi lietuvių atlikėjai bei post-folkloro grupės, šokiai, dainos ir žinoma, vakaro kulminacija – užburianti vidurnakčio misterija. Mistiniame reginyje skambės sakmėse išsaugota mūsų senolių išmintis, bus atskleista paparčio žiedo paslaptis, o viską papuoš ugnis, šokiai, šviesos ir pirotechnika!

Tad visus Jonus, Janinas bei kitus, linksmos Joninių šventės išsiilgusius piliečius, maloniai kviečiame atvykti į Jonų respubliką ir kartu pasitikti ilgiausią metų naktį!

PROGRAMA

12.00-00.00 Šventinė prekybinė mugė Joninių slėnyje.

12.00 Iškilmingas Jonų Respublikos vėliavos pakėlimas.

17.00-22.00 Veiklos Jono kieme. Apeiginis praėjimas pro vartus, Jonų registravimas Jonų raštinėje, senieji amatai, vainikų pynimas, liaudies žaidimai, autentiškas Joninių šventimas su folkloro kolektyvais.

19.00 Orientacinis žaidimas „Baltų ženklai Jonų Respublikoje“. Žaidimo pradžia „Jonų raštinėje“. Informacija tel. nr. 8 675 47297.

19.00 Modernaus folkloro grupė AISVA.

19.30 Lietuvių folkroko grupė ATALYJA.

21.00 JURGA.

22.30 VAIDAS BAUMILA.

23.30 JONINIŲ MISTERIJA „KAIP JONAS PAPARČIO ŽIEDO IEŠKOJO“.

00.00 MUZIKINIS FONTANŲ ŠOU.

Daugiau informacijos apie Jonines Jonavoje 2022 galite rasti ČIA 

Taip pat papildoma informacija apie renginį  ČIA. 

Kaip tinkamai sutikti Jonines bei ką dovanoti Jonui – apie tai ir dar daugiau iš Jonavos krašto pateikėjų bei edukatorės Rasos Kulytės - Libienės pasakojimų ČIA.