Konkursas: Šiuolaikinė sakmė apie Jonavą

Konkursas: Šiuolaikinė sakmė apie Jonavą
KOV 24 2020 Jonavos kultūros centras

Artėja Jonavos miesto 270 metų jubiliejus. Renginiai, skirti šiai sukakčiai paminėti, Jonavoje vyks rugpjūčio 7–9 d. Jonavos kultūros centras, siekdamas įtraukti ir paskatinti kūrybinę bendruomenę, skelbia „Šiuolaikinė sakmė apie Jonavą“ konkursą. 

Konkurso tema

Prašome orientuotis į šiuolaikinius kultūrinius mitus fantastinėje plotmėje, o ne mitologinę tradiciją. Sakmė turi būti svarbi siužeto kūrimo detalė! Sveikintina savarankiška šaltinių paieška. 

Taisyklės

Kūrinys – bet kurios krypties pasakojimas; proza (galimi poezijos intarpai, tačiau jų kiekis neturi kelti abejonių dėl žanro pavadinimo). Apimtis – nuo 5 iki 10 tūkst. ženklų (su tarpais). Savo kūriniui sugalvokite patrauklų pavadinimą. 

Darbų lauksime iki 2020 m. birželio 23 d. el.p. mesmylimjonava@jkc.lt  

Atrinktų kūrinių autorių lauks  apdovanojimai „Bendruomenės piknike“  rugpjūčio  7 d . Atsiųsti darbai bus viešinami  internetinėje erdvėje ir elektroniniame leidinyje.

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

Startuoja apgavysčių prevencijos savaitė

Startuoja apgavysčių prevencijos savaitė

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) kartu su Europos vartotojų centru Lietuvoje (toliau – EVC) š. m. balandžio 6–10 d. skelbia Apgavysčių internete prevencijos savaitę – #Neapsigauk...

Kviečiame dalyvauti LIDL-MKL e-sporto NBA 2K20 krepšinio turnyre

Kviečiame dalyvauti LIDL-MKL e-sporto NBA 2K20 krepšinio turnyre

Kol dėl visuotinio karantino visos krepšinio batalijos aikštelėse tarp krepšinio mokyklų sustabdytos, Lietuvos moksleivių krepšinio lyga kviečia jaunuosius krepšininkus persikelti į kibernetinę erdvę ir prat...