Lietuvos respublikinis gatvės šokių konkursas „Šokių gatvė“

Lietuvos respublikinis gatvės šokių konkursas „Šokių gatvė“
BAL 25 10:00 2020 Jonavos kultūros centras

ŠOKIŲ GATVĖ“ – tai trečią kartą organizuojamas gatvės šokių čempionatas, kuriame varžosi pradedantieji ir pažengę šokėjai „Streetdance“ kategorijoje.

Čempionatas "Šokių gatvė" skirtas skatinti vaikus judėti, pasisemti patirties, ugdyti vaikų saviraišką, taip pat plėsti šokių kultūrą jaunimo tarpe.

Šokių kategorijos:

Streetdance – laisvo pobūdžio gatvės šokių pasirodymai. Galimi visi gatvės šokių pobūdžio ir stilių (Streetdance show, popping, locking, breaking, house ir t.t.) pasirodymai. Leidžiamos visos dekoracijos: kėdės, balionai, stalai, stendai ir pan. Galimos projekcijos ekrane už šokėjų. Šokėjų skaičius nuo 2 iki 30. Pasirodymo trukmė: 2 min - 4 min. Teisėjai vertina pagal kriterijus: šokio kompozicija, technika, įvaizdis, muzikalumas, bendra nuotaika ir pan. Po pasirodymo scenoje neturi likti komandos daiktų!

Šokėjai skirstomi į:

Pradedančiuosius – vaikai, šokantys iki 1 metų;
Pažengusiuosius – vaikai, šokantys daugiau nei 1 metai.

Kiekviena kategorija yra skirstoma į amžiaus grupes:

Mini Kids – vaikai, kurių amžius nuo 4 iki 7 metų;
Kids – vaikai, kurių amžius iki 11 metų;
Juniors – paaugliai, kurių amžius nuo 12 iki 15 metų;
Adults – paaugliai, kurių amžius nuo 16 metų.

SVARBU:

! Visos komandos dalyvauja pirmame ture. Po pirmojo turo visos komandos yra apdovanojamos pagal iškovotas vietas savo kategorijoje.
!! Visų kategorijų komandos, užėmusios pirmąsias ir antrąsias, kovoja „Grand Prix“ ture. Šiame ture 3 prizinės vietos yra apdovanojamos piniginiais prizais. Pirmąją vietą užėmusiai komandai atitenka pagrindinė varžybų taurė.
!!! Visų kategorijų komandos, užėmusios žemesnę nei antrąją vietą, dalyvauja „Žiūrovų taurė“ ture. Šiame ture 3 prizinės vietos yra apdovanojamos rėmėjų prizais. Pirmąją vietą užėmusiai komandai atitenka žiūrovų taurė.

Registracijos pradžia: 09.00; Renginio pradžia: 10.00; Numatoma renginio pabaiga: 17.00

Pasirodymų muziką reikia pateikti Dj‘jui prieš renginio pradžią. (Dėl patogumo, muzikos takelius galima iš anksto atsiųsti el.paštu)
Jei naudojate savo sukurtas projekcijas, jas turite atsiųsti iki registracijos pabaigos el.paštu.

Apdovanojimai:

VISI dalyviai gauna apdovanojimus. Kiekvienoje kategorijoje yra renkamos 3 prizinės vietos. Visi prizinių vietų nugalėtojai apdovanojami diplomais ir taurėmis.
„Grand Prix“ turo piniginiai prizai: I vieta - 300 Eur, II vieta – 200 Eur, III vieta – 100 Eur.

Registracijos nuostatai: https://jkc.lt/konkursai/


Dalyvio mokestis: 10 Eur
Žiūrovams: nemokamai

Skaitytojų nuotraukos

visos aktualijos

Aktualijos

Rekomendacijos medicinos įstaigų personalui, kaip palaikyti gerą savijautą

Rekomendacijos medicinos įstaigų personalui, kaip palaikyti gerą savijautą

Dėl paskelbtos koronaviruso pandemijos medicinos įstaigų darbuotojams gali blogėti psichologinė savijauta, o dėl didėjančio darbo krūvio ir neįprastų sąlygų – daugėti stresinių situ...

Kviečiame dalyvauti LIDL-MKL e-sporto NBA 2K20 krepšinio turnyre

Kviečiame dalyvauti LIDL-MKL e-sporto NBA 2K20 krepšinio turnyre

Kol dėl visuotinio karantino visos krepšinio batalijos aikštelėse tarp krepšinio mokyklų sustabdytos, Lietuvos moksleivių krepšinio lyga kviečia jaunuosius krepšininkus persikelti į kibernetinę erdvę ir prat...