,,Padovanok suknelę"

,,Padovanok suknelę"

Nors už lango mes stebime krintančius spalvotus medžių lapus, tačiau mintyse vis dažniau pagalvojame apie ateinančią žiemą, Didžiąsias metų šventes ir prasidedantį stebuklingą Kalėdinį laikotarpį... O kad laukimo laikotarpis būtų prasmingas ir suteiktų kuo daugiau džiaugsmo akimirkų – kviečiama dalintis:

- nenešiojamomis, bet tvarkingomis suknelėmis,

- moteriškais papuošalais,

- bateliais.

Pradėkime gražiais darbais Kalėdinį laikotarpį, parodykime, kad mokame ir galime dalintis bei skatinkime draugystę ir bendrystę!

,,Padovanok suknelę" renginys jau tapo gražia tradicija Jonavoje, o ta kažkada spontaniškai sugalvota idėja suorganizuoti šį renginį Jonavoje sulaukė palaikymo!

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Evelina Darvidė  kartu su Jonavos r. socialinių paslaugų centro direktore Valentina Demidenko kviečia visas moteris peržiūrėti savo spintos slapčiausias lentynas ir padovanoti savo sukneles Jonavos r. socialinių paslaugų centro žinioje esančioms moterims, kurios dalyvauja organizuojamame renginyje!

Jūsų parama gali išgelbėti ne vieną liūdinčią širdį, suteikti neišblėstantį akių švytėjimą, įžiebti meilės sau impulsą, sukurti nepamirštamas šventės akimirkas, suteikti viltį, kad esi reikalinga, graži ir nepamiršta...

Nepamirškite, geri darbai grįžta gerumu, o bendradarbiavimas įkvepia!

Renginio globėja - Lietuvos ir pasaulio operos scenoje žinoma operos solistė Nomeda Kazlaus .

Renginio ambasadorės ir mūsų įkvėpėjos Erika Vilcinskaite , Gerda Žemaitė, Dovilė Filmanavičiūtė

Renginio vedėjas Martynas Stankevičius

Finalinis renginys - gruodžio 12 dieną,  13.30 val. JKC Mažojoje salėje