Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[P. Vaičiūno gatvėje įvykdyta vagystė iš automobilio]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/p-vaiciuno-gatveje-ivykdyta-vagyste-is-automobilio https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/p-vaiciuno-gatveje-ivykdyta-vagyste-is-automobilio Kaip praneša Kauno AVPK, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės iš automobilio.

Spalio 2 d. apie 11.20 val. Jonavoje, P. Vaičiūno g., pastebėta, jog iš automobilio „VW Multivan“ pavogti statybiniai įrankiai.

Padaryta turtinė žala tikslinama.

Informacija parengta pagal Kauno AVPK suvestinės pirminius duomenis*.

*Pirminiai duomenys - tai įvykio vietoje surinkta pradinė informacija, duomenys, liudininkų ar įvykio dalyvių parodymai, kurie gali pasikeisti atliekamo tyrimo metu.

 

P. Vaičiūno gatvėje įvykdyta vagystė iš automobilio

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 03 Oct 2022 10:28:15 +0300
<![CDATA[Tarnybas pasiekė pagalbos šauksmas: bute be suaugusiųjų priežiūros liko mažametis ir naujagimis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pagalbos-tarnybas-pasieke-pagalbos-sauksmas-bute-be-suaugusiuju-liko-mazametis-ir-naujagimis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pagalbos-tarnybas-pasieke-pagalbos-sauksmas-bute-be-suaugusiuju-liko-mazametis-ir-naujagimis Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, penktadienį, rugsėjo 30-ąją, apie 12:59 val. pranešta, kad Jonavoje, Kosmonautų gatvėje,  3 m. vaikas užsirakino duris.

Pranešėja negalėjo patekti į butą. Namuose dar buvo naujagimis.

Į pagalbą atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pasikėlus per balkoną patekta į butą, atidarytos durys.

Tuomet savininkė buvo įleista į butą. 

Asociatyvi archyvo nuotr.

Tarnybas pasiekė pagalbos šauksmas: bute be suaugusiųjų priežiūros liko mažametis ir naujagimis

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 03 Oct 2022 08:16:41 +0300
<![CDATA[Girtas vairuotojas Šiluose nuvažiavo nuo kelio]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/girtas-vairuotojas-siluose-nuvaziavo-nuo-kelio https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/girtas-vairuotojas-siluose-nuvaziavo-nuo-kelio Kaip praneša Kauno AVPK, spalio 1 d. apie 00.30 valJonavos r., Šilų k., automobilis „VW Golf“, vairuojamas neblaivaus vyro (g. 1990 m.), nuvažiavo nuo kelio. 

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,22 prom.

(Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai -Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.)

Informacija parengta pagal Kauno AVPK suvestinės pirminius duomenis*.

*Pirminiai duomenys - tai įvykio vietoje surinkta pradinė informacija, duomenys, liudininkų ar įvykio dalyvių parodymai, kurie gali pasikeisti atliekamo tyrimo metu. 

Girtas vairuotojas Šiluose nuvažiavo nuo kelio

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 01 Oct 2022 08:39:31 +0300
<![CDATA[Tyrimas dėl, kaip manyta, per langą išmesto šuns - nutrauktas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tyrimas-del-kaip-manyta-per-langa-ismesto-suns-nutrauktas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tyrimas-del-kaip-manyta-per-langa-ismesto-suns-nutrauktas Jau rašėme, kad kovo 28-ąją bendruoju pagalbos tarnybų numeriu gautas pranešimas, kad Jonavoje, Lietavos g., pro langą išmestas šuo. Nuvykus pareigūnams prie namo buvo rastas nugaišęs šuo mišrūnas. Nustatyta šuns savininkė (gim. 1971 m.), kuri buvo neblaivi. Jai nustatytas 2,79 prom.

Atlikus aplinkybių patikslinimą Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 310 str. 1 d. (dėl žiauraus elgesio su gyvūnais).

Visgi, kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, vadovaujantis Baudžiamojo proceso kodeksu, minimas ikiteisminis tyrimas rugpjūčio mėnesį buvo nutrauktas.

,,Šiame tyrime įtarimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais (BK 310 str.) buvo pareikštas vienam asmeniui, dar vienas asmuo buvo apklaustas kaip specialusis liudytojas. 


Tyrimo dalyviai neigė išmetę augintinį pro langą ir nurodė, kad šuo nelaimingo atsitikimo metu iškrito pro langą pats, nes dažnai lipdavo prie lango. Visi apklaustieji teigė, jog augintinio niekada nemušė ir jokio smurto prieš jį niekada nenaudojo", - paaiškino prokuratūra.

Akcentuojama, kad vien dėl kylančių abejonių ir įtarimų asmenų patraukti baudžiamojon atsakomybėn negalima.

,,Asmens kaltė pagal baudžiamąjį įstatymą gali būti konstatuota, kai tyrimo metu surinkus duomenis nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas baudžiamojon atsakomybėn asmuo padarė veiką, turinčią nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių. 


Nors spaudoje buvo skelbta, kad atsirado žmonių, kurie matė kaip viskas įvyko, tačiau tyrimo metu tokie asmenys nenustatyti, o apie įvykį policijai pranešusi moteris patvirtino tik, kad nukritusį gyvūną pamatė išgirdusi bumbtelėjimą, tačiau paties gyvūno iškritimo pro langą momento (kokiu būdu tai nutiko) taip pat nematė. Kadangi tyrimo išvadų vien prielaidomis grįsti negalima, ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas", - teigė prokuratūra. 

Tyrimas dėl, kaip manyta, per langą išmesto šuns - nutrauktas

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 30 Sep 2022 13:11:03 +0300
<![CDATA[Garažų bendrijoje „Viltis“ liepsnojo garažas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/garazu-bendrijoje-viltis-liepsnojo-garazas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/garazu-bendrijoje-viltis-liepsnojo-garazas Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, ketvirtadienį, rugsėjo 29-ąją, apie vidurdienį gautas pranešimas, kad dega garažas, esantis Jonavoje, Virbalų g., garažų bendrijoje „Viltis“.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams -  vieno aukšto su gelžbetoniniu stogu, 6x4 m dydžio garažo rūsyje degė sukrautos senos automobilio sėdynės, padangos, plastikinės automobilio detalės.

Gaisro metu apdegė ir aprūko garažo rūsyje sukrautos senos automobilių detalės.

Įvykis tiriamas.

Informacija parengta pagal Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos suvestinės pirminius  duomenis*.

*Pirminiai duomenys - tai įvykio vietoje surinkta pradinė informacija, duomenys, liudininkų ar įvykio dalyvių parodymai, kurie gali pasikeisti atliekamo tyrimo metu. 

 

Garažų bendrijoje „Viltis“ liepsnojo garažas

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 30 Sep 2022 09:35:27 +0300
<![CDATA[Ruklos mokyklos teritorijoje sumušta mergaitė: pradėtas tyrimas pagal  BK]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ruklos-mokyklos-teritorijoje-sumusta-mergaite-pradetas-tyrimas-pagal-bk https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ruklos-mokyklos-teritorijoje-sumusta-mergaite-pradetas-tyrimas-pagal-bk Vakar, rugsėjo 27-ąją,  įvairiose socialinio tinklo Facebook grupėse buvo dalinamasi informacija, kad Ruklos J. Stanislausko mokykloje – daugiafunkciame centre, galimai  iki smegenų sutrenkimo sumušta mergaitė, kuri išvežta į Kauno klinikas.

Policijos pareigūnai viešoje erdvėje išplatintą informaciją patvirtina – dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 140 str. 3d. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas).

Pirminiais duomenimis, 2009 metais gimusiai mergaitei trenkta į veidą, daug kartų spardyta.  Atvykę medikai  aptiko mergaitę mokyklos kieme su kraujuojančia nosimi bei išvežė į Kauno klinikas.

Portalo jonavoszinios.lt duomenimis, mušeika yra liūdnai pagarsėjusios Ruklos gyventojos I. T.  sūnus K. T., 2011 metų gimimo.  Policijos pareigūnai dėl šio įvykio apklausė mokyklos atstovus, kurie teigė, kad mušeika K.T. yra probleminis, sunkiai valdomas vaikas ir tokie išpuolių atvejai nėra pirmi.

Kadangi mušeika K.T. yra 2011 metų gimimo, (anksčiausiai baudžiamoji atsakomybė numatoma asmenims nuo 14 metų, tačiau yra ir kitų išlygų), tik po atlikto išsamaus tyrimo paaiškės, kam bus taikoma Baudžiamoji atsakomybė – nepilnamečiui K.T. ar jo tėvams.

Duomenys apie incidentą perduoti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai.

Šiuo metu portalas jonavoszinios.lt laukia komentaro iš Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos, jį gavus, tekstą papildysime.

 

Ruklos mokyklos teritorijoje sumušta mergaitė: pradėtas tyrimas pagal  BK

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 28 Sep 2022 08:45:57 +0300
<![CDATA[Žeimių gatvėje - motociklo ir ,,BMW" susidūrimas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/zeimiu-gatveje-motociklo-ir-bmw-susidurimas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/zeimiu-gatveje-motociklo-ir-bmw-susidurimas Šiandien, rugsėjo 26-ąją, apie 13 val. Jonavoje, Žeimių gatvėje, susidūrė motociklas ir ,,BMW".

Liudininkų teigimu, neoficialiais duomenimis, ,,BMW" suko iš Žeimių gatvės link Vasario 16-osios gatvės, o motociklininkas važiavo tiesiai Žeimių gatve.

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo policijos pareigūnai, pirminiais duomenimis, automobilis "BMW" buvo vairuojamas teisės vairuoti transporto priemonę neturinčio vyro (g. 2003 m.).

"Kawasaki" motociklo vairuotojas  (g. 1984 m.) dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

Žeimių gatvėje - motociklo ir ,,BMW" susidūrimas

Žeimių gatvėje - motociklo ir ,,BMW" susidūrimas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 26 Sep 2022 13:56:55 +0300
<![CDATA[Automobilį vairavo neblaivus Lietuvos policijos mokyklos kursantas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/automobili-vairavo-neblaivus-lietuvos-policijos-mokyklos-kursantas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/automobili-vairavo-neblaivus-lietuvos-policijos-mokyklos-kursantas Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pričiuptas neblaivus Lietuvos policijos mokyklos kursantas 

Rugsėjo 25 d. apie 9 val. 31 min. kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva 46-ame km., sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus (0.61 prom.) Lietuvos policijos mokyklos kursantas (g. 2003 m.).

Surašytas AN protokolas pagal LR ANK 422 str. 5 d.

(Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai -Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.)

Automobilį vairavo neblaivus Lietuvos policijos mokyklos kursantas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 26 Sep 2022 06:56:54 +0300
<![CDATA[Šeštadienio vakaras pažymėtas nelaime]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sestadienio-vakaras-pazymetas-nelaime https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sestadienio-vakaras-pazymetas-nelaime Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, rugsėjo 24 dieną,  apie 21.30 val. gautas pranešimas apie dviračio ir automobilio susidūrimą Jonavoje, Vasario 16-osios g.

Pirminiais duomenimis, dviratininkė (g. 2003 m.) kliudė automobilį „Ford“, vairuojamą moters (g. 1990 m.). 

Dėl patirtų sužalojimų dviratininkė pristatyta į gydymo įstaigą.

Atnaujinta: paskelbus šį pranešimą, su portalu jonavoszinios.lt susisiekė liudininkai, kurie teigė, kad automobilis, kai į jį atsitrenkė dviratis, nejudėjo, o stovėjo vietoje.

Tikslios įvykio aplinkybės paaiškės po tyrimo.

Šeštadienio vakaras pažymėtas nelaime

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 25 Sep 2022 19:06:28 +0300
<![CDATA[Vasario 16 – osios gatvėje susidūrė du automobiliai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vasario-16-osios-gatveje-susidure-du-automobiliai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vasario-16-osios-gatveje-susidure-du-automobiliai Šiandien, rugsėjo 23 – ąją, apie 17 val., Vasario 16-osios gatvėje susidūrė du automobiliai „VW Jetta“ ir „VW Passat“. 

Apie šį įvykį pranešimas per Bendrąjį pagalbos centrą 112 nepateiktas, vairuotojai sutarė dėl kaltės bei užpildė eismo įvykio deklaracijas.

Jonavos r. policijos komisariato pareigūnai, patruliuodami mieste ir pastebėję įvykį, įvertino situaciją – vairuotojai blaivūs, pagalbos nereikėjo.

Tačiau iškviesta ugniagesių gelbėtojų pagalba  – iš transporto priemonės veržėsi dūmai, teko atjungti akumuliatorių, neutralizuoti ant važiuojamosios kelio dalies 2 m² plote išsiliejusį tepalą ir aušinimo skystį.

Vasario 16 – osios gatvėje susidūrė du automobiliai

Vasario 16 – osios gatvėje susidūrė du automobiliai Vasario 16 – osios gatvėje susidūrė du automobiliai ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 23 Sep 2022 18:25:22 +0300
<![CDATA[Vilkikui nuvažiavus nuo kelio į gruntą išsiliejo apie 100 l kuro]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vilkikui-nuvaziavus-nuo-kelio-i-grunta-issiliejo-apie-100-l-kuro https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vilkikui-nuvaziavus-nuo-kelio-i-grunta-issiliejo-apie-100-l-kuro Kaip pranešama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvykių suvestinėje, rugsėjo 21-ąją, apie 8 val., gautas pranešimas, kad kelyje Kelias Kaunas - Zarasai - Daugpilis, 46 kilometre vilkikas „Mercedes-Benz Axor“  nuvirto nuo kelio, teka kuras.

Į įvykio vietą atsiųsti ugniagesiai gelbėtojai  sustabdė kuro tekėjimą. Likęs, apie 600 l kuras iš bakų ištrauktas, tačiau, nors ir buvo naudojamas žvyras kuro surinkimui,  į gruntą spėjo išsilieti apie 100 l kuro.

Įvykio vietoje buvo aplinkosaugininkai bei policijos pareigūnai.

Dviem evakuatoriais vilkikas „Mercedes-Benz Axor“ atverstas nuo šono ir ištrauktas iš griovio.

Vilkikui nuvažiavus nuo kelio į gruntą išsiliejo apie 100 l kuro

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 22 Sep 2022 08:26:42 +0300
<![CDATA[Sodų gatvėje rastas mirusio vyro kūnas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sodu-gaatveje-rastas-mirusio-vyro-kunas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sodu-gaatveje-rastas-mirusio-vyro-kunas Vakar, rugsėjo 20-ąją, Jonavoje, Sodų gatvėje, pastebėti policijos pareigūnai.

Kaip paaiškėjo susisiekus su Kauno apskrities VPK komunikacijos poskyriu,  apie 09.00 val. rastas vyro (g. 1958 m.) kūnas.

Informacija apie mirties priežastį kol kas nėra aiški - Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas jai nustatyti.

Užuojauta artimiesiems.

Sodų gatvėje rastas mirusio vyro kūnas

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 21 Sep 2022 14:52:44 +0300
<![CDATA[Sulaikytas girtutėlis traktoriaus vairuotojas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sulaikytas-girtutelis-traktoriaus-vairuotojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sulaikytas-girtutelis-traktoriaus-vairuotojas Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, sekmadienį, rugsėjo 18 d. apie 21.00 val. Jonavos r., Šilų k., Pašilių g., traktorių „Kubota“ vairavo neblaivus vyras (g. 1966 m.).

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,13 prom.

Primenama, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Sulaikytas girtutėlis traktoriaus vairuotojas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 19 Sep 2022 10:19:05 +0300
<![CDATA[Sulaikytas girtas ,,Audi" vairuotojas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sulaikytas-girtas-audi-vairuotojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sulaikytas-girtas-audi-vairuotojas Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, šeštadienį, rugsėjo 17 d. apie 04.35 val. Jonavoje, Vasario 16-osios g., automobilį „Audi A6” vairavo neblaivus vyras (g. 1994 m.).

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,20 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Sulaikytas girtas ,,Audi" vairuotojas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 19 Sep 2022 08:13:01 +0300
<![CDATA[Per avariją ant tilto nukentėjo moteris]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/per-avarija-ant-tilto-nukentejo-moteris https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/per-avarija-ant-tilto-nukentejo-moteris Vakar, rugsėjo 13-ąją, jau rašėme apie tai, kad J. Ralio gatvėje ant tilto įvyko eismo įvykis, po kurio pradėjo formuotis spūstys. Kadangi tuomet tarnybos dar dirbo įvykio vietoje, daugiau informacijos nebuvo skelbiama. 

Šiandien, rugsėjo 14-ąją, aiškėja, kad 17.51 val. Jonavoje, Ralio g., susidūrė trys automobiliai.

Pirminiais duomenimis, į automobilį „Skoda Fabia“ atsitrenkė automobilis „Volkswagen Passat“ (vairuotoja gim 1999 m.). Į pastarąjį automobilį įvažiavo „Volkswagen Caddy“ (vairuotojas gim. 1999 m.).

Susižeidė „Skoda Fabia“ vairuotoja. (gim. 1968 m.).

Per avariją ant tilto nukentėjo moteris

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 14 Sep 2022 10:57:07 +0300
<![CDATA[Išsiliejęs dyzelinis kuras sukėlė pavojų kitiems vairuotojams]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/issiliejes-dyzelinis-kuras-sukele-pavoju-kitiems-vairuotojams https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/issiliejes-dyzelinis-kuras-sukele-pavoju-kitiems-vairuotojams Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, vakar, rugsėjo 13-ąją, apie 14:30 val. gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Šilų seniūnijoje, pastebėtas pavojingas kelio ruožas - dėl slidžios dangos kyla transporto priemonių slydimo grėsmė.

Paaiškėjo, kad  600 m ruože buvo išsiliejęs dyzelinas.  

Ugniagesiai gelbėtojai nuvalė kelio dangą. Pavojus panaikintas. 

Kelio dangą vakar teko valyti ir J. Ralio gatvėje - apie 19 val. gautas PK pranešimas, kad po eismo 10 m² plote buvo išsilieję tepalo. Kelio danga netrukus buvo sutvarkyta.

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Išsiliejęs dyzelinis kuras sukėlė pavojų kitiems vairuotojams

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 14 Sep 2022 08:43:18 +0300
<![CDATA[Ant tilto per Nerį avarija – mieste formuojasi spūstys]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ant-tilto-per-neri-avarija-mieste-formuojasi-spustys https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ant-tilto-per-neri-avarija-mieste-formuojasi-spustys Šiandien, rugsėjo 13-ąją, apie 18 val. bendruoju pagalbos tarnybų numeriu pranešta apie avariją ant tilto per Nerį ties J. Ralio gatve.

Pirminiais duomenimis susidūrė trys transporto priemonės. Į įvykio vietą atsiųsti policijos pareigūnai bei medikai.

Kokios įvykio aplinkybės ir ar yra nukentėjusiųjų asmenų, kol kas nežinia, policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Jonavos mieste formuojasi spūstys – važiavimas tiltu per Nerį – komplikuotas.

Ant tilto per Nerį avarija – mieste formuojasi spūstys

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 13 Sep 2022 18:28:46 +0300
<![CDATA[Jonavoje rastas mirusio vyro kūnas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonaavoje-raaaaastas-mirusio-vyro-kunas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonaavoje-raaaaastas-mirusio-vyro-kunas Šįryt, rugsėjo 12-ąją, apie 05.45 val. Jonavoje, Žemaitės g., pastebėti policijos pareigūnai, patraukę praeivių dėmesį - portalas jonavoszinios.lt sulaukė klausimų, ar buvo įvykdytas nusikaltimas, ar įvyko nelaimė.

Kaip paaiškėjo susisiekus su Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyriu, rastas vyro (g. 1959 m.) kūnas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Daugiau detalių neatskleidžiama.

Užuojauta artimiesiems. 

Jonavoje rastas mirusio vyro kūnas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Sep 2022 14:20:24 +0300
<![CDATA[Jonavos rajone - dar vienas girtas vairuotojas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-raajone-dar-vienaas-girtas-vairuotojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-raajone-dar-vienaas-girtas-vairuotojas Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, rugsėjo 11 d., apie 16.00 val. Jonavos r., Panoterių mstl., P. Vaičiūno g., sulaikytas girtas vairuotojas.

Pirminiais duomenimis, automobilį „Ford Galaxy“  vairavo neblaivus vyras (g. 1959 m.). 

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,10 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Jonavos rajone - dar vienas girtas vairuotojas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Sep 2022 10:19:20 +0300
<![CDATA[Laiku suteikta gelbėjimo tarnybų pagalba – išgelbėta gyvybė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/laiku-suteikta-gelbejimo-tarnybu-pagalba-isgelbeta-gyvybe https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/laiku-suteikta-gelbejimo-tarnybu-pagalba-isgelbeta-gyvybe Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, rugsėjo 11 d., apie 23 val. 46 min. gautas pranešimas, kad J. Ralio g. nuo tilto į Nerį nori nušokti vyras.

Į įvykio vietą atsiųsti policijos pareigūnai kalbėjosi su vaikinu, kuris buvo perlipęs tilto atitvarus. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai, kad apsaugotų, buvo nusileidę valtimi į Neries upę.

00:10 val. vaikiną nuo turėklų nutraukė medikai, vyras išvežtas į medicinos įstaigą. 

Parengta pagal Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos paros įvykių suvestinės pirminius duomenis

***

Savižudybės nėra savaime suprantamas ir kasdieninis įvykis. Savižudybės nėra tinkamas kokios nors problemos sprendimo būdas. 

Specialistai visuomet pabrėžia, kad kiekvienas žmogus, svarstantis apie savižudybę, gali sulaukti tinkamos pagalbos. Svarbu, kad asmuo į pagalbos tarnybas kreiptųsi pats arba laiku sulauktų aplinkinių paramos. 

Vilties linija, tel. 116 123 (visą parą), Jaunimo linija, tel. 8 800 28888 (visą parą), Vaikų linija, tel. 116 111 (kasdien 11:00–21:00 val.), Pagalbos moterims linija, tel. 8 800 66366 (visą parą), Krizių įveikimo centras, konsultacijos teikiamos per Skype ( www.krizesiveikimas.lt ), pirminė konsultacija nemokama, be išankstinės registracijos, amžiaus apribojimų nėra, tel. 8 640 51555 I–V 16.00–20.00 val., VI 12.00–16.00 val.). 

Pagalbą, jei jos reikia ne skubios, galima gauti ir internetu vilties.linija@gmail.com , tačiau savanoriai į laiškus atsako per tris darbo dienas.

Laiku suteikta gelbėjimo tarnybų pagalba – išgelbėta gyvybė

Laiku suteikta gelbėjimo tarnybų pagalba – išgelbėta gyvybė ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Sep 2022 08:56:48 +0300
<![CDATA[Savaitgalio gaisrai: balkone sudegė augintinis, vyras apdegė rankas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgalio-gaisrai-balkone-sudege-augintinis-vyras-apdege-rankas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgalio-gaisrai-balkone-sudege-augintinis-vyras-apdege-rankas Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, savaitgalį Jonavoje buvo kilęs ne vienas gaisras. 

Rugsėjo 9-ąją apie 19:40 val. pranešta, kad Chemikų gatvėje iš 2 aukšto buto balkono veržiasi dūmai. Daugiabučio balkone atvira liepsna degė šiukšlės, sendaikčiai, įvairūs rakandai. Išdužo įstiklinto balkono ir buto langų stiklo paketai, išsilydė kambario balkono durų ir balkono plastikiniai rėmai. Sudegė balkone buvęs katinas. Dūmų detektoriaus nebuvo.

Rugsėjo 10-ąją apie 20:50 val. gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Šilų sen., Stoškų k., S/B ,,Stumbras" , Astrų gatvėje, atvira liepsna dega namas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams paaiškėjo, kad gaisrą užgesino patys gyventojai iki ugniagesių atvykimo, o degė ne namas, bet tujos. Apdegė 2 m tujų gyvatvorės. Gesindamas gaisrą rankas apdegė sklypo savininkas, medikai nustatė I–II laipsnio nudegimus ir suteikė pagalbą vietoje.

Skaitytojo nuotrauka. 

Savaitgalio gaisrai: balkone sudegė augintinis, vyras apdegė rankas

Savaitgalio gaisrai: balkone sudegė augintinis, vyras apdegė rankas Savaitgalio gaisrai: balkone sudegė augintinis, vyras apdegė rankas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Sep 2022 08:52:39 +0300
<![CDATA[Policijos pareigūnai sulaikė į svetimą turtą pasikėsinusį jonavietį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunai-sulaike-i-svetima-turta-pasikesinusi-jonavieti https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunai-sulaike-i-svetima-turta-pasikesinusi-jonavieti Praėjusią naktį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos policijos pareigūnai sulaikė vyrą, kuris, kaip įtariama, bandė pasisavinti medines euro paletes. 

Vakar, rugsėjo 8 d., apie 04.40 val. Kaune, R. Kalantos g., pastebėta, jog teritorijoje prie stovinčio mikroautobuso su užklijuotais valstybiniais numeriais, pririšta virvė, kuria bandoma tempti medines euro paletes. Pastebėtas asmuo šalinosi nežinoma kryptimi. Atskubėję policijos pareigūnai, kiek daugiau nei po pusvalandžio, apie 05.20 val. Kaune, Draugystės g., sulaikė Jonavos rajono gyventoją (g. 1985 m.). Vyras policijos pareigūnams žinomas už anksčiau padarytas panašias nusikalstamas veikas.

Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. ir 22 str. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.

 

 

Kauno apskr. VPK informacija

Policijos pareigūnai sulaikė į svetimą turtą pasikėsinusį jonavietį

Policijos pareigūnai sulaikė į svetimą turtą pasikėsinusį jonavietį ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 09 Sep 2022 13:27:07 +0300
<![CDATA[Gelbėjimo tarnybų sujudimas Chemikų gatvėje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/gelbejimo-tarnybu-sujudimas-chemiku-gatveje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/gelbejimo-tarnybu-sujudimas-chemiku-gatveje Rugsėjo 7 d. apie 14.30 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Chemikų g., daugiabutyje kilo gaisras. Pagalbos tarnyboms pranešėja teigė, kad dega aliejus.

Į įvykio vietą atsiųsti policijos pareigūnai, medikai bei ugniagesiai gelbėtojai.

Atvykus pagalbai aptikta, kad virtuvėje degė ant grindų numestas puodas su aliejumi. Ugnis užgesinta audeklu ir išvėdintas butas.

Gaisro metu apdegė ir aprūko virtuvės sienos, lubos bei baldai.

Įvykis tiriamas.

Gelbėjimo tarnybų sujudimas Chemikų gatvėje

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 08 Sep 2022 09:36:47 +0300
<![CDATA[Vagys „šeimininkavo“ Jonavos LIDL parduotuvėje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagys-seimininkavo-jonavos-lidl-parduotuveje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagys-seimininkavo-jonavos-lidl-parduotuveje Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Vagystė įvykdyta LIDL prekybos tinkle, esančiame Jonavoje, Žemaitės g. 3.

Rugsėjo 6-ąją dieną per ePolicija.lt gautas prekybos tinklo LIDL pranešimas apie įvairių prekių vagystę už 873 eurus.   

Daugiau detalių, kokios prekės pavogtos, nepateikiama.

Vagys „šeimininkavo“ Jonavos LIDL parduotuvėje

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 07 Sep 2022 10:14:02 +0300
<![CDATA[Žeimių gatvėje automobilis kliudė moterį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/zeimiu-gatveje-automobilis-kliude-moteri https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/zeimiu-gatveje-automobilis-kliude-moteri Kaip skelbiama Lietuvos kelių policijos tarnybos įvykių suvestinėje, vakar, rugsėjo 5-ąją, šalies keliuose įvyko 51 eismo įvykis. Tamsiuoju paros metu – 8. Dėl neblaivių vairuotojų kaltės – 5. Įvyko 5 transporto priemonių susidūrimai su gyvūnais.

Be eismo įvykių neapsieita ir Jonavoje –  apie 11.39 gautas pranešimas, kad Žeimių gatvėje automobilio „Peugeot“ vairuotoja sukdama į kairę kliudė šalia ėjusią moterį.

Pirminiais duomenimis, moteris (g. 1987 m.) buvo kliudyta važiuojamoje kelio dalyje.

Žeimių gatvėje automobilis kliudė moterį

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 06 Sep 2022 15:43:59 +0300
<![CDATA[Jonavoje pavogtas dviratis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jona-voje-pavogtas-dviratis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jona-voje-pavogtas-dviratis Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, rugsėjo 5 d. apie 12.00 val., gautas pranešimas apie Jonavoje įvykdytą vagystę.

Pirminiais duomenimis, Kauno gatvėje, iš kiemo, pavogtas dviratis „BMX“.

Padaryta turtinė žala siekia apie 200 eurų.

Jonavoje pavogtas dviratis

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 06 Sep 2022 09:49:31 +0300
<![CDATA[Kauno oro uoste sulaikytas teisėsaugos ieškotas Jonavos rajono gyventojas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kauno-oro-uoste-sulaikytas-teisesaugos-ieskotas-jonavos-rajono-gyventojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kauno-oro-uoste-sulaikytas-teisesaugos-ieskotas-jonavos-rajono-gyventojas Pasieniečiai Kauno oro uoste sulaikė iš Airijos atskridusį Jonavos rajono gyventoją. Nustatyta, kad nusikaltimo padarymu įtariamo vyro paieška paskelbta prieš tris mėnesius. 

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Kauno oro uoste pasieniečiai patikrino reisu iš Airijos sostinės Dublino atskridusių keleivių dokumentus. Kontrolės metu VSAT pareigūnai nustatė, kad vieno atvykusiojo, Jonavos rajone gyvenančio 32-ejų vyro, paiešką nuo šių metų gegužės pabaigos paskelbė Kauno policija. Jonaviškis įtariamas nusikaltimo padarymu.

Pasieniečiai keleivį sulaikė ir pristatė į tarnybines patalpas. Tą pačią dieną ieškomasis perduotas atvykusiam policijos konvojui.

Šiemet VSAT pareigūnams iš viso įkliuvo 1014 asmenų, kurių dėl įvairių priežasčių ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos. Daugiausiai tokių ieškomųjų – 797 – sulaikyta šalies oro uostuose.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Kauno oro uoste sulaikytas teisėsaugos ieškotas Jonavos rajono gyventojas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Sep 2022 12:51:51 +0300
<![CDATA[Sučiupti neblaivūs vilkiko ir lengvojo automobilio vairuotojai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/suciupti-neblaivus-vilkiko-ir-lengvojo-automobilio-vairuotojai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/suciupti-neblaivus-vilkiko-ir-lengvojo-automobilio-vairuotojai Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Jonavoje sučiupti neblaivūs vairuotojai.

Rugsėjo 2 d. apie 21.50 val. Jonavos r., kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis, vilkiką DAF“, vairavo neblaivus vyras (g. 1980 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,27 prom.

Rugsėjo 2 d. apie 23.50 val. Jonavos r., Išorų k., automobilį Seat Ibiza“, vairavo neblaivus vyras (g. 1996 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,01 prom.

Sučiupti neblaivūs vilkiko ir lengvojo automobilio vairuotojai

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 03 Sep 2022 10:12:40 +0300
<![CDATA[Avarija miesto centre,formuojasi spūstys]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/avarija-miesto-centre-formuojasi-spustys https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/avarija-miesto-centre-formuojasi-spustys Socialinio tinklo Facebook grupėje "Kur mentai stovi?", vairuotojai dalinasi informacija, kad miesto centre, J.Basanavičiaus g., ties žiedine sankryža įvykusi avarija.

Vairuotojai vieni kitus perspėja apie besiformuojančias spūstis ir rekomenduoja rinktis kitus kelius.

Avarija miesto centre,formuojasi spūstys

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 01 Sep 2022 17:20:36 +0300
<![CDATA[Neblaivių sugyventinių konflikto metu moteris išmetė vyriškio daiktus per langą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/neblaiviu-sugyventiniu-konflikto-metu-moteris-ismete-vyriskio-daiktus-per-langa https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/neblaiviu-sugyventiniu-konflikto-metu-moteris-ismete-vyriskio-daiktus-per-langa Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį bendruoju pagalbos tarnybų numeriu gautas pranešimas, kad penktame aukšte, pas kaimynus vyksta konfliktas – jie mušasi tarpusavyje, o šalia jų yra kūdikis. Anot pranešėjos, tokios situacijos kartojasi itin dažnai.

Pagalbos tarnybas pranešimas iš Kosmonautų gatvės  pasiekė 1 val. 17 min.

Į įvykio vietą atvyko ir ugniagesiai gelbėtojai, ir policijos pareigūnai. Ugniagesių pagalbos neprireikė, tačiau policijos pareigūnams teko aiškintis situaciją.

Tarp vyro ir moters vyko žodinis konfliktas. Moteris išmetė savo sugyventinio daiktus per langą. Abu buvo neblaivūs: moteriai nustatytas 1,62 prom. girtumas, vyriškiui - 0,85 prom.  Mažamečio tuo metu namuose nebuvo,  jis svečiavosi kaime pas močiute.

Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio detales.

 

Neblaivių sugyventinių konflikto metu moteris išmetė vyriškio daiktus per langą

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 01 Sep 2022 09:23:09 +0300
<![CDATA[Jonavoje – gaisringas savaitgalis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-gaisringas-savaitgalis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-gaisringas-savaitgalis Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, Jonavos ugniagesiams gelbėtojams pasitaikė gaisringas savaitgalis. Itin nemažai pranešimų apie gaisrus sulaukta penktadienį.

Rugpjūčio 26 d., 13 val. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Gudžionių k. dega žolė. Dėl neatsargaus žmogaus elgesio, degė didelis plotas ražienų. Gaisro metu išdegė 4 ha ražienų.

Rugpjūčio 26 d., apie 16 val. pranešta, kad Chemikų g. iš po automobilio „Toyota Avensis“ kapoto rūksta dūmai. Atvykę ugniagesiai degimo požymių neaptiko, tačiau teko atjungti transporto priemonės akumuliatorių, kuris buvo aušintas vandeniu.

Rugpjūčio 26 d., 20 val. 49 min. gautas pranešimas, kad Upninkų sen., Upninkų k., Gudonių g., iš kaimyno kamino rūksta dūmai, galimai kaimynas degina plastiką. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad asmuo savo pirtyje kūreno nuo namo stogo dengimo likusią drėgną medieną.

Rugpjūčio 26 d., 21 val. gautas pranešimas, kad Bukonių sen., Petrašiūnų k. atvira liepsna laukuose dega biokuro drožlės. Atvykę ugniagesiai aptiko, kad degė medžio drožlių biokuro stirtos (50x15 m dydžio ir apie 10 m aukščio) viršus 4x4 m plote.  Įvykis tiriamas.

Rugpjūčio 27 d., 0 val. 7min. pranešta, kad Mokyklos g. namo trečiame aukšte dega šiukšlės, o penktame aukšte – kėdė. Atvykus ugniagesiams buitinių atliekų maišą jau buvo užgesinęs pranešėjas. Penkto aukšto koridoriuje degęs plastikinės kėdės atlošas užgesintas kibiru vandens, išvėdintos patalpos.

                              

Jonavoje – gaisringas savaitgalis

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 29 Aug 2022 09:38:46 +0300
<![CDATA[Policija ieško pinigų sumą pametusio žmogaus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policija-iesko-pinigu-suma-pametusio-zmogaus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policija-iesko-pinigu-suma-pametusio-zmogaus Sąžiningo piliečio dėka, pamesti pinigai neiškeliavo į naujo šeimininko kišenę, o buvo per-duoti policijos pareigūnams, kurie kviečia atsiliepti tikrąjį pinigų savininką.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai bando išsiaiškinti, kam priklauso grynieji pinigai, kuriuos rugpjūčio 22 dieną apie 11.30 val. prie policijos tarnybinio automobilio priėjęs perdavė vyras. Pilietis pasakojo, jog pinigus rado Kaune, Maironio g., ant šaligatvio.

Asmenį, kuriam priklauso pinigai, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Ne-muno policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus tyrėją Dovydą Sinkų tel. nr. +370 60 627135 arba 8 700 60000, el. p. dovydas.sinkus@policija.lt arba atvykti į Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariatą adresu Kęstučio g. 42, Kaunas.

Kauno apskr. VPK informacija

Policija ieško pinigų sumą pametusio žmogaus

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 26 Aug 2022 14:08:07 +0300
<![CDATA[Sekmadienį „užderėjo“ neblaivių vairuotojų, sukėlusių eismo įvykius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmadieni-uzderejo-neblaiviu-vairuotoju-sukelusiu-eismo-ivykius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmadieni-uzderejo-neblaiviu-vairuotoju-sukelusiu-eismo-ivykius Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, sekmadienį Jonavos rajone „užderėjo“ neblaivių vairuotojų, kurie sukėlė eismo įvykius.

Rugpjūčio 21 d. apie 04.40 val. Jonavos r., Pašilių k., Jonavos g., automobilis „Renault“, vairuojamas neblaivaus vyro (g. 1988 m.), kliudė vartų stulpą. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,18 prom.

Rugpjūčio 21 d. apie 07.00 val. Jonavos r., kelyje Smičkiai–Čičinai–Jonava, mopedas „Yamaha“ vairuojamas neblaivaus vyro (g. 2002 m.), nuvažiavo nuo kelio. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,68 prom.

Primename, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Sekmadienį „užderėjo“ neblaivių vairuotojų, sukėlusių eismo įvykius

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 22 Aug 2022 10:22:33 +0300
<![CDATA[Jonavos rajone degė medinė pirtis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-deeege-medine-pirtis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-deeege-medine-pirtis Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, rugpjūčio 21-ąją apie 23:30 val. gautas pranešimas, kad Jonavos rajone, Šveicarijos sen., Albertavos k., Tvenkinio g. dega medinė pirtis. šalia kurios - namas.

Apie gaisrą pranešė savininkė.

Atvykus PGP, pirtis degė atvira liepsna.

Pirtis rąstinė, 6x3 m dydžio, vieno aukšto su mansarda, perdanga medinė, stogas dengtas skarda. Prie pirties priblokuota  6x5 m dydžio stoginė.

Gaisro metu išdegė kaitinimosi patalpa ir prieangis, sudegė prieangyje buvusi žoliapjovė, paspirtukas, kompresorius, vibracinis siurblys bei aprūko namų apyvokos daiktai. Apdegė medinė terasa 6x5 m dydžio.

Vanduo buvo vežamas iš dirbtinio vandens šaltinio už 300 m.

Laimei, žmonės nenukentėjo.

Asociatyvi nuotrauka. Autorius - A. Reipa. 

Jonavos rajone degė medinė pirtis

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 22 Aug 2022 08:59:51 +0300
<![CDATA[Vagys ,,įsisuko" į Lietavos g. sandėliuką]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagys-isisuko-i-lietavos-g-sandeliuka https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagys-isisuko-i-lietavos-g-sandeliuka Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Rugpjūčio 19 d. apie 23.10 val. Jonavoje, Lietavos g., iš sandėliuko pavogtos dvi meškerės ir juodas elektrinis paspirtukas.

Padaryta turtinė žala siekia apie 270 eurų.

Vagys ,,įsisuko" į Lietavos g. sandėliuką

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 20 Aug 2022 10:14:22 +0300
<![CDATA[Policijos pareigūnai ieško namo negrįžusios nepilnametės]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunai-iesko-namo-negrizusios-nepilnametes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunai-iesko-namo-negrizusios-nepilnametes Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo Godos Juodeikės (g. 2007 m.) paiešką. Nepilnametė iš namų esančių Kauno r., Babtų sen., išėjo rugpjūčio 16 d. apie 15.30 val., tačiau iki šiol negrįžo. Išeidama nepilnametė vilkėjo juodos spalvos šortus, tamsios spalvos marškinėlius, avėjo juodos spalvos sportinius batelius, su savimi turėjo juodą kuprinę.

Nepilnametės požymiai: apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, ilgų šviesių plaukų, mėlynų akių.

Asmenis, žinančius G. Juodeikės buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 837 549 401 arba el. p. zydrunas.andriuskevicius@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112.

Kauno apskr. VPK informacija

Policijos pareigūnai ieško namo negrįžusios nepilnametės

Policijos pareigūnai ieško namo negrįžusios nepilnametės ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 19 Aug 2022 16:00:39 +0300
<![CDATA[Degė NAPC naftos perdirbimo įranga: nuostolių pavyko išvengti]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/dege-napc-naftos-perdirbimo-iranga-nuostoliu-pavyko-isvengti https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/dege-napc-naftos-perdirbimo-iranga-nuostoliu-pavyko-isvengti Vakar, rugpjūčio 18-ąją, 16 val. 10 min. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Jonavos r. sav., Ruklos gatvėje atvira liepsna dega pastatas.

Į įvykio vietą išsiųstos gausios Jonavos PGT priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, taip pat informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Kaip šiandien praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, atvykus ugniagesiams gelbėtojams, naftos perdirbimo įmonės NAPC teritorijoje degė naftos gaminių perdirbimo įranga. Gaisro metu apdegė įranga, apsilydė izoliacinė medžiaga.

Šiandien susisiekus su generaliniu UAB NAPC direktoriumi Rimantu Vaitiekunu aiškėja, kad nors ir buvo kilęs gaisras, nuostolių pavyko išvengti.

„Gamykla nedirba daugiau kaip savaitę, vyksta remonto darbai. Vakar rangovas, patyręs naftininkas ir aptarnaujantis Mažeikių naftą, valė įrengimus ir, matyt, kažkas nepavyko, gal trumpas sujungimas ir truputį užsidegė, bet jie labai greitai užgesino, nuostolių nėra. Šiandien mūsų darbo apsaugos komisija išvykusi į įvykio vietą aiškinsis, atliks tyrimą, kas nutiko ir pateiks išvadas“,- kalbėjo  generalinis UAB NAPC direktorius Rimantas Vaitiekūnas.

Šiuo metu Jonavoje, Ruklos gatvėje esanti UAB NAPC modernizuojama, daromi pakeitimai, siekiama gauti Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimus atliekų perdirbimui.

Ar dujų dvokas mieste ir apylinkėse susijęs su nelaime?

Kaip esame rašę anksčiau, neseniai buvo gauta daugybė pranešimų apie Jonavoje juntamą nemalonų kvapą, kurį žmonės įvardijo kaip dujų smarvę. (Plačiau apie tai ČIA). Jonaviečiai eilę metų kentė panašius kvapus, kurie sklisdavo iš šiuo metu apjungiamų įmonių UAB "JUMPS" ir UAB "NAPC", tad po kilusio gaisro į redakciją paskambinę skaitytojai pažėrė įtarimų - ar ši nelaimė nebus susijusi ir su dujų smarve.

„Mus kelis kartus tikrino aplinkosaugininkai, bet juk šiuo metu nedirbam, visi įrenginiai hermetiškai uždaryti, visas dujas surenkam, kuomet dirbam, o šiuo metu ten nieko nėra. Nors dabar vėl peržiūrėsim sistemą, viską tvarkysim, jei kas nors yra, todėl ir darom profilaktikas“, - tvirtino generalinis direktorius bei pridūrė, jog lauks darbo saugos komisijos išvadų dėl incidento.  

Degė NAPC naftos perdirbimo įranga: nuostolių pavyko išvengti

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 19 Aug 2022 09:03:05 +0300
<![CDATA[Dėl įsigytų greitųjų COVID-19 testų - kaltinimai buvusiai viceministrei]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/del-isigytu-greituju-covid-19-testu-kaltinimai-buvusiai-viceministrei https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/del-isigytu-greituju-covid-19-testu-kaltinimai-buvusiai-viceministrei Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Vilniaus miesto apylinkės teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvusi sveikatos apsaugos viceministrė L. J. kaltinama piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi, praneša LR Prokuratūra.

Teismui perduotoje byloje ikiteisminį tyrimą atliko Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai, tyrimą organizavo ir kontroliavo Generalinės prokuratūros ir Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

2020 m. vasario mėnesį Lietuvoje buvo paskelbta ekstremali situacija dėl COVID-19 plitimo grėsmės ir kovo 14 d. paskelbtas karantinas. Siekiant diagnozuoti asmenis, turėjusius kontaktus su tikėtinu ar patvirtintu COVID-19 ligos atveju, buvo nuspręsta nedelsiant įsigyti greitųjų serologinių testų, kurie, kaip nustatyta tyrimo metu, naudotini ne COVID-19 ligai diagnozuoti, bet persirgtai infekcijai nustatyti.

Surinkti duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad kaltinamoji, piktnaudžiaudama užimamomis pareigomis, dirbdama sveikatos apsaugos viceministre, nuo 2020 m. kovo 18 d. iki kovo 20 d. galimai teikė nepagrįstus ir neteisėtus reikalavimus ministerijai pavaldžios Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (toliau-Laboratorija) vadovui ir darbuotojams. Buvo nurodyta atlikti neteisėtus veiksmus nesilaikant teisės aktų reikalavimų, taip nepagrįstai L. J. suteikiant privilegijų bendrovei „Profarma“, dėl ko valstybė ir Sveikatos apsaugos ministerija patyrė didelės turtinės ir neturtinės žalos.

Pagal pirkimo-pardavimo sutartį Laboratorija iš bendrovės „Profarma“ įsigijo 510 000 vnt. greitųjų serologinių testų pažeidžiant imperatyvias Viešųjų pirkimų įstatymo normas. Iš valstybės biudžeto už šiuos testus bendrovei buvo sumokėta 6 050 000 Eur.

Lietuvos apeliacinis teismas pripažino, kad Lietuvos bendrovės, veikdamos nesąžiningai, siekė pasinaudoti susidariusia situacija ir gauti neprotingo dydžio pelną, bei priteisė Lietuvos valstybei 4 142 600 Eur.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo apklausta daugiau nei 60 liudytojų, gautos specialistų išvados, atlikti kiti būtini proceso veiksmai.

LR Prokuratūros inf. 

Dėl įsigytų greitųjų COVID-19 testų - kaltinimai buvusiai viceministrei

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 17 Aug 2022 09:28:54 +0300
<![CDATA[Pareigūnai Kaune ir Jonavoje patikrino apie 6,1 tūkst. transporto priemonių]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunai-kaune-ir-jonavoje-patikrino-apie-6-1-tukst-transporto-priemoniu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunai-kaune-ir-jonavoje-patikrino-apie-6-1-tukst-transporto-priemoniu Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus 1-ojo poskyrio pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugpjūčio 8-14 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių policijos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 736 greičio viršijimo atvejus.

Praėjusios savaitės lakstūnas užfiksuotas penktadienį. Rugpjūčio 11 d. apie 18.50 val. Kėdainių r., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, automobilis „Volkswagen Passat“, vairuojamas moters (g. 1988 m.), kur leistinas važiavimo greitis gyvenvietėje – 50 km/val., važiavo 119 km/val. greičiu. Automobilio vairuotojai surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Dieną prieš, rugpjūčio 10 d., apie 22.50 val. Kauno r., Teleičių k., Vasario 16-osios g., auto-mobilis „Volkswagen Caddy“, vairuojamas neblaivaus vyro (g. 1996 m.), kliudė stovintį automobilį „Subaru“. Automobilio „Volkswagen Caddy“ vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, tačiau netrukus policijos pareigūnai sulaikė vyrą, kuris prisipažino vartojęs stipriųjų alkoholinių gėrimų prieš 16 valandų. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,78 prom.

Pirmadienį, rugpjūčio 8 d., apie 17.32 val., Kauno r., Padainupio k., neblaivus vyras (g. 1966 m.) vairavo dviratį. Vyras prisipažino pareigūnams, kad prieš pusvalandį vartojo silpnuosius al-koholinius gėrimus. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,96 prom.

Savaitgalio metu Kelių policijos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Jų metu policijos pareigūnai Kauno mieste ir rajone, Jonavos rajone patikrino apie 6,1 tūkst. transporto priemonių ir nustatė 22 neblaivius vairuotojus (girtumo laipsnis svyravo nuo 0,23 prom. (sunkiasvorė transporto priemonė) iki 1,60 prom. Savaitgalio metu policijos pareigūnai užfiksavo ir kitų KET pažeidimų.

Šventinę dieną, rugpjūčio 15 d., Kelių policijos pareigūnai taip pat vykdė policines priemones, kurių metu Kauno mieste ir rajone patikrinta apie 2,8 tūkst. transporto priemonių. Jų metu išaiškinti 5 neblaivūs vairuotojai (0,47 prom., 0,52 prom., 1,59 prom., 0,44 prom., 0,46 prom.). Šiandien pareigūnai Kauno mieste patikrino dar 729 transporto priemones, nustatyti 6 KET pa-žeidimai.

Iš viso per savaitę Kelių policijos pareigūnai nustatė 24 neblaivius automobilių vairuotojus. Taip pat išaiškino 12 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės. Praėjusią savaitę nustatyti 185 vairuotojai, kurie vairuodami transporto priemonę naudojosi mobiliojo ryšio telefonais.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 10 eismo dalyvių (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos – 9), dar 448 sužeisti (pernai iki rugpjūčio pabaigos – 390).

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno apskr. VPK informacija ir nuotr.

Pareigūnai Kaune ir Jonavoje patikrino apie 6,1 tūkst. transporto priemonių

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 16 Aug 2022 16:40:32 +0300
<![CDATA[Savaitgalį degė vilkikas ir kombainas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-dege-vilkikas-ir-kombainas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-dege-vilkikas-ir-kombainas Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, savaitgalį Jonavos rajone degė vilkikas ir kombainas.

Rugpjūčio 13-ąją  apie 16.30 val. gautas pranešimas, kad Kulvos seniūnijoje, Batėgalos kaime, dega kombainas. Atvykus PGP, atliko žvalgybą.  Degė kombainas ir 0,5 ha ražienų. Gaisro metu sudegė visos kombaino ,,Dronningborg 4000S" degiosios detalės, taip pat 2t grudų kombaino bunkeryje ir 0,5 ha ražienų.

Rugpjūčio 14-ąją apie 11.30 val., transporto priemonės vairuotojas pranešė, kad Jonavoje, Gudžionių gatvėje, dega vilkikas, kurį gesina gesintuvu.

Atvykus PGP, atvira liepsna degė vilkiko, vežusio grūdus, filtro skyrius. Gaisro metu apdegė vilkiko ,,Man" su puspriekabe filtravimo sistemos plastikinės detalės.

Išsaugoti vežami grūdai. PGP nuplovė kelio dangą.

Asociatyvi archyvo nuotr. 

Savaitgalį degė vilkikas ir kombainas

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 16 Aug 2022 10:13:34 +0300
<![CDATA[Nelaimės nuojauta pasitvirtino: sodo namelyje rasta mirusi moteris]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nelaimes-nuojauta-pasitvirtino-sodoo-namelyje-rasta-mirusi-moteris https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nelaimes-nuojauta-pasitvirtino-sodoo-namelyje-rasta-mirusi-moteris Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, rugpjūčio 15-ąją apie 08.30 val. ugniagesiams gelbėtojams teko vykti į Jonavos rajone, Užusalių seniūnijoje, Pašilių kaime esančią sodų bendriją ,,Pašiliai".

Tądien pilietis pranešė, kad apie dvi savaites negali susisiekti su mama gim. 1945 m. Jam atvykus į vietą, durys buvo užrakintos,  telefono signalas geras, tačiau ragelio niekas nekėlė. Asmuo neturėjo rakt nuo namelio ir negalėjo patekti į vidų. 

Jis baiminosi, kad moteriai kažkas nutiko su sveikata.

Atvykusi PGP parankinių priemonių pagalba atidarė sodo namo langą ir įleido policijos pareigūnus bei medikus.

Viduje rasta mirusi moteris.

Užuojauta artimiesiems. 

Nelaimės nuojauta pasitvirtino: sodo namelyje rasta mirusi moteris

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 16 Aug 2022 10:03:22 +0300
<![CDATA[P. Vaičiūno gatvėje, šieno kupetoje, rastas mirusio vyro kūnas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/p-vaiciuno-gatveje-sieno-kupetoje-rastas-mirusio-vyro-kunas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/p-vaiciuno-gatveje-sieno-kupetoje-rastas-mirusio-vyro-kunas Kaip praneša Policijos departamentas, vakar, rugpjūčio 12 d. apie 18 val. 50 min. Jonavoje, P. Vaičiūno g., šieno kupetoje, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 50-60 metų amžiaus mirusio vyro kūnas.

Pirminiais duomenimis, ant kūno nebuvo matyti išorinių smurto žymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

P. Vaičiūno gatvėje, šieno kupetoje, rastas mirusio vyro kūnas

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 13 Aug 2022 08:45:07 +0300
<![CDATA[Aiškėja Jonava - Kėdainiai kelyje įvykusios avarijos aplinkybės]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/aiskeja-jonava-kedainiai-kelyje-ivykusios-avarijos-aplinkybes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/aiskeja-jonava-kedainiai-kelyje-ivykusios-avarijos-aplinkybes Kaip praneša Policijos departamentas, vakar, rugpjūčio 12 d., apie 19 val. 30 min. kelyje Jonava-Kėdainiai, ties Ragožių k., mikroautobusas „Ford Transit“, vairuojamas vyro (g. 1989 m.), atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį bei pristabdžiusį automobilį „Renault Laguna“, vairuojamą vyro (g. 1970 m.).

Po susidūrimo automobilis „Ford“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, o automobilis „Renault“, išvažiavęs į priešingos krypties eismo juostą, susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu automobiliu „VW Touran“, vairuojamu vyro (g. 1989 m.).

Per eismo įvykį nukentėjo automobilio „Renault“ vairuotojas, kuris dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldytas į Kauno ligoninę bei keleivė (g. 1969 m.), kuri nuo gautų daugybinių sužalojimų įvykio vietoje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

Grupės ,,Kur mentai stovi" nuotr.

Aiškėja Jonava - Kėdainiai kelyje įvykusios avarijos aplinkybės

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 13 Aug 2022 08:38:15 +0300
<![CDATA[Kelyje Jonava - Kėdainiai susidūrė trys automobiliai: žuvo moteris, du vairuotojai sužeisti]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kelyje-jonava-kedainiai-susidure-trys-automobiliai-yra-ir-sunkiai-suzeistu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kelyje-jonava-kedainiai-susidure-trys-automobiliai-yra-ir-sunkiai-suzeistu Šiandien, rugpjūčio 12 dieną, kelyje Jonava - Kėdainiai, ties Ragožių kaimu susidūrė trys transporto priemonės.

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Kauno apskr. VPK budėtos, pranešimas apie įvykį gautas 19:20 val.

Pagalbos tarnybos dirba įvykio vietoje. Dėl to kol kas daugiau informacijos nepateikiama.

Pirminiais duomenimis, yra sužeistų.Vietoje esančių liudininkų teigimu, vieno jų būklė - itin sunki. Medikai atlieka gaivinimo veiksmus.

Tekstas atnaujintas: policijos departamentas pranešė, kad žuvo 1969 metais gimusi keleivė. Sužaloti dviejų transporto priemonių vairuotojai (g.1970 ir 1989 m.).

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Užuojauta artimiesiems.

Grupės ,,Kur mentai stovi?" nuotr,

Kelyje Jonava - Kėdainiai susidūrė trys automobiliai: žuvo moteris, du vairuotojai sužeisti

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 12 Aug 2022 20:15:05 +0300
<![CDATA[J. Basanavičiaus gatvėje susidūrė ,,BMW" ir policijos pareigūnų automobilis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-basanaviciaus-gatveje-susidure-bmw-ir-policijos-pareigunu-automobilis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-basanaviciaus-gatveje-susidure-bmw-ir-policijos-pareigunu-automobilis Šiandien, rugpjūčio 12-ąją, Jonavoje, J. Basanavičiaus gatvėje, susidūrė ,,BMW" bei policijos pareigūnų automobilis.

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Kauno apskr. VPK  komunikacijos poskyris, įvykis fiksuotas apie 14:20 val.

Pirminiais duomenimis, automobilis "BMW", vairuojamas moters (g. 1992 m.), susidūrė su tarnybiniu automobiliu "VW Transporter". 

Vairuotojai blaivūs, sužeistų asmenų nėra.

Asociatyvi archyvo nuotr.

J. Basanavičiaus gatvėje susidūrė ,,BMW" ir policijos pareigūnų automobilis

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 12 Aug 2022 17:22:37 +0300
<![CDATA[Girti vairuotojai iš Jonavos kelių nedingsta: pareigūnams įkliuvo neblaivus ,,Audi" vairuotojas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/girti-vairuotojai-is-jonavos-keliu-nedingsta-pareigunams-ikliuvo-neblaivus-audi-vairuotojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/girti-vairuotojai-is-jonavos-keliu-nedingsta-pareigunams-ikliuvo-neblaivus-audi-vairuotojas Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, rugpjūčio 10 d., apie 19.10 val. Jonavos r., Kulvos k., automobilį „Audi“ vairavo neblaivus vyras (g. 1977 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,47 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Girti vairuotojai iš Jonavos kelių nedingsta: pareigūnams įkliuvo neblaivus ,,Audi" vairuotojas

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 11 Aug 2022 10:14:26 +0300
<![CDATA[Autobusui staiga stabdžius, nukentėjo nepilnametė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/autobusui-staiga-stabdzius-nukentejo-nepilnamete https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/autobusui-staiga-stabdzius-nukentejo-nepilnamete Vakar, rugpjūčio 9-ąją, Jonavoje, J. Ralio gatvėje, apie 21.30 val. įvyko nelaimė, kurios metu nukentėjo nepilnametė.

Šiandien policijos pareigūnų pateiktais duomenimis,  mergina (g. 2004 m.) nugriuvo stabdant autobusui "MAN", vairuojamam vyro (g. 1963 m.). Dėl patirtų sužalojimų nepilnametė pristatyta į gydymo įstaigą, tačiau pačio įvykio aplinkybės dar yra tikslinamos.  

Liudininkų teigimu, oficialiai dar nepatvirtintais duomenimis, autobusas staiga stabdė, kai pamatė iš Panerių gatvės į J. Ralio gatvę sukti ketinusį lengvąjį automobilį.  Mergina autobuso viduje esą buvo neprisisegusi diržo ir ruošėsi išlipimui. 

Skaitytojo nuotr.

Autobusui staiga stabdžius, nukentėjo nepilnametė

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 10 Aug 2022 11:34:54 +0300
<![CDATA[Jonavoje iš maitinimo įstaigos pavogtas kasos aparatas ir pinigai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-is-maitinimo-istaigos-pavogtas-kasos-aparatas-ir-pinigai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-is-maitinimo-istaigos-pavogtas-kasos-aparatas-ir-pinigai Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, rugpjūčio 8 d.  09.30 val.  gautas pranešimas apie Jonavoje, Turgaus g., įvykdytą vagystę.

Pirminiais duomenimis, iš maitinimo įstaigos pavogtas kasos aparatas ir grynieji pinigais.

Padaryta turtinė žala siekia apie 1420 eurų.

Jonavoje iš maitinimo įstaigos pavogtas kasos aparatas ir pinigai

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 09 Aug 2022 09:49:53 +0300
<![CDATA[Pareigūnai nutraukė sunkiai apgirtusio dviratininko kelionę]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunai-nutrauke-sunkiai-apgirtusio-dviratininko-kelione https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunai-nutrauke-sunkiai-apgirtusio-dviratininko-kelione Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus 1-ojo poskyrio pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, rugpjūčio 1-7 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių policijos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 400 greičio viršijimo atvejų.


Praėjusios savaitės lakstūnas užfiksuotas penktadienį. Rugpjūčio 5 d. apie 11.10 val. Kauno r., magistraliniame kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, automobilis „Škoda Octavia“, vairuojamas moters (g. 1981 m.), kur leistinas važiavimo greitis – 90 km/val., važiavo 146 km/val. greičiu. Automobilio vairuotojai surašytas administracinio nusižengimo protokolas. 


Po kelių dienų, rugpjūčio 7 d., apie 17.55 val. Kaune, Tunelio g., vykdytų policinių priemonių metu išaiškintas neblaivus automobilio „Mercedes-Benz“ vairuotojas (g. 1982 m.). Vyras prisipažino, kad prieš valandą laiko vartojo alkoholinius gėrimus. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,24 prom. 


Šiek tiek anksčiau, rugpjūčio 4 d. apie 21.45 val. Kaišiadorių r., Palomenės k., policijos pareigūnai sustabdė neblaivų vyrą (g. 1972 m.), kuris vairavo dviratį. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,82 prom. 


Savaitgalio metu Kelių policijos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams ir kitiems KET pažeidimams išaiškinti. Jų metu policijos pareigūnai Kauno mieste ir rajone, Kaišiadorių, Jonavos rajonuose patikrino apie 5,3 tūkst. transporto priemonių. Jų metu policijos pareigūnai nuo penktadienio iki sekmadienio Kauno mieste ir rajone nustatė 6 neblaivius vairuotojus (0,99 prom., 0,81 prom., 0,43 prom., 0,94 prom., 0,86 prom., 2,14 prom.), Kaišiadorių mieste ir rajone nustatė 1 neblaivų vairuotoją (1,10 prom.), Jonavos mieste ir rajone nustatė 1 neblaivų vairuotoją (1,64 prom.). Vykdytų priemonių metu policijos pareigūnai užfiksavo ir kitų KET pažeidimų. 


Iš viso per savaitę Kelių policijos pareigūnai nustatė 13 neblaivių automobilių vairuotojų. Taip pat išaiškino 19 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės. 


Kauno apskrityje šiais metais žuvo 9 eismo dalyviai (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos – 9), dar 425 sužeisti (pernai iki rugpjūčio pabaigos – 390). 

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Pareigūnai nutraukė sunkiai apgirtusio dviratininko kelionę

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 08 Aug 2022 14:01:03 +0300
<![CDATA[Jonavoje sulaikytas vyras, kuris turėjo, kaip įtariama, įvairių narkotinių medžiagų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-sulaikytas-vyras-kuris-turejo-kaip-itariama-ivairiu-narkotiniu-medziagu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-sulaikytas-vyras-kuris-turejo-kaip-itariama-ivairiu-narkotiniu-medziagu Kaip praneša Policijos departamentas, penktadienį, rugpjūčio 5-ąją, apie 21 val. 30 min. Jonavoje, Topolių g., sulaikytas vyras (g. 1987 m.), pas kurį rasta ir paimta 16 vnt polietileninių maišelių su šviesios spalvos milteliais ir vienas polietileninis maišelis su augalinės kilmės medžiaga.  Įtariama, kad tai – narkotinės medžiagos. 

Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

Jonavoje sulaikytas vyras, kuris turėjo, kaip įtariama, įvairių narkotinių medžiagų

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 08 Aug 2022 12:35:19 +0300