Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[Jonavos rajone neteisėtai laikytas alkoholis konfiskuotas ir iš šeimininko, ir iš klientų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-neteisetai-laikytas-alkoholis-konfiskuotas-ir-is-seimininko-ir-is-klientu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-neteisetai-laikytas-alkoholis-konfiskuotas-ir-is-seimininko-ir-is-klientu Vakar, liepos 22 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai Jonavos r. rado ir paėmė neteisėtai laikytą alkoholį bei aparatą naminei degtinei gaminti. Radinio šeimininkui gręsia baudžiamoji atsakomybė. 

Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnas, patruliuodamas Jonavoje, Taikos gatvėje pastebėjo įtartiną automobilį ir tris vyrus šalia jo. Du vyrai (gim. 1974 m. ir 1965 m.), su savimi turėjo sunkius nešulius. Juos patikrinus, rasta po 10 litrų galimai naminės degtinės. Kaip paaiškėjo, naminę degtinę šiems vyrams atvežė įtartino automobilio vairuotojas (gim. 1956 m.), kuris, įtariama, gamino ir laikė degtinę sodyboje Kurmagalos kaime, Kulvos sen., Jonavos r. 


Patikrinę sodybą, policijos pareigūnai, ten rado bei paėmė neteisėtai laikomus 40 litrų galimai naminės degtinės, 2,4 tonos degtinės raugalo ir aparatą naminei degtinei gaminti. Šio radinio šeimininkui gresia baudžiamoji atsakomybė. Dėl padarytos veikos pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo 201 str. 1 d.


Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) gaminimą, įgijimą, laikymą, gabenimą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. numatyta atsakomybė – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.


Pareigūnai primena, kad apie nelegalią, akcizais apmokestinamų prekių, prekybą nedelsiant galima informuoti skubios pagalbos telefonu 112 arba per elektroninių policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt. 

Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris.

Jonavos rajone neteisėtai laikytas alkoholis konfiskuotas ir iš šeimininko, ir iš klientų

Jonavos rajone neteisėtai laikytas alkoholis konfiskuotas ir iš šeimininko, ir iš klientų Jonavos rajone neteisėtai laikytas alkoholis konfiskuotas ir iš šeimininko, ir iš klientų Jonavos rajone neteisėtai laikytas alkoholis konfiskuotas ir iš šeimininko, ir iš klientų ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 23 Jul 2021 14:15:54 +0300
<![CDATA[Įskundusiems KET pažeidėjus siūlo mokėti premijas: kaip manot, ar tai suveiktų mūsų keliuose?]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/iskundusiems-ket-pazeidejus-siulo-moketi-premijas-kaip-manot-ar-tai-suveiktu-musu-keliuose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/iskundusiems-ket-pazeidejus-siulo-moketi-premijas-kaip-manot-ar-tai-suveiktu-musu-keliuose Ukrainos parlamente užregistruotas unikalus įstatymo pakeitimas, kurs leistų tikėtis atlygio už įskųstus KET pažeidėjus.

KET pažeidimą reikės įamžinti naudojant specialią programėlę išmaniajame telefone.

Parlamentarai siūlo pranešusiems apie nusižengimus keliuose skirti 10 proc. nuo baudos, kurią sumokės pažeidėjas.

Pasirodžius straipsniams apie tai Lietuvos žiniasklaidos priemonėse, tarp žmonių pasigirdo diskusijos, ar nereikėtų tokio pat įstatymo įvesti ir Lietuvoje. Esą tai padėtų sutramdyti kelių ,,chuliganus".

Klausiame jonaviečių, ką jie mano apie tai? Kviečiame sudalyvauti apklausoje. 
Įskundusiems KET pažeidėjus siūlo mokėti premijas: kaip manot, ar tai suveiktų mūsų keliuose?

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 23 Jul 2021 09:11:16 +0300
<![CDATA[Pėsčiųjų perėjoje vyrą kliudžiusio ,,Renault" vairuotojas buvo blaivus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pesciuju-perejoje-vyra-kliudziusio-renault-vairuotojas-buvo-blaivus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pesciuju-perejoje-vyra-kliudziusio-renault-vairuotojas-buvo-blaivus Vakar jau rašėme, kad apie 14 val. Jonavoje, šalia J. Basanavičiaus bei J. Ralio gatvių sankirtoje esančios žiedinės sankryžos, pėsčiųjų perėjoje, kliudytas vyras.

Gavus informaciją apie įvykį, policijos pareigūnai dar dirbo jo vietoje, tad daugiau duomenų negalėjo pateikti nei apie vairuotojo ar nukentėjusiojo amžių, nei apie vairuotojo blaivumą.

Šiandien informacija patikslinta - paaiškėjo, kad ,,Renault", vairuojamas 1994-aisiais gimusio vyro, kliudė 1972-aiaisias gimusį vyrą.  Pastarasis pristatytas į gydymo įstaigą.

Vairuotojas buvo blaivus.

 Skaitytojo nuotr.

Pėsčiųjų perėjoje vyrą kliudžiusio ,,Renault" vairuotojas buvo blaivus

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 21 Jul 2021 14:05:28 +0300
<![CDATA[Jonavoje išaiškintas praeivį užpuolęs ir apiplėšęs vyras]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-isaiskintas-praeivi-uzpuoles-ir-apipleses-vyras https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-isaiskintas-praeivi-uzpuoles-ir-apipleses-vyras Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino praėjusią savaitę praeivį užpuolusį ir apiplėšusį vyrą. 


Liepos 13 d. į Kauno apskr. VPK Jonavos policijos komisariatą kreipėsi vyras (gim. 1958 m.), kuris pranešė, jog tą pačią dieną Jonavoje, Panerių g., namo laiptinėje buvo užpultas nepažįstamo asmens, kuris iš vyro pagrobė piniginę su grynaisiais pinigais ir banko kortele. 


Policijos pareigūnai išaiškino užpuolimą įvykdžiusį asmenį. Tai policijai gerai žinomas, praeityje už panašaus pobūdžio nusikaltimus jau teistas vyras (gim. 1983 m.), kuris šiuo metu yra suimtas.


Kauno apskr. VPK Jonavos policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d. Už tai asmeniui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.


Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Jonavoje išaiškintas praeivį užpuolęs ir apiplėšęs vyras

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 20 Jul 2021 16:02:39 +0300
<![CDATA[Pėsčiųjų perėjoje kliudytas vyras]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pesciuju-perejoje-kliudytas-vyras https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pesciuju-perejoje-kliudytas-vyras Šiandien, liepos 20-ąją, apie 14 val. , Jonavoje, šalia J. Basanavičiaus bei J. Ralio gatvių sankirtoje esančios žiedinės sankryžos, pėsčiųjų perėjoje, kliudytas vyras.

Pirminiais duomenimis, jį kliudė ,,Renault" automobilis.

 Pėstysis pristatytas į gydymo įstaigą.

Įvykio vietoje vis dar dirba pareigūnai.

Pėsčiųjų perėjoje kliudytas vyras

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 20 Jul 2021 14:55:45 +0300
<![CDATA[Įspūdingas promiles vidurdienį įpūtęs jonavietis smurtavo prieš neblaivią moterį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ispudingas-promiles-vidurdieni-priputes-jonavietis-smurtavo-pries-neblaivia-moteri https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ispudingas-promiles-vidurdieni-priputes-jonavietis-smurtavo-pries-neblaivia-moteri Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, liepos 19 d., apie 11.30 val. gautas pranešimas apie smurtą.

Pirminiais duomenimis, Jonavoje, Sodų g., neblaivus ( nustatytas labai sunkus girtumo laipsnis - 3,77 prom.) vyras (gim. 1980 m.) smurtavo prieš moterį.

Pastaroji taip pat buvo neblaivi - jai nustatytas 2,19 prom. girtumas. 

Įspūdingas promiles vidurdienį įpūtęs jonavietis smurtavo prieš neblaivią moterį

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 20 Jul 2021 11:35:42 +0300
<![CDATA[Kemsynuose įkalintai moteriai padėjo ir policija, ir ugniagesiai gelbėtojai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kemsynuose-ikalintai-moteriai-padejo-ir-policija-ir-ugniagesiai-gelbetojai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kemsynuose-ikalintai-moteriai-padejo-ir-policija-ir-ugniagesiai-gelbetojai Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, sekmadienį, liepos 18-ąją, apie 18 val. pagalbos prireikė kemsynuose įstrigusiai moteriškei. 

Pirminiais duomenimis, Šveicarijos seniūnijoje, Bartonių kaime, moteris, eidama į autobusų stotelę iš sodų, įklimpo į kemsynus, užsikabino už krūmų ir nebegalėjo pajudėti.

Ugniagesiai gelbėtojai kartu su policijos pareigūnais ištraukė moterį ir nuvežė į sustojimą.

Jai medikų pagalbos neprireikė.

Kemsynuose įkalintai moteriai padėjo ir policija, ir ugniagesiai gelbėtojai

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 19 Jul 2021 09:54:09 +0300
<![CDATA[Rastas mirusio Lietuvos šaulių sąjungos kario kūnas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rastas-mirusio-lietuvos-sauliu-sajungos-kario-kunas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rastas-mirusio-lietuvos-sauliu-sajungos-kario-kunas Kaip šiandien pranešė  Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, penktadienį, liepos 16 d., apie 18.50 val. Jonavos r., Rukloje, rastas mirusio Lietuvos šaulių sąjungos kario kūnas.

Pirminiais duomenimis, pastarasis buvo be išorinių smurto žymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Daugiau detalių kol kas neatskleidžiama.

Rastas mirusio Lietuvos šaulių sąjungos kario kūnas

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 18 Jul 2021 23:13:09 +0300
<![CDATA[Mergina gelbėjimo tarnyboms pranešė, kad jos buvęs draugas stovi ant balkono pakraščio]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/mergina-gelbejimo-tarnyboms-pranese-kad-jos-buves-draugas-stovi-ant-balkono-pakrascio https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/mergina-gelbejimo-tarnyboms-pranese-kad-jos-buves-draugas-stovi-ant-balkono-pakrascio Vakar, liepos 14-ąją, visos gelbėjimo tarnybos skubėjo į Ruklos miestelyje esančią Karaliaus Mindaugo gatvę - apie 22.20 val. gautas pranešimas, jog ant penktame aukšte esančio balkono atbrailos stovi vyras. 

Kaip skelbiama Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pranešime, moteris prisistatė kaip buvusi minėto rukliškio draugė. Jos teigimu, vyras, stovintis ant balkono atbrailos, bando patekti į jos butą. 

Į įvykio vietą išskubėjo ir policijos pareigūnai, ir medikai. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, vyras išties stovėjo ant atbrailos, tačiau sulaukus policijos pareigūnų, jis įėjo į butą.

Kiek vėliau pareigūnai paprašė ugniagesių gelbėtojų pagalbos - jų buvo paprašyta autokopėčių, kadangi rukliškis užsirakino bute. Kopėčiomis patekta į butą. 

Vyras (gim. 1999 m.) buvo neblaivus, jam nustatytas 1,75 prom. neblaivumo laipsnis. Už pasirodymą viešoje vietoje esant neblaiviam, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal LR ANK 484 str. 1 d.

Mergina gelbėjimo tarnyboms pranešė, kad jos buvęs draugas stovi ant balkono pakraščio

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 15 Jul 2021 10:27:17 +0300
<![CDATA[Iš namų Jonavoje išėjo ir negrįžo jauna moteris]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-namu-jonavoje-isejo-ir-negrizo-jauna-moteris https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-namu-jonavoje-isejo-ir-negrizo-jauna-moteris Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo Monikos Rušniakovos (gim. 1998 m.) paiešką. Moteris liepos 8 d. išėjo iš savo namų Jonavoje ir iki šiol negrįžo. 


Moters požymiai: apie 150 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, plaukai vidutinio ilgumo, bordo spalvos, romų tautybės. 


Asmenis, žinančius šios moters buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 633 29, rašyti el. paštu

visvaldas.leonavicius@policija.lt arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112. 

Iš namų Jonavoje išėjo ir negrįžo jauna moteris

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 14 Jul 2021 15:25:53 +0300
<![CDATA[Vagių grobiu tapo valtis ir nardymo įranga]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagiu-grobiu-tapo-valtis-ir-nardymo-iranga https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagiu-grobiu-tapo-valtis-ir-nardymo-iranga Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, liepos 13-ąją, gautas pranešimas apie Jonavos rajone, Batėgalos kaime, pastebėtą vagystę.

Pirminiais duomenimis,  iš sodybos pavogta guminė valtis, nardymo įranga, įvairūs sodo įrankiai bei kiti daiktai.

Padaryta turtinė žala tikslinama.

Vagių grobiu tapo valtis ir nardymo įranga

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 14 Jul 2021 10:33:21 +0300
<![CDATA[Kieme laužą sukūrusios moterys nepakluso nurodymams užgesinti jį: prireikė ir policijos pareigūnų įsikišimo]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kieme-lauza-sukurusios-moterys-nepakluso-nurodymams-uzgesinti-ji-prireike-ir-policijos-pareigunu-isikisimo https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kieme-lauza-sukurusios-moterys-nepakluso-nurodymams-uzgesinti-ji-prireike-ir-policijos-pareigunu-isikisimo Vakar, liepos 13-ąją, Jonavos ugniagesiai gelbėtojai pakliuvo į neeilinę situaciją - gavus pranešimą apie Žeimių miestelyje, Kauno gatvėje, deginamą laužą, teko kviesti ir policijos pareigūnus.

Neprisistačiusio asmens pranešimas gautas 09:55 val. Pranešėjas teigė, kad kaimynai savo namų valdos teritorijoje degina laužą.

Kaip skelbiama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pranešime, atvykus ugniagesiams gelbėtojams, 30 m atstumu nuo artimiausių pastatų, tačiau 2 m atstumu nuo kaimynų nušienautos sausos kiemo žolės, prakiurusioje statinėje, esant vėjui į kaimynų pusę, buvo kūrenamos galimai gamtinės atliekos.

Atliekas deginusios sodybos savininkės į kiemo teritoriją atvykusių ugniagesių gelbėtojų neįsileido, atsisakė pačios gesinti kūrenamas atliekas ir pradėjo konfliktuoti teigdamos, jog Jonavos r. savivaldybės administracijos viešosios tvarkos skyriaus vedėjas joms leido kūrenti atliekas bei nurodė neįsileisti į savo valdą ugniagesių. Į įvykio vietą buvo iškviestas policijos pareigūnų ekipažas, tačiau savininkės vis tiek neleido gesinti laužo bei pradėjo konfliktuoti ir su policijos pareigūnais.

Anot Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, apie susiklosčiusią situaciją informavus Jonavos r. savivaldybės administracijos viešosios tvarkos skyrių, moterys laužą prigesino pačios.

Nurodytu adresu taip pat buvo atvykęs Jonavos r. savivaldybės administracijos viešosios tvarkos skyriaus vedėjas, kuris paaiškino sodybos savininkėms kaip reikia saugiai kompostuoti gamtines atliekas jų nedeginant.

Portalui jonavoszinios.lt susisiekus su Jonavos rajono savivaldybės viešosios skyriaus vedėju Andriumi Venckumi, šis pasakojo, kad minėtos moterys jam buvo skambinusios prieš kelias dienas. 

,,Jos paskambino ir teiravosi, ar gali sudeginti kelias sausas šakas, nugenėtas nuo aviečių krūmų. Aš patariau joms, kad nedidelį kiekį gali sudeginti šašlykinėje. Tačiau jos degino didžiausią krūvą žolės. Apie tai skambučio metu jos net nebuvo užsiminę", - teigė A. Venckus.

Apie tai, kaip tinkamai tvarkyti gamtines atliekas, plačiau skaitykite čia.

Biologiškai skaidžių atliekų tvarkymo paslaugas Jonavoje atlieka UAB ,,Jonavos paslaugos". Plačiau apie tai skaitykite čia.

Asociatyvi archyvo nuotr.

Kieme laužą sukūrusios moterys nepakluso nurodymams užgesinti jį: prireikė ir policijos pareigūnų įsikišimo

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 14 Jul 2021 09:22:15 +0300
<![CDATA[Policijos pareigūnams pranešta apie smurto atvejį: tiek smurtautojas, tiek auka - neblaivūs]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunams-pranesta-apie-smurto-atveji-tiek-smurtautojas-tiek-auka-neblaivus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunams-pranesta-apie-smurto-atveji-tiek-smurtautojas-tiek-auka-neblaivus Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, liepos 12-ąją, apie 20.35 val. pranešta apie Jonavoje, Vilties g., smurtavusį vyrą.

Pirminiais duomenimis, neblaivus (1,98 prom.) vyras (gim. 1974 m.) smurtavo prieš neblaivią (2,79 prom.) moterį (gim. 1984 m.).

Pareigūnai primena, kur kreiptis, patiriant smurtą (informaciją rasite čia).

Policijos pareigūnams pranešta apie smurto atvejį: tiek smurtautojas, tiek auka - neblaivūs

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 13 Jul 2021 10:36:32 +0300
<![CDATA[Daugiau detalių apie Vytauto skersgatvyje degusį namą: gaisrą pastebėjo kaimynai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/daugiau-detaliu-apie-vytauto-skersgatvyje-degusi-nama-gaisra-pastebejo-kaimynai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/daugiau-detaliu-apie-vytauto-skersgatvyje-degusi-nama-gaisra-pastebejo-kaimynai Vakar, liepos 12-`ąją jau rašėme, kad Jonavoje, Vytauto skersgatvyje, degė namas.

Kaip šiandien skelbiama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pranešime, apie tai, kad dega kaimynų stogas, gautas 21:02 val.

Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į įvykio vietą, iš namo pastogės veržėsi dūmai. 2-ame namo aukšte buvo 90-ies metų moteris ir jos slaugytoja. Močiutė išnešta iš namo ir perduota medikams. Ji gaisro metu nenukentėjo, bet po apžiūros, dėl patirto streso, išvežta į gydymo įstaigą apžiūrai. Drauge su ja išvyko ir slaugytoja (iš namo išėjo pati, nenukentėjo). 

Gaisro metu apdegė medinės stogo konstrukcijos 30 m² plote, nuardyta skarda 30 m² plote, mansardoje 15 m² plote išardyta siena, vandeniu sulietas 2-as ir 1-as namo aukštai.

Pirminiais duomenimis, namas buvo draustas. Dūmų detektoriai name - sumontuoti.

Daugiau detalių apie Vytauto skersgatvyje degusį namą: gaisrą pastebėjo kaimynai

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 13 Jul 2021 09:10:19 +0300
<![CDATA[Jonavoje liepsnoja namas: pažaboti ugnies nepavyksta jau kelias valandas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-liepsnoja-namas-pazaboti-ugnies-nepavyksta-jau-kelias-valandas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-liepsnoja-namas-pazaboti-ugnies-nepavyksta-jau-kelias-valandas Šiandien, liepos 12 dieną, pagalbos tarnybos iškviestos į Jonavoje esantį Vytauto skersgatvį.

Apie 21 val. pranešta, kad dega gyvenamasis namas. Nors pažaboti liepsnas bando gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos, namas vis dar dega. Į įvykio vietą iškviesti ir policijos pareigūnai, ir medikai.

Portalo jonavoszinios.lt duomenimis, medikams perduotos dvi moterys. 

Gavus daugiau informacijos, tekstą atnaujinsime.

Skaitytojų nuotr.

Naujausią informaciją, gautą liepos 13-osios rytą, rasite čia.

Jonavoje liepsnoja namas: pažaboti ugnies nepavyksta jau kelias valandas

Jonavoje liepsnoja namas: pažaboti ugnies nepavyksta jau kelias valandas Jonavoje liepsnoja namas: pažaboti ugnies nepavyksta jau kelias valandas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Jul 2021 23:06:18 +0300
<![CDATA[Pareigūnams įkliuvo girtas it pėdas ,,BMW" vairuotojas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunams-ikliuvo-girtas-it-pedas-bmw-vairuotojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunams-ikliuvo-girtas-it-pedas-bmw-vairuotojas Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, liepos 11 d., apie 21.35 val. Jonavos r., Beržų k., automobilį „BMW“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1971 m.).

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,15 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Lietuvos kelių policijos tarnyba dar kartą primena ir akcentuoja: alkoholio vartojimas ir dalyvavimas viešajame eisme – nesuderinami dalykai. Atminkime, kad vienas neatsakingas poelgis gali sukelti tragiškus padarinius. Būkime pilietiški ir neleiskime, kad transporto priemonę vairuotų neblaivus asmuo. Apie tokius atvejus nedelsdami ir neabejodami informuokime skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

Pareigūnams įkliuvo girtas it pėdas ,,BMW" vairuotojas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Jul 2021 10:31:19 +0300
<![CDATA[Po pranešimo apie agresyvų vyrą prireikė ir medikų, ir policijos pareigūnų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-pranesimo-apie-agresyvu-vyra-prireike-ir-mediku-ir-policijos-pareigunu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-pranesimo-apie-agresyvu-vyra-prireike-ir-mediku-ir-policijos-pareigunu Šiandien, liepos 12-ąją, Jonavoje, Lietavos gatvėje buvo galima pamatyti ir medikus, ir policijos pareigūnus.

Portalo jonavoszinios.lt duomenimis, 07:10 val. bendruoju skubios pagalbos tarnybų numeriu pranešta apie agresyvų vyrą (gim. 1975). 

Informacijos apie sužalotus asmenis, pirminiais duomenimis, nėra, tačiau pats vyras buvo perduotas medikams.

Asociatyvi archyvo nuotr.

Po pranešimo apie agresyvų vyrą prireikė ir medikų, ir policijos pareigūnų

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Jul 2021 10:21:24 +0300
<![CDATA[Kariai padėjo avarijoje nukentėjusiai merginai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kariai-padejo-avarijoje-nukentejusiai-merginai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kariai-padejo-avarijoje-nukentejusiai-merginai
Kaip skelbiama Algirdo bataliono karių ,,Facebook" paskyroje, kariai padėjo avarijoje nukentėjusiai merginai.
,,Kiekvienas karys privalo gebėti teikti pirmąją pagalbą iki atvykstant kvalifikuotai medikų brigadai ir šią pareigą nutikus įvykiams bataliono kariai atlieka nebe pirmą kartą", - skelbia batalionas.
Tądien snaiperių būrio kariai, vykdami po tarnybos namo, buvo pirmieji matę eismo įvykį Rukloje ir atskubėję į pagalbą jame dalyvavusiai merginai.
,,Pirmosios akimirkos ir teisingai suteikta pirmoji pagalba tokiame įvykyje svarbiausia. Ir tai pavyko puikiai tarp karių buvusio kvalifikuoto paramediko dėka", - džiaugiamasi pranešime. 
Algirdo mechanizuoto pėstininkų bataliono inf. ir nuotr.

Kariai padėjo avarijoje nukentėjusiai merginai

Kariai padėjo avarijoje nukentėjusiai merginai ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Jul 2021 09:02:49 +0300
<![CDATA[Jonavos bendruomenės pareigūnai įspėja - gyventojus atakuoja sukčiai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-bendruomenes-pareigunai-ispeja-pastarosiomis-dienomis-gyventojus-atakuoja-sukciai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-bendruomenes-pareigunai-ispeja-pastarosiomis-dienomis-gyventojus-atakuoja-sukciai Kaip savo ,,Facebook" paskyroje praneša Jonavos policijos bendruomenės pareigūnai, nuo praėjusios savaitės gyventojams nuolat skambina telefoniniai sukčiai, kalbantys rusų kalba ir prisistatantys SEB banko ar Swedbanko atstovais.

Norėdami išvilioti banko prisijungimo duomenis, sukčiai porina išgalvotas istorijas, pvz: kad per asmens sąskaitą vyksta nelegalūs ir neteisėti tarptautiniai pervedimai, ar kažkas bandė prisijungti prie asmens elektroninės bankininkystės.

Bendruomenės pareigūnams paskelbus apie tai įrašą savo ,,Facebook" paskyroje, po juo pasirodė ne vieno jonaviečio komentaras, patvirtinantis, kad įtartinų skambučių sulaukė ne vienas jų.

Pareigūnai džiaugiasi, kad  jonaviečiai, kuriems skambino sukčiai, suprato klastą ir jokių savo duomenų nesuteikė, tačiau šalyje jau registruota pranešimų, kuomet sukčiams pavyko išvilioti nemažas pinigų sumas. Vilniaus apskrityje patiklus žmogus prarado 11 000 eurų.

Gyventojai raginami būti budrūs. Atminkite, kad Jūsų bankas niekada neprašys pasakyti savo PIN kodų, slaptažodžių ar pervesti pinigų į kitas sąskaitas.
Jei manote, kad galėjote atskleisti savo elektroninės bankininkystės duomenis sukčiui, nedelsdami kreipkitės į banką ir visuomet praneškite policijai apie galimus sukčiavimo atvejus, net jei ir netapote sukčių auka.

Jonavos bendruomenės pareigūnai įspėja - gyventojus atakuoja sukčiai

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 11 Jul 2021 22:39:14 +0300
<![CDATA[Gaižiūnuose per pratybas padegus sunkvežimį teko kviesti ugniagesius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/gaiziunuose-per-pratybas-padegus-sunkvezimi-teko-kviesti-ugniagesius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/gaiziunuose-per-pratybas-padegus-sunkvezimi-teko-kviesti-ugniagesius Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, liepos 9-osios vakarą gautas pranešimas, kad Ruklos seniūnijoje, Gaižiūnų poligone dega miško paklotė.

Ugniagesiai gelbėtojai pranešimą apie gaisrą gavo apie 19 val. Atvykus į įvykio vietą, rastas baigiantis degti per pratybas uždegtas  senas sunkvežimis.

Ugniagesiai iškviesti baiminantis, kad neužsidegtų žolė.

Informacija parengta pagal pirminius Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos suvestinės duomenis 


Gaižiūnuose per pratybas padegus sunkvežimį teko kviesti ugniagesius

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 10 Jul 2021 11:14:17 +0300
<![CDATA[Jonavoje konfiskuotas neteisėtai laikytas alkoholis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-konfiskuotas-neteisetai-laikytas-alkoholis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-konfiskuotas-neteisetai-laikytas-alkoholis Vakar, patikrinus ūkinį pastatą, esantį Jonavoje, Gulbiniškių kaime, policijos pareigūnai aptiko neteisėtai laikomą alkoholį: apie 1,6 litro naminės degtinės, 40 litrų degtinės raugalo ir aparatą naminei degtinei gaminti. 

Dėl padarytos nusikalstamos veikos Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 3 d. Už tai sodybos šeimininkui (gim. 1942 m.) gresia baudžiamoji atsakomybė – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Pareigūnai primena: apie pastebėtus daromus bet kokius teisės pažeidimus, informuokite bendruoju pagalbos telefonu 112 arba per elektroniniu policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt.

 Kauno apskr. VPK inf. 

Jonavoje konfiskuotas neteisėtai laikytas alkoholis

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 08 Jul 2021 17:04:05 +0300
<![CDATA[Iš buto trečiame aukšte veržėsi liepsnos: gaisro kaltininkas – šaldytuvas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-buto-treciame-aukste-verzesi-liepsnos-gaisro-kaltininkas-saldytuvas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-buto-treciame-aukste-verzesi-liepsnos-gaisro-kaltininkas-saldytuvas Šiandien, liepos 5-ąją pranešta, kad Sodų g. 50 a, penkių aukštų daugiabutyje dega butas trečiame aukšte. Pro langus veržiasi liepsnos.

Pranešimas apie įvykį gelbėjimo tarnyboms pateiktas 11:01 val.

Į įvykio vietą atskubėjo 3 ugniagesių autocisternos, keltuvas, medikai ir policijos pareigūnai.

Paaiškėjo, kad bute nieko nėra – gelbėtojams teko laužti duris, ištraukiamosiomis kopėčiomis lipti į trečio aukšto balkoną, gesinimo darbus teko atlikti naudojantis kvėpavimo įranga. 

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo dėl šaldytuvo elektros gedimo. Gaisro metu suniokota virtuvė, aprūko kitos buto patalpos.

Gaisro padariniai šalinami iki šiol.

 

 

 

Iš buto trečiame aukšte veržėsi liepsnos: gaisro kaltininkas – šaldytuvas

Iš buto trečiame aukšte veržėsi liepsnos: gaisro kaltininkas – šaldytuvas Iš buto trečiame aukšte veržėsi liepsnos: gaisro kaltininkas – šaldytuvas Iš buto trečiame aukšte veržėsi liepsnos: gaisro kaltininkas – šaldytuvas Iš buto trečiame aukšte veržėsi liepsnos: gaisro kaltininkas – šaldytuvas Iš buto trečiame aukšte veržėsi liepsnos: gaisro kaltininkas – šaldytuvas Iš buto trečiame aukšte veržėsi liepsnos: gaisro kaltininkas – šaldytuvas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Jul 2021 12:05:18 +0300
<![CDATA[Vairuotojų su promilėmis nemažėja]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vairuotoju-su-promilemis-nemazeja https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vairuotoju-su-promilemis-nemazeja Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, sekmadienį pričiuptas vairuotojas nevengęs sėsti už vairo su promilėmis.   

Liepos 4 d. apie 12.30 val. Jonavos r., Bartonių k., automobilį „Opel Astra“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1971 m.).

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,88 prom.

Primenama, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

 

Vairuotojų su promilėmis nemažėja

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Jul 2021 10:49:08 +0300
<![CDATA[Susidūrus trims transporto priemonėms, kurių viena vežėsi valtį, spūstys formuojasi dar dabar]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/susidurus-trims-transporto-priemonems-kuriu-viena-vezesi-valti-spustys-formuojasi-dar-dabar https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/susidurus-trims-transporto-priemonems-kuriu-viena-vezesi-valti-spustys-formuojasi-dar-dabar Šiandien, liepos 3 d. apie 12:30 val. A6 kelyje, važiuojant nuokalne nuo Šveicarijos link Jonavos, susidūrė trys lengvieji automobiliai. Vienas jų su priekaba, kurioje vežėsi valtį. Iš paskos važiavę dar du automobiliai rėžėsi į priekabą, ko pasekoje užkirto eismo pralaidumą.

Važiavusieji tuo laiku A6 keliu patyrė tikrą išbandymą - formavosi spūstys, kurios nesibaigė iki dabar.

Į įvykio vietą buvo atvykę ir medikai, ir policijos pareigūnai. 

Gavę papildomos informacijos tekstą atnaujinsime. 

Kaip atrodė trijų automobilių susidūrimas - video galerijoje. 

Susidūrus trims transporto priemonėms, kurių viena vežėsi valtį, spūstys formuojasi dar dabar

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 03 Jul 2021 14:17:16 +0300
<![CDATA[J. Basanavičiaus gatvėje avarija – vairuotojai nesutaria dėl kaltės]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-basanaviciaus-gatveje-avarija-vairuotojai-nesutaria-del-kaltes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-basanaviciaus-gatveje-avarija-vairuotojai-nesutaria-del-kaltes Šiandien, liepos 2-ąją policijai pranešta apie susidūrusias transporto priemones.

Pranešimas apie tai, kad J. Basanavičiaus gatvėje susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis gautas 14.06 val.

Pirminiais duomenimis, sužalotų nėra, tačiau vairuotojai kol kas aiškinasi, kas buvo kaltas dėl įvykio – abu nesutaria dėl kaltės.

 

J. Basanavičiaus gatvėje avarija – vairuotojai nesutaria dėl kaltės

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 02 Jul 2021 14:38:33 +0300
<![CDATA[Chemikuose pričiuptos dvi nepilnametės, tyčia kieme padegusios žolę]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/chemikuose-priciuptos-dvi-nepilnametes-tycia-kieme-padegusios-zole https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/chemikuose-priciuptos-dvi-nepilnametes-tycia-kieme-padegusios-zole Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai nuolat įspėja, kad žolės deginimas yra draudžiamas ir primena apie jos sukeliamus pavojus – neretai nuo degančios žolės ugnis persimeta ir į šalia esančius pastatus. Pastebėjus tokius gaisrus, gyventojai raginami būti neabejingiems ir skambinti pagalbos telefonu 112.

Birželio 30-ąją pastebėjusi tokį gaisrą neabejinga liko Chemikų gatvės gyventoja. Apie 20 val. moteris pranešė, kad ji ką tik sulaikė 2 nepilnametes mergaites, kurios tyčia namo kieme padegė žolę.  Pranešėja spėjo užgesinti ugnį iki jos įsidegimo, o apie mergaičių elgesį informuota tą vakarą budėjusi priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai teigia, jog neretai žolės gaisrus sukelia vaikai ir paaugliai. Todėl tėvai ir mokytojai turėtų pasirūpinti, kad vaikai žinotų, kokį pavojų kelia žolės gaisrai, ir ugdyti jų saugos kultūrą, padėdami jiems suvokti, kad žolės deginimas – ydinga ir nenaudinga veikla.

Specialistai primena, jog ne pagal reikalavimus deginant žolę yra skiriamos ne tik piniginės baudos, bet privaloma atlyginti ir gamtai padarytą žalą, kuri gali siekti tūkstančius eurų, o už nepilnamečių paauglių nusikaltimus bus baudžiami jų tėvai.

Chemikuose pričiuptos dvi nepilnametės, tyčia kieme padegusios žolę

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 01 Jul 2021 09:07:03 +0300
<![CDATA[Neblaivūs vairuotojai vis dar „karaliauja“ Jonavos keliuose?]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/neblaivus-vairuotojai-vis-dar-karaliauja-jonavos-keliuose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/neblaivus-vairuotojai-vis-dar-karaliauja-jonavos-keliuose Kaip praneša Kauno apskrities vyriausias policijos komisariatas, vakar vakare sučiuptas girtas vairuotojas.

Birželio 28 d. apie 20.10 val. Jonavoje, Kosmonautų g., automobilį „Opel Zafira“ vairavo neblaivus vyras (gim.1987 m.).

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,26 prom.

Primename, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Neblaivūs vairuotojai vis dar „karaliauja“ Jonavos keliuose?

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 29 Jun 2021 11:33:43 +0300
<![CDATA[Koncepto gatvėje sulaikytas neblaivus vairuotojas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/koncepto-gatveje-sulaikytas-neblaivus-vairuotojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/koncepto-gatveje-sulaikytas-neblaivus-vairuotojas Kaip praneša Kauno apskrities vyriausias policijos komisariatas, sekmadienį nustatytas vairuotojas, kuris nevengė sėsti prie vairo neblaivus.

Birželio 27 d. apie 20.40 val. Jonavoje, Koncepto g., automobilį „VW Golf“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1984 m.).

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,33 prom.

Primename, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Koncepto gatvėje sulaikytas neblaivus vairuotojas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 28 Jun 2021 12:37:28 +0300
<![CDATA[Festivalį aptemdė išpuolis: renginio žiūrovas sviedė kėdę į DJ'aus stalą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/festivali-aptemde-ispuolis-renginio-ziurovas-sviede-kede-i-d-jaus-stala https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/festivali-aptemde-ispuolis-renginio-ziurovas-sviede-kede-i-d-jaus-stala Šį savaitgalį, šeštadienį ir sekmadienį, Rukloje vyko modernaus meno festivalis: Rukla ART XXI. Dvi dienas vykusį kūrybos laisvės, pramogų ir geriausios muzikos festivalį šeštadienio naktį aptemdė netikėtas žiūrovo išpuolis.   

Lietuvos graffiti menininkai dekoravo 150 metrų sienų, žiūrovus linksmino Hip-Hop'o DJ'us, jam talkino "Red Bull" komanda. Sutemus, Ruklos kultūros centro (KC) pastatas pasipuošė įvairiomis spalvomis, šviesos menais, kiemą užpildė muzikos garsai – eksperimentinė muzika.

Spėjama, jog vienam žiūrovui kažkas neįtiko – jis griebė renginio dalyviams skirtą sulankstomą lauko kėdę bei sviedė ją scenos link, į DJ'aus stalą. Laimei, kėdės smūgio žmonėms pavyko išvengti, įranga taip pat nesugadinta.

Incidentas įvyko šeštadienį apie vidurnaktį, apie jį buvo informuota policija. Atvykę į įvykio vietą pareigūnai renginio metu pabudėjo iki jo pabaigos, užtikrino viešąją tvarką.

Kėdę metęs žiūrovas iš renginio pasišalino, policijos tą vakarą nebuvo sulaikytas, tačiau kas įvykdė išpuolį – yra žinoma.  

 

Festivalį aptemdė išpuolis: renginio žiūrovas sviedė kėdę į DJ'aus stalą

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 28 Jun 2021 09:41:31 +0300
<![CDATA[Joninių išvakarėse pareigūnai sulaikė girtą vairuotoją]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/joniniu-isvakarese-pareigunai-sulaike-girta-vairuotoja https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/joniniu-isvakarese-pareigunai-sulaike-girta-vairuotoja Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, birželio 23 d., apie 19.25 val. Jonavoje policijos pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas.

Pirminiais duomenimis, Lietavos g., automobilį „BMW“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1981 m.).

Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,07 prom.

Joninių išvakarėse pareigūnai sulaikė girtą vairuotoją

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 24 Jun 2021 10:15:14 +0300
<![CDATA[A6 kelyje - eismo įvykis: formuojasi spūstys]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/a-6-kelyje-eismo-ivykis-formuojasi-spustys https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/a-6-kelyje-eismo-ivykis-formuojasi-spustys Šiandien, birželio 23-ąją,apie 18:50 val. A6 kelyje, šalia kavinės - baro "Pavėsis" įvyko avarija.

Į įvykio vietą išskubėjo ir policijos pareigūnai, ir medikai.

Šiuo metu ant tilto ir nuo Achemos pusės formuojasi spūstys. Esant galimybei, rekomenduojame aplenkti minėtą kelio atkarpą.

Gavus daugiau informacijos, tekstą atnaujinsime.

Grupės ,,Kur mentai stovi" nuotr.

A6 kelyje - eismo įvykis: formuojasi spūstys

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 23 Jun 2021 19:34:07 +0300
<![CDATA[Upninkų k. dviratininkui nustatytas didžiausias neblaivumo laipsnis per visą savaitę]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/upninku-k-dviratininkui-nustatytas-didziausias-neblaivumo-laipsnis-per-visa-savaite https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/upninku-k-dviratininkui-nustatytas-didziausias-neblaivumo-laipsnis-per-visa-savaite Vakar, birželio 20-osios rytą, apie 10.15 val., Kauno rajone patruliavę pareigūnai gavo pranešimą apie Kauno r., Domeikavos k., eismo įvykį sukėlusį ir iš vietos pasišalinusį automobilį „Skoda Octavia“. Į įvykio vietą nuvykusius pareigūnus pasitikusi moteris nurodė, kad nuo kelio nuvažiavusi ir kelio ženklą kliudžiusi vairuotoja šiuo metu yra netoliese esančiame prekybos centre. Netrukus buvo sulaikyta „Skoda Octavia“ vairuotoja (gim. 1969 m.), rastas ir jos vairuotas automobilis. Moteriai nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,78 prom.

Trečiadienį, birželio 16 d., taip pat savaitgalį, birželio 18–19 d., Kauno mieste ir rajone Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolei bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti. Patikrinus apie 4,1 tūkst. transporto priemonių, buvo išaiškinti 7 neblaivūs vairuotojai (visiems jiems nustatytas lengvas girtumas, tarp jų ir sunkvežimio vairuotojas), dar tiek pat vairuotojų vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės. Vienas jų – motociklo vairuotojas (gim. 1978 m.), vairavęs šią transporto priemonę, kai teisės vairuoti nėra įgijęs. Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už šį KET pažeidimą vyras Kauno apskr. VPK pareigūnams davė 100 eurų kyšį. Dėl bandymo papirkti policijos pareigūnas pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dar vienas motociklininkas (gim. 1989 m.) policijos pareigūnams pateikė padirbtą vairuotojo pažymėjimą – dėl disponavimo suklastotu dokumentu motociklininkui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 14 neblaivių vairuotojų ir 10 dviratininkų.

Vienam dviratininkui (gim. 1987 m.) nustatytas didžiausias neblaivumo laipsnis per visą savaitę, kai birželio 16 d. apie 17.10 val. Jonavos r., Upninkų k., neblaivus vairuodamas dviratį buvo sustabdytas policijos pareigūnų. Dviratininkui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,11 prom. Taip pat nustatyta ir 16 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 5 eismo dalyviai (pernai iki birželio mėnesio pabaigos – 14), dar 278 sužeisti (pernai – 279). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

 

Kauno apskr. VPK informacija

Upninkų k. dviratininkui nustatytas didžiausias neblaivumo laipsnis per visą savaitę

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 21 Jun 2021 11:57:00 +0300
<![CDATA[Savaitgalį gelbėjimo tarnyboms pranešta ir apie į rūsį įkritusią karvę, ir apie paliktus dujų balionus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-gelbejimo-tarnyboms-pranesta-ir-apie-i-rusi-ikritusia-karve-ir-apie-paliktus-duju-balionus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-gelbejimo-tarnyboms-pranesta-ir-apie-i-rusi-ikritusia-karve-ir-apie-paliktus-duju-balionus Kaip informuoja Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, savaitgalį Jonavoje dirbančius ugniagesius gelbėtojus pasiekė ne vienas pranešimas.

Birželio 19-ąją 06:19 val. PK pranešė, kad Jonavos r. sav., Žeimių sen., Kuigalių k., Sodų g., policijos pareigūnams reikalinga pagalba patekti į kambarį, kuriame yra užsirakinęs agresyvus vyras. Gavus iš policijos informaciją, kad pagalbos nebereikia, pajėgos atšauktos kelyje.

Tą pačią dieną 09:44 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Žemaitės g., dega žolė. Atvykus žmonės jau buvo patys užgesinę žolę, išdegė apie 1 m² pievos.

13:02 val. gautas pranešimas, kad, Jonavoje, Chemikų g., ant stogo palikti dujų balionai. 2 dujų balionai nunešti į pavėsį ir pridengti. Pirminiais duomenimis, kam jie priklauso - nenustatyta. Balionai buvo nauji, užplombuoti.

Birželio 20-ąją apie 20:20 val. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Panoterių mstl., Liepų g. esantį rūsį įkrito karvė, kuri negali išlipti. Visgi, gyvūnui gelbėtojų pagalbos neprireikė -beruošiant gelbėjimo įrangą karvė išlipo pati. 

Savaitgalį gelbėjimo tarnyboms pranešta ir apie į rūsį įkritusią karvę, ir apie paliktus dujų balionus

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 21 Jun 2021 09:29:29 +0300
<![CDATA[Lietavos gatvėje sulaikytas girtas vairuotojas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietavos-gatveje-sulaikytas-girtas-vairuotojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietavos-gatveje-sulaikytas-girtas-vairuotojas Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, birželio 17 d. apie 15.40 val. Jonavoje, Lietavos g., automobilį „Audi 80“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1968 m.).

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,73 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Lietavos gatvėje sulaikytas girtas vairuotojas

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 18 Jun 2021 12:32:17 +0300
<![CDATA[Jonavoje susidūrė motociklas ir automobilis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-susidure-motociklas-ir-automobilis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-susidure-motociklas-ir-automobilis Šiandien,birželio 17-ąją, apie 20:30 val. Jonavoje, Lietavos gatvėje, susidūrė motociklas ir automobilis.

Liudininkų teigimu, automobilis norėjo sukti į Žeimių taką, motociklas važiavo Lietavos gatve, link J. Basanavičiaus gatvės.

Motociklininkas perduotas medikams. Daugiau apie jo būklę informacijos kol kas nėra.

Jonavoje susidūrė motociklas ir automobilis

Jonavoje susidūrė motociklas ir automobilis ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 17 Jun 2021 22:28:25 +0300
<![CDATA[Taurostos g. dviračių take susidūrė du dviračiai – dviratininkai pristatyti į ligoninę]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/taurostos-g-dviraciu-take-susidure-du-dviraciai-dviratininkai-pristatyti-i-ligonine https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/taurostos-g-dviraciu-take-susidure-du-dviraciai-dviratininkai-pristatyti-i-ligonine Kaip skelbia Lietuvos kelių policijos tarnyba, birželio 16-ąją, trečiadienį, pirminiais duomenimis, žmonės nukentėjo 17-oje eismo įvykių visoje šalyje. Miestų gatvėse – 53 proc. eismo įvykių, vienas jų – Jonavoje.

Vakare, prieš aštuntą, Jonavoje, Taurostos gatvėje, dviračių tako vingiuotoje nuokalnėje susidūrė priešpriešais važiavę du dviračiai.

Įvykio metu susižeidė ir į ligoninę nuvežti 15 metų paauglys ir 26 metų vyras.

Taurostos g. dviračių take susidūrė du dviračiai – dviratininkai pristatyti į ligoninę

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 17 Jun 2021 11:47:22 +0300
<![CDATA[Jonavos rajone rasti dviejų žmonių lavonai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-rasti-dvieju-zmoniu-lavonai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-rasti-dvieju-zmoniu-lavonai Kaip praneša policija, per vakar parą Jonavos rajone aptikti dviejų žmonių lavonai.

Birželio 16-ąją Šilų seniūnijoje, Markutiškių kaime, Dvaro gatvės name aptiktas 1988 metų gimimo vyriškio lavonas be išorinių smurto žymių.

Tą pačią dieną Nakvynės namuose, lovoje rastas miręs 1973 metų gimimo vyras.

Dėl abiejų atvejų atliekami tyrimai asmenų mirties priežastims nustatyti.

Jonavos rajone rasti dviejų žmonių lavonai

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 17 Jun 2021 11:15:58 +0300
<![CDATA[Vagys neatostogauja: šįkart pasiglemžė 500 eurų vertės grobį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagys-neatostogauja-sikart-pasiglemze-500-euru-grobi https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagys-neatostogauja-sikart-pasiglemze-500-euru-grobi Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, birželio 16 d. apie 16.30 val. pranešta apie Jonavos r., Jonalaukio k., įvykdytą vagystę.

Pirminiais duomenimis, iš patalpos pavogtas planšetinis kompiuteris ir laikrodis.

Padaryta turtinė žala siekia 500 eurų.

Vagys neatostogauja: šįkart pasiglemžė 500 eurų vertės grobį

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 17 Jun 2021 10:20:17 +0300
<![CDATA[Panerių g. daugiabučio bute rastas miręs žmogus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paneriu-g-daugiabucio-bute-rastas-mires-zmogus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paneriu-g-daugiabucio-bute-rastas-mires-zmogus Birželio 16 d. ugniagesiai gelbėtojai talkino policijos pareigūnams – padėjo patekti į butą, praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdyba.

Apie 13 val. gautas policijos prašymas padėti patekti į butą esantį Panerių gatvės name.

Į vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai ištraukiamosiomis kopėčiomis, per praviras balkono duris, pateko į butą ir įleido policijos pareigūnus.

Bute rastas miręs žmogus gimęs 1970 metais. Aplinkybės tikslinamos.

Panerių g. daugiabučio bute rastas miręs žmogus

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 17 Jun 2021 09:44:05 +0300
<![CDATA[Pėsčiųjų perėjoje partrenkta jonavietė: pamenu momentą, kai supratau, kad jis nestoja]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pesciuju-perejo-partrenkta-jonaviete-pamenu-momenta-kai-supratau-kad-jis-nestoja https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pesciuju-perejo-partrenkta-jonaviete-pamenu-momenta-kai-supratau-kad-jis-nestoja Kaip jau esame rašę, birželio 15-ąją, apie 13. val. policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba skubėjo į J. Basanavičiaus gatvę - gautas pranešimas apie partrenktą žmogų. Tuomet gautais pirminiais duomenimis, automobilis "VW Golf", vairuojamas vyro (gim. 1939 m.), partrenkė per perėją ėjusią moterį (gim. 1975 m.). Moteris pristatyta į gydymo įtaigą. Daugiau apie jos būklę nebuvo atskleidžiama, tačiau šiandien ji sutiko papasakoti ne tik apie tai, kaip jaučiasi, bet ir apie detales, kurias prisimena iš įvykio.

,,Tądien mano mamą turėjo skiepyti Jonavos vakcinacijos centre. Ji paprašė, kad nueičiau į banką nuimti pinigėlių.

Kai reikėjo eiti per perėją, apsidariau, įvertinau, kad šalia nėra automobilių ir žengiau į ją. Jau eidama perėja staiga pamačiau atvažiuojantį automobilį ir pamenu, kad aš matau, jog vairuotojas mane mato, bet nestoja. Aš dar spėjau pagalvoti, kodėl tu mane matai, bet nestoji? Ir daugiau nieko nebepamenu...", - pasakojo nukentėjusioji.

Moteris patyrė daugybinius kūno sužalojimus. Jos žodžiais tariant, nėra kūno vietos, kurios neskaudėtų iki šiol. Be nubrozdinto veido, sumuštos akies, sužalotų kelėnų, alkūnių ir kitų vietų, jai lūžo dubens kaulai.

,,Važinėju su kėdute ant ratų. Kadangi dabar esu kaip vaikas - man reikia priežiūros, vyras pasiims neplanuotų atostogų", - pasakojo jonavietė.

Parašius straipsnį apie šį įvykį ir patalpinus jį portalo jonavoszinios.lt ,,Facebook" paskyroje, pasipylė ne vienas komentaras, kuriame apeliuojama į pėsčiųjų atsakomybę. Paklausus, ką apie juos mano pati nukentėjusioji, moteris neslepia apmaudo. 

,,Jei yra pėsčiųjų perėja, žmonės ir eina ja tikėdamiesi, kad vairuotojai laikysis kelių eismo taisyklių. Dabar, net elgdamasis atsakingai, nesi tikras, ar kas nepaims ir nenublokš tavęs. Taip neturi būti", - teigė moteris.

Nukentėjusioji iki šiol nesulaukė ir vairuotojo atsiprašymo.

Primename, kad praėjusiais metais J. Basanavičiaus gatvėje, pėsčiųjų perėjoje, blaivaus 71-erių vyro vairuojamas automobilis „Toyota Rav4” partrenkė 87-erių metų senolę (plačiau skaitykite čia). Ši dėl patirtų sužalojimų, deja, neišgyveno. 

Pėsčiųjų perėjoje partrenkta jonavietė: pamenu momentą, kai supratau, kad jis nestoja

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 17 Jun 2021 09:34:04 +0300
<![CDATA[J. Basanavičiaus gatvėje partenkta moteris]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-basanaviciaus-gatveje-partenkta-moteris https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-basanaviciaus-gatveje-partenkta-moteris Šiandien, birželio 15-ąją, apie 13. val. policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba skubėjo į J. Basanavičiaus gatvę - gautas pranešimas apie partrenktą žmogų.

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo policijos pareigūnai, pirminiais duomenimis,  automobilis "VW Golf", vairuojamas vyro (gim. 1939 m.), partrenkė per perėją ėjusią moterį (gim. 1975 m.). Moteris pristatyta į gydymo įtaigą.

Vairuotojas blaivus. Aplinkybės tikslinamos

J. Basanavičiaus gatvėje partenkta moteris

J. Basanavičiaus gatvėje partenkta moteris ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 15 Jun 2021 13:39:56 +0300
<![CDATA[Savaitgalį Jonavoje – net keletas įkliuvusių su galimai narkotinėmis medžiagomis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-jonavoje-net-keletas-ikliuvusiu-su-galimai-narkotinemis-medziagomis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-jonavoje-net-keletas-ikliuvusiu-su-galimai-narkotinemis-medziagomis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato (Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK) pareigūnai po šio savaitgalio papildomai atlieka dar du ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodeks 259 str.

Šeštadienį, birželio 12 d. apie 20.20 val. pareigūnai Jonavos r., Markutiškių k., patikrinimui sustabdė automobilį “BMW”, kurio keleivis (gim. 1995 m.) su savimi turėjo plastikinį maišelį su augalinės kilmės galimai narkotinėmis medžiagomis.

Po maždaug 6 valandų, apie 03.00 val., pareigūnams atvykus į iškvietimą Jonavoje, P. Vaičiūno g., dėl viešosios rimties trikdymo, bendraujant su pažeidėju ir apžiūrint patalpas, bute rastas vienas augalas, galimai narkotinė medžiaga. Taip pat atliekant kratą rasti ir 44 folijos ritinėliai su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga. Radus galimai narkotines medžiagas anksčiau teistas jonavietis (gim. 1996 m.) pradėjo agresyviai elgtis, šūkauti, o sulaikomas ėmė priešintis pareigūnams sudavė uniformuotam Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK pareigūnui, kuris, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (nustatytas 1,89 prom. girtumas) vyras uždarytas į areštinę, jo atžvilgiu pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas – pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 str., dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.


Ikiteisminius tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf. ir nuotr. 

Savaitgalį Jonavoje – net keletas įkliuvusių su galimai narkotinėmis medžiagomis

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 15 Jun 2021 08:13:00 +0300
<![CDATA[Pareigūnai vijosi neblaivią ir dėl išgąsčio sustoti nepanorusią vairuotoją]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunai-vijosi-neblaivia-ir-del-isgascio-sustoti-nepanorusia-vairuotoja https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunai-vijosi-neblaivia-ir-del-isgascio-sustoti-nepanorusia-vairuotoja Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, birželio 7–13 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 1453 greičio viršijimo atvejus.


Savaitės lakstūnas su „BMW“ automobiliu užfiksuotas trečiadienį, birželio 9-osios vakarą, apie 21.20 val., Kauno r., Ramučių k., kur leidžiamas maksimalus 50 km/val greitis, praskriejęs 153 km/val. greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.


 Vakar, birželio 13 d., apie 10.35 val. policijos pareigūnai automobilio vairuotojui užfiksavo ir didžiausią neblaivumo laipsnį per visą savaitę. Kauno r., Vandžiogalos pl., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurio vairuotojas (gim. 1991 m.) pareigūnams prisipažino iš vakaro vartojęs alkoholio – tai išdavė ir nuo vairuotojo sklidęs stiprus alkoholio kvapas bei nerišli kalba. Alkoholio matuoklio rezultatai parodė vidutinį girtumo laipsnį – 1,96 prom., todėl vyras buvo nušalintas nuo automobilio vairavimo ir sustabdyta teisė vairuoti transporto priemones. 


Dar viena neblaivi vairuotoja Kauno r., Mastaičių k., buvo sustabdyta penktadienį, tiesa, ją pareigūnams teko vytis, mat mergina, išsigandusi, kad ją stabdo policijos pareigūnas, tik padidino greitį ir bandė pabėgti. Kaip vėliau paaiškėjo, vairuotojos išgąsčiui buvo pagrindas – „Fiat Ducato“ vairavusi mergina (gim. 1996 m.) buvo neblaivi, kaip pati pripažino, prieš valandą gėrė alaus. Jai nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,82 prom.

 Taip pat paaiškėjo, kad automobilis neįregistruotas ir neapdraustas privalomuoju draudimu. Už padarytus nusižengimus vairuotojai surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Tą pačią dieną, Kauno r., Garliavoje, Vakarinėje g., buvo sustabdytas ir neblaivus dviratininkas (gim. 1977m.). Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,56 prom. 


Savaitės pabaigoje ir visą likusį savaitgalį, birželio 10–13 d., Kauno mieste ir rajone, taip pat Jonavos ir Kaišiadorių r., Kauno apskr. VPK Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolei bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti. Per keturias dienas patikrinus virš 4 tūkst. transporto priemonių, buvo išaiškinta 13 neblaivių vairuotojų (daugumai jų nustatytas lengvas girtumas) ir 2 dviratininkai, taip pat 5 asmenys, vairavę transporto priemones neturint tam teisės. Nustatyti ir kiti pavieniai KET pažeidimai, kai buvo vairuojama neįregistruotas transporto priemones, ar nedėvėti automobilių saugos diržai. 
Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 15 neblaivių vairuotojų ir 6 dviratininkus. Dar 15 asmenų vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės. 


Kauno apskrityje šiais metais žuvo 5 eismo dalyviai (pernai iki birželio mėnesio pabaigos – 14), dar 261 sužeistas (pernai – 279). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyrio inf.

Pareigūnai vijosi neblaivią ir dėl išgąsčio sustoti nepanorusią vairuotoją

Pareigūnai vijosi neblaivią ir dėl išgąsčio sustoti nepanorusią vairuotoją Pareigūnai vijosi neblaivią ir dėl išgąsčio sustoti nepanorusią vairuotoją Pareigūnai vijosi neblaivią ir dėl išgąsčio sustoti nepanorusią vairuotoją Pareigūnai vijosi neblaivią ir dėl išgąsčio sustoti nepanorusią vairuotoją Pareigūnai vijosi neblaivią ir dėl išgąsčio sustoti nepanorusią vairuotoją Pareigūnai vijosi neblaivią ir dėl išgąsčio sustoti nepanorusią vairuotoją ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 14 Jun 2021 11:45:57 +0300
<![CDATA[Vyras, kurio bute rasta galimai narkotinių medžiagų, sužalojo pareigūną]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vyras-kurio-bute-rasta-galimai-narkotiniu-medziagu-suzalojo-pareiguna https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vyras-kurio-bute-rasta-galimai-narkotiniu-medziagu-suzalojo-pareiguna Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, birželio 13 d. apie 3 val. Jonavoje, P. Vaičiūno g., vyro (g. 1996 m.) bute, rastas ir paimtas vienas galimai narkotinės medžiagos augalas ir 44 folijos paketėliai su viduje esančia galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Įvykio vietoje buvęs vyras (g. 1996 m.), siekdamas išvengi sulaikymo, agresyviai elgdamasis, sudavė tarnybos metu uniformuotam Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK pareigūnui, kuris, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pradėti ikiteisminiai tyrimaipagal LR BK 259 str. 1 d. ir 286 str.

Vyras, kurio bute rasta galimai narkotinių medžiagų, sužalojo pareigūną

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 14 Jun 2021 08:44:03 +0300
<![CDATA[Rukloje siautėja neaiškus veikėjas – saugokite savo automobilius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rukloje-siauteja-neaiskus-veikejas-saugokite-savo-automobilius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rukloje-siauteja-neaiskus-veikejas-saugokite-savo-automobilius Liudininkai nesnaudžia

Su portalu jonavoszinios.lt susisiekė asmuo (vardas ir pavardė redakcijai žinomi, tačiau dėl asmens apsaugos nebus  neskelbiami) ir plačiau papasakojo ką matė savo akimis. Anot liudininko, keletas transporto priemonių apgadintos tyčia, galimai neblaivaus asmens dar ir prie Ruklio g. 7-ojo namo.

„Ruklio gatvėje prie 7 namo savo akimis mačiau ir viską užfiksavau, kas taip padarė ir kaip jam kliudė mašinos. Iš pradžių vyras buvo su pilkom kelnėm, juoda maike, vėliau  persirengė  juodas kelnes. Prieš tai avėjo raudonus batus, vėliau - juodus.

Filmavau, kaip jis 5 valandą ryto rėkauja, kaip ramstosi į mašinas ir eina prie jų, priekabiauja prie praeivių,  prie darbininkų atvažiavusių pasiimti kolegą į darbą, prašinėja žiebtuvėlių ir cigarečių. Ir taip nuo ryto jis čia trynėsi ir gėravojo pusdienį, apie piet pagulėjo gatvėje prie mašinos ir apie 15 val. dingo.

Viso to pasekmės - vienos raudonos mašinos veidrodėlis visiškai nudaužtas,  kitos tik puse. Balto autobusiuko  veidrodėlis nulenktas, nes tas vyras dėjo į jį iš kumščio“, - pasakojo asmuo bei atsiuntė nuotraukas ir vaizdo medžiagą.

Informacija, neretušuotos nuotraukos ir vaizdo medžiaga perduota policijos pareigūnams.

Policija Ruklos miestelyje sustiprina patruliavimą.

Rukloje siautėja neaiškus veikėjas – saugokite savo automobilius

Rukloje siautėja neaiškus veikėjas – saugokite savo automobilius Rukloje siautėja neaiškus veikėjas – saugokite savo automobilius Rukloje siautėja neaiškus veikėjas – saugokite savo automobilius Rukloje siautėja neaiškus veikėjas – saugokite savo automobilius Rukloje siautėja neaiškus veikėjas – saugokite savo automobilius ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 11 Jun 2021 17:56:19 +0300
<![CDATA[Covid-19 pasiglemžė jonaviečio gyvybę]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/covid-19-pasiglemze-jonaviecio-gyvybe https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/covid-19-pasiglemze-jonaviecio-gyvybe Kaip rodo statistikos departamento duomenys, šiuo metu koronavirusu iš viso serga 43 mūsų kraštiečiai.

Per praėjusią para registruotas 1 naujas susirgimas ir du nauji pasveikimai. 

Kalbant apie koronaviruso pasiglemžtų gyvybių statistiką, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras portalą jonavoszinios.lt informavo, kad šią savaitę COVID - 19 pasiglemžė jonaviečio gyvybę. Nuo koronaviruso mirė  65-70 metų amžiaus grupės vyras

Iš viso nuo Covid šiuo metu yra mirę 78 jonaviečiai, su šia liga susijusios 127 mirtys.

Per vakar dieną pasiskiepijo 285 jonaviečiai. Šiuo metu pilną vakcinos dozę yra gavę 9 495 asmenys.

Covid-19 pasiglemžė jonaviečio gyvybę

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 11 Jun 2021 16:30:45 +0300
<![CDATA[Rukloje apgadinti automobiliai. Gal yra daugiau nukentėjusių?]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rukloje-apgadinti-automobiliai-gal-yra-daugiau-nukentejusiu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rukloje-apgadinti-automobiliai-gal-yra-daugiau-nukentejusiu Šiandien, birželio 11 d., apie 10 val.  30 min., Ruklos miestelio gyventojai aptiko apgadintus savo automobilius.

Teigiama, kad vienam automobiliui, stovinčiam aikštelėje prie Rupeikio g. 1-ojo nulaužtas veidrodėlis, kitam automobiliui, stovinčiam prie Ruklio g. 3-ojo išdaužtas langas.

Yra liudininkai, kurie matė nuo automobilio nueinantį tamsiai apsirengusį vyriškį, kuris galimai susijęs su transporto priemonių apgadinimu.

Apie incidentus policijos pareigūnai informuoti.

Policija kviečia atsiliepti asmenis, jei paaiškėtų, kad yra ir daugiau nukentėjusiųjų. Bus pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl chuliganiškai apgadintų transporto priemonių.

Rukloje apgadinti automobiliai. Gal yra daugiau nukentėjusių?

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 11 Jun 2021 12:29:44 +0300
<![CDATA[Dėl sušaudyto keturkojo Jonavos r. PK pradėta administracinė teisena]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/del-susaudyto-keturkojo-jonavos-r-pk-pradeta-administracine-teisena https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/del-susaudyto-keturkojo-jonavos-r-pk-pradeta-administracine-teisena Jau rašėme, kad į  Všį ,,Miesto katė" rankas ne kartą pateko sušaudytos katės, atgabentos sterilizacijai pagal ,,Pagauk - Sterilizuok - Paleisk" programą. Viena jų į šaudytojo akiratį pateko netgi du kartus (plačiau skaitykite čia). Pastaroji sveiksta po sudėtingos operacijos ir nors šalia stuburo buvusi kulka buvo pašalinta, gyvūnas iki šiol nejaučia pėdos.  

Kaip paaiškėjo dėl aptarto klausimo pasiteiravus pareigūnų, jiems buvo pranešta, kad gegužės 17 d. į Jonavos r. Šveicarijos sen., esančią sodų bendriją atklydo sužalotas, galimai nuo šautinės žaizdos, katinas. Dėl šio įvykio Jonavos r. PK buvo pradėta administracinė teisena.

Nepaisant to, asmenų, įtariamų padariusi šį administracinį nusižengimą, kol kas nenustatyta.

Jei turite informacijos, kuri galėtų padėti išaiškinti šaulį, prašoma ją perduoti policijai.

Svarbu ir tai, kad tai padaryti galima anonimiškai. Dėl to nereikia baimintis dėl kivirčų su kaimynais ar pažįstamais.

Dėl sušaudyto keturkojo Jonavos r. PK pradėta administracinė teisena

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 09 Jun 2021 14:31:01 +0300
<![CDATA[Tvorą kliudęs ir iš įvykio vietos pasišalinęs vairuotojas atsisakė tikrintis blaivumą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tvora-kliudes-ir-is-ivykio-vietos-pasisalines-vairuotojas-atsisake-tikrintis-blaivuma https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tvora-kliudes-ir-is-ivykio-vietos-pasisalines-vairuotojas-atsisake-tikrintis-blaivuma Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, birželio 7 d., apie 14.00 val., Jonavos r., Gulbiniškių k., automobilį „Audi 80“ vairavo galimai neblaivus vyras.

Nesuvaldęs automobilio, jis kliudė namo tvorą ir pasišalino iš įvykio vietos.

Vairuotojas surastas, tikrintis blaivumą jis atsisakė. Jam už tai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Tvorą kliudęs ir iš įvykio vietos pasišalinęs vairuotojas atsisakė tikrintis blaivumą

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 08 Jun 2021 12:09:13 +0300
<![CDATA[Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-langais-neblaivus-vyras-pjaustesi-rankas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-langais-neblaivus-vyras-pjaustesi-rankas Šiandien, birželio 7-osios vidudienį, gautas pranešimas, kad A. Kulviečio gatvėje, po daugiabučio namo langais guli vyriškis pasruvęs krauju.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai sulaukė ir medikų pastiprinimo. Paaiškėjo, kad vidutinio amžiaus vyras buvo vartojęs alkoholio. Jis tiesiai po daugiabučio langais nusprendė keliose vietose, tarp riešo ir alkūnės, susipjaustyti rankas. Tiek policijai, tiek medikams šis vyriškis gerai pažįstamas – dėl įvairių incidentų į gydymo įstaigą yra vežtas ne kartą.

Šiuo atveju vyriškiui vietoje sutvarstytos rankos. Į gydymo įstaigą jis išvežtas lydimas policijos pareigūnų, mat ankstesniais kartais vežamas buvęs agresyvus, grasino medikams.

Spėjama, kad vyriškis, neturintis pastovios gyvenamosios vietos, „prieglobsčio“ ieškosi medicinos įstaigoje, o būdamas neblaivus ir bijantis kraujo, jį pamatęs ant savo rankų – nualpo.  

 

 

.

Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas

Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas Po langais neblaivus vyras pjaustėsi rankas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 07 Jun 2021 12:32:41 +0300