Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[Panerių gatvėje - keli policijos pareigūnų ekipažai: rastas vyro kūnas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paneriu-gatveje-keli-policijos-pareigunu-ekipazai-rastas-vyro-kunas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paneriu-gatveje-keli-policijos-pareigunu-ekipazai-rastas-vyro-kunas Šiandien, balandžio 13-ąją, apie 12 val. bendruoju pagalbos tarnybų numeriu pranešta, kad Jonavoje, Panerių g., rastas vyro kūnas.

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Kauno apskr. komunikacijos poskyris, į nurodytą vietą nuvykus pareigūnams rastas vyro (gim. 1962 m.) kūnas.

Jis, pirminiais duomenimis, turėjo smurto žymę. Sulaikyta moteris (gim. 1966 m.).

Panerių gatvėje - keli policijos pareigūnų ekipažai: rastas vyro kūnas

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 13 Apr 2021 15:40:00 +0300
<![CDATA[Mieste pasijuto lyg automagistralėje – užfiksuotas 132 km/val greičiu lėkęs „Audi“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/mieste-pasijuto-lyg-automagistraleje-uzfiksuotas-132-km-val-greiciu-lekes-audi https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/mieste-pasijuto-lyg-automagistraleje-uzfiksuotas-132-km-val-greiciu-lekes-audi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, balandžio 5–11 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 963 greičio viršijimo atvejus.


Vėlų penktadienio vakarą, apie 22.35 val., Kaune, T. Masiulio g., užfiksuotas itin greitį viršijęs automobilis „Audi“, kuris vietoje nustatytų 50 km/val, miesto gatvėmis skriejo net 132 km/val greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu. 


Savaitgalį, balandžio 10-11 d., Kauno mieste ir rajone, taip pat Jonavos rajone buvo vykdoma papildoma policinė priemonė, skirta neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolę bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Per abi dienas Kelių patrulių kuopos pareigūnai patikrino daugiau kaip 1 tūkst. transporto priemonių, nustatyti 3 neblaivūs vairuotojai. Vienas jų – automobilio „Audi A6“ vairuotojas, patikrinimui sustabdytas Jonavoje, Lietavos g. Vyras prisipažino šeštadienio rytą prie automobilio vairo sėdęs neblaivus, nors iš vakaro buvo vartojęs alkoholio. Jam alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumas – 1,62 prom. ir tai yra didžiausias nustatytas neblaivumo laipsnis automobilio vairuotojui per visą savaitę. Likusiems dviems vairuotojams nustatytas lengvas girtumas (0,99 prom. ir 0,58 prom.).

Toliau tęsiant patikrinimus, sekmadienį, apie 19.15 val., Kauno r., Ilgakiemio k., buvo sustabdytas ir neblaivus dviratininkas (gim. 1969 m.). Kauno rajono gyventojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,25 prom. ir surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Taip pat nustatytas vienas beteisis vairuotojas, fiksuota keletas kitų pavienių KET pažeidimų.
Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 13 neblaivių vairuotojų ir 3 dviratininkus.

Dar 14 asmenų vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės. 
Kauno apskrityje šiais metais žuvo 4 eismo dalyviai (pernai iki balandžio mėnesio pabaigos – 6), dar 104 sužeisti (pernai – 168). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kauno apskr. VPK inf.

Mieste pasijuto lyg automagistralėje – užfiksuotas 132 km/val greičiu lėkęs „Audi“

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Apr 2021 15:21:15 +0300
<![CDATA[Savaitgalį liepsnojo gyvenamieji namai, ūkiniai pastatai, degė pernykštė žolė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-liepsnojo-gyvenamieji-namai-ukiniai-pastatai-dege-pernykste-zole https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-liepsnojo-gyvenamieji-namai-ukiniai-pastatai-dege-pernykste-zole Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 234 gaisrų ir atliko 83 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu traumuoti 2 žmonės. Sekmadienį, 11.24 val., gaisras kilo sodo namelyje Klaipėdos rajone, Dovilų seniūnijoje, Kulių kaime. Iš rūsio ugniagesiai išnešė vyrą. Žmogus buvo apdegęs rankas, veidą ir apsinuodijęs dūmais. Nukentėjusįjį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę. Gaisras buvo kilęs sodo namelio rūsyje įrengtose dirbtuvėse. Jo metu apdegė dvejos durys, daiktai ir įrankiai. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

Tą pačią dieną, 14.44 val., didelis gaisras kilo Šalčininkų rajone, Butrimonių seniūnijoje, Jurgionių kaime. Atvykus ugniagesiams, buvo beveik sudegęs vienas ūkinis pastatas, degė kito ūkinio pastato stogas ir lauko tualetas. Gaisro metu sodybos šeimininkas apdegė rankas. Greitosios pagalbos medikai pagalbą jam suteikė vietoje. Nuo degančios žolės užsidegė gyvenamojo namo siena. Gaisro metu visiškai sudegė medinis ūkinis pastatas, sudegė kito pastato stogas, viduje buvusi 1 t šiaudų ir 2 kub. m malkų, apdegė ir buvo išardyta dalis medinio gyvenamojo namo sienos, sudegė lauko tualeto stogas, išdegė apie 60 arų žolės. Ugniagesiai išgelbėjo 3 pastatus. Gaisro metu agresyvus šuo apkandžiojo du gyventojus ir Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadą. Jiems teko kreiptis į medikus.

Penktadienį, 11.18 val., Klaipėdoje, Minijos gatvėje, bute daugiabučio penktajame aukšte, vonioje, atvira liepsna degė skalbimo mašina. Iki atvykstant ugniagesiams, buto savininkas bandė ją gesinti milteliniu gesintuvu ir vandeniu. Atvykę gelbėtojai iš buto išvedė garbaus amžiaus senolius ir milteliniu gesintuvu užgesino skalbimo mašiną. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Apie 17 val. Tauragės rajone, Mažonų seniūnijoje, Pagramančio miestelyje, liepsnojo ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, apdegė ant mūrinės perdangos sukrauta mediena. Po kiek laiko už 10 m nuo gaisro vietos užsidegė tvartas, sujungtas su daržine. Jame degė medinės stogo konstrukcijos ir sukrauti šiaudai. Netrukus už 5 m užsidegė garažas, kurio palėpėje buvo įrengtas sandėliukas. Ten degė medinės konstrukcijos, apdegė ir buvo nuardyta dalis sienos.

Šeštadienį po vidurnakčio Jonavos rajone, Kulvos seniūnijoje, Paupės kaime, atvira liepsna degė rąstinis gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, jo stogas jau buvo sukritęs. Gaisro metu sudegė viduje buvę daiktai, apdegė sienos. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo netoliese buvusius ūkinius pastatus. Žmonės gaisro metu nenukentėjo. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Sekmadienį Kauno ugniagesiai skubėjo į M. K. Čiurlionio gatvę. Viename iš gyvenamojo namo butų ant viryklės svilo maistas. Ugniagesiai nukėlė puodą ir išvėdino patalpas. Iš buto jie išvedė vyrą, galimai apsinuodijusį dūmais. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

Prieš vidurnaktį Prienų rajone, Veiverių seniūnijoje, Skriaudžių kaime, liepsnojo medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė visos pastato sienos, perdanga, stogas, išdegė vidus. Dūmų detektorius name buvo.

Šeštadienį, 21.51 val., buvo gautas pranešimas, kad Ignalinos rajone, Kazokinės kaime, gyventojai tvenkinyje rado nuskendusį žmogų. Ugniagesiai kūną ištraukė į krantą.

Sekmadienio naktį, 2.20 val., pranešta, kad Panevėžio rajone, Vadoklių seniūnijoje, Jotainių kaime, skęsta vyras. Atvykus ugniagesiams, jis jau buvo ištrauktas ir perduotas medikams.

Šį savaitgalį ugniagesiai gelbėjo ir į šulinius įkritusius gyvūnus. Penktadienį Šiauliuose, Paprūdžio gatvėje, į šulinį buvo įkritęs bebras. Ugniagesiai jį ištraukė ir paleido.

Šeštadienį buvo pranešta, jog Varėnos rajone, Perlojos kaime, šulinyje plūduriuoja kiaunė. Ją iš 10 m gylio ištraukė ugniagesiai.

Savaitgalį šalies ugniagesiai 129 kartus vyko gesinti gaisrų atvirosiose teritorijose. Jų metu išdegė per 40 ha pievų, ražienų ir miško paklotės. Iš viso šiemet jiems teko skubėti į 489 tokius gaisrus, kurių metu išdegė per 175 ha atvirųjų teritorijų.

PAGD inf.

Savaitgalį liepsnojo gyvenamieji namai, ūkiniai pastatai, degė pernykštė žolė

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Apr 2021 14:12:47 +0300
<![CDATA[Dėl gaisro pavojaus evakuota J. Vareikio mokyklos bendruomenė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/del-gaisro-pavojaus-evakuota-j-vareikio-mokyklos-bendruomene https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/del-gaisro-pavojaus-evakuota-j-vareikio-mokyklos-bendruomene Šiandien, balandžio 12-osios rytą, dėl gręsiančio gaisro pavojaus teko evakuoti visą Jonavos J. Vareikio progimnazijos bendruomenę.

Ugdymo įstaigos pirmojo aukšto tualete sugedo šilto oro vėjelis – rankų džiovintuvas. Pirmam aukšte pasklidus dūmams, iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, kurie elektros prietaisą užgesino.

Kilus incidentui ugdymo įstaigoje teko nutraukti mokymosi procesą. Darbuotojai ir mokiniai išsiųsti namo.

Dėl gaisro pavojaus evakuota J. Vareikio mokyklos bendruomenė

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Apr 2021 10:51:17 +0300
<![CDATA[Kelyje užsiliepsnojus vilkikui, prireikė ir sustiprintų ugniagesių pajėgų, ir medikų pagalbos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kelyje-uzsiliepsnojus-vilkikui-prireike-ir-sustiprintu-ugniagesiu-pajegu-ir-mediku-pagalbos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kelyje-uzsiliepsnojus-vilkikui-prireike-ir-sustiprintu-ugniagesiu-pajegu-ir-mediku-pagalbos Vakar, balandžio 11-ąją, apie 23.30 val. A6 kelyje (Kaunas - Zarasai - Daugpilis 15 km) užsiliepsnojo vilkikas.

Kaip nurodo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyrius, vilkikas su puspriekabe degė atvira liepsna. Į įvykio vietą išsiųstos sustiprintos ugniagesių gelbėtojų pajėgos. 

Sudegė visos degios vilkiko ir puspriekabės dalys, dalis vežamos medienos. Iš puspriekabės iškrauta ir perlieta vandeniu apie 10 m³ medienos.


Vairuotojas išvežtas į gydymo įstaigą iki ugniagesių atvykimo.

Kelyje užsiliepsnojus vilkikui, prireikė ir sustiprintų ugniagesių pajėgų, ir medikų pagalbos

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Apr 2021 08:49:27 +0300
<![CDATA[Pričiupti girti vairuotojai, pas vieną jų rasta galimai narkotinės medžiagos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/priciupti-girti-vairuotojai-pas-viena-ju-rasta-galimai-narkotines-medziagos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/priciupti-girti-vairuotojai-pas-viena-ju-rasta-galimai-narkotines-medziagos Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, šeštadienį, balandžio 10-ąją, pričiupti girti vairuotojai. Pas vieną iš jų aptiktos galimai narkotinės medžiagos.

Apie 09.15 val. Jonavoje, Lietavos g., automobilį „Audi A6“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1962 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,62 prom.

Tą patį šeštadienį, apie 21.30 val. Jonavoje, Chemikų g., automobilį „Peugeot 206“ vairavo neblaivus  vyras (gim. 1991 m.), kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,69 prom. Taip pat pas vairuotoją rasta galimai narkotinės medžiagos, todėl vyras tyrimui pristatytas į gydymo įstaigą.

Pričiupti girti vairuotojai, pas vieną jų rasta galimai narkotinės medžiagos

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Apr 2021 08:44:38 +0300
<![CDATA[Sujudimas Rukloje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sujudimas-rukloje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sujudimas-rukloje

Kaip paneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, balandžio 9-ąją į Ruklos miestelį, Piliakalnio gatvę skubėjo pagalbos tarnybos - gaisrinė, policija, medikai.

Apie 11 val. iš policijos komisariato gautas prašymas, kad  reikalinga ugniagesių gelbėtojų pagalba patekti į butą, vyrui galimai sutriko sveikata.

Patekti į butą buvo sunku - durys šarvuotos, o butas ketvirtame aukšte.

Atvykus gelbėjimo tarnyboms, į buto vidų patekta atidarius kambario langą.

Į buto  vidų įleisti medikai ir policijos pareigūnai.

Laimei, vyrui medikų pagalbos neprireikė.

Sujudimas Rukloje

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 10 Apr 2021 12:40:47 +0300
<![CDATA[Policijos pareigūnu prisistatęs vyriškis išviliojo iš senolės pinigus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunu-prisistates-vyriskis-isviliojo-is-senoles-pinigus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunu-prisistates-vyriskis-isviliojo-is-senoles-pinigus Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, balandžio 7 d, gautas pranešimas apie Jonavoje, Sodų gatvėje, įvykdytą sukčiavimo atvejį.

Pirminiais duomenimis, į namus paskambinęs ir policijos pareigūnu prisistatęs vyras, apgaulės būdu, iš senolės išvilioji 500 eurų.

Moteris  atidavė juos į namus atėjusiam nepažįstamajam.

Policijos pareigūnu prisistatęs vyriškis išviliojo iš senolės pinigus

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 08 Apr 2021 10:02:00 +0300
<![CDATA[Jonavoje – policijos šturmas: slaptos operacijos metu gaudytas pabėgęs kaltinamasis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-policijos-sturmas-slaptos-operacijos-metu-gaudytas-pabeges-kaltinamasis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-policijos-sturmas-slaptos-operacijos-metu-gaudytas-pabeges-kaltinamasis Vakar, balandžio 7-ąją, apie 17 val., gyventojams pro akis nepraslydo sustiprintos policijos pajėgos, dirbusios Jonavoje. Didžiausią dėmesį į tai atkreipė vairuotojai - pareigūnai stabdė kone kiekvieną iš miesto išvažiuojančią ir į miestą įvažiuojančią transporto priemonę, tikrino automobilių bagažines, teiravosi vairuotojų, jų keleivių asmens duomenų. Dėl aktyvių policijos veiksmų formavosi spūstys. Tą patį trečiadienio vakarą teigta, kad tai - slapta policijos operacija ir daugiau duomenų nebuvo pateikta.

Šiandien, balandžio 8-ąją patvirtinta, kad miestą šturmavo Jonavos ir Kauno policijos sustiprintos pajėgos - slaptos operacijos metu gaudytas pabėgęs kaltinamasis.

Kaip praneša Policijos departamentas, balandžio 7 d. apie 16 val. 55 min. Jonavoje, Žeimių g., iš ligoninės pabėgo kaltinamasis pagal LR BK 178 str. 2 d. (Vagystė) vyras (g. 1992 m.), kurį buvo atvežę Jonavos r. PK pareigūnai.

Tą pačią dieną 20 val. 17 min. Jonavoje, Klaipėdos g., vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Policija tikslina aplinkybes.  

Paaiškėjus naujoms detalėms,  informaciją papildysime.

 

 

Jonavoje – policijos šturmas: slaptos operacijos metu gaudytas pabėgęs kaltinamasis

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 08 Apr 2021 07:45:22 +0300
<![CDATA[Vagišių poreikiams ribų nėra – pavogė ne tik gėrimus, bet ir batus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagisiu-poreikiams-ribu-nera-pavoge-ne-tik-gerimus-bet-ir-batus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vagisiu-poreikiams-ribu-nera-pavoge-ne-tik-gerimus-bet-ir-batus Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiais policijos komisariatas, pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių įvykdytų šeštadienį.

Balandžio 3 d. 07.04 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Kosmonautų g., iš namų pavogtas televizorius, mobiliojo ryšio telefonas ir batai.

Balandžio 3 d. 10.23 val. gautas pranešimas, kad Jonavoje, Klaipėdos g., įsibrovus per langą, iš parduotuvės patalpų pavogti alkoholiniai gėrimai bei kiti produktai. Pavogtų daiktų kiekis bei padaryta žala tikslinama.

 

Vagišių poreikiams ribų nėra – pavogė ne tik gėrimus, bet ir batus

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 06 Apr 2021 08:34:18 +0300
<![CDATA[Jonavoje pareigūnai sučiupo dar vieną girtą vairuotoją]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-pareigunai-suciupo-dar-viena-girta-vairuotoja https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-pareigunai-suciupo-dar-viena-girta-vairuotoja Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, balandžio 1 d., apie 21.00 val. Jonavoje pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas.

Pirminiais duomenimis, Kauno g., automobilį „VW Touran“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1988 m.). 

Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,32 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Jonavoje pareigūnai sučiupo dar vieną girtą vairuotoją

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 02 Apr 2021 09:47:53 +0300
<![CDATA[Iš namų pavogti papuošalai ir grynieji pinigai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-namu-pavogti-papuosalai-ir-grynieji-pinigai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-namu-pavogti-papuosalai-ir-grynieji-pinigai Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Kovo 28 d. apie 00.00 val. Jonavoje, Parko g., pastebėta, kad iš namų pavogti papuošalai ir grynieji pinigai.

Pirminiais duomenimis, padaryta turtinė žala siekia 1 545 eurus.

 

Iš namų pavogti papuošalai ir grynieji pinigai

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 29 Mar 2021 12:54:53 +0300
<![CDATA[Iš namo kiemo pavogta betono maišyklė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-namo-kiemo-pavogta-betono-maisykle https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-namo-kiemo-pavogta-betono-maisykle Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. 

Kovo 27 d. apie 12.00 val. Jonavoje, Fabriko g., pastebėta, kad iš namo kiemo pavogta betono maišyklė.

Padaryta turtinė žala siekia 300 eurų.

Iš namo kiemo pavogta betono maišyklė

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 29 Mar 2021 08:15:50 +0300
<![CDATA[Nusmauktos kelnės ir paslėpti automobilio numeriai - tokį vaizdą užfiksavo stacionarus greičio matuoklis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nusmauktos-kelnes-ir-paslepti-automobilio-numeriai---toki-vaizda-uzfiksavo-stacionarus-greicio-matuoklis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nusmauktos-kelnes-ir-paslepti-automobilio-numeriai---toki-vaizda-uzfiksavo-stacionarus-greicio-matuoklis Šiandien, kovo 25-ąją, Lietuvos policijos ,,Facebook" paskyroje priminta, kad uždengtas veidas bei automobilio numeriai nėra neįveikiama kliūtis, siekiant išaiškinti nusižengimą: pareigūnai surado vairuotoją, kuris, panašu, specialiai viršijo greitį prieš radarą, o šalia to dar ir leido draugui įsiamžinti demonstruojant savo lytinį organą. 

,,Asmuo, vairuodamas automobilį "Peugeot", žinodamas apie kelyje įrengtą stacionarią greičio viršijimo fiksavimo įrangą, iš chuliganiškų paskatų užmaskavo valstybinio numerio ženklą, užsidengė veidą, tyčia viršijo leistiną važiavimo greitį (nustatytą 60 km/val. greitį viršijo 44 km/val.), rodė necenzūrinį rankų gestą, taip pat nesiėmė visų būtinų priemonių transporto priemonės keleivių saugumui užtikrinti (keleivis tyčia kūnu buvo išlindęs pro automobilio galinį langą ir demonstravo savo lytinį organą).

Vyras vairavo transporto priemonę, kuri neįregistruota nustatyta tvarka. Savo chuliganiškais veiksmais demonstravo niekinį požiūri į visuomenėje priimtas moralės ir elgesio normas, visuomenės negerbimą, kėlė pavojų eismo saugumui, savo ir kitų žmonių saugumui", - skelbia Lietuvos policija.

Asmeniui už šią foto sesiją paskirta 500 Eur bauda ir 18 mėn. atimta teisė vairuoti transporto priemonę.

Nors iš pradžių neskelbta, kur konkrečiai padarytas nusižengimas, vėliau patikslinta,kad Kaune.

Nusmauktos kelnės ir paslėpti automobilio numeriai - tokį vaizdą užfiksavo stacionarus greičio matuoklis

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 25 Mar 2021 16:20:33 +0200
<![CDATA[Tarp dviejų moterų kilo konfliktas: prireikė pareigūnų įsikišimo]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tarp-dvieju-jonavieciu-kilo-konfliktas-prireike-pareigunu-isikisimo https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tarp-dvieju-jonavieciu-kilo-konfliktas-prireike-pareigunu-isikisimo Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, kovo 24-ąją, apie 21.20 val. pareigūnams pranešta apie smurto protrūkį Jonavoje, P. Vaičiūno g.

Pirminiais duomenimis, neblaivi (2,51 prom.) moteris (gim. 1969 m.) smurtavo prieš neblaivią (2,48 prom.) moterį (gim. 1977 m.).

Pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes. 

Tarp dviejų moterų kilo konfliktas: prireikė pareigūnų įsikišimo

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 25 Mar 2021 11:18:45 +0200
<![CDATA[Šį mėnesį Jonavos policiją jau pasiekė 6 pranešimai, susiję su pavogtais arba apvogtais automobiliais ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/si-menesi-jonavos-policija-jau-pasieke-6-pranesimai-susije-su-pavogtais-arba-apvogtais-automobiliais https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/si-menesi-jonavos-policija-jau-pasieke-6-pranesimai-susije-su-pavogtais-arba-apvogtais-automobiliais Jonavos policijos bendruomenės pareigūnai praneša, kad kovas dar nesibaigė, bet Jonavos policijoje jau registruoti 6 pranešimai apie pavogtus ar apvogtus mūsų rajono gyventojų automobilius.

Informuojama, kad pavogtas ,,Nissan" automobilis ir krovininis ,,Mercedes Benz" automobilis.

Iš kitų automobilių, išdaužant stiklus ar išlaužiant automobilio variklio dangčius, buvo pavogti: vidaus įranga, akumuliatorius, užvedimo laidai ir priekiniai žibintai.

Pareigūnai ragina gyventojus pasirūpinti savo automobilių saugumu. Kaip tai padaryti? Specialus video - video galerijoje. 

Šį mėnesį Jonavos policiją jau pasiekė 6 pranešimai, susiję su pavogtais arba apvogtais automobiliais

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 23 Mar 2021 12:25:26 +0200
<![CDATA[Jonavos rajone sustabdyta neteisėta „naminukės“ prekyba]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-sustabdyta-neteiseta-naminukes-prekyba https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-sustabdyta-neteiseta-naminukes-prekyba Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos pareigūnai praėjusią savaitę Jonavos rajone išaiškino nelegalios prekybos stipriais namų gamybos alkoholiniais gėrimais tašką. 


Tikrinant informaciją apie galimą neteisėtą prekybą naminiu alkoholiu, penktadienį, kovo 19 d., Jonavos r., Mimainių k., policijos pareigūnai ūkinio pastato patalpose rado ir paėmė aparatą, skirtą gaminti naminei degtinei, taip pat 20 litrų baltos spalvos skysčio, galimai brogos ir apie litrą skaidraus skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. 


Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.. Ūkio šeimininkui (gim. 1947 m.) gresia baudžiamoji atsakomybė. Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą yra numatyta bausmė – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. 


Ikiteisminį tyrimą atlieka Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyrio inf.

Jonavos rajone sustabdyta neteisėta „naminukės“ prekyba

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 22 Mar 2021 18:00:46 +0200
<![CDATA[Kuigaliuose pavogtas šiltnamis ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kuigaliuose-pavogtas-siltnamis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kuigaliuose-pavogtas-siltnamis Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Kuigaliuose pavogtas šiltnamis. 

Kovo 19 d. 13.20 val. Jonavos r., Kuigalių k., pastebėta, kad pavogtas polikarbonato šiltnamis.

Padaryta 500 eurų žala.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. 

Kuigaliuose pavogtas šiltnamis

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 20 Mar 2021 10:41:08 +0200
<![CDATA[Į apgaulingas sukčių schemas patenka vis daugiau įmonių]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/i-apgaulingas-sukciu-schemas-patenka-vis-daugiau-imoniu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/i-apgaulingas-sukciu-schemas-patenka-vis-daugiau-imoniu Kauno apskrities policija vis dažniau sulaukia pranešimų apie pasitaikančius sukčiavimo atvejus elektroninėje erdvėje. Apgaulingos schemos sudėtingėja, o sukčių aukomis vis dažniau tampa ne tik patiklūs gyventojai, bet ir solidžios verslo įmonės. 

Paskutiniu metu pastebima tendencija, kuomet apsimetant įmonių vadovais, yra siunčiami suklastoti elektroniniai pranešimai su prašymu apmokėti paslaugas avansu, o pinigus skubiai pervesti į užsienyje esančias banko sąskaitas. 

Kaip veikia tokia schema? 

Sukčius, apsimetęs įmonės partneriu ar tiekėju, kruopščiai išanalizuoja ir gerai susipažįsta su įmonėje numatyta mokėjimų patvirtinimo ir atlikimo eiga, atsiunčia itin gerai parengtus, įmonės standartus atitinkančius elektroninius laiškus, panaudoja iš anksto įgytus, vizualiai panašius elektroninio pašto domenus, kurie skiriasi vos vienu simboliu arba išdėstymo tvarka. Į tokias sumaniai apgalvotas schemas vis dažniau pakliūna ir įmonių vadovai, finansininkai ar kiti svarbias pareigas užimantys įmonių atstovai ir dėl to, neretu atveju, patiria nemažus nuostolius. 

Nepraraskime budrumo

Per paskutinius 3 mėnesius Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ir iki šiol atlieka tyrimus dėl įmonėms pateiktų melagingų elektroninių laiškų, kuriais patikėjusios ir sukčiams pinigų pavedimus atlikusios įvairios Kauno įmonės jau patyrė bendrą, daugiau kaip 75 tūkst. eurų turtinę žalą. 

Kauno apskrities policija ragina būti itin atidiems tikrinant gautą informaciją, elektroninius laiškus, ypač prašymus atlikti avanso mokėjimus ar kitas finansines operacijas. Tik įsitikinus, kad siuntėjas tikrai yra jūsų įmonės partneris ar tiekėjas, o jo pateikti duomenys yra 100% teisingi, galite atlikti veiksmus. 

Visada praneškite policijai apie sukčiavimo atvejus, išlikite budrūs! 

Į apgaulingas sukčių schemas patenka vis daugiau įmonių

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 18 Mar 2021 12:11:40 +0200
<![CDATA[Iš aikštelės pavogtas krovininis automobilis ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-aiksteles-pavogtas-krovininis-automobilis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-aiksteles-pavogtas-krovininis-automobilis Kaip praneša šalies policijos departamentas, Jonavoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Kovo 17 d. apie 5 val. 10 min. Jonavoje, Darbininkų g., aikštelėje, pastebėta, kad pavogtas krovininis automobilis „Mercedes Benz Sprinter“. Nuostolis – 10 000 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d. (Vagystė. Numatyta bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.).

Primename, kad panaši "Mercedes Benz Sprinter“ vagystė Jonavoje įvykdyta ir š.m. vasario 7-ąją. Tuomet automobilis  tą pačią dieną surastas Jonavos r., Batėgalos k.

Parengta pagal policijos departamento inf.

Asociatyvi pixabay.com nuotr. 

Iš aikštelės pavogtas krovininis automobilis

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 18 Mar 2021 06:49:13 +0200
<![CDATA[Jonavos rajone demaskuotas taškas, kuriame galėjo vykti nelegali prekyba]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-demaskuotas-taskas-kuriame-galejo-vykti-nelegali-prekyba https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-rajone-demaskuotas-taskas-kuriame-galejo-vykti-nelegali-prekyba Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos pareigūnai vakar Jonavos rajone konfiskavo neteisėtai laikytas cigaretes ir kurą. Dėl įvykio pradėta administracinio nusižengimo teisena, gresia tūkstantinės baudos.


Vakar, kovo 15 d., Jonavos r., Žeimių mstl., policijos pareigūnai patikrinę sodyboje esantį garažą, rado ir paėmė neteisėtai laikytus 1264 pakelius cigarečių, kurių prekinis žymėjimas neatitiko Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų. Kartu rasta ir paimta apie 40 litrų žymėto kuro, kuriam taikomos akcizų lengvatos.


Sodybos šeimininkui (gim. 1961 m.) už padarytą nusižengimą gresia administracinė atsakomybė – pradėta administracinio nusižengimo teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 209 str. 7 d. ir 174 str. 1 d.


Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba akcizais apmokestinamomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai įsigytų, laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija penkiasdešimt, bet neviršija vieno šimto penkiasdešimt bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, asmenims užtraukia baudą nuo 5200 iki 6000 eurų (LR ANK 209 str. 7 d.).


Žymėto kuro, kuriam taikomos akcizų lengvatos, įsigijimas, naudojimas, laikymas, pardavimas, gabenimas ar kitoks jo perdavimas pažeidžiant teisės aktuose nustatytą tvarką, asmenims užtraukia baudą asmenims nuo 390 iki 730 eurų (LR ANK 174 str. 1 d.)
Pareigūnai primena, kad policija nuolat ir aktyviai tikrina gautą informaciją bei stebi potencialius nelegalios prekybos taškus.

Kauno apskr. VPK informacija

Jonavos rajone demaskuotas taškas, kuriame galėjo vykti nelegali prekyba

Jonavos rajone demaskuotas taškas, kuriame galėjo vykti nelegali prekyba ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 16 Mar 2021 11:25:13 +0200
<![CDATA[„Toyota Corolla Verso“ apvirtus ant stogo nukentėjo vairuotoja]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/toyota-corolla-verso-apvirtus-ant-stogo-nukentejo-vairuotoja https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/toyota-corolla-verso-apvirtus-ant-stogo-nukentejo-vairuotoja Kaip sklebia Lietuvos kelių policijos tarnyba, šeštadienį, kovo 13 d., pirminiais duomenimis, 4-iuose eismo įvykiuose sužeisti 4 žmonės (2 pėstieji pėsčiųjų perėjose). Esant šlapiai dangai – 3 įvykiai, slidžiai (apledėjusiai) kelio dangai – 1 įvykis. Vilniuje ir Kaune – po 1 įvykį.

Vakare, po dešimtos, lyjant, Jonavos rajone, kelio Vandžiogala–Preišiogalėlė–Jonava tiesioje nuokalnėje į priešpriešinio eismo juostą įvažiavęs automobilis „Toyota Corolla Verso“ nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medžius ir apvirto ant stogo. Nukentėjo 42 metų vairuotoja.

Parengta pagal Lietuvos kelių policijos tarnybos  inf. 

„Toyota Corolla Verso“ apvirtus ant stogo nukentėjo vairuotoja

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 15 Mar 2021 11:33:16 +0200
<![CDATA[Girti vairuotojai toliau važinėja Jonavos gatvėmis: sučiuptas dar vienas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/girti-vairuotojai-toliau-vazineja-jonavos-gatvemis-suciuptas-dar-vienas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/girti-vairuotojai-toliau-vazineja-jonavos-gatvemis-suciuptas-dar-vienas Kaip praneša Kauno apskr. VPK, vakar, kovo 14 d., apie 15.20 val. Jonavoje, Vasario 16-osios g., policijos pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas.

Pirminiais duomenimis, automobilį „VW Golf“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1987 m.). 

Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,91 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Girti vairuotojai toliau važinėja Jonavos gatvėmis: sučiuptas dar vienas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 15 Mar 2021 10:47:02 +0200
<![CDATA[Patikrinimui sustabdžius automobilį, pas keleivę rasta galimai narkotinių medžiagų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/patikrinimui-sustabdzius-automobili-pas-keleive-rasta-galimai-narkotiniu-medziagu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/patikrinimui-sustabdzius-automobili-pas-keleive-rasta-galimai-narkotiniu-medziagu Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, kovo 14 d., apie 07.45 val. Jonavos r., Koncepto k., patikrinimui sustabdytas  automobilis „Peugeot“.

Patikrinimo metu pas keleivę (gim. 1981 m.) rasta galimai narkotinė medžiaga.

Vairuotojas (gim. 1976 m.) ir keleivė tyrimui pristatyti į gydymo įstaigą.

Patikrinimui sustabdžius automobilį, pas keleivę rasta galimai narkotinių medžiagų

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 15 Mar 2021 10:42:01 +0200
<![CDATA[Šveicarijos kaime, kaip įtariama, padegtas savivaldybei priklausantis pastatas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sveicarijos-kaime-kaip-itariama-padegtas-savivaldybei-priklausantis-pastatas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sveicarijos-kaime-kaip-itariama-padegtas-savivaldybei-priklausantis-pastatas Šeštadienį, kovo 13-ąją, gautas parnešimas apie degantį negyvenamą pastatą, esantį Šveicarijos sen., Šveicarijos k., Pergalės gatvėje.

Pranešimas apie gaisrą gautas apie 10 val.

Atvykus ugniagesiams dalis vieno aukšto, medinio, negyvenamo namo degė atvira liepsna.

Gaisro metu išdegė veranda (3x3 m), prieangis (3x3 m) ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, nudegė ir nuardyta 15 m² stogo danga ir 2 m² perdangos. Aprūko likusi namo dalis (27 m²).

Šiuo metu negyvenamas namas priklauso Jonavos r. savivaldybei. Kilusio gaisro nuostolis nustatinėjamas.

Įtariamas padegimas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d. (Turto sunaikinimas ar sugadinimas - tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.)

 

Šveicarijos kaime, kaip įtariama, padegtas savivaldybei priklausantis pastatas

Šveicarijos kaime, kaip įtariama, padegtas savivaldybei priklausantis pastatas ]]>
jonavoszinios.lt Sun, 14 Mar 2021 10:25:08 +0200
<![CDATA[Jonavos upelyje Vijūnėlė pastebėti naftos produktų teršalai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-upelyje-vijunele-pastebeti-naftos-produktu-tersalai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-upelyje-vijunele-pastebeti-naftos-produktu-tersalai Kaip įvykių suvestinėje skelbia Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, kovo 12-ąją pranešta apie upelyje pastebėtą taršą.

Pranešimas apie tai, kad Jonavos  upelyje Vijūnėlė, ties Kėdainių gatve, bėga naftos produktai, gautas apie 18 val.

Atvykusios tarnybos aptiko, kad upelyje teršalai tekėjo nežymiai, tačiau taršai sustabdyti imtasi veiksmų - teršalams surinkti pastatytos trys bonos ir paliktos per naktį.

Šiandien bus žiūrima, kiek surinkta teršalų.

Asociatyvi pixabay.com nuotr. 

Jonavos upelyje Vijūnėlė pastebėti naftos produktų teršalai

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 13 Mar 2021 08:51:32 +0200
<![CDATA[Jonavoje išaiškintas ir sulaikytas galimai narkotines medžiagas platinęs vyras]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-isaiskintas-ir-sulaikytas-galimai-narkotines-medziagas-platines-vyras https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-isaiskintas-ir-sulaikytas-galimai-narkotines-medziagas-platines-vyras Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai po šios savaitės pradžioje, kovo 8 d., atliktos kratos Jonavoje sulaikė vyrą, galimai platinusį narkotines ar psichotropines medžiagas. Įtarimai pareikšti ir trims narkotinių medžiagų pirkėjams.

Ikiteisminio tyrimo metu Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai, atlikę kratą įtariamojo namuose, rado ir paėmė 1 pakelį su baltos spalvos biria, galimai, narkotine medžiaga, 15 pakelių su tokios pat konsistencijos medžiagos likučiais ir dvejas elektronines svarstykles.

Anksčiau teistam Jonavos gyventojui (gim. 1973 m.) paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams. Jam pareikšti įtarimai dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 260 str. 1 d. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, asmeniui gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Atliekant procesinius veiksmus, policijos pareigūnai išaiškino ir tris pirkėjus, neteisėtai disponavusius narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Dviems vyrams (Jonavos gyventojui (gim. 1985 m.) ir  kauniečiui (gim. 1981 m.)) bei moteriai (taip pat Jonavos gyventojai (gim. 1987 m.)) pareikšti įtarimai pagal LR BK 259 str. 1 d. Jiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės nei suėmimas. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, šiems asmenims gresia bauda arba areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai.  Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

 

 

Kauno apskr. VPK informacija

Jonavoje išaiškintas ir sulaikytas galimai narkotines medžiagas platinęs vyras

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 10 Mar 2021 14:43:31 +0200
<![CDATA[Stoškų kaime ,,prasisuko" vagys: pasisavino roges ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/stosku-kaime-prasisuko-vagys-pasisavino-roges https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/stosku-kaime-prasisuko-vagys-pasisavino-roges Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, kovo 9-ąją,apie 15.05 val. gautas pranešimas, kad Jonavos r., Stoškų k., pastebėta vagystė.

Pirminiais duomenimis, iš sodybos pavogtos restauruotos rogės.

Padaryta turtinė žala siekia 500 eurų.

Stoškų kaime ,,prasisuko" vagys: pasisavino roges

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 10 Mar 2021 09:45:48 +0200
<![CDATA[Pažeidęs KET, vairuotojas bandė "išsipirkti" - pareigūnui davė 10 eurų kyšį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pazeides-ket-vairuotojas-bande-issipirkti---pareigunui-dave-10-euru-kysi https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pazeides-ket-vairuotojas-bande-issipirkti---pareigunui-dave-10-euru-kysi Kaip praneša policijos departamentas, tikslinamos aplinkybės tyrime dėl galimo valstybės tarnautojo papirkimo.

Kovo 9 d. apie 15 val. 40 min. Jonavos r., A6 kelio 35-ame km, vyras (g. 1968 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimą, kuomet  vairavo automobilį neužsisegęs saugos diržų, Kauno apskr. VPK pareigūnui davė 10 eurų kyšį.

Įtariamasis apklaustas. Surinkta medžiaga aplinkybių patikslinimui pagal  LR BK 227 str. 2 d. (Papirkimas - tas, kas tiesiogiai arba netiesiogiai pats ar per tarpininką pasiūlė, pažadėjo ar susitarė duoti arba davė kyšį valstybės tarnautojui ar jam prilygintam asmeniui arba trečiajam asmeniui už pageidaujamą valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens neteisėtą veikimą ar neveikimą vykdant įgaliojimus, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.)

Pažeidęs KET, vairuotojas bandė "išsipirkti" - pareigūnui davė 10 eurų kyšį

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 10 Mar 2021 07:36:24 +0200
<![CDATA[Rukliškiui neteisėtai laikytos cigaretės atsieis brangiai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rukliskiui-neteisetai-laikytos-cigaretes-atsieis-brangiai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rukliskiui-neteisetai-laikytos-cigaretes-atsieis-brangiai Kaip skelbia Jonavos bendruomenės pareigūnai, praėjusią savaitę Jonavos r., Ruklos mstl., Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos pareigūnai, patikrinę butą, rado ir paėmė neteisėtai laikytus daugiau kaip 500 pakelių cigarečių, kurių prekinis žymėjimas neatitiko LR teisės aktų reikalavimų.

Buto šeimininkui (gim. 1957 m.) už padarytą nusižengimą gresia administracinė atsakomybė. Už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką, prekybą akcizais apmokestinamomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai įsigytų, laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija dešimt, bet neviršija penkiasdešimt bazinių bausmių ir nuobaudų dydžių, numatyta bauda nuo 2000 iki 5590 (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 5 d.).

Pareigūnai primena, kad policija nuolat ir aktyviai tikrina gautą informaciją, stebi potencialius nelegalios prekybos taškus.

Parengta pagal Jonavos policijos bendruomenės pareigūnų informaciją.

Rukliškiui neteisėtai laikytos cigaretės atsieis brangiai

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 09 Mar 2021 09:46:52 +0200
<![CDATA[Šalia daugiabučio rastas vyro kūnas: įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/salia-daugiabucio-rastas-vyro-kunas-itariama-kad-zuvo-renovacija-atliekantis-darbininkas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/salia-daugiabucio-rastas-vyro-kunas-itariama-kad-zuvo-renovacija-atliekantis-darbininkas Šiandien, kovo 9-osios rytą, bendruoju pagalbos tarnybų numeriu pranešta, kad Kosmonautų g., šalia 32-ojo namo, kuris yra renovuojamas, rastas vyro kūnas, galimai nukritęs.

Policija kol kas daugiau informacijos apie tai nepateikia.

Įvykį aiškinasi vietoje dirbantys pareigūnai, apklausti namo gyventojai.

Kūnas jau išgabentas. 

Turinys atnaujintas:

Rasto vyro tapatybė nustatyta. Jis -  Kosmonautų g. 32 namo gyventojas, gimęs 1998 metais. 

Šalia daugiabučio rastas vyro kūnas: įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai

Šalia daugiabučio rastas vyro kūnas: įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai Šalia daugiabučio rastas vyro kūnas: įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai Šalia daugiabučio rastas vyro kūnas: įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai Šalia daugiabučio rastas vyro kūnas: įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 09 Mar 2021 09:11:18 +0200
<![CDATA[Medikams sunegalavusio vairuotojo atgaivinti nebepavyko ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/medikams-sunegalavusio-vairuotojo-atgaivinti-nebepavyko https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/medikams-sunegalavusio-vairuotojo-atgaivinti-nebepavyko Šiandien, kovo 8-ąją, gelbėjimo tarnybos skubėjo į aikštelę, esančią šalia kelio Jonava - Kaunas: 11.56 val. gautas pranešimas, kad ,,A6 kelyje" reanimuojamas žmogus, kuriam pasidarė bloga.

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, turimais duomenimis, krovininio automobilio vairuotojui pasidarė bloga, medikai reanimavo, tačiau vyras mirė.

Užuojauta artimiesiems

Medikams sunegalavusio vairuotojo atgaivinti nebepavyko

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 08 Mar 2021 15:32:56 +0200
<![CDATA[Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ties-degaline---eismo-ivykis-susidure-audi-ir-renault https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ties-degaline---eismo-ivykis-susidure-audi-ir-renault Šiandien, kovo 8-ąją, apie 10 val. ties „Circle K“ degaline Vasario 16-osios g. įvyko eismo įvykis.

Susidūrė du lengvieji automobiliai „Audi“ ir „Renault“. Apgadintos abi transporto priemonės, „Audi“ apdaužyta vairuotojo pusėje, „Renault“ teko didesnis smūgis iš keleivio pusės. Pastaroji po smūgio nulėkė nemenką atstumą per žaliąją zoną. „Renault“ automobilio vairuotojui iškviesti medikai.

Vairuotojai, būkite atidūs – važiuojamojoje dalyje pažirusios eismo įvykio šukės.

Eismo įvykio aplinkybes detaliau aiškinasi vietoje esantys policijos pareigūnai.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykio kaltininkas „Renault“ vairuotojas, kuris kirto dvigubą ištisinę eismo juostą, ko pasekoje susidūrė su "Audi". „Renault“ vairuotojas neturintis teisės vairuoti transporto priemonę, automobilis be techninės apžiūros paso ir be privalomos civilinės atsakomybės draudimo. 

Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“

Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“ Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“ Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“ Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“ Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“ Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“ Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“ Ties degaline - eismo įvykis: susidūrė „Audi“ ir „Renault“ ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 08 Mar 2021 10:21:07 +0200
<![CDATA[Du vyrai grasino nepilnametei bei daiktu, panašiu į ginklą, galimai atliko šūvius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/du-vyrai-grasino-nepilnametei-daiktu-panasiu-i-ginkla-galimai-atliko-suvius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/du-vyrai-grasino-nepilnametei-daiktu-panasiu-i-ginkla-galimai-atliko-suvius Kaip praneša policijos departamentas, kovo 7 d. gautas pranešimas, kad kovo 6 d. apie 23 val. Jonavoje, Vasario 16-osios g., du iš matymo pažįstami vyrai pagrasino nepilnametei (g. 2003 m.) bei daiktu, panašiu į šaunamąjį ginklą, galimai atliko šūvius.

Įtariamieji (g. 1961 m. ir 1999 m.) uždaryti į areštinę.

„Airsoft“ tipo pistoletas ir dėtuvė su 8 šratais paimti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. (Viešosios tvarkos pažeidimas - tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.)

 

Du vyrai grasino nepilnametei bei daiktu, panašiu į ginklą, galimai atliko šūvius

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 08 Mar 2021 08:23:49 +0200
<![CDATA[Girtą vairuotoją išdavė kliudytas automobilis ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/girta-vairuotoja-isdave-kliudytas-automobilis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/girta-vairuotoja-isdave-kliudytas-automobilis Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, kovo 6-ąją, apie 19.00 val. Jonavoje, Kosmonautų g., automobilis „VW Transporter“ kliudė stovintį automobilį „VW Golf“. 

Paaiškėjo, kad „VW Transporter“  vairavo neblaivus vyras (gim. 1996 m.).

Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,61 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Girtą vairuotoją išdavė kliudytas automobilis

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 07 Mar 2021 10:04:30 +0200
<![CDATA[Ketvirtadienį į eismo įvykį pateko mopedu važiavę du nepilnamečiai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ketvirtadieni-i-eismo-ivyki-pateko-mopedu-vaziave-du-nepilnameciai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ketvirtadieni-i-eismo-ivyki-pateko-mopedu-vaziave-du-nepilnameciai Kaip praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba, kovo 4 -ąją, ketvirtadienį, į eismo įvykį pateko mopedu važiavę du nepilnamečiai. 

Vakare, prieš pusę aštuonių, Jonavoje, apšviestoje Žemaitės gatvėje, tiesioje nuokalnėje susidūrė 50 metų moters vairuojamas automobilis „VW Beetle“ ir mopedas „Derbi“, kurį vairavo 17 metų vaikinas.

Mopedo vairuotojas teisę vairuoti tokios kategorijos transporto priemonę turėjo.

Per eismo įvykį nukentėjo nepilnametis vairuotojas ir kartu važiavęs vienmetis keleivis.

Ketvirtadienį į eismo įvykį pateko mopedu važiavę du nepilnamečiai

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 05 Mar 2021 10:50:30 +0200
<![CDATA[A. Rakausko paieškos - iki šiol bevaisės: tikrinamos visos įmanomos versijos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/a-rakausko-paieskos---iki-siol-bevaises-tikrinamos-visos-imanomos-versijos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/a-rakausko-paieskos---iki-siol-bevaises-tikrinamos-visos-imanomos-versijos Kiek daugiau nei du mėnesiai - tiek laiko nėra jokių konkrečių žinių apie dingusį jonavietį Arnoldą Rakauską. 22-iejų metų vaikinas dingo naktį iš gruodžio 29-osios į gruodžio 30-ąją, kai, tuomet policijos skelbtais duomenimis, išėjo iš pažįstamo namų Kazimieravos kaime, Vandžiogalos sen.

Vaikino ieškojo ne tik policijos pareigūnai, į pagalbą pasitelkę kinologus, žvalgę apylinkes sraigtasparniu, bet ir artimieji, kelias dienas šukavę minėto kaimo apylinkes. 

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vaikino paieškos tęsiamos.

Tyrimą organizuojanti prokurorė Jūratė Plauskienė antrino pastarajam ir pridūrė, kad A. Rakausko paieška  kurį laiką apsunkinta dėl netinkamų oro sąlygų.

,,Dėl šio asmens  dingimo keliamos ir tikrinamos visos įmanomos versijos, tačiau šiai dienai duomenų, kad jo atžvilgiu galėjo būti padaryta nusikalstama veika, nėra", - nurodė J. Plauskienė. 

Asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnus el. paštu regina.krivegine@policija.lt  , tel. (8 37) 303 347 arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112. 

A. Rakausko paieškos - iki šiol bevaisės: tikrinamos visos įmanomos versijos

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 04 Mar 2021 13:43:35 +0200
<![CDATA[Daugiabučio bute rastas irstantis senolio kūnas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/daugiabucio-bute-rastas-irstantis-senolio-kunas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/daugiabucio-bute-rastas-irstantis-senolio-kunas Kovo 3-ąją į Parko gatvėje esantį daugiabutį Nr. 5 skubėjo gelbėjimo tarnybos.

Kaimynė pranešė, kad garbaus amžiaus kaimynas jau savaitę neišeina į lauką, neatidaro durų, jam galimai sutrikusi sveikata.

Atvykę ugniagesiai gelbėtojai į butą pro balkoną pateko pasinaudoję ištraukiamosiomis kopėčiomis. Į vidų įleidus medikus ir policijos pareigūnus, aptiktas mirusio, 93 metų amžiaus vyro irstantis kūnas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.  

Daugiabučio bute rastas irstantis senolio kūnas

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 04 Mar 2021 08:40:44 +0200
<![CDATA[Chemikuose rastas vyras su durtine žaizda pilvo srityje atsidūrė ligoninėje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/chemikuose-rastas-vyras-su-durtine-zaizda-pilvo-srityje-atsidure-ligonineje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/chemikuose-rastas-vyras-su-durtine-zaizda-pilvo-srityje-atsidure-ligonineje Policijos departamentas praneša, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Kovo 3 d. apie 5 val. 40 min. Jonavoje, Chemikuose, rastas 1991 metais gimęs vyras su durtine žaizda. Jį namo laiptinėje aptiko draugė.

Vyriškis dėl sužalojimo pilvo srityje, dešiniajame šone, paguldytas į ligoninę. Įvykio aplinkybių policijai kol kas nepateikė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. (Tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, bet jam nebuvo šio kodekso 135 straipsnio 1 dalyje nurodytų padarinių, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.)

Asociatyvi pixabay.com nuotr. 

Chemikuose rastas vyras su durtine žaizda pilvo srityje atsidūrė ligoninėje

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 04 Mar 2021 08:28:59 +0200
<![CDATA[Neblaivus, beteisis „Ford Galaxy“ vairuotojas kliudė stovintį automobilį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/neblaivus-beteisis-ford-galaxy-vairuotojas-kliude-stovinti-automobili https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/neblaivus-beteisis-ford-galaxy-vairuotojas-kliude-stovinti-automobili Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, kovo 2 d. apie 22.05 val. Jonavoje, Kosmonautų g. automobilis „Ford Galaxy“, vairuojamas neblaivaus, teisės vairuoti neturinčio vyro (gim. 1989 m.), kliudė stovintį automobilį „Opel“.

Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,93 prom.

Primenama, kad vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

 

Neblaivus, beteisis „Ford Galaxy“ vairuotojas kliudė stovintį automobilį

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 03 Mar 2021 11:19:47 +0200
<![CDATA[AB ,,Achema" sąvartyne rastas į sprogmenį panašus daiktas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ab-achema-savartyne-rastas-i-sprogmeni-panasus-daiktas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ab-achema-savartyne-rastas-i-sprogmeni-panasus-daiktas AB ,,Achema" praneša, kad šiandien, kovo 1-ąją, apie 11:30 val., tvarkant bendrovei priklausantį, už įmonės teritorijos ribų esantį ir nebenaudojamą sąvartyną, buvo rastas į seną sprogmenį panašus daiktas.

Nedelsiant buvo iškviestos specialiosios tarnybos. Įvykio metu niekas nenukentėjo. Laukiama atvykstančių specialistų.

Tekstas atnaujintas:

AB ,,Achema" papildomai informavo, kad 15:00 val. sprogmenis specialistai išgabeno iš įvykio vietos saugiam sunaikinimui. Įmonės atstovai dėkoja atsakingoms tarnyboms už greitą reakciją ir atliktą darbą.

Asociatyvi archyvo nuotr.

AB ,,Achema" sąvartyne rastas į sprogmenį panašus daiktas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 01 Mar 2021 13:13:02 +0200
<![CDATA[Latvijos policija prašo pagalbos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/latvijos-policija-praso-pagalbos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/latvijos-policija-praso-pagalbos Latvijos Respublikos policija ieško nuotraukose pavaizduotų asmenų, kurie įtariami pasikėsinimu nužudyti pareigūną.

2020 m. lapkričio 6 d. apie 7:06 val. ryte Daugpilyje, Latvijos valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnas, pakeliui į tarnybos vietą buvo užpultas dviejų vyrų, kurie kėsinosi jį nužudyti. Tyrimo metu nustatyta, kad nuotraukose užfiskuoti asmenys gali būti susiję su įvykdytu nusikaltimu.

Latvijos pareigūnai prašo peržiūrėti nuotraukas, ir turint informacijos apie nuotraukose užfiksuotus asmenis, jų duomenis, galimą buvimo vietą ar kitą reikšmingą informaciją, padėsiančią nustatyti šių asmenų buvimo vietą, informuoti policiją.  

Informaciją galima suteikti telefonu Nr. +370 5 271 9739, el. paštu lkpb.sont2v.3@policija.lt, arba  tiesiogiai Latvijos policijai - kipinfo21@vp.gov.lv

Policija garantuoja informaciją suteikusio asmens anonimiškumą. Įspėjame, kad asmenys yra pavojingi, žinant jų buvimo vietą prašoma laikytis atsargumo priemonių, prie jų nesiartinti ir jokiu būdu nebandyti jų sulaikyti patiems.

Policijos departamento inf.

Latvijos policija prašo pagalbos

Latvijos policija prašo pagalbos Latvijos policija prašo pagalbos Latvijos policija prašo pagalbos Latvijos policija prašo pagalbos Latvijos policija prašo pagalbos Latvijos policija prašo pagalbos Latvijos policija prašo pagalbos Latvijos policija prašo pagalbos ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 01 Mar 2021 10:24:43 +0200
<![CDATA[Neblaivus „Mercedes Benz“ vairuotojas kliudė „BMW“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/neblaivus-merceds-benz-vairuotojas-kliude-bmw https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/neblaivus-merceds-benz-vairuotojas-kliude-bmw Vasario 27 d. apie 20.00 val. Jonavoje, Žeimių g. ir Kalnų g. sankryžoje, automobilis „Mercedes Benz“, vairuojamas vyro (gim. 1964 m.), kliudė automobilį „BMW“, vairuojamą vyro (gim. 1993 m.).

„Mercedes Benz“ vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,98 prom. 

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Neblaivus „Mercedes Benz“ vairuotojas kliudė „BMW“

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 01 Mar 2021 08:52:30 +0200
<![CDATA[Pradėtas tyrimas dėl rasto šaunamojo ginklo]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pradetas-tyrimas-del-rasto-saunamojo-ginklo https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pradetas-tyrimas-del-rasto-saunamojo-ginklo Kaip praneša policijos departamentas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl rasto šaunamojo ginklo.

Vasario 28 d. 9 val. 43 min. gautas pranešimas, kad vasario 26 d. Jonavos r., Turžėnų k., šalia kelio, rastas pistoletas su dėtuve. Ginklas paimtas.

Apklaustas vyras (g. 1977 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d. (Tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.)

Pradėtas tyrimas dėl rasto šaunamojo ginklo

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 01 Mar 2021 08:24:47 +0200
<![CDATA[Bute rastas apdegęs moters kūnas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/bute-rastas-apdeges-moters-kunas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/bute-rastas-apdeges-moters-kunas Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, vasario 27 d., apie 14 val. 54 min. Jonavoje, Panerių g., bute, rastas apdegęs mirusios moters (g. 1939 m.) kūnas.

Pirminiais duomenimis, ant jo nebuvo išorinių smurto žymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užuojauta artimiesiems

Bute rastas apdegęs moters kūnas

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 28 Feb 2021 12:33:07 +0200
<![CDATA[Girelės gatvėje peiliu sužalotas vyriškis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/gireles-gatveje-peiliu-suzalotas-vyriskis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/gireles-gatveje-peiliu-suzalotas-vyriskis Kaip praneša policijos departamentas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Vasario 25 d. apie 13 val. 35 min. Jonavoje, Girelės g., peiliu sužalotas neblaivus (0,95 prom.) vyras (g. 1971 m.).

Sužalotas asmuo,  suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Neblaivus (2,47 prom.) įtariamasis (g. 1971 m.) uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. (Tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, bet jam nebuvo šio kodekso 135 straipsnio 1 dalyje nurodytų padarinių, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.)

Girelės gatvėje peiliu sužalotas vyriškis

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 26 Feb 2021 07:37:40 +0200
<![CDATA[Policijos pareigūnams įkliuvo girtas ir beteisis vairuotojas ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunams-ikliuvo-girtas-ir-beteisis-vairuotojas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/policijos-pareigunams-ikliuvo-girtas-ir-beteisis-vairuotojas Kaip praneša Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vakar, vasario 24-ąją, apie 07.55 val. Jonavos r., Gulbiniškių k., automobilį „VW Golf“ vairavo neblaivus, teisės vairuoti neturintis vyras (gim. 1976 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,35 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Policijos pareigūnams įkliuvo girtas ir beteisis vairuotojas

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 25 Feb 2021 10:27:17 +0200
<![CDATA[Chemikuose atvira liepsna degė „Opel Vivaro“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/chemikuose-atvira-liepsna-dege-opel-vivaro https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/chemikuose-atvira-liepsna-dege-opel-vivaro Vasario 24-ąją pranešta, kad namo kieme dega automobilis.

Apie transporto priemonės gaisrą Chemikų gatvėje pranešta apie 16 val.

Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė mikroautobuso „Opel Vivaro“ variklio skyrius.

Gaisro metu apdegė variklio skyrius, priekinės kėbulo dalys, apsilydė plastmasinės detalės.

Gaisro priežastis – gedimas automobilio elektros instaliacijoje.

Chemikuose atvira liepsna degė „Opel Vivaro“

Chemikuose atvira liepsna degė „Opel Vivaro“ Chemikuose atvira liepsna degė „Opel Vivaro“ ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 25 Feb 2021 08:23:08 +0200
<![CDATA[Neblaivus asmuo grasino papjauti sugyventinę, aiškinantis aplinkybes – sužalotas pareigūnas ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/peiliu-suzalotas-jonavos-policijos-pareigunas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/peiliu-suzalotas-jonavos-policijos-pareigunas Vasario 23 -ąją policijos pareigūnams pranešta apie galimą smurtą artimoje aplinkoje. Pranešimas apie tai gautas apie 21 val.

Nuvykus į įvykio vietą, Kurmagalos kaime, paaiškėjo, kad išgertuvių metu, vyriškis grasino peiliu papjauti sugyventinę. Virš 40 metų vyriškis sulaikytas, jam nustatytas 2,15 prom. girtumas.

Moteris, kuriai grasino papjovimu, demonstravo pareigūnams, kokius veiksmus atliko sugyventinis. Netyčia, rodant, kaip sugyventinis grasina jai peiliu, buvo sužalotas tarnybos metu uniformuotas Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK pareigūnas. Jam perpjautas pirštas. Suteikus med. pagalbą, pareigūnas tęsė tarnybą.

Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str. 1 d. (Tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.)

 

Neblaivus asmuo grasino papjauti sugyventinę, aiškinantis aplinkybes – sužalotas pareigūnas

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 24 Feb 2021 08:23:11 +0200
<![CDATA[Pareigūnai perspėja: rogučių su keleiviais tampymas automobiliu gali baigtis ne tik pinigine bauda]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunai-perspeja-roguciu-su-keliaiviais-tampymas-automobiliu-gali-baigtis-ne-tik-pinigine-bauda https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pareigunai-perspeja-roguciu-su-keliaiviais-tampymas-automobiliu-gali-baigtis-ne-tik-pinigine-bauda Viename naujienų portalų sausio pradžioje pasirodžius vaizdo įrašui, kuriame užfiksuotas automobilis „Toyota Prius“, snieguotu keliu tempiantis rogučių sąstatą, ir taip sukeliantis pavojų tiek patiems keleiviams, tiek kitiems eismo dalyviams, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai ėmė tikrinti viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją. Galiausiai šiandien vairavusiam vyrui paskirta ir bauda, ir teisės vairuoti atėmimas.


Sausio 9 d. 16.00 val. Kaune, K. Grybausko–Vilties g., automobilis „Toyota Prius“ prisirišęs tempė rogutes. Nors vaizdo įraše užfiksuoto automobilio numeriai nesimatė aiškiai, pareigūnams pavyko išsiaiškinti, kad jį vairavo vyras (gim. 1971 m.). Kaunietis rogutėmis traukė savo vaikus, taip nesaugiai nusprendęs kartu su mažaisiais pasidžiaugti pirmu sniegu ir papramogauti, nesusimąstydamas apie skaudžias galimas tokio elgesio pasekmes.


Vairuotojui šiandien surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d. Jam paskirta 225 eurų bauda ir 12 mėnesių atimta teisė vairuoti.


Pareigūnai primena, kad žiemos pramogomis reikia mėgautis atsakingai, saugant savo ir aplinkinių sveikatą bei laikantis Kelių eismo taisyklių.

Kauno apskr. VPK informacija

Pareigūnai perspėja: rogučių su keleiviais tampymas automobiliu gali baigtis ne tik pinigine bauda

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 23 Feb 2021 14:29:54 +0200