Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-taures-sezonas-persirito-i-antraja-puse https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-taures-sezonas-persirito-i-antraja-puse Birželio 18–19 dienomis vasariškoje Jonavoje rinkosi geriausi šalies žaidėjai. 90 diskgolfo sportininkų, paskirstytų į 6 divizonus, kovojo penktajame Lietuvos diskgolfo taurės etape. Varžybose dalyvavo žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų – Jonavos, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Elektrėnų, Gargždų ir kitur.

18 krepšių Jonavos diskgolfo parkas įkurtas aplink miesto estradą, o paskutinis krepšys įrengtas ant slidinėjimo kalno papėdės. Pagal reljefą ir aplinką Jonavos diskgolfo parkas yra labiausiai išsiskiriantis iš visų Lietuvos parkų. Taip pat daugelis žaidėjų šį parką laiko vienu sudėtingiausių visoje Lietuvoje.

Po visą dieną trukusios ir įnirtingos kovos pajėgiausioje bendroje įskaitoje nugalėtoju tapo ir pirmąją savo karjeros pergalę iškovojo kaunietis Matas Kievinas, surinkęs -7 rezultatą nuo parko PAR rezultato. Vos vienu tašku nuo Mato atsiliko Linas Strelkauskas iš Jonavos rajono (-6), o trečioje vietoje liko Dominykas Budrys iš Kulautuvos (su -5 rezultatu). Dominykas pirmame tare pakartojo parko rekordą (-5), tačiau antrame jį lydėjo nesėkmė ir jis liko trečias. Iš viso šiame divizione dalyvavo 57 diskgolfo žaidėjai.

Sezono įskaitoje kol kas pirmauja Gabrielius Gricius, turintis 2 pergales ir 2 antrąsias vietas.

Vyrų virš 40 metų grupėje geriausią rezultatą parodė jonaviškis Miroslavas Jurgelevičius (-1). Jis dviem taškais aplenkė vilnietį Darių Gricių (+1). Trečioje vietoje liko Mindaugas Likas (+3). Iš viso virš 40 metų vyrų grupėje varžėsi 14 dalyvių.

Miroslavas ir Mindaugas atkakliai kovoja dėl sezono įskaitos nugalėtojo vardo – pirmasis turi dvi pergales, po vieną antrąją ir trečiąją vietą, o Mindaugas – 4 antrąsias vietas ir vieną trečiąją.

Atkakli kova vyko ir moterų pagrindinėje grupėje – jonavietė Mireta Jurgelevičiūtė iškovojo pergalę vos 1 tašku (+23) aplenkusi vilnietę Karoliną Benkunską (+24). Tuo tarpu trečioje vietoje likusi Viktorija Gailiūtė iš Gargždų atsiliko 2 taškais (+25). Miretai tai buvo penktoji iš eilės pergalė šių metų taurės sezone ir ji tokiu būdu užsitikrino šio sezono čempionės titulą.

Moterų meistrių (virš 40 metų) grupėje varžėsi trys moterys – Jurgita Pašvenskaitė ir Daiva Pranukevičiūtė iš Elektrėnų bei Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos rajono. Pergalę užtikrintai laimėjo Jurgita su +39 rezultatu. Antroje vietoje liko Elvyra (+55), o trečią vietą pelnė Daiva (+63). Tai buvo trečioji Jurgitos Pašvenskaitės sezono pergalė ir ji užtikrintai pirmauja sezono įskaitoje.

Jaunuolių iki 18 metų grupėje šį kartą dalyvavo tik 2 sportininkai – Ainius Kontrimas iš Gargždų ir Paulius Juozapavičius iš Kauno. Pergalę užtikrintai laimėjo Ainius su +33 rezultatu. Paulius surinko +70 nuo PAR. Sezono lyderiu lieka Andrius Patruševas, pelnę 2 pergales ir 1 antrąją vietą.

Vyrų virš 50 metų grupėje varžėsi 5 dalyviai. Nesulaikomas buvo vilnietis Vytis Kulakauskas, surinkęs +15 nuo PAR ir pelnęs pirmąją sezono pergalę. Antras liko Petras Tarasevičius (+24) iš Vilniaus, kuris jau užsitikrino sezono įskaitos čempiono vardą. Trečioje vietoje liko Vaidas Mitkevičius (+28) iš Gargždų.

Šį taurės etapą organizavo ,, VšĮ Šveicarijos diskgolfo klubas‘‘, kuris dėkoja prie šio turnyro prisidėjusiems rėmėjams ir prizų įsteigėjams: Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui už trofėjus taurės etapo prizininkams bei aparatūrą. ,,Audimas‘‘ už dovanas. ,,Cheatless‘‘ ir ,, Baltasis pyragas‘‘ už skirtą produkciją. ,,Kiemaitis‘‘ už skanaus maisto tiekimą  ir pristatymą renginio vietoje. Taip pat ,,Jonavos kultūros centrui‘‘ ir ,, Jonavos paslaugos‘‘ už puikiai paruoštą parką bei patalpas.

Lietuvos diskgolfo taurės sezonas tęsis rugpjūtį, kai žaidėjai net dvi dienas kovos naujame Pakruojo diskgolfo parke. Vėliau sezonas finišuos rugsėjį – Elektrėnų ir Barborlaukio parkuose.

 

Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę

Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę Lietuvos diskgolfo taurės sezonas persirito į antrąją pusę ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 20 Jun 2022 14:58:18 +0300
<![CDATA[Po rinktinių pertraukos į „Optibet-A lygos“ kovas sugrįžę jonaviečiai nusileido „Kauno Žalgirio“ futbolininkams]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-rinktiniu-pertraukos-i-optibet-a-lygos-kovas-sugrize-jonavieciai-nusileido-kauno-zalgirio-futbolininkams https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-rinktiniu-pertraukos-i-optibet-a-lygos-kovas-sugrize-jonavieciai-nusileido-kauno-zalgirio-futbolininkams Sekmadienio popietę „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijoje P. Kushlyk auklėtiniai 15 turo rungtynėse pripažino Roko Garasto auklėtinių pranašumą. Pirmosiomis susitikimo minutėmis nei viena komanda neįgijo ryškesnio pranašumo.

Per pirmąsias 30 minučių abi komandos vos po sykį pagrasino varžovų vartams ir rungtynėse tikrai stigo pavojingų momentų.

Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje po sėkmingo kauniečių reido kairiuoju kraštu FK „Jonava“ gynėjas L. Martorell nukreipė kamuolį į savuosius vartus ir „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį 1:0.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje aikštelėje po keitimo pasirodęs kauniečių ekipos veteranas Linas Pilibaitis pelnė įvartį ir šeimininkai įgijo dviejų įvarčių pranašumą.

58-ąją minutę apsukų nesumažinę šeimininkai pelnė trečiąjį įvartį, pasižymėjus M. Sangare rezultatas tapo 3:0.

Rungtynių pabaigoje pasižymėti galėjo ir jonaviečių puolėjas Marius Ganusauskas, tačiau kamuolį nuo vartų linijos stebuklingai ištraukė D. Mikelionis.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti vos kelias minutes pasižymėjo ir rezultatyviausias lygos žaidėjas M. Thuique.

Rungtynės baigėsi rezultatu FK „Kauno Žalgiris“ 4:0 FK „Jonava“.

Po 15 turų stipriausioje šalies lygoje „FK Jonavos“ atstovai užimą paskutiniąją vietą ir nuo 9-oje vietoje žengiančių telšiečių atsilieka 8 taškais.

FK „Jonava“ inf. 

 

Po rinktinių pertraukos į „Optibet-A lygos“ kovas sugrįžę jonaviečiai nusileido „Kauno Žalgirio“ futbolininkams

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 20 Jun 2022 08:58:43 +0300
<![CDATA[Lucas Martorell: „Tampame vis agresyvesni aikštelėje ir mūsų žaidimas gerės toliau“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lucas-martorell-tampame-vis-agresyvesni-aiksteleje-ir-musu-zaidimas-geres-toliau https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lucas-martorell-tampame-vis-agresyvesni-aiksteleje-ir-musu-zaidimas-geres-toliau Kairiojo krašto gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis argentinietis Lietuvoje atsidūrė kiek netikėtai. Prieš pat sezono pradžią prie komandos prisijungęs Lucas iki persikėlimo į Jonavą rungtyniavo Argentinoje, Čilėje ir Portugalijoje, tačiau prie Jonavos klubo jis prisijungė ne vienas, o kartu su keliais savo tautiečiais. Apie gyvenimą Lietuvoje, futbolo idealus bei gerėjantį jonaviečių žaidimą pakalbinome vikrųjį „FK Jonava“ gynėją. 

 Esi vienas iš keturių komandoje rungtyniaujančių argentiniečių, kokį įspūdį susidarei apie Lietuvą pagyvenus čia kelis mėnesius? Ar adaptaciją palengvina tai, jog su tavimi Jonavoje žaidžia 3 tavo tautiečiai? 

Tikrai nenustebinsiu atsakydamas, jog mums čia tikrai labai šalta. Manau, kad mes, argentiniečiai, esame šilti žmonės ir linkę bendrauti nesvarbu kur būtume. Futbolas visur žaidžiamas panašiai, pagrindinis skirtumas yra tas, kad Lietuvoje yra šaltesnis klimatas. Nemanau, kad man būtų buvęs šokas prisijungti prie ekipos ir vienam. Niekad neturėjau problemų bendrauti su skirtingais žmonėmis. 

Iš visų argentiniečių esi pats vyriausias komandoje, ar tiesa, jog jiems esi lyg vyresnis brolis ir turi jiems daugiau padėti? 

Galbūt tai ir tiesa, aš jiems visada išverčiu ko jie nesupranta. Pamokinu juos anglų kalbos ir tiesiog stengiuosi padėti. Manau, jog man patinka padėti žmonėms įvairiose situacijose, todėl manęs šios pareigos tikrai nevargina. 

Aikštelėje pasižymi išskirtinėmis greičio savybėmis, kokius žaidėjus idealizavai augdamas, kuriuos savo žaidimo elementus stengiesi gerinti Jonavoje?  

Nuo mažens rungtyniaudavau vidurio gynėjo pozicijoje ir tik pastaraisiais metais teko pasislinkti į kairiojo krašto gynėjo poziciją. Mano idealai visada buvo agresyvūs žaidėjai, tokie kaip Sergio Ramos ar Pepe. „FK Jonavos“ komandoje stengiuosi pagerinti savo skersavimo įgūdžius bei tobulinti žaidimo skaitymą. 

9-ojo turo rungtynėse su marijampoliečiais užsidirbai raudoną kortelę ir buvai priverstas praleisti net 5 susitikimus. Ar sunku buvo stebėti komandą iš šalies?  

Žaidėjai visada nori rungtyniauti ir tada, kai tenka praleisti rungtynes, būna labai sunku stebėti komandą. Manau, kad mūsų pietietiškas temperamentas pakiša mums koją, nes į kai kurias situacijas reaguojame karščiau nei derėtų. Kalbant apie komandą, tai tikrai jaučiasi, jog N. Machado ir P. Osauskas puikiai rungtyniavo pastaruoju metu ir kuo daugiau tokį kovingumą demonstruojančių žaidėjų atsiras – tuo geresnių rezultatų sulauksime. 

Per rinktinių pertrauką turėjote nemažai laiko treniruotėms, sužaidėte draugiškas rungtynes su Latvijos klubu, kuriose tau pavyko pasižymėti. Kaip manai, ar komanda sugebės ir toliau gerinti savo žaidimą? Kokių rungtynių lauki sekmadienį Kaune?  

Tikrai manau, jog mūsų žaidimas ir toliau gerės, nes per rinktinių pertrauką tikrai pagerinome savąją fizinę kondiciją. Komandos vairą perėmus P. Kushlyk tapome agresyvesni bei dar geriau judame su kamuoliu. Sekmadienio susitikimas Kaune turėtų būti labai kovingas, kaip ir pastarosios mūsų rungtynės Jonavoje, kuriose turėjome savųjų šansų pasiekti pergalę.  

 

„FK Jonavos“ futbolininkai jau šį sekmadienį Kaune pabandys įgelti pastaruosius kelis sezonus „Optibet-A lygoje“ ant prizininkų pakylos lipusiems „Kauno Žalgirio“ futbolininkams. Petro Kushlyk  auklėtiniai sieks demonstruoti kuo geresnį žaidimą bei pakovoti dėl taip reikalingų taškų.  

Jonaviečiai į namų stadioną sugrįš jau kitą trečiadienį, birželio 22 dieną, kuomet Jonavos centriniame stadione priimsime „Optibet-A lygos“ lyderius iš Panevėžio.  

Rungtynių pradžia – 18:00. 

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt 

Bilietų nuoroda: https://bit.ly/3b0cTZh 

Bilietų kaina - 4 eurai. 

Rungtynių dieną bilietus kasoje galėsite įsigyti nuo 17:00. 

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į stadioną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą). 

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai! 

Lygos sprendimu, visi ukrainiečiai „Optibet-A lygos“ rungtynėse gali lankytis nemokamai. 

Lucas Martorell: „Tampame vis agresyvesni aikštelėje ir mūsų žaidimas gerės toliau“

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 16 Jun 2022 09:45:22 +0300
<![CDATA[Lietus neišgąsdino Jonavos r. seniūnijų žaidynių dalyvių]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietus-neisgasdino-jonavos-r-seniuniju-zaidyniu-dalyviu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietus-neisgasdino-jonavos-r-seniuniju-zaidyniu-dalyviu Birželio 13 dieną, Jonavos centriniame stadione vyko Jonavos r. seniūnijų sporto žaidynių paplūdimio tinklinio varžybos (mišrios 3x3). Šį lietingą pirmadienio vakarą aštuonios Jonavos r. seniūnijų komandos praleido miesto centrinio stadiono paplūdimio tinklinio aikštelėse bandydami išsiaiškinti kurios seniūnijų komandos yra stipriausios. Po beveik trijų valandų kovų paaiškėjo, jog stipriausia komanda yra Bukonių seniūnija!  

 

Rezultatai: 

I vieta Bukonys 

II vieta Šilai 

III vieta Šveicarija 

IV vieta Užusaliai 

V vieta Upninkai 

VI vieta Rukla 

VII vieta Kulva  

VIII vieta Žeimiai 

 

Lietus neišgąsdino Jonavos r. seniūnijų žaidynių dalyvių

Lietus neišgąsdino Jonavos r. seniūnijų žaidynių dalyvių Lietus neišgąsdino Jonavos r. seniūnijų žaidynių dalyvių ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 14 Jun 2022 15:36:21 +0300
<![CDATA[„FK Jonava“ jaunimas šeštadienį iškėlė Lietuvos U-19 čempionato nugalėtojų taurę]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fk-jonava-jaunimas-sestadieni-iskele-lietuvos-u-19-cempionato-nugaletoju-taure https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fk-jonava-jaunimas-sestadieni-iskele-lietuvos-u-19-cempionato-nugaletoju-taure Šeštadienio popietę Jonavoje buvo sužaistos paskutiniosios Lietuvos jaunimo iki 19 metų čempionato rungtynės.

Mūsų klubo devyniolikmečiai nugalėtojų titulą buvo užsitikrinę dar iki lemiamo turo pradžios, tačiau atsipalaidavimo Pauliaus Visbaro bei Gedimino Zdanevičiaus treniruojami jonaviečiai neparodė ir savo varžovus „Saned“ sutriuškino rezultatu net 9:0.

„FK Jonava“ jaunimo komanda per 20 rungtynių iškovojo net 17 pergalių, o komandą į priekį viso sezono metu vedė 19 įvarčių pelnęs Edgaras Liudžius, 16 kartų pasižymėjo Ignas Naimovičius, o 12 pridėjo Dominykas Daunoravičius.

Rungtynes stebėję klubo vadovai neabejoja, jog ateityje ne vienas šios čempioniškos komandos žaidėjas pravers ir pagrindinės komandos duris.

FK "Jonava" inf. 

„FK Jonava“ jaunimas šeštadienį iškėlė Lietuvos U-19 čempionato nugalėtojų taurę

„FK Jonava“ jaunimas šeštadienį iškėlė Lietuvos U-19 čempionato nugalėtojų taurę ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 14 Jun 2022 09:00:30 +0300
<![CDATA[Jonavoje vyko tradicinis Olimpinės mylios bėgimas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-tradicinis-olimpines-mylios-begimas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-tradicinis-olimpines-mylios-begimas Birželio 4 dieną Jonavos sporto centras organizavo gyventojų taip pamėgtą Olimpinės mylios bėgimą. Šiemet bėgime dalyvavo daugiau nei 130 dalyvių : nuo pačių mažiausių iki senjorų. Jonavos sporto centras prieš paskelbiant startą trasos dalyviams, surengė viktoriną, kuria siekė sužinoti kaip Jonavos gyventojai domisi Jonavos sporto komandų bei jonaviečių pasiekimais ir kiek domisi olimpiniu švietimu. 

Kaip ir kasmet, gyventojai olimpinės mylios trasą bandė įveikti ne tik bėgdami, bet ir važiuodami dviračiais, paspirtukais, riedučiais. Mamos bei tėčiai su vežimėliais taip pat nenusileido ir sėkmingai įveikė olimpinės mylios trasą, kuri sudarė 1.609 km. 

Įveikę olimpinę mylią visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. 

JKKSC inf.

Jonavoje vyko tradicinis Olimpinės mylios bėgimas

Jonavoje vyko tradicinis Olimpinės mylios bėgimas Jonavoje vyko tradicinis Olimpinės mylios bėgimas Jonavoje vyko tradicinis Olimpinės mylios bėgimas ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 08 Jun 2022 16:11:57 +0300
<![CDATA[Prasideda Jonavos paplūdimio tinklinio pirmenybės]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasideda-jonavos-papludimio-tinklinio-pirmenybes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasideda-jonavos-papludimio-tinklinio-pirmenybes Birželio 1-3 dienomis, Jonavos centrinio stadiono paplūdimio tinklinio aikštelėse vyko pasirengimas paplūdimio tinklinio vasaros sezono atidarymui. Birželio 1-ą dieną pasirengimą pradėjo vyrai, birželio 2-ą dieną – moterys, o birželio 3 dieną tinklinio aikštelėse pasirengimą pradėjo mišrios komandos.

Jonavos paplūdimio tinklinio pirmenybių svarbiausias tikslas – populiarinti sportą, fizinį aktyvumą ir paplūdimio tinklinio sporto šaką jonaviečių ir miesto svečių tarpe.

Pirmenybėse gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsienio svečiai, kurie 2022 metų sezone nedalyvaus ir (ar) 2021 metais nedalyvavo Lietuvos tinklinio federacijos suaugusiųjų paplūdimio tinklinio čempionate ar FIVB bet kurio lygio turnyruose. Dalyvavimas yra nemokamas. Su turnyro nuostatais ir turnyrų datomis galite susipažinti čia : https://jkksc.lt/naujienos/2022-m-jonavos-papludimio-tinklinio-pirmenybes

Pirmenybes rengia ir organizuoja Jonavos sporto centras.

Prasideda Jonavos paplūdimio tinklinio pirmenybės

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 08 Jun 2022 14:23:54 +0300
<![CDATA[Lengvaatletė Ema Sarafinaitė – čempionė!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lengvaatlete-ema-sarafinaite-cempione https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lengvaatlete-ema-sarafinaite-cempione Savaitgalį birželio 3-4 dienomis, Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose varžėsi pusketvirto šimto lengvaatlečių.

LLAF taurės varžybose dalyvavo ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) auklėtinė Ema Sarafinaitė. Ji 400m bėgime (56.67) tapo šios rungties nugalėtoja ir pirmą kartą laimėjo LAF taurę!

Vaizdų peržiūra

Didžiuojamės šiuo čempionišku Emos pasiekimu ir tariame didelį ačiū ją treniruojančiai ir varžyboms ruošiančiai trenerei V. Lebeckienei.

 

 

Jonavos KKSC inf.

 

Lengvaatletė Ema Sarafinaitė – čempionė!

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 08 Jun 2022 14:04:38 +0300
<![CDATA[Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/varzybos-latvijoje-puikus-klubo-bonus-sokeju-rezultatai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/varzybos-latvijoje-puikus-klubo-bonus-sokeju-rezultatai Gegužės 29 d. klubo „Bonus“ poros dalyvavo tarptautinėse sportinių šokių varžybose Rygoje “Rigas ritmi - 2022”.  Jonavos šokėjams jos buvo itin sėkmingos.

Šokėjai iškovojo :

Aleksandras Malanovas ir Austėja Liškauskaitė Jaunimas II ST grupėje 1 vietą;

Titas Kraniauskas ir Justė Snitkaitė Jauniai II  D LA grupėje – 2 vietą,

Justas Kondratavičius ir Miglė Mickaitė Jauniai II - D LA grupėje - 4 vietą;

Titas Kraniauskas ir Justė Snitkaitė Jauniai II  D ST grupėje -3 vietą ;

Justas Kondratavičius ir Miglė Mickaitė Jauniai II  D ST grupėje - 6 vietą;

Benas Kulieša ir Liana Fedotova Jauniai I  D LA grupėje -  1 vietą, Jauniai I  D LA grupėje -  ST 2 vietą

Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė  Jaunučiai  ST grupėje - 3 vieta ,  Jaunučiai  LA grupėje – 5 vieta

Domantas Prūsaitis ir Austėja Jodenytė Jauniai I  E4 grupėje 2 vietą ;

 Karolis Kazakevičius ir Smiltė Žvalionytė Jauniai I E4 grupėje 3 vietą; 

Varžybose teisėjavo ir Lietuvos vertintojas Sergejus Jefimenka

Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ inf. ir nuotr.

 

 

Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai!

Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! Varžybos Latvijoje: puikūs klubo “Bonus”  šokėjų rezultatai! ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 08 Jun 2022 10:11:23 +0300
<![CDATA[FK Jonava“ draugiškame susitikime įrodė savąjį pranašumą prieš svečius iš Latvijos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fk-jonava-draugiskame-susitikime-irode-savaji-pranasuma-pries-svecius-is-latvijos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fk-jonava-draugiskame-susitikime-irode-savaji-pranasuma-pries-svecius-is-latvijos Antradienio vakarą P. Kushlyk auklėtiniai Jonavos centriniame stadione priėmė aukščiausioje Latvijos lygoje rungtyniaujančius SK „Super Nova“ futbolininkus. 

Šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios kūrė pavojingus momentus ir jau 2-ąją minutę  „FK Jonava“ atstovas Sebastian Vasquez turėjo pirmąją progą pasižymėti. 

Viso pirmojo kėlinio metu jonaviečiai diktavo žaidimo tempą, tačiau vaisių tai neatnešė ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 0:0. 

Antrajame kėlinyje šeimininkų gretose pasirodė net trys futbolininkai dalyvaujantys komandos peržiūroje.  

Jonaviečiai antro kėlinio pradžioje nieko nelaukdami prispaudė varžovus prie savųjų vartų ir 47-ąją minutę po sėkmingai pakelto kampinio, pasižymėjo ir išsiveržė į priekį 1:0.  

62-ąją minutę po puikaus reido „FK Jonava“ pranašumą įtvirtino po keitimo pasirodęs Marius Ganusauskas.  

Rezultatas 2:0 iki susitikimo pabaigos liko nepakitęs ir jonaviečiai šventė pergalę prieš kaimynus iš Latvijos.  

Šiose rungtynėse naujasis treneris turėjo progą dar geriau pažinti savo žaidėjus bei paeksperementuoti, taip pat strategas išbandė kelis peržiūroje dalyvaujančius futbolininkus.  

„FK Jonava“ futbolininkai į kovas stipriausioje šalies futbolo lygoje sugrįš jau po rinktinių pertraukos birželio 19 dieną, kuomet Kaune kovos su vietos „Kauno Žalgirio" ekipa.  

 

Jonavoje artimiausios rungtynės birželio 22 dieną, kai pas mus svečiuosis FK "Panevėžys" futbolininkai. 

 

 Nuotr. (FK Riteriai) 

FK Jonava“ draugiškame susitikime įrodė savąjį pranašumą prieš svečius iš Latvijos

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 08 Jun 2022 08:30:22 +0300
<![CDATA[Jonavietė Orinta Stanevičiūtė - Lietuvos čempionė!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonaviete-orinta-staneviciute-lietuvos-cempione https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonaviete-orinta-staneviciute-lietuvos-cempione Nevasariška, lietinga, niūri birželio pirmosios diena buvo sėkminga jonavietei Orintai Stanevičiūtei.

Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) jaunoji lengvaatletė Marijampolėje vykusiame Lietuvos vaikų (2009 m. g. ir jaun.) lengvosios atletikos čempionate tarp 24 varžovių iškovojo pirmąją vietą 1 km sportinio ėjimo rungtyje. Nuo pat pirmųjų metrų pirmavusi, Orinta nuotolį įveikė per 4 min. 58 sekundes ir pagerino savo asmeninį rekordą.

2 km sportinio ėjimo rungtyje berniukams atkakliai rungtyniavo Kajus Žika ir iškovojo šeštąją vietą. Lengvosios atletikos vaikų čempionate prizinėmis laikomos 1-6 vietos.

Džiugina, kad iš dvidešimties Lietuvos vaikų čempionate dalyvavusių jaunųjų Jonavos lengvaatlečių savo asmeninius rekordus pasiekė 14 sportininkų.  

Lengvaatlečius treniruoja ir varžyboms ruošia trenerės Gražina Goštautaitė ir Vidutė Lebeckienė.

Jonavos KKSC inf. ir nuotr. 

 

Jonavietė Orinta Stanevičiūtė - Lietuvos čempionė!

Jonavietė Orinta Stanevičiūtė - Lietuvos čempionė! Jonavietė Orinta Stanevičiūtė - Lietuvos čempionė! Jonavietė Orinta Stanevičiūtė - Lietuvos čempionė! ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 03 Jun 2022 13:57:27 +0300
<![CDATA[Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-sporto-arenoje-daugiau-nei-200-sportininku-is-skirtingu-saliu-sulaukes-grappling-gi-nogi-cempionatas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-sporto-arenoje-daugiau-nei-200-sportininku-is-skirtingu-saliu-sulaukes-grappling-gi-nogi-cempionatas

Praėjusį savaitgalį, gegužės 28-ąją, Jonavos sporto arenoje vyko Baltijos šalių atviras Grappling čempionatas "Boltick open Grappling GI/NOGI championship". Kaip skaičiuoja jį organizavęs sporto klubas ,,Faiteris", dvejose disciplinose - GI (su kimono) ir NOGI (be kimono) - vykusiose kovose susikovė daugiau nei  200 sportininkų.

Sunkios kovos

Anot organizatorių, į Jonavą tądien suvažiavo itin motyvuoti, laimėti nusiteikę kovotojai ir nors siekiant iškovoti medalius reikėjo gerokai padirbėti, jonaviečiai laimėjo net 16 medalių bei svarbiausią trofėjų - Absoliučios svorio kategorijos (GI disciplinoje) čempiono diržą.

,,Jį iškovojusi Miglė Nemanytė turėjo įveikti labai pajėgias varžoves. Nors jų buvo kelios, savo pasiekimais išsiskyrė dvi. Viena jų - pasaulio čempionė Sandra Bacevičiūtė.

Miglei jau teko su ja susirungti 2021-aisiais metais vykusio čempionato finale. Tąkart varžovė buvo pranašesnė, šįkart turėjome galimybę atsirevanšuoti ir Miglė parodė savo sugebėjimus su kaupu - nugalėjo ją pusfinalyje. 

Dar viena itin stipri Miglės varžovė buvo iš Latvijos. Po įtemptos kovos finale pergalė išplėšta ir prieš ją.

Nors mes vadovaujamės olimpiniu principu, kad svarbiausia ne laimėti, bet dalyvauti, tokios pergalės labai džiugina, didžiuojamės Miglės nuostabiu pasirodymu", - teigė ,,Faiterio" vadovas Arnoldas Lukošiūnas. 

,,Faiterio" laimėjimai

Bendras ,,Faiterio" sportininkų laimėjimų sąrašas atrodo taip:

MIGLĖ NEMANYTĖ - 1 vieta;

EMILIS STANKEVIČIUS (NoGi ir Gi) - 1 vieta;

KAZYS KAZAKEVIČIUS (NoGi ir Gi) - 1 vieta;

ARNIS ŽELEZNIAKAS (NoGi) 1 vieta ir (Gi) - 2 vieta;

NEIDAS KNIUKŠTA (NoGi ir Gi) - 2 vieta;
 
DANIELIUS ČIULADIS (NoGi) - 2 vieta;
 
VLADIMIR KOVIAZO (NoGi ir Gi) - 3 vieta;
 
ROBERTAS KERŠYS (NoGi) - 3 vieta.

Sporto klubo ,,Faiteris" treneris ALBERTAS KAŠĖTA dalyvavo Gi (su kimono) suaugusiųjų bei meistrų amžiaus grupėse ir tapo čempionu. Laimėtos dvi pirmos vietos. 
 
Džiaugiasi rezultatu
 
A. Lukošiūnas džiaugiasi tiek laimėjimais, tiek pačiu čempionatu.
 
,,Ir sportininkai iškovojo medalių, ir iš organizavimo pusės neturėjome jokių nusiskundimų, o pagyrimu sulaukėme daug.
 
Tai motyvuoja dar labiau stengtis ir dirbti. Kai sulauki daugybės teigiamų atsiliepimų, kai jauti palaikymą ir supratimą, tai pakylėja ir suteikia jėgų nesustoti", - teigė ,,Faiterio" vadovas.
 
Dėkoja palaikantiems
 
Sporto klubo vadovas už palaikymą dėkoja LR Seimo nariui Eugenijui Sabučiui, Jonavos raj. savivaldybės merui Mindaugui Sinkevičiui, Jonavos raj. savivaldybei. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui, LGF ir IGF įkūrėjui Kęstučiui Smirnovui, LGF prezidentui Adrijui Kupstui.

Sporto klubo "Faiteris" treneriams: Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui, Albertui Kašėtai, visiems klubo sportininkams ir tėveliams.

 ,,Be jūsų mes tiek nepasiektume", - teigė A. Lukošiūnas.
 
Sėkmė ir kitose varžybose
 
,,Faiterio" kovotojus sėkmė lydėjo ir kitose, tą pačią dieną vykusiose MMA ir K1, varžybose -  "Vilkmergės taurė 2022" . Jie iškovojo 5 medalius.
 
"Vilkmergės taurė 2022" rezultatai:
 
MATAS GIŽYS - 2 vieta;
 
VAKARIS SAVICKAS - 2 vieta; 
 
TOMAS PILNIKOVAS - 2 vieta ;
 
EVALDAS BALSYS - 3 vieta;
 
KEVINAS ALESSIO ALVAREZ - 3 vieta.
 
,,Šiame turnyre kvalifikaciją kėlė ir objektyviai teisėjavo mūsų gerbiami treneriai Matas Vaicekauskas ir klubo narys Jonas Budrikas", - pasakojo ,,Faiterio" vadovas. 

Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas

Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas Jonavos sporto arenoje - daugiau nei 200 sportininkų iš skirtingų šalių sulaukęs Grappling GI/NOGI čempionatas ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 02 Jun 2022 09:33:16 +0300
<![CDATA[Jonavos KKSC lengvaatlečiai dalyvavimo sportinio ėjimo varžybose Alytuje ir Krakėse]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-kksc-lengvaatleciai-dalyvavimo-sportinio-ejimo-varzybose-alytuje-ir-krakese https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-kksc-lengvaatleciai-dalyvavimo-sportinio-ejimo-varzybose-alytuje-ir-krakese Gegužės pabaigoje Jonavos KKSC  jaunieji lengvaatlečiai dalyvavo 48-tame tarptautiniame sportinio ėjimo festivalyje "Alytus 2022". Puikiai 1km sportinio ėjimo rungtyje pasirodė Aistė Klapatauskaitė. Ji iškovojo pirmąją vietą. Trečia šioje rungtyje finišavo Ieva Kliokmanaitė. Kartu vyko Lietuvos sportinio ėjimo komandinis čempionatas  kuriame Jonavos komanda užėmė ketvirtą vietą.  

Šiais metais Krakių miestelis švenčia 600 metų jubiliejų. Ta proga bendradarbiaujant Kėdainių sporto centrui ir Krakių bendruomenei čia buvo surengtos tradicinės sportinio ėjimo varžybos. Jose jauniausių vaikų grupėje vėl puikiai sekėsi Aistei Klapatauskaitei, kuri vėl finišavo pirma, bei Ievai Kliokmanaitei, kuri šį kartą užėmė pirmąją vietą.

Vyresniųjų vaikų grupėje šauniai pasirodė Orinta Stanevičiūtė, kuri gerindama savo asmeninį rekordą "išplėšė" pirmąją pergalę.

Šiose varžybose su "mediniais" ketvirtos vietos medaliais liko, savo asmeninius ženkliai pasigerinę Kajus Žika ir Julija Valiukevičiūtė.

Jauniausiomis varžybų dalyvėmis, tapo sesutės dvynukės Rusnė ir Smiltė Sirevičiūtės, kurioms septyneri metai. Už geriausią  techniką prizu apdovanota Aistė Klapatauskaitė. 

 

 Jonavos KKSC inf.

Jonavos KKSC lengvaatlečiai dalyvavimo sportinio ėjimo varžybose Alytuje ir Krakėse

Jonavos KKSC lengvaatlečiai dalyvavimo sportinio ėjimo varžybose Alytuje ir Krakėse Jonavos KKSC lengvaatlečiai dalyvavimo sportinio ėjimo varžybose Alytuje ir Krakėse Jonavos KKSC lengvaatlečiai dalyvavimo sportinio ėjimo varžybose Alytuje ir Krakėse Jonavos KKSC lengvaatlečiai dalyvavimo sportinio ėjimo varžybose Alytuje ir Krakėse Jonavos KKSC lengvaatlečiai dalyvavimo sportinio ėjimo varžybose Alytuje ir Krakėse ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 02 Jun 2022 08:53:16 +0300
<![CDATA[Jonavietis M. Bimba savo svorio kategorijoje išplėšė pergalę „Vilkmergės taurė 2022“ varžybose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietis-m-bimba-savo-svorio-kategorijoje-isplese-pergale-vilkmerges-taure-2022 https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietis-m-bimba-savo-svorio-kategorijoje-isplese-pergale-vilkmerges-taure-2022 Praėjusį šeštadienį, gegužės 28-ąją, Ukmergės miesto stadiono salėje vyko kovinio sporto mėgėjų varžybos „Vilkmergės taurė 2022“, kuriose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos - viso 29 sporto klubai, beveik 161 kovotojas.  

Kovos vyko visose amžiaus grupėse pagal K1 ir MMA taisykles.

Varžybose dalyvavo ir keturiolikmetis jonavietis Matas Bimba, sportuojantis Kaune „FFC  Muay Thai“ (treneris Ovidijius Jurginas). Jaunam sportininkui teko susikauti su dviem priešininkais, ir jau pirmosios kovos metu jonavietis nokautavo priešininką.

Matas Bimba savo svorio (67 kg) kategorijoje laimėjo pirmą vietą ir į Jonavą parsivežė nugalėtojo taurę.  

 

Jonavietis M. Bimba savo svorio kategorijoje išplėšė pergalę „Vilkmergės taurė 2022“ varžybose

Jonavietis M. Bimba savo svorio kategorijoje išplėšė pergalę „Vilkmergės taurė 2022“ varžybose ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 30 May 2022 15:05:17 +0300
<![CDATA[14-ojo turo rungtynėse, sėkmės stokoję jonaviečiai minimaliu skirtumu nusileido „Riteriams“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/14-ojo-turo-rungtynese-sekmes-stokoje-jonavieciai-minimaliu-skirtumu-nusileido-riteriams https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/14-ojo-turo-rungtynese-sekmes-stokoje-jonavieciai-minimaliu-skirtumu-nusileido-riteriams Susitikimo pradžioje Vilniaus „Riteriai“ prispaudė jonaviečius prie savųjų vartų ir jau trečiąją minutę po sėkmingai pakelto kampinio pasižymėjo vilniečių gynėjas P. Dimov. 

Po praleisto įvarčio jonaviečiai mobilizavosi ir sugebėjo susikurti kelis pavojingus šansus prie varžovų vartų. 

Visos pirmosios rungtynių pusės metu vyko lygus žaidimas ir realiausią progą išlyginti rezultatą turėjo D. Vasin, kuris prieš pat ilgąją pertrauką atliko pavojingą smūgį galva. 

Po pirmojo kėlinio rezultatas švieslentėje degė 0:1 „Riterių“ naudai. 

Po pertraukos Petro Kušlyk atliko pirmąjį keitimą išleisdamas Marių Ganusauską, kuris pakeitė Titą Buzą. 

55 minutę po P. Osausko puikiai pakelto perdavimo T. Eliošius sudrebino vartų virpstą, o tos pačios atakos metu V. Khamelyuk smūgiuotas kamuolys praskrido keli centimetrai virš vartų. 

60 minutę S. Vasquez iš kelių metrų paleido smūgį lyg iš patrankos, tačiau stebuklingai savo komandą išgelbėjo „Riterių“ vartininkas A. Vitkauskas. 

Antrojo kėlinio antrojo pusėje abi komandos turėjo savųjų progų pasižymėti, tačiau rezultatas liko nepakitęs. 

90 minutę paskutinę progą išlyginti rezultatą turėjo S. Vasquez, tačiau jo smūgiuotas kamuolys dar kartą sudrebino vartų konstrukciją. 

Rungtynės baigėsi rezultatu 0:1. 

 

Jonaviečiai į kovas stipriausioje šalies futbolo lygoje sugrįš jau po rinktinių pertraukos birželio 19 dieną, kuomet Kaune kovos su vietos "Kauno Žalgirio" ekipa.  

Jonavoje artimiausios rungtynės birželio 22 dieną, kai pas mus svečiuosis FK "Panevėžio" futbolininkai. 

FK ,,Jonava" inf.

14-ojo turo rungtynėse, sėkmės stokoję jonaviečiai minimaliu skirtumu nusileido „Riteriams“

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 30 May 2022 10:02:28 +0300
<![CDATA[V. Khamelyuk: ,,Lietuviai yra itin paslaugūs ir draugiški žmonės"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-khamelyuk-lietuviai-yra-itin-paslaugus-ir-draugiski-zmones https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-khamelyuk-lietuviai-yra-itin-paslaugus-ir-draugiski-zmones Jonavos futbolo klube šiame sezone yra iš ties didelis desantas iš Ukrainos. Dėl vasario pabaigoje prasidėjusių Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje daugeliui šios šalies futbolininkų reikėjo ieškoti naujų komandų ir palikti savo šalį. Vienas jų - V. Khamelyuk. Saugas pirmasis iš visų ukrainiečių atvykęs į Jonavą gegužės mėnesį, netruko įsitvirtinti startinėje komandos sudėtyje ir sutiko su mumis pasidalinti savo pirmaisiais įspūdžiais Lietuvoje.

- Kaip atsidūrei Jonavoje? Ar tai buvo pirmasis klubas, kuris išreiškė susidomėjimą tavo paslaugomis? Koks tavo pirmasis įspūdis Lietuvoje?

Jonava buvo pirma ir vienintelė komanda tuo metu norėjusi su manimi pasirašyti kontraktą. Mano pagrindinis motyvas buvo nelaukti vasaros be futbolo. Aš labai norėjau rungtyniauti, neiškristi iš žaidybinio ritmo, todėl nedvejodamas prisijungiau prie Jonavos ekipos. Šiemet komandoje netrūksta mano tautiečių, bet tikrai ne dėl to atvykau į Jonavą, aš buvau pirmasis prisijungęs prie komandos šiame sezone ir, kaip jau minėjau, tiesiog labai norėjau žaisti futbolą.

Pirmieji įspūdžiai tikrai geri, skiriasi lietuvių ir ukrainiečių mentalitetas, bet visi čia yra labai draugiški, paslaugūs ir visada nuoširdžiai padeda. Ir aš kalbu ne tik apie klube dirbančius žmones. Visa tai gyvenimą Lietuvoje padaro daug lengvesniu.

 - Iki šiol visą savo karjerą rungtyniavai tik Ukrainoje, išskyrus, kelis mėnesius metų pradžioje. Kokia situacija buvo su Baltarusijos Bresto „Dynamo“ klubu, kuriam priklausei du mėnesius šių metų pavasario pradžioje?

Atvykau į Bresto komandą dar prieš prasidedant sezonui ir viskas klube buvo gerai. Jie tikrai puikiai manimi rūpinosi ir viskas buvo labai aukšto lygio, tiesiog prasidėjus karui aš negalėjau likti rungtyniauti Baltarusijoje, kuri rodė paramą agresorei Rusijai. Norėčiau pabrėžti, jog klubo filosofija ir jame dirbusių žmonių požiūris tikrai skyrėsi nuo šalies vadovų, bet turėjau priimti asmeninį sprendimą ir palikti Baltarusijos klubą dėl susiklosčiusios padėties mano šalyje.

 - Lvove atstovaudamas buvusiam klubui turėjai progos rungtyniauti viename iš stadionų, kuriame vyko Europos futbolo čempionatas. Kokį įspūdį palieka aikštelės Lietuvoje? Kokius dar esminius skirtumus išskirtum tarp Lietuvos ir Ukrainos klubų?

 Ukrainos lygoje yra visai kiti reikalavimai, todėl būtų neetiška lyginti stadionus. Tiesiog sunku priprasti rungtyniauti ant dirbtinės dangos, nes tai nesuteikia didelio malonumo. Kartais būna toks jausmas, jog žaidi lyg treniruotėje. Rungtyniavimas ant tikros vejos suteikia žymiai daugiau malonumo. Nekantrauju sekmadienį rungtyniauti mūsų pagrindiniame stadione. Jis nors ir nedidelis, bet atrodo labai jaukus ir būtų nuostabu jei į rungtynes ateitų keli šimtai žmonių.

 - Pats šiuo metu esi neblogoje sportinėje formoje, praėjusiame ture pelnei įvartį ir patekai į simbolinę lygos turo rinktinę. Ar trijų iš eilės nepralaimėtų rungtynių serija rodo gerėjantį žaidimą? Kokios dvikovos tikiesi sekmadienį Jonavoje?

Manau, kad visų pirma pagerėjo komandos klimatas ir visas mentalitetas. Demonstruojame didesnį kovingumą, atsakome varžovams fizine kova ir tas leidžia paskutiniu metu pasiekti neblogus rezultatus. Manau, kad visiems žaidėjams svarbu, jog nebepatiriame triuškinamų pralaimėjimų ir tai leidžia lengviau fokusuotis treniruotėse ir augti kaip komandai. Aš asmeniškai vis geriau pradedu jaustis aikštelėje, dar geriau žinau ką gali kiekvienas komandos draugas ir tai atneša savus vaisius aikštelėje. Sekmadienį tikiuosi sunkių rungtynių, kurios, manau, tikrai skirsis nuo pirmojo abiejų komandų susitikimo. Nežadame nieko lengvai atiduoti ir bandysime pasiekti teigiamą rezultatą.

Dvikova su Vilniaus „Riteriais“ jau šį sekmadienį 17:30 Jonavos centriniame stadione.

Bilietų kaina – 4 eurai.

Bilietus platina Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: bit.ly/3Mte0yd

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į stadioną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai!

Rungtynių dieną bilietus stadione galėsite įsigyti nuo 16:30.

(Nuotr. Saulius Čirba)

FK ,,Jonava" inf.

V. Khamelyuk: ,,Lietuviai yra itin paslaugūs ir draugiški žmonės"

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 27 May 2022 10:30:16 +0300
<![CDATA[Prasidėjo „Jonavos bėgimo taurė 2022“!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasidejo-jonavos-begimo-taure-2022 https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasidejo-jonavos-begimo-taure-2022 Jau trečius metus iš eilės vykstanti Jonavos bėgimo taurė sugrįžo ir gegužės 25 dieną pradėjo I-ą etapą, kuris vyko Jonavos raj. Šveicarijoje. Bėgikams teko išbandyti vaizdingą 7,25 km trasą, kuri vedė per Šveicariją, Barborlaukį ir Survilų sodybą. Viso I-ame bėgimo etape bėgo 80 dalyvių.

Greičiausi vyrai:

1. Remigijus Zalumskis - Lukas - 25:21

2. Simas Stasiukaitis - Bėgimo klubas - 25:47

3. Ignas Ramonas - Kauno BMK - 26:13

Greičiausios moterys:

1. Vilmantė Stašauskaitė - Maratonas - 28:22

2. Aurelija Kisieliūtė - Kauno BMK - 32:08

3. Aistė Valantiejienė - Kauno BMK - 32:22

Sekantis etapas vyks birželio 28 d.

Rezultatai:

https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=260

JKKSC inf.

Prasidėjo „Jonavos bėgimo taurė 2022“!

Prasidėjo „Jonavos bėgimo taurė 2022“! Prasidėjo „Jonavos bėgimo taurė 2022“! Prasidėjo „Jonavos bėgimo taurė 2022“! Prasidėjo „Jonavos bėgimo taurė 2022“! Prasidėjo „Jonavos bėgimo taurė 2022“! ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 26 May 2022 14:33:24 +0300
<![CDATA[Pirmas blynas neprisvilo: Jonavos futbolininkai naujojo trenerio akivaizdoje žengė į „HEGELMANN LFF" taurės ketvirtfinalį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pirmas-blynas-neprisvilo-jonavos-futbolininkai-naujojo-trenerio-akivaizdoje-zenge-i-hegelmann-lff-taures-ketvirtfinali https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pirmas-blynas-neprisvilo-jonavos-futbolininkai-naujojo-trenerio-akivaizdoje-zenge-i-hegelmann-lff-taures-ketvirtfinali ,,Hegelmann LFF" taurės aštuntfinalio etape jonaviečiai išvykoje po atkaklios kovos sugebėjo palaužti Vilniaus rajono "TransINVEST" futbolininkus ir žengė tarp 8-ių stipriausių taurės komandų. 

Jonavos atstovams rungtynės prasidėjo labai sunkiai ir užsivedę šeimininkai nuo pirmųjų minučių kibo į atlapus stipriausioje šalies lygoje rungtyniaujantiems jonaviečiams.  

Pirmajame kėlinyje netrūko grubios kovos, bet pasižymėti komandoms nesisekė ir po pirmojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas 0:0.  

Antrojo kėlinio pradžia priminė pirmąją rungtynių pusę, tačiau viskas pasikeitė prasidėjus pirmiesiems keitimams.  

60-ąją minutę aikštelėje pasirodęs Marius Ganusauskas užtruko vos 3 minutes, kol pelnė pirmąjį šio susitikimo įvartį.  

Po įvarčio žaidimas tapo dar atviresnis ir po nesėkmingos standartinės situacijos prie savųjų vartų, įvartį į savuosius vartus nukreipė Jonavos gynėjas.  

Nepaisant apmaudžios situacijos, jonaviečiams pranašumą ir pergalę atnešė po keitimo pasirodžiusio Pauliaus Osausko įvartis! 

84-ąją minutę į priekį įsiveržę P. Koshlyk auklėtiniai klaidų nebekartojo ir iškovojo sunkią pergalę Širvintose rezultatu 1:2. 

Jonavos atstovai buvo paskutinė komanda įšokusi į ketvirtfinalio etapo traukinį.  

Į "Hegelmann LFF" taurės ketvirtfinalio etapą taip pat pateko: 

Marijampolės "City" (I lyga) 

Marijampolės "Sūduva" (Optibet-A lyga) 

Kauno raj. "Hegelmann" (Optibet-A lyga) 

Vilniaus "Žalgiris" (Optibet-A lyga) 

"Kauno Žalgiris" (Optibet-A lyga)  

FK "Panevėžys" (Optibet-A lyga) 

Vilniaus "Riteriai" (Optibet-A lyga) 

Su pastaraisiais jėgas išmeginsime ir "Optibet-A lygos" 14 turo rungtynėse namuose jau šį sekamdienį 17:30 Jonavos centriniame stadione. 

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt 

Bilietų nuoroda: bit.ly/3Mte0yd 

FK ,,Jonava" inf.

Pirmas blynas neprisvilo: Jonavos futbolininkai naujojo trenerio akivaizdoje žengė į „HEGELMANN LFF" taurės ketvirtfinalį

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 26 May 2022 09:53:22 +0300
<![CDATA[Fizinį aktyvumą skatinantiems projektams paskirstyti daugiau nei 3 mln. eurų SRF lėšų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fizini-aktyvuma-skatinantiems-projektams-paskirstyti-daugiau-nei-3-mln-euru-srf-lesu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fizini-aktyvuma-skatinantiems-projektams-paskirstyti-daugiau-nei-3-mln-euru-srf-lesu Iš 2022 m. Sporto rėmimo fondo (SRF) kvietimo 3,25 mln. eurų paskirstyti 64 sporto projektams, skirtiems fizinį aktyvumą skatinančioms veikloms. Finansavimą gavę projektai bus įgyvendinami 2022–2025 m., o jų rengėjai yra numatę įvairių tęstinių veiklų, skatinančių fizinio aktyvumo plėtrą – nuo karate, šokių, snieglenčių iki jogos, skvošo, gimnastikos ir kitų užsiėmimų įvairiausio amžiaus ir galimybių žmonėms.

10 iš SRF finansavimą gavusių fizinio aktyvumo plėtrą skatinančių projektų yra skirti neįgaliųjų sporto veikloms, jiems iš minėtos sumos teko beveik 312 tūkst. eurų. Solidžiausias finansavimas (daugiau nei 80 tūkst. eurų) skirtas Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos projektui. Jo rengėjai tikisi pagerinti negalią turinčių asmenų savirealizaciją ir socializaciją per konkrečių sporto šakų fizines pratybas. Pratybas ves patyrę treneriai, o projektas vyks 5 šalies miestuose. 

Klaipėdos universiteto projektui „Judėk ir pažink“ iš SRF fondo skirta beveik 188 tūkst. eurų. Šio projekto tikslinė grupė – 10─13 metų uostamiesčio vaikai. Vaikų fizinio aktyvumo skatinimui bus naudojama interaktyvi siena „Judėk ir pažink“, turinti keliasdešimt skirtingų edukacinių ir judėjimą skatinančių žaidimų. Su šiomis pratybomis glaudžiai susijusi teorinė - praktinė vaikų konferencija „Judėk ir pažink“, kur jie diskutuos apie įvairius fizinio aktyvumo aspektus. Projekto rengėjai siekia prisidėti ne tik prie fizinio aktyvumo skatinimo, bet ir ugdyti vaikų gebėjimą vertinti fizinio aktyvumo rodiklius, lavinti savistabos ir savikontrolės įgūdžius, plėtoti socialinius gebėjimus.

Projekto „Senjorų reguliaraus fizinio aktyvumo skatinimas ir sveikatinimas“ tikslinė grupė – vyresni nei 65-erių metų senjorai. Projekto rengėjai – UAB „Verslo mokymo centras“, – planuoja, jog jų veiklose dalyvaus daugiau nei 400 senjorų ir per tęstinių multifunkcinių užsiėmimų sesijas ir sveikatos gerinimo stovyklų veiklas pagerins savo fizinę būklę, o svarbiausia – suformuos įpročius būti fiziškai aktyviems, reguliariai sportuoti ir užtikrinti lėtinių ligų prevenciją. Projekto įgyvendinimui iš SRF skirta daugiau nei 145 tūkst. eurų. 

Projektų rengėjai yra suplanavę daug ir įvairių tęstinių veiklų, skatinančių fizinio aktyvumo plėtrą – nuo karate, šokių, snieglenčių, paplūdimio tinklinio iki jogos, skvošo, gimnastikos, regbio, futbolo užsiėmimų įvairiausio amžiaus, poreikių ir galimybių žmonėms. Tačiau visų SRF finansuojamų projektų siekis yra skatinti visuomenės ar konkrečių bendruomenių fizinį aktyvumą, parodyti ir padėti atrasti žmonėms judėjimo teikiamą naudą fizinei ir psichinei sveikatai, ugdyti fizinio aktyvumo įpročius, per sportą stiprinti socialinius ryšius.

Finansavimas skiriamas konkurso būdu

SRF finansuojami projektai atrenkami konkurso būdu, paraiškas vertina nepriklausomi ekspertai ir vertintojai, po to – švietimo, mokslo ir sporto ministro sudaryta Sporto projektų komisija.

Keturių SRF sričių - sporto projektų, skirtų fizinio aktyvumo veikloms, sporto inventoriui ir įrangai įsigyti, sporto renginiams organizuoti, taip pat dirbančiųjų ar teikiančiųjų paslaugas sporto srityje kvalifikacijai tobulinti ir sporto informacijai skleisti, – konkursus administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai pavaldus Švietimo mainų paramos fondas. Kvietimą projektams, skirtiems esamų sporto paskirties pastatų arba sporto paskirties inžinerinių statinių plėtrai, priežiūrai ir remontui, – viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra.

Anksčiau pavasarį iš SRF 2022 m. kvietimo jau buvo paskirstyti 4,45 mln. eurų: 1,36 mln. eurų skirti sporto renginiams organizuoti ir asmenų, dirbančių ar teikiančių paslaugas sporto srityje, kvalifikacijai tobulinti bei sporto informacijai skleisti, 1,95 mln. eurų – esamų sporto paskirties pastatų priežiūrai ir remontui, 1,14 mln. eurų – sporto inventoriui ir įrangai įsigyti. Finansavimas skirtas 51-am naujam projektui. 

Ankstesnių metų SRF kvietimų sporto projektams finansavimas užtikrinamas iš kiekvienų metų SRF biudžeto. Šiuo metu tęsiami apie 700 projektų.

Švietimo, mokslo ir sporto ministrės įsakymus dėl SRF lėšomis finansuojamų projektų galima rasti čia https://bit.ly/3wJDMZJ

Daugiau apie Sporto rėmimo fondą – www.srf.lt

Fizinį aktyvumą skatinantiems projektams paskirstyti daugiau nei 3 mln. eurų SRF lėšų

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 25 May 2022 08:53:21 +0300
<![CDATA[Grįžta Jonavos paplūdimio tinklinio pirmenybės!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/grizta-jonavos-papludimio-tinklinio-pirmenybes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/grizta-jonavos-papludimio-tinklinio-pirmenybes Paplūdimio tinklinio mėgėjus kviečiame registruotis į vasaros sezono atidarymo turnyrus!

O su visų šios vasaros turnyrų kalendoriumi ir paplūdimio tinklinio pirmenybių nuostatais susipažinti galite čia: https://jkksc.lt/.../2022-m-jonavos-papludimio-tinklinio...

Registracija į pirmenybes bus paskelbta kitą savaitę.

Grįžta Jonavos paplūdimio tinklinio pirmenybės!

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 23 May 2022 16:35:52 +0300
<![CDATA[Įvyko tradicinis U15 berniukų krepšinio turnyras, skirtas J. Storpirščio taurei laimėti]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-tradicinis-u-15-berniuku-krepsinio-turnyras-skirtas-j-storpirscio-taurei-laimeti https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-tradicinis-u-15-berniuku-krepsinio-turnyras-skirtas-j-storpirscio-taurei-laimeti Savaitgalį, gegužės 21-22 dienomis Jonavos sporto arenoje aidėjo teisėjų švilpukai ir pergalių šūksniai – čia vyko tradicinis U15 berniukų krepšinio turnyras J. Storpirščio taurei laimėti. Šiemet turnyre dalyvavo 5 komandos iš Jonavos, Kretingos, Utenos, Vilniaus ir Kauno. Turnyro metu vyko ir tradicija tapęs tritaškių konkursas, kuriame šiemet pergalė nusišypsojo jonaviečiui Deividui Chaneckui.

Po dvi dienas trukusių atkaklių kovų prizininkų medaliais pasipuošė ir laimėtas taures į viršų kėlė:

3 VIETA – Jonavos kūno kultūros ir sporto centras

2 VIETA – Utenos daugiafunkcis sporto centras

1 VIETA – „Tornado“ krepšinio mokykla (Kaunas)

Nugalėtojus sveikino ir prizus teikė pats Juozas Storpirštis. Tai krepšinio pradininkas ir įkūrėjas Jonavoje, aktyvus sporto veikėjas. J. Storpirštis ne tik buvęs žaidėjas ir treneris, bet ir vienas geriausių krepšinio teisėjų Lietuvoje, FIBA arbitras ir FIBA techninis komisaras.

Turnyrą organizuoja ir vykdo Jonavos kūno kultūros ir sporto centras.

Visa foto galerija ČIA

 

Įvyko tradicinis U15 berniukų krepšinio turnyras, skirtas J. Storpirščio taurei laimėti

Įvyko tradicinis U15 berniukų krepšinio turnyras, skirtas J. Storpirščio taurei laimėti Įvyko tradicinis U15 berniukų krepšinio turnyras, skirtas J. Storpirščio taurei laimėti Įvyko tradicinis U15 berniukų krepšinio turnyras, skirtas J. Storpirščio taurei laimėti Įvyko tradicinis U15 berniukų krepšinio turnyras, skirtas J. Storpirščio taurei laimėti ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 23 May 2022 12:10:24 +0300
<![CDATA[Vis dar vyksta registracija į „Jonavos bėgimo taurė 2022“ I-ą etapą!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vis-dar-vyksta-registracija-i-jonavos-begimo-taure-2022-i-a-etapa https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vis-dar-vyksta-registracija-i-jonavos-begimo-taure-2022-i-a-etapa Jonavos kūno kultūros ir sporto centras primena, jog šiandien iki 23:59 val. vis dar galima užsiregistruoti į trečius metus vyksiančios Jonavos bėgimo taurės I-ą etapą. Paskubėkite!

Bėgimo data: Gegužės 25 d.

Starto laikas: 19:30 val.

Registracijos terminas: iki gegužės 23 d. 23:59 val.

Numerių atsiėmimas: gegužės 25 d. nuo 18:30 iki 19:20 val. starto vietoje

Startas / Finišas: 19:30 val. Pergalės gatvė 18, Šveicarija, Jonavos raj. (priešais Šveicarijos lopšelį-darželį „Voveraitė“ esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje).

 Trasos nuotolis: 7,25 km 

Užsiregistruoti ir su nuostatais susipažinti galite čia : https://www.lbma.lt/registracija/jonava/

 

Vis dar vyksta registracija į „Jonavos bėgimo taurė 2022“ I-ą etapą!

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 23 May 2022 09:51:47 +0300
<![CDATA[P. Osauskas: ,,Man garbė ir malonumas atstovauti abi Jonavos komandas"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/p-osaukas-man-garbe-ir-malonumas-atstovauti-abi-jonavos-komandas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/p-osaukas-man-garbe-ir-malonumas-atstovauti-abi-jonavos-komandas Šiandien savo 28-ąjį gimtadienį švenčiantis jonavietis Paulius Osauskas gyvenimo kelionę su futbolo kamuoliu pradėjo būdamas vos 6-erių metų, kai jį į futbolo treniruotes pakvietė V. Stanevičius. Ši kelionė sėkmingai tęsiasi jau daugiau nei 20 metų. „FK Jonava“ atstovas per savo karjerą spėjo parungtyniauti ne tik Jonavoje, atstovavo savo universiteto komandą (MRU), kuri tuo metu varžėsi I-oje lygoje, o vėliau ir Vilniaus „Vytį“, kuriame Pauliui su komanda pavyko du sezonus užbaigti su bronziniais apdovanojimais.

Tiesa, tada Paulius nusprendė išmėginti save užsienyje ir išvyko į Islandiją. Tuomet jonavietis rungtyniavo ne pačioje stipriausioje Islandijos futbolo lygoje ir turėjo padirbėti ne tik futbole. Reziumuojant patirtį svečioje šalyje, Osauskas nesigaili praleistų metų Islandijoje ir teigė jog, tai buvo įdomi ir naudinga patirtis, vėliau paskatinusi jį grįžti žaisti futbolą ten kur ši meilė ir užgimė - „FK Jonava“ ekipą.

 - Sezono pradžioje žaidei futsal‘ą vietos „Vikingų“ ekipoje ir prie „FK Jonava“ komandos prisijungei sezonui įsibėgėjus. Ar šioje karjeros stadijoje tavo prioritetas tenka futsal‘ui?

Prisijungiau prie komandos kai baigėsi šalies futsal pirmenybės. Toks jau buvo mūsų visų susitarimas su klubo vadovais. Kalbant apie prioritetus, tai man garbė atstovauti savo gimtojo krašto ekipas, nes esu čia augęs ir mėgaujuosi atstovaudamas abi ekipas, tad tikrai nei vienos komandos išskirti nenorėčiau.

 - Į treniruotes atvykai jau prieš 5-ąjį turą, kai komanda turėjo labai sunkią sezono pradžią, ar sutinki, kad komandai trūko pasiruošimo prieš startą stipriausioje šalies lygoje? Ką reikia skubiai pataisyti norint neleisti Telšių ir Gargždų ekipoms nutolti?

Daug ką lėmė ir tas nežinojimas, kurioje lygoje Jonava turės žaisti, buvo laukta iki paskutinės dienos, iki to momento, kol gavom licenciją. Pasiruošimo pradžia gerokai vėlavo ir kovo-balandžio mėnesiais iškritome iš konteksto. Dabar svarbiausia yra rinkti taškus ir jokiais būdais nepralaimėti tiesioginių rungtynių prieš šias tavo minėtas komandas.

„Hegelmann LFF taurėje“ sėkmingai įveikėte Mažeikių „Atmosferos“ barjerą, o burtai lėmė, jog aštuntfinalyje išvykoje susitiksite su Vilniaus „TransINVEST“ rungtyniaujančiais 2-oje lygoje. Kokios dvikovos tikiesi? Ką teko girdėti apie šią naują komandą?

Tikrai labai džiaugėmės iškovoję pirmąją sezono pergalę Mažeikiuose, nesvarbu, jog tai buvo taurės susitikimas, bet tokių rungtynių visai komandai reikėjo psichologiškai. Kalbant apie Vilniaus  „TransINVEST“ komandą, tai tikrai neblogai surinkta ekipa, nuoširdžiai manau, kad su tokia sudėtimi jie ir  I-lygoje būtų tarp lyderių. Aštuntfinalio rungtynės su jais bus labai įdomios ir nenuspėjamos, kuo ir pasižymi visi taurės susitikimai. Nemažai jų ekipos žaidėjų gerai pažystu M. Makutanovičius ir A. Kazakevičius rungtyniavo Jonavoje, su dar trimis futbolininkais yra tekę rungtyniauti Vilniaus ekipose.

Komanda net ir neturėdama vyriausiojo trenerio sužaidė dvejas neblogas rungtynes paeiliui, kiek tai prideda visai komandai pasitikėjimo? Ar gerėja situacija komandos rūbinėje ir ko tikitės iš naujojo atvyksiančio stratego?

Pagaliau iškovojome ir pirmuosius taškus „Optibet-A lygoje“! Rungtynėse Gargžduose tikrai jautėsi komandos vieningumas, ko labai trūko sezono pradžioje. Mūsų situacija tikrai nebuvo gera, stipriausioje šalies lygoje buvome be taškų ir be trenerio, tačiau paskutinėse rungtynėse parodėme, jog galime žaisti kaip komanda. Apie naują trenerį daug informacijos neturiu, nes tai specialistas iš užsienio. Kiek teko girdėti, jis artimiausiu metu prisijungs prie komandos.

Jonavos klubo vadovai patvirtino, jog specialistas prie komandos prisijungs gegužės 19 dieną ir padės komandai ruoštis kitą savaitę vyksiančioms „Hegelmann LFF taurės“ aštuntfinalio rungtynėms.

„FK Jonava“ futbolininkai į kovą su Vilniaus „TransINVEST“ stos gegužės 25 d. 19:00 Širvintų stadione.

Artimiausios rungtynės Jonavoje gegužės 29 d., kai priimsime „Riterių“ ekip

P. Osauskas: ,,Man garbė ir malonumas atstovauti abi Jonavos komandas"

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 17 May 2022 10:28:31 +0300
<![CDATA[Savaitgalį Jonavos sporto arenoje „karaliavo“ stalo tenisas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-jonavos-sporto-arenoje-karaliavo-stalo-tenisas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-jonavos-sporto-arenoje-karaliavo-stalo-tenisas Gegužės 13-14 dienomis, Jonavoje vyko tradicinis tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas atminti ir pagerbti šviesaus atminimo trenerius V. Moskovką ir V. Šimanskienę. Šie žmonės - stalo teniso pradininkai Jonavoje, nuo mažų dienų jauniesiems sportininkams skiepiję meilę sportui ir stalo tenisui bei išugdę ne vieną garsų stalo tenisininką. Dvejus pastaruosius metus, dėl pandeminės situacijos šalyje, šis stalo tenisininkų pamėgtas turnyras nebuvo rengiamas, tad paskelbus registracijos pradžią, visos amžiaus grupės buvo užpildytos labai greitai.  

Gegužės 13 dieną į areną rinkosi vaikų ir jaunių grupės, o gegužės 14 dieną stalo teniso kovos vyko tarp suaugusiųjų. Turnyro dalyvius ir svečius sveikino Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas D. Venckevičienė, Jonavos raj. savivaldybės mero pavaduotoja B. Gailienė, šviesaus atminimo trenerių V. Moskovkos ir V. Šimanskienės artimieji. 

Džiaugiamės, jog šis tradicinis Jonavos KKSC turnyras kasmet sukviečia didelį skaičių stalo teniso mylėtojų ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų užsienio šalių, kaip šiemet – Latvijos. Viso  turnyre sudalyvavo 211 dalyvių.  

 

REZULTATAI: 

2011 m. g. ir j. berniukų grupė: 

 1. Motiejus Adamonis (Vilnius) 
 1. Arėjas Misevičius (Šilalė) 
 1. Mindaugas Stonys (Kaunas) 
 1. Arminas Mariūnas (Vilnius) 
 1. Miroslav Žižnevskij (Šalčininkai) 

2008 m. g. ir j. mergaičių grupė: 

 1. Evelina Zdanovic (Šalčininkai) 
 1. Miglė Žvybaitė (Šalčininkai) 
 1. Deimilė Šulskytė (Panevėžys) 
 1. Ema Navickaitė (Širvintos) 
 1. Rusnė Sungailaitė (Kauno raj.) 

2003 m. g. ir j. vaikinų grupė: 

 1. Gytis Knezius (Panevėžys) 
 1. Martynas Glodenis (Panevėžys) 
 1. Osvaldas Melinnauskas (Jonava) 
 1. Marijus Jučinskas (Telšiai) 
 1. Nikita Objedkov (Šalčininkai) 

2003 m. g. ir j. merginų grupė: 

 1. Karina Ivanauskaitė (Alytus) 
 1. Eivilė Abramavičiūtė (Kaunas) 
 1. Veronika Romaško (Šalčininkai) 
 1. Evelina Kozmianaitė (Panevėžys) 
 1. Laura Korsakovaitė (Jonava). 

Geriausiais jonaviečiais savo amžiaus grupėse pripažinti Aironas Miniachmetovas, Neda Šukevičiūtė, Arminas Palaima ir Julija Zavarzina. 

40 m. ir vyr. moterų grupė: 

 1. Jurgita Grucytė (Vilnius) 
 1. Sniegina Lapinskė (Utena) 
 1. Ingrida Maknevičienė (Jonava) 

40-59 m. vyrų grupė: 

 1. Jonas Ambrazevičius (Kauno raj.) 
 1. Audrius Urbonas (Vilnius) 
 1. Saulius Urbonas (Kaunas) 

60 m. ir vyr. vyrų grupė: 

 1. Sergej Barkar (Kaunas) 
 1. Kęstutis Ramanauskas (Kaunas) 
 1. Povilas Bagužis (Panevėžys) 

Vyrų Open grupė: 

 1. Valdas Martinkus (Panevėžys) 
 1. Mindaugas Steponkus (Panevėžys) 
 1. Rimas Lesiv (Jonava) 

Savaitgalį Jonavos sporto arenoje „karaliavo“ stalo tenisas

Savaitgalį Jonavos sporto arenoje „karaliavo“ stalo tenisas Savaitgalį Jonavos sporto arenoje „karaliavo“ stalo tenisas Savaitgalį Jonavos sporto arenoje „karaliavo“ stalo tenisas Savaitgalį Jonavos sporto arenoje „karaliavo“ stalo tenisas Savaitgalį Jonavos sporto arenoje „karaliavo“ stalo tenisas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 16 May 2022 15:03:19 +0300
<![CDATA[Puikiai rungtynes pradėję jonaviečiai iškovojo pirmąjį tašką čempionate]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/puikiai-rungtynes-pradeje-jonavieciai-iskovojo-pirmaji-taska-cempionate https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/puikiai-rungtynes-pradeje-jonavieciai-iskovojo-pirmaji-taska-cempionate 13-ojo "Optibet-A lygos" turo rungtynėse Gargžduose susitiko „Bangos“ ir FK Jonavos” futbolininkai. 

Susitikimą puikiai pradėjo svečiai iš Jonavos ir jau 3-iąją minutę pasižymėjo  neseniai prie komandos prisijungęs ukrainietis V. Khamelyuk. Prabėgus 15 minučių nuo praleisto įvarčio šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą, kuomet pasižymėjo V. Paulauskas. 

Po praleisto įvarčio jonaviečiai vėl mobilizavosi ir sugebėjo pasižymėti dar kartą, bet įvartis buvo anuliuotas po užfiksuotos pražangos puolime. 

Likusio pirmojo kėlinio metu šeimininkai daugiau kontroliavo kamuolį, o jonaviečiai esant progai kontratakuodavo. 

Po pertraukos jonaviečiai truputį daugiau kontroliavo kamuolį, kas leido primesti savąjį žaidimo tempą bei neleido progų kurti vietos ekipai. 65-ąją minutę diskutuotiname epizode „Bangos“ baudos aikštelėje teisėjui nieko neužfiksavus, jonaviečiai liko be 11-os metrų baudinio. Rungtynių pabaigoje vyko nervų karas ir aikštėje netrūko fizinės kovos, bet nei vienai komandai nepasižymėjus rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1. 

Šios lygiosios pagaliau leido jonaviečiams atsidaryti savąjį taškų kraitį čempionate. 

 

(nuotr. FK Garždų "Banga") 

Puikiai rungtynes pradėję jonaviečiai iškovojo pirmąjį tašką čempionate

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 16 May 2022 08:32:48 +0300
<![CDATA[Jonavos „CBet“ net ir pasibaigus sezonui tęsia gerus darbus už aikštelės ribų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-net-ir-pasibaigus-sezonui-tesia-gerus-darbus-uz-aiksteles-ribu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-net-ir-pasibaigus-sezonui-tesia-gerus-darbus-uz-aiksteles-ribu Virginijus Šeškus su visa komanda jau ne pirmą kartą šiais metais apsilankė pas Trakų rajone įsikūrusius ukrainiečių pabėgėlių vaikus. Trenerio, klubo ir partnerių iniciatyva šįkart „CBet“ atvežė vaikams dovanų iš „Nike“ ir visiems Lietuvoje laikinai apsistojusiems globotiniams įteikė naujus „Nike“ sportinius kostiumus.

Kapitonas Laimonas Kisielius kartu su treneriu V. Šeškumi pasirūpino, jog visi vaikai gautų savo dydžio aprangas, o tuo tarpu kiti komandos atstovai bendravo, žaidė bei smagiai leido laiką su ukrainiečių vaikais.

Komandos jaunieji krepšininkai pasirūpino, jog vakarienei visiems užtektų trenerio parūpintų šašlykų, o kiti komandos nariai dalinosi debiutinio „Betsafe-LKL“ sezono įspūdžiais ne tik tarpusavyje, bet ir su daugiau bendraujančiais vaikais. 

Po vakarienės visi pasidarėme bendrą nuotrauką, o kai kurie ukrainiečių vaikai, net gavo papildomų dovanų iš Jonavos „CBet“ krepšininkų. 

Jonavos „CBet“ net ir pasibaigus sezonui tęsia gerus darbus už aikštelės ribų

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 13 May 2022 09:49:21 +0300
<![CDATA[Savaitgalį Jonavoje – tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas treneriams V. Moskovkai ir V. Šimanskienei atminti]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-jonavoje-tarptautinis-stalo-teniso-turnyras-skirtas-treneriams-v-moskovkai-ir-v-simanskienei-atminti https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-jonavoje-tarptautinis-stalo-teniso-turnyras-skirtas-treneriams-v-moskovkai-ir-v-simanskienei-atminti Gegužės 13-14 dienomis, Jonavos sporto arenoje vyks jau tradicija tapęs tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas treneriams V. Moskovkai ir V. Šimanskienei atminti. Dėl pandeminės situacijos turnyras nebuvo organizuotas dvejus metus, tad dabar, po ilgos pertraukos, stalo teniso žaidėjai iš Lietuvos ir užsienio galės vėl sugrįžti ir sudalyvauti taip pamėgtame turnyre.  

Turnyras vyks dvi dienas : gegužės 13-ą dieną dalyvaus vaikų ir jaunių grupės, o gegužės 14-ą dieną – suaugusieji. Turnyrą organizuoja Jonavos kūno kultūros ir sporto centras. 

JKKSC inf.

Savaitgalį Jonavoje – tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas treneriams V. Moskovkai ir V. Šimanskienei atminti

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 12 May 2022 11:40:20 +0300
<![CDATA[Jonavietis toliau demonstruoja puikų pasirengimą kūno rengybos varžybose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietis-toliau-demonstruoja-puiku-pasirengima-kuno-rengybos-varzybu-scenose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietis-toliau-demonstruoja-puiku-pasirengima-kuno-rengybos-varzybu-scenose Praėjusį savaitgalį Ispanijoje, Santa Susanoje, vyko IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatas. Jame varžėsi daugiau nei 1000 sportininkų iš 45 šalių. Mūsų šaliai atstovavo 21 sportininkas, tarp kurių - jonavietis Tomas Tamelis, kultūrizmo iki 90 kg kategorijoje pelnęs penktąją vietą. 

Jonavietis taip pat  puikiai pasirodė klasikinės figūros iki 180 cm kategorijoje - čia jis buvo septintas. 

T. Tamelio laimėjimų sąraše yra ir daugiau pergalių: pirma vieta  2020-aisiais Kėdainiuose vykusių varžybų naujokų kultūrizmo kategorijoje, antra vieta „Arimex“ Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionato vyru kultūrizmo kategorijoje, 4-ta vieta tą patį sezoną organizuotame Europos čempionate, 3-ia vieta Čekijoje vykusiame ,,GP Ostrava" čempionate.

Kalbant apie šių metų varžybų sezoną,  be jau minėtų laimėjimų IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionate,  Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikini 42-ajame atvirajame čempionate pelnytas pirmosios vietos medalis.

Kaip jau anksčiau portalui jonavoszinios.lt pasakojo pats sportininkas, jį kūno rengybos keliu lydi  Marijampolės sporto klubo ,,Tauras" vyr. treneris, savo sąskaitoje turintis ne tik begalę įvairiausių apdovanojimų, bet ir būrį per ilgus darbo metus išugdytų mokinių - Rinaldas Česnaitis.  

Jonavietis toliau demonstruoja puikų pasirengimą kūno rengybos varžybose

Jonavietis toliau demonstruoja puikų pasirengimą kūno rengybos varžybose Jonavietis toliau demonstruoja puikų pasirengimą kūno rengybos varžybose Jonavietis toliau demonstruoja puikų pasirengimą kūno rengybos varžybose ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 11 May 2022 09:15:13 +0300
<![CDATA[Po dviejų metų pertraukos – moksleivių lengvosios atletikos „Pavasario krosas“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-dvieju-metu-pertraukos-moksleiviu-lengvosios-atletikos-pavasario-krosas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-dvieju-metu-pertraukos-moksleiviu-lengvosios-atletikos-pavasario-krosas Saulėtą gegužės 4 dieną, po dviejų metų pertraukos, į Jonavos Neries krantinę grįžo moksleivių pamėgtas  lengvosios atletikos „Pavasario krosas“.  

Skirtingo amžiaus mokiniai buvo pakviesti įveikti skirtingus nuotolius: 500 metrų bėgo 2011 metų gimimo ir jaunesni mergaitės ir berniukai bei 2009-2010 m. g.  ir 2007 – 2008 m. g. mergaitės, 1000 metrų - 2005-2006 m. g. mergaitės, 2003-2004 m. g. merginos ir 2009-2010 m. g.  ir 2007-2008 m. g. berniukai, 1500 m. g. - 2005-2006 m. g. berniukai, o 2000 m. - vyriausieji 2003-2004 m. g. vaikinai. Viso šių metų „Pavasario krose“ sudalyvavo 151 Jonavos rajono mokyklų mokinys.  

REZULTATAI:  

2011 m. g. ir j. mergaičių grupėje nugalėjo Aistė Klapatauskaitė (1 min. 50 s.), antrą vietą laimėjo Jonavos r. Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro atstovė Elinga Ramanauskaitė (1 min. 53 s.), o trečia liko Elija Sauliūnaitė (1 min. 57 s.) iš Jonavos r. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro. 

Toje pačioje amžiaus grupėje berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Jonavos pradinės mokyklos mokinys Martynas Toropovas (1 min. 44 s.),  Nedas Gerdvila (Panerio pradinė mokykla) liko antras (1 min. 51 s.), o trečias labai mažu skirtumu atsilikęs nuo antros vietos prizininko Kornelijus Vaidila (Panerio pradinė mokykla) (1 min. 51,5 s.). 

2009-2010 m. g. amžiaus grupėje triumfavo Orinta Stanevičiūtė (1 min. 44 s.), aplenkusi antroje vietoje likusią Lietavos pagrindinės mokyklos mokinę Inesą Chlapotinaitę (1 min. 49 s.) ir trečioje – Miglę Šabūnaitę (1 min. 51 s.). 

Tarp 2009-2010 m. g. berniukų apdovanojimus susižėrė Neries pagrindinės mokyklos auklėtiniai. Šioje amžiaus grupėje ant aukščiausios prizininkų pakylos laiptelio užlipo Vėjas Jakimavičius (3 min. 46 s.) Emilis Vitkauskas liko antras (3 min. 48 s.), o trečiąją vietą iškovojo Ąžuolas Survila (3 min. 50 s.). 

2007-2008 m. g. amžiaus grupėje tarp mergaičių triumfavo Odeta Klinkevičiūtė (1 min. 39 s.), antra liko Neries pagr. mokyklos atstovė Justė Snitkaitė (1 min. 44 s.), o bronzos medaliu pasidabino Ermita Pagrandytė (1 min. 49 s.). Tarp berniukų pirmą vietą iškovojo J. Vareikio progimnazijos Modestas Bespalovas (3 min. 27 s.), antras liko Neries pagr. mokyklos atstovas Mantas Justinavičius (3 min. 35 s.), o trečias liko Adrijus Dapkus (3 min. 35,8 s.).  

Jeronimo Ralio gimnazijos mokinė Greta Malinauskaitė 2005-2006 m. g. amžiaus grupėje užlipo ant aukščiausios prizininkų pakylos laiptelio (4 min. 8 s.). Antra atbėgo Andrė Albužytė (4 min. 29 s.), trečia – Austėja Survilaitė (4 min. 33 s.). 

2005-2006 m. g. berniukų grupėje triumfavo J. Ralio gimnazijos mokiniai. Čempionu tapo Vakaris Masėnas (5 min. 39 s.), o antras liko Justinas Blažys (5 min. 54 s.). Trečias šioje grupėje finišavo Mantas Klapatauskas (6 min. 3 s.). 

Vyriausiųjų 2003-2004 m. g. grupėje tarp merginų sužibėjo J. Ralio gimnazijos moksleivės : pirmoji atbėjo Auksė Gavelytė (4 min. 23 s.), antrą ir trečią vietą pasidalino labai nedideliu skirtumu išsiskyrusios Karolina Žovtobriuch ( 4 min. 27 s.) ir Aiša Rafanavičiūtė ( 4 min. 28 s.) 

2003-2004 m. g. vaikinų grupėje aukso medalį iškovojo Gustas Lamokovskij (7 min. 14 s.), antroje ir trečioje vietoje liko J. Ralio gimnazijos mokiniai : Martynas Greičis (7 min. 28 s.) ir Lukas Šaban (7 min. 43 s). 

 

 

 

Po dviejų metų pertraukos – moksleivių lengvosios atletikos „Pavasario krosas“

Po dviejų metų pertraukos – moksleivių lengvosios atletikos „Pavasario krosas“ Po dviejų metų pertraukos – moksleivių lengvosios atletikos „Pavasario krosas“ Po dviejų metų pertraukos – moksleivių lengvosios atletikos „Pavasario krosas“ Po dviejų metų pertraukos – moksleivių lengvosios atletikos „Pavasario krosas“ Po dviejų metų pertraukos – moksleivių lengvosios atletikos „Pavasario krosas“ ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 09 May 2022 15:49:32 +0300
<![CDATA[Raliečiai Valso šokio jubiliejinį konkursą skyrė pedagogei Onai Čeplijauskienei]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ralieciai-valso-sokio-jubiliejini-konkursa-skyre-pedagogei-onai-ceplijauskienei https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ralieciai-valso-sokio-jubiliejini-konkursa-skyre-pedagogei-onai-ceplijauskienei Gegužės 6 d. Jeronimo Ralio gimnazija 50-ąjį kartą organizavo Valso šokio šventę - konkursą, skirtą mokytojai Onai Čeplijauskienei atminti.

Renginių, mokykloje prasidėjusių dar 1970-aisiais metais, pradininkė, tikra šokio entuziastė O. Čeplijauskienė tada sugebėjo suburti jaunuosius šokėjus ir įžiebti kibirkštį. Šiandien, žvelgdami į praeitį iš istorinės perspektyvos, suvokiame nuveikto didžiulio pedagogės darbo prasmę ir tokių konkursų išliekamąją vertę. Tad ir šventės, vykusios Jonavos kultūros centro didžiojoje salėje, pradžia jautri: ekrane buvo rodomos nuotraukos – akimirkos iš mokytojos gyvenimo – ir žodį tarė šokio konkursų pirmtakės dukra Dalia Čeplijauskaitė-Kinderavičienė.

Renginio pradžioje balsingi dainininkai ir šokėjai atliko kūrinį ,,Norim dar”, o gimnazijos mokinių tarybos nariai sušoko stilingą, savitos siužetinės kompozicijos valsą. Komisijos nariai – Jonavos KC direktorius S. Jefimenka, LR Seimo narys E. Sabutis, gimnazijos direktorė Z. Gudonavičienė, LII laidos abiturientė, šokių mokytoja J. Antanavičiūtė, gimnazijos tarybos narė D. Cvilikienė – vertino I-II klasių ir III klasių komandos šokėjų pateiktas savitas valso išraiškos improvizacijas, o susirinkusieji galėjo stebėti ir nedrąsiai sušoktą pirmąjį mokyklinį valsą, ir sudėtingus šokio elementus.

Gimnazijos direktorė Z. Gudonavičienė, sveikindama visus dalyvius, pabrėžė, kad ,,šis renginys – pati gražiausia jaunystės šventė”. Šaunieji renginio vedėjai ne kartą akcentavo, kad šventei raliečiai ilgus mėnesius intensyviai ruošėsi, apmąstydami šokio choreografiją, muziką, scenografiją, dėmesį skirdami etikos ir estetikos subtilioms detalėms. Be to, šis konkursas – tai puiki galimybė skleistis kiekvieno šokėjo individualiajam „aš“, kartu jaučiant visus šokio kompozicijos dalyvius.

Legendinė Mata Hari yra pasakiusi: „Šokis – tai poema, o kiekvienas jo judesys – žodis.”

Iš gausybės išraiškingiausių žodžių – karališko valso judesių – raliečiai sukūrė nuostabią šokio poemą, kuria gėrėjosi gausiai susirinkusi gimnazijos bendruomenė ir šokio menui neabejingi jonaviečiai.

Gimnazija dėkoja rėmėjams: UAB ,,Lonas”, AuRe – sezoninis dekoras, kavinei-barui ,,V.A.U”, Jonavos KC direktoriui Sergejui Jefimenkai ir jo komandai.

Audriaus Reipos nuotraukos

Raliečiai Valso šokio jubiliejinį konkursą skyrė pedagogei Onai Čeplijauskienei

Raliečiai Valso šokio jubiliejinį konkursą skyrė pedagogei Onai Čeplijauskienei Raliečiai Valso šokio jubiliejinį konkursą skyrė pedagogei Onai Čeplijauskienei Raliečiai Valso šokio jubiliejinį konkursą skyrė pedagogei Onai Čeplijauskienei ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 09 May 2022 11:43:05 +0300
<![CDATA[Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezonas lyderiai tvirtina savo pozicijas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ipusejusiame-lietuvos-diskgolfo-taures-sezonas-lyderiai-tvirtina-savo-pozicijas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ipusejusiame-lietuvos-diskgolfo-taures-sezonas-lyderiai-tvirtina-savo-pozicijas Praėjusį savaitgalį įvyko jau ketvirtasis Lietuvos diskgolfo taurės su Discmania etapas seniausiame Lietuvos diskgolfo aikštyne Nedožinkoje (Zarasų raj.). Iš viso numatyti aštuoni etapai, taigi taurės sezonas pasiekė pusiaukelę. Po truputi aiškėja ir bendros taurės įskaitos lyderiai, nors likę keturi etapai dar daug ką gali pakoreguoti. 

Varžybos vyko dvi dienas. Šeštadienį varžėsi tik pajėgiausio Atvirojo diviziono sportininkai. 63 sportininkai dviejų ratų varžybose kovojo su gan stipriu vėju, kuris visada gerai jaučiamas gan atvirame Nedožinkos aikštyne. 

Trys šio etapo prizininkai kitus sportininkus aplenkė gan ryškia persvara. Pirmą vietą užėmė daugkartinis Lietuvos čempionas, DiscCity komandos atstovas Gabrielius Gricius (rezultatas prie PAR -12), antrą vietą užėmė Matas Kievinas (-10), o trečią vietą iškovojo Aurelijus Zinkevičius (-7). Pažymėtina jog G. Griciaus ir M. Kievino antro rato rezultatas (po -8) yra pakartotas Nedožinkos aikštyno rekordas. 

 Sekmadienį varžėsi kitų penkių divizionų sportininkai. Tar pajėgiausių moterų ketvirtą etapą iš eilės laimėjo Lietuvos čempionė Mireta Jurgelevičiūtė (DiscCity komanda). Jos rezultatas +16 buvo net 8 taškais geresnis už antrą vietą užėmusios vilnietės Svetlanos Kobec (+24). Trečią vietą laimėjo kita Vilniaus sportininkė Goda Vereniūtė (+27). M. Jurgelevičiūtei trūksta dar vienos pergalės iki garantuoto sezono nugalėtojos vardo. 

Atvirajame 40+ metų amžiaus divizione antra pergalę šiame sezone pasiekė Darius Gricius (DiscCity komanda), pasiekęs rezultatą -3. Antrąją vietą pasidalino M. Jurgelevičius iš Šveicarijos (Jonavos raj.) ir kaunietis M. Likas (abiejų rezultatas +1). 

Moterų 40+ grupėje nepralenkiama buvo Elektrėnų diskgolfo klubo atstovė Jurgita Pašvenskaitė (+39). Antrą vietą laimėjo E. Strelkauskienė (+49) iš Jonavos raj., o trečia vietą pasidalino elektrėniškė D. Pranukevičienė ir panevėžietė D. Kriaučiūnienė (po +58). 

Jaunimo iki 18 metų amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė DiscCity komandos atstovas Vėjas Ūselis (+19). Antra vieta atiteko vilniečiui J. Marcinkui (+23), o trečią užėmė “namų” parke žaidęs M. Navickas (+24). 

Atvirajame 50+ amžiaus divizione ketvirtą pergalę iš eilės pasiekė Vilniaus diskgolfo klubo atstovas Petras Tarasevičius (+19). Ši pergalė jį labai priartino ir prie viso sezono laimėtojo titulo.  

Kitas taurės etapas vyks Jonavos miesto diskgolfo aikštyne birželio 18 dieną. Vėlesni etapai numatyti Pakruojyje (rugpjūčio 6-7 d.), Elektrėnuose (rugsėjo 17-18 d.) ir finalinis etapas – Survilų sodybos diskgolfo parke (Jonavos raj., spalio 1-2 d.). 

 

 

Visi taurės etapo rezultatai: 

https://www.pdga.com/tour/event/60012 

https://www.pdga.com/tour/event/60039 

Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezonas lyderiai tvirtina savo pozicijas

Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezonas lyderiai tvirtina savo pozicijas Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezonas lyderiai tvirtina savo pozicijas Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezonas lyderiai tvirtina savo pozicijas Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezonas lyderiai tvirtina savo pozicijas Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezonas lyderiai tvirtina savo pozicijas Įpusėjusiame Lietuvos diskgolfo taurės sezonas lyderiai tvirtina savo pozicijas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 09 May 2022 10:53:59 +0300
<![CDATA[Iš ,,Rifo taurės" varžybų parsivežtas ne vienas laimėjimas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-rifo-taures-varzybu-parsiveztas-ne-vienas-medalis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-rifo-taures-varzybu-parsiveztas-ne-vienas-medalis Gegužės 8-ąją Kaune vyko karate varžybos ,,Rifo taurė". Jose dalyvavo sportininkai iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus ir Jonavos.  

Jonavos kyokushin karate ,,Kumite" klubo atstovai pelnė ne vieną prizinę vietą.

Pirmąsias vietas užėmė: Gediminas Rakickas, Jonas Jakštas, Edvinas Gambarovas. Vaikinai laimėjo po dvi kovas. 

Antrąsias vietas pelnė: Elvinas Barauskas, Armandas Piščelin, Audrijus Jakaitis ir Ivas Lucenko. Šie kovotojai laimėjo po vieną kovą.

Klubas ,,Kumite" sveikina visus. 

Iš ,,Rifo taurės" varžybų parsivežtas ne vienas laimėjimas

Iš ,,Rifo taurės" varžybų parsivežtas ne vienas laimėjimas Iš ,,Rifo taurės" varžybų parsivežtas ne vienas laimėjimas Iš ,,Rifo taurės" varžybų parsivežtas ne vienas laimėjimas Iš ,,Rifo taurės" varžybų parsivežtas ne vienas laimėjimas Iš ,,Rifo taurės" varžybų parsivežtas ne vienas laimėjimas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 09 May 2022 08:30:23 +0300
<![CDATA[Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/upninkuose-mokslu-akademijos-turistu-klubo-ir-lietuvos-keliautoju-sajungos-49-asis-pesciuju-maratonas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/upninkuose-mokslu-akademijos-turistu-klubo-ir-lietuvos-keliautoju-sajungos-49-asis-pesciuju-maratonas Šį savaitgalį Upninkų seniūnijos teritorijoje vyko tradicinis vis kitoje Lietuvos vietoje vykstantis Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos organizuotas  49-asis pėsčiųjų maratonas. Į žygį registravosi apie 350, o prabudę saulėtą šeštadienio rytą atvyko dalyvauti virš 450 žygeivių. 

Keliautojų amžius labai skirtingas – jauniausia dalyvė, nešioklėje mamos nešta, šiemet gimusi Rugilė, vyriausi - virš 80 m. Jaunuoliams iki 18 m. buvo paruoštos dvi trasos po 25 km šeštadienio ir sekmadienio rytais, moterims – trys etapai po 25 km (50 km šeštadienį ir 25 km sekmadienį), vyrams ir supermoterims – keturios trasos po 25 km (50 km šeštadienio dieną, 25 km orientacinė trasa naktį ir rytinė 25 km sekmadienį). 

Bazinėje stovyklavietėje, įsikūrusioje Upninkuose, prie Upninkų šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios, Paupio g., jau nuo penktadienio pavakario laukė organizatoriai. Seniai upninkiečiai matė tokį palapinių miestelį. Smagu iš dalyvių buvo išgirsti, kad  šiemet maršrutas labai įspūdingas. Daug gražių vaizdų, puikiai nusiteikusių žmonių, daug geros nuotaikos lydėjo visą kelią. Dauguma keliautojų nesirinko ėjimo keliais, o kompasų pagalba drąsiai brovėsi per brūzgynus, pelkes, kur ne kiekvienas upninkietis drįsta apsilankyti. Trasa visiškai nebuvo žymėta, padėjo tik žemėlapis, turimas kompasas ir kiekvieno asmeninė ar komandos orientacija. Punktuose laukė teisėjas, kiekvienam atžymėjęs dalyvio kortelę. 

Pirmieji 25 ar 50 km buvo „įskaitiniai“, juos tiesiog reikėjo nueiti aplankant visus punktus, tačiau laikas nebuvo fiksuojamas. Naktiniame ir sekmadienio ryto etapuose jau buvo fiksuojamas laikas, laimėtojai dalį naktinio ir rytinio etapo nubėgo, kad greičiau pasiektų finišą. Atsigaivinti teko sekmadienio rytinėje trasoje iš Ukmergės rajono pusės perbridus Širvintos upę. 

Keliautojų niekas neišgąsdino, jie užgrūdinti entuziastai, nebijantys jokių kliūčių.

Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas

Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas Upninkuose - Mokslų akademijos turistų klubo ir Lietuvos keliautojų  sąjungos 49-asis pėsčiųjų maratonas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 09 May 2022 08:15:53 +0300
<![CDATA[Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciu-rankose-kelialapiai-i-karate-europos-cempionata https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciu-rankose-kelialapiai-i-karate-europos-cempionata Vakar, gegužės 7-ąją, Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karate U-16, U-18, U-20 čempionatas. Jame Jonavos kyokushin karate ,,Kumite" klubo atstovai iškovojo tris kelialapius į Europos čempionatą, kuris vyks Bulgarijoje. Jonaviečių klubas užėmė trečią vietą tarp 35 Lietuvos karate klubų.

Pirmą vietą pelnė Michail Mitiulin (U-16, -60kg.), laimėjęs keturias kovas. Čempionu tapo ir Gediminas Cvykas (U-20, -85kg). Dar vieną pirmąją vietą pelnė Mantvydas Stasiukonis (U20, +90kg).

Nikita Mitiulin (U18, -60kg) užėmė trečiąją vietą.

Klubas didžiuojasi ir tais sportininkais, kurie šįkart medalių neparsivežė, tačiau kovėsi puikiai ir įgijo daug patirties: Aurimu Kregždžiu, Danieliumi Vensevičiumi ir Ignu Lucenko.

 

Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą

Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą Jonaviečių rankose - kelialapiai į karate Europos čempionatą ]]>
jonavoszinios.lt Sun, 08 May 2022 17:59:32 +0300
<![CDATA[Šį savaitgalį paaiškės Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) laimėtojai!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/si-savaitgali-paaiskes-jonavos-krepsinio-megeju-lygos-jkml-laimetojai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/si-savaitgali-paaiskes-jonavos-krepsinio-megeju-lygos-jkml-laimetojai Jonavos krepšinio mėgėjų lygos sezone – finišo tiesioji. Jau šį savaitgalį paaiškės I lygos bei JKML 40+ prizininkai. Šeštadienį JKKSC salėje į kovą dėl medalių stos pirmos lygos ketvertukas. 

13:30 dėl III vietos susirungs „JKKSC 2003“ ir „Kulvos“ komandos. 

15:30 dėl I lygos nugalėtojų vardo kovos „Pauliukų“ ir „Dumsių“ ekipos. 

Sekmadienį JKKSC salėje savo sezoną baigs ir JKML 40+ komandos. 

11:30 Mažasis finalas – „Paneriai 40+“ – „TŽID 40+“ 

14:30 Didysis finalas – „SK Achespo 40+“ – „Pauliukų Senjorai

Šį savaitgalį paaiškės Jonavos krepšinio mėgėjų lygos (JKML) laimėtojai!

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 06 May 2022 16:14:44 +0300
<![CDATA[Paskelbta „Jonavos bėgimo taurė 2022“ I-ojo etapo registracijos pradžia]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paskelbta-jonavos-begimo-taure-2022-i-ojo-etapo-registracijos-pradzia https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paskelbta-jonavos-begimo-taure-2022-i-ojo-etapo-registracijos-pradzia Skelbiama registracija į Jonavos bėgimo taurės I-ąjį etapą, kuris vyks gegužės 25-ą dieną! Jonavos bėgimo taurė vyksta jau trečius metus iš eilės. 

Bėgimo data: Gegužės 25 d. 

Starto laikas: 19:30 val. 

Registracijos terminas: iki gegužės 23 d. 23:59 val. 

Numerių atsiėmimas: gegužės 25 d. nuo 18:30 iki 19:20 val. starto vietoje 

Startas / Finišas: 19:30 val. Pergalės gatvė 18, Šveicarija, Jonavos raj. (priešais Šveicarijos lopšelį-darželį „Voveraitė“ esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje). 

Trasos nuotolis: 7,25 km 

 

Užsiregistruoti ir su nuostatais susipažinti galite čia : https://www.lbma.lt/registracija/jonava/ 

Paskelbta „Jonavos bėgimo taurė 2022“ I-ojo etapo registracijos pradžia

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 06 May 2022 13:26:24 +0300
<![CDATA[Juan Palacios: „Tai bus ypatingas momentas mums visiems“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/juan-palacios-tai-bus-ypatingas-momentas-mums-visiems https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/juan-palacios-tai-bus-ypatingas-momentas-mums-visiems Šio sezono pradžioje Juan Palacios ilgą laiką buvo kamuojamas traumų ir praleido nemažai rungtynių. Tuo metu iš krepšinio ekspertų ir gerbėjų puolėjas sulaukdavo neretos kritikos, bet kolumbietis sugrįžo neatpažįstamas gerąja prasme! 36-erių metų veteranas balandžio mėnesį „Betsafe-LKL“ čempionate fiksavo 23,2 taško vidurkį, sugriebdavo po 8,6 atšokusio kamuolio, atlikdavo po 3,4 rezultatyvaus perdavimo ir per rungtynes rinkdavo net 27,6 naudingumo balus! 

Šį penktadienį Juan‘ui prieš 3-iąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes bus įteiktas balandžio mėnesio MVP apdovanojimas. Prieš laukiantį penktadienio susitikimą pakalbinome Jonavos „CBet“ puolėją. 

 • Šiemet net 3/8 MVP mėnesio apdovanojimų atkeliavo į Jonavą. Ar tai pasako, jog mūsų komandoje yra daug individualaus talento, ar visa komanda dirba labai tikslingai? 

Komandiniame sporte vyksta labai daug nematomo darbo. Visas komandos personalas sezono metu dirbo labai gerai ir mumis, žaidėjais, rūpinosi nuostabiai. Labai daug priklauso ir nuo komandos draugų, ar jie pasiryžę paaukoti asmeninę statistiką dėl komandos sėkmės. Manau, mūsų kolektyvas dirbo nuostabiai ir tie naudingiausio mėnesio žaidėjo apdovanojimai, kurie atkeliavo į Jonavą nėra atsitiktinumas. 

 

 • Juan‘ai, rytoj atsiimsi naudingiausio mėnesio žaidėjo titulą prieš savus sirgalius. Ar Manu nepavydės, nes apdovanojimus jam teko atsiimti svečių arenose?  

Galvoju, kad Manu gali šiek tiek ir pavydėti, nes tai bus ypatingas momentas mūsų augančiai organizacijai. Aš girdėjau kalbas, jog apdovanojimą man norėjo įteikti Šiauliuose, bet mūsų komunikacijos bei rinkodaros vadovė padarė viską, jog šį apdovanojimą atsiimčiau Jonavoje. 

 

 • Penktadienio dvikova bus labai svarbi ir atkrintamųjų serijoje, kaip manai, ką svarbiausia komandai pataisyti po gautos pamokos Šiauliuose? 

Svarbiausia bus pakelti kovingumo lygį, visos komandos agresyvumas taip pat turi būti aukštesnio lygio tiek gynyboje, tiek puolime. Jie mus tiesiog dominavo po krepšiu ir visi turėsime žymiai labiau pasiaukoti kovoje dėl atšokusių kamuolių ir būtų nuostabu, jei keli laisvi tolimi metimai įkristų į krepšį. 

 

 • Visuose interviu girdavai Jonavos sirgalius, bet kiek kertinis faktorius šioje serijoje gali būti sirgaliai serijai užsitęsiant?  

Mes visą sezoną kovojome dėl šio pranašumo. Mes turime tuo pasinaudoti ir šiose lemiamose kovose visiškai nesitaupyti. Jonavos fanų faktorius gali būti lemtingas, nes visas jų palaikymas mums suteikia daug jėgų abiejose aikštelės pusėse. 

 

DĖMESIO! 

*Penktadienio dvikovos laikas lygos sprendimu yra pakeistas. Susitikimas turėjo prasidėti 18:50, bet naujas susitikimo laikas 18:00.  

Klubas atsiprašo už nepatogumus ir tikisi, jog tai sirgaliams nesukliudys atvykti į rungtynes.  

 

Trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Jonavoje jau rytoj! 

 

Bilietus platina - Ticketmarket.lt 

 

Bilietų nuoroda: bit.ly/39xg21R 

 

Klubas nori paraginti nusipirkti bilietus internetu iš anksto. Taip išvengsite ilgų eilių prie kasų rungtynių dieną! 

 

Jonavos klubas sekmadienio rungtynėse kviečia visus savo gerbėjus pasipuošti baltai/mėlynomis spalvomis ir taip nudažyti visą Jonavos sporto areną! 

Juan Palacios: „Tai bus ypatingas momentas mums visiems“

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 05 May 2022 14:18:30 +0300
<![CDATA[DĖMESIO: Keičiasi Jonavos ir Šiaulių krepšininkų rytojaus ketvirtfinalio laikas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pakeistas-jonavos-cbet-siauliai-7-bet-varzybu-laikas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pakeistas-jonavos-cbet-siauliai-7-bet-varzybu-laikas

„Betsafe-LKL“ lygos vadovų sprendimu, trečiojo ketvirtfinalio susitikimo pradžia su Šiaulių „Šiauliai-7bet“ perkelta iš 18:50 į 18:00. Klubas atsiprašo už nepatogumus ir tikisi, jog tai nesutrukdys visiems jonaviečiams susirinkti į areną.  

Trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Jonavoje jau rytoj! 

Bilietus platina - Ticketmarket.lt 

Bilietų nuoroda: bit.ly/39xg21R 

Klubas nori paraginti nusipirkti bilietus internetu iš anksto. Taip išvengsite ilgų eilių prie kasų rungtynių dieną! 

Jonavos klubas penktadienio rungtynėse kviečia visus savo gerbėjus pasipuošti baltai/mėlynomis spalvomis ir taip nudažyti visą Jonavos sporto areną! 

DĖMESIO: Keičiasi Jonavos ir Šiaulių krepšininkų rytojaus ketvirtfinalio laikas

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 05 May 2022 09:44:07 +0300
<![CDATA[,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/bonus-sokejai-toliau-demonstruoja-puikius-rezultatus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/bonus-sokejai-toliau-demonstruoja-puikius-rezultatus Savaitgalį vykusiose Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose “Kauno taurė 2022” puikių rezultatų pasiekė klubo “Bonus” šokėjai (vadovas S. Jefimenka). 
Mažiausiųjų šokėjų grupėje Arijus Jodelis - Deivilė Zinevičiūtė užėmė 3 vietą. Jaunučių II E6 klasė Milius Rinkevičius - Rūta Pupinytė pateko į finalą ir užėmė 4 vietą.
Ypač sėkmingai varžybos susiklostė vyriausiems Bonus šokėjams.
Jauniai I E6 grupėje Benas Kulieša - Liana Fedotova laimėjo 1 vietą, Aleksandras Malanovas ir Austėja Liškauskaitė buvo nepralenkiami jaunimo D klasės Lotynų Amerikis šokių programoje. 
,,Bonus" inf.

,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus

,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ,,Bonus" šokėjai toliau demonstruoja puikius rezultatus ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 02 May 2022 11:10:19 +0300
<![CDATA[Pirmą kartą šiauliečius įveikę jonaviečiai ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pirma-karta-siauliecius-iveike-jonavieciai-ketvirtfinalio-serijoje-isiverze-i-prieki https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pirma-karta-siauliecius-iveike-jonavieciai-ketvirtfinalio-serijoje-isiverze-i-prieki Ketvirtfinalio seriją sėkmingiau pradėjo svečiai ir prabėgus 5 minutėms pirmavo rezultatu 8:13.

Šiauliečiai pirmąjį ketvirtį uždarė pasinaudodami greitai susirinktomis „CBet“ pražangomis ir po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 15:27.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Justino Ramanausko ir Vitalijaus Kozio tritaškių fiesta ir Jonavos „CBet“ priartėjo iki 3 taškų. Prieš pat didžiąją pertrauką Martynas Varnas pradėjo rungtyniauti tiesiog nesulaikomai ir šiauliečiai nutolo net 14 taškų skirtumu.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo visiškai kitokiu kontakto lygiu ir jonaviečiai po J. Garretto šou priartėjo iki 6 taškų.

Antano Sireikos auklėtiniai lemiamą ketvirtį neleisdami jonaviečiams priartėti ir po I. Arnoldo tritaškio padidino savo pranašumą iki 10 taškų. Rungtynių pabaigoje savo žiūrovų užkurti jonaviečiai perlaužė rungtynes ir iškovojo pirmąją pergalę ketvirtfinalio serijoje!

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė J. Garrett ir E. Šeškus pelnę po 15 taškų. Varžovų gretose išsiskyrė M. Varnas pelnęs 31 tašką.

Pirmą kartą šiauliečius įveikę jonaviečiai ketvirtfinalio serijoje įsiveržė į priekį

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 01 May 2022 23:03:22 +0300
<![CDATA[Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pirmosios-agniaus-stucinsko-varzybos-lietuvos-stangos-spaudimo-cempionate-nenuvyle-iskovota-pirmoji-vieta https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pirmosios-agniaus-stucinsko-varzybos-lietuvos-stangos-spaudimo-cempionate-nenuvyle-iskovota-pirmoji-vieta Balandžio 23-24 dienomis Mažeikiuose vyko visų amžiaus grupių Lietuvos klasikinės štangos spaudimo čempionatas, kuriame savo jėgas bandė ir jonaviečiai - Vitalijus Chlomko ir Agnius Stučinskas. Pastarajam tai buvo pirmosios jo varžybos šioje sporto šakoje, kurios tikrai nenuvylė jaunojo sportininko.

Vitalijus Chlomko, sportuodamas sporto klube "Master Gym", sutiko Jeronimo Ralio gimnazijos vienuoliktoką, 18-metį Agnių Stučinską bei pasiūlė jam pasiruošti ir sudalyvauti štangos spaudimo varžybose. Jaunuoliui sutikus, prasidėjo pasiruošimas, kuris truko apie 4 mėnesius.

Pirmosios Agniaus varžybos įvyko Mažeikių kultūros centre, balandžio 23-ąją. Iš 8 jaunių amžiaus grupės, 66 kg kategorijos dalyvių, Agnius iškovojo 1 vietą, išspaudęs 102,5 kg svorio štangą. Nuo antros vietos Agnius atitrūko 15 kg skirtumu.

Vitalijus Chlomko dalyvavo pirmoje veteranų amžiaus grupėje ir iškovojo 2 vietą.

Abu sportininkai atstovavo "Aleks Atletik" komandą. 

Lietuvos trikovės čempionatui, kuris vyks birželio mėn., Agnių ruošia treneris Aleksandras Žukauskas.

Palinkėkim jaunajam sportininkui sėkmės.

Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta

Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta Pirmosios Agniaus Stučinsko varžybos Lietuvos štangos spaudimo čempionate nenuvylė – iškovota pirmoji vieta ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 29 Apr 2022 15:31:18 +0300
<![CDATA[Startuoja bilietų prekyba į pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą tarp Jonavos ir Šiaulių komandų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-bilietu-prekyba-i-pirmaji-ketvirtfinalio-susitikima-tarp-jonavos-ir-siauliu-komandu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-bilietu-prekyba-i-pirmaji-ketvirtfinalio-susitikima-tarp-jonavos-ir-siauliu-komandu Dar rugsėjo mėnesį dažnas galėjo tik pasvajoti, jog debiutiniame „Betsafe-LKL“ sezone Jonavos „CBet“ atkrintamųjų rungtynių seriją pasitiks turėdamas namų aikštelės pranašumą, bet panašu, kad tai virto realybe!

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmąjį savo sezoną stipriausioje šalies krepšinio lygoje užbaigė per 30 susitikimų iškovoję 16-ą pergalių! Toks rezultatas leido jonaviečiams užimti 4-ąją vietą reguliariajame sezone ir įgyti namų pranašumą ketvirtfinalio serijoje prieš Šiaulių „Šiauliai-7Bet“.

Pirmosios ketvirtfinalio serijos rungtynės Jonavoje jau šį sekmadienį!

Bilietus platina - Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: https://bit.ly/3MFc3i4

Klubas nori paraginti nusipirkti bilietus internetu iš anksto. Taip išvengsite ilgų eilių prie kasų rungtynių dieną!

Jonavos klubas sekmadienio rungtynėse ragina visus savo gerbėjus pasipuošti baltai/mėlynomis spalvomis ir taip nudažyti visą Jonavos sporto areną!

Ketvirtfinalio serijos su Šiaulių „Šiauliais-7Bet“ rungtynių datos:

gegužės 1 d. 18:30 Jonavos „CBet“ – Šiaulių „Šiauliai-7Bet“

gegužės 3 d. 18:50 Šiaulių „Šiauliai-7Bet“ – Jonavos „CBet“

gegužės 6 d. 18:50 Jonavos „CBet“ – Šiaulių „Šiauliai-7Bet“

Jei prireiks 4-5 serijos susitikimų, jie bus žaidžiami gegužės 8 bei 10 dienomis.

Startuoja bilietų prekyba į pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą tarp Jonavos ir Šiaulių komandų

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 29 Apr 2022 10:12:07 +0300
<![CDATA[Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava  ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prie-projekto-lietuvos-mazuju-zaidynes-ir-vel-jungiasi-jonava https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prie-projekto-lietuvos-mazuju-zaidynes-ir-vel-jungiasi-jonava Projektą „Lietuvos mažųjų žaidynės“ jau aštuntus metus organizuoja ir koordinuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).  Projekte gali dalyvauti visos užsiregistravusios Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigos, jų ugdytiniai ir pedagogai. Lietuvos mažųjų žaidynės šiemet sulaukė rekordiškai daug dalyvių – per 42 tūkst. ikimokyklinio amžiaus vaikų iš 52 Lietuvos savivaldybių, jų tarpe – ir Jonavos.

Žaidynės vykdomos trimis etapais. Šių metų kovo mėnesį baigėsi pirmasis etapas, o nuo balandžio mėnesio žaidynių dalyviai įsitraukė į antrąjį etapą. Šiose žaidynėse kelis metus dalyvauja ir Jonavos lopšelis darželis „Lakštingalėlė“, įsitraukęs į antrąjį etapą, kuriam pasibaigus, pedagogai suformuos ugdytinių komandą, kuri atstovaus įstaigą III -ajame etape.

Jonavos lopšelis darželis „Lakštingalėlė“ su nekantrumu laukia trečiojo žaidynių etapo, kuomet žaidynių festivaliai vyks penkiuose Lietuvos miestuose, jų tarpe – ir Jonavoje, Jonavos sporto arenoje gegužės 8 dieną. Skaičiuojama, kad žaidynių festivalyje Jonavoje dalyvaus net 36 darželiai, iš kurių 6 – Jonavos rajono.   

Primenama:

2016 m. metais projekte dalyvavo 180 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos. 10000 vaikų savo ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir Lietuvos mažųjų žaidynių etapuose varžėsi 50-tyje atkrintamųjų rungtynių dėl bilieto į finalinį festivalį.

2017 m. „Lietuvos mažųjų žaidynėse“ dalyvavo 210 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš visos Lietuvos. Finalinis festivalis įvyko balandžio 22 d. Jonavoje.

2018 m. į projektą įsijungė 213 ikimokyklinių ugdymo įstaigų, kurios turėjo galimybę dalyvauti net keturiuose finaliniuose festivaliuose, kurie vyko Alytuje, Panevėžyje, Palangoje ir Jonavoje.

2019 m. žaidynėse dalyvavo 269 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Tai – trečdalis visų Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Mažieji ir vėl džiaugėsi keturiais finaliniais festivaliais Alytuje, Panevėžyje, Palangoje ir Jonavoje.

Lietuvos mažųjų žaidynių pagrindas – skirtingų estafečių varžybos, kuriuos yra organizuojamos trimis etapais. Pirmajame etape dalyvauja visi įstaigos ugdytiniai ir bendruomenė. Antrajame etape įstaigos deleguoja komandą (3 mergaitės, 3 berniukai) atstovauti darželį. Šiame etape komandos turi galimybę gauti kvietimą į 3 etapą - festivalį. Trečiasis etapas - 4 festivaliai, kuriuose visi dalyviai tampa nugalėtojais. Siekiama, kad kuo daugiau vaikų patirtų džiaugsmą ir pozityvias emocijas sportuodami.

Žaidynių estafetės yra sukuriamos ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų taip, kad būtų ugdomi įvairūs ikimokyklinio amžiaus vaikų fiziniai gebėjimai, tad „Lietuvos mažųjų žaidynėse“ svarbiausia yra taisyklingas vaikų fizinis ugdymas ir olimpinių vertybių, tokių kaip draugystė, tobulėjimas ir pagarba, diegimas.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

 

Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava  

Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   Prie projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ ir vėl jungiasi Jonava   ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 28 Apr 2022 13:05:11 +0300
<![CDATA[Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atgarsiai-po-jonavoje-prauzusio-mma-cempionato-sveciai-gyre-miesta-bei-rengini-varzybas-organizaves-faiteris-dekoja-visiems-prisidejusiems https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atgarsiai-po-jonavoje-prauzusio-mma-cempionato-sveciai-gyre-miesta-bei-rengini-varzybas-organizaves-faiteris-dekoja-visiems-prisidejusiems Praėjusį savaitgalį, balandžio 23-ąją, Jonavos sporto arenoje vyko Atviras Baltijos MMA čempionatas. Jame varžėsi beveik 200 dalyvių. 
 
Sulaukė pagalbos
 
Čempionatą organizavo sporto klubas ,,Faiteris", pirmuosius organizacinius darbus pradėjęs dar 2021-ųjų rudenį. 

 
,,Visų pirma, reikėjo suderinti daugybę klausimų su Lietuvos MMA federacija. Ji derinosi su kitų šalių federacijomis tam, kad nesidubliuotų renginiai. Reikia pastebėti, kad varžybų grafikai labai įtempti ir nėra paprasta su visais susiderinti.
 
Tačiau mes turime išsikovoję gerą vardą - Baltijos MMA čempionatus "Faiteris" organizuoja jau 5 metus. Dėl to mūsų renginius jau puikiai žino kiti kolegos, o tai palengvina derybų klausimus su užsienio federacijomis. Tuo pačiu metu tariamasi ir su Jonavos rajono savivaldybe, Jonavos kūno kultūros ir sporto centru, Jonavos sporto arena, kuri dažnai būna užimta.
 
Labai smagu, kad jaučiame didelį palaikymą iš savivaldos, gerbiamo Jonavos mero Mindaugo Sinkevičiaus, Seimo nario Eugenijaus Sabučio, visada draugiško ir pozityviai nusiteikusio JKKSC darbuotojų kolektyvo.

Noriu dar kartą padėkoti jiems visiems. Mums tai - labai svarbu", - paklaustas apie varžybų organizavimą kalbėjo ,,Faiterio" prezidentas A. Lukošiūnas pridurdamas, kad nuolatinė pagalba juntama ir iš trenerių Tomo Svirskio, Alberto Kašėtos bei Mato Vaicekausko. 
 
Gyrė miestą
 
A. Lukošiūnas neabejoja, kad Jonavos sporto arena - ideali vieta tokio lygio varžyboms. 
 
,,Nei per maža, nei per didelė. Tiek sportininkai, tiek treneriai iš kitų šalių giria ir ją, ir Jonavos miestą. Ne kartą teko girdėti, kad Jonava - gražus miestelis. Visi pastebi puikiai vystomą infrastruktūrą, skirtą sportui.
 
Žinome, kad svečiai iš užsienio nufilmavo mūsų areną, stadionus, įrenginėjamą baseiną tam, kad parodytų kaip pavyzdį savo miestų politikams", - portalui jonavoszinios.lt pasakojo A. Lukošiūnas.
 
Ne vienas prizininkas 
 
Džiaugiamasi, kad ,,Faiterio" atstovai pademonstravo ir puikius sugebėjimus pačiame Baltijos MMA čempionate: 2-ąsias vietas užėmė Emilis Stankevičius ir Neidas Kniukšta, 3-ąją iškovojo Andriana Nemunaitytė. 
 
,,Didžiuojamės savo klubo sportininkais. Mūsų klube svarbūs yra visi: ir tie kas dalyvauja varžybose bei atstovaują ,,Faiterį", ir tie kas nedalyvauja, bet sportuodami kartu padeda ruoštis joms. Papildome vienas kitą ir kartu tobulėjame", - kalbėjo A. Lukošiūnas. 
 
Čempionate teisėjavo bei savo kvalifikaciją kėlė du klubo atstovai: treneris Matas Vaicekauskas ir klubo narys Jonas Budrikas. 
 
Jonavoje - dar vienos svarbios varžybos
 
Šiek tiek atsipūtusi ,,Faiterio" komanda pradės pasiruošimą  ,,Atvirąjam Baltijos Grappling'o čempionatui".
 
,,Jis vyks gegužės 28-ąją. Netrukus pradėsime organizacinius darbus.  Šis renginys - dar vienas ,,Faiterio" reguliariai organizuojamas renginys.
 
Jame miesto svečiai turės galimybę pasigrožėti kaip kovoja stipriausi Baltijos šalių grappling'o imtynininkai", - pasakojo A. Lukošiūnas.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems

Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems Atgarsiai po Jonavoje praūžusio MMA čempionato: svečiai gyrė miestą bei renginį, varžybas organizavęs ,,Faiteris" dėkoja visiems prisidėjusiems ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 28 Apr 2022 08:57:47 +0300
<![CDATA[Paskutinėse sezono rungtynėse Jonavos „Cbet“ nepasigailėjo prieniškių]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paskutinese-sezono-rungtynese-jonavos-cbet-nepasigailejo-prieniskiu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paskutinese-sezono-rungtynese-jonavos-cbet-nepasigailejo-prieniskiu Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis puikiai atakavo krepšį ir prabėgus 6 minutėms pirmavo 14:10.   Pirmąjį ketvirtį jonaviečiai užbaigė pasinaudodami bonus‘o situacija ir prieniškių greitai susirinktomis pražangomis ir po pirmųjų 10-ies minučių šeimininkai pirmavo 24:20.

Antrasis ketvirtis prasidėjo kur kas kietesne šeimininkų gynybą ir tai leido „CBet“ krepšininkams padidinti savo pranašumą iki 9 taškų. Antrojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai puikiai kovojo dėl kamuolių puolime, kas leido po dviejų kėlinių pirmauti

Po dviejų kėlinių mūsų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Juan Palacios surinkęs 17 taškų.

Po ilgosios pertraukos kėlinį Jonavos komanda pradėjo su kamuoliu rankose ir po taiklaus Juan Palacios metimo  turimą rezultatą pavyko padidinti dar 2 taškais. Trečiojo kėlinuko pabaigoje svečiams  po stebuklingo Mockaus metimo pavyko priartėti iki 4 taškų.

Lemiamo ketvirčio pradžioje prieniškiai laikėsi rungtynėse ir po taiklių I. Sargiūno baudos metimų rezultatą išlygino 73:73, bet tada J. Palacios ir E. Šaulio tempiami jonaviečiai užbaigė rungtynes pergalingai!

Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo Juan Palacios pelnęs 36 taškus, Edvinas Šeškus pridėjo 16.

Varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo – I. Sargiūnas pelnęs 18 taškų.

Jonavos „CBet“ reguliariajame sezone iškovojo 16 pergalių ir patyrė 14 pralaimėjimų. Atkrintamosios „Betsafe-LKL“ kovos prasidės jau šį sekmadienį.

Jonavos "CBet" inf. 

Paskutinėse sezono rungtynėse Jonavos „Cbet“ nepasigailėjo prieniškių

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 28 Apr 2022 08:03:33 +0300
<![CDATA[Jonavietis T. Lėmanas – Europos jaunimo bokso čempionate]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietis-t-lemanas-europos-jaunimo-bokso-cempionate https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietis-t-lemanas-europos-jaunimo-bokso-cempionate Bulgarijos sostinėje, Sofijoje, balandžio 14- 21 dienomis vyko Europos jaunimo bokso čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinei atstovavo ir jonavietis, Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) auklėtinis Tomas Lėmanas.

Svorio kategorijoje iki 86 kg Tomas Lėmanas ketvirtfinalyje taškais 0:5 pralaimėjo bulgarui Georgui Stojanovui, kuris ir tapo Europos jaunimo bokso čempionu. Turnyrinėje lentelėje Tomas Lėmanas liko penktas.

Lapkričio mėnesį Ispanijoje vyks Pasaulio jaunimo bokso čempionatas. Šiam čempionatui besiruošiančios Lietuvos rinktinės sudėtyje taip pat bus Tomas Lėmanas.

Jonavos KKSC inf. 

Nuotraukoje T. Lėmanas su raudona apranga

 

Jonavietis T. Lėmanas – Europos jaunimo bokso čempionate

Jonavietis T. Lėmanas – Europos jaunimo bokso čempionate ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 28 Apr 2022 06:00:28 +0300
<![CDATA[Lietuvos Solo Latino ir Caribbean style šokių čempionate – klubo “Vėtra” atstovės sėkmė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-solo-latino-ir-caribbean-style-sokiu-cempionate-klubo-vetra-atstoves-sekme https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-solo-latino-ir-caribbean-style-sokiu-cempionate-klubo-vetra-atstoves-sekme Pirmą kartą Lietuvos šokių istorijoje Druskininkuose vyko 2022 m. Lietuvos Solo Latino ir Caribbean style šokių čempionatas. Solo šokių programa įtraukta į sporto kategoriją. Vyko čempionatas ir pirmenybės pagal atskiras grupes.

Jonavos sportinių šokių klubo “Vėtra” atstovė, Austėja Paškevičiūtė, varžėsi  “Jauniai II” iki 16 m. grupėje ir aplenkusi savo varžoves iš kitų miestų, pateko į finalą bei iškovojo ketvirtąją vietą tarp didžiųjų Lietuvos miestų sportininkių.

Malonus jaunosios šokėjos darbo įvertinimas motyvuoja dar labiau stengtis ir siekti užsibrėžto tikslo.

Austėjos atsakingumą ir atkaklumą pažymi  ir jos treneriai, Dalia ir Michailas Ržeuskiai.

"Vėtra" inf. ir nuotr. 

Lietuvos Solo Latino ir Caribbean style šokių čempionate – klubo “Vėtra” atstovės sėkmė

Lietuvos Solo Latino ir Caribbean style šokių čempionate – klubo “Vėtra” atstovės sėkmė ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 27 Apr 2022 11:15:53 +0300
<![CDATA[Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-apsilanke-rukloje-isikurusiame-batalione https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-apsilanke-rukloje-isikurusiame-batalione Jonavos „CBet“ komandos atstovai viso sezono metu ne tik daug treniruojasi bei žaidžia rungtynių, bet ir aktyviai įsilieja į Jonavoje ar Jonavos apylinkėse verdantį bendruomenės gyvenimą.  

Pirmadienį Virginijus Šeškus ir didžioji dalis jo treniruojamos komandos apsilankė Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalione Rukloje.  

Krepšininkams apie bataliono struktūrą, naudojamą techniką bei kasdienį gyvenimą pasakojo štabo viršininkas majoras Žilvinas Čerškus. Dauguma krepšininkų ne tik klausėsi profesionalių įžvalgų, bet ir patys aktyviai dalyvavo diskusijoje, išbandė karinę techniką ir turiningai praleido popietę. 

Po susitikimo Ž. Čerškus ir V. Šeškus apsikeitė simbolinėmis atminimo dovanomis, pasidarė bendrą nuotrauką ir atsisveikino iki kitų susitikimų Jonavos sporto arenoje.  

Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione

Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione Jonavos krepšininkai apsilankė Rukloje įsikūrusiame batalione ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 26 Apr 2022 09:30:21 +0300
<![CDATA[Jonaviečių pergalės savaitgalį vykusiose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciu-pergales-savaitgali-vykusiose-olimpinio-vicecempiono-antano-mikeno-memorialo-sportinio-ejimo-varzybose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciu-pergales-savaitgali-vykusiose-olimpinio-vicecempiono-antano-mikeno-memorialo-sportinio-ejimo-varzybose Balandžio 23 dieną Birštono stadione jau 36 kartą vyko vienos iš seniausių tradicinių sportinio ėjimo varžybų Lietuvoje - olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialas.  

Šiose varžybose, pirmą kartą, 1000 m sportinio ėjimo rungtyje, jauniausių mergaičių grupėje, visą nugalėtojų pakylą užėmė Jonavos KKSC sportininkės. Nugalėtoja tapo Ieva Kliokmanaitė, antrąja finišavo Aistė Klapatauskaitė, trečia finišą pasiekė Almilė Povilavičiūtė. Visos mergaitės apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais. Per žingsnelį nuo nugalėtojų pakylos liko 3000 m nuotolyje startavusi Austėja Runkėvič. Tą patį nuotolį įveikę Danielius Kuznecovas ir Dominykas Bogomolnikovas atitinkamai užėmė 5 ir 6 vietas. Vyresnių mergaičių grupėje, gerindama asmeninį rekordą daugiau nei pusę minutės, penkta 1000 m nuotolyje finišavo Orinta Stanevičiūtė.  

Aukštos vietos šiose varžybose papildė mūsų sportininkų "taškų kraitelę"  reitinguose Lietuvos Eksėjikų klubo taurės varžybose. Ši taurė yra etapinė, ją sudaro 8 sportinio ėjimo varžybos. Sezono pabaigoje bus apdovanoti kiekvienos amžiaus grupės šeši geriausi ėjikai.  

Jonaviečių pergalės savaitgalį vykusiose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose

Jonaviečių pergalės savaitgalį vykusiose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose Jonaviečių pergalės savaitgalį vykusiose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose Jonaviečių pergalės savaitgalį vykusiose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose Jonaviečių pergalės savaitgalį vykusiose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose Jonaviečių pergalės savaitgalį vykusiose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 26 Apr 2022 08:56:45 +0300
<![CDATA[Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-taure-2022-su-discmania-iii-etapas-pusynas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-taure-2022-su-discmania-iii-etapas-pusynas Praėjusį savaitgalį įvyko trečiasis Lietuvos diskgolfo taurės etapas, kuris vyko Jonavos rajone esančiame privačiame Pušyno diskgolfo parke. Šiai dienai tai pats sudėtingiausias diskgolfo parkas Lietuvoje.  Varžybos šiame parke visada pareikalauja daug jėgų ir ištvermės iš sportininkų. Parkas yra slėnyje, kuris apsuptas kalnais. Būtent dėl neeilinio reljefo varžytis čia visada sudėtinga. 

Turnyras ir vėl buvo pilnutėlis dalyvių. 90 sportininkų, o tai yra maksimalus dalyvių skaičius, kuris po truputį jau pradeda nestebinti. Diskgolfas tikrai sparčiai auga Lietuvoje. Matomas didelis susidomėjimas iš žmonių. Dažnai tenka praeiviams paaiškinti, ką mes čia mėtome ir kodėl. Papasakojus pagrindines taisykles kelias sakiniais, žmonės dažnai maloniai nustemba ir sako, kad norės išmėginti patys.  Taip su kiekvienais metais atsiranda vis daugiau žaidžiančių, o dažnai net ir rimtai užsiiminėjančių šia sporto šaka žmonių. 

Orai šiais metai Lietuvos diskgolfo taurės negaili. Jeigu pirmame etape turėjome kovoti su pastoviu ir didžiuliu vėju, tai trečiasis etapas buvo kardinaliai kitoks, bet ne ką mažiau blogas. Vėjo nebuvo, tačiau lietus lijo nuo pat ankstyvo ryto iki vakaro, kol pasibaigė varžybos. Visi sportininkai tiesiogine ta žodžio prasme buvo tarsi po maudynių. Šlapi iki ausų galiukų. 

Taurės etape varžėsi dalyviai iš visos Lietuvos, kurie buvo suskirstyti į 6 divizionus:

MPO - Atviras

FPO - Atviras moterų

MP40 - Vyrų 40+

FP40 - Moterų 40+

MP50 - Vyrų 50+

MJ18 - Jaunimo iki 18 

Atviro diviziono nugalėtoju po įtemptos kovos tapo Laurynas Rimavičius iš Panevėžio, antrąją vietą užėmė Gabrielius Gricius iš Vilniaus, o trečiaja vieta dalinosi Mindaugas Pošius iš Vilniaus ir Dominykas Budrys iš Kulautuvos. 

Atvirame moterų divizione pirmąją vietą užėmė daugkartinė Lietuvos čempionė Mireta Jurgelevičiūtė iš Jonavos. Antrąja vieta džiaugėsi Oksana Žukauskienė iš Klaipėdos, o trečia liko Loreta Simutė iš Klaipėdos. (Pagrindinėje nuotraukoje).

Vyrų 40+ divizione nugalėjo jonaviškis Miroslavas Jurgelevičius, antrą trečią vietas pasidalino po lygiai sužaidęs, Mindaugas Likas iš Kauno ir Feliksas Kalibatas iš Vilniaus. 

Moterų 40+ diviziono nugalėtoja tapo Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos r. , antrą vietą užėmė Daiva Skrupskelienė iš Panevėžio. Trečią vietą atiteko Danguolei Kriaučiūnienei iš Panevėžio. 

Vyrų 50+ divizione nugalėjo  Vilnietis Petras Tarasevičius, antroji vieta iškeliavo į Gargždus Antanui Stonkui, o Vaidas Mitkevičius iš Gargždų iškovojo trečiąją vietą. 

Jaunimo iki 18 metų divizione geriausią ir vienintelį rezultatą divizione pademonstravo Andrius Patruševas iš Jonavos r. 

Sezonas po truputį įsibėgėja, tikėtina , kad su artėjančia vasara ateis ir geresni orai. O su gerais orais įprastai pagerėja ir rezultatai. Sekantis etapas jau gegužės 7-8 dienomis Zarasų r. Nedožinkos diskgolfo parke.

 

Chilli Disc Golf direktorius

Karolis Lukoševičius

 

 

Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas

Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas Lietuvos diskgolfo taurė 2022 su Discmania - III etapas, Pušynas ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 26 Apr 2022 07:14:48 +0300