Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[Jonavos „Vikingai“ sekmadienį namuose pradeda naująjį Futsal A lygos sezoną]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-vikingai-sekmadieni-namuose-pradeda-naujaji-futsal-a-lygos-sezona https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-vikingai-sekmadieni-namuose-pradeda-naujaji-futsal-a-lygos-sezona Jau šį sekmadienį startuoja naujasis OPTIBET Futsal A lygos sezonas, kuriame, kaip ir pernai, dalyvaus 10 komandų. Tarp dalyvaujančiųjų Lietuvos aukščiausios lygos salės futbolo čempionate – ir Jonavos reprezentacinė salės futbolo komanda „Vikingai“.

 

Jonavos ekipa pirmąsias Futsal A lygos rungtynes žais spalio 17 dieną 16 valandą namuose – Jonavos sporto arenoje. Praėjusių metų vicečempionams „Vikingams“ iššūkį sezono starte mes A lygos debiutantai FC Klaipėda City.

 

Po be žiūrovų vykusio praėjusio sezono, šiemet sirgaliai ir vėl gali grįžti į arenas, todėl kviečiami visi salės futbolui neabejingi jonaviečiai palaikyti savo miesto komandą naujoje kelionėje pergalių link. Į Jonavos sporto areną patekimas galimas tik su galimybių pasu, o visų rungtynių metu privalomas nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas.

Jonavos „Vikingai“ sekmadienį namuose pradeda naująjį Futsal A lygos sezoną

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 15 Oct 2021 19:17:55 +0300
<![CDATA[Savaitgalį tęsis Baltijos moterų tinklinio lygos kovos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-tesis-baltijos-moteru-tinklinio-lygos-kovos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-tesis-baltijos-moteru-tinklinio-lygos-kovos Savaitgalį tęsis kovos Baltijos moterų tinklinio čempionate. Moterų ekipoms - esčių iššūkis. Visos trys Lietuvos ekipos priims viešnias iš Estijos.

Šeštadienį 16 val. Jonavos sporto arenoje „Aušrinė-KKSC“ susitiks su Talino „Audentes SG-NK“, 18 val. turnyro lyderė Kauno „Kauno-VDU“ ekipa ASU salėje kausis su Tartu „TU-Bigbank“ klubu, o Alytaus „Prekyba-Parama“ 18 val. Tinklinio centre žais su Veru „Barros-Voru VK“ ekipa.

Sekmadienį 12 val. „Prekyba-Parama“ žais su „TU-Bigbank“, tuo pat metu kausis „Kaunas-VDU“ bei „Barrus-Voru VK“, o 15 val. įvyks „Aušrinės-KKSC“ ir Talino „Tallinna Ulikool-Kikas“ akistata.

Savaitgalio rungtynių tvarkaraštis:

Šeštadienis

16 val. Moterys. Jonavos „Aušrinė-KKSC“ – Talino „Audentes SG-NK“ (Jonavos sporto arena)
18 val. Moterys. Alytaus „Prekyba-Parama“ – „Barrus-Voru VK“ (Alytaus tinklinio centras)
18 val. Moterys. „Kaunas-VDU“ – Tartu „TU-Bigbank“ (ASU sporto salė)
19 val. Vyrai. Gargždų „Amber-Arlanga“ – „RTU-Robežsardze-Jūrmala“ (Gargždų sporto centro salė)

Sekmadienis

12 val. Moterys. Alytaus „Prekyba-Parama“ – Tartu „TU-Bigbank“ (Alytaus tinklinio centras)
12 val. Moterys. „Kaunas-VDU“ – „Barrus-Voru VK“ (ASU sporto salė)
15 val. Moterys. Jonavos „Aušrinė-KKSC“ – „Tallinna Ulikool-Kikas“ (Jonavos sporto arena)
16 val. Vyrai. Gargždų „Amber-Arlanga“ – „VK Biolars-Jelgava MSG“ (Gargždų sporto centro salė)Lietuvos Tinklinio Federacijos inf. 

Savaitgalį tęsis Baltijos moterų tinklinio lygos kovos

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 15 Oct 2021 13:36:00 +0300
<![CDATA[Jonavos „CBet“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir stipriai sutvirtino savąsias pozicijas KMT turnyro grupių etape]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-iskovojo-ketvirtaja-pergale-is-eiles-ir-stipriai-sutvirtino-savasias-pozicijas-kmt-turnyro-grupiu-etape https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-iskovojo-ketvirtaja-pergale-is-eiles-ir-stipriai-sutvirtino-savasias-pozicijas-kmt-turnyro-grupiu-etape Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo greitu krepšiniu ir abi komandos nestrigo puolime. Likus žaisti dar 3 minutes pirmajame kėlinyje Jonavos komanda jau buvo pelniusi 24 taškus. O po pirmojo kėlinuko pirmavome 28:23.

Antrasis kėlinukas šiek tiek ramesniu tempu nei pirmasis ir abi komandos protingiau naudojo komandines pražangas. Visgi pirmieji į priekį šovė mūsų krepšininkai po Evaldo Šaulio taiklių trijų baudos metimų pirmavo 42:30. Jonaviečiai kėlinuko pabaigoje dar labiau šovė į priekį ir po V. Kozio realizuotų baudos metimų uždarė kėlinį pirmaudami daugiau nei įtikinamai 54:33 

Po didžiosios pertraukos aktyviau kėlinuką pradėjo svečiai iš Kėdainių, tačiau po minutinės pertraukėlės reikalai stojo į savas vietas ir tęsėme varžovų triuškinimą ir po trijų kėlinukų pirmavome 70:49.

Ketvirtajame kėlinyje komandos sumažino rungtynių tempą, turbūt galvodamos apie pirmadienio susitikimą ir per daug bedėjo pastangų. Jonaviečiai užbaigė susitikimą be didesnių problemų ir šventė pergalę rezultatu 83:70.

bcjonava.lt

Jonavos „CBet“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir stipriai sutvirtino savąsias pozicijas KMT turnyro grupių etape

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 15 Oct 2021 12:34:32 +0300
<![CDATA[TOP SPORT Lietuvos tinklinio čempionatai startuoja su padidėjusiu komandų skaičiumi]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/top-sport-lietuvos-tinklinio-cempionatai-startuoja-su-padidejusiu-komandu-skaiciumi https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/top-sport-lietuvos-tinklinio-cempionatai-startuoja-su-padidejusiu-komandu-skaiciumi Jau šį savaitgalį bus duotas startas TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionatui. Dar po savaitės prasidės ir moterų pirmenybės. Naujas sezonas pasižymės didesniu komandų skaičiumi bei, tikėtina, atkakliomis kovomis.

Aukščiausioje Lietuvos vyrų lygoje varžysis penkios komandos. Priminsime, kad praėjusiais metais dalyvavo keturios ekipos.

Lietuvos ekipos, šį sezoną dalyvaujančios Baltijos čempionatuose, prie savo šalies pirmenybių prisijungs nuo atkrintamųjų varžybų. Tam neprieštaravo kitos Lietuvos čempionatų dalyvės.

„Asmeniškai norėčiau, kad stipriausios Lietuvos komandos mūsų šalies čempionate dalyvautų pilnai, bet suprantu, kad ekipos nėra turtingos ir kiekvienas centas yra brangus. Kadangi visi klubai pritarė, mes tam nenorėjome trukdyti“, - sakė LTF viceprezidentas salės tinkliniui Andrius Gaidys.

TOP SPORT Lietuvos vyrų čempionate dalyvaus Marijampolės „Sūduva“, Šiaulių „Elga-Master Idea-SC Dubysa“, Kauno „RIO-Startas“, naujokas Vilniaus universitetas bei nuo atkrintamųjų varžybų prisijungsianti čempionė ir vienintelė „Credit24“ Baltijos Čempionų lygos dalyvė iš Lietuvos – Gargždų „Amber-Arlanga“.

Vyrų pirmenybės vyks keturių ratų sistema. Atkrintamosios varžybose prisijungs ne tik „Amber-Arlanga“, bet ir stipriausios I lygos komandos.

Taigi, I lygos ekipos teoriškai turi šansų tapti Lietuvos čempione. TOP SPORT Lietuvos vyrų I lygos pirmenybės šį sezoną bus taip pat labai įdomios, nes jose išvysime net 8 klubus. Turnyre dalyvaus Gargždų „Amber Volley“, Kauno „Startas-TPS“, Kauno „Marito“, Kauno „RIO-Startas 2“, „Kelmė“, Palangos „Vakarų tinklinis“, Panevėžio sporto centras ir Raseinių „Lūšis Volley“.

Moterų pirmenybėse išvysime aštuonias ekipas. Pernai varžėsi septyni klubai.

Moterų turnyre nuo atkrintamųjų varžybų prisijungs Kauno „Kaunas-VDU“, Alytaus „Prekyba-Parama“ ir Jonavos „Aušrinė-KKSC“. Nuo čempionato pradžios kausis naujai įkurta Gargždų „Amber Volley“ ekipa, Vilniaus „SM Tauras-VTC“ ir Vilniaus universitetas bei dvi Kauno komandos – LSU ir naujokė „Starto-Viktorijos“ ekipa.

„Džiugu, kad prie moterų pirmenybių prisijungė Kauno „Startas“. Ši Kauno ekipa sudaryta Lietuvos U17 rinktinės pagrindu. Tai buvo trenerės Jolitos Kontvainienės iniciatyva ir mes labai džiaugiamės tokia idėja. Jaunoms žaidėjoms tai bus labai naudinga ruošiantis Europos čempionato atrankai“, - sakė A. Gaidys.

LTF viceprezidentas sutiko, kad beveik visos komandos reguliariajame sezone bus panašaus pajėgumo, todėl intrigos tikrai turėtų būti nemažai.

Moterų pirmenybės vyks dviejų ratų sistema. Prieš atkrintamąsias varžybas pagal Baltijos lygos rezultatus pirmąsias tris pozicijas užims minėtos Kauno, Alytaus ir Jonavos ekipas.

„Visoms komandoms norėčiau palinkėti išsikelti tikslus ir žinoti, ką jos nori pasiekti. Viena yra visą laiką stovėti ir suktis tame pačiame rate. Daug geriau yra progresuoti ir siekti tikslo“, - teigė A. Gaidys.

A. Gaidys pasidžiaugė, kad Lietuvos čempionatai turi pagrindinį rėmėją: „Jau ketverius metus bendradarbiaujame su TOP SPORT ir ši įmonė toliau lieka su tinkliniu. Džiugu, kad ilgametė partnerystės buvo pratęsta, nes nedaug tokių rėmėjų yra, kurie norėtų padėti sportui“.

Savaitgalio rungtynių tvarkaraštis:

Šeštadienis, 14 val.: Šiaulių „Elga-Master Idea-SC Dubysa“ – Marijampolės „Sūduva“

Sekmadienis, 14 val.: Kauno „RIO-Startas“ – Vilniaus universitetas

Lietuvos Tinklinio Federacijos inf. 

 

TOP SPORT Lietuvos tinklinio čempionatai startuoja su padidėjusiu komandų skaičiumi

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 14 Oct 2021 10:00:29 +0300
<![CDATA[L. Kisielius: sezono pradžioje rezultatai geri, bet svarbiausia ir toliau gerinti žaidimą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/l-kisielius-sezono-pradzioje-rezultatai-geri-bet-svarbiausia-ir-toliau-gerinti-zaidima https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/l-kisielius-sezono-pradzioje-rezultatai-geri-bet-svarbiausia-ir-toliau-gerinti-zaidima Ketvirtadienio vakarą Jonavos sporto arenoje pirmą kartą šį sezoną susitiks Jonavos „CBet“ ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai. Tai bus trečiasis KMT turnyro turas. Abiems komandoms iki šiol sekėsi skirtingai: jonaviečiai per du susitikimus yra iškovoję vieną pergalę (1-1), kėdainiškiai dar nėra laimėję nei sykio (0-2).

L. Kisielius: sezono pradžioje rezultatai geri, bet svarbiausia ir toliau gerinti žaidimą

Kėdainių ekipa yra labai jauna - daugiau nei pusė komandos 7 žaidėjai yra iki 21 – erių metų. Tačiau mūsų komandos kapitonas to sureikšminti nebuvo linkęs ir teigė: „Amžius tik skaičius“ ir abi komandos turi spręsti savas problemas aikštelėje.

Rytojaus svečiai bendrai sezono pradžioje per penkis susitikimus yra patyrę keturias nesėkmes, iš kurių net trys susitikimai pralaimėti vos 2 taškų skirtumu. Kai kuriuose susitikimuose, kėdainiškiams trūko iki pergalės labai mažai, bet L. Kisielius teigė, kad „Praėjus šiek tiek laiko nieks neatsimins keliais taškais tu laimėjai, ar pralaimėjai, o atsimins tik faktą kuri komanda šventė pergalę.“

Su rytojaus svečiais žaisime du susitikimus paeiliui, tai bus pirmas kartas šį sezoną, kai rungtyniausime su ta pačia komandą kelis kartus iš eilės. „Kiekvienos rungtynės turi naują istoriją, o visi susitikimai reikšmingi ir svarbu toliau gerinti žaidimą“ – teigė jonaviečių puolėjas.

Po išvykos į Pasvalį laiko atgauti jėgas ir pasiruošti ketvirtadienio namų rungtynėms nebuvo daug, tad mums ypatingai svarbus jūsų palaikymas! Tai bus pirmosios KMT turnyro rungtynės namuose priimant Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandą. Susitikimo su Kėdainių ekipa pradžia – 18:00.

Kviečiame ketvirtadienio vakarą visus praleisti Jonavos Sporto Arenoje ir triukšmingai sutikti „Nevėžį-Optibet“! Kėdainių ekipa dar nėra iškovojusi pergalių ir yra labai pavojingoje Citadele KMT turnyrinės lentelės vietoje, todėl visi turime apginti savo namų aikštę.

Bilietus į ketvirtadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

L. Kisielius: sezono pradžioje rezultatai geri, bet svarbiausia ir toliau gerinti žaidimą

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 13 Oct 2021 15:32:28 +0300
<![CDATA[J. Palacios ispanų kalbos pamokėlės Jonavos "CBet" krepšininkams]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-palacios-ispanu-kalbos-pamokeles-jonavos-c-bet-krepsininkams https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-palacios-ispanu-kalbos-pamokeles-jonavos-c-bet-krepsininkams Šiandien pasaulyje minima ispanų kalbos diena, tad turime jums parengę nuotaikingą video su J. Palacios pamokėlėmis Jonavos  „CBet“ krepšininkams!

Ispaniškus žodžius bandė ištarti: Edvinas Šeškus, Justinas Ramanauskas, Vitalijus Kozys, Lachlan Anderson, Jackson Dubinski.

J. Palacios ispanų kalbos pamokėlės Jonavos "CBet" krepšininkams

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 12 Oct 2021 09:23:11 +0300
<![CDATA[Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/baltijos-moteru-tinklinio-lygos-virsuneje-dvi-lietuvos-komandos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/baltijos-moteru-tinklinio-lygos-virsuneje-dvi-lietuvos-komandos Savaitgalį Baltijos moterų tinklinio čempionate pergalių serijas pratęsė Kauno „Kauno-VDU“ ir Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komandos. Po savaitgalio kovų jos pakilo į pirmąsias dvi vietas turnyro lentelėje.


Jonavos „Aušrinė-KKSC“ dramatiškose rungtynėse namuose 3-2 (25:16, 15:25, 25:23, 17:25, 15:9) įveikė Rygos RSU-MVS (Latvija) ekipą.


Jonavos ekipą į priekį vedė Jekaterina Kovalskaja. Jos sąskaitoje – 19 taškų. Po 13 taškų surinko Simona Vaičiukynaitė ir Emilija Želvytė, 10 – Agnė Vaičiulytė.


„Manau, kad pirmuosiuose setuose tiesiog nesusižaidėme, šiek tiek valdė stresas, nebuvo priėmimo, bet galiausiai penktajame sete įžengėme į aikštelę kaip stipri komanda, žaidėme draugiškai ir pasiekėme pergalę. Emocijos tikrai geros“, - po rungtynių sakė A. Vaičiulytė.
Abejas rungtynes laimėjusi „Aušrinė-KKSC“ (5 tšk.) turnyro lentelėje pakilo į antrąją vietą.


Lietuvos čempionė Kauno „Kauno-VDU“ ekipa pergalių seriją pratęsė iki trijų. Kaunietės savo aikštėje 3-1 (25:22, 25:14, 24:26, 25:23) įveikė Rygos RVS-LU (Latvija) tinklininkes.


19 taškų Kauno klubui pelnė Viltė Bogdanovič, 11 – Ida Marija Savukynaitė, 10 – Eglė Makauskaitė.


Su 9 taškais „Kaunas-VDU“ yra vienvaldis pirmenybių lyderis.


Beje, abi šios ekipos šiemet dalyvaus ir CEV Iššūkio taurės varžybose.


Antrosios pergalės turnyre nepavyko iškovoti Alytaus „Prekybai-Paramai“. Ji namuose 0-3 (25:27, 22:25, 17:25) pralaimėjo RVS-LU komandai.


Šeimininkėms 13 taškų pelnė Anastasija Žestkova, 10 – Anastasija Sebekina. Alytaus ekipa su 2 taškai turnyro lentelėje yra devinta.


Kitą savaitgalį visos trys Lietuvos komandos vėl žais namuose, tik šįkart mūsų šalyje viešės Estijos klubai. 


Šeštadienį „Aušrinė-KKSC“ susitiks su Talino „Audentes SG-NK“, „Kaunas-VDU“ – su Tartu „TU-Bigbank“, o „Prekyba-Parama“ – su Veru „Barrus-Voru VK“. Sekmadienį kaunietės ir alytiškės apsikeis varžovėmis, o „Aušrinė-KKSC“ išmėgins jėgas su Talino „Tallinna Ulikool-Kikas“ tinklininkėmis.

Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos

Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos Baltijos moterų tinklinio lygos viršūnėje – dvi Lietuvos komandos ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 11 Oct 2021 11:22:56 +0300
<![CDATA[Senjorų mažojo futbolo pirmenybes laimėjo Šiaulių VFK komanda]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/senjoru-mazojo-futbolo-pirmenybes-laimejo-siauliu-vfk-komanda https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/senjoru-mazojo-futbolo-pirmenybes-laimejo-siauliu-vfk-komanda Vilniuje finišavo pirmosios Lietuvos senjorų 60+ mažojo futbolo 8x8 varžybos. Lemiamose rungtynėse šiauliečiai įveikė Utenos senjorus ir tapo šių pirmenybių nugalėtojais.

Dvikova vyko be kompromisų, persvara priklausė tai vienai, tai kitai komandai, abi ekipos viena kitai nenusileido ir kovojo dėl pergalės. Rungtynėms įpusėjus atsirado gražių žaidybinių epizodų. Šiauliečiai žaidė atsargiai, nes jiems pakako ir lygiųjų. Tačiau viskas susiklostė dar geriau – uteniškių gynėjų noras padėti savo puolėjams virto klaida šiauliečiams ir jie pelnė pergalingą įvartį, taip oficialiai garantuodami sau nugalėtojų vardus.

Dvikova tarp Kauno ir Jonavos senjorų buvo pažymėta pastarosios ekipos klaidomis, mat tris varžovų klaidas gynyboje kauniečiai pavertė įvarčiais. Jonaviečiai vėliau reabilitavosi jau su titulą užsitikrinusia Šiaulių komanda sužaisdami 0:0.

Vilniaus senjorai, nugalėję Utenos atstovus, čempionate laimėjo antrąją vietą, trečioji atiteko uteniškiams. Ketvirti liko Kauno senjorai, penkti – jonaviečiai. Taip pat buvo išaiškinti geriausi komandų žaidėjai, jais tapo:

Šiaulių VFK – Virgerdas Kavolis;

Kauno senjorai – Romualdas Lincevičius;

Utenos senjorai – Pavel Chleškov;

Jonavos FVK „Klevas“ – Vytautas Paunksnis;

Vilniaus „Draugai“ – Arūnas Šarka;

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Šiaulių komandos atstovas Raimondas Saldauskas

Vyriausių turnyro žaidėju tapo Vilniaus „Draugų“ atstovas, 78-erių Č. Pečiulis.

Galutinė turnyro lentelė:

 Nuotraukoje: Stovi iš kairės J. Mozeris, A. Janovskis, A. Urbutis, E. Rumševičius, G. Bendinskas, R. Lenartavičius..Sed iš kairės M. Gertman, V. Paunksnis, I. Margelis, V .Fedotovas

Senjorų mažojo futbolo pirmenybes laimėjo Šiaulių VFK komanda

Senjorų mažojo futbolo pirmenybes laimėjo Šiaulių VFK komanda ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 11 Oct 2021 08:26:32 +0300
<![CDATA[Jonavos krepšininkų laukia nelengva dviguba savaitė ir pirmosios Karaliaus Mindaugo taurės rungtynės Jonavoje!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininku-laukia-nelengva-dviguba-savaite-ir-pirmosios-karaliaus-mindaugo-taures-rungtynes-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininku-laukia-nelengva-dviguba-savaite-ir-pirmosios-karaliaus-mindaugo-taures-rungtynes-jonavoje Pirmadienį mūsų ekipa keliaus į Pasvalį, kur sužais ketvirtojo turo LKL rungtynes. Varžovas po truputį atrandantis savąjį žaidimą – „Pieno Žvaigždžių“ klubas. Manto Šerniaus treniruojami pasvaliečiai ne itin sėkmingai pradėjo LKL pirmenybes ir kol kas nėra iškovoję nei vienos pergalės. Nepaisant prastų rezultatų stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje, nurašyti Pasvalio komandos nederėtų, nes paskutinėse Karaliaus Mindaugo Taurės rungtynėse mūsų varžovai nušlavė Alytaus „Dzūkiją“ namuose rezultatu 97:57.

Po išvykos laiko atgauti jėgas ir pasiruošti ketvirtadienio namų rungtynėms nebus daug, tad mums ypatingai svarbus bus jūsų palaikymas! Tai bus pirmosios KMT turnyro rungtynės namuose, priimsime Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandą. Susitikimo su Kėdainių ekipa pradžia – 18:00.

Kviečiame ketvirtadienio vakarą visus praleisti Jonavos Sporto Arenoje ir triukšmingai sutikti „Nevėžį-Optibet“! Kėdainių ekipa dar nėra iškovojusi pergalių Citadele KMT grupių etape, todėl visi turime apginti savo namų aikštę.

Bilietus į ketvirtadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

bcjonava.lt inf.

Jonavos krepšininkų laukia nelengva dviguba savaitė ir pirmosios Karaliaus Mindaugo taurės rungtynės Jonavoje!

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 10 Oct 2021 14:34:35 +0300
<![CDATA[Jonaviečiai atsidarė pergalių sąskaitą KMT turnyre]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-atsidare-pergaliu-saskaita-kmt-turnyre https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-atsidare-pergaliu-saskaita-kmt-turnyre Šiandien Prienų sporto arenoje susitiko Prienų "Labas-GAS" ir Jonavos "CBet" krepšininkai. Pirmajame kėlinyje mūsų krepšininkai buvo itin karšti atakuojant iš toli. Keletas padarytų klaidų gynyboje neleido įgyti didesnės persvaros ir po pirmojo kėlinuko rezultatu Prienuose pirmavome 27:22.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo gerokai klampiau ir šeimininkams buvo pavykę įsiveržti į priekį. Kėlinio pabaigoje mūsiškiai sugebėjo atsakyti į prieniškių fiziškumą ir išeinant į ilgąją pertrauką atsilikinėjo rezultatu 45:43.

Po dviejų kėlinių rezultatyviausiai mūsiškių gretose rungtyniavo Laimonas Kisielius pelnęs 9 taškus. Po 8 pridėjo E. Lecomte ir E. Šeškus.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje vyko permaininga kova. Tribūnose nors ir trūko žiūrovų, emocijos ant parketo liejosi laisvai, abi komandos išnaudojo leistinus pražangų limitus, o Juano Palacioso vedami jonaviečiai išsiveržė į priekį 63:61. Pačioje kėlinuko pabaigoje Virginijus Šeškus užsidirbo techninę pražangą, bet į pertraukėlę išėjome pirmaudami 63:62.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo nuo gynybos, mūsų komanda puikiai stabdė prieniškius, tačiau nerealizuoti tolimi ir baudų metimai neleido įgyti ženklesnio pranašumo. Nervų karas tęsėsi iki paskutinių rungtynių minučių. Likus 18 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po Lecomtes baudų metimų pirmavome 83:80. Gynyboje problemas išsprendę jonaviečiai sugebėjo laimėti baudų metimų lenktynes  susitikimo pabaigoje ir šventė sunkią pirmąją pergalę KMT turnyre rezultatu 85:81.

Jonavos "CBet" inf.

Jonaviečiai atsidarė pergalių sąskaitą KMT turnyre

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 08 Oct 2021 08:31:51 +0300
<![CDATA[Manu Lecomte: sezono pradžioje sužaidėme keletą labai neblogų rungtynių ir norime toliau kaip komanda eiti į priekį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/manu-lecomte-sezono-pradzioje-suzaideme-keleta-labai-neblogu-rungtyniu-ir-norime-toliau-kaip-komanda-eiti-i-prieki https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/manu-lecomte-sezono-pradzioje-suzaideme-keleta-labai-neblogu-rungtyniu-ir-norime-toliau-kaip-komanda-eiti-i-prieki Jonavos  „CBet“ krepšininkai rytoj svečiuose sužais antrąsias Citadele Karaliaus Mindaugo taurės rungtynes su Prienų „LABAS-GAS“ ekipa. Pirmosiose turnyro rungtynėse šioms komandoms sekėsi skirtingai: pirmajame susitikime mūsų krepšininkai išvykoje nusileido Klaipėdos  „Neptūnui“, o prieniškiai iškovojo pirmąją sezono pergalę Kėdainiuose.


Pernai Prienų komandoje rungtyniavęs mūsų komandos įžaidėjas Manu Lecomte sutiko pasidalinti savo mintimis prieš artėjantį rytdienos susitikimą: „Rytoj bus labai smagu susitikti su savo buvusiais komandos draugais ir dabar jau vyriausiuoju treneriu dirbančiu Mariumi Leonavičiumi“. Belgijos rinktinės įžaidėjas prisimindamas praėjusį sezoną, neslėpė gerų prisiminimų: „Mes pernai užėmėme penktąją vietą reguliariajame sezone, ko iš mūsų tikrai niekas nesitikėjo“. 


Paklaustas apie Prienų vyriausiąjį trenerį M. Leonavičių gynėjas pabrėžė, kad jaunasis strategas tikrai nusipelnė šanso dirbti vyriausiojo trenerio pareigose: „Strategas visada gilinasi į krepšinio detales, turi aukštą krepšinio supratimą ir puikiai dirba su komanda“.  


2021-2022 m. sezono išvakarėse prie komandos prisijungęs Manu, džiaugėsi gerėjančiu jonaviečių žaidimu, o šeštadienio pergalė prieš pajėgią Panevėžio „Lietkabelio“ komandą pridės dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. 


Nepaisant gerų prisiminimų iš praėjusio sezono, belgas nuolaidžiauti nežada: „Laukiame gerų, kovingų rungtynių, bet svarbiausia, jog parsivežtume pergalę į Jonavą“.

Rytojaus susitikimo pradžia 18:00. Tiesioginę rungtynių transliaciją tarp Prienų ir Jonavos komandų galėsite stebėti lrt.lt portale.

Jonavos  „CBet“ inf.

Nuotrauka: Laurynas Trimonis

Manu Lecomte: sezono pradžioje sužaidėme keletą labai neblogų rungtynių ir norime toliau kaip komanda eiti į priekį

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 06 Oct 2021 15:09:57 +0300
<![CDATA[Puikus Lietuvos tinklinio komandų startas Baltijos lygoje – galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/puikus-lietuvos-tinklinio-komandu-startas-baltijos-lygoje-galingas-jonaviskiu-startas-su-lygos-zvaigzde https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/puikus-lietuvos-tinklinio-komandu-startas-baltijos-lygoje-galingas-jonaviskiu-startas-su-lygos-zvaigzde Savaitgalį startavo naujasis Baltijos moterų tinklinio lygos sezonas. Visos trys Lietuvos komandos pirmajame ture žaidė namuose ir džiugino pergalėmis savo sirgalius. Abejas savo rungtynes laimėjo Kaunas „Kauno-VDU“, savo vieninteliame susitikime užtikrintą pergalę pasiekė Jonavos „Aušrinė-KKSC“, o Alytaus „Prekyba-Parama“ atsitiesė po pirmos nesėkmės ir taip pat savaitgalį užbaigė pergalinga nata.

Užtikrintos kauniečių pergalės

Lietuvos čempionė „Kauno-VDU“ ekipa šeštadienį savo aikštėje 3-0 (25:17, 25:21, 25:15) įveikė Rygos RSU-MVS (Latvija) komandą. Nugalėtojoms po 8 taškus pelnė Viktorija Dudkina ir Viltė Bogdanovič.

Sekmadienį kaunietės 3-1 (19:25, 25:22, 25:19, 25:17) pranoko „Jelgava“ ekipą. V. Bogdanovič prie pergalės prisidėjo 17 taškų, Gabija Kasperavičiūtė – 14, Ida Marija Savukynaitė – 12.

Kauno komandos lyderė V. Bogdanovič džiaugėsi prasidėjusiu sezonu ir išlaikytu ekipos branduoliu.

„Geras jausmas grįžti į varžybas, ypač kai praėjusį sezoną turėjome labai mažai rungtynių. Sezono pradžia visada yra sunkesnė. Pergales lėmė tai, kad turime ilgą atsarginį suolą, kur kiekvienas žaidėjas yra svarbus, todėl galime išlaikyti žaidimo tempą, - kalbėjo V. Bogdanovič. – Džiugu, kad mūsų komandos branduolys išliko ir galime tęsti darbus, jaučiasi didesnis susižaidimas. Smagu, kad po pertraukos į ekipą sugrįžo Ugnė Lokytė, antrus metus pas mus rungtyniauja V. Dudkina. Jaučiasi, kad jaunimas tobulėja, stengiasi. Tarptautinės varžybos ir darbas treniruotėse duoda savo rezultatus.“

Šeštadienį „Kaunas-VDU“ namuose žais su Rygos RVS-LU (Latvija) ekipa

Galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde

Tarpsezonyje gerokai sustiprėjusi Jonavos „Aušrinės-KKSC“ ekipa sekmadienį savo aikštėje 3-0 (25:11, 25:19, 25:19) sutriuškino Daugpilio „miLATss“ (Latvija) tinklininkes. Šeimininkėms 19 taškų pelnė praėjusiame sezone Alytaus komandai atstovavusi viena rezultatyviausių turnyro žaidėjų Jekaterina Kovalskaja. 9 taškus pridėjo Simona Vaičiukynaitė, 8 – Agnė Vaičiulytė.

„Pažįstu nemažai žmonių, žaidžiančių Jonavos komandoje, taip pat teko girdėti, kad treniruotės čia yra kiek kitokios, todėl norėjosi išeiti iš komforto zonos, kas tikrai svarbu sportininkams. Sulaukusi kvietimo, apsvarsčiau visus variantus ir, tikiuosi, pasirinkau geriausią“, - apie naujos karjeros stotelės pasirinkimą kalbėjo J. Kovalskaja.

Nors pirmasis Baltijos lygos susitikimas baigėsi įtikinama „Aušrinės-KKSC“ pergale, J. Kovalskaja žaidimu nebuvo itin patenkinta.

„Pirmosios rungtynės nėra lengvos ir nesvarbu, prieš kokią komandą žaidžiama. Kūną kausto jauduliukas, nauja aikštelė, noras nepridaryti klaidų, bet ne viskas taip paprasta. Nors sezoną pradėjome pergale, žaidimas nebuvo toks, kokiu galėtume džiaugtis. Daug treniruojamės ir, manau, greitu metu galėsime tiek trenerių štabą, tiek žiūrovus džiuginti kokybiškesniu tinklinio. Šiais metais surinkome labai stiprią komandą, tad tikslai yra tik aukščiausi. Galimybes pamatysime sezono eigoje“, - teigė J. Kovalskaja.

Antrąją pergalę sirgaliams „Aušrinė-KKSC“ sieks padovanoti jau šį šeštadienį, kai namuose priims Rygos RSU-MVS tinklininkes.

Lemiamu momentu parodytas charakteris

Alytaus „Prekyba-Parama“ sezono starte namuose 0-3 (13:25, 18:25, 12:25) pralaimėjo „Jelgava“ ekipai. Alytaus klubui 13 taškų pelnė Anastasija Žestkova, 10 – Anastasija Sebekina.

Kitame mače „Prekyba-Parama“ po įtemptos kovos 3-2 (29:27, 14:25, 17:25, 25:23, 15:11) palaužė RSU-MVS tinklininkes. 19 taškų prie pergalės prisidėjo A. Žestkova, po 12 – Olga Vlasova bei Anastasija Liach.

„Šeštadienio rungtynės nebuvo sėkmingos komandai, darėme daug klaidų. Tai buvo pirmosios sezono rungtynės, todėl visos žaidėjos nesijautė stabiliai, buvo daug nerimo ir pasimetimo, kas ir atsispindėjo blogame žaidime. Sekmadienį žaidėme daug labiau pasitikinčios savimi ir atsipalaidavusios. Pirmajame sete supratome, kad galime kovoti ir viskas priklauso tik nuo mūsų. Reikiamu metu parodėme charakterį, kas ir lėmė pirmąją pergalę“, - mintimis po savaitgalio kovų dalinosi „Prekybos-Paramos“ kapitonė O. Vlasova.

Sekmadienį Alytaus „Prekyba-Parama“ žais su RVS-LU klubu.

Lietuvos Tinklinio Federacijos inf. 

Puikus Lietuvos tinklinio komandų startas Baltijos lygoje – galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde

Puikus Lietuvos tinklinio komandų startas Baltijos lygoje – galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde Puikus Lietuvos tinklinio komandų startas Baltijos lygoje – galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde Puikus Lietuvos tinklinio komandų startas Baltijos lygoje – galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde Puikus Lietuvos tinklinio komandų startas Baltijos lygoje – galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde Puikus Lietuvos tinklinio komandų startas Baltijos lygoje – galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde Puikus Lietuvos tinklinio komandų startas Baltijos lygoje – galingas jonaviškių startas su lygos žvaigžde ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 04 Oct 2021 11:24:21 +0300
<![CDATA[Nuostabiai savų žiūrovų palaikomi jonaviečiai šventė pergalę]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nuostabiai-savu-ziurovu-palaikomi-jonavieciai-svente-pergale-pries-svecius-is-panevezio https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nuostabiai-savu-ziurovu-palaikomi-jonavieciai-svente-pergale-pries-svecius-is-panevezio Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, abiem komandos prireikė laiko atsidaryti savąją taškų sąskaitą. Po Laimono Kisieliaus dvitaškio jonaviečiai įsibėgėjo, tačiau didesnio pranašumo neįgijo ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 18:17 Jonavos krepšinio klubo naudai.

Antrajame kėlinyje vyko dar aršesnė kova ir abiejų komandų rezultatyvumas toliau krito. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 10:14 ir ilgąją pertrauką komanda išėjo atsilikinėdama rezultatu 28:31.

Po dviejų kėlinių rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė Laimonas Kisielus pelnęs 7 taškus.

Trečiajame kėlinyje nuo triukšmo bangavo ne tik Jonavos sporto arenos sienos, bet ir komandų žaidimas. Panevėžio komanda pirmoje kėlinuko pusėje buvo įgijusi 17 taškų persvarą, tačiau mūsų sirgalių įkvėpti jonaviečiai įsiveržė į priekį 54:51.

Ketvirtajame kėlinuke pavyko įgyti dviženklį pranašumą ir jį išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė E. Šaulys 17 tšk., o Manu Lecomte pridėjo 16.

BC ,,Jonava" inf.

Nuostabiai savų žiūrovų palaikomi jonaviečiai šventė pergalę

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 02 Oct 2021 21:12:24 +0300
<![CDATA[Rytojaus krepšinio rungtynėse dar daugiau pramogų mažiesiems Jonavos sirgaliams!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rytojaus-krepsinio-rungtynese-dar-daugiau-pramogu-maziesiems-jonavos-sirgaliams https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rytojaus-krepsinio-rungtynese-dar-daugiau-pramogu-maziesiems-jonavos-sirgaliams Jonavos krepšinio klubas kartu su „STEAM Pasauliu“ jauniausiems komandos fanams nori kurti dar smagesnę aplinką Jonavos sporto arenoje. „STEAM Pasaulio“ atstovai arenoje įrengs vaikų žaidimų zoną!

„STEAM Pasaulis“ – pirmasis privatus vaikų darželis Lietuvoje, dirbantis pagal STEAM metodologiją. Šio darželio programa nuo mažens skatina sveiką gyvenseną, darželinukus ragina būti drąsiais ir dirbti komandose, o svarbiausia - užtikrina saugią, jaukią ir patogią aplinką vaikams.

„CBet“ krepšinio klubas tikisi sulaukti dar daugiau jaunų šeimų arenoje. LKL rungtynės turėtų tapti visos šeimos tradicija ir puikia pramoga visiems!

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai!

Mūsų klubui bus svarbus kiekvienas sirgalius – ateikite į areną ir kartu sukurkime nuostabią atmosferą Jonavoje!

 

Rytoj Jonaviečiai namuose susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Bilietų kainos vos nuo 5 eurų!

Bilietus įsigyti galite www.ticketmarket.lt arba paspaudę čia:

Žiūrovams rekomenduojama bilietus įsigyti kuo anksčiau, taip išvengiant eilių prie arenos kasos rungtynių dieną (rungtynių dieną bilietais Jonavos sporto arenos kasoje prekiaujama nuo 15:00).

 

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rytojaus krepšinio rungtynėse dar daugiau pramogų mažiesiems Jonavos sirgaliams!

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 01 Oct 2021 11:37:13 +0300
<![CDATA[Šaltą dušą Klaipėdoje gavę Jonavos krepšininkai jau poryt namuose priims Panevėžio „Lietkabelį“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/salta-dusa-klaipedoje-gave-jonavos-krepsininkai-jau-poryt-namuose-priims-panevezio-lietkabeli https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/salta-dusa-klaipedoje-gave-jonavos-krepsininkai-jau-poryt-namuose-priims-panevezio-lietkabeli Vakar Klaipėdoje įvykusiame susitikime Jonavos  „CBet“ neprilygo „Švyturio“ arenos  šeimininkams ir nusileido klaipėdiečiams rezultatu 89:74 (32:16, 23:14, 18:16, 16:28).

„Neptūno“ krepšininkai mūsiškius pabandė priblokšti jau pirmuoju spurtu 7:0, bet rungtynėse pirmajame kėlinyje dar šiek tiek padėjo laikytis sėkmingas Laimono Kisieliaus žaidimas. Nepaisant individualių mūsiškių pastangų antrajame kėlinyje klaipėdiečiai nepavejamai nutolo ir išlaikė pranašumą iki susitikimo pabaigos.

Mūsų komandos treneris V. Šeškus nebuvo linkęs dramatizuoti pralaimėjimo:  „Kai komanda pralaimi kaltinti galima visus ir žaidėjus dėl užsivedimo ir trenerius pasirinktų taktikų, bet svarbiausia jog komanda tinkamai sureaguotų į šias rungtynes ir visi toliau sunkiai dirbtume“.

Mūsiškių gretose sėkmingiausiai pasirodė komandos kapitonas Laimonas Kisielius pelnęs 19 taškų (5/8 dvit., 3/6 trit.), atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Jonaviečiai jau poryt (Spalio 2d.) namuose susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“. Žiūrovams rekomenduojama bilietus įsigyti kuo anksčiau, taip išvengiant eilių arenos kasoje rungtynių dieną.

Bilietus įsigyti galite www.ticketmarket.lt arba paspaudę čia:

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 15:00.

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.

Renginio metu arenoje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.

Jonavos  „CBet“ inf.

Šaltą dušą Klaipėdoje gavę Jonavos krepšininkai jau poryt namuose priims Panevėžio „Lietkabelį“

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 30 Sep 2021 09:11:34 +0300
<![CDATA[Virginijus Šeškus apie naująjį KMT formatą: visos naujovės iš pradžių yra labai įdomios]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/virginijus-seskus-apie-naujaji-kmt-formata-visos-naujoves-is-pradziu-yra-labai-idomios https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/virginijus-seskus-apie-naujaji-kmt-formata-visos-naujoves-is-pradziu-yra-labai-idomios Jonavos „CBet“ treneris turi dviprasmišką nuomonę apie naująjį Citadele Karaliaus Mindaugo
taurės formatą. Treneris džiaugėsi, kad Europos turnyruose nerungtyniaujantys Lietuvos
krepšinio klubai gaus daugiau rungtynių pirmoje sezono dalyje. Kita vertus treneris, neliko visai
sužavėtas naujuoju grafiku, nes kai kurios savaitės ypač sezono pradžioje bus labai intensyvios.
V. Šeškus vis dar norėtų skirti dėmesio pasiruošimui, bei žaidybinių schemų šlifavimui.


Nepaisant to, jonaviečiai trauktis neturi kur ir rytoj į Klaipėdą vyks tik su vienu tikslu – kovoti dėl
pergalės. Treneris kaip vieną iš pagrindinių rungtynių uždavinių išskyrė klaipėdiečių patyrusio
vedlio Deivido Gailiaus stabdymą. Puikioje formoje esantis puolėjas šį sezoną Betsafe-LKL
pirmenybėse renka po 15,5 taško. Jonavos klubo treneris taip pat mano, kad svarbus bus ir
netikėtumo faktorius, nes abiejose komandose yra nemažai iššauti galinčių žaidėjų.


Strategas taip pat pažymėjo, kad pirmajame taurės etape progų turėtų sulaukti ir jaunieji
komandos krepšininkai. Pasak stratego, pagrindinis tikslas išlieka papulti tarp dviejų geriausių
grupės komandų, tad itin intensyviame sezono starte šansų turėtų sulaukti visi žaidėjai.
Priminsime, kad Jonavos krepšininkai KMT grupių etape varžysis su: Prienų „LABAS GAS“,
Kėdainių „Nevėžiu-OPTIBET“ ir Klaipėdos „Neptūnu“.

Jonavos ,,CBET" inf.

Virginijus Šeškus apie naująjį KMT formatą: visos naujovės iš pradžių yra labai įdomios

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 28 Sep 2021 16:10:14 +0300
<![CDATA[Nemokamos fizinio rengimo treniruotės su BOKSO elementais Juškonyse]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nemokamos-fizinio-rengimo-treniruotese-su-bokso-elementais-juskonyse https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nemokamos-fizinio-rengimo-treniruotese-su-bokso-elementais-juskonyse Visuomenės sveikatos mokslo raidą galima dalinti į du etapus – užkrečiamųjų ligų ir lėtinių neinfekcinių ligų, tarp kurių vyrauja onkologinės ir širdies bei kraujagyslių ligos. Šiandieninėje visuomenėje dėl sparčios globalizacijos, urbanizacijos, besikeičiančių gyvenimo sąlygų, didėjančių socialinių netolygumų visuomenės sveikata turi įveikti vis naujus ir su kiekvienu dešimtmečiu sudėtingesnius iššūkius. Vienas iš didžiausių iššūkių visuomenės sveikatos sektoriui yra gyventojų fizinio aktyvumo mažėjimas.

Reikia paminėti, kad naujausiais moksliniais duomenimis pagrįstose PSO rekomendacijose, fizinis aktyvumas laikomas pirmine daugelio ligų profilaktikos priemone. Tačiau, kad rekomendacijų galima būtų laikytis, turime sudaryti tam sąlygas.

Visi žinome, kad galimybės, kurias turi miesto gyventojai, smarkiai skiriasi nuo provincijos gyventojų. Mes neturime sporto centrų, studijų, baseinų, čiuožyklų ir t.t. Bet turime norą, kad mūsų vaikai nebūtų prastesni. Norime, kad jie kauptų fizinio aktyvumo patirtį, būtų išbandę skirtingas fizinio aktyvumo formas. Augintų stiprų socialinį santykį, sportinį identitetą. Savivertei ir sėkmingai ateičiai šie veiksniai nepaprastai svarbūs.

Todėl įkūrusi Sąmoningo judesio centrą nepaliaujamai ieškau būdų ir šaltinių, kurie padėtų „atnešti“ į kaimo gyvenvietes skirtingų sričių trenerius, įvairų inventorių ir ilgalaikę sporto rutiną. Pabrėžiu – ne kelių mėnesių, bet ilgalaikę. Kuri suformuotų teigiamus pokyčius fizinio aktyvumo srityje ir puoselėtų vertybes.

Dėl šio tikslo esu nusiteikus kovai ir juodam darbui.

Vieno darbo rezultatas – gautas finansavimas projektui „Vaikų ir jaunimo iki 29 m. fizinio aktyvumo skatinimas Kėdainių ir Jonavos r., ugdant teoriškai ir praktiškai“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Nuo 2020 m. rugpjūčio mėn. 3 d. pradėjome veiklas. Pasibaigus vienam etapui, kurį sudarė Pilates treniruotės, keliaujame į kitą. Jame vaikai ir jaunimas galės dalyvauti fizinio rengimo treniruotėse su BOKSO elementais. Kurios jiems yra visiškai nemokamos. 

Treniruotės vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 18.00 val. Juškonių sporto salėje.

Platesnė informacija tel.: 864700589 arba el.p.: s.skorupskiene@gmail.com

 

Nemokamos fizinio rengimo treniruotės su BOKSO elementais Juškonyse

Nemokamos fizinio rengimo treniruotės su BOKSO elementais Juškonyse Nemokamos fizinio rengimo treniruotės su BOKSO elementais Juškonyse Nemokamos fizinio rengimo treniruotės su BOKSO elementais Juškonyse Nemokamos fizinio rengimo treniruotės su BOKSO elementais Juškonyse ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 28 Sep 2021 13:58:21 +0300
<![CDATA[Jonavos klubas grįžta į Baltijos moterų tinklinio lygą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-klubas-grizta-i-baltijos-moteru-tinklinio-lyga https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-klubas-grizta-i-baltijos-moteru-tinklinio-lyga Jau ateinantį savaitgalį startuosiančiame naujajame Baltijos moterų tinklinio lygos sezone išvysime tris Lietuvos komandas.

Lietuvos garbę turnyre tradiciškai gins Kauno „Kauno-VDU“ ir Alytaus „Prekybos-Paramos“ komandos, o po metų pertraukos į lygą sugrįžo Jonavos „Aušrinės-KKSC“ ekipa.

Pirmąsias rungtynes jonaviškės žais jau sekmadienį 15 val. Jonavos arenoje namuose su Daugpilio „MiLATss“ (Latvija) ekipa.

Jonavos klubo trenerė Raimonda Strelkauskaitė sako, kad dalyvauti Baltijos lygoje nuspręsta surinkus gerokai pajėgesnę sudėtį.

„Praėjusiame sezone Jonavos ekipoje rungtyniavo tik jaunos žaidėjos. Šiemet, pakoregavus klubo finansavimą, į klubą buvo pakviestos prisijungti bei sugrįžti kelios vyresnės bei labiau patyrusios žaidėjos. Jos prisijungė prie perspektyvių Jonavos miesto tinklininkių“, - teigė trenerė.

Jonavos ekipa Baltijos lygoje tikisi būti konkurencinga. Nors detalių šlifavimui laiko nebūna per daug, visas kolektyvas nekantriai laukia naujo sezono starto.

„Pasiruošimą sezonui pradėjome jau rugpjūčio viduryje, daug ir stipriai dirbome, tačiau, tiesa pasakius, nemanau, kad kada nors gali būti 100 procentų pasiruošęs rungtynių startui. Visada bus vietų, kuriose reikia dirbti bei tobulėti viso sezono metu iki pat finalinių pasirodymų. Kadangi mūsų komandos sudėtis nauja, tai vis dar trūkstame susižaidimo, viena kitos pajautimo. Kaip bebūtų, su kiekvienomis rungtynėmis augsime, tobulėsime ir kelsime sau vis ambicingesnius tikslus“, - pabrėžė R. Strelkauskaitė.

2017 metų Baltijos lygos čempionė, nuolatinė finalo ketverto dalyvė „Kauno-VDU“ komanda sezoną pradės šeštadienį 18 val., kuomet VDU aikštelėje priims Rygos RSU-MVS (Latvija) klubą. Sekmadienį 12 val. kaunietės taip pat savo aikštėje išmėgins jėgas su „Jelgava“ (Latvija) ekipa.

2019 metų Baltijos lygos čempionė Alytaus „Prekyba-Parama“ šeštadienį 18 val. namuose susitiks su „Jelgava“, o sekmadienį 12 val. – su RSU-MVS.

Beje, „Kauno-VDU“ ir „Aušrinės-KKSC“ komandos savo jėgas galėjo tarpusavyje išmėginti Jonavoje vykusiame tradiciniame A. Ogonausko atminimo taurės turnyre. Tuomet pergalę 3-0 pasiekė kaunietės, kurios ir tapo turnyro nugalėtojomis.

Iš viso Baltijos moterų tinklinio lygoje varžysis net 12 komandų. Be minėtų ekipų turnyre dalyvaus Rygos RVS-LU (Latvija), Tartu „TU-Bigbank“, Talino „Audentes SG-Noortekoondis“, Veru „Barrus-Voru VK“, Talino „TalTech-Tradehouse“ ir Talino „Tallinn Ulikool-Kikas“ (visi – Estija) klubai.

Reguliarusis sezonas turėtų baigtis 2022 metų vasario 13 dieną. Vasario 19 dieną startuos ketvirtfinaliai, o finalo ketverto turnyras numatomas kovo 5-6 dienomis.

Lietuvos Tinklinio Federacijos inf. 

 

Jonavos klubas grįžta į Baltijos moterų tinklinio lygą

Jonavos klubas grįžta į Baltijos moterų tinklinio lygą Jonavos klubas grįžta į Baltijos moterų tinklinio lygą ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 28 Sep 2021 12:08:26 +0300
<![CDATA[Startuoja bilietų prekybą į varžybas su ,,Lietkabeliu"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-bilietu-prekyba-i-varzybas-su-lietkabeliu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-bilietu-prekyba-i-varzybas-su-lietkabeliu Jonavos „CBet“ LKL čempionate startavo dviem geromis rungtynėmis namuose: pirmajame ture jonaviečiai iki paskutinių rungtynių akimirkų kovojo su Kauno „Žalgiriu“, o praeitą sekmadienį namuose sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“. Trečiasis laukiantis iššūkis namuose – pastaruosius penkis sezonus stipriausiųjų LKL komandų ketverte finišuojantis Aukštaitijos klubas iš Panevėžio. Komandos susitiks Spalio 2 d. šeštadienį Jonavos Sporto arenoje. Abi komandos Betsafe-LKL čempionate yra iškovoję po vieną pergalę ir kartą pripažinę varžovų pranašumą.

Jonavos „CBet“ krepšininkai trečiadienį žais Karaliaus Mindaugo Taurės rungtynes išvykoje su Klaipėdos „Neptūnu“ ir turės šiek tiek mažiau poilsio nei svečiai, todėl komandai dar labiau reikės mūsų sirgalių energijos! 

Žiūrovams rekomenduojama bilietus įsigyti kuo anksčiau, taip išvengiant eilių arenos kasoje rungtynių dieną. 

Bilietus įsigyti galite www.ticketmarket.lt arba paspaudę čia.

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą). 

Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 15:00. 

Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą. 

Renginio metu arenoje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso. 

Viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys sirgaliai prašomi saugoti savo ir kitų sveikatą, likti namuose ir į rungtynių vietą nevykti.

Jonavos „CBet“ inf.

Startuoja bilietų prekybą į varžybas su ,,Lietkabeliu"

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 28 Sep 2021 09:13:34 +0300
<![CDATA[MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/mma-varzybose-sporto-klubo-faiteris-sekme https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/mma-varzybose-sporto-klubo-faiteris-sekme Rugsėjo 25-ąją, šeštadienį, Šiauliuose vyko mišrių kovos menų (MMA) varžybos. Jose dalyvavo ir sporto klubo ,,Faiteris" atstovai, pelnę ne vieną prizinę vietą. Susumavus bendrus visų klubų rezultatus, " Faiteris"  pripažintas absoliučiu laimėtoju ir užėmė 1 vietą.

Klubo atstovų rezultatai pasiskirstė taip: pirmąsias vietas laimėjo Mindaugas Motiekis, Kazys Kazakevičius, Arnis Železniakas, antrąsias - Danielius Čiuladis, Eimantas Šilaikis, Tadas Vestartas, trečią vietą - Vladimir Koviazo. Tvirtą charakterį varžybose pademonstravo ir Rokas Volkovas, per plauką likęs nuo prizinės vietos - vaikinas liko ketvirtas. 

,,Dėkojame visiems sportininkams dalyvavusiems varžybose, dėkojame tiems kurie kartu treniruojasi ir padeda ruoštis varžyboms.
 
Dėkojame Matui Vaicekauskui, Tomui Svirskiui, Arnoldui Lukošiūnui už įdėtą darbą", - savo ,,Facebook" paskyroje skelbia ,,Faiteris". 
 

MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė

MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė MMA varžybose - sporto klubo ,,Faiteris" sėkmė ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 27 Sep 2021 12:46:53 +0300
<![CDATA[Futbolo senjorų 60+ turnyras Kaišiadoryse]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/futbolo-senjoru-60-turnyras-kaisiadoryse https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/futbolo-senjoru-60-turnyras-kaisiadoryse Futbolo senjorų 60+ turnyre Kaišiadoryse dalyvavo 4 komandos, kurios žaidė vieno rato sistema.

Pirmame ture Jonava  laimėjo 2:1 prieš Kaišiadoris, o Klaipėda 2:1 prieš Alytų. Antrame ture Jonava pralošė 0:2 Alytui, o Kaišiadorys laimėjo 1:0 prieš Klaipėdą. Paskutiniame ture Jonava 1:0 laimėjo prieš Klaipėdą, o Alytus laimėjo 3:2 prieš Kaišiadoris. Jonava ir Alytus surinko po 6 taškus, bet pagal tarpusavio rungtynių rezultatą Alytus tapo turnyro nugalėtoju, Jonava liko antra. Kaišiadorys su Klaipėda surinko po 3 taškus, bet pagal tarpusavio rungtynių rezultatą treti liko kaišiadoriečiai, o ketvirti  - klaipėdiečiai.

Sekmadienį spalio 2 dieną  Vilniuje LFF stadione 13 val. bus žaidžiamas Lietuvos senjorų 60+ pirmųjų pirmenybių baigiamasis  turas. Jonava susitiks su Kauno ir Šiaulių senjorais. 

Nuotraukoje:

Sėdi iš kairės: B. Liutkus, E. Medvedevas, I. Margelis, M. Gertman. 

Stovi iš kairės: A. Janovskis, E. Rumševičius, A. Jasilionis, E. Kvedaravičius, A. Sakavičius, V.Archipovas. 

Dalyvių inf. ir nuotr.. 

Futbolo senjorų 60+ turnyras Kaišiadoryse

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 27 Sep 2021 09:14:11 +0300
<![CDATA[Tiek gynyboje, tiek ir puolime – dominavusi Šeškaus kariauna pasismagino prieš „Dzūkiją“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tiek-gynyboje-tiek-ir-puolime-dominavusi-seskaus-kariauna-pasismagino-pries-dzukija https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tiek-gynyboje-tiek-ir-puolime-dominavusi-seskaus-kariauna-pasismagino-pries-dzukija Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 85:63 (20:11, 26:12, 22:24, 17:16) nepaliko vilčių Alytaus „Dzūkijos“ (1-2) krepšininkams.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį svečiai dar laikėsi (11:14), tačiau per likusias pusantros minutės „CBet“ spurtavo 6:0 ir po Lachlano Andersono dvitaškio įgijo 9 taškų pranašumą (20:11).

Įspūdingą spurtą jonaviečiai užkūrė antrajame ketvirtyje. Aukštaūgių vedamas „CBet“ galingai spurtavo (24:6), o po Laimono Kisieliaus tolimo šūvio pranašumas išaugo iki 25 taškų (44:19). Vos 23 taškus per pirmąją dalį praleidę Šeškaus auklėtiniai į rūbinę išėjo pirmaudami dvigubai.

Per antrąją mačo dalį stebuklų neįvyko: Jonavos klubas sugebėjo išlaikyti triuškinančią persvarą bei triumfavo (85:63).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kahlilas Thomasas, kuris per 16 minučių pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Po 11 taškų pridėjo Lachlanas Andersonas (7 atk. kam.) ir Evaldas Šaulys.

Tiek gynyboje, tiek ir puolime – dominavusi Šeškaus kariauna pasismagino prieš „Dzūkiją“

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 27 Sep 2021 09:06:52 +0300
<![CDATA[Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/finalinis-zygio-etapas-kartu-su-lr-seimo-nariu-eugenijumi-sabuciu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/finalinis-zygio-etapas-kartu-su-lr-seimo-nariu-eugenijumi-sabuciu Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kartu su Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro turizmo informacijos centru bei bėgimo klubu „Maratonas“ pirmą kartą šių metų vasarą organizavo pėsčiųjų žygį, kuris puikiai pasiteisino. Sulaukėme itin didelio gyventojų susidomėjimo: tiek vaikų, tiek suaugusiųjų.

Žygio iššūkį sudarė keturi etapai pirmasis žygio etapas vyko Paryžius-Londonas trasos ilgis siekė 7,5 km. sudalyvavo 33 dalyviai. Antrasis Upninkų seniūnijoje trasos ilgis siekė apie 15 km. dalyvavo 22 dalyviai. Trečiasis Jonavos mieste trasos ilgis 11 km. dalyvavo 26 dalyviai ir Finalinį žygio etapą įveikėme kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu. Žingsniavome seimo nario pamėgta trasa Jonava- Dijokiškiai - Ragožiai- Jonava, įveikėme apie 12 km. dalyvavo apie 35 dalyvius. Kiekviename žygio etape dalyviai buvo apdovanoti specialiai tam žygiui kurtais ženkliukais, kuriame atsispindėjo kilometrai, trasa ir žygio etapas. Žygio dalyviai įveikę visas keturias  trasas buvo apdovanoti Jonavos kūno kultūros ir sporto centro prizais.

„Džiaugiamės, kad susilaukėme labai didelio susidomėjimo ir tai mus veda į priekį, todėl jau svarstome žygiuoti ne tik vasaros laikotarpiu bet ir šaltuoju sezono metu. Norime pasidžiaugti, kad trasas įveikė net ir patys mažiausieji, kurie neišsigando prasto oro ir išskirtinių trasų sunkumo, kurios siekė net 15 km.“,-sakė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė.

Manome, kad Žygio iššūkis - pasisekęs renginys, kurį bus norima tęsti ir kitais metais. Galbūt nauju, platesniu ar įdomesniu formatu, bet šiųmetinė iniciatyva parodė, kad jums ėjimas nėra svetimas, jis įdomus ir pritraukia būrį entuziastų.

JKKSC inf.

Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu

Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu Finalinis žygio etapas kartu su LR seimo nariu Eugenijumi Sabučiu ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 22 Sep 2021 13:26:03 +0300
<![CDATA[Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/istorini-badmintono-turnyra-laimejo-robertas-giedraitis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/istorini-badmintono-turnyra-laimejo-robertas-giedraitis Pirmą kartą  ,,Achespo” sporto klubas organizavo badmintono turnyrą koncerno ,,Achemos grupė” darbuotojams. Tai buvo istorinis momentas ne tik ,,Achemiečiams”, bet ir Jonavos rajonui.

Į šį turnyrą susirinko 10 dalyvių, varžybos vyko 3 dienas vieno rato sistema.

Finaliniame etape, rugsėjo 21 dieną, kaip ir tikėtasi, nenugalimas buvo Robertas Giedraitis, kuris šia sporto šaka užsiima 7 metus.

Likusios kovos vyko dramatiškai ir permainingai. Antroji vieta atiteko Tomui Venckui, trečias liko Vilius Stankevičius.

Varžybos vyko SK ,,Achespo” sporto salėje.

Sporto klubo ,,Achespo" informacija

Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis

Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis Istorinį badmintono turnyrą laimėjo Robertas Giedraitis ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 22 Sep 2021 12:49:58 +0300
<![CDATA[JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jkksc-jungiasi-prie-europos-judumo-savaites-renginiu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jkksc-jungiasi-prie-europos-judumo-savaites-renginiu Jonavos kūno kultūros ir sporto centras jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių ir kvietė Jonavos rajono ugdymo įstaigas paminėti “Diena be automobilio” prie Jonavos sporto arenos.

Dalyviai buvo kviečiami atvykti su dviračiais, riedučiais, paspirtukais ir sudalyvauti figūrinio važiavimo rungtyje, bei klausimų atsakymų viktorinoje.

Dėkojame rajono ugdymo įstaigoms, kad atsiliepė į mūsų kvietimą, bei prisidėjo prie Jonavos rajono savivaldybės judumo savaitės įgyvendinimo.

JKKSC inf.

 

JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių

JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių JKKSC jungiasi prie Europos judumo savaitės renginių ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 22 Sep 2021 12:18:36 +0300
<![CDATA[Startuoja prekyba bilietais į Jonavos „CBet” ir Alytaus „Dzūkijos“ rungtynes]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-prekyba-bilietais-i-jonavos-c-bet-ir-alytaus-dzukijos-rungtynes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-prekyba-bilietais-i-jonavos-c-bet-ir-alytaus-dzukijos-rungtynes Krepšinio aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į Jonavos „CBet” ir Alytiškių komandų antrąsias Betsafe-LKL sezono rungtynes! Pirmajame šio sezono susitikime visiems parodėme kokią atmosferą galime kurti Jonavos arenoje šį sezoną! Susirinkime visi kartu rugsėjo 26 d. (sekmadienį) Jonavos Sporto Arenoje!


Rungtynės prasidės 17:00, o bilietus nuo šiandien sirgaliai įsigyti gali ticketmarket.lt internetinėje svetainėje arba paspaudę čia.


Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).
Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 15:00.


Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.


Renginio metu arenoje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.


Viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys sirgaliai prašomi saugoti savo ir kitų sveikatą, likti namuose ir į rungtynių vietą nevykti.

Startuoja prekyba bilietais į Jonavos „CBet” ir Alytaus „Dzūkijos“ rungtynes

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 22 Sep 2021 11:53:26 +0300
<![CDATA[Jonaviečiai užkūrė tikrą pirtį daugkartiniams Lietuvos čempionams]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-uzkure-tikra-pirti-daugkartiniams-lietuvos-cempionams https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-uzkure-tikra-pirti-daugkartiniams-lietuvos-cempionams Jonavos „CBet“ (0-1) Lietuvos krepšinio lygoje debiutavo su sausakimša arena ir užkurta pirtimi daugkartiniams pirmenybių čempionams Kauno „Žalgiriui“ (1-0).

Rungtynes stebėjo 1,7 tūkst. žiūrovų!

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmose oficialiose sezono rungtynėse kovojo iki jų pabaigos, bet galiausiai Jonavoje 86:80 (27:24, 20:16, 25:18, 14:22) pergalę šventė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

Iki mačo pabaigos likus 6 minutėms „Žalgiris“ pirmavo 12 taškų persvara (78:66), bet užsikūręs australas Lachlanas Andersonas pataikė tris tritaškius iš eilės ir likus pusketvirtos minutės „CBet“ priartėjo iki 75:81.

Jonavos arenoje susirinkę sirgaliai atsistojo ir sukėlė didžiulį triukšmą, tačiau jūsų palaikomi krepšininkai šiek tiek sustojo puolime.

Lukas Lekavičius likus 80 sekundžių greitoje atakoje lengvai pasižymėjo dvitaškiu (86:80), o daugiau taškų ekipos neįmetė.

„CBet“: Lachlanas Andersonas 20 (6/7 trit.), Manu Lecomte 16 (7 rez. perd.), Juanas Palaciosas (7 atk. kam.) ir Evaldas Šaulys po 12, Edvinas Šeškus 9.

Jonaviečiai užkūrė tikrą pirtį daugkartiniams Lietuvos čempionams

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 21 Sep 2021 09:06:06 +0300
<![CDATA[Finišavo rekordiškai gausus Lietuvos diskgolfo taurės sezonas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/finisavo-rekordiskai-gausus-lietuvos-diskgolfo-taures-sezonas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/finisavo-rekordiskai-gausus-lietuvos-diskgolfo-taures-sezonas Rugsėjo 18-19 dienomis Survilų sodybos diskgolfo parke (Jonavos raj.) vyko 2021 m. Lietuvos diskgolfo taurės finalinis etapas. Iš viso sezoną sudarė net 7 etapai ir tai buvo ilgiausias taurės sezonas Lietuvos diskgolfo istorijoje.


Paskutiniame etape iš viso dalyvavo 92 žaidėjai, o bendroje įskaitoje nors vieną etapą įveikė 173 skirtingi diskgolfo žaidėjai iš visos Lietuvos. Šių metų sezone kovos vyko šešiuose skirtinguose divizionuose.


Finalinis etapas suteikė daug emocijų, o kovos vyko iki pat paskutinių metimų. Atvirame divizione Gabrielius Gricius iškovojo trečiąją sezono pergalę ir vos 2 taškais pelnė nugalėtojo titulą, tuo pačiu užsitikrinęs ir bendros taurės įskaitos čempiono titulą. Antroje vietoje likęs Aurelijus Zinkevičius paskutiniame etape tik po paskutinių metimų prarado galimybę kovoti dėl nugalėtojo titulo. Trečioje bendros įskaitos vietoje liko du kartus taurę laimėjęs Mindaugas Pošius. G.Griciui tai buvo antra laimėta Lietuvos diskgolfo taurė (pirma pergalė buvo 2019 m.). Visi trys prizininkai atstovauja DiscCity komandą, ir lieka vieninteliais bent kartą laimėjusiais Lietuvos diskgolfo taurę.


Moterų įskaitos nugalėtoja užtikrintai tapo Mireta Jurgelevičiūtė, per 7 etapus pelniusi net 5 pergales. 9 taškais nuo nugalėtojos atsiliko Oksana Žukauskienė iš Klaipėdos, o trečia liko vilnietė Karolina Benkunska. Beje, dėl trečiosios vietos Karolinai teko papildomai peržaisti su Loreta Simute iš Klaipėdos. Taurės laimėtoja M. Jurgelevičiūtė (DiscCity komanda) laimėjo penktą sezoną iš eilės, ir lieka vienintele taurės savininke moterų kategorijoje.


Jaunimo iki 18 metų divizione pirmą kartą čempionu tapo Andrius Patruševas iš Jonavos rajono. Andrius pelnė tris pergales sezone ir jam užteko surinktų taškų čempiono titulo užsitikrinimui. Antras liko Ignas Vasilevičius, trečias – Vėjas Ūselis. Pastarasis surinko tiek pat taškų kaip ir Titas Kartanas, tačiau trečioji vieta Vėjui atiteko po peržaidimo.


Meistrų (vyresnių nei 40 m.) grupėje antrus metus iš eilės nugalėtoju tapo Miroslavas Jurgelevičius iš Jonavos rajono. Miroslavas buvo stabilus viso sezono metu ir pelnė net 4 pergales, to užteko pergalei divizione. Antroje vietoje liko Tadas Ūselis, kuris 10 taškų aplenkė trečioje vietoje likusį Darių Gricių.


Šiame sezone debiutavo dvi naujos įskaitos – moterų meistrių (virš 40 m. amžiaus) ir vyrų didmeistrių (virš 50 m.).


Pirmąja moterų meistrių taurės įskaitos nugalėtoja tapo panevėžietė Danguolė Kriaučiūnienė. Sezono metu ji pelnė 2 pergalės ir dar 3 kartus užėmė antrą vietą. Vos 2 taškais nuo Danguolės atsiliko ir antrąją vietą pelnė Daiva Pranukevičienė iš Elektrėnų. Trečioje vietoje liko Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos rajono.


Didmeistrių grupėje su 3 sezono pergalėmis čempionu tapo Gediminas Kriauza iš Anykščių rajono. Antras liko gargždiškis Antanas Stonkus, o dėl trečiosios vietos peržaisti teko Vyčiui Kulikauskui ir Vaidui Mitkevičiui. Po papildomų krepšių trečią vietą užėmė V. Mitkevičius.


Lietuvos diskgolfo federacija džiaugiasi rekordiniu taurės sezonu tiek pagal žaidėjų, tiek pagal parkų skaičių ir dėkoja visiems žaidėjams bei kiekvieno etapo organizatoriams.

Lietuvos diskgolfo federacijos prezidentas
Mykolas Krasnickas

Finišavo rekordiškai gausus Lietuvos diskgolfo taurės sezonas

Finišavo rekordiškai gausus Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo rekordiškai gausus Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo rekordiškai gausus Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo rekordiškai gausus Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo rekordiškai gausus Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo rekordiškai gausus Lietuvos diskgolfo taurės sezonas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 20 Sep 2021 14:35:27 +0300
<![CDATA[Pirkite bilietą į Jonavos „CBet“ – Kauno „Žalgirio“ rungtynes ir laimėkite naujutėlaitį „Beaster” paspirtuką rungtynių metu]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pirkite-bilieta-i-jonavos-c-bet-kauno-zalgirio-rungtynes-ir-laimekite-naujutelaiti-beaster-paspirtuka-rungtyniu-metu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pirkite-bilieta-i-jonavos-c-bet-kauno-zalgirio-rungtynes-ir-laimekite-naujutelaiti-beaster-paspirtuka-rungtyniu-metu Rungtynės prieš Kauno „Žalgirį“ bus pirmosios istorijoje Jonavos „CBet” rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje savų žiūrovų akivaizdoje!

Paskutiniai bilietai į rungtynes sparčiai tirpsta! O mūsų rėmėjai Krinona.lt nori visus dar labiau paskatinti šluoti bilietus į pirmadienio rungtynes! „Krinona” rungtynių metu išrinks laimingąjį bilieto savininką kuris laimės „Beaster” paspirtuką!

Šio sezono Jonavos „CBet“ abonementais ir bilietais į pirmadienio rungtynes prekiauja Ticketmarket.lt

Bilietus į pirmadienio rungtynes taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

Ši savaitė pasaulyje minima kaip savaitė be automobilio, tai su naujuoju paspirtuku bus galima pasiekti darbą ar mokyklą aplenkiant kamščius!

Pirkite bilietą į Jonavos „CBet“ – Kauno „Žalgirio“ rungtynes ir laimėkite naujutėlaitį „Beaster” paspirtuką rungtynių metu

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 17 Sep 2021 17:35:43 +0300
<![CDATA[Jau rugsėjo 25 d. BeActive night Jonavoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jau-rugsejo-25-d-be-active-night-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jau-rugsejo-25-d-be-active-night-jonavoje BeActive Night sugrįžta!

2021-09-25, nuo 18 val. Žeimių g. 17, Jonava

Šiemet ir vėl kviečiame visus jonaviečius ir miesto svečius sudalyvauti naktinėse sporto varžybose ir išbandyti savo jėgas keturiose sporto šakose:

 • * nuo 19:00 val. - krepšinis 3x3 (komandos sudėtis - 4 žaidėjai (1 atsarginis))
 • *16 m ir vyresni;
 • *40 m.+ veteranai.
 • * nuo 19:00 val. - futbolas 5x5 (komandos sudėtis - 7 žaidėjai (2 atsarginiai)
 • * nuo 19:00 val. - paplūdimio tinklinis 3x3 (komandos sudėtis - 3 žaidėjai, bent viena moteris)
 • * nuo 20:00 val. - 1 km bėgimas
 • * nuo 20:20 val. - 3,4 km bėgimas

Registracija į bėgimą: https://www.lbma.lt/registra.../beactive/registracijajonava/

Registracija į kitas komandinių rungčių varžybas renginio dieną nuo 18 val. prie Jonavos sporto arenos.

Krepšinio rungtyje gali dalyvauti dalyviai TIK SU GALIMYBIŲ PASU. Komandų prašome dėvėti vienodos spalvos aprangas.

Taip pat jūsų laukia:

 • * nuo 19:00-19:45 ZUMBA FITNESS MASTERCLASS (Representer Aristinas Guogis)

KKSC ir Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ informacija

Renginys dalinai finansuojamas Europos Komisijos Europos sporto savaitės projekto lėšomis

Jau rugsėjo 25 d. BeActive night Jonavoje

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 17 Sep 2021 11:54:34 +0300
<![CDATA[Jonavos krepšininkai pergalingai užbaigė draugiškų rungtynių ciklą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-pergalingai-uzbaige-draugisku-rungtyniu-cikla https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-pergalingai-uzbaige-draugisku-rungtyniu-cikla Jonavos „CBet“ krepšinio klubas rugsėjo 16 d. Jonavoje pergalingai užbaigė draugiškų rungtynių ciklą prieš pirmadienį startuosiantį „Betsafe-LKL“ čempionatą. Virginijaus Šeškaus komanda rezultatu 87:82 (14:22, 29:14, 22:25, 22:21) įveikė svečius iš Kazachstano – Nur Sultano „Astana“ krepšininkus.

Jonavos Sporto arenoje pirmajame ketvirtyje jonaviečiams ne viskas klojosi tarsi iš natų. Antrajame ketvirtyje po Evaldo Šaulio ir Emmanuel Lecomte tritaškių komanda perlaužė rungtynių eigą. Antroje pusėje vyko apylygė kova, tačiau „CBet“ krepšininkai išlaikė turėtą pranašumą rungtynių pabaigoje ir laimėjo susitikimą.

Mūsų komandoje labiausiai išsiskyrė 4 krepšininkai: Juan Palacios pelnęs 14 taškų ir surinkęs 18 naudingumo balų, E. Šaulys pelnęs 16 taškų ir surinkęs 16 naudingumo balų. Lecomte ir Edvinas Šeškus surinko po 15 naudingumo balų, pridėjo atitinkamai 15 ir 9 taškus.

Varžovų gretose nesustabdomai rungtyniavo J. Barford pelnęs 39 taškus.

Jonavos krepšininkai pasirengimo cikle iš viso sužaidė 5-ias rungtynes prieš: Utenos „Juventus“, Kėdainių „Nevėžį“, Pasvalio „Pieno žvaigždes“, Alytaus „Dzūkiją“ bei Nur Sultano „Astana“. Pastarąsias dvi rungtynes laimėję mūsų krepšininkai geromis nuotaikomis pasitinka ateinantį LKL sezoną. 

Šio sezono Jonavos „CBet“ abonementais ir bilietais į pirmadienio rungtynes prekiauja Ticketmarket.lt

Bilietus į rungtynes prieš Kauno „Žalgirį“ taip pat galite įsigyti paspaudę čia.

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų! 

Nepraleiskite karščiausių Jonavos „CBet“ naujienų – sekite mus Facebook‘e BC Jonava ir Instagram’e @bcjonava.

Jonavos krepšininkai pergalingai užbaigė draugiškų rungtynių ciklą

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 17 Sep 2021 10:32:20 +0300
<![CDATA[Buvęs Lietuvos jaunimo rinktinių narys Vitalijus Kozys iki sezono pabaigos atstovaus Jonavos komandai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/buves-lietuvos-jaunimo-rinktiniu-narys-vitalijus-kozys-iki-sezono-pabaigos-atstovaus-jonavos-komandai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/buves-lietuvos-jaunimo-rinktiniu-narys-vitalijus-kozys-iki-sezono-pabaigos-atstovaus-jonavos-komandai 201 cm ūgio puolėjas užpernai epizodiškai debiutavo „Betsafe–LKL“ čempionate, tačiau pernai dėl netinkamai susiklosčiusių aplinkybių derinant kontrakto detales su LKL komandomis rungtyniavo nacionalinėje krepšinio lygoje. 


Virginijus Šeškus ir buvo pirmasis treneris prieš kelis sezonus pasikvietęs Vitalijų į LKL. Kaip tuomet buvo skelbta, susitarimas buvo, kad puolėjas labiausiai padės Prienų pagrindinės ekipos treniruotėse. Kretingoje gimęs puolėjas sulaukė savo šanso prieš Kėdainių „Nevėžį”, kuomet ir pajuto koks jausmas yra rungtyniauti stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje. 


Kauno „Žalgirio” sistemoje augęs Kozys trykšta pasitikėjimu ir gali tikėtis kur kas didesnės rolės ateinančiame „Betsafe–LKL“ čempionate. Universaliai žaidžiantis puolėjas gali išplėsti komandos žaidimą, sėkmingai grumiasi po krepšiu ir nekantrauja prisistatyti Lietuvos krepšinio fanams LKL čempionate.


22-jų metų krepšininkas praėjusiame NKL sezone rinkdavo po 9,4 taško, atkovodavo po 6,7 kamuolio per beveik 23 minutes. Atkrintamosiose rungtynėse prieš Telšių komandą buvo surengęs fantastišką pasirodymą, kai surinko 39 naudingumo balus!


Kozys priaugo LKL marškinėlius ir bus nepaprastai įdomu stebėti kaip jaunasis puolėjas šį sezoną atrodys Jonavos „CBet” gretose.

Buvęs Lietuvos jaunimo rinktinių narys Vitalijus Kozys iki sezono pabaigos atstovaus Jonavos komandai

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 16 Sep 2021 10:37:07 +0300
<![CDATA[Jonavos ,,CBET" komandoje Belgijos klubo įžaidėjas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-cbet-komandoje-belgijos-klubo-izaidejas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-cbet-komandoje-belgijos-klubo-izaidejas Jonavos krepšinio klubas stiprina savo gretas. Ekipą papildys lietuviams puikiai pažįstamas veidas - 26 metų 180 cm ūgio įžaidėjas Emmanuel Lecomte.

Profesionalo karjerą 2018 – aisiais pradėjęs atakų organizatorius yra rungtyniavęs: G lygos Agua Caliente Clippers komandoje (JAV), keletą sezonų UCAM Murcia ekipoje (Ispanija). Praėjusį sezoną belgas keitė komandą net tris kartus: sezoną pradėjo Frankfurto „Skyliners“, kur sužaidė penkerias rungtynes, netrukus persikėlė į Po Ortezo „Elan Bearnais“, kur taip pat neužsibuvo. Galiausiai žaidėjas nutūpė Prienų ekipoje, kurios gretose LKL pirmenybėse pelnydavo 14,9 taško, atlikdavo po 5,1 rezultatyvaus perdavimo.

Belgijos rinktinės gynėjas turėtų puikiai pritapti greitą žaidimą propaguojančio Virginijaus Šeškaus komandoje. Lecomte turi dideles ambicijas ne tik patriukšmauti su Jonavos „CBet“ ekipa Betsafe-LKL pirmenybėse, bet ir individualiai tobulėti viso sezono metu. Tam Jonavoje yra sudarytos puikiausios sąlygos - komandos trenerių štabe su V. Šeškumi darbuojasi ilgametis Kauno „Žalgirio“ trenerių štabo narys Evaldas Beržininkaitis, o su žaidėjais kasdien individualiai pluša nemažai tarptautinės patirties sukaupęs Paulius Malašauskas.

Manu prie komandos turėtų prisijungti prieš paskutines draugiškas rungtynes Jonavos sporto arenoje, kuriose rytoj jonaviečiai susitiks su Nur Sultano „Astana“.

Vėlai komplektaciją naujajam sezonui baiginėjantis Jonavos „CBet“ klubas vieną rimčiausių iššūkių pasitinka jau kitą pirmadienį, kai savo namų aikštelėje priims daugkartinius Lietuvos čempionus Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

Šio sezono Jonavos „CBet“ abonementais ir bilietais į pirmadienio rungtynes prekiauja Ticketmarket.lt

Bilietus į rungtynes prieš Kauno „Žalgirį“ taip pat galite įsigyti paspaudę čia.

 

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

 

Nepraleiskite karščiausių Jonavos „CBet“ naujienų – sekite mus Facebook‘e BC Jonava ir Instagram’e @bcjonava.

Jonavos ,,CBET" komandoje Belgijos klubo įžaidėjas

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 15 Sep 2021 16:13:46 +0300
<![CDATA[Trenerių štabą įtikinęs J. Dubinski lieka Jonavos „CBet“ komandoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/treneriu-staba-itikines-j-dubinski-lieka-jonavos-c-bet-komandoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/treneriu-staba-itikines-j-dubinski-lieka-jonavos-c-bet-komandoje Draugiškų rungtynių ciklą rytoj prieš Nur Sultano „Astana“ baigsianti Jonavos „CBet“ apsisprendė dėl lietuviškų šaknų turinčio amerikiečio ateities Jonavoje.

Visą pasiruošimo laiką naujajam sezonui Jonavos komandoje praleidęs Jacksonas Dubinski vis geriau įsilieja į komandą. “Columbia College” baigęs 25-erių metų gynėjas savo profesionalo karjeroje yra rungtyniavęs Meksikoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje bei Makedonijoje. Praėjusį sezoną amerikiečio vidurkiai siekė 13,8 taško ir 5,7 rezultatyvaus perdavimo.  

Naujajame sezone 185 cm ūgio Dubinski vilkės 11-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Kairiarankis gynėjas bus ne tik vienas įdomiausių LKL naujokų aikštelėje, bet ir už jos ribų - krepšininkas šiemet taip pat išleido savo pirmąjį repo muzikos stiliaus albumą.

Jacksonas nekantrauja prisistatyti komandos gerbėjams Jonavos Sporto Arenoje.

Puikiausią galimybę susipažinti su J. Dubinski Lietuvos krepšinio fanai turės jau ateinantį pirmadienį, rugsėjo 20 dieną, kai „CBet“ namuose priims Kauno „Žalgirį“.

Rungtynės prasidės 18:50. Bilietus sirgaliai įsigyti gali ticketmarket.lt internetinėje svetainėje arba paspaudę čia.

 

Trenerių štabą įtikinęs J. Dubinski lieka Jonavos „CBet“ komandoje

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 15 Sep 2021 10:20:08 +0300
<![CDATA[Sekmadienį Jonavos sporto arenoje praūžė Betsafe-LKL media diena]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmadieni-jonavos-sporto-arenoje-prauze-betsafe-lkl-media-diena https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmadieni-jonavos-sporto-arenoje-prauze-betsafe-lkl-media-diena Jonavos „CBet“ komanda sekmadienį atvėrė savo arenos duris tradicinei stipriausios Lietuvos krepšinio lygos žiniasklaidos dienai.


Žiniasklaidos dienos metu buvo rengiamos fotosesijos, filmuojami reklaminiai siužetai, žaidėjai dalino interviu LKL atstovams ir linksmai leido laiką.


Jonavos krepšininkams tai buvo dar ne paskutinė „MEDIA  DAY” šį sezoną. Komanda dar turės filmavimų ir išdaigų kupiną dieną, kai mus aplankys generalinio rėmėjo „CBet“ atstovai, tarp kurių bus ir žymusis „CBet“ profesorius Mindaugas Papinigis.

O pirmosios LKL rungtynės įvyks jau rugsėjo 20 d., kai mūsų komanda namuose priims Kauno „Žalgirį”.

 
Rungtynės prasidės 18:50, o bilietus nuo penktadienio sirgaliai gali įsigyti ticketmarket.lt internetinėje svetainėje arba paspaudę čia.


Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).


Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 14:00.
Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.

O tam, kad nepraleistumėte karščiausių mūsų naujienų sekite mus Facebook‘e BC Jonava ir Instagram’e @bcjonava

Sekmadienį Jonavos sporto arenoje praūžė Betsafe-LKL media diena

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 13 Sep 2021 12:19:19 +0300
<![CDATA[Jonavoje turime Lietuvos čempionus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-turime-lietuvos-cempionus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-turime-lietuvos-cempionus
Šį savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas Lietuvos 10-ies šokių čempionatas, kuriame mūsų rajoną atstovavo "Bonus" klubo šokėjai, praneša Jonavos sportinių šokių klubas "Bonus". 
.
Alytuje buvo varžomasi dėl šalies čempionų vardų standartinių bei Lotynų Amerikos šokių kategorijose.
Augustas Maročka ir Simona Jefimenkaitė iškovojo čempionų medalius Jaunučių I Lotynų Amerikos šokių grupėje bei tapo vicečempionais standartinių šokių programoje.

Taip pat sveikiname Lietuvos 10-ies šokių čempionato Jauniai II grupės finalininkus  Aleksandrą Malanovą  ir Austėją Liškauskaitę.

"Bonus" inf. ir nuotr. 

Jonavoje turime Lietuvos čempionus

Jonavoje turime Lietuvos čempionus Jonavoje turime Lietuvos čempionus Jonavoje turime Lietuvos čempionus Jonavoje turime Lietuvos čempionus Jonavoje turime Lietuvos čempionus Jonavoje turime Lietuvos čempionus Jonavoje turime Lietuvos čempionus Jonavoje turime Lietuvos čempionus ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 13 Sep 2021 10:45:49 +0300
<![CDATA[Startuoja prekyba bilietais į Jonavos „CBet” ir Kauno „Žalgirio“ rungtynes]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-prekyba-bilietais-i-jonavos-c-bet-ir-kauno-zalgirio-rungtynes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-prekyba-bilietais-i-jonavos-c-bet-ir-kauno-zalgirio-rungtynes Krepšinio aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į Jonavos „CBet” ir Kauno „Žalgirio“ komandų pirmąsias Betsafe-LKL sezono rungtynes! Nacionalinės krepšinio lygos čempionai priims dabartinius Lietuvos krepšinio lygos čempionus rugsėjo 20 d. (pirmadienį) Jonavos Sporto Arenoje!


Tai bus pirmosios istorijoje Jonavos „CBet” Lietuvos krepšinio lygos rungtynės savų žiūrovų akivaizdoje!  Jei epidemiologinė situacija nepasikeis ir Vyriausybė neįves naujų apribojimų rungtynes galės stebėti daugiau nei 1500 žiūrovų!


Rungtynės prasidės 18:50, o bilietus nuo penktadienio sirgaliai įsigyti gali ticketmarket.lt internetinėje svetainėje arba paspaudę čia.


Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).
Bilietais bus prekiaujama ir rungtynių dieną Jonavos Sporto Arenos kasoje nuo 14:00.


Vaikai iki 7 metų amžiaus (būtina turėti amžių įrodantį dokumentą) į rungtynes bus įleidžiami nemokamai be teisės užimti atskirą sėdimą vietą.


Renginio metu arenoje bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes, taip pat rekomenduojama laikytis saugaus atstumo nuo kitų žiūrovų, dezinfekuoti rankas ir laikytis kitų priemonių, kurios padėtų apsisaugoti nuo koronaviruso.


Viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) turintys sirgaliai prašomi saugoti savo ir kitų sveikatą, likti namuose ir į rungtynių vietą nevykti.

Startuoja prekyba bilietais į Jonavos „CBet” ir Kauno „Žalgirio“ rungtynes

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 13 Sep 2021 08:22:57 +0300
<![CDATA[Įvyko 2021 m. Jonavos bėgimo taurės IV - asis etapas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-2021-m-jonavos-begimo-taures-iv-asis-etapas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-2021-m-jonavos-begimo-taures-iv-asis-etapas Bendradarbiaujant Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui su AB “Achema” rugsėjo 8 dieną buvo įgyvendintas 2021 m. Jonavos bėgimo taurės IV - asis etapas AB “Achemos” teritorijoje.


Organizatoriai džiaugiasi, kad Jonavos bėgimo taurė pritraukia ne tik Jonavos bėgimo mėgėjus, bet ir sportininkus iš kitų miestų bei regionių, tokių, kaip Panevėžys, Vilnius, Kėdainiai, Kaunas, Kačerginė, Domeikava. 


Šiame etape startavo ir sėkmingai finišavo 88 dalyviai. Trasos ilgis 6,5 km.


Sportininkams apdovanojus įteikė AB "Achema" gamybos direktorius Vilius Stankevičius, Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas Vidmantas Dobrovolskas.


Greičiausi vyrai:
1. Ignas Vanagas - Kauno maratono klubas - 21:50
2. Aurimas Skinulis - Kauno BMK - 21:57
3. Ramūnas Vilčinskas - Kauno BMK - 22:30
Greičiausios moterys:
1. Vilmantė Stašauskaitė - Maratonas - 25:01
2. Aurelija Kisieliūtė - Kauno BMK - 27:32
3. Viktorija Žižiūnienė - 27:50
Visi turnyro rezultatai: https://www.lbma.lt/registracija/jonava/rezultatai-2021/
Tiesioginės nuorodos:


4 etapo rezultatai: https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=199
Įskaitiniai taškai IV etape: https://www.lbma.lt/registracija/priedai/Jonava2021-04.pdf
Suvestinė po 4 etapų: https://www.lbma.lt/regist.../priedai/bendra-iskaita21-4.pdf
Kviečiame registruotis į finalinį etapą, kuris vyks spalio 13 dieną Jonavos mieste: https://www.lbma.lt/registracija/jonava/

Įvyko 2021 m. Jonavos bėgimo taurės IV - asis etapas

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 10 Sep 2021 13:14:43 +0300
<![CDATA[Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-sportiniu-sokiu---klubo-bonus-sokejai-dziaugiasi-puikiais-rezultatais https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-sportiniu-sokiu---klubo-bonus-sokejai-dziaugiasi-puikiais-rezultatais Savaitgalį Kaune vyko pirmosios šį sezoną Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos “Sūkurio taurė 2021”, kurias organizavo Jūratė ir Česlovas Norvaišos bei Lina ir Donatas Vėželiai. Varžybose teisėjavo Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ treneris Sergėjus Jefimenka, o  jo treniruojami šokėjai džiaugėsi puikiais rezultatais.

Augustas Maročka ir Simona Jefimenkaitė Jaunučiai I E6 grupėje iškovojo pirmąją vietą ir laimėjo taures.

Aleksandras Malanovas ir Austėja Liškauskaitė Jaunių II amžiaus grupėje, D klasėje užėmė šeštąją vietą.

Tai buvo puiki repeticija prieš kitą savaitgalį įvyksiantį Lietuvos 10 šokių čempionatą.
Sveikiname šokėjus ir linkime sėkmės.

,,Bonus" inf.

Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais

Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai džiaugiasi puikiais rezultatais ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 09 Sep 2021 10:44:44 +0300
<![CDATA[Išsirink GERIAUSIĄ vietą už GERIAUSIĄ kainą!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/issirink-geriausia-vieta-uz-geriausia-kaina https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/issirink-geriausia-vieta-uz-geriausia-kaina Jonavos „CBet“ krepšinio klubas pradeda prekybą 2021-2022 metų sezono abonementais. Naujajame sezone jonaviečiai sieks ne tik garbingai debiutuoti Betsafe-LKL čempionate, bet ir įgelti lyderiaujantiems lygos senbuviams.


Pernai metais NKL lygos čempionų titulą iškovoję Jonavos „CBet“ krepšininkai šiemet pirmą kartą klubo istorijoje varžysis stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje, bei kovos dėl Karaliaus Mindaugo taurės apdovanojimų pakylos.

Po metų rungtyniavimo be žiūrovų LKL debiutantai yra labai išsiilgę savo gerbėjų, tad kviečia tapti abonementų savininkais ir stebėti visas 16 LKL rungtynių vos prieš kelis metus atidarytoje Jonavos Sporto Arenoje.

Įsigyk sezono abonementą ir tapk Jonavos krepšinio istorijos dalimi!

Šiemet Lietuvos Respublikos Vyriausybė įvedė Galimybių pasą ir atnaujino reikalavimus uždarose patalpose vykstantiems renginiams. Jonavos Sporto Arenoje bus laukiami visi Galimybių pasą turintys krepšinio aistruoliai.

Jonavos „CBet“ krepšinio klubas skatina jonaviečius rūpintis savo sveikata, nelaukti ir ruoštis naujajam krepšinio sezonui jau dabar – pasiskiepyti ir taip išvengti nuolatinio testavimosi prieš kiekvienas rungtynes.

Pirmosios LKL rungtynės Jonavoje jau Rugsėjo 20 d. su daugkartiniais Lietuvos čempionais Kauno „Žalgiriu“!

Abonementų kainos vos nuo 59 eurų!

BILIETUS PLATINA mūsų partneriai: TicketMarket.lt

BILIETUS galima įsigyti INTERNETU: https://tinyurl.com/eyy3sbx2

Išsirink GERIAUSIĄ vietą už GERIAUSIĄ kainą!

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 08 Sep 2021 10:09:16 +0300
<![CDATA[Jonavos „CBet“  krepšinio klubas oficialiai pristato savo naują logotipą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/2021-2022-m-krepsinio-sezono-isvakarese-jonavos-c-bet-krepsinio-klubas-oficialiai-pristato-savo-nauja-logotipa-kuris-bus-matomas-ne-tik-ant-komandos-bei-fanu-marskineliu-bet-ir-visoje-socialineje-erdveje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/2021-2022-m-krepsinio-sezono-isvakarese-jonavos-c-bet-krepsinio-klubas-oficialiai-pristato-savo-nauja-logotipa-kuris-bus-matomas-ne-tik-ant-komandos-bei-fanu-marskineliu-bet-ir-visoje-socialineje-erdveje 2021/2022 m. krepšinio sezono išvakarėse Jonavos „CBet“  krepšinio klubas oficialiai pristato savo naują logotipą, kuris bus matomas ne tik ant komandos bei fanų marškinėlių, bet ir visoje socialinėje erdvėje.

Naujasis klubo loogotipas bus dar modernesnis. Logotipe dominuoja Jonavos krepšinio klubui būdingos spalvos – balta ir mėlyna. Pažymėta 1968 m. data, simbolizuojanti metus, kai Jonavoje buvo pradėtas žaisti krepšinis.  LKL debiutuosiančio klubo logotipe taip pat bus Jonavos herbo simbolis - iš priekio beskleidžianti sparnus gulbė.

Nuo šiol Jonavos „CBet“ krepšinio klubo logotipas bus apvalios formos, jame puikuosis generalinio remėjo „CBet“ emblema. Dėka savo inovatyvių marketingo sprendimų, „CBet“  per trumpą laiką tapo didžiausią augimą padariusiu prekės ženklu Lietuvos lošimų sektoriuje.

Naujasis logotipas taps istoriniu, aukščiausioje „Betsafe–LKL“ lygoje pirmąjį puslapį verčiančios komandos dalimi. Lygos naujokai vien dalyvavimu „Betsafe–LKL“ čempionate tenkintis nežada, išskleidžia sparnus ir pasitinka dar didesnius iššūkius naujajame 2021-2022 m. -sezone!

Atsinaujinusį Jonavos „CBet“ krepšinio klubą bus galima gyvai išvysti jau rugsėjo 20 d., kai namuose Jonavos sporto arenoje klubas priims tituluočiausią Lietuvos krepšinio klubą – Kauno „Žalgirį“.

Jonavos krepšinio klubo inf.

Jonavos „CBet“  krepšinio klubas oficialiai pristato savo naują logotipą

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 03 Sep 2021 12:51:47 +0300
<![CDATA[Paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis Pasaulio salės futbolo čempionatui]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paaiskejo-galutine-lietuvos-rinktines-sudetis-pasaulio-sales-futbolo-cempionatui https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paaiskejo-galutine-lietuvos-rinktines-sudetis-pasaulio-sales-futbolo-cempionatui Kaip skelbia Lietuvos futbolo federacija, rugsėjo 6 dieną Jevgenijaus Ryvkino treniruojama Lietuvos futsal rinktinė prieš artėjantį pasaulio čempionatą su Uzbekistanu sužais paskutines kontrolines rungtynes, o prieš jas trenerių štabas suformavo galutinį rinktinės šešioliktuką, kuris startuos ir oficialiose pasaulio čempionato rungtynėse.

„Kalbant apie žaidėjų atsidavimą treniruotėse, tai jis yra tiesiog fantastiškas. Būtų labai neteisinga, jei kažkuriam iš jų turėčiau nors kažkokių pretenzijų. Patikėkite – vaikinai įdeda labai pastangų, kad čempionatui būtų maksimaliai pasiruošę. Niekas nesiskundžia, visi sunkiai dirba, o tuo būtų patenkintas kiekvienas treneris“, – pasakojo J.Ryvkinas.

Rinktinės treneris po paskutinio žaidėjų įkrovimo jiems suteikė tris poilsio dienas. Sugrįžę į treniruočių procesą, Lietuvos rinktinės atstovai jau derins detales būsimoms čempionato rungtynėms prieš Venesuelą, Kosta Riką ir Kazachstaną.

„Kol kas to nedarėme, kad žaidėjams nekvaršintume galvų dalykais, kurių galbūt net neprireiks. Kai ateis laikas, jie bus supažindinti su pačia naujausia informacija ir taktika. Kaip jau minėjau, kol kas didžiausias dėmesys buvo skirtas fiziniam pasiruošimui. Kai mes komandą matome kiekvieną dieną, tai mes to ryškaus pagerėjimo net nepastebime, tačiau tie, kurie komandą mato rečiau, nuolat pažymi, kad skirtumas – akivaizdus“, – sakė J.Ryvkinas.

Per šią vasarą Lietuvos futsal rinktinė varžėsi dėl Kontinentinės taurės. Tame turnyre su varžovais, kurie dalyvaus ir pasaulio čempionate, lietuviai sužaidė ketverias rungtynes, iš kurių dvejose iškovojo pergales, dar dvejose patyrė nesėkmes. Per pastarąsias kelias savaites buvo sužaistos dar kelios rungtynės prieš Latvijos, Estijos ir Lenkijos klubus.

„Turnyras Tailande mums buvo svarbiausias pasiruošimo etape. Gaila, kad tokio lygio rungtynių turėjome tiek nedaug. Atvirai pasakysiu, mums trūko kontrolinių rungtynių su pasaulio elitu. Tai yra problema, tačiau nėra taip, kad verktume, kaip mums blogai. Ieškome išeičių ir tikimės paties geriausio. 

Žaidėme su silpnesniais varžovais, tačiau jie ne visada padeda atskleisti tikrąjį tavo komandos paveikslą. Grįžtant prie rungtynių su elitiniais varžovais trūkumo, tai yra vienintelis dalykas, kuris pakeitė mūsų planus. Visa kita eina pagal planą. Visi turi vieną tikslą ir eina jo link“, – reziumavo J.Ryvkinas.

Galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis pasaulio salės futbolo čempionatui:

Vartininkai:

Laurynas Glinskis („Manchester Futsal Club“, Anglija);

Egidijus Žagaras (Jonavos „Vikingai“);

Ernestas Macenis („Kauno Žalgiris“);

Aikštės žaidėjai:

Arsenij Buinickij (Jonavos „Vikingai“);

Andrius Kaulinis („Turbotransfers“);

Vladimir Derendiajev (Jonavos „Vikingai“);

Tomas Bučma („Kauno Žalgiris“);

Benas Spietinis (Jonavos „Vikingai“);

Albert Voskunovič („Kauno Žalgiris“);

Justinas Zagurskas („Kauno Žalgiris“);

Lukas Sendžikas („Kauno Žalgiris“);

Edgaras Baranauskas (FK VIP);

Genaras Samsonik (Jonavos „Vikingai“);

Paulius Osauskas (Jonavos „Vikingai“);

Deividas Reimaris („Kauno Žalgiris“);

Artūr Juchno („Kauno Žalgiris“);

LFF inf.

Paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis Pasaulio salės futbolo čempionatui

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 01 Sep 2021 14:35:31 +0300
<![CDATA[Lietuvos diskgolfo taurės sezone išlieka intriga]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-taures-sezone-islieka-intriga https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-taures-sezone-islieka-intriga Paskutinį rugpjūčio šeštadienį 90 stipriausių šalies diskgolfo žaidėjų rinkosi į Jonavą – čia vyko priešpaskutinis 2021 metų sezono etapas. Žaidėjai ne tik kovėsi dėl svarbių taurės įskaitos taškų, tačiau ir turėjo progą pirmieji išbandyti naujausią diskgolfo parką Lietuvoje.

18 krepšių Jonavos diskgolfo parkas įkurtas aplink miesto estradą, o paskutinis krepšys įrengtas ant slidinėjimo kalno papėdės. Pagal reljefą ir aplinką Jonavos diskgolfo parkas yra labiausiai išsiskiriantis iš visų Lietuvos parkų. Taip pat daugelis žaidėjų šį parką įvardijo kaip vieną sudėtingiausių visoje Lietuvoje. Šiame etape dalyvavo žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų – Jonavos, Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Elektrėnų, Gargždų ir kitų.

Po sunkios ir lietaus sutrikdytos kovos bendroje įskaitoje pirmąją vietą laimėjo Aurelijus Zinkevičius. Per du ratus jis surinko -7 rezultatą ir trimis taškais aplenkė Gabrielių Gricių ir keturiais – Mindaugą Pošių. Iš viso bendroje įskaitoje varžėsi 45 žaidėjai.

Vyrų meistrų grupėje (virš 40 metų) geriausią rezultatą parodė jonaviškis Miroslavas Jurgelevičius. Jis vienu tašku aplenkė Paulių Pranaitį ir dviem – Tadą Ūselį. Šioje grupėje varžėsi 15 žaidėjų.

Dar vieną pergalę Jonavai pelnė moterų grupės lyderė Mireta Jurgelevičiūtė. Ji užtikrintai aplenkė antroje vietoje likusią vilnietę Svetlaną Kobec ir Oksaną Žukauskienę iš Klaipėdos. Ši pergalė Miretai leido užsitikrinti pergalę sezono įskaitoje ir tapti Lietuvos 2021 m. taurės nugalėtoja.

Moterų meistrių (virš 40 metų) grupėje pirmas dvi vietas pelnė žaidėjos iš Panevėžio – Daiva Skrupskelienė ir Danguolė Kriaučiūnienė. Trečią vietą pasidalino Daiva Pranukevičienė iš Elektrėnų ir Elvyra Strelkauskienė iš Jonavos rajono.

Atkakliausia kova vyko jaunimo grupėje – norint išsiaiškinti nugalėtoją žaidėjams reikėjo žaisti peržaidimą. Po jo pirmąją vietą pelnė Andrius Patruševas, o antras liko Ignas Vasilevičius. Prizininkų trejetą baigė Vėjas Ūselis.

Vyriausių žaidėjų grupėje pirmą vietą užėmė Antanas Stonkus, aplenkęs Vaidą Mitkevičių ir Aurelijų Adomėną.

Kaip minėta, visose išskyrus moterų įskaitą kovos dėl aukščiausių vietų dar tęsiasi. Taurės sezono finalas vyks rugsėjo 18-19 dienomis Šveicarijos parke, Jonavos rajone.

Visi norintys išbandyti ir susipažinti su šia sporto šaka yra kviečiami kiekvieną sekmadienį 13 val. į treniruotes pradedantiesiems, kurias ves „DiscCity“ komandos nariai iš Jonavos Miroslavas Jurgelevičius ir Mireta Jurgelevičiūtė. Susidomėję skambinkite tel. +37065212324 arba +3706536566.

 

Mykolas Krasnickas

Lietuvos diskgolfo federacijos prezidentas

Lietuvos diskgolfo taurės sezone išlieka intriga

Lietuvos diskgolfo taurės sezone išlieka intriga Lietuvos diskgolfo taurės sezone išlieka intriga Lietuvos diskgolfo taurės sezone išlieka intriga Lietuvos diskgolfo taurės sezone išlieka intriga ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 31 Aug 2021 06:41:11 +0300
<![CDATA[Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/alytaus-pusmaratonyje-jonavos-maratono-begikes-sekme https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/alytaus-pusmaratonyje-jonavos-maratono-begikes-sekme Lietingą sekmadienį šimtai bėgikų startavo tradiciniame Alytaus pusmaratonyje, kuriame netrūko žymių pavardžių. Šis bėgimas taip pat buvo Lietuvos bėgimo taurės (LBT) XIV etapas.

21 km distanciją gražiausiomis Alytaus vietomis greičiausiai įveikė vienas geriausių Latvijos ilgų nuotolių bėgikų Dmitrijs Serjogins – 1 val. 7 min. 10,6 sek. Jis užtikrintai aplenkė artimiausios persekiotojus Jaunių Strazdą („BTT Cloud“, 1:13.51,7) ir Paulių Kovarską („Bėgimo klubas“, 1:14.30,6).

„Alytaus bėgime dalyvavau trečius metus iš eilės. Mėgavausi nuostabia gamta ir labai gražiu Alytaus kraštovaizdžiu. Trasa nėra lengva, nes čia nemažai pakilimų ir nusileidimų, bet tai jai suteikia dinamiškumo ir nėra nuobodu bėgti. Man tai buvo labai gera treniruotė, - kalbėjo D. Serjogins. – Taip, turėjau tikslą iškovoti pergalę. Kitas tikslas buvo pagerinti savo rekordą šiame bėgime ir tą pavyko padaryti (2019 m. rezultatas – 1 val. 8 min. 7 sek.)“.

Moterų grupėje vyko atkakli kova tarp tituluotų Lietuvos stajerių. Greičiausia buvo Loreta Kančytė („Origami runners“, 1:17.41,2). Antrąją vietą užėmė Diana Lobačevskė (1:18.07,2), trečiąją – Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė (Kauno maratono klubas, 1:19.14,3). Beje, visos šios trys moterys tarp visų dalyvių pateko į dešimtuką.

„Didelių tikslių šiose varžybose sau nekėliau. Žinoma, visada smagu užimti prizinę vietą, o šįkart dar pasisekė pirmą kartą Alytuje nugalėti būtent pusmaratonio distancijoje“, - teigė L. Kančytė.

Sportininkė yra kilusi iš Alytaus rajono, todėl ji yra nuolatinė šio renginio dalyvė.

„Alytuje prasidėjo mano sportinė karjera. Čia kelis metus lankiau treniruotes pas trenerį A. Klebauską. Tai visada malonu sugrįžti į miestą, kuriame pažįstami takai ir žmonės. Alytaus pusmaratonio trasa nėra lengva, dzūkiški kalneliai parodo savo trasos charakterį, bet kiekvienais metais bėgimas vis stipresnis ir  konkurencija auga. Tai ir motyvuoja atvažiuoti į šį bėgimą išbandyti savo jėgas ir palaikyti savo klubo narius iš „Origami runners“, - sakė L. Kančytė.

Bendroje LBT įskaitoje lyderiais išlieka P. Kovarskas ir Gitana Akmanavičiūtė.

10,5 km bėgime Alytuje nugalėjo Šarūnas Lapėnas („F.O.C.U.S. running“) – 37 min. 35,2 sek. Antras finišo liniją kirto Gražvydas Jusaitis („BK Dzūkija“, 39.19,8), trečias – Marius Griušelionis (39.39,8).

Moterų tarpe prizininkėmis tapo Vilmantė Stašauskaitė (Jonavos „Maratonas“, 41.53,4), Inga Songailienė („Capital Runners“, 48.14,3) ir Jurgita Pušinaitė („Bėgimo klubas“, 49.34,8).

3,5 km bėgime triumfavo Ignas Vanagas (12.46,7) bei Daiva Bielevičiūtė (16.12,2). Kelios dešimtys dalyvių varžėsi šiaurietiško ėjimo rungtyje.

LBT pratęsė ir virtualių bėgimų sezoną. Visi, kurie savo pasirinktoje vietoje įveikė pusmaratonio arba 10,5 km distanciją, dalyvaus loterijoje ir galės laimėti rėmėjų prizus.

Visi Alytaus pusmaratonio renginio dalyviai apdovanoti atminimo medaliais. Pagrindinės – 21 km – distancijos prizininkai gavo ir piniginius prizus.

LBT XV etapas vyks Kaune spalio 3 dieną, kuomet bus surengtas „Pink Run su BENU“ bėgimas.

 

Lietuvos bėgimo taurės inf.

Roko Lukoševičiaus nuotr. 

Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė

Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė Alytaus pusmaratonyje - Jonavos ,,Maratono" bėgikės sėkmė ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 30 Aug 2021 11:25:13 +0300
<![CDATA[Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-kksc-krepsinio-skyriaus-aukletiniai-lietuvos-3-x-3-cempionato-nugaletojai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-kksc-krepsinio-skyriaus-aukletiniai-lietuvos-3-x-3-cempionato-nugaletojai Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) krepšinio skyriaus auklėtiniai - Mantas Gezevičius, Adas Giedraitis, Nojus Spūdys, Gediminas Kučinskas ir Lukas Valatka (Treneris - Tomas Kepežinskas) - tapo 2021 m. Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojais.

Užsitęsus moksleivių lygos sezonui, kuris baigėsi birželio mėnesio gale, vaikinai neturėjo laiko poilsiui ir pradėjo ruoštis 3x3 čempionatui. Pirmus kelis etapus teko praleisti, kadangi jonavietis bei šio sezono 3x3 čempionato MVP (naudingiausias žaidėjas) Mantas Gezevičius buvo pakviestas į U-15 vaikinų Lietuvos rinktinės stovyklą, kurioje vyko ir tarptautinis Ramūno Šiškausko turnyras. Turnyre jonaviečiui taip pat pasisekė tapti čempionu ir iškovoti pirmąją vietą. Likusiuose 3x3 čempionato etapuose jonaviečiai pasirodė nepriekaištingai, iš etapų grįžo su medaliais: 3 pirmos vietos ir 1 antros vietos, taip sugebėdami pasivyti čempionato lyderius iškovojo 2-vietą bendroje įskaitoje ir pateko į Finalus Panevėžyje.

Finale vaikinai kovėsi užtikrintai ir nepralaimėjo nei vienų rungtynių tapdami Lietuvos 3x3 nugalėtojais.

 

Jonavos KKSC inf. 

Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai

Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai Jonavos KKSC krepšinio skyriaus auklėtiniai - Lietuvos 3x3 čempionato nugalėtojai ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 17 Aug 2021 11:20:57 +0300
<![CDATA[Jonavos krepšinio klubas ir ,,CBET" pratęsė bendradarbiavimą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsinio-klubas-ir-cbet-pratese-bendradarbiavima https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsinio-klubas-ir-cbet-pratese-bendradarbiavima „CBet“ pagrindiniu klubo rėmėju tapo 2020 metais. Šis bendradarbiavimas leido Jonavai suburti komandą, pajėgią laimėti Nacionalinę krepšinio lygą (NKL). Virginijaus Šeškaus vadovaujama „CBet“ dominavo NKL pirmenybėse ir iškovojusi titulą pelnė kelialapį į LKL.

„Norime pasidžiaugti, kad dar prieš metus patikėjome miestu, klubu, treneriu ir žengėme į NKL. Bendromis pastangomis iškovojome titulą, kas leidžia startuoti elitinėje lygoje. Atsižvelgdami į ambicingus klubo planus įsitvirtinti LKL, didindame finansinę paramą ir tęsiame bendradarbiavimą. Norime palinkėti visiems gražaus ir gero krepšinio“, – po sutarties pasirašymo kalbėjo UAB „Tete-a-Tete“ kazino direktorius Olegas Smirnovas.

Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius šį bendradarbiavimą palygino su santuoka, kurioje finansinis gerbūvis taip pat lemia gerus santykius. „Jaučiuosi kaip santuokos liudytojas ar tvirtintojas, ir tikiuosi, kad ta santuoka bus ilgalaikė, tvirta bei nestokojanti lėšų. Žinote, būna santuokos netvirtos, kai pritrūksta pinigų. Tikiuosi, čia taip nenutiks“, – šmaikščiai sutarties pasirašymą pakomentavo meras.

„Smagu, kad pirmą kartą LKL lygoje startuos Jonavos komanda. Džiugu, kad šitą kelią padėjo eiti partneriai, išliekantys ištikimi ir pasiekus LKL lygą. Manau, turėsime komandą, kuri demonstruos gražų krepšinį ir kuri bus įdomi ne tik jonaviečiams, bet ir visiems krepšinio mylėtojams“, – pridūrė M. Sinkevičius.

„Tikimės, kad tai bus ilgalaikis bendradarbiavimas, – antrino Jonavos krepšinio klubo prezidentas Vaidas Vaškevičius. Džiaugiamės sutartimi, dėkojame miestui už visokeriopą pagalbą, o toliau laukia sunkus darbas – komplektacija, sezono startas. Klubui iškeltas tikslas pradžioje – būti stipriais LKL vidutiniokais“.

Klubas šiuo metu vykdo komplektacijos darbus. Apie naujus žaidėjus bus paskelbta artimiausiu metu.

Jonavos krepšinio klubas ir ,,CBET" pratęsė bendradarbiavimą

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 12 Aug 2021 16:05:17 +0300
<![CDATA[Tęsiasi Jonavos bėgimo taurės 2021 m. varžybos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tesiasi-jonavos-begimo-taures-2021-m-varzybos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tesiasi-jonavos-begimo-taures-2021-m-varzybos Tęsiasi Jonavos bėgimo taurės 2021 m. varžybos. Rugpjūčio 11 d. Jonavos rajone Upninkų seniūnijoje vyko III Jonavos bėgimo taurės etapas.

Džiaugiamės, kad nei lietus nei stiprūs vėjai bėgimo entuziastų neišgąsdino ir į bėgimą užsiregistravo 72 dalyviai.  Bėgikams išbėgus lietų pakeitė saulės spinduliai. Trasa buvo labai įspūdinga,  bėgikams teko išbandyti jėgas bėgant  miško, smėlio takais taip pat teko įveikti ir kalnuotas vietoves. 

Bėgikus sveikino Jonavos raj. Upninkų seniūnijos seniūnė Lolita Nekrošienė ir Jonavos sporto centro direktorė Regina Stupurienė.

Greičiausi vyrai:

 1. Aurimas Skinulis - Kauno BMK - 29:20
 2. Ramūnas Vilčinskas - Kauno BMk - 30:23
 3. Nerijus Žukauskas - Kauno BMK - 30:34

Greičiausios moterys:

 1. Vilmantė Stašauskaitė - Maratonas - 34:16
 2. Aurelija Kisieliūtė - Kauno BMK - 37:48
 3. Laura Dapkuviene - Maratonas - 38:42

Kviečiame registruotis į sekantį etapą kuris vyks rugsėjo 8 d. 

Registracijos nuoroda

https://www.lbma.lt/registracija/jonava/ 

Rezultatai

https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=198 

 

Tęsiasi Jonavos bėgimo taurės 2021 m. varžybos

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 12 Aug 2021 14:03:02 +0300
<![CDATA[J. Šiugždinienė: permainos ir nauji sprendimai sportininkų rengimo sistemoje neišvengiami]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-siugzdiniene-permainos-ir-nauji-sprendimai-sportininku-rengimo-sistemoje-neisvengiami https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/j-siugzdiniene-permainos-ir-nauji-sprendimai-sportininku-rengimo-sistemoje-neisvengiami Neabejoju, kad sportininkai olimpiadoje padarė viską, kas buvo jų jėgoms. Atletams dalyvavimas olimpinės žaidynėse yra karjeros viršūnė, kurią labai sunku pasiekti. Nuoširdžiai dėkoju jiems. Atmetus ypatingai sudėtingą pasirengimą pandemijos sąlygomis ir varžybų trūkumą, turime pripažinti – esame sudėtingoje situacijoje. Ir tik sutelkus kompetencijas ir visiems susėdus už bendro stalo, galime situaciją pakeisti. Sportui reikia ne tik dėmesio, bet ir sprendimų.

Privalome kuo greičiau sutarti dėl sportininkų rengimo sistemos

Akivaizdu, kad Seimui pateiktų Sporto įstatymo pokyčių, kurie leis didinti finansavimą aukštam sportiniam meistriškumui, išplėsti stipendijų gavėjų ratą, užtikrinti daugiau skaidrumo  federacijų valdyme nepakanka. Būtina visiems atsakingiems susėsti už bendro stalo kartu su sportininkais ir peržiūrėti sportininkų rengimo modelį. Koks jis turėtų būti, kad mes galėtume džiaugtis ne tik olimpiniais, bet ir kitų varžybų medaliais? Todėl rugpjūčio pabaigoje kviečiame darbo grupę, kurios tikslas iki naujųjų metų pasiūlyti būtinus žingsnius aukštojo sportinio meistriškumo sistemai sustiprinti. Prie bendro stalo turi susėsti visi, ir čia nėra mažiau ar daugiau atsakingų.

Problemų yra daug, tačiau noriu akcentuoti kelis dalykus, kurie man atrodo labai svarbūs ir kuriuos būtina spręsti nieko nelaukus.

Pirma,  reikia dar kartą įsivertinti strateginių sporto šakų sąrašą. Atidžiai persvarstyti kriterijus. Manau, kad strateginių sporto šakų turėtų būti ne daugiau 15, o dar geriau 10, kad valstybė galėtų užtikrinti reikalingą finansavimą ir pasirengimą. Labai svarbu, kad su strateginėmis sporto šakomis būtų susieta ir sporto infrastruktūra – bazės, nes kol kas finansavome bet ką ir bet kaip. Lietuvoje labai trūksta tarptautinio lygio sporto bazių, kuriose galėtų treniruotis aukščiausio lygio sportininkai.

Antra, turi būti aišku, kad aukštas sportinis meistriškumas yra vystomas per federacijas. Prieš keletą metų buvo priimtas daug kritikos sulaukęs sprendimas decentralizuoti medicininį sportininkų aptarnavimą. Tai nebuvo blogas sprendimas, tačiau dauguma mažesnių federacijų tam nebuvo pasiruošę ir finansiškai nepajėgios pačios organizuoti medicininį aprūpinimą. Akivaizdu, kad federacijoms reikia pagalbos įvairiose srityse – pradedant strateginiu veiklos planavimu, efektyviu ir skaidriu finansų valdymu ir baigiant sportininkų motyvavimu.

Turime stiprinti federacijas, suformuoti kompetencijų centrą, kuris joms padėtų. Reikia apibrėžti aiškius valstybės biudžeto lėšomis finansuojamų sporto federacijų tikslus, atidžiai vertinti jų veiklos rezultatus, kontroliuoti lėšų panaudojimą. Panašiai kaip šiandien turime valstybės valdomų įmonių Valdymo koordinacinį centrą, kuris teikia paramą ir konsultacijas valstybės valdomoms įmonėms, taip reikėtų padėti ir sporto federacijoms. Medicininės paslaugos galėtų būti teikiamos mišriu būdu. Stiprios federacijos galėtų gauti krepšelį medicininėms paslaugoms, o mažesnės jas gautų per Sporto centrą.

Kol kas federacijų vaidmuo ir kompetencijos nėra pakankamos. Reikia pripažinti, kad bendradarbiavimas tarp ministerijos, savivaldybių, LTOK ir sporto federacijų taip pat nepakankamas.

Įgyvendinant sporto reformą Lietuvos olimpiniame sporto centre buvo panaikinta centralizuota aukšto meistriškumo sportininkų rengimo funkcija, o nauja sistema nepradėjo veikti efektyviai. Lietuvos olimpinis sporto centras reorganizuotas į Lietuvos sporto centrą, paliekant tik sporto infrastruktūros priežiūros veiklas. T.y. buvo atsisakyta centralizuotos valstybinės individualaus sportininkų rengimo sistemos, šią funkciją (aukščiausio lygio sportininkų rengimo) deleguojant sporto šakų federacijoms. Buvo nežymiai padidintas federacijų finansavimas, tačiau ne visos federacijos efektyviai ir kryptingai gautas lėšas naudojo sportininkų rengimui. Nauja sistema dar neveikia tinkamai ir dėl neišbaigto, silpnai organizuoto finansavimo-atskaitomybės modelio.

Turime suprasti, kad  šiuolaikinis aukšto meistriškumo sportas kainuoja labai brangiai. Net apie 8 pastaruosius metus jam nebuvo didinamos valstybės lėšos. Šis netoleruotinas požiūris jau keičiamas. Medicininis, metodinis (sporto mokslininkų) palaikymas taip pat buvo nepakankamas. Juk šiuolaikinį sportą lydi pažangiausių sporto medicinos, sporto mokslininkų laimėjimai.

Be to, ne visa Lietuvos sporto infrastruktūra atitinka aukščiausiojo lygio treniruotėms reikalingas sąlygas, todėl sportininkai turi vykti treniruotis į užsienį. Net ir įprastomis sąlygomis tai sukelia papildomų sunkumų ir reikalauja papildomų lėšų, o pandemijos sąlygomis tai tapo ypač aktualia problema.

Trečia, pamainos ir trenerių rengimas. Šalyje trūksta  aukštos kvalifikacijos trenerių ir kitų sporto specialistų. Yra problemų su talentingų sportininkų atrankos-identifikavimo, sportininkų rengimo, migravimo tarp sporto organizacijų sistemomis. Juk  pasaulyje taikomi pažangiausi medicinos, reabilitacijos, treniruočių, mitybos metodai.

Treneriai privalo turėti galimybes mokytis visą gyvenimą ir taip prisitaikyti prie sporto rinkos pokyčių bei poreikių. Reikia įvertinti galimybes pertvarkyti sporto specialistų darbo apmokėjimo sistemą visais valdymo lygiais, kad būtų sudarytos sąlygos konkuruoti su kitais ūkio sektoriais šalies ir tarptautinėje darbo rinkose.

Svarbu apsvarstyti galimybes kurti regionuose dirbančių sporto specialistų motyvacinę programą ir taip paskatinti specialistus rinktis darbą regionuose. Panašiai, kaip dabar jau įsigali praktika, kai pasirašomos trišalės sutartys tarp būsimo specialisto, aukštosios mokyklos, kurioje ir savivaldybės, į kurią specialistas sugrįš dirbti. Patraukliai skamba ir idėja Lietuvos regionuose kurti strateginių sporto šakų sporto gimnazijas  - centrus, kur galėtų tobulėti gabiausi sportui vaikai.

Svarbūs Sporto įstatymo pokyčiai – būtini

Tik atėjus į ministeriją, vienas pirmųjų mano rūpesčių buvo Sporto įstatymo pokyčiai. Po Konstitucinio teismo sprendimo buvo būtina koreguoti sporto finansavimo modelį, tuo pačiu  įgyvendinant sportininkams svarbias permainas. Apmaudu, kad pavasarį Seime nebuvo patvirtintas Sporto įstatymo pakeitimo projektas, kuriame suplanuotos aukšto meistriškumo sportininkams labai reikšmingos permainos.

Svarbiausia jų – pasikeitęs finansavimas aukšto meistriškumo sportui. Nuo 2016 m. aukšto meistriškumo sportui skiriamas biudžetas nedidėjo, o įstatymo projekte numatyti pokyčiai leistų jį padvigubinti – nuo 7 iki 14 mln. Eur per metus.

Kita svarbi įstatymo projekte numatyta permaina – didesnės valstybės stipendijos sportininkams. Pasiūlėme išplėsti  stipendijas gaunančiųjų ratą: jos būtų skiriamos jauniems sportininkams už 4–6 vietas Europos jaunimo čempionate, 2–3 vietas pasaulio ir Europos jaunimo neįgaliųjų čempionate iškovotas vietas; taip pat būtų sulyginti olimpinėse, paralimpinėse ir kurčiųjų žaidynėse už 1–6 vietas skiriamų stipendijų dydžiai.

Numatytais pakeitimais siekiama sustiprinti skaidrumo reikalavimus sporto federacijų veiklai – atsiranda reikalavimai atlikti finansinių ataskaitų auditą, apibrėžti valdymo organų narių kadencijų skaičių, formuoti nacionalinę rinktinę pagal paskelbtus kriterijus ir sudaryti sporto veiklos sutartis su sportininkais, kurie rengiami pagal aukšto meistriškumo sporto programas ar gauna valstybės stipendiją. Taip pat įstatymo pakeitimai įgalina įsteigti sporto registrą, kuris reikalingas siekiant užtikrinti nuoseklią šalies sporto stebėseną bei priimamų sprendimų skaidrumą.

Tai, kas garsina Lietuvą

Sportas dažnai siejamas su hobiu, jis vertinamas lyg kokia užklasinė veikla. Problema tikriausiai yra ir tai, kad sportas apskritai nėra identifikuotas kaip valstybei svarbi ir reikšminga veikla,  nors tai yra labai svarbi šalies ūkio dalis.  Kaip parodė praėjusiais metais atlikta „Baltijos tyrimų“ apklausa, net septyni iš dešimties 18 metų ir vyresnių Lietuvos gyventojų mano, kad geriausiai šalies vardą pasaulyje garsina mūsų šalies sportininkai.

Sportas garsina Lietuvą, pritraukia turistus, užtikrina šalies žinomumą. Todėl būtina sutelkti visas pajėgas ir priimti  reikalingus sprendimus. 

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė

J. Šiugždinienė: permainos ir nauji sprendimai sportininkų rengimo sistemoje neišvengiami

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 09 Aug 2021 10:34:30 +0300
<![CDATA[JKKSC džiaugiasi sėkmingais Emos Sarafinaitės startais Baltijos šalių jaunių čempionate]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jkksc-dziaugiasi-sekmingais-emos-sarafinaites-startais-baltijos-saliu-jauniu-cempionate https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jkksc-dziaugiasi-sekmingais-emos-sarafinaites-startais-baltijos-saliu-jauniu-cempionate 2021 m. liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis Uogrės stadione (Latvija) vyko Baltijos šalių jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Jame Lietuvos rinktinės garbę gynė ir mūsų Jonavos kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė Ema Sarafinaitė, kuri iš šio čempionato parsivežė net 3 medalius.
 
400 m. bėgime nubėgo per 56.93 s ir užėmė I vietą
 
200 m. bėgime nubėgo per 26.03 s ir užėmė II vietą
 
Mišrioje estafetėje 4x400 m. Lietuvos jaunių komanda nubėgo per 3.35.52 min. ir iškovojo I vietą.
 
JKKSC inf.

JKKSC džiaugiasi sėkmingais Emos Sarafinaitės startais Baltijos šalių jaunių čempionate

JKKSC džiaugiasi sėkmingais Emos Sarafinaitės startais Baltijos šalių jaunių čempionate JKKSC džiaugiasi sėkmingais Emos Sarafinaitės startais Baltijos šalių jaunių čempionate JKKSC džiaugiasi sėkmingais Emos Sarafinaitės startais Baltijos šalių jaunių čempionate ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 04 Aug 2021 16:08:49 +0300
<![CDATA[Jonavoje iškovota dar viena pergalė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-iskovota-dar-viena-pergale https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-iskovota-dar-viena-pergale Po vasaros pertraukos į stadionus grįžo Pirmos lygos pirmenybės. "Jonavos" komanda namuose priėmė Marijampolės "Sūduvos B" komandą.

Prieš rungtynes su "Sūduvos B" komanda, "Jonavos" treneris Eisvinas Utyra sakė, kad po liepos pertraukos, svarbu antrąją sezono dalį pradėti pergale.

Rungtynės mūsų komanda pradėjo aktyviai ir nuo pirmųjų minučių jonaviečiai pradėjo atakuoti varžovų vartus.

Jau 14 minutę pirmąjį rungynių įvartį pelnė Filip Halgoš.

Po įvarčio "Jonavos" futbolininkai ir toliau nemažino apsukų. Aktyvumu išsiskyrė F.Halgoš, Marius Ganusauskas, Jurij Lebedev.

27 minutę puikių smūgiu įvartį pelnė M.Ganusauskas ir pirmasis kėlinys baigėsi 2:0.

Antrąjame kėlinyje žaidimas kiek apsilygino. Jaunieji marijampoliečiai žaidė kiek aktyviau, o mūsų futbolininkai žaidė ramiai, stengdamiesi išlaikyti pranašumą.

Tačiau ypatingai pavojingų progų komandos nesukūrė ir įvarčių nebuvo pelnyta.

Norisi pabrėžti, kad po keitimų mūsų komandoje pasirodė net trys jauni futbolininkai - Egidijus Mickus, Domas Stankevičius, Rokas Macijauskas.

"Jonava" sudėtis:
Martynas Matuzas, Džiugas Raudonius, Andrius Kazakevičius, Almantas Vansevičius (Mikhail Gubanov), Ijla Vaganov, Gytis Vasylius (Egidijus Mickus), Artūras Rocys, Jurij Lebedev (Rokas Macijauskas), Filip Halgoš, Arnas Neimantas (Dominykas Daunoravičius), Marius Ganusauskas (Domas Stankevičius).

Įvarčiai: 14 min Filip Halgoš, 27 min Marius Ganusauskas

Jonavoje iškovota dar viena pergalė

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 02 Aug 2021 09:30:06 +0300