Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[Tokijo olimpinės žaidynės prasideda jau šiandien]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tokijo-olimpines-zaidynes-prasideda-jau-siandien https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tokijo-olimpines-zaidynes-prasideda-jau-siandien Norime pasidžiaugti, kad į šias Olimpines žaidynes išvyko Jonavos kūno kultūros ir sporto centro  lengvosios atletikos ir sporto klubo „Einius“, 2004 m. įkurto Prienuose, o dabar  veiklą tęsiančio Jonavoje, trenerė  Gražina Goštautaitė. Ji –  buvusi Jonavos kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė, 1995-aisiais baigusi Kūno kultūros akademiją  ir pradėjusi dirbti Prienuose, mokyklose ieškodama būsimų ėjimo „žvaigždučių“. Laikas parodė, kad ja ir tapo Marius Žiūkas.  

Sportininkas gimė ir augo Prienuose. Lankydamas trečią klasę, kelis mėnesius žaidė futbolą, tačiau po vasaros atostogų jau nenorėjo grįžti ant žaliosios vejos, o susidomėjo sportiniu ėjimu, kurį išbandyti pasiūlė lengvosios atletikos trenerė, praeityje buvusi ėjikė, kandidatė į sporto meistres G. Goštautaitė, su kuria sportinis kelias tęsiasi iki šių dienų.

Marius Žiūkas 2021 metais Slovakijoje įvykdė olimpinį normatyvą ir iškovojo kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes, kuriose varžysis 20 kilometrų sportinio ėjimo rungtyje. Kiti Mariaus Žiūko olimpiniai pasiekimai:

2016 m. Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės 26 vieta (20 km.)

2012 m. Londono olimpinės žaidynės 40 vieta (20 km.)

2008 m. Pekino Olimpinės žaidynės 35 vieta (20 km.)


Smagu, kad trenerės G. Goštautaitės dar pernai ištarti žodžiai jog „prisirišo vienas prie kito ir nekantriai laukia, kada Marius vėl vyks į Olimpines žaidynes, į kurias ji pirmą kartą norėtų nuvažiuoti“, jau šiemet tapo realybe. Linkime sėkmės ir tikimės, kad ateityje Olimpinėse žaidynėse išvysime ne tik jonavietę trenerę, bet ir sportininkus.

JKKSC informacija

Tokijo olimpinės žaidynės prasideda jau šiandien

Tokijo olimpinės žaidynės prasideda jau šiandien ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 23 Jul 2021 10:09:20 +0300
<![CDATA[JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jkksc-lengvaatleciai-i-i-jonava-parveze-6-lietuvos-cempionatu-medalius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jkksc-lengvaatleciai-i-i-jonava-parveze-6-lietuvos-cempionatu-medalius Jonavos kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai, alinami pirmų liepos mėnesio savaičių karščio, sugebėjo į Jonavą parvežti 6 Lietuvos čempionatų medalius.

Iš Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionato Alytuje, Jonavos lengvaatlečių komanda parsivežė 4 medalius ir tarp 29 rajonų iškovotą aukštą 8 komandinę vietą. Du kartus ir gerindama savo asmeninius rekordus, ant nugalėtojų pakylos užlipo trenerės Vidutės Lebeckienės auklėtinė – Ema Sarafinaitė.

Pirmą varžybų dieną Ema varžėsi ilgiausiame sprinto bėgimo nuotolyje – 400 metrų bėgime. Mergina užtikrintai nugalėjo distanciją įveikdama per 56,68 sekundes ir tapo Lietuvos čempione. Antrąją varžybų dieną Ema vos netapo antrą kartą Lietuvos čempione 200 metrų bėgimo nuotolyje. Parengiamuosiuose bėgimuose ji pasiekė geriausią laiką tarp visų dalyvių.

Ema finaliniame bėgime įnirtingai kovojo su varžove iš Viniaus, abi merginos pademonstravo vienodą laiką – 25,43, bet po fotofinišo peržiūros, pergalė pripažinta vilnietei, mūsų sportininkė pasidabino sidabro medaliu.

Alita Masionytė nugalėjo 5000 m sportinio ėjimo rungtyje, tapo Lietuvos jaunių čempione, nuotolį įveikdama per 26 minutes 17 sekundžių. 

2000 m kliūtiname bėgime Greta Malinauskaitė finišavo trečia ir iškovojo bronzos medalį.

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate, Marijampolėje, bronzos medalius iškovojo trenerės Gražinos Goštautaitės auklėtinai Gytis Voroninas ( 3000 m sp. ėjimas ) ir Tautvydas Litvinavičius ( 1500 m kliūtinis bėgimas ).

Netrukus geriausios lengvaatletės dalyvaus Baltijos šalių lengvosios atletikos komandiniuose čempionatuose, o rudenį visi lengvaatlečiai dar varžysis ėjimo ir bėgimo takeliuose.

 

 

 

 

JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius

JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius JKKSC lengvaatlečiai į į Jonavą parvežė 6 Lietuvos čempionatų medalius ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 20 Jul 2021 09:56:53 +0300
<![CDATA[Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atkakliame-jonavos-triatlone-ryskiausiai-spindejo-t-kopustas-ir-i-urbonaviciute https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atkakliame-jonavos-triatlone-ryskiausiai-spindejo-t-kopustas-ir-i-urbonaviciute Šeštadienį Jonavoje vyko Lietuvos triatlono taurės (LTT) trečiasis etapas. Alinančiame karštyje vykusių varžybų olimpinėje distancijoje triumfavo Tautvydas Kopūstas („HighPeaks Lietuva“). Jis nuplaukė 1500 m, numynė dviračiu 40 km bei nubėgo 10 km per 2 val. 11 min. 59,5 sek.


Tai buvo antrasis jo iš eilės laimėtas LTT etapas.


Bendroje įskaitoje pirmaujantis Gediminas Pajėda („BTT Cloud“) Jonavoje užėmė antrąją vietą (2:14.14,1). Trečias finišavo Marius Skaisgirys („BTT Cloud“, 2:18.04,5).


„Sekėsi gerai, labai džiaugiuosi pirma vieta. Sunkiausia buvo važiuoti dviračiu, nors galvojau, jog sunkiau bus bėgti. Visgi bėgimu tiesiog mėgavausi. Dviračiu važiuoti buvo nelengva, nes važiuojant tiek į vieną, tiek į kitą pusę, buvo vėjas. Džiaugiuosi savo forma, kuri sezono viduryje būna kažkiek kritusi. Smagiausia Jonavoje buvo tai, kad plaukėme be hidrokostiumų. Man tai labai patinka. Vandens temperatūra siekė 24 laipsnius, todėl buvo labai smagu. Reikia apskritai džiaugtis, kad šiuo pandeminiu laikotarpiu turime pilną sezoną“, - kalbėjo T. Kopūstas.


Bendroje įskaitoje G. Pajėda turi 2916 taškų. Antrąją vietą užima M. Skaisgirys (2872 tšk.), trečiąją – Donatas Stulgys (2774 tšk.).


Tarp moterų nugalėjo Ieva Urbonavičiūtė („TRItonas“, 2:36.58,3). Antra buvo Viktorija Kalvelytė (Kauno triatlono klubas, 2:43.55,3), trečia – pirmuosius du LTT etapus laimėjusi Inga Aukselytė („TRItonas“, 2:47.38,2).


„Pergalė buvo labai netikėta, todėl esu labai laiminga. Dviratis yra mano silpniausia rungtis, bet pirmą kartą jaučiau, kad galiu greičiau važiuoti nei konkurentės. Buvo karšta ir bėgant buvo kažkiek silpna, bet tuomet suveikė psichologija. Reikėjo daug kalbėtis su savimi. Jonavoje sunkiausi yra keturi kalniukai bėgant, bet apskritai visas triatlonas buvo labai smagus. Labai džiugu, kad galėjome plaukti be hidrokostiumų“, - šypsojosi I.

Urbonavičiūtė, kuri bendroje įskaitoje pakilo į ketvirtąją poziciją.


LTT lydere išliko I. Aukselytė (2932 tšk.), už jos rikiuojasi Eglė Ragaišytė (2681 tšk.) bei Ligita Simanavičiūtė (2413 tšk.).


Perpus trumpesnėje sprinto distancijoje nugalėtojais tapo Tomas Burbulis (Trakų triatlono būrelis, 1:07.36,2) ir Rugilė Girštautaitė (1:18.58,9).


„Pasirodymą vertinu labai gerai, nes pirmą sykį šiemet pavyko tapti nugalėtoju. Prieš tai abu kartus buvau antras, tai norėjosi pergalės. Karštis jautėsi, bet dviračių ir bėgimo rungtyse buvo šiek tiek debesuota, todėl nebuvo labai baisu. Po plaukimo visada atsilieku nuo pagrindinių varžovų, nes tai yra mano silpnoji rungtis. Gaila, kad antroje distancijos pusėje „pamečiau“ kojas ir teko plaukti vienam. Dviračiuose buvo sunku, bet pabaigoje pavyko prisivyti lyderius ir jau pradėjus bėgti supratau, kad pirma vieta yra pasiekiama“, - kalbėjo T. Burbulis.


Antras liko jo pagrindinis konkurentas Titas Pumputis (Panevėžio triatlono klubas, 1:08.42,1), trečias – Robertas Gegužis (R. Sargūno sporto gimnazija, 1:08.54,6).
Tarp moterų antra finišavo Gabrielė Garbauskaitė (Panevėžio triatlono klubas, 1:22.09,5), trečia – Orinta Mauraitė (Panevėžio triatlono klubas, 1:23.11,3).
Bendroje įskaitoje T. Burbulis turi 2981 tašką, T. Pumputis – 2977, o trečioje vietoje esantis Erikas Aukštikalnis – 2687.


Moterų lyderių trejetuką sudaro G. Garbauskaitė (2925 tšk.), O. Mauraitė (2918 tšk.) bei Beatričė Vinciūnaitė (2814 tšk.).
„Pro Junior“ varžybose, kuriose dalyvauja perspektyviausi Lietuvos triatlonininkai, nugalėjo Kristupas Rimkus (Panevėžio triatlono klubas „TRI-Fun“) ir Ugnė Paurytė (R. Sargūno sporto gimnazija).


Mėgėjams ir pradedantiesiems skirtoje „TRI-FUN“ rungtyje triumfavo Paulius Urbonas ir Edita Vareikė. Būrys sportininkų, neturintys dviračių, galėjo išbandyti jėgas akvatlono rungtyse.


Ketvirtasis LTT etapas – Veisiejų triatlonas – vyks rugpjūčio 21 dieną.

Organizatorių inf.

Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė

Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė Atkakliame Jonavos triatlone ryškiausiai spindėjo T. Kopūstas ir I. Urbonavičiūtė ]]>
jonavoszinios.lt Sun, 18 Jul 2021 23:31:55 +0300
<![CDATA[Triatlono metu bus ribojamas eismas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/triatlono-metu-bus-ribojamas-eismas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/triatlono-metu-bus-ribojamas-eismas Šeštadienį, liepos 17 dieną, Jonavoje vyks Lietuvos triatlono taurės (LTT) trečiasis etapas. 

Triatlonininkai varžysis olimpinėje distancijoje (1500 m plaukimas, 40 km dviračiu, 10 km bėgimas), sprinto rungtyje (750 m, 20 km, 5 km), mėgėjų ir pradedančiųjų laukia „TRI-FUN“ rungtis, kurioje dalyviai turės nuplaukti 200 m, dviračiu nuvažiuoti 21 km ir nubėgti 2,5 km.

„Labai džiugu, kad jau šeštus metus iš eilės susitiksime Jonavoje, kur visada esame maloniai laukiami. Neabejojame, kad šį šeštadienį vėl virs atkaklios kovos gražioje trasoje, o dalyviai išsiveš geriausias emocijas", - sako Lietuvos triatlono taurės direktorius Audrius Jaraminas.

Varžybų metu Jonavoje bus ribojamas eismas, todėl gyventojai prašomi stebėti kelio ženklus.

Organizatoriai taip pat prašo varžybų dieną, nuo 9 iki 15.30 val. nestatyti automobilių Sodų gatvėje, nes čia vyks labai intensyvus dviračių eismas. Išvažiavimas iš kiemų bus reguliuojamas savanorių.

Renginio centrinė vieta – tradiciškai, Joninių slėnyje greta I Varnutės tvenkinio paplūdimio.

Olimpinės distancijos startas – 9 val., akvatlono – 9.45 val., sprinto distancijos – 13 val., „Pro-Junior“ – 14 val., „TRI-FUN“ – 15 val.

Triatlono metu bus ribojamas eismas

Triatlono metu bus ribojamas eismas Triatlono metu bus ribojamas eismas Triatlono metu bus ribojamas eismas Triatlono metu bus ribojamas eismas ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 15 Jul 2021 16:52:24 +0300
<![CDATA[,,CBET" palieka Darius Tarvydas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/cbet-palieka-darius-tarvydas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/cbet-palieka-darius-tarvydas Prėjusiame sezone Jonavos “Cbet” rungtyniavęs puolėjas Darius Tarvydas palieka klubą. Nors su žaidėju buvo pasirašyta dviejų metų sutartis, visgi šalys susitarė išsiskirti.

„Noriu padėkoti Dariui už jo indėlį į komandos pergales, - sakė „Cbet“ klubo prezidentas Vaidas Vaškevičius. – Jis buvo svarbus mūsų komandos žaidėjas, bet visgi abipusiu susitarimu nusprendėme nutraukti dar metus turėjusį galioti kontraktą. Pagrindinė priežastis – Darius  norėjo žaisti LKL ir dalyvauti 3x3 turnyruose. Mums šis variantas nebuvo priimtinas.“

D.Tarvydas praėjusiame sezone buvo svarbi komandos dalis. 199 cm ūgio puolėjas Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse sužaidė 32 rungtynes, per kurias pelnydavo 16,4 taško ir su 21.8 balo buvo naudingiausias komandos krepšininkas.

Kartu su „Cbet“ komanda, D. Tarvydas tapo NKL čempionu ir prisidėjo prie komandos patekimo į Lietuvos krepšinio lygą (LKL).

Priminsime, kad į komandą tikrai negrįš Liam O'Reilly ir Ignas Labutis.

,,CBET" inf.

,,CBET" palieka Darius Tarvydas

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 15 Jul 2021 16:47:39 +0300
<![CDATA[Jonava alsuos sporto ritmu – mieste atmosferą kaitins triatlonininkai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonava-alsuos-sporto-ritmu-mieste-atmosfera-kaitins-triatlonininkai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonava-alsuos-sporto-ritmu-mieste-atmosfera-kaitins-triatlonininkai Jau šį šeštadienį, liepos 17 dieną Jonavoje vyks Lietuvos triatlono taurės (LTT) trečiasis etapas. Viename labiausiai laukiamų triatlono renginių Lietuvoje šimtai dalyvių mėgins įrodyti savo universalumą ir geležinę ištvermę.


Triatlonininkai varžysis olimpinėje distancijoje (1500 m plaukimas, 40 km dviračiu, 10 km bėgimas), sprinto rungtyje (750 m, 20 km, 5 km), mėgėjų ir pradedančiųjų laukia „TRI-FUN“ rungtis, kurioje dalyviai turės nuplaukti 200 m, dviračiu nuvažiuoti 21 km ir nubėgti 2,5 km. Pastaroji yra ypač populiari tarp triatlono naujokų.


Taip pat vyk ir „Pro Junior“ varžybos, skirtos perspektyviausiems Lietuvos triatlonininkams.


Neturintys dviračių jėgas galės išbandyti akvatlono (plaukimas, bėgimas) rungtyje, čia priklausomai nuo amžiaus dalyviai turės 100 m nuplaukti ir 1 km nubėgti arba 200 m nuplaukti ir 2 km nubėgti. 


„Labai džiugu, kad jau šeštus metus iš eilės susitiksime Jonavoje, kur visada esame maloniai laukiami. Neabejojame, kad šį šeštadienį vėl virs atkaklios kovos gražioje trasoje, o dalyviai išsiveš geriausias emocijas. Norime, kad šventė būtų ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Šeštadienį Jonavoje bus ribojamas eismas, todėl gyventojų prašome kantrybės ir stebėti kelio ženklus“, - sakė Lietuvos triatlono taurės direktorius Audrius Jaraminas.


Organizatoriai prašo varžybų dieną, nuo 9 iki 15.30 val. nestatyti automobilių Sodų gatvėje, nes čia vyks labai intensyvus dviračių eismas. Išvažiavimas iš kiemų bus reguliuojamas savanorių.


Renginio centrinė vieta – tradiciškai, Joninių slėnyje greta I Varnutės tvenkinio paplūdimio. Olimpinės distancijos startas – 9 val., akvatlono – 9.45 val., sprinto distancijos – 13 val., „Pro-Junior“ – 14 val., „TRI-FUN“ – 15 val.
Jonavoje planuoja startuoti dauguma pajėgiausių Lietuvos triatloninkų, o olimpinės distancijos nugalėtojų titulus gins Marijus Butrimavičius ir Inga Aukselytė.

Jonava alsuos sporto ritmu – mieste atmosferą kaitins triatlonininkai

Jonava alsuos sporto ritmu – mieste atmosferą kaitins triatlonininkai Jonava alsuos sporto ritmu – mieste atmosferą kaitins triatlonininkai Jonava alsuos sporto ritmu – mieste atmosferą kaitins triatlonininkai Jonava alsuos sporto ritmu – mieste atmosferą kaitins triatlonininkai Jonava alsuos sporto ritmu – mieste atmosferą kaitins triatlonininkai ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 15 Jul 2021 08:06:45 +0300
<![CDATA[Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-5-tas-lietuvos-diskgolfo-taures-etapas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-5-tas-lietuvos-diskgolfo-taures-etapas Praėjusį savaitgalį Nedožinkos diskgolfo aikštyne (Zarasų raj.) įvyko jau penktasis Lietuvos Diskgolfo Taurės etapas. Likus dviem etapams iki sezono pabaigos aiškėja taurės lyderiai daugumoje divizionų.


Varžybose, kurios vyko seniausiame, bet ką tik prieš turnyrą atnaujintame, diskgolfo parke Lietuvoje - Nedožinkoje, dalyvavo 79 sportininkai, suskirstyti į šešis divizionus.
Atvirajame divizione (čia varžosi pajėgiausi vyrai), pirmąją vietą, abu ratus sužaidęs labai aukštame lygyje, pasiekė vilnietis Aurelijus Zinkevičius (DiscCity komanda), net dešimčia taškų aplenkęs savo komandos draugą, ir taurės sezono lyderį Gabrielių Gricių (Vilnius). Trečiąją vietą, atsilikę dar penkiais taškais, iškovojo klaipėdietis Renatas Simutis. 


Šių metų Lietuvos diskgolfo taurės sezonas susideda iš septynių etapų. Kiekvienam sportininkui bus įskaitomi penkių geriausių etapų taškai. Nors A. Zinkevičius ir yra praleidęs vieną etapą, ir kol kas taškus laimėjo tik keturiuose, jis vis tiek yra net penktoje vietoje bendroje Atvirojo diviziono įskaitoje. Jis yra realiausiais konkurentas kol kas pirmaujančiam daugkartiniam Lietuvos čempionui Gabrieliui Griciui.


Moterų divizione aktyvi kova taip pat vyksta tarp dviejų sezono lyderių – Miretos Jurgelevičiūtės (DiscCity komanda, Jonavos raj.) ir klaipėdietės Oksanos Žukauskienės. Per pirmus keturis etapus jos abi buvo pasiekusios po dvi pergales. Šį kartą vėl savo pranašumą įrodė daugkartinė Lietuvos čempionė ir taurės laimėtoja M. Jurgelevičiūtė. O. Žukauskienė nuo jos atsilikusi 6 taškais užėmė antrą vietą. Trečiąją iškovojo vilnietė Svetlana Kobec, tik paskutiniame krepšyje vienu tašku aplenkusi parko „šeimininkę“ Ievą Navickaitę (Zarasų raj.). Dvi sezono lyderės pratęs savo kovą dėl moterų taurės paskutiniuose dviejuose etapuose. Kol kas pirmaujančiai M. Jurgelevičiūtei užtenka pergalės viename iš jų, kad užsitikrinti pirmąją vietą bendroje įskaitoje.


Jaunimo divizione sunkiai pavejamu tampa Andrius Patruševas iš Jonavos rajono. Pergalė Nedožinkos etape jam buvo antroji šį sezoną, bet kituose trijuose iškovotos antros vietos garantuoja gana saugų atotrūkį nuo varžovų. Galimybių pakovoti dėl jaunimo taurės dar neprarado vilnietis Ignas Vasilevičius, penktajame etape užėmęs ketvirtą vietą. Nedožinkoje antras buvo panevėžietis Titas Kartanas, o bronzos medaliu džiaugėsi „namuose“ žaidęs Vasaris Navickas (Zarasų raj.). 


40+ amžiaus vyrų pogrupyje pirmą pergalę šiame sezone šventė vilnietis Darius Gricius (DiscCity komanda). Po dviejų ratų pirmos vietos rezultatas buvo lygus. D. Griciui pergalę atnešė peržaidimas, kurį jis laimėjo prieš kaunietį R. Mikalkėną. Trečioje vietoje liko sezono lyderis Miroslavas Jurgelevičius (Jonavos raj., DiscCity). Bendroje įskaitoje realus M. Jurgelevičiaus konkurentas yra jo komandos draugas Tadas Ūselis, praleidęs Nedožinkos etapą. 


Moterų 40+ amžiaus divizione antrą pergalę iš eilės pasiekė panevėžietė Danguolė Kriaučiūnienė, ir sustiprino savo pranašumą prieš antroje vietoje likusią Daiva Pranukevičienę iš Elektrėnų. Trečiąją vietą užėmė Elvyra Strelkauskienė (Jonavos raj.). Kova dėl taurės toliau vyks tarp dviejų pirmaujančių sportininkių.


Vyrų 50+ amžiaus grupėje trečią pergalę šiemet iškovojo Gediminas Kriauza, ir beveik užsitikrino šių metų taurės laimėtojo vardą.


„Džiaugiamės kad diskgolfas tampa viena greičiausiai augančia sporto šaka ne tik kitose Amerikos ir Europos šalyse, bet ir Lietuvoje. Didėjant aikštynų skaičiui ir plečiantis jų geografijai, varžybos pritraukia vis daugiau naujų sportininkų iš visos Lietuvos.

Konkurencija aštrėja, ir dėl to laimi visi sportininkai – tiek tobulėjantis jaunimas, tiek „senbuviai“, siekiantys neužleisti savo pozicijų“, - po varžybų kalbėjo turnyro direktorius Darius Gricius.


Paskutiniai du etapai vyks Lietuvos diskgolfo centru tampančiame Jonavos rajone – rugpjūčio 28 d. naujai įrengiamame Jonavos diskgolfo parke, ir finalinis etapas – rugsėjo 18 d. Survilų sodybos diskgolfo parke (Jonavos raj.). 


Svarbiausios šių metų sezono varžybos – 13-tasis „Lietuvos Diskgolfo Čempionatas su DiscCity.eu“ įvyks jau už poros savaičių – liepos 23-25 dienomis Nedožinkos diskgolfo parke. Pirmą kartą Lietuvos diskgolfo istorijoje varžybos bus organizuojamos tris dienas – po vieną ratą per dieną.


Lietuvos Diskgolfo Taurės V etapo - Nedožinka prizininkai:
Atvirasis divizionas:
Aurelijus Zinkevičius (Vilnius), 103 metimai, par -15
Gabrielius Gricius (Vilnius), 113, par -5
Renatas Simutis (Klaipėda), 118, par 0

Moterų divizionas:
Mireta Jurgelevičiūtė (Jonavos raj.), 133, par +15
Oksana Žukauskienė (Klaipėda), 139, par +21
Svetlana Kobec (Vilnius), 142, par +24

Vyrų 40+ divizionas:
Darius Gricius (Vilnius), 126, par +8
Raimondas Mikalkėnas (Kaunas), 126, par +8
Miroslavas Jurgelevičius (Jonavos raj.), 127, par +9

Jaunimo iki  18 m. divizionas:
Andrius Patruševas (Jonavos raj.), 139, par +21
Titas Kartanas (Panevėžys), 141, par +23
Vasaris Navickas (Nedožinka), 144, par +26

Moterų 40+ divizionas:
Danguolė Kriaučiūnienė (Panevėžys), 171, par +53
Daiva Pranukevičienė (Elektrėnai), 179, par +61
Elvyra Strelkauskienė (Jonavos raj.), 181, par +63
Vyrų 50+ divizionas:
Gediminas Kriauza (Anykščių raj.), 153, par +35


Visi turnyro rezultatai:
https://www.pdga.com/tour/event/53065

Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas

Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas Įvyko 5-tas Lietuvos diskgolfo taurės etapas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Jul 2021 11:50:32 +0300
<![CDATA[Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/liepos-6-d-pamineta-jau-tradiciniu-karaliaus-mindaugo-ir-karalienes-mortos-taures-turnyru https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/liepos-6-d-pamineta-jau-tradiciniu-karaliaus-mindaugo-ir-karalienes-mortos-taures-turnyru Valstybės dienos proga centriniame miesto stadione įvyko jau tradiciniu tapęs Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyras, kuriame dalyvavo 18 tinklininkų.

Po beveik šešių valandų kovų paaiškėjo, kad Karalienės Mortos taurė laimėjo viešnia iš Kauno Violeta Beržinskienė, antra liko Aušrinė Božikaitė, o trečią vietą užėmė Aira Kaunietė.

Tuo tarpu Karaliaus Mindaugo taurės nugalėtoju tapo Dainius Kureiša, vicečempionu per plauką lyderiui nusileidęs liko Klaidas Šapalas, o trečiąją vietą laimėjo Mantas Strelčiūnas.

 

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro inf.  

A. Šimulio nuotraukos

Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru

Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru Liepos 6 d. paminėta jau tradiciniu Karaliaus Mindaugo ir Karalienės Mortos taurės turnyru ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 08 Jul 2021 10:40:43 +0300
<![CDATA[Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/joniniu-taure-del-uzklupusios-audros-virto-dvieju-dienu-turnyru https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/joniniu-taure-del-uzklupusios-audros-virto-dvieju-dienu-turnyru Birželio 23 d. Jonavoje vykusias paplūdimio tinklinio varžybas teko pirmą kartą per dešimt metų nutraukti be galimybės jas pratęsti - tokį sprendimą priėmė Jonavos paplūdimio tinklinio čempionato vyr. teisėjas, sustabdęs Joninių taurės turnyrą dėl priartėjusios sportininkų sveikatai ir saugumui grėsmę keliančios audros.

Joninių išvakarėse prasidėjusios 3x3 mišrių komandų varžybos finišavo birželio 30 dieną, o jose savo jėgą pademonstravo čempionais tapę "Meškučiai su triušiukų kojytėm" (Gabija Kasperavičiūtė, Tautvydas Juodiška ir Kęstutis Ranšys). II vietoje liko "Pusbroliai aliukai ir sesutė" (Indrė Zubavičiūtė, Tomas Bartaškevičius ir Karolis Murachimovas), III v. liko "RIO" (Vainius Stukas, Ignas Matulaitis ir Dastina Železniakaitė).

Džiaugiamės, kad birželio 30 d. pratęsimas įvyko kur kas geresnėmis oro sąlygomis ir puikiais rezultatais užbaigėme Joninių taurės varžybas.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro inf.  

A. Šimulio nuotraukos

Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru

Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru Joninių taurė dėl užklupusios audros virto dviejų dienų turnyru ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 07 Jul 2021 11:37:07 +0300
<![CDATA["Jonava" grįžo į pergalių kelią]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonava-grizo-i-pergaliu-kelia https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonava-grizo-i-pergaliu-kelia Eisvino Utyros futbolininkai po patirto pralaimėjimo Šiauliuose grįžo į pergalių kelią. Svečiuose 1:2 nugalėjo Plungės „Babrungo“ komandą.

24 min. pirmąjį rungtynių įvartį pelnė FK „Jonava“ puolėjas Marius Ganusauskas. Neilgai trukus „Babrungo“ žaidėjas Edvinas Mickevičius (34 min.) rezultatą išlygino 1:1.

Visgi antrajame kėlinyje (67 min.) Andrius Kazakevičius įmušė įvartį ir išvedė komandą į pergalę rezultatu 1:2.

Jonaviškiai Arnas Spyčius (34 min.), Džiugas Raudonius (54 min.), ir Ilia Vaganov (87 min.) buvo nubausti geltonomis kortelėmis, „Babrungo“ gretose taip pat įspėtas buvo Deimantas Valauskas (40 min.).

Kitas rungtynes „Jonava“ žais liepos 30 dieną namuose, Jonavos centriniame stadione su Sūduvos B komanda.

fkjonava.lt inf. 

"Jonava" grįžo į pergalių kelią

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 07 Jul 2021 11:32:04 +0300
<![CDATA[„FA Šiauliai“ nutraukė „Jonavos“ pergalių seriją]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fa-siauliai-nutrauke-jonavos-pergaliu-serija https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fa-siauliai-nutrauke-jonavos-pergaliu-serija „Jonavos“ futbolininkai LFF Pirmos lygos 13-tojo turo rungtynėse išvykoje rezultatu 1-3 nusileido „FA Šiauliai“ komandai ir nutraukė 12-os pergalių seriją.

Rungtynes labai aktyviai pradėjo "šiauliečiai". Jau 1-ąją rungtynių minutę savo komandą į priekį išvedė Sergej Amirzian. Neilgai trukus tiksliu smūgiu Dominykas Kubilinskas padvigubino „FA Šiauliai“ pranašumą (6min.). Kėliniui visiškai priartėjus prie pabaigos (45+3min.) Marius Ganusauskas sušvelnino atsilikimą įmušdamas įvartį "į rūbinę".

Antrajame kėlinyje varžovai po antrojo Sergej Amirzian tikslaus smūgio rezultatą padidino iki dviejų įvarčių (52min.). Per likusiąs minutes vyko atviras futbolas, bet rezultatas nebepakito.

Jonaviškiai Tadas Eliošius (11min.), Artūras Rocys (19min.), Gytis Vasylius (56min.), Martynas Matuzas (60min.) ir Filip Halgoš (90+1min.) buvo nubausti geltonomis kortelėmis, „FA Šiauliai“ gretose taip įspėti buvo Dominykas Kubilinskas (41min.), Justas Petravičius (42min.), Algis Jankauskas (44min.) ir Karolis Mantinis (84min.).

Kitas rungtynes „Jonava“ žais liepos 6 dieną Plungėje su vietos „Babrungo“ komanda.

fkjonava.lt inf. 

„FA Šiauliai“ nutraukė „Jonavos“ pergalių seriją

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Jul 2021 10:17:02 +0300
<![CDATA[Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sestajame-jono-sirvydzio-teniso-turnyre-aruno-narbuto-triumfas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sestajame-jono-sirvydzio-teniso-turnyre-aruno-narbuto-triumfas Šeštadienį Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos teniso korte baigėsi Jonavos r. garbės piliečio Jono Sirvydžio taurės vyrų teniso turnyras, kurio vienetų varžybose nenugalimas buvo Arūnas Narbutas. 

Achemietis turnyro finale per 1 valandą 38 minutes 6:2, 4:6, 10:6 pranoko praėjusio šio turnyro nugalėtoją, kolegą ,,Achemietį”  Valdą Lukšą. 

Trečioji vieta atiteko Andriui Kupčiūnui, kuris atsirevanšavo po pernai pralaimėtos kovos šiame turnyre dėl III vietos savo priešininkui Sigitui Liudkui. Rezultatas: 6:2., 7:5. 

Mažąją taurę laimėjo Nikolajus Vansevičius. 

Į turnyro finalą atvykęs pagrindinis šio turnyro rėmėjas Jonas Sirvydis visiems dalyviams palinkėjo sėkmės. 

Pasibaigus varžyboms savo pastebėjimus išsakė šio turnyro prizininkas Andrius Kupčiūnas, kuris sakė, kad jo pagrindinis tikslas buvo atsirevanšuoti už pralaimėjimą patirtą prieš metus šiame turnyre prieš Sigitą dėl III v.

Svajonė išsipildė. Andrius pažymėjo, kad ši taurė jo kolekcijoje yra pati įspūdingiausia savo dydžiu ir tūriu per visą jo sportinę karjerą, kur be teniso sportinius laurus skynė stalo teniso, šachmatų, smiginio ir kituose turnyruose. 

Buvo pakalbintas ir šio turnyro nugalėtojas Arūnas: „Dėkui teniso turnyro organizatoriams sporto klubui ,,Achespo” ir pagrindiniam turnyro rėmėjui Jonui Sirvydžiui.  Kiekvienais metais šis turnyras pasipildo naujais stipriais žaidėjais.

Visi žaidėjai nori ir nusipelno būti nugalėtojais. Tačiau juo tampa tik vienas, tiesiog šiandien man labiau pasisekė. Pasisekimo priežastis: poilsis, gera mityba ir miegas. Linkiu visiems neužmiršti pailsėti ir pažaisti tenisą“.

Turnyre dalyvavo 8 dalyviai, kurio prizinis fondas 600 eurų. 

Sporto klubo "Achespo" inf. ir nuotr.  

Pagrindinėje nuotraukoje turnyro nugalėtojas Arūnas Narbutas 

Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas

Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas Šeštajame Jono Sirvydžio teniso turnyre - Arūno Narbuto triumfas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Jul 2021 07:46:43 +0300
<![CDATA[Tęs darbus Jonavoje: V. Šeškus ves „CBet“ ir LKL lygoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tes-darbus-jonavoje-v-seskus-ves-c-bet-ir-lkl-lygoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tes-darbus-jonavoje-v-seskus-ves-c-bet-ir-lkl-lygoje V. Šeškus ir klubo prezidentas Vaidas Vaškevičius pirmadienį, birželio 28 dieną, sudėjo parašus ant naujos sutarties, pratęsiančios V. Šeškaus darbus Jonavoje.

V. Šeškus prie „CBet“ vairo stovėjo ir klubui istoriniame praėjusiame, 2020-21 metų, sezone.

Anksčiau 54-erių specialistas treniravo Prienų krepšinio klubą bei Vilniaus „Lietuvos rytą“. Dukart tapo LKF taurės laimėtoju bei laimėjo Baltijos lygą (BBL).

Į Jonavą atvykęs praėjusių metų rudenį charizmatiškasis treneris pažadėjo laimėti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybes ir taip Jonavai iškovoti kelialapį į LKL.

„CBet“ su Tomu Delininkaičiu, Dariumi Tarvydu, Laimonu Kisieliumi ir kitais dominavo NKL reguliariajame sezone, nukeliavo iki finalo, ten palaužė „Telšių“ krepšininkus ir tapo NKL čempione.

Sulaukusi Jonavos savivaldybės ir rėmėjų palaikymo, bei palankaus LKL valdybos sprendimo „CBet“ pasirengusi versti naują klubo istorijos puslapį.

„Klubui, Jonavos miestui tai labai svarbu. Tai mūsų užsibrėžto tikslo tęstinumas“, – apie pratęstą sutartį su V. Šeškumi kalbėjo klubo prezidentas V. Vaškevičius.

„Rezultatai kalba patys už save – NKL taurė Jonavoje, jonaviečiai čempionai. Pirmą kartą klubo istorijoje. Taigi V. Šeškaus pasikvietimas į Jonavą pasiteisino 200 procentų“.

„Mano gyvenime visuomet nauji etapai, nauji iššūkiai. Aš jau spardytas mėtytas tiek, kad nėra jokio jaudulio. Tiesiog eini dirbti darbą ir norisi tą darbą padaryti“, – šypsojosi V. Šeškus, paklaustas apie sugrįžimą į LKL.

„Mes ne tam į LKL atėjome, kad būtume patrankų mėsa. Turime tikslą surinkti ambicingą komandą. Aišku, viskas priklauso nuo finansų, bet, manau, viskas bus gerai ir surinksime tikrai konkurencingą komandą, – kalbėjo treneris. – Norisi, kad pirmi metai nebūtų tie, kad ateinam tik pasižymėti. Ateiname su vizija pakovoti dėl aukštesnių vietų“.

„CBet“ šiuo metu turi sutartis su keturiais krepšininkais – D. Tarvydu, L. Kisieliumi, Kahlilu Thomu bei Liamu O'Reilly. V. Šeškus komplektacijos darbų nori imtis nedelsdamas.

„Jei LKL nenori būti devintas dešimtas, pokyčiai sudėtyje reikalingi. Norisi kuo greičiau pradėti komplektacijos darbus. Pernai mums pasisekė, kad dar spalį galėjome pasikviesti tokius žaidėjus kaip D. Tarvydas, T. Delininkaitis ar L. Kisielius. Pasisekė, kad A. Urboną galėjome pasikviesti, kad sutarėme su K. Thomu. Tačiau visada norisi kuo greičiau surinkti komandą ir pradėti darbą“, – kalbėjo V. Šeškus.

Didžiausią dėmesį treneris žada skirti įžaidėjo ir vidurio puolėjo paieškai. „Šios pozicijos išlieka svarbiausiomis ir šiuolaikiniame krepšinyje. Kaip anksčiau sakydavo, parodyk man savo įžaidėją ir vidurio puolėją, aš pasakysiu, kokio lygio tavo komanda“, – sakė „CBet“ treneris.

„Pažiūrėsime, yra minčių. Aišku, bus žaidėjų, kuriuos krepšinio pasaulis gerai pažįsta, kitaip neišsiversime.
Kaip bebūtų, norime, kad komandos pagrindą sudarytų lietuviai“.

Pergalingą 2020-21 m. sezoną „CBet“, kaip ir visos komandos, žaidė tuščioje arenoje, tačiau 2200 žiūrovų talpinanti Jonavos sporto arena naujajame sezone kaskart bus apypilnė, tikisi klubo vadovas.

„Kad mieste yra susidomėjimas, tai tikrai. Visi klausia, kaip komanda, kaip treneris, kada pradėsim.
Tie, kas domėjosi krepšiniu, ir toliau domėsis, bet įsivaizduoju, kad LKL pritrauks ir tokių žmonių, kurie abejodavo eit ar neit“, – teigė klubo vadovas.

„Jonavos sirgaliai pasiilgę krepšinio, nes praėjusį sezoną negalėjo matyti komandos triumfo, džiaugtis kartu ta pergale. Todėl, manau, palaikymas bus labai svarbus debiutantams. Tikiuosi, kad visąlaik bus apypilnė salė“, – antrino V. Šeškus.

jsk.lt inf.

Tęs darbus Jonavoje: V. Šeškus ves „CBet“ ir LKL lygoje

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 28 Jun 2021 18:56:32 +0300
<![CDATA[Minimaliu rezultatu išvykoje palaužta FK Panevėžys B vienuolikė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/minimaliu-rezultatu-isvykoje-palauzta-fk-panevezys-b-vienuolike https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/minimaliu-rezultatu-isvykoje-palauzta-fk-panevezys-b-vienuolike „Jonavos“ futbolininkai tęsią pergalingą žygį LFF Pirmoje lygoje. Jonaviečiai išvykoje 0:1 palaužė „FK Panevežio“ dublerių komandą.

Vienintelį rungtynių įvartį 64-ą rungtynių minutę pelnė Marius Ganusauskas. Tai jau dvyliktas šio puolėjo įvartis pirmenybėse.

36 taškus surinkusi „Jonava“  – vienvaldė lygos lyderė, „FK Panevežys“ B su 18 taškų Pirmos lygos turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 8-oje vietoje.

Kitas rungtynes „Jonava“ žais liepos 3 dieną Šiauliuose su vietos „FA Šiauliai“ komanda.

fkjonava.lt inf. 

Minimaliu rezultatu išvykoje palaužta FK Panevėžys B vienuolikė

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 28 Jun 2021 13:04:24 +0300
<![CDATA[Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne – dominavo senjorai 60+]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nacionalines-futbolo-akademijos-aikstyne-dominavo-senjorai-60 https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nacionalines-futbolo-akademijos-aikstyne-dominavo-senjorai-60 Šeštadienį Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne sužaistos pirmosios Lietuvos mažojo (8x8) futbolo 60+ senjorų pirmenybės.

Kauno FK ,,senjorai“ vadovas D.Bučinskas įteikė atminimo kepuraites su apskrities futbolo simbolika Jonavos senjorams ir jų vadovui A.Janovskiui, kaip šių pirmenybių pradininkui. Po teisėjo švilpuko 60+ senjorų varžybos įžengė į pirmuosius šių pirmenybių gyvavimo metus. Geros oro sąlygos lepino visų atvykusių komandų senjorus. Nepaisant karštos saulės futbolininkai demonstravo gražų futbolą. Senjorų futbolo komandos nėra praradusios įgūdžių ir rodo kaip jie ne veltui yra žaidę Lietuvos pirmenybėse. Žaidimo tempas, kamuolio perdavimas, sukurtos progos, pasiekti įvarčiai. Kartais senjorų aistros, emocijos užgožia šaltą protą – bet juk tai futbolas.

Gerai pirmenybes pradėjo Šiaulių senjorai, kurie įveikė Kauno senjorus. Rezultatas 2:0. Po praleisto įvarčio Kauniečiai ėmė kapstytis iš jiems nepalankios situacijos, bet deja...Šiauliečiai antrose rungtynėse įveikė Vilniečius 3:1 ir jų pergalingas žygis tikriausiai nenutrūks. Šių rungtynių vertintoju būti aš nesiruošiu ir sentimentalių liaupsinimų būtų nepadoru reikšti, bet ši komanda realiai gali pretenduoti pirmųjų pirmenybių 60+ nugalėtojus. Bet futbolas yra futbolas ypač senjorų pirmenybėse. Netikėtai baigėsi Jonavos ir Utenos futbolininkų rungtynės. Desperatiškas noras kuo greičiau ,,suvalgyti“ Jonaviečius baigėsi šnipštu. Pralaimėta 1:0. Nervingose rungtynėse Vilniaus senjorai niekaip negalėjo palaužti Jonaviečių pasipriešinimo. Turėdami žaidybinę teritorinę persvarą jiems nesisekė įmušti įvartį net į tuščius vartus. Tad lygiosios.

 Sekantis varžybų etapas liepos 10 d. Utenoje.

 

 

Parengė L.Ambrusevičius

Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne – dominavo senjorai 60+

Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne – dominavo senjorai 60+ Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne – dominavo senjorai 60+ ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 28 Jun 2021 12:56:08 +0300
<![CDATA[Sėkmingi lengvaatlečių startai Europos komandiniame čempionate]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmingi-lengvaatleciu-startai-europos-komandiniame-cempionate https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmingi-lengvaatleciu-startai-europos-komandiniame-cempionate STARA ZAGOROJE (Bulgarija) birželio 19-20 dienomis vyko lengvosios atletikos komandinis čempionatas, jame varžėsi 9 šalių komandos.

800 m bėgime pirmą kartą šį sezoną jėgas išbandė buvusi Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) lengvosios atletikos V. Lebeckienės auklėtinė Gabija Galvydytė. Po traumos atsigavusi bėgikė distanciją įveikė per 2 min. 6,88 sek., pagerino asmeninį rekordą bei įvykdė Europos iki 23 metų čempionato normatyvą.

Moterų 4×400 m. estafetiniame bėgime startavo net dvi mūsų jonavietės - Ema Sarafinaitė ir Gabija Galvydytė. Užimta 4 vieta - 3 min.38,6 sek. - geriausias Lietuvos sezono rezultatas.

Šį savaitgalį mūsų merginos dalyvaus Lietuvos Čempionate, kur varžysis stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai.

JKKSC inf. ir nuotr. 

Sėkmingi lengvaatlečių startai Europos komandiniame čempionate

Sėkmingi lengvaatlečių startai Europos komandiniame čempionate Sėkmingi lengvaatlečių startai Europos komandiniame čempionate ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 25 Jun 2021 07:50:01 +0300
<![CDATA[Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-sportiniu-sokiu-reitingo-varzybose-kedainiai-open-jonavieciu-sekme https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-sportiniu-sokiu-reitingo-varzybose-kedainiai-open-jonavieciu-sekme Savaitgalį Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybos „ Kėdainiai Open“, kurias organizavo Kauno sportinių šokių klubas „Dance4fun“, vadovai Gintarė ir Tomas Slausgalviai. 

Varžybose dalyvavo daugybė porų iš įvairiausių Lietuvos miestų, taip pat svečiai iš kaimyninių šalių. Šokėjus vertino aukščiausios kvalifikacijos teisėjai, tarp jų S. Jefimenka. Šios varžybos buvo itin sėkmingos Jonavos sportinių šokių klubo „Bonus“ poroms. Startavo net 18 “bonuso” porų. Dauguma jų laimėjo finalines vietas. 

Jauniausiųjų grupėje geriausiai pasirodė Joris Baniulis su Meda Maročkaitė, Natanas Astafjevas su Izabele Petrikėnaite bei Ieva Velbasyte, taip pat Augustas Naujokas – Kotryna Kazakevičiūtė, jie visi iškovojo pirmąsias vietas.

Vaikų grupėje Gabrielius Mituzas su Ema Bočkovskyte užėmė trečiąją vietą, o su kita partnere Emile Damulyte liko penkti.

Jaunučių I amžiaus grupėje, skirtingose klasėse Augustas Maročka ir Simona Jefimenkaitė užėmė pirmąją (E6 klasė) ir antrąją (E4 klasė) vietas.

Jaunučiai II grupėje, skirtingose klasėse Milius Rinkevičius su Rūta Pupinyte (E4) ir Benas Kulieša su Saule Pupinyte (E6) iškovojo ketvirtąsias vietas.

Vyriausieji Aleksandras Malanovas ir Austėja Liškauskaitė standartinių šokių programoje užėmė antrąją prizinę vietą ir namo parsivežė iškovotas taures.

Tai buvo paskutinės varžybos prieš naująjį sezoną, kuris prasidės rugsėjį. Sveikiname šokėjus ir linkime sėkmingų startų ateityje.

,,Bonus" inf.

Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė

Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „ Kėdainiai Open" - jonaviečių sėkmė ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 23 Jun 2021 09:16:01 +0300
<![CDATA[Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sveicarijos-joniniu-maratono-laureatams-medaliai-taures-jegos-aitvaru-pamokos-vetrunges-ir-medus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sveicarijos-joniniu-maratono-laureatams-medaliai-taures-jegos-aitvaru-pamokos-vetrunges-ir-medus Šešiolikmetis Lietuvos čempionas Džiugas Miškinis ir 56-erių trenerė iš Latvijos Ilzė Aigarė tapo absoliučiais 12-ojo Šveicarijos Joninių plaukimo maratono nugalėtojais. Apdovanojimai čia buvo įteikti ne tik greičiausiems, bet ir jauniausiam, ir vyriausiam plaukikui bei dviem Jonams.

Jonavos rajone vykusiame pirmajame Kuršių marių plaukimo maratonų serijos etape iš viso susirinko 65 dalyviai nuo 15 iki 80 metų amžiaus, tarp jų ir žmonės su negalia. Plaukikai varžėsi trijose distancijose – 500 m, 2300 m ir 4600 m.

Kaip ir prognozuota, atkakliausia kova virė ilgiausiame nuotolyje, kuriame jėgas bandė 24 dalyviai. Distanciją per 57 min. 59 sek. įveikęs kaunietis Dž.Miškinis 55 sek. aplenkė praėjusių metų Kuršių marių plaukimo maratonų „Super Grand Prix“ įskaitos laimėtoją, vienintelį pasaulio veteranų plaukimo čempioną iš Lietuvos vilnietį 33 metų Edgarą Šturą. Trečias finišavo 17-metis kaunietis Eimantas Šiburkis (1 val. 4 min. 57 sek.)

16-metis už dvigubai vyresnį varžovą buvo greitesnis ir šiemet gegužę Klaipėdos baseine vykusio Lietuvos čempionato 1500 m distancijoje – Dž.Miškinis iškovojo auksą, E.Štura – sidabrą. Trečias tąsyk buvo daugkartinis šalies čempionas ir rekordininkas Povilas Strazdas. Jis buvo užsiregistravęs ir į Šveicarijos Joninių maratoną, tačiau jame nestartavo.

Moterų varžybų absoliučios nugalėtojos titulas atiteko I.Aigarei. Netrukus po finišo latvė išskubėjo namo, nes šeštadienis, kai vyko maratonas Šveicarijos tvenkinyje, Latvijoje buvo darbo diena, atkelta iš šios savaitės dėl kaimyninėje šalyje vienos svarbiausių švenčių Joninių.

Kuršių marių plaukimo maratono etapuose absoliučios įskaitos rezultatai skaičiuojami pagal Pasaulio plaukimo federacijos (FINA) sistemą, kuri leidžia sulyginti įvairių amžiaus grupių plaukikų galimybes.

Plaukimo trenere dirbanti rygietė 5 km įveikė per 1 val. 13 min. 55 sek. ir pagal FINA sistemą surinko net 4083 taškus. Vyrų nugalėtojas Dž.Miškinis pelnė 2728 taškus.

Antra ilgiausioje moterų distancijoje buvo 17-metė Kamilė Ilijonskytė (1 val. 14 min. 53 sek.), trečia – 56-erių Ramona Krankalytė (1 val. 32 min. 0,5 sek.).

2300 m nuotolyje greičiausia buvo 17-metė Patricija Gudlevičiūtė (37 min. 50 sek.), bet ne mažiau džiaugėsi ir antrąją vietą iškovojusi 15 metų Deimantė Janišiūtė (38 min. 30 sek.). Nes ji pagal FINA sistemą surinko 1672 taškus ir 75 taškais pranoko aukso medalio laimėtoją.

Tad būtent D.Janišiūtei ir taip pat 15-mečiui Aidui Matekoniui (2154 taškai) atiteko išskirtiniai prizai, skiriami geriausiems jauniesiems (iki 24 m.) plaukikams – jėgos aitvarų valdymo pamokos Kintų kaitų klube.

A.Matekoniui (31 min. 28 sek.), 2300 m distancijoje nusileidusiam tik 18-mečiui Jokūbui Jankauskui (30 min. 29 sek.; 2141 taškas) buvo įteiktas ir jauniausio Šveicarijos Joninių maratono dalyvio prizas.

Vyriausio dalyvio apdovanojimus – taurę ir stiklainėlį bitininko Sigito Šveicarijos pievų medaus – atsiėmė 80 metų Stasys Grigas iš Marijampolės, šįkart plaukęs 500 m. Šiame visuotiniu vadinamame plaukime greičiausiai finišavo Remigijus Kabečius.

Atskirose amžiaus grupėse nugalėtojais taip pat tapo: 2300 m distancijoje – Renata Gadliauskienė, Anžela Kovalenko, A.Matekonis, Žygintas Juozas Ramanauskas, Ramūnas Jankauskas, Marius Jankauskas, Sigitas Katkevičius, Jonas Mickeliūnas, 4600 m distancijoje – R.Krankalytė, Vaidotas Gumbis, Arlandas Juodeška.

„Jautėsi, kad nemažai dalyvių varžybose dalyvavo po labai ilgos pertraukos, todėl rinkosi trumpesnes distancijas. Todėl negaliu nenusilenkti Eduardui Klimentjevui. Šis praeityje žinomas plaukikas, dabar turintis negalią, ryžosi plaukti 2300 m ir sėkmingai įveikė nuotolį. Žmonės su tokia negalia retai plaukia tokias distancijas“, – teigė Kuršių marių plaukimo maratono seriją rengiančios Kauno plaukimo federacijos prezidentas A.Juodeška. Jis pats šįkart įveikė 4,6 km.

1985 m. pasaulinės Universiados sidabro ir bronzos laimėtojas, SSRS Tarptautinė klasės sporto meistras E.Klimentjevas 2008 m. pateko į automobilių avariją ir neteko kairės rankos, mėnesį išbuvo komos būsenoje. Bet skaudi nelaimė nepalaužė atleto ir jis grįžo į plaukimą, nuolat dalyvauja varžybose.

Šveicarijos plaukimo maratone simbolinės vėtrungės artėjančių Joninių proga įteiktos varžybų teisėjui Jonui Malinauskui ir vyriausiam 2300 m distancijos plaukikui 70 metų Jonui Mickeliūnui.

Visiems dalyviams atiteko Šveicarijos Joninių maratono įveikimo sertifikatai, marškinėliai, o po finišo jų laukė šašlykas. Survilų sodyboje ant tvenkinio kranto, kur vyko varžybų uždarymas, išsaugoję jėgų dalyviai ir juos atlydėję artimieji ar draugai išbandė basakojų taką, žaidė tinklinį ir diskgolfą.

 Antrasis Kuršių marių plaukimo maratonų serijos etapas vyks liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Lampėdžiuose. Čia bus surengtas 20-asis Karaliaus Mindaugo plaukimo maratonas, kuriame kova vyks 500 m, 2 km ir 4 km distancijose.

Seriją vainikuos 4-asis Kuršių marių plaukimo maratonas liepos 17 d. Kuršių mariose. Čia plaukikų lauks 2 km, 5 km, 10 km ir 25 km distancijos. Pastarojo nuotolio varžybos Lietuvoje rengiamos pirmą kartą.

Atsiradus ketvirčio šimto kilometrų nuotoliui šiemet pirmą kartą bus varžomasi „Mega Grand Prix“ įskaitoje. Joje bus skaičiuojami Šveicarijoje 4,6 km, Lampėdžiuose 4 km ir Kuršių mariose 25 km įveikusiųjų rezultatai.

Kaip ir pernai, „Super Grand Prix“ įskaitoje rungsis 4,6 km, 4 km ir 10 km nuotolių dalyviai. „Grand Prix“ įskaita skirta plauksiantiems 2,3 km Šveicarijos tvenkinyje, 2 km Lampėdžio ežere ir 2 km Kuršių mariose.

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Kauno plaukimo federacijos inf. ir nuotr. 

Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus

Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus Šveicarijos Joninių maratono laureatams – medaliai, taurės, jėgos aitvarų pamokos, vėtrungės ir medus ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 21 Jun 2021 14:05:35 +0300
<![CDATA[Jonavoje vyko Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021 m."]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-lietuvos-respublikos-aerobines-gimnastikos-amziaus-grupiu-vasaros-cempionata-2021-m https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-lietuvos-respublikos-aerobines-gimnastikos-amziaus-grupiu-vasaros-cempionata-2021-m Jonavos sporto arenoje š. m. birželio 19 d. šokių klubas ,,Bonus,, surengė  Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatą 2021 m.“ Jame dalyvavo 21 komanda iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų bendrojo lavinimo ir sporto mokyklų. Čempionatas vyko pagal LAF (nacionalines) ir FIG (tarptautines) taisykles.

Čempionate dalyvavo virš 500 dalyvių. Džiaugiamės, kad daugiausia sportininkų paruošė Jonavos aerobinės gimnastikos klubai – net 113. Šokių klubas ,,Bonus“ (trenerės Ema Guogienė ir Giedrė Guogytė) paruošė 48 sportininkus, sporto klubas ,,Aero Gym“ (trenerės Jolanta Abramavičienė ir Danielė Makarevičiūtė) paruošė 40 sportininkų, Všį AG ,,Ieva“ (trenerės Živilė Gritėnaitė ir Beatričė Griciūtė) paruošė 25 sportininkus. Vien jonaviečiai dalyvavo 78-iose rungtyse ir iškovojo 43 prizines vietas.

Labai dėkojame Lietuvos aerobikos federacijai bei jos prezidentei Romai Aleksandravičienei už galimybę organizuoti šį čempionatą, kuriame teisėjavo nacionalinę bei tarptautinę kategoriją turintys teisėjai. Už bendradarbiavimą dėkojame Jonavos sporto arenos šeimininkams ir personalui.

Šiose varžybose  buvo gausu rėmėjų, kurie džiugino dovanomis ne tik sportininkus, tačiau ir teisėjus. Išskirtinai dėkojame UAB "Naujasis Nevėžis", UAB "Baltasis pyragas", UAB "ODA LT", UAB "Kosmetikos tyrimų centras" (MATH SCIENTIFIC), UAB "M Sportas", bei UAB "Stansefabrikken".

Nors pasaulinė pandemija pakoregavo sportininkų ruošimąsi čempionatui, visgi dalyvių gausa ir rezultatai parodė, kad noras tobulėti  nugali viską. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie pasiruošimo ir tikimės susitikti kitais metais.

Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionato 2021 m.“ vyr. teisėja Ema Guogienė.

,,Bonus" inf.

Jonavoje vyko Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021 m."

Jonavoje vyko Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021 m." Jonavoje vyko Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021 m." Jonavoje vyko Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021 m." Jonavoje vyko Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021 m." Jonavoje vyko Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021 m." Jonavoje vyko Lietuvos Respublikos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių „Vasaros čempionatas 2021 m." ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 21 Jun 2021 09:37:05 +0300
<![CDATA[“Vasaros čempionatas 2021”]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vasaros-cempionatas-2021 https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vasaros-cempionatas-2021 Šių metų birželio 19 dieną Jonavos sporto arenoje vyko aerobinės gimnastikos amžiaus grupių “Vasaros čempionatas 2021”.

Dalyvavo per 20 skirtingų aerobinės gimnastikos klubų, arenoje susirinko daugiau nei 300 dalyvių.

Varžybos vyko pagal Lietuvos aerobines gimnastikos ir pagal tarptautines gimnastikos taisykles. Paskutinėse šio sezono varžybose Jonavą atstovavo aerobinės gimnastikos klubas “IEVA”, kuris paruošė 25 sportininkus, net 11 iš jų užėmė prizines vietas.

Vaikų amžiaus grupėje užimtos trys prizinės vietos, jaunučių ir jaunimo amžiaus grupėse įvairiose rungtyse - šešios prizinės vietos. Šokio aerobikos rungtyje jaunių ir jaunimo amžiaus grupėje nenugalimos taip pat buvo klubo “IEVA” sportininkės.

Labai džiaugiamės, kad sportininkai neprarado motyvacijos sportuoti pandemijos metu, sunkesnėmis nei įprastai sąlygomis ir tuo pačiu parodė gerus rezultatus.

Klubo “IEVA” trenerės Živilė Jefimenkė, Beatričė Griciūtė

“Vasaros čempionatas 2021”

“Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” “Vasaros čempionatas 2021” ]]>
jonavoszinios.lt Sun, 20 Jun 2021 11:40:31 +0300
<![CDATA[II Žygio etapas įveiktas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ii-zygio-etapas-iveiktas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ii-zygio-etapas-iveiktas Birželio 17 d. įveikėme dar vieną žygio etapą, kurio trasa buvo 15 km. Jau važiuojant link Upninkų akį traukė nuostabus Upninkėlių aguonų laukas. Atvykus į Perelozus susitikome prie nuostabaus grožio Viešpaties Kryžiaus sentikių cerkvės.

Sentikiai – senosios stačiatikybės tradicijų ir apeigų saugotojai. XVII amžiuje patriarchas Nikonas pradėjo Rusijos stačiatikių bažnyčios reformas. Dalis bažnyčios dvasinių lyderių ir pasauliečių nepritarė reformoms. Įvyko Rusijos stačiatikių bažnyčios skilimas. Senojo tikėjimo puoselėtojai, nepritarę naujovėms, laikui bėgant imti vadinti sentikiais. Sentikiai tradiciškai žegnojasi dviem pirštais, pripažįsta tik senąsias ikonas, liturgines knygas ir apeigas, aštuongalį kryžių. Dėl pasipriešinimo reformai Rusijos stačiatikių bažnyčia senųjų apeigų šalininkus prakeikė, sentikiai pradėti persekioti, todėl jie kėlėsi į kitus kraštus, kūrė savo kaimus, statė cerkves. Jonavos rajone gyvenusius sentikius primena Rimkų, Baltromiškės ir Perelozų cerkvės. Perelozų kaimas jau sunykęs, tačiau čia gyvenusią gausią sentikių bendruomenę liudija išlikusi medinė Viešpaties Kryžiaus cerkvė. Ši cerkvė yra viena gražiausiu Lietuvoje, pasižyminti išskirtine vidaus ir išorės puošyba.

Keliavome nuostabiais Upninkų miško keliais, miškų grožis kaip iš gražiausių pasakų.

Vaizdingas ir gražus maršrutas "Lietavos takas" (apie 15 km.) Upninkų seniūnijoje išbandėme miško takus, susipažinome su sentikių istorija, pasigrožėjome tekančia Nerimi ir atsigėrėme šalto šaltinių vandens prie Lietavos upelio.

Panašių upelių kaip šis Lietuvoje yra šimtai, tačiau Lietava – ypatinga. To nepajusite, kol nepabraidysite Lietavos upelyje, nepasigrožėsite akmenuota jo vaga, neatsigersite iš jį maitinančių vandens šaltinių ir nesužinosite šio upelio istorijos. Praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje kalbininkas Kazimieras Kuzavinis, apkeliavęs šio upelio apylinkes ir apklausęs paupio gyventojus, sužinojo, kad šį upelį vietiniai vadino Letauka, Letavka, Litavka. Transformavęs nedidelio, vingiuoto, šaltinių maitinamo upelio pavadinimus į dabartinę literatūrinę kalbą, gavo Lietavos pavadinimą. Kalbininkas iškėlė hipotezę, kad vandenvardis Lietava davė vardą Lietuvos žemei, kuri tapo Lietuvos valstybės formavimosi branduoliu. Ar galėjo šis nedidelis, vos daugiau nei 11 km ilgio upelis suteikti pavadinimą LIETUVAI? Istorikai dėl to ginčijasi. Bet verta paminėti, kad lietava, lietuva, leita kadais buvo vadinama apie kunigaikštį susitelkusi kariauna – svarbiausia ankstyvosios Lietuvos valstybės karinė, socialinė, ūkinė ir politinė institucija. Ir tikrai žinoma, kad XVI a. pradžioje šiose apylinkėse, Gegužinės dvare ir Perelozų dvarelyje būta leičių.

Kiek daug galime pamatyti ir pažinti savam krašte, kas negalėjote prisijungti į žygį rekomenduojame atvykti į Upninkus savarankiškai ir praeiti nuostabų maršrutą. Dėkojame Upninkų seniūnei Lolitai Nekrošienei už priėmimą ir rūpestį.

 

 

Nuotraukos A. Šimulio 

JKKSC inf. 

II Žygio etapas įveiktas

II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas II Žygio etapas įveiktas ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 18 Jun 2021 12:26:27 +0300
<![CDATA[Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-begimo-taure-i-etapas-dumsiu-kopa https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-begimo-taure-i-etapas-dumsiu-kopa Birželio 16 d. prasidėjo antrasis Jonavos bėgimo taurės sezonas.

Pernai debiutavusi Jonavos bėgimo taurė šiemet sugrįžo ir vėl džiugins bėgimo mėgėjų kūnus ir sielas dar keturiose naujose trasose Achemoje, Šiluose, Upninkuose ir Jonavos mieste!

I etapas šiemet vyko Dumsių girioje netoli Žemyninės kopos. Bėgimas Dumsių girioje buvo ypatingas ir be galo vaizdingas! Bėgikams teko išbandyti jėgas 7,15 km bėgant miško - smėlio takais.

Viso į bėgimą užsiregistravo 82 bėgimo entuziastai.

Rezultatai: https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=196&d=1

Nuotraukos A. Šimulio

JKKSC inf.

Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa

Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa Jonavos bėgimo taurė: I etapas – Dumsių kopa ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 18 Jun 2021 12:12:19 +0300
<![CDATA[Šveicarijos Joninių maratone laukiama intriguojančios Lietuvos plaukikų kovos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sveicarijos-joniniu-maratone-laukiama-intriguojancios-lietuvos-plaukiku-kovos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sveicarijos-joniniu-maratone-laukiama-intriguojancios-lietuvos-plaukiku-kovos Birželio 19 d. tradiciniu Šveicarijos Joninių plaukimo maratonu startuos varžybų atvirame vandenyje sezonas.


Jau dvyliktą kartą Jonavos rajone esančio Šveicarijos kaimo tvenkinyje vyksiantis renginys – pirmas Kuršių marių plaukimo maratonų serijos etapas.


„Iki ketvirtadienio jau buvo užsiregistravę beveik 50 dalyvių. Jų kasdien vis daugėja, nes ir oras, ir vanduo vis labiau šyla. Tikimės, kad daugiausia norinčiųjų startuoti prisidės penktadienį, paskutinę registracijos dieną. Vandens temperatūra per varžybas turėtų būti apie 22 laipsnius, tad bus vienas šiltesnių Šveicarijos maratonų“, - mano Kuršių marių plaukimo maratonų seriją rengiančios Kauno plaukimo federacijos vadovas Arlandas Juodeška.


Šveicarijos Joninių maratone lenktynės vyks trijuose nuotoliuose – 500 m, 2300 m ir 5000 m nuotoliuose. 500 m vadinamame visuotiniame ir neįgaliųjų plaukime dalyviai nebus skirstomi į amžiaus grupes. Tuo metu 2,3 km distancijoje nugalėtojai paaiškės net aštuoniuose vyrų ir moterų grupėse: iki 16 m., 17-24 m., 24-34 m., 35-44 m., 45-54 m., 55-64 m., 65-74 m., 75 m. ir vyresnių. Pasiryžę įveikti 5 km distanciją, bus suskirstyti į tris vyrų ir moterų grupes: iki 44 m., 45-59 m. bei 60 m. ir vyresnių.


„Užsiregistravo beveik visi praėjusių metų stipriausi plaukikai. Bene didžiausios intrigos laukiame 5000 m distancijoje. Joje tikrai startuos praėjusių metų absoliučios įskaitos „Super Grand Prix“ laimėtojas Edgaras Štura ir olimpietis Povilas Strazdas. Dalyvauti planavo ir Džiugas Miškinis. Šie trys plaukikai gegužę Klaipėdoje rungėsi Lietuvos čempionate 1500 m nuotolyje. Ten laimėjo Džiugas, antras buvo Edgaras, o trečias – Povilas. Dabar būtų labai įdomu stebėti jų kovą atvirame vandenyje“, – viliasi A.Juodeška.


Varžybų uždarymas tradiciškai vyks prie Survilų sodybos, esančios ant Šveicarijos tvenkinio kranto. Čia bus įteikti apdovanojimai nugalėtojams, jauniausiam ir vyriausiam dalyviui. Išskirtinis prizas laukia 17-24 m. amžiaus grupėje absoliučiai geriausius laikus pasiekusių vaikino ir merginos. Jiems atiteks jėgos aitvarų valdymo pamokos Kintų kaitų klube.


Antrasis Kuršių marių plaukimo maratonų serijos etapas vyks liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Lampėdžiuose. Čia bus surengtas 20-asis Karaliaus Mindaugo plaukimo maratonas, kuriame kova vyks 500 m, 2 km ir 4 km distancijose.


Seriją vainikuos 4-asis Kuršių marių plaukimo maratonas liepos 17 d. Kuršių mariose. Čia plaukikų lauks 2 km, 5 km, 10 km ir 25 km distancijos. Pastarojo nuotolio varžybos Lietuvoje rengiamos pirmą kartą.


Atsiradus ketvirčio šimto kilometrų nuotoliui šiemet pirmą kartą bus varžomasi „Mega Grand Prix“ įskaitoje. Joje bus skaičiuojami Šveicarijoje 5 km, Lampėdžiuose 4 km ir Kuršių mariose 25 km įveikusiųjų rezultatai.


Kaip ir pernai, „Super Grand Prix“ įskaitoje rungsis 5 km, 4 km ir 10 m nuotolių dalyviai. „Grand Prix“ įskaita skirta plauksiantiems 2,3 km Šveicarijos tvenkinyje, 2 km Lampėdžio ežere ir 2 km Kuršių mariose. Kuršių marių plaukimo maratono etapuose absoliučios įskaitos rezultatai skaičiuojami pagal Pasaulio plaukimo federacijos sistemą, kuri leidžia sulyginti įvairių amžiaus grupių plaukikų galimybes.


Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Šveicarijos Joninių maratone laukiama intriguojančios Lietuvos plaukikų kovos

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 17 Jun 2021 15:24:33 +0300
<![CDATA[Savaitgalį “Bonus” klubo šokėjai  išbandė savo jėgas tarptautinėse varžybose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-bonus-klubo-sokejai-isbande-savo-jegas-tarptautinese-varzybose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savaitgali-bonus-klubo-sokejai-isbande-savo-jegas-tarptautinese-varzybose Savaitgalį “Bonus” klubo šokėjai  išbandė savo jėgas tarptautinėse varžybose “Baltic Open Championships 2021”. 
Varžybose dalyvavo Augustas Maročka ir Simona Jefimenkaitė, kurie iškovojo jaunučiai I E4 keturių šokių  programoje antrąja vieta ir jaunučiai I E6 šešių šokių programoje taip pat antrąja vieta! Mažieji šokėjai atlaikė tikrą šokių maratoną į aikštelę išeidami net 18 kartų.
Džiaugiamės ir sveikiname A.Malanov ir A.Liškauskaitę, kurie Jauniai II D ST grupėje iš 28 porų užėmė 6-ąją vietą.
“Dar kartą įsitikinome, kad visas darbas  treniruočių metu tikrai nenueina veltui” -sako klubos “Bonus” pora.
Tarptautinėse šokių varžybose teisėjavo klubo “Bonus” vadovas Sergejus Jefimenka.
Didžiuojamės savo šokėjais ir linkime jiems kuo didesnės motyvacijos siekti savo tikslų ir toliau!
,,Bonus" inf.

Savaitgalį “Bonus” klubo šokėjai  išbandė savo jėgas tarptautinėse varžybose

Savaitgalį “Bonus” klubo šokėjai  išbandė savo jėgas tarptautinėse varžybose Savaitgalį “Bonus” klubo šokėjai  išbandė savo jėgas tarptautinėse varžybose Savaitgalį “Bonus” klubo šokėjai  išbandė savo jėgas tarptautinėse varžybose Savaitgalį “Bonus” klubo šokėjai  išbandė savo jėgas tarptautinėse varžybose ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 14 Jun 2021 08:53:29 +0300
<![CDATA[Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jaunieji-krepsininkai-siemet-nukeliavo-iki-pat-u-15-finalinio-ketverto https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jaunieji-krepsininkai-siemet-nukeliavo-iki-pat-u-15-finalinio-ketverto Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) krepšinio skyriaus auklėtiniai šiemet nukeliavo iki U15 finalinio ketverto, kuris birželio 9-10 dienomis vyko Jonavos sporto arenoje.

Į ketvertą be jonaviečių pateko Vilniaus Sostinės krepšinio mokyklos III komanda , Kauno Tornado krepšinio mokykla ir Gargždų sporto centro krepšininkai. Pirmajame pusfinalyje susitiko Garždų komanda su Sostinės III, pergalę šventė Gargždai. Antrajame - Jonavos KKSC krepšininkai su Tornado KM išplėšus pratęsimą ir jame laimėjus jonaviečiai pateko į finalą.

Kitą dieną vyko mažasis ir didysis finalai bei kovos dėl medalių. Tornadiečiai iškovojo 3-vietą, Jonavos krepšininkai iškovojo 2-vietą, čempionais tapo Gargždų sporto centro krepšininkai, kurie patenka ir kitais metais rungtyniaus į A divizione. Jonavos krepšininkų dar laukia peržaidimo rungtynės su Šiaulių komanda dėl patekimo į A divizioną, kuriame rungtyniauja 12 stipriausių Lietuvos moksleivių komandų.

Finalinio ketverto metu buvo renkamas finalo ketverto simbolinis penketukas į kurį pateko jonaviečių komandos kapitonas Mantas Gezevičius.

Apdovanojimus įteikė moksleivių krepšinio lygos vadovas Irmantas Birbalas, rungtynių direktorė Giedrė Stankevičienė ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Venckevičienė.

Džiaugiamės ir didžiuojamės sporto centro krepšinio skyriaus auklėtiniais ir jų treneriu Tomu Kepežinsku. Dėkojame už aukštus sportinius rezultatus ir stropų bei atsakingą darbą ugdant jaunuosius krepšininkus.

 

Nuotraukos A. Šimulio

JKKSC inf. 

Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto

Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto Jaunieji krepšininkai šiemet nukeliavo iki pat U15 finalinio ketverto ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 11 Jun 2021 13:46:43 +0300
<![CDATA[Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmingas-bonus-sokeju-pasirodymas-jonava-open-2021-varzybose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmingas-bonus-sokeju-pasirodymas-jonava-open-2021-varzybose Savaitgalį Jonavos sporto arenoje vyko tradicinės sportinių šokių varžybos “Jonava Open 2021”, kurias organizavo šokių klubas “Bonus” (vad. Sergejus Jefimenka). 

Net esant sudėtingoms karantino sąlygoms bei laikantis saugumo reikalavimų, Jonavoje pasirodė beveik 400 šokėjų porų. Varžybose dalyvavo geriausios Lietuvos poros nuo 4 metų vaikų iki suaugusiųjų. Vertino 18 aukščiausios kvalifikacijos teisėjų. 

Jonavai atstovavo net 28 klubo „Bonus“ poros, kurios laimėjo nemažai finalinių ir prizinių vietų. 

Pirmose savo varžybose geriausiai sušoko Natanas Astafjevas su Izabele Petrikėnaite, Augustas Naujokas - Kotryna Kazakevičiūtė, Joris Baniulis - Meda Maročkaitė, Liutauras Sultonas - Rūta Remeikaitė. Jie iškovojo pirmąsias vietas. 

Vaikų grupėje trečiąją vietą laimėjo Gabrielius Mituzas - Ema Bočkovskytė. 

Jaunučiai I klasėje  2 vietą ir didžiulę taurę iškovojo Augustas Maročka ir Simona Jefimenkaitė. 

Jaunučiai II Milius Rinkevičius - Saulė Pupinytė buvo penkti. 

Jaunių I gupeje savo klasėse Justas Kondratavičius - Miglė Mickaitė iškovojo 4, o Modestas Snieška su Liana Fedotova - 6 vietą. Iš vyriausiųjų Aleksandras Malanovas - Austėja Liškauskaitė užėmė 8 vietą. 

Sveikiname sportininkus ir linkime sėkmingų startų Palangos ir Kėdainių reitingo varžybose.

Beje, „Bonus“ šokėjai dažnai džiugina jonaviečius savo koncertais įvairiose miesto erdvėse.

 

Klubo „Bonus“ inf. ir nuotr. 

Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose

Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose Sėkmingas „Bonus“ šokėjų pasirodymas “Jonava Open 2021” varžybose ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 09 Jun 2021 05:46:49 +0300
<![CDATA[Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-taures-etape-panevezyje-rekordinis-rezultatas-puikiais-pasiekimais-dziaugiasi-ir-jonavieciai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-taures-etape-panevezyje-rekordinis-rezultatas-puikiais-pasiekimais-dziaugiasi-ir-jonavieciai Praėjusį savaitgalį į ketvirtąjį Lietuvos disgolfo taurės etapą Panevėžio diskgolfo parke susirinko rekordinis skaičius stipriausių diskgolfo žaidėjų iš visos Lietuvos – net 121.

Atkakli kovo vyko visuose divizionuose. Atvirajame (MPO) divizione po pirmo rato pirmavo panevėžietis Žygimantas Šauklys (par -8), bet antrame rate daugkartinis Lietuvos čempionas Gabrielius Gricius  (Vilnius) pasiekė naują parko rekordą par -12 ir išplėšė pergalę bendru rezultatu par -17. Antras liko Ž. Šauklys (par -14), trečias dar vienas panevėžietis Laurynas Rimavičius (par -13). Moterų divizione po pirmo rato buvo dvivaldystė - Oksana Žukauskienė (Klaipėdos raj.) ir Mireta Jurgelevičiūtė (Jonavos raj.) sužaidė lygiai par. Antrame rate geriau sekėsi O. Žukauskienei (par +3), antra vieta atiteko M. Jurgelevičiūtei (par +6), trečia - Loretai Simutei (Klaipėda, par +14). Moterų 40+ amžiaus grupėje pirmą vietą laimėjo Danguolė Kriaučiūnienė (Panevėžys, par +29), antrą - Jurga Žėkienė (Panevėžys, par +40), trečia Elvyra Strelkauskienė (Jonavos raj., par +42). Vyrų 40+ amžiaus divizione nugalėjo Miroslavas Jurgelevičius (Jonavos raj., par -9), antrą vietą iškovojo Tadas Ūselis (Vilnius, par -4), trečią - Darius Gricius (Vilnius, par -3). Amžiaus grupėje 50+ nugalėjo Vytis Kulakauskas (Vilnius, par +4), o antrąją vietą pasidalijo Virgis Mažeika (Panevėžys, par +10) ir Vaidas Mitkevičius (Gargždai, par +10). Jaunimo divizione nugalėjo Ignas Vasilevičius (Vilnius, par -1), antroji vieta teko Andriui Patruševui (Jonavos raj., par +3), trečioji – Panevėžio jaunajai diskgolfo žvaigždei Titui Kartanui (par +10).

Tikra varžybų „vyšnia“ tapo Remigijaus Malinausko metimas („žaibas“), kuriuo jis nuo starto aikštelės iš 70 metrų pataikė tiesiai į #7 krepšį.

Bendroje taurės ir divizionų įskaitose atmosfera stipriai kaista, nes nei viename divizione nėra labai aiškiai dominuojančio lyderio. Per ketverius etapus nei vienas žaidėjas dar nelaimėjo daugiau kaip du kartus. Atvirajame divizione pirmauja G. Gricius, moterų – M. Jurgelevičiūtė, moterų 40+ - D. Kriaučiūnienė, vyrų 40+ - M. Jurgelevičius, vyrų 50+ - Gediminas Kriauza (Anykščių raj.), jaunimo – Ignas Vasilevičius.  

Penktasis iš septynių taurės etapų vyks Nedožinkoje, Zarasų rajone, seniausiame Lietuvoje diskgolfo parke, įkurtame 2003 metais.

Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai

Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai Lietuvos diskgolfo taurės etape Panevėžyje – rekordinis rezultatas : puikiais pasiekimais džiaugiasi ir jonaviečiai ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 08 Jun 2021 00:01:44 +0300
<![CDATA[Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-ivyko-olimpines-dienos-begimas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-ivyko-olimpines-dienos-begimas 2021 m. birželio 5 d. Jonavoje vyko olimpinė diena. 

Olimpinę mylią prabėgo virš 100 dalyvių, visi aktyviai dalyvavo viktorinoje ir buvo apdovanoti prizais.

Lietuvoje pirmą kartą Olimpinė diena buvo surengta 1989 metų gegužės 13 dieną. Gedimino pilyje olimpinis čempionas Šarūnas Marčiulionis uždegė deglą, kuris estafete keliavo per Lietuvą, Latviją kol pasiekė Estijos sostinę Taliną. Anksčiau mūsų Olimpinė diena buvo minima šventės dalyviams Vilniaus Vingio parke simboliškai nubėgant lietuvišką olimpinę mylią – 1988 metrus, nes būtent 1988 m. buvo atkurtas Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

„Dar kartą įsitikinome, kokie jonaviečiai yra aktyvus, ir kaip jie vertina aktyviai praleista laiką. Kiekvienais metais norime paskatinti žmones sportuoti ir pajusti meilę sportui– matant besišypsančių žmonių veidus ir gaunamus padėkos žodžius, visada norisi  tobulėti ir toliau vykdant aktyvias veiklas“,- sakė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė.

 

Nuotraukos A. Šimulio

Jonavos KKSC inf. 

Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas

Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas Jonavoje įvyko Olimpinės dienos bėgimas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 07 Jun 2021 18:10:36 +0300
<![CDATA[Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jaunieji-lengvaatleciai-dziugina-puikiais-rezultatais https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jaunieji-lengvaatleciai-dziugina-puikiais-rezultatais Gegužės pabaigoje, trys Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) sportininkės, dalyvavo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose. Jaunės Ema Sarafinaitė, Greta Malinauskaitė ir Alita Masionytė Palangoje varžėsi su pajėgiausiais Lietuvos jaunimo ir suaugusių grupių lengvaatlečiais. Aukščiausią vietą iškovojo Ema Sarafinaitė 400 metrų bėgime iškovojusi antrąją vietą ir tik kelios šimtosios sekundės ją skyrė nuo nugalėtojos E.Kruminaitės iš Klaipėdos. 5000 m sportinio ėjimo rungtyje Alita Masionytė beveik 2 minutėm pagerino savo asmeninį rekordą ir finišavo ketvirta. Greta Malinauskaitė 800 m bėgime iškovojo devintąją vietą.

Jaunieji Jonavos KKSC sportininkai po ilgokos, priversitinės karantino pertraukos dalyvavo sportinio ėjimo varžybose „Krakėms 600“. Dėl pandemijos šios varžybos tapo pirmuoju Lietuvos Eksėjikų klubo taurės etapu (keli etapai buvo atšaukti ar perkelti į rugsėjo mėnesį. Šiose varžybose sėkmingai startavo jaunesnių vaikų grupės ( 2010 m.g. ir jaun.) atstovės. Ieva Kliokmanaitė 1 km nuotolį įveikė antra, o Urtė Ūmantaitė iškovojo trečiąją vietą. Šiose varžybose teisėjai išrinko ir apdovanojo gražiausią techniką pademonstravusius ėjikus. Tą kartą taure už gražiausią techniką apdovanotas Urtės brolis Jonas Ūmantas. Ketvirtoji finišavusi jonaviškė Aistė Klapatauskaitė apdovanota taure kaip  jauniausia varžybų dalyvė ir taip pat buvo giriama už gražią ėjimo techniką. „Mediniu“ ketvirtosios vietos medaliu nesidžiaugė Inesa Chlapotinaitė, bet buvo patenkinta pagerintu asmeniniu rekordu.

Birželio 1 dieną vykusiame Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate, Vilniuje, dalyvavo keturiolika sporto centro auklėtinių. Geriausiai sekėsi Pauliui Bagdonavičiui ( 300 m, 5 vieta iš 22 dalyvių), Tautvydui Litvinavičiui ( 600 m, 10 vieta iš 18 dalyvių), Austėjai Runkėvič ( 1000 m sp.ėjimas, 8 vieta) ir Odetai Klinkevičiūtei ( 300 m, 13 vieta iš 36 dalyvių).

Vasara lengvaatlečiams bus darbinga, nes jų laukia Lietuvos jaunučių, jaunių, jaunimo ir suaugusių čempionatai, tarptautinės ir draugiškos varžybos.

Jonavos KKSC inf. ir nuotr. 

Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais

Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais Jaunieji lengvaatlečiai – džiugina puikiais rezultatais ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 07 Jun 2021 17:41:18 +0300
<![CDATA[2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/2021-m-jonavos-kuno-kulturos-ir-sporto-centra-baige-34-absolventai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/2021-m-jonavos-kuno-kulturos-ir-sporto-centra-baige-34-absolventai Birželio 2 dieną, Jonavos sporto arenoje vyko iškilminga Jonavos kūno kultūros ir sporto centro baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija, kurioje dalyvavo 34  absolventai ir 6 juos ugdę sporto treneriai.

Dėl vis dar besitęsiančio karantino ir esamų įvairių apribojimų renginiams, siekiant sportininkų ir jų trenerių saugumo, sporto centro administracija nusprendė, kaip ir praėjusiais metais, šventę organizuoti už uždarų durų, tačiau tai nė kiek nesutrukdė jaukiai, maloniai, džiaugsmingai ir iškilmingai įteikti baigimo pažymėjimų, kurių sportininkai nusipelnė savo ilgamečiu sunkiu darbu treniruotėse ir išlietu prakaitu varžybose.

Iškilmingą ceremoniją pradėjus „Bonus“  šokėjams, sveikinimo kalbą tarė sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Venckevičienė – „Mieli absolventai, šiandien mums ypatinga diena. Mes sveikiname jus sėkmingai baigus pirmąjį  sportininko rengimo etapą. Džiaugiamės ir dėkojame jums už sportinius rezultatus, už tai, kad garsinote Lietuvą, savo gimtąjį miestą Jonavą, savo mokyklą, kad išmokote pasirinktos sporto šakos abėcėlės ir siekėte tobulumo joje, kad galiausiai buvote su mumis, buvome drauge“.

 

Po sveikinimo kalbos visus absolventus taip pat sveikino saksofonistas Mindaugas Rozenbergas, kuris visus nukėlė į prisiminimus.

Savo sveikinimus absolventams išsakė ir rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė - „Dar kartą labai sveikinu ir grįždama prie minties apie charakterį, niekada jo neužgniaužkite, istorija parodė, kad per sportą mes galime pasiekti kur kas daugiau, nei gali pasiekti politikai susėdę prie derybų stalo, nei gali pasiekti šalys tarpusavy kariaujančios, neškite savo charakterį ir skleiskite jį plačiau“, kuri kartu su D.Venckevičiene baigiantiems sportininkams įteikė meistriškumo ugdymo ir tobulinimo programos pažymėjimus, atminimo sparnus ir gėles.

Šiųmetinių sporto centro absolventų tarpe daugiausiai krepšininkų. Krepšinio meistriškumo tobulinimo programą baigė: Matas Akunis, Gvidas Dirmantas, Deividas Kulisauskas, Paulius Petrauskas, Donatas Dūda, Gelminas Gudonavičius, Tomas Kaušyla, Gustas Gramatas, Germanas Graužas, kuriuos treniravo Arūnas Kačenauskas.

Lengvosios atletikos  meistriškumo ugdymo programą baigė Gražvydas Ašakas, Karolina Strelkauskaitė, Danielius Vaitkevičius, Darvydas Šlivinskas, trenerė - Vidutė Lebeckienė.

Tinklinio meistriškumo ugdymo programą baigė Milana Manionytė, Livija Sabatauskaitė, Gabija Vaikšnoraitė, kurias treniravo Lija Darandovienė.

Bokse - 3 absolventai: Ignas Gajauskas, Artūras Beleckas, Tautvydas Navickas, kurie treniruojami Ramūno Kulbio ir Kęstučio Antanavičiaus baigė bokso meistriškumo ugdymo programą, o stalo teniso treneris Igoris Gatijatulinas išugdė Oskarą Bukauską, kuris sporto centre užbaigė stalo teniso meistriškumo ugdymo programą.

Nuotraukos A. Šimulio

 

JKKSC info.

2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai

2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai 2021 m. Jonavos kūno kultūros ir sporto centrą baigė 34 absolventai ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 03 Jun 2021 14:34:44 +0300
<![CDATA[Šventė Jonavoje - Moterų Baltijos taurės kovos vyks rekonstruotame miesto stadione]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/svente-jonavoje-moteru-baltijos-taures-kovos-vyks-rekonstruotame-miesto-stadione https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/svente-jonavoje-moteru-baltijos-taures-kovos-vyks-rekonstruotame-miesto-stadione

Antrą birželio savaitę vyks moterų Baltijos taurės turnyras, o tai taps ir savotiška švente Jonavai – du iš keturių turnyro susitikimų vyks naujai renovuotame miesto stadione.

Pastaruoju metu vykusi centrinio Jonavos miesto stadiono rekonstrukcija buvo užbaigta, tad nuo šiol čia vėl gali vykti aukščiausio lygio varžybos.

Verta paminėti, kad rekonstruotame stadione dabar jau gali būti rengiamos ir tarptautinės varžybos – būtent tokios čia vyks birželio antrą savaitę, kai stadionas bus išbandytas Baltijos taurėje dalyvaujančių moterų rinktinių.

„Nors Jonavos centrinio stadiono renovacija užtruko, džiaugiamės, kad pagaliau ji buvo baigta ir miesto futbolo sirgaliai vėl galės lankytis pagrindiniame miesto stadione bei palaikyti mūsų moterų rinktinę“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Jonavoje, sporto mieste, mes labai mylime moterų futbolą, turime stiprią miesto komandą, o rinktinėje – jonavietę Pauliną Sarkanaitę, todėl ypatingai smagu sulaukti moterų rinktinės ir šiomis rungtynėmis atidaryti atnaujintą miesto stadioną. Tikiuosi, kad namų sienos padės mūsų šalies merginoms pasiekti pergalę ir paliks pačius geriausius įspūdžius“, – sakė Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Moterų Baltijos taurės turnyre šiemet varžysis keturios komandos, turnyras vyks pusfinalių ir finalų sistema.

Jonavoje vyks vienas iš pusfinalių bei rungtynės dėl trečiosios vietos.

Visas moterų Baltijos taurės turnyro tvarkaraštis:

Birželio 10 diena (ketvirtadienis)

16:00 Alytaus stadione: Farerų Salos – Estija;

18:00 Jonavos stadione: Lietuva – Latvija;

Birželio 13 diena (sekmadienis)

12:00 Jonavos stadione: Rungtynės dėl 3 vietos;

14:00 Alytaus stadione: Rungtynės dėl 1 vietos.

LFF inf.

Šventė Jonavoje - Moterų Baltijos taurės kovos vyks rekonstruotame miesto stadione

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 26 May 2021 08:09:45 +0300
<![CDATA[Prizinės vietos- Lietuvos bokso čempionate]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prizines-vietos-lietuvos-bokso-cempionate https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prizines-vietos-lietuvos-bokso-cempionate Gegužės 18-22 dienomis vyko Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 8 Jonavos kūno kultūros ir sporto centro boksininkai (E. Komičius, A. Kuncaitis, V. Zinkus, V. Laurinaitis, N. Grigorianas, E. Sinkevičius, N. Strelčiūnas, T. Lėmanas). Prizines vietas iškovojo:

 1. Grigorianas 2 vieta, svorio kategorija (52 kg.)  laimėjo dvi kovas, finale pralaimėjo Marijampolės boksininkui;
 2. Sinkevičius 2 vieta, svorio kategorija (60 kg.) iškovojo 3 pergales, tačiau finale turėjo pripažinti Kauno boksininko laimėjimą;
 3. Strelčiūnas 2 vieta, svorio kategorija (91 kg.) laimėjo 2 kovas, finale turėjo pripažinti komandos atstovo pranašumą;
 4. Lėmanas 1 vieta, svorio kategorija (91 kg.) laimėjo 3 pergales, taip pat iškovojo teisę atstovauti Lietuvos jaunimo bokso rinktinės sudėtyje ir Europos bokso čempionate, kuris vyks rugsėjo mėn. Juodkalnijoje.

Treneriai: K. Antanavičius, R. Kulbis.

Prizinės vietos- Lietuvos bokso čempionate

Prizinės vietos- Lietuvos bokso čempionate Prizinės vietos- Lietuvos bokso čempionate Prizinės vietos- Lietuvos bokso čempionate ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 25 May 2021 12:04:18 +0300
<![CDATA[Prasidėjo sportinių šokių sezonas: varžybose pasirodė ir jonaviečiai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasidejo-sportiniu-sokiu-sezonas-varzybose-pasirode-ir-jonavieciai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasidejo-sportiniu-sokiu-sezonas-varzybose-pasirode-ir-jonavieciai Nors ir pavėluotai, bet prasidėjo sportinių šokių sezonas. Savo rezultatais džiugina klubo “Bonus” šokėjai. Vilniuje įvykusių “Vijūno” taurės 2021” varžybų rezultatai.


Solo E2 grupėje Meda Maročkaitė laimėjo 1 vietą.  Jaunučiai II E4  grupėje Milius Rinkevičius - Rūta Pupinytė užėmė 6 vietą, Augustas Maročka - Simona Jefimenkaitė - 7. Jaunučiai II E6 Benas Kulieša - Saulė Pupinytė užėmė 5 vietą.


Sveikinimai poroms!


O vyriausios klubo Bonus poros dalyvavo tarptautiniame seminare Klaipėdoje.

,,Bonus" inf.

Prasidėjo sportinių šokių sezonas: varžybose pasirodė ir jonaviečiai

Prasidėjo sportinių šokių sezonas: varžybose pasirodė ir jonaviečiai Prasidėjo sportinių šokių sezonas: varžybose pasirodė ir jonaviečiai Prasidėjo sportinių šokių sezonas: varžybose pasirodė ir jonaviečiai Prasidėjo sportinių šokių sezonas: varžybose pasirodė ir jonaviečiai Prasidėjo sportinių šokių sezonas: varžybose pasirodė ir jonaviečiai ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 24 May 2021 10:08:14 +0300
<![CDATA[Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startavo-lengvaatleciu-vasaros-sezonas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startavo-lengvaatleciu-vasaros-sezonas Gegužės 19-20 dienomis, Marijampolės “Sūduvos” stadione vyko Marijampolės apskrities visų amžiaus grupių lengvosios atletikos atviras čempionatas, kuriame pasiilgę varžybų dalyvavo lengvaatlečiai iš visos Lietuvos.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro lengvatlečiai iš pirmųjų sezono varžybų parsivežė 5 medalius. Tradiciškai savo aukso medalių kolekciją papildė šaunios mūsų vidutinių nuotolių bėgikės - Ema Sarafinaitė, laimėjusi jaunių grupės 400 metrų bėgimą ir Greta Malinauskaitė nugalėjusi 800 metrų bėgime. Rutulio stūmimo rungtyje jaunutė Evelina Kramarenkaitė iškovojo sidabro medalį, o jaunių grupės atstovė Agilė Čelkonaitė pasidabino bronzos medaliu.

Staigmeną pateikė trečią vietą jaunių gupės 800 metrų bėgime užėmusi Emilė Skačkovaitė. Ketvirtąsias vietas laimėjo ir liko šalia nugalėtojų pakylos jaunimo grupės atstovė Aiša Rafanavičiūtė (200 m), jaunė rutulio stūmikė – Goda Mačiulytė ir vaikų grupės atstovas 600 m bėgime - Tautvydas Litvinavičius.

JKKSC inf.

Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas

Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas Startavo lengvaatlečių vasaros sezonas ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 21 May 2021 13:27:50 +0300
<![CDATA[Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/net-ir-lietus-neisgasdino-iveikti-trasa https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/net-ir-lietus-neisgasdino-iveikti-trasa Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kartu su Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro turizmo informacijos centru bei bėgimo klubu „Maratonas“ pirmą kartą organizavo pėsčiųjų žygį, kuris puikiai pasiteisino. Sulaukėme itin didelio gyventojų susidomėjimo: tiek vaikų, tiek suaugusiųjų.

Pirmasis žygio etapas buvo tikras iššūkis įveikti trasą per liūtį. Tačiau nepaisant tokių oro sąlygų, visi buvo puikiai nusiteikę ir tam pasiruošę. Smagu, kad galime susikurti gražią akimirką netobuloje aplinkoje.

„Džiaugiamės ir kartu labai gaila, kad negalėjome patenkinti visų norinčių dalyvauti, kadangi dalyvių skaičius viršijo galiojančius vyriausybės nurodymus, todėl labai tikimės, kad neatbaidys dalyvių dalyvauti sekančiuose etapuose ir viliamės kad leistinas dalyvių  skaičius padidės ir galės dalyvauti visi norintys“,-sakė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė.

Įveikėme pirmąjį žygio etapą Paryžius- Londonas, keliavome 7,5 km. Iš viso sulaukėme apie 50 dalyvių. Visi dalyviai įveikę trasą gavo atminimo ženkliukus.

Smagu, kad Jonavos rajone įmanoma per porą valandų apkeliauti pusę Europos. Čia įsikūrę kaimai pavadinimais Londonas, Paryžius, Šveicarija, Venecija.

Tad, dar kartą norime pasidžiaugti, kad sulaukėme tokio didelio susidomėjimo net ir tokiu oru, kaip sakoma nėra blogo oro yra tinkama apranga ir puiki nuotaika!

Iki sekančių etapų.

Kitas etapas planuojamas trečią birželio savaitę, žygyje gali dalyvauti visi iš anksto iki numatyto termino užsiregistravę asmenys į kiekvieną etapą dalyviai registruojasi atskirai. Registracija skelbiama savaitę prieš žygį.

JKKSC

Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą

Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą Net ir lietus neišgąsdino – įveikti trasą ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 21 May 2021 11:28:00 +0300
<![CDATA[FK „Jonava“ pasiekė didžiausią pergalę per penkerius metus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fk-jonava-pasieke-didziausia-pergale-per-penkerius-metus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fk-jonava-pasieke-didziausia-pergale-per-penkerius-metus Marius Ganusauskas vos per 24 minučių atkarpą pasižymėjo keturiais įvarčiais (24, 33, 46 ir 48 min.), po kartą pasižymėjo Džiugas Raudonius (38 min.), Lukas Čepkauskas (79 min.) ir Ibrahima Sory Soumah (89 min.).

Tuo tarpu pati „Jonava“ įvarčio nepraleido jau trečiose rungtynėse iš eilės (viso 348 žaidimo minutes iš eilės).

Tai didžiausia „Jonavos“ klubo pergalė I-oje lygoje nuo 2015 m. spalio, kai Tauragės „Tauras“ buvo įveiktas net 11:0.

Visus 24 taškus iškovoję Eisvino Utyros auklėtiniai pirmauja lygoje, lenkdami „Šiaulių“ (19 taškų) ir „Babrungo“ (16) futbolininkus. Tiesa, šios ekipos sužaidusios rungtynėmis mažiau.

„Atmosfera“ su 13 taškų yra penkta.

fkjonava.lt info.

FK „Jonava“ pasiekė didžiausią pergalę per penkerius metus

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 14 May 2021 23:14:39 +0300
<![CDATA[Varžovas LFF taurės pirmajame etape - titulą ginantis ,,Panevėžys"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/varzovas-lff-taures-pirmajame-etape-titula-ginantis-panevezys https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/varzovas-lff-taures-pirmajame-etape-titula-ginantis-panevezys Pirmadienį Kaune buvo ištraukti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pirmojo etapo burtai, „Jonavos“ klubą suvedę su titulą ginsiančia komanda.


Jonaviečių pirmajame etape lauks A lygoje rungtyniaujančio „Panevėžio“ barjeras.

Būtent „Panevėžys“ LFF taurę į viršų kėlė praėjusiais metais, finale po baudinių serijos nugalėjęs Marijampolės „Sūduvą“.

Šiuo metu A lygoje „Panevėžys“ užima trečią vietą. „Panevėžys“ taip pat yra šių metų LFF Supertaurės laimėtojas.

Pirmojo etapo rungtynės turi būti sužaistos gegužės 21-25 dienomis. Akistata su „Panevėžiu“ vyks Jonavoje.

Šiemet LFF taurėje startuos 30 komandų iš A lygos (10 ekipų), LFF I lygos (8 ekipos) bei LFF II lygos (12 ekipų).  Turnyre negali dalyvauti dublerinės ir dukterinės klubų komandos.

Pirmajame etape komandos suskirstytos į 14 porų, tolyn pateks visų porų nugalėtojai bei dar dvi burtu keliu nulemtos ekipos – „Kauno Žalgiris“ ir Kauno BE1.

Kaip įprasta, visose porose nugalėtojas paaiškės po vienerių rungtynių. Pagal reglamentą, jei burtai į poras suveda skirtingų lygų komandas – namuose žais žemesniame divizione rungtyniaujanti ekipa.

Šių metų varžybų finalas spalio 23 dieną vyks Šiauliuose.

Varžovas LFF taurės pirmajame etape - titulą ginantis ,,Panevėžys"

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 10 May 2021 19:02:18 +0300
<![CDATA[Vilniuje - septinta iš eilės pergalė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vilniuje-septinta-is-eiles-pergale https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vilniuje-septinta-is-eiles-pergale "Jonavos" futbolininkai LFF I-oje lygoje iškovojo septintą pergalę iš eilės – svečiuose 2:0 nugalėjo Vilniaus BFA ekipą.

"Jonava" nuo pat pradžių kontroliavo žaidimą, tačiau rasti spragų varžovų gynyboje kurį laiką nesisekė.

Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje svečių išpuoliai tapo aštresni ir įvartis į BFA vartus galiausiai krito.

39-ą minutę netikėtu smūgiu iš kairiojo atakos krašto pasižymėjo Andrius Kazakevičius.
Tai pirmasis 26-erių gynėjo įvartis šį sezoną.

54-ą minutę Filip Halgoš stojo atlikti baudos smūgį ir rezultatas tapo 2:0.

60-ą minutę BFA kontraatakoje galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau Martynas Matuzas išgelbėjo vartus, įspūdingai atremdamas smūgį. 

79-ą minutę M.Matuzas dar kartą gelbėjo komandą nuo pavojingo smūgio.

89-ą minutę F.Halgoš perdavimu išvedė prieš vartus Tadą Eliošių, bet šis smūgiavo pro šalį.
Netrukus pavojingą ataką surezgė BFA, bet ir vėl patikimai sužaidė "Jonavos" vartininkas.

Jonaviškiai Artūras Rocys (23 min.) ir Gytis Vasylius (77 min.) buvo nubausti geltonomis kortelėmis, BFA gretose taip įspėtas buvo Juan Yepes. (77 min.).

21 tašką surinkusi "Jonava" – vienvaldė lygos lyderė, penktą kartą iš eilės pralaimėjusi BFA su 3 taškais lieka 12-oje vietoje.

"Jonava" Vilniuje rungtyniavo tokia sudėtimi: Martynas Matuzas, Džiugas Raudonius, Almantas Vansevičius (50 min. Paulius Osauskas), Andrius Kazakevičius (56 min. Matas Voronko), Gytis Vasylius, Marius Ganusauskas (70 min. Ibrahima Sory Soumah), Dominykas Daunoravičius (61 min. Oskaras Migauskas), Matas Popiera (61 min. Tadas Eliošius), Mantas Makutunovičius, Artūras Rocys, Filip Halgoš.

FK ,,Jonava" inf.

Vilniuje - septinta iš eilės pergalė

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 10 May 2021 08:56:08 +0300
<![CDATA[Atkaklios kovos Lietuvos diskgolfo taurėje žada intriguojantį sezoną]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atkaklios-kovos-lietuvos-diskgolfo-taureje-zada-intriguojanti-sezona https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atkaklios-kovos-lietuvos-diskgolfo-taureje-zada-intriguojanti-sezona Nauji nugalėtojai visuose divizionuose

Taurėje varžomasi šešiuose divizionuose: moterų (atvirajame ir 40+ amžiaus grupės) bei mišriuose, kuriuose, tiesa, paprastai dalyvauja vien vyrai (atvirajame, 40+, 50+), išskyrus jaunimo iki 18 metų divizioną, kuriame šiemet kovoja ne tik vaikinai, bet ir merginos. Pūčkorių etape visuose mišriuosiuose divizionuose nugalėjo Vilniaus atstovai. Atvirojo čempionu tapo pirmą kartą tokio rango varžybose nugalėjęs Mindaugas Mažeika, aplenkęs pirmojo etapo nugalėtoją Aurelijų Zinkevičių (taip pat iš Vilniaus) ir tris trečiąją vietą pasidalijusius vilniečius: daugkartinį Lietuvos čempioną Gabrielių Gricių, pernai metų taurės laimėtoją Mindaugą Pošių ir Gintautą Savukyną. 40+ divizione nugalėjo dukart Lietuvos čempionas Tadas Ūselis, antrą vietą užėmė vilnietis Mindaugas Kreivys, trečiąja – pernai metų šio diviziono įskaitos laimėtojas Miroslavas Jurgelevičius iš Šveicarijos (Jonavos raj.).  Tik šiemet pirmą kartą suformuotame 50+ divizione nugalėjo Vytis Kulakauskas, įveikęs šios amžiaus grupės Lietuvos žiemos čempioną Antaną Stonkų (Gargždai) ir trečiąją vietą užėmusį Gediminą Kriauzą iš Šaltinių (Anykščių rajonas). Jaunimo divizione triumfavo pirmąją savo pergalę nacionaliniuose turnyruose iškovojęs Ignas Vasilevičius. Antrąją vietą pasidalijo panevėžietis Titas Kartanas ir Andrius Patruševas (Gulbiniškiai, Jonavos rajonas).  

Moterų atvirajame divizione nugalėtoja per numatytus du varžybų ratus po 18 krepšių nepaaiškėjo – prireikė pratęsimo. Jį laimėjo ir pirmąją pergalę nacionaliniuose turnyruose savo sportinėje karjeroje iškovojo Oksana Žukauskienė iš Trušelių (Klaipėdos rajonas). Antrąja vieta šįkart tenkinosi praeito etapo ir visų ankstesnių taurės sezonų (2017-2020) moterų diviziono nugalėtoja Mireta Jurgelevičiūtė iš Šveicarijos (Jonavos rajonas). Trečiąją vietą užėmė Loreta Simutė iš Klaipėdos. Šiemet inauguracinis sezonas yra ne tik mišriam 50+, bet ir moterų 40+ divizionui. Šiame divizione nugalėjo Lietuvos žiemos čempionė Jurgita Pašvenskaitė iš Jagėlonių (Elektrėnų rajonas), antrąją vietą užėmė Danguolė Kriaučiūnienė (Panevėžio rajonas), trečiąją – pirmojo etapo nugalėtoja Daiva Pranukevičienė (Elektrėnai). 

„Prieš gerus metus prasidėjęs diskgolfo populiarumo bumas tęsiasi. Šios varžybos geras to pavyzdys – jau per pirmąją registracijos į turnyrą valandą norą dalyvauti pareiškė per 100 žaidėjų. Tokio susidomėjimo dar nesame regėję“ – kalbėjo šio Taurės etapo organizatoriaus Vilniaus diskgolfo klubo direktorius Skirmantas Bikelis. „Kartu džiugu, kad į varžybas įsitraukia įvairių amžiaus grupių žaidėjai ir žaidėjos. Šiemet įkurta Lietuvos diskgolfo federacija kelia tikslą populiarinti požiūrį, kad diskgolfas yra sportas visam gyvenimui. Tikimės, kad įvairių amžiaus grupių divizionai taurės varžybose įkvėps žaisti diskgolfą dar daugiau vyresnio amžiaus žmonių ir jaunimo.“

Trečiasis Lietuvos taurės etapas vyks gegužės 22 dieną visiškai naujame, tik šiemet pavasarį įrengtame diskgolfo parke Domeikavoje (Kauno rajone).

Lietuvos taurės Pūčkorių etapo prizininkai:

Atvirasis divizionas

 1. Mindaugas Mažeika (Vilnius), 116 metimų, par -10
 2. Aurelijus Zinkevičius (Vilnius), 117, par -9
 3. Gabrielius Gricius (Vilnius), 119, par -7
 4. Mindaugas Pošius (Vilnius), 119, par -7
 5. Gintautas Savukynas (Vilnius), 119, par -7 

Moterų divizionas

 1. Oksana Žukauskienė (Klaipėdos raj.), 146, par +20
 2. Mireta Jurgelevičiūtė (Jonavos raj.), 146, par +20
 3. Loreta Simutė (Klaipėda), 162, par +36

Moterų 40+ amžiaus divizionas

 1. Jurgita Pašvenskaitė (Elektrėnų raj.), 176, par +50
 2. Danguolė Kriaučiūnienė (Panevėžio raj.), 188, par +62
 3. Daiva Pranukevičienė (Elektrėnai), 189, par +63

Vyrų 40+ amžiaus divizionas

 1. Tadas Ūselis (Vilnius), 125, par -1
 2. Mindaugas Kreivys (Vilnius), 127, par +1
 3. Miroslavas Jurgelevičius (Jonavos raj.), 129, par +3

Vyrų 50+ amžiaus divizionas

 1. Vytis Kulakauskas (Vilnius), 145, par +19
 2. Antanas Stonkus (Gargždai), 164, par +38
 3. Gediminas Kriauza (Anykščių raj.), 169, par +43

Jaunimo iki 18 metų divizionas

 1. Ignas Vasilevičius (Vilnius), 147, par +21
 2. Titas Kartanas (Panevėžys), 154, par +28
 3. Andrius Patruševas (Jonavos raj.), 154, par +28 

Išsamūs rezultatai https://www.pdga.com/tour/event/51608

Plačiau apie Lietuvos diskgolfo  taurę http://www.discgolf.lt/turnyrai/lietuvos-diskgolfo-taure/

 

Nuotr. – Gedimino Savicko

Informaciją perengė

Skirmantas Bikelis

VšĮ Vilniaus diskgolfo klubas direktorius

 

Atkaklios kovos Lietuvos diskgolfo taurėje žada intriguojantį sezoną

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 10 May 2021 08:40:54 +0300
<![CDATA[Moterų futsal rinktinė atrankos turnyrą pradėjo pralaimėjimu slovakėms]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/moteru-futsal-rinktine-atrankos-turnyra-pradejo-pralaimejimu-slovakems https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/moteru-futsal-rinktine-atrankos-turnyra-pradejo-pralaimejimu-slovakems Jonavos sporto arenoje startavo atrankos turnyras į 2022 metų UEFA Europos moterų Futsal čempionatą.

Lietuvos rinktinė pirmose rungtynėse neprilygo Slovakijos rinktinei ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:7.

Slovakės išsiveržė į priekį jau antrą susitikimo minutę bei per pirmą kėlinį į Aušros Klevečkaitės ginamus vartus įmušė 3 įvarčius. Dvikovos pradžioje pavojingą progą sukūrė Tereza Romanovskaja, kurios smūgiuotą kamuolį sučiupo vartininkė.

Antroje rungtynių pusėje dubliais pasižymėjo Diana Mackova ir Klaudia Tyčiakova, pasinaudojusios lietuvių gynėjų klaidomis. 24 minutę Karilė Liužinaitė atliko smūgį galva, po kurio kamuolys praskriejo šalia slovakių vartų. Vėlesnius Viktorijos Čiapaitės ir Dovilės Dockaitės smūgius sėkmingai atrėmė Janka Červikova.

Šiandiena lietuvės Jonavos arenoje nuo 18:30 valandos rungsis su Šiaurės Airijos rinktine. Pastaroji A grupės kovas taip pat pradėjo pralaimėjimu, nusileidusi rezultatu 1:4 serbėms.

„Daugumai mūsų žaidėjų tai buvo pirmos tarptautinės futsalo rungtynės. Deja, draugiškų rungtynių trūkumas lėmė klaidas, kurias varžovės išnaudojo ir pavertė 7 įvarčiais. Rytoj eisime į aikštę rodyti geresnį žaidimą, išanalizavę savo klaidas. Galiu pagirti žaidėjas už kovingumą ir ryžtą daryti, ko trenerių štabas prašė, nors nepavyko išvengti klaidų.

Šiaurės Airijos rinktinės pagrindą sudaro lauko futbolo žaidėjos, tad jų situacija ir iššūkiai panašūs į mūsų. Varžovių pranašumu bus didesnė komandos branduolio patirtis, todėl nuvertinti jų negalima“, –  teigė rinktinės vyr. treneris Donatas Gražulis.

Jonavos sporto arena, teisėja – Irina Velikanova (Rusija)

Įvarčiai: 1 min. 49 sek. ir 17 min. 7 sek. Nikola Rybanská, 9 min. 40 sek. Barbora Valová, 25 min. 16 sek. ir 26 min. 9 sek. Diana Macková,  28 min. 45 sek. ir 36 min. 7 sek. Klaudia Tyčiaková (Slovakija)

Įspėtos: 11 min. 19 sek. Tereza Romanovskaja, 15 min. 20 sek. Viktorija Čiapaitė, 22 min. 55 sek. Adrija Skudutytė, 32 min. 59 sek. Simona Bagavičiūtė (Lietuva).

 

Lietuvos futbolo federacijos INF.

Lff nuotr.

Moterų futsal rinktinė atrankos turnyrą pradėjo pralaimėjimu slovakėms

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 06 May 2021 11:18:31 +0300
<![CDATA[Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/broliu-karobliu-sekme-grappling-gi-nogi-pirmenybese https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/broliu-karobliu-sekme-grappling-gi-nogi-pirmenybese Gegužės 1-ąją Ukmergės technologijos ir verslo mokyklos sporto komplekso salėje įvyko Lietuvos jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų grappling gi/nogi pirmenybės. Jas organizavo Lietuvos graplingo federacija.

Ukmergėje vykusiose pirmenybėse varžėsi klubo BJJ A-Force (treneris Paulius Žemrieta) nariai, mūsų kraštiečiai, broliai Kristupas ir Raigardas Karobliai.

Kristupas nogi užėmė 3 vietą, gi - 1 vietą. Raigardas nogi - 2 vietą, gi - 1 vietą.

Čia buvo labai gera proga pasiruošti Lietuvos Braziliškojo Jiu-Jitsu asociacijos Kauno etapo "Kaunas laikinoji sostinė - Jiu-Jitsu taurė", kuris vyks gegužės 29-ąją.  

Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse

Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse Brolių Karoblių sėkmė grappling gi/nogi pirmenybėse ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 03 May 2021 09:40:31 +0300
<![CDATA[LKL valdyba nubalsavo – kitą sezoną čempionate rungtyniaus 11 komandų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/https-www-lkl-lt-straipsniai-5089-lkl-valdyba-nubalsavo-kita-sezona-cempionate-rungtyniaus-11-komandu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/https-www-lkl-lt-straipsniai-5089-lkl-valdyba-nubalsavo-kita-sezona-cempionate-rungtyniaus-11-komandu Antradienį paaiškėjo, kad „Betsafe-LKL“ čempionate kitą sezoną rungtyniaus vienuolika komandų.

Taip buvo nuspręsta LKL valdybos balsavime, kuriame svarstytas kito sezono čempionate rungtyniausiančių klubų skaičius.

Komandų gretas nuo rudens papildys Jonavos „CBet“ ekipa, balandį triumfavusi NKL finalo ketverte.

Valdybos posėdyje už vienuolikos komandų čempionatą nubalsuota vienbalsiai. Valdybą sudaro dešimt dabartinių čempionato klubų atstovų, LKL prezidentas Remigijus Milašius ir LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Šis sprendimas reiškia ir tai, kad paskutiniąją vietą „Betsafe-LKL“ šiemet užimsiantis klubas neiškris į NKL.

Keisis ir čempionato sistema – jis vyks trimis ratais. Pirmuose dviejuose ratuose komandos tarpusavyje po kartą rungtyniaus namuose ir išvykoje, o trečiajame rate namų aikštėje žaisianti komanda bus nustatyta burtų keliu. Tai negalios tik Kauno „Žalgiriui“, kuris visas trečiojo rato dvikovas žais išvykoje. Kadangi reguliariojo sezono mačų skaičius sumažės, bus išplečiamos atkrintamosios varžybos: ketvirtfinalyje ir pusfinalyje bus žaidžiama iki 3, finaluose – iki 4 pergalių.

Vienuolika komandų šalies pirmenybėse varžysis pirmą kartą nuo 2014-15 m. sezono, kai šalia dabartinių čempionato klubų rungtyniavo ir „Mažeikių“ ekipa.

Daugiau informacijos bus pateikta LKL prezidento R. Milašiaus spaudos konferencijoje. Ją stebėkite nuo 14.00 val. lygos „Facebook“ paskyroje.

„Betsafe-LKL“ inf.

LKL valdyba nubalsavo – kitą sezoną čempionate rungtyniaus 11 komandų

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 27 Apr 2021 12:55:48 +0300
<![CDATA[Prasidėjo visą vasarą truksiantis uždaras mėgėjų lauko teniso turnyras „Lakštingala 2021”]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasidejo-visa-vasara-truksiantis-uzdaras-megeju-lauko-teniso-turnyras-lakstingala-2021 https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasidejo-visa-vasara-truksiantis-uzdaras-megeju-lauko-teniso-turnyras-lakstingala-2021 Turnyre dalyvauja jonaviečiai: Aleksandras Gužauskas, Edvinas Zinys, Titas Vaicekauskas, Kęstutis Macionis, Tadas Laucius, Valdemaras Mediekša, Liudas Mediekša, Ruslanas Gavrilovas, Valdas Lukšas, Albertas Ramonas, Justas Budriūnas, Faustas Pilipavičius, Vytas Vaicekauskas, Darius Juodvalkis, Nikolajus Vansevičius, Donaldas Zika.

2016 m. turnyro nugalėtoju ir čempionu tapo V. Lukšas, finale rezultatu 6:3/6:2 įveikęs R. Patapavičių, o kovą dėl 3-osios vietos laimėjo A. Ržeutskij 7:6(8/6)/6:4 nugalėjęs E. Zini. Paguodos taurė atiteko R. Gavrilovui rezultatu 6:1/6:3 įveikus K. Macionį.

Visos naujienos, rezultatai ir turnyro tvarkaraštis - www.lakstingalaopen.lt .

Turnyrą organizuoja teniso klubas „Dumsiai”.

Turnyro vyr. teisėjas Algimantas Kšivickas.

Prasidėjo visą vasarą truksiantis uždaras mėgėjų lauko teniso turnyras „Lakštingala 2021”

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 19 Apr 2021 15:08:16 +0300
<![CDATA[Tikimasi, kad nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. visi mokiniai turės tris savaitines fizinio ugdymo pamokas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tikimasi-kad-nuo-2023-m-rugsejo-1-d-visi-mokiniai-tures-tris-savaitines-fizinio-ugdymo-pamokas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/tikimasi-kad-nuo-2023-m-rugsejo-1-d-visi-mokiniai-tures-tris-savaitines-fizinio-ugdymo-pamokas Balandžio 14 d. posėdyje Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisija domėjosi fiziniu ugdymu švietimo įstaigose ir Sporto įstatymo 12 straipsnio nuostatų įgyvendinimu. Komisijos nariai teigiamai įvertino, kad trečioji savaitinė fizinio ugdymo pamoka nors ir lėtai, bet palaipsniui įvedama šalies mokyklose ir tikisi, kad nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. visi mokiniai turės tris savaitines fizinio ugdymo pamokas.

Sporto įstatymo 12 straipsnio 2 dalis numato, kad įgyvendinant pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas ir vykdant pirminį profesinį mokymą mokykline profesinio mokymo organizavimo forma, yra privalomos ne mažiau kaip trys fizinio ugdymo pamokos per savaitę.

Pasak posėdyje dalyvavusio švietimo, mokslo ir sporto viceministro Lino Obcarsko, šiuo metu tris fizinio ugdymo pamokas per savaitę turi penktų–septintų klasių mokiniai. Nuo naujų mokslo metų trečia savaitinė fizinio ugdymo pamoka bus pridėta aštuntų klasių mokiniams, taip pat tris savaitines fizinio ugdymo pamokas turės ir pradinukai. Bendruosiuose ugdymo planuose atsisakyta nuostatos, leidžiančios pradinėse klasėse vieną valandą fizinio ugdymo skirti šokių pamokoms. Viceministro teigimu, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija sieks gauti papildomą finansavimą trečiai fizinio ugdymo pamokai nuo 2022–2023 mokslo metų devintose klasėse, o nuo 2023–2024  mokslo metų ir dešimtose klasėse.

L. Obcarskas taip pat informavo, kad šiuo metu yra atnaujinamos vidurinio ugdymo programos ir siūloma vidurinio ugdymo programoje visiems mokiniams vienuoliktose ir dvyliktose klasėse skirti privalomą veiklą – fizinį ugdymą tris valandas per savaitę. Atnaujintos vidurinio ugdymo programos mokyklose būtų pradėtos įgyvendinti nuo 2023 m. rugsėjo 1 d., šiam pokyčiui papildomų valstybės biudžeto asignavimų nereikės, nes siūloma tik perskirstyti valandas, skiriamas atskiriems mokomiesiems dalykams. „Taigi nuosekliai kasmet pridedant po vieną papildomą pamoką, nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. pavyktų užtikrinti, kad fiziniam ugdymui visose klasėse būtų skiriamos trys  savaitinės pamokos“, – sakė viceministras L. Obcarskas.

Posėdyje taip pat nemažai diskutuota apie fizinio aktyvumo įtaką sveikatai, mokinių fizinės būklės testavimą, fizinio ugdymo pamokų kokybę, mokyklų turimos infrastruktūros būklę. Posėdžio dalyviai pritarė, kad siekiant teigiamų rezultatų, svarbu ne tik fizinio ugdymo pamokų kiekybė, bet ir jų kokybė.

 

Seimo kanceliarijos inf. 

Tikimasi, kad nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. visi mokiniai turės tris savaitines fizinio ugdymo pamokas

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 15 Apr 2021 11:04:53 +0300
<![CDATA[Jonavietis Matas Bimba toliau skina laurus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietis-matas-bimba-toliau-skina-laurus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietis-matas-bimba-toliau-skina-laurus 13-metis Jonavos R. Samulevičiaus progimnazijos mokinys Matas Bimba šeštadienį vykusiame Lietuvos atvirajame graplingo imtynių čempionate pelnė ne vieną prizinę vietą.

NoGi (be kimono) kategorijoje iki 52 kg jonavietis laimėjo 1 vietą grupėje.

Gi (su kimono) grupėje jaunuolis laimėjo 3-ąją vietą.

M. Bimbos tėvai dėkoja sūnaus treneriui Pauliui Žemrietai už pasiruošimą varžyboms.

Jonavietis Matas Bimba toliau skina laurus

Jonavietis Matas Bimba toliau skina laurus Jonavietis Matas Bimba toliau skina laurus Jonavietis Matas Bimba toliau skina laurus Jonavietis Matas Bimba toliau skina laurus ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Apr 2021 12:58:22 +0300
<![CDATA["Jonavos" legionierių įvarčiai atnešė dar tris taškus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-legionieriu-ivarciai-atnese-dar-tris-taskus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-legionieriu-ivarciai-atnese-dar-tris-taskus Jonaviečiai svečiuose 2:1 nugalėjo Gargždų "Bangos B" komandą.

21 min pirmąjį rungtynių įvartį pelnė FK "Jonava" puolėjas iš Gvinėjos Ibrahim Sory Soumah.

Antrąjame kėlinyje Filip Halgoš įmušė įvartį ir rezultatas tapo 2:0.

Visgi rungtynių pabaigoje T.Beržonskis sušvelnino rungtynių rezultatą ir rungtynės baigėsi 2:1 mūsų komandos naudai.


„Jonava“ sudėtis: Darko Gabric, Džiugas Raudionius, Andrius Kazakevičius, Roberto Stajev,
Paulius Osauskas, Artūras Rocys, Gytis Vasylius, Filip Halgoš (Tadas Eliošius), Mantas Makutunovičius,
Arnas Spyčius (Arnas Neimantas), Ibrahima Sory Soumah (Marius Ganusauskas)


Įvarčiai: 21 min Ibrahima Sory Soumah, 69 min Filip Halgoš; 89 min T.Beržonskis (Banga B).

"Jonavos" legionierių įvarčiai atnešė dar tris taškus

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 10 Apr 2021 19:42:19 +0300
<![CDATA[Dariui Maskoliūnui 50]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/dariui-maskoliunui-50 https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/dariui-maskoliunui-50 Šv. Velykų išvakarėse krepšininko ir dabartinio Lietuvos rinktinės vyr. trenerio Dariaus Maskoliūno vardas skambėjo Jonavos sporto arenoje Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketverto metu. Jonavos sporto arenoje iškilmingai pakelti marškinėliai su tryliktuoju numeriu, taip pat išleistas vienetinis žurnalas, skirtas paminėti Darius Maskoliūno 50 metų jubiliejų.

Tai yra pirmasis jonavietis - olimpietis, kuris turi pačius aukščiausius krepšinio pasiekimus ir yra nusipelnęs būti taip pagerbtas, kad Jo vardo marškinėliai papuoštų Jonavos sporto areną. Kadangi Darius Maskoliūnas šiuo metu dirba Ispanijoje, iškilmingai Jo marškinėlių pakėlimo ceremonijai buvo pakviesti šeimos nariai: mama Irena ir sūnus Gustas. Tėčio pėdomis pasukęs sūnus Gustas Maskoliūnas, dirbti treneriu pradėjo būdamas tokio amžiaus, kai dauguma krepšininkų tik pradeda savo profesionalo karjerą. Visgi atsisveikinęs su krepšininko svajone, jis pirmuosius žingsnius naujoje profesijoje žengia turėdamas tvirtą pagalbininką šalia.

Jonavos rajono savivaldybės direktorius Valdas Majauskas šeimai įteikė dovaną- sumažintą marškinėlių kopiją (repliką).

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė tikisi, kad šis akcentas -  Dariaus Maskoliūno marškinėliai bus įkvėpimas kiekvienam jaunam jonaviečiui, krepšinio žaidėjui ar kitos sporto šakos sportininkui, siekiant sportinių aukštumų. 

Dariaus Maskoliūno, žaidėjo pasiekimai:

 • 199419951996199719981999LKL čempionas
 • 1998 Europos Taurės laimėtojas
 • 1999 NEBL čempionas ir Eurolygosčempionas
 • 20002001 Lenkijos taurės laimėtojas
 • 2001 Lenkijos Supertaurės laimėtojas
 • 2000 Sidnėjaus Olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas
 • 2003 FIBA Čempionų taurės vicečempionas ir Lenkijos vicečempionas
 • 20042005 Lenkijos čempionas. 

Dariaus Maskoliūno, trenerio veikla ir pasiekimai:

 

 Jonavos kūno kultūros ir sporto centro inf.

 

Dariui Maskoliūnui 50

Dariui Maskoliūnui 50 Dariui Maskoliūnui 50 ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 07 Apr 2021 11:49:43 +0300
<![CDATA[Finale dominavusi Jonavos „CBet“ pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo NKL-VIKINGLOTTO čempionų titulą ir teisę žaisti Lietuvos krepšinio lygoje.]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/finale-dominavusi-jonavos-c-bet-pirma-karta-klubo-istorijoje-iskovojo-nkl-vikinglotto-cempionu-titula-ir-teise-zaisti-lietuvos-krepsinio-lygoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/finale-dominavusi-jonavos-c-bet-pirma-karta-klubo-istorijoje-iskovojo-nkl-vikinglotto-cempionu-titula-ir-teise-zaisti-lietuvos-krepsinio-lygoje 24 iš 29 šio sezono „CBet“ pergalių buvo iškovotos daugiau nei 10 taškų persvara, o atkrintamosiose V. Šeškaus auklėtiniai laimėjo 5 kartus ir tai darė 20,4 persvara.

Finalo ketverto MVP išrinktas Edvinas Šeškus. 8 taškus pusfinalyje įmetęs gynėjas driokstelėjo finale ir per 29,5 minutės pelnė 26 taškus (4/5 dvit., 6/7 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 8:0 ir po Laimono Kisieliaus tolimo metimo susikrovė 7 taškų pranašumą (18:11). Pirmojo kėlinio pabaigoje jonaviečiai dar kartą spurtavo (6:0), o po Igno Labučio dvitaškio pranašumas išaugo iki dviženklio (24:14).

Antrajame ketvirtyje „CBet“ dar labiau nutolo, surengė atkarpą 11:0 ir po E. Šeškaus dvitaškio persvara išaugo iki 18 taškų (42:24).

Vis dėlto Telšių ekipa kapituliuoti anksčiau laiko nesiruošė, prieš ilgąją pertrauką spurtavo 8:0 ir po Andriaus Gaidžio baudų metimų sumažino skirtumą iki vienženklio (34:43).

Čempionas paaiškėjo trečiajame kėlinyje. V. Šeškaus auklėtiniai per 10 minučių pelnė 35 taškus, tuo metu leisdami telšiškiams įmesti 9 ir po Tomo Delininkaičio dvitaškio paskutinę ketvirčio sekundę nutolo per 26 taškus (78:52).

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu. „CBet“ dar labiau padidino pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai puolė švęsti į aikštės vidurį.

Aukščiausias „CBet“ pasiekimas iki tol buvo iškovota antroji vieta. 2006-2007 metų sezone jonaviečiai nužygiavo iki finalo, kur serijoje iki trijų pergalių 2-3 nusileido Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipai.

Prieš rungtynes buvo pagerbtas iš Jonavos kilęs buvęs Kauno „Žalgirio“ bei Lietuvos rinktinės žaidėjas ir treneris Darius Maskoliūnas. Jo marškinėliai artimųjų akivaizdoje iškelti į arenos palubes.

Neseniai 50-metį atšventęs Maskoliūnas iškilmingoje ceremonijoje dalyvauti negalėjo, nes iki šiol darbuojasi Ispanijoje, „Barcelona“ klubo trenerių štabe.

„CBet“: Edvinas Šeškus 26 (4/5 dvit., 6/7 trit., 3 per. kam., 31 naud.), Darius Tarvydas 16 (4/7 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.), Kahlilas  Thomasas 12 (5/9 dvit., 7 atk. kam.), Laimonas Kisielius (2/6 trit., 3 per. kam.) ir Gediminas Žalalis (4/6 dvit.) po 10, Liamas O'Reilly 9 (3/3 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Aurimas Urbonas 7.

„Telšiai“: Ignas Razutis (4/6 dvit., 4 kld.) ir Deividas Rasys (3/7 trit.) po 13, Gytis Sirutavičius 10 (2/3 trit.), Tomas Zdanavičius 8 (5 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Vilius Pocius 7.

 

jsk.lt inf.

Finale dominavusi Jonavos „CBet“ pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo NKL-VIKINGLOTTO čempionų titulą ir teisę žaisti Lietuvos krepšinio lygoje.

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 04 Apr 2021 22:10:13 +0300
<![CDATA[V. Šeškus lengvo finalo nesitiki: ,,Žemaitukai gerai susižaidę"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-seskus-lengvo-finalo-nesitiki-zemaitukai-gerai-susizaide https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-seskus-lengvo-finalo-nesitiki-zemaitukai-gerai-susizaide „Gynyboje gali sugalvoti ką nori, bet viskas priklauso nuo žaidėjų, nuo užsivedimo ir kovos. Tu gali dėti pusės metro žingsnį, gali ir nedėti“, – svetainei „nklyga.lt“ sakė Virginijus Šeškus. Jo vadovaujama Jonavos „CBet“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL-Vikinglotto) pusfinalyje 79:62 įveikė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ir užtikrintai pasiekė finalą.

„Mes kažkiek buvome išgvildenę varžovų derinius, tik vienas buvo blogas momentas“, – kalbėjo treneris.

Po dviejų kėlinių finalo ketverto šeimininkai turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau trečiąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ laimėjo 9 taškais ir intriga atgijo.

Visgi lemiamą kėlinį „CBet“ pradėjo atkarpa 12:0 ir išsprendė reikalus rungtynėse.

„Mes prieš trečiąjį kėlinį kalbėjome, kad reikėjo pradėti truputį kitokiu sąstatu. Improvizavau, galbūt tai lėmė (jog varžovai prisivijo). Visas rungtynes išlaikyti tą lygį yra labai sunku. Pamatėme, kad tas 17 taškų visai nieko nėra.

Vyrai savyje rado jėgų, susistatėme žaidimą ir laimėjome. Galvoju, kad šiandien varžovams leidome įmesti nedaug taškų. Marijampolė buvo ta komanda, kuri mažiausiai praleisdavo taškų, taip pat ir įmesdavo nemažai. Dar galiu pasakyti, jog visi laukė, kad laimėtume, mes tikrai buvome favoritai. Marijampolė galbūt mums yra šiek tiek patogesnė komanda, „Vytis“ yra ne toks patogus. Mes tai išnaudojome“, – sakė V. Šeškus.

Šeštadienį 19.30 val. „CBet“ finale susitiks su „Telšių“ krepšininkais.

„Laukiu tik kovos. Jų niekas neslegia. Jie jau šiandien padarė kažką tokio. Pagal visus ekspertus turėjo laimėti „Vytis“. Manau, kad jiems išėjimas į finalą duos pasitikėjimo. Žemaitukai kelis metus žaidžia kartu, tas susižaidimas yra labai svarbu“, – pažymėjo „CBet“ treneris.

D.Lukštos nuotr.

JSK inf.

V. Šeškus lengvo finalo nesitiki: ,,Žemaitukai gerai susižaidę"

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 01 Apr 2021 23:57:09 +0300
<![CDATA[Po 11 metų pertraukos – vėl NKL finale!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-11-metu-pertraukos---vel-nkl-finale https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-11-metu-pertraukos---vel-nkl-finale Virginijus Šeškus išėmė Laimoną Kisielių iš žaidimo likus beveik pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Puolėjas sumušė rankomis su komandos draugais ir garsiai atsidusdamas prisėdo pačiame suolo gale. Darbas buvo padarytas. Jonavos „CBet“ kontroliavo situaciją rungtynių pabaigoje ir į Nacionalinės krepšinios lygos („NKL-Vikinglotto“) finalą žengė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ palauždama 79:62 (25:16, 20:15, 12:21, 22:10).

L. Kisielius dviem šaltakraujiškais tritaškiais pradėjo rungtynes, taip padėdamas komandai įveikti startinį jaudulį. „CBet“ nuo pat rungtynių pradžios buvo žingsniu priekyje.

Pirmo kėlinio pabaigoje jonaviečiai spurtavo 12:3 ir po Edvino Šeškaus dvitaškio įgijo 9 taškų pranašumą (25:16). Antrajame ketvirtyje „CBet“ išlaikė iniciatyvą bei padidino pranašumą iki dviženklio, o po Igno Labučio tolimo metimo prieš pat ilgąją pertrauką komandas skyrė 14 taškų (45:31).

Trečiajame kėlinyje marijampoliečiai pakilo į kovą, spurtavo 10:0 ir po galingo Šarūno Beniušio dėjimo sumažino skirtumą iki 5 taškų (47:42). Ketvirčio skirtumas sumažėjo iki vieno metimo (52:55), tačiau Aurimo Urbono taškai leido „CBet“ išsilaikyti priekyje (57:52).

Paskutiniame kėlinyje dominavo šeimininkai. V. Šeškaus auklėtiniai 5 minutes neleido „Sūduvai-Mantingai“ pelnyti nė taško, patys atsakydami 12 ir po L. Kisieliaus dvitaškio persvara išaugo iki 17 taškų (69:52).

Jonavos klubas po 11 metų pertraukos grįžo į NKL finalą, tačiau „CBet“ žaidėjai džiaugėsi santūriai.

Liko dar vienas žingsnis. Dėl trofėjaus ir galimybės kitą sezoną rungtyniauti Lietuvos krepšinio lygoje Jonavos ekipa susikaus su „Telšiais“, kurie pirmajame pusfinalyje 78:74 palaužė Šakių „Vytį“.

„CBet“: Tomas Delininkaitis 19 (3/3 trit.), Laimonas Kisielius 18 (4/9 trit.), Kahlilas Thomasas 12 (6/12 dvit., 2 blok.), Darius Tarvydas 9 (4/4 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam., 4 kld.), Edvinas Šeškus 8 (4/5 dvit., 6 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 14 (5/8 dvit., 4/8 baud., 6 atk. kam.), Tomas Galeckas (4/4 trit., 5 rez. perd.) ir Rokas Stankevičius (3/7 dvit., 2/5 trit.) po 12, Aurimas Kieža 10 (2/3 trit., 5 kld.).

D.Lukštos/NKL nuotr.

JSK inf.

Po 11 metų pertraukos – vėl NKL finale!

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 01 Apr 2021 23:52:07 +0300