Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[Finišavo ilgiausias istorijoje Lietuvos diskgolfo taurės sezonas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/finisavo-ilgiausias-istorijoje-lietuvos-diskgolfo-taures-sezonas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/finisavo-ilgiausias-istorijoje-lietuvos-diskgolfo-taures-sezonas Spalio 1-2 dienomis Survilų sodybos diskgolfo parke (Jonavos raj.) įvyko 2022 m. Lietuvos diskgolfo taurės finalinis etapas. Rekordiškai ilgas sezonas susidėjo net iš 8 etapų!

Paskutiniame etape iš viso dalyvavo 72 žaidėjai. Per visą sezoną Taurės etapuose dalyvavo 194 skirtingi diskgolfo žaidėjai iš visos Lietuvos. Šių metų sezone kovos vyko šešiuose skirtinguose divizionuose.

Pirmą kartą Lietuvos diskgolfo taurės istorijoje (taurės varžybos organizuojamos nuo 2017 m.) prieš paskutinį etapą nebuvo likę intrigos dėl sezono čempionų titulų – visuose šešiuose divizionuose sezono laimėtojai jau buvo aiškūs. Intrigą išlaikė tik kova dėl sidabro ir bronzos taurių.

Pagrindiniame atvirajame divizione pernai metų taurės laimėtojas Gabrielius Gricius (DiscCity komanda) jau buvo užsitikrinęs sezono laimėtojo titulą ir tapo pirmuoju laimėjusiu didžiąją Lietuvos diskgolfo taurę du metus iš eilės. Į antrą ir trečią vietas vis dar pretendavo bent šeši žaidėjai, taigi finalinis etapas žadėjo intriguojančią kovą. Pasibaigus dviejų ratų varžybos laimėtojas vis dar nebuvo aiškus – du vilniečiai Mindaugas Pošius ir Edgaras Čaikinas baigė varžybas su vienodu taškų skaičiumi. Teko organizuoti papildomą peržaidimą tarp šių dviejų sportininkų. Jame sėkmė šypsojosi Lietuvos čempionui M. Pošiui, kuris ir tapo finalinio etapo laimėtoju. Tuo pačiu M. Pošius užsitikrino ir antrąją vietą bendroje sezono įskaitoje. E. Čaikinas, laimėjęs antrąją vietą bendros įskaitos lentelėje taškais pavijo Liną Strelkauską (Jonavos raj.), kuris finaliniame etape užėmė trečiąją vietą. Tik papildomi reglamento kriterijai lėmė kad bendroje sezono įskaitoje E. Čaikinas užėmė trečiąją vietą!

Moterų įskaitos nugalėtojos titulą Mireta Jurgelevičiūtė (DiscCity komanda) buvo užsitikrinusi jau sezono vidury – laimėjusi penkis pirmus etapus varžovėms nepaliko jokių vilčių (bendroje įskaitoje kiekvienam žaidėjui įskaitomi 5 geriausi jo turnyrai, tai M. Jurgelevičiūtė po 5 pergalių tapo nepavejama). „Namų“ parke žaidusi M. Jurgelevičiūtė pasiekė šeštą sezono pergalę, ir dar labiau užtvirtino savo sezono lyderės vardą. Finaliniame etape sidabro medalį iškovojo šių metų žiemos čempionė Oksana Žukauskienė, tuo pačiu užsitikrinusi ir sidabro taurę bendroje sezono įskaitoje. Trečią vietą paskutiniame etape pasiekė jauna žaidėja iš Vilniaus Guoda Vereniūtė. Šis pasiekimas lėmė, kad ji bendroje įskaitoje tik vienu tašku aplenkė kitą vilnietę, naująją Lietuvos čempionę Svetlaną Kobec, ir iškėlė bronzinę taurę. M. Jurgelevičiūtė išlieka vienintelė Lietuvos diskgolfo taurės laimėtoja – šį pasiekimą ji pakartojo šeštus metus iš eilės!

Jaunimo iki 18 metų divizione pirmą kartą čempionu tapo jaunasis Paulius Juozapavičius iš Kauno. Nors paskutiniame etape jis užėmė trečią vietą, jam to pilnai pakako, kad varžovai negalėtų pavyti. Antras bendroje įskaitoje liko Julius Marcinkus iš Vilniaus. Trečioji vieta sezono įskaitoje atiteko pernai metų jaunimo taurės laimėtojui Andriui Patruševui. Pažymėtina  jog Andrius sužaidęs tris turnyrus jaunimo tarpe vėliau perėjo į atvirąjį divizioną. Likęs varžytis su jaunimo A. Patruševas ko gero būtų nesunkiai pakartojęs pernai metų sėkmę. Finalinio etapo laimėtoju tapo Ąžuolas Survila, žaidęs savo „namų parke“. Deja Ą. Survila nekonkuravo dėl bendros įskaitos prizinių vietų, nes tai buvo jo pirmas pasirodymas šių metų taurės sezone.

Meistrų (vyresnių nei 40 m.) sezono nugalėtojo vardą priešpaskutiniame etape Elektrėnuose jau buvo užsitikrinęs Darius Gricius (DiscCity komanda). Paskutiniame etape geriausiai pasirodė vilnietis Tadas Ūselis, tačiau tai buvo tik ketvirtas sezono turnyras jam (ir antra pergalė). Nesužaidęs penkių įskaitinių etapų  prarado galimybę varžytis dėl prizinių vietų bendroje įskaitoje. Antrą vietą etape ir bendrai sezone užėmė pernai metų taurės laimėtojas Miroslavas Jurgelevičius (Jonavos raj.). Trečią vietą 2022 m. sezone iškovojo kaunietis Mindaugas Likas.

Moterų 40+ amžiaus grupėje sezono lyderė Jurgita Pašvenskaitė (Elektrėnų diskgolfo klubas) laimėjo penktąjį taurės etapą ir įtvirtino lyderės statusą. Antrą vietą tiek etape, tiek sezone užėmė Elvyra Strelkauskienė (Jonavos raj.). Trečią vietą finaliniame etape užėmė panevėžietė Danguolė Kriaučiūnienė, ir jai pritrūko tik vieno įskaitinio taško, kad pavytų bronzinę sezono taurę iškovojusią elektrėniškę Daiva Pranukevičienę.

Vyriausioje „didmeistrių“ divizione (50+ amžiaus žaidėjai) pasiekdamas dar vieną pergalę etape savo lyderio vardą įtvirtino šių metų Lietuvos čempionas Petras Tarasevičius (Vilniaus diskgolfo klubas). Finaliniame turnyre trečiąją vietą iškovojo gargždiškis Vaidas Mitkevičius ir taškais sezono įskaitoje pavijo savo žemietį Antaną Stonkų. Pagal papildomus kriterijus sidabro taurė atiteko būtent V. Mitkevičiui, o A. Stonkus turėjo tenkintis bronzine taure.

Lietuvos diskgolfo federacijos prezidentas Mykolas Krasnickas džiaugėsi ne tik rekordiniu taurės sezonu, tačiau ir nuolat augančiu diskgolfo žaidėjų skaičiumi Lietuvoje: „jau kelerius metus iš eilės matome augantį diskgolfo žaidėjų skaičių visuose šalies parkuose. Taip pat džiugu, kad ir pačių parkų pasirinkimas ir įvairovė kasmet vis platėja. Šių metų taurės sezonas taip pat parodė, kad diskgolfas Lietuvoje turi puikią ateitį – taurės sezoną sudarė rekordinis skaičius etapų ir neabejoju, kad ateityje tarp etapų organizatorių vyks sveika konkurencija ir varžybų lygis bei kokybė tik augs.“

DiscCity inf. ir nuotr. 

Finišavo ilgiausias istorijoje Lietuvos diskgolfo taurės sezonas

Finišavo ilgiausias istorijoje Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo ilgiausias istorijoje Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo ilgiausias istorijoje Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo ilgiausias istorijoje Lietuvos diskgolfo taurės sezonas Finišavo ilgiausias istorijoje Lietuvos diskgolfo taurės sezonas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 03 Oct 2022 13:44:09 +0300
<![CDATA[Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/puikus-bonus-rezultatai-sezono-starte https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/puikus-bonus-rezultatai-sezono-starte Dvi dienas Garliavos sporto arenoje vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos "Rudens taurė 2022".

Aikštelėje sukosi virš 600 porų nuo 4 metų amžiaus iki senjorų. Jonavą atstovavo klubo "Bonus" šokėjai. Nemažai jonaviečių pateko į finalinius turus.


Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė jaunučiai I klasėje laimėjo pirmą vietą, vyresnėje jaunučiai II D grupėje - šeštą.

Jaunučiai II E6 klasėje Milius Rinkevičius ir Rūta Pupinytė 4 vieta.

Jauniai I E4 klasėje Domantas Prūsaitis ir  Austėja Jodelytė iškovojo 6 vietą, Karolis Kazakevičius ir Smiltė Žvalionytė - 8.

Jauniai II E6 Modestas Snieška ir Saulė Pupinytė lipo ant 3 vietos pakylos, Justas Kondratavičius-Miglė Mickutė laimėjo 6 vietą.


Varžybose teisėjavo klubo "Bonus" vadovas Sergejus Jefimenka.

Klubo "Bonus" inf. ir nuotr. 

Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte

Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte Puikūs "Bonus" rezultatai sezono starte ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 03 Oct 2022 12:16:50 +0300
<![CDATA[Jonavos „Vikingai“ pradeda kovas 2022/2023 m. Lietuvos Futsal A lygos čempionate]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-vikingai-pradeda-kovas-2022-2023-m-lietuvos-futsal-a-lygos-cempionate https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-vikingai-pradeda-kovas-2022-2023-m-lietuvos-futsal-a-lygos-cempionate Šį savaitgalį startuoja 2022/23 metų Lietuvos Futsal A lygos sezonas. Kaip ir praėjusiais metais, dėl titulo kausis dešimt komandų, iš kurių aštuonios žengs į atkrintamąsias varžybas.

Naujajame  A lygos sezone debiutuos 2 naujos salės futbolo komandos: Vilkaviškio „Bruklinas“ ir Širvintų VGTU Vilkai, kurios pakeis praėjusiame sezone žaidusias komandas: Alytaus „Dainava“ bei „Klaipėdos city“.


Kaip ir kiekviename sezone ambicijų nestokojantys Jonavos „Vikingai“ I rato rungtynėse susitiks su A lygos naujokais Vilkaviškio „Bruklinas“. Rungtynės vyks spalio 3 dieną nuo 20.00 val. Jonavos sporto arenoje (įėjimas – nemokamas).


Komandos sirgaliai, negalintys gyvai stebėti rungtynių Jonavos sporto arenoje, turės galimybę stebėti rungtynes tiesiogiai per televizijos SPORT1 kanalą.


Kviečiame visus aktyviai palaikyti Jonavos „Vikingai“ komandą ir kurti istoriją kartu!!!


Kas mes ?!!! Vikingai !!!

Jonavos „Vikingai“ pradeda kovas 2022/2023 m. Lietuvos Futsal A lygos čempionate

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 30 Sep 2022 06:43:51 +0300
<![CDATA[Įvyko tradicinis Jonavos raj. lengvosios atletikos moksleivių "Rudens krosas"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-tradicinis-jonavos-raj-lengvosios-atletikos-moksleiviu-rudens-krosas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-tradicinis-jonavos-raj-lengvosios-atletikos-moksleiviu-rudens-krosas Rugsėjo 27 dieną Jonavos Neries krantinėje šurmuliavo gausus būrys Jonavos rajono moksleivių ir jų mokytojų. Čia vyko moksleivių lengvosios atletikos „Rudens krosas“, kurį kiekvieną rudenį organizuoja Jonavos sporto centras.

Skirtingo amžiaus mokiniai buvo pakviesti įveikti skirtingus nuotolius: 500 metrų bėgo 2011 metų gimimo ir jaunesni mergaitės ir berniukai bei 2009-2010 m. g.  ir 2007 – 2008 m. g. mergaitės, 1000 metrų - 2005-2006 m. g. mergaitės, 2003-2004 m. g. merginos ir 2009-2010 m. g.  ir 2007-2008 m. g. berniukai, 1500 m. g. - 2005-2006 m. g. berniukai, o 2000 m. - vyriausieji 2003-2004 m. g. vaikinai. Viso šių metų „Rudens krose“ sudalyvavo 138 mokiniai.

REZULTATAI:

2011 m. g. ir j. mergaičių grupėje nugalėjo Neries pagr. mokyklos mokinė Ieva Kliokmanaitė (1 min. 45 s.), antrą vietą laimėjo Elija Sauliūnaitė (1 min. 49 s.) iš Jonavos r. Žeimių mokyklos – daugiafunkcio centro., o trečia liko Aistė Klapatauskaitė (1 min. 52 s.) iš Justino Vareikio progimnazijos.

Toje pačioje amžiaus grupėje berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Neries pagr. mokyklos mokinys Nedas Gerdvila (1 min. 45 s.),  Nojus Rutkauskas (Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras) liko antras (1 min. 53 s.), o trečias labai mažu skirtumu atsilikęs nuo antros vietos prizininko Jonas Stankevičius (Panerio pradinė mokykla) (1 min. 55 s.).

2009-2010 m. g. amžiaus grupėje triumfavo Miglė Mickaitė (1 min. 43,3 s.), aplenkusi antroje vietoje likusią Orintą Stanevičiūtę (1 min. 44,4 s.) ir trečioje – Inesą Chlapotinaitę iš Lietavos pagr. mokyklos (1 min. 47,9 s.).

Tarp 2009-2010 m. g. berniukų apdovanojimus susižėrė Neries pagrindinės mokyklos auklėtiniai. Šioje amžiaus grupėje ant aukščiausios prizininkų pakylos laiptelio užlipo Vėjas Jakimavičius (3 min. 29,98 s.) Ąžuolas Barauskas tik per vieną milisekundę liko antras (3 min. 29,99 s.), o trečiąją vietą iškovojo Emilis Vitkauskas (3 min. 39 s.).

2007-2008 m. g. amžiaus grupėje tarp mergaičių triumfavo Bukonių mokyklos- daugiafunkcio centro mokinė Kotryna Koncevičiūtė (1 min. 48 s.), antra liko Austėja Runkėvič (1 min. 50 s.), o bronzos medaliu pasidabino vos 1 s atsilikusi Luka Skebaitė (1 min. 51 s.) iš Neries pagr. mokyklos. Tarp berniukų pirmą vietą iškovojo J. Ralio gimnazijos mokinys Edvinas Girdvainis (3 min. 35 s.), antras liko Švecarijos raj. progimnazijos atstovas Paulius Bagdonavičius (3 min. 39 s.), o trečias liko Jonas Daškevičius (3 min. 51 s.) iš J. Ralio gimnazijos.

Andrė Albužytė 2005-2006 m. g. amžiaus grupėje užlipo ant aukščiausios prizininkų pakylos laiptelio (4 min. 41 s.). Antra atbėgo Aistė Lamokovskytė (4 min. 52 s.), trečia – Rusnė Markevičiūtė (5 min. 6 s.).

2005-2006 m. g. berniukų grupėje triumfavo Jonavos politechnikos mokyklos mokinys Vakaris Masėnas (5 min. 38 s.), o antras su labai mažu skirtumu liko Tadas Ivanauskas (5 min. 38,6 s.). Trečias šioje grupėje finišavo Linas Ragauskas (6 min. 21 s.) iš Jonavos politechnikos mokyklos.

Vyriausiųjų 2003-2004 m. g. grupėje tarp merginų konkurenčių neatsirado J. Ralio gimnazijos atstovei Auksei Gavelytei (4 min. 12 s). Vaikinų grupėje aukso ir sidabro medalius iškovojo J. Ralio gimnazijos mokiniai : 1-a vieta atiteko Martynui Greičiui (7 min. 44 s.), antroje vietoje Ignas Naimovičius (7 min. 40 s.), 3-ią vietą iškovojo Jonavos politechnikos mokyklos mokinys Nedas Martinionis (8 min. 18 s.)

Įvyko tradicinis Jonavos raj. lengvosios atletikos moksleivių "Rudens krosas"

Įvyko tradicinis Jonavos raj. lengvosios atletikos moksleivių "Rudens krosas" Įvyko tradicinis Jonavos raj. lengvosios atletikos moksleivių "Rudens krosas" ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 29 Sep 2022 11:27:43 +0300
<![CDATA[Jonavoje vyko naktinė „BEACTIVE NIGHT“ sporto šventė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-naktine-beactive-night-sporto-svente https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-naktine-beactive-night-sporto-svente Rugsėjo 24 dienos vakarą jonaviečiai ir miesto svečiai rinkosi prie Jonavos sporto arenos, kur vyko kasmetinis Europos sporto savaitės renginys – „BEACTIVE NIGHT“. Šis naktinis renginys vyko tik 5 Lietuvos miestuose, tarp kurių papuolė ir Jonava.

Gyventojams ir miesto svečiai save išbandyti galėjo trejose komandinėse varžybose : paplūdimio tinklinio, salės futbolo ir krepšinio bei individualiose bėgimo varžybose. Tiek renginio dalyvius, tiek šventėje apsilankiusius svečius gera nuotaika „užkūrė“ ir pajudėti kartu kvietė Zumba treneris Aristinas Guogis su „Zumba Masterclass“ treniruote.

Skelbiame sporto šakų varžybų rezultatus:

Futbolas 5x5

1 VIETA – „Niekur nežaidę“

2 VIETA – „Tiki taka“

3 VIETA- „Nadiožni“

Krepšinis 3x3 (16+grupė)

1 VIETA – „Auskarai“

2 VIETA – „Opa“

3 VIETA- „2002“

Krepšinis 3x3 (Veteranai)

1 VIETA – „Achespo“

2 VIETA – „Kava +“

3 VIETA-LSK „Pauliukai“

Paplūdimio tinklinis

1 VIETA – „Turim skylę bloke“

2 VIETA – „Bajorai“

3 VIETA-LSK „Smurfai“ 

Bėgimo rezultatai čia : https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=293

Renginį organizavo Jonavos sporto centras kartu su asociacija „Sportas visiems“. Renginys bendrai finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

Jonavos sporto centro inf. ir nuotr. 

 

Jonavoje vyko naktinė „BEACTIVE NIGHT“ sporto šventė

Jonavoje vyko naktinė „BEACTIVE NIGHT“ sporto šventė Jonavoje vyko naktinė „BEACTIVE NIGHT“ sporto šventė Jonavoje vyko naktinė „BEACTIVE NIGHT“ sporto šventė Jonavoje vyko naktinė „BEACTIVE NIGHT“ sporto šventė ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 27 Sep 2022 18:00:44 +0300
<![CDATA[Kovoje dėl Supertaurės – Kauno „Žalgirio“ triumfas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kovoje-del-supertaures-kauno-zalgirio-triumfas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kovoje-del-supertaures-kauno-zalgirio-triumfas Sekmadienio popietę Širvintose pirmą kartą įvyko rungtynės dėl LFF futsal Supertaurės, kuriose susitiko šalies čempionas „Kauno Žalgiris“ bei taurės laimėtojai Jonavos „Vikingai“.

Savo pranašumą įrodė bei pirmąjį sezono titulą iškovojo kauniečiai, kurie varžovus iš Jonavos pranoko 4:1 (2:1).

Kauniečiai šiose rungtynėse dėl traumų buvo priversti verstis be Luko Sipavičiaus ir traumuoto kapitono Justino Zagursko, raištis buvo patikėtas Lukui Sendžikui. Tuo tarpu Jonavos ekipoje vėl žaidė sunkią traumą išsigydęs Vladimiras Derendiajevas.

Nuo pat dvikovos pradžios žalgiriečių strategas Dentinho ėmėsi taktinių gudrybių – kamuolį iš aikštės vidurio įžaidė vartininkas Henrique De Souza, o pirmieji keitimai buvo atlikti sužaidus vos 10 sekundžių.

„Vikingai“ rungtynes pradėjo nuo gynybos, bet laikui bėgant įsidrąsino, tiesa, galimybių pasižymėti netrūko nei vienoje, nei kitoje aikštės pusėje.

Pirmasis rungtynių įvartis krito kėliniui persiritus į antrąją pusę. Šiurkšti „Vikingų“ klaida gynyboje suteikė puikų šansą Marcelo, o šis, atsidūręs vienas prieš Andrių Skorupską, savo šanso nepaleido.

Šis tikslus smūgis Jonavos futbolininkus pasiuntė į nokdauną ir tuo bandę pasinaudoti žalgiriečiai prie varžovų vartų pradėjo kurti progas. Viena tokių baigėsi Alberto Voskunovičiaus įvarčiu. A. Skorupskui nepadėjo ir tai, kad po kauniečio smūgio kamuolys dar lietė vieną jonaviččių gynėjų koją.

Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos, Vikingų vyriausiasis treneris Aleksandras Danilenko vietoje vartininko į aikštę metė penktą žaidėją. Šis sprendimas atsipirko vos po pusantros minutės – gražiai į ataką išvestas Benas Spietinis skirtumą sušvelnino.

Likus 26 sekundėms, penktą aikštės žaidėją į aikštę metė Dentinho, tačiau tiek laiko žalgiriečiams sukurti kažką pavojingo neužteko.

Dviejų įvarčių persvarą kauniečiai atstatė po pertraukos sužaidus beveik tris minutes. Po gražios kombinacijos vienas prieš vartininką buvo išvestas Arthuras, prieš kurį A. Skorupskas buvo bejėgis.

Itin svarbi šių rungtynių baigčiai buvo keturioliktoji antrojo kėlinio minutė. Iš pradžių iš tuščių vartų „Vikingų“ gynėjai ištraukė kamuolį po A. Voskunovičiaus smūgio, o dar po keliasdešimt sekundžių L. Sendžikas komandos persvarą padidino iki 4:1. Nuo to momento A. Danilenko treniruojama komanda žaidė penkiese prieš keturis be vartininko.

Per likusį laiką žaidybinė persvara priklausė Jonavos ekipai, tačiau jos paversti įvarčiais jie nesugebėjo, tad pirmasis sezono titulas iškeliavo į Kauną. Naudingiausiu rungtynių žaidėjų buvo išrinktas Albertas Voskunovičius.

Naujasis Futsal A lygos sezonas startuos jau kitą savaitgalį.

LFF.lt info.

Kovoje dėl Supertaurės – Kauno „Žalgirio“ triumfas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 26 Sep 2022 20:38:04 +0300
<![CDATA[V. Šeškus: ,,Namų aikštelės faktorius bus pats svarbiausias"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-seskus-namu-aiksteles-faktorius-bus-pats-svarbiausias https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-seskus-namu-aiksteles-faktorius-bus-pats-svarbiausias Jonavos „CBet“ jau rytoj vers naują lapą savo klubo istorijoje ir oficialiose rungtynėse debiutuos FIBA „Europos taurės“ atrankos turnyre Jonavoje. Prieš prasidedantį atrankos turnyrą, kuriame šešios ekipos susigrums dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį grupių etapą, pakalbinome Jonavos klubo vairininką Virginijų Šeškų.

Sezoną pradėjote dramatiška pergale Prienuose. Emocijoms atslūgus, kiek psichologiškai svarbu, jog komanda ištraukė rungtynes per pratęsimą prieš prasidedant FIBA „Europos taurės“ atrankos turnyrui?

Psichologiškai labai svarbu, jog laimėjome, nes žaidėme labai prastas rungtynes, o jas vis tiek sugebėjome ištraukti. Turime komandoje ir mikro traumų, ir savų problemų, tai pergalė tikrai pridėjo to pozityvumo.

Rytoj „CBet“ komandos pirmajame atrankos turnyro etape laukia Krajovos „SCMU“ barjeras, kiek paslaptinga yra ši komanda? Ar buvo sunku rasti daugiau informacijos apie šią ekipą bei propaguojamą jos žaidimo stilių?

Tai yra labai įdomi ir universali komanda. Žiūrėjome video, analizavome ir matome, jog jų ekipoje pasikeitė praktiškai visi legionieriai ir dabar komanda mėgsta rungtyniauti greičiau, aukštaūgiai gali pataikyti iš toli. Laukia tikrai sunkios ir atkaklios rungtynės.

Žvelgiant į visą atrankos turnyro formatą, sėkmingai susiklosčius rungtynėms, ekipa turėtų sužaisti tris susitikimus per keturias dienas. Paprastai jūsų treniruojamose ekipose mėgstate naudoti mažesnę rotaciją. Kiek svarbu bus, esant progai, į rungtynes įtraukti visą suolelį?

Bus labai svarbu teisingai rotuoti sudėtį, nes tiek rungtynių per kelias dienas tikrai bus beprotiškai sunku žaidėjams. Prienuose taip pat naudojome platesnę rotaciją, tik Adomas rungtyniavo mažiau minučių. Besirengiant sezonui gerai, kad dalyvavome draugiškame turnyre Lenkijoje, kuomet per tris dienas sužaidėme tris rungtynes, nes labai norėjome, jog žaidėjai apsiprastų prie laukiamų krūvių.

Praeityje nesate dalyvavęs tokio tipo atrankos į FIBA „Europe Cup“ grupių etapą turnyre, kaip manote, kas bus esminiai faktoriai lemsiantys sėkmę šiame keturių dienų maratone?

Svarbiausia, jog visi žaidėjai įsijungtų į žaidimą ir kovotų vienas už kitą, nes prasidedant nuovargiui bus labai svarbu, kad kiekvienas žaidėjas komandai duotų naudos kiek tik gali. Visumoje atrankos turnyro formatas atrodo įdomiai, nes vienos komandos žais vos ne kasdien, kitos ekipos jau laukia antrajame etape ir tarp rungtynių turės laisvadienį.

Jonavoje dar nėra vykęs tokio lygio tarptautinis turnyras. Kiek svarbus bus jonaviečių palaikymas? Ar manote, jog šis turnyras susilauks didesnio vietinės publikos susidomėjimo?

Aš manau, pats faktorius, jog turnyras vyks Jonavoje, yra bene pats svarbiausias. Mūsų sirgaliai yra tikras 6-as žaidėjas, prie kurio visi žaidėjai aikštelėje jaučia dar didesnę atsakomybę, o sunkiais momentais tribūnos vyrams suteikia jėgų. Manau, šis turnyras jonaviečiams turėtų būti įdomus, nes atvažiuoja ir stiprių komandų, ir įdomių žaidėjų.

Į šį antradienį prasidedantį turnyrą dienos bilietų kainos į rungtynes svyruoja nuo 5 iki 10 eurų. Bilietus platina: Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: bit.ly/3SmmY32

FIBA „Europos taurės” atrankos etapo tvarkaraštis:

 

Antradienis (09-27)

17:00 Ketvirtfinalis (A): Talino „Kalev/Cramo“ (Estija) – Zagrebo „Cedevita“ jaunimo komanda (Kroatija);

20:15 Ketvirtfinalis (B): Krajovos SCMU (Rumunija) – Jonavos „CBet“;

 

Trečiadienis (09-28)

17:00 Pusfinalis: Prištinos „Sigal“ (Kosovas) – A ketvirtfinalio nugalėtojai;

20:15 Pusfinalis: Kapfenbergo „Bulls“ (Austrija) – B ketvirtfinalio nugalėtojai.

 

Penktadienis (09-30)

19:00 FIBA Europos taurės atrankos finalas

 

Visi įsigiję abonementus turės galimybę stebėti visas FIBA „Europe Cup“ atrankos turnyro rungtynes ir, jei komanda prasibraus į pagrindinio turnyro grupių etapą, visus namų susitikimus.

Visi įsigiję sezono abonementus juos galės atsiimti rytoj Ticketmarket.lt bilietų kasoje nuo 15 val.

Abonementų nuoroda: https://www.ticketmarket.lt/cart/place/7168

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

V. Šeškus: ,,Namų aikštelės faktorius bus pats svarbiausias"

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 26 Sep 2022 20:33:27 +0300
<![CDATA[Jonavos ,,CBet" laimėjo nervų karą Prienuose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-laimejo-nervu-kara-prienuose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-laimejo-nervu-kara-prienuose Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dramatiška pergale pradėjo naująjį sezoną Prienuose. Pirmąjį kėlinį jonaviečiai pradėjo geležine gynyba ir per pirmasias 4 minutes varžovams neleido pelnyti nei taško. Nerezultatyvus žaidimas vyravo viso pirmojo ketvirčio metu ir po pirmųjų 10 minučių jonaviečiai pirmavo 14:19.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova, o Goran Huskič tempiami svečiai lengviau rinko taškus, tačiau tai rimčiau atitrūkti nepadėjo ir po dviejų kėlinių Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmavo 29:33.
Antroje rungtynių pusėje Jonavos „CBet“ sustojo puolime ir 6 minutes nepelnė nei taško, stringantį jonaviečių puolimą išjudino Edvinas Šeškus.


Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 51:45.


Lemiamame ketvirtyje rungtynes uždaryti galėję Jonavos krepšininkai iš pradžių nerealizavo baudos metimo, likus 5 sekundėms iki pagrindinio laiko pabaigos Edvinas Šeškus suklydo, o kamuolį perėmęs Brandonas Brownas neįtikėtinu tritaškiu išlygino rezultatą ir komandas pasiuntė į pratęsimą – 67:67.


Papildomas 5 minutes geriau pradėjo svečiai. Nors Prienų krepšininkai dar mėgino sugrįžti į rungtynes, tam laiko jau nebeužteko – Jonavos ekipa iškovojo pergalę 74:80.


Mūsų komandai Edvinas Šeškus ir Jeffery Garrettas pelnė po 16, Goranas Huskičius 13, Martinas Laksa 12, Lukas Kreišmontas 11, Dovis Bičkauskis 6.

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Jonavos ,,CBet" laimėjo nervų karą Prienuose

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 25 Sep 2022 18:16:25 +0300
<![CDATA[Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-fvk-klevas-lietuvos-veteranu-40-mazojo-futbolo-cempionate-iskovojo-sidabro-medalius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-fvk-klevas-lietuvos-veteranu-40-mazojo-futbolo-cempionate-iskovojo-sidabro-medalius Spalio 24 dieną Alytuje vyko finalinis Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionato etapas. Finale susitiko čempionate pirmąją ir antrąją vietas užėmusios komandos: Kauno „Virpstas“ ir Jonavos FVK „Klevas“. Po itin atkaklios ir gražios kovos pergalę rezultatu 1:0 šventė ir aukso medalius iškovojo Kauno „Virpstas“ ekipa, o sidabro medaliais pasidabino Jonavos FVK „Klevas“ komanda. Bronzos medalius iškovojo Alytaus „Dainava“, ketvirta tarp aštuonių dalyvavusių komandų liko Kauno „Šilainiai“ ekipa.

Po finalinio etapo komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis bei medaliais.

Taip pat buvo paskelbti čempionato ir komandų geriausieji. Jonavos FVK „Klevas“ žaidėjas P. Kvedaravičius tapo naudingiausiu Jonavos FVK „Klevas“ komandos žaidėju, o jonavietis R. Fiodorovas tapo rezultatyviausiu Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionato žaidėju. 

,,Klevas" info.

Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius

Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius Jonavos FVK „Klevas“ Lietuvos veteranų (40+) mažojo futbolo čempionate iškovojo sidabro medalius ]]>
jonavoszinios.lt Sun, 25 Sep 2022 18:04:48 +0300
<![CDATA[Startuoja bilietų prekyba į FIBA Europos taurės atrankos turnyrą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-bilietu-prekyba-i-fiba-europos-taures-atrankos-turnyra https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/startuoja-bilietu-prekyba-i-fiba-europos-taures-atrankos-turnyra Prasidėjo prekyba į kitą savaitę vyksiantį FIBA Europos taurės atrankos turnyrą Jonavoje.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dėl vienintelio kelialapio į pagrindinio turnyro grupių etapą kovos kartu su: Krajovos SCMU (Rumunija), Talino „Kalev/Cramo“ (Estija), Zagrebo „Cedevita“ jaunimo komanda (Kroatija), Prištinos „Sigal“ (Kosovas), Kapfenbergo „Bulls“ (Austrija).

Į kitą antradienį prasidedantį turnyrą dienos bilietų kainos į rungtynes svyruoja nuo 5 iki 10 eurų. Bilietus platina: Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda ČIA 

FIBA Europos taurės atrankos etapo tvarkaraštis:

Antradienis (09-27)

17:00

Ketvirtfinalis (A): Talino „Kalev/Cramo“ (Estija) – Zagrebo „Cedevita“ jaunimo komanda (Kroatija);

20:15

Ketvirtfinalis (B): Krajovos SCMU (Rumunija) – Jonavos „CBet“;

Trečiadienis (09-28)

17:00

Pusfinalis: Prištinos „Sigal“ (Kosovas) – A ketvirtfinalio nugalėtojai;

20:15

Pusfinalis: Kapfenbergo „Bulls“ (Austrija) – B ketvirtfinalio nugalėtojai.

Penktadienis (09-30)

19:00

FIBA Europos taurės atrankos finalas

Visi įsigiję abonementus turės galimybę stebėti visas FIBA „Europe Cup“ atrankos turnyro rungtynes ir, jei komanda prasibraus į pagrindinio turnyro grupių etapą, visus namų susitikimus.

Šio sezono abonementų kainos svyruoja nuo 79 iki 99 eurų. Kartu su FIBA „Europos taurės“ atrankos bilietais, klubas gerbėjams į pasiūlą pridėjo papildomų vietų sezono abonementams įsigyti A ir B sektoriuose. 

Abonementų nuoroda ČIA.

Startuoja bilietų prekyba į FIBA Europos taurės atrankos turnyrą

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 21 Sep 2022 12:25:43 +0300
<![CDATA[L. Kreišmontas vilkės Jonavos ,,CBet" marškinėlius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/l-kreismontas-vilkes-jonavos-c-bet-marskinelius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/l-kreismontas-vilkes-jonavos-c-bet-marskinelius Jonavos krepšinio klubas patvirtino, jog komandoje liks nuo pasirengimo sezonui pradžios su komanda sportavęs Lukas Kreišmontas.

21 metų, 197 cm ūgio bei keliose pozicijose galintis rungtyniauti klaipėdietis praėjusį sezoną rungtyniavo Nacionalinėje krepšinio lygoje ir Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipoje rinko po 12,9 taško atlikdavo 2,5 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 1,4 kamuolio bei fiksavo 14,9 naudingumo balo vidurkį.

Praeityje Kreišmontas yra vilkėjęs savo amžiaus jaunimo rinktinių marškinėlius ir kartu su Adomu Sidarevičiumi atstovavo šalies rinktines Europos jaunučių ir jaunimo čempionatuose.

2021 metais „Betsafe-LKL“ čempionate simbolinėmis 3 minutėmis debiutavęs Lukas, ateinančiame sezone stengsis išsikovoti daugiau minučių Virginijaus Šeškaus kariaunoje bei turėtų sulaukti daugiau progų rungtyniauti stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje.

,,,Jonavos Cbet" info. ir nuotr.

L. Kreišmontas vilkės Jonavos ,,CBet" marškinėlius

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 20 Sep 2022 10:19:28 +0300
<![CDATA[Prie Jonavos ,,Cbet" jungiasi amerikietis gynėjas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prie-jonavos-cbet-jungiasi-amerikietis-gynejas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prie-jonavos-cbet-jungiasi-amerikietis-gynejas Jonavos krepšinio klubas patvirtino, jog pasiekė susitarimą su 31 metų, 192 cm ūgio gynėju Xavier Thames. Jonaviečių gretas sustiprinęs amerikietis išsiskiria gebėjimu draskyti varžovų gynybą, puikiu aikštelės matymu bei neblogu pataikymu po driblingo.

Amerikietis praėjusį sezoną rungtyniavo Vengrijoje ir atstovaudamas Debreceno „DEAC“ rinko po 12,3 taško, atlikdavo po 3,8 rezultatyvaus perdavimo bei atkovodavo po 3,4 atšokusio kamuolio.
Keliose pozicijose galintis rungtyniauti gynėjas 2014 metų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas Toronto „Raptors“ ekipos, o praeityje yra rungtyniavęs Ispanijos, Adrijos, Izraelio, Graikijos, Naujosios Zelandijos bei Latvijos/Estijos čempionatuose.


Gynėjas prie komandos turėtų prisijungti artimiausiu metu, dar iki pirmųjų „Betsafe-LKL“ rungtynių su „Labas-GAS“ krepšininkais.


Jonavos „CBet“ sezono pirmąsias oficialias rungtynes žais jau šį šeštadienį Prienuose.

Jonavos ,,CBet" info.

Prie Jonavos ,,Cbet" jungiasi amerikietis gynėjas

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 20 Sep 2022 09:01:24 +0300
<![CDATA[Įpusėjo Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ipusejo-jonavos-rajono-seniuniju-sporto-zaidyniu-sezonas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ipusejo-jonavos-rajono-seniuniju-sporto-zaidyniu-sezonas Rugsėjo 17-18 dienomis Jonavos sporto centre vyko Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių krepšinio 5x5 varžybos. Džiugu, kad varžybose dalyvavo ir savo komandas subūrė visos 8 Jonavos rajono seniūnijos. Dvi dienas vykusios krepšinio varžybos baigėsi Šveicarijos seniūnijos pergale rezultatu 63-48 prieš Žeimius.

Rezultatai:

1 vietą iškovojo Šveicarijos sen.

2 vietą Žeimių sen.

3 vietą Kulvos sen.

4 vietą Ruklos sen.

5 vietą Šilų sen.

6 vietą Bukonių sen.

7 vietą Upninkų sen.

8 vietą Užusalių sen.

Šiuo metu turnyrinė Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių lentelė išsidėsčiusi taip :

1v. – Šveicarijos seniūnija

2 v. - Šilų seniūnija

3 v. – Žeimių seniūnija

4-5 v. Bukonių seniūnija ir Ruklos seniūnija

6 v. – Kulvos seniūnija

7-8 v. – Upninkų seniūnija ir Užusalių seniūnija.

Šiame sezone dar liko sužaisti trijų sporto šakų varžybas : salės futbolo, stalo teniso ir tinklinio. 

Įpusėjo Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas

Įpusėjo Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas Įpusėjo Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas Įpusėjo Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas Įpusėjo Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 19 Sep 2022 16:30:28 +0300
<![CDATA[Paaiškėjo 2022 m. Jonavos bėgimo taurės sezono greičiausieji!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paaiskejo-2022-m-jonavos-begimo-taures-sezono-greiciausieji https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paaiskejo-2022-m-jonavos-begimo-taures-sezono-greiciausieji Rugsėjo 14 dienos vakarą įvyko V-as ir finalinis Jonavos bėgimo taurės etapas, po kurio paaiškėjo ne tik paskutinio etapo, bet ir viso sezono greičiausieji. V-o etapo trasa bėgikams buvo atskleista tik varžybų vakarą ir sudarė 5,5 km. Ją išmėginti nusprendė 77 bėgimo entuziastai.

V-O ETAPO REZULTATAI:

Greičiausi vyrai:

1. Ignas Vanagas - (Kaunas) - 18:07

2. Ignas Ramonas – Kauno BMK - 18:58

3. Ramūnas Vilčinskas- Kauno BMK – 19:08

Greičiausios moterys:

1. Vilmantė Stašauskaitė - Maratonas – 20:14

2. Ugnė Dirsytė – Kėdainių SC - 22:44

3. Eglė Galimovienė – Bėgimo klubas - 23:02 Visi V-o etapo rezultatai : https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=287

2022 m. Jonavos bėgimo taurės viso sezono greičiausiųjų lyderių tarpe 3 vietas užėmė Aurelija Kisieliūtė (Kauno BMK) ir Remigijus Zalumskis („Lukas“). 2-os vietos pakylą papuošė Eglė Galimovienė („Bėgimo klubas“) ir Ignas Ramonas (Kauno BMK). Čempionais tapo visą sezoną pirmavę ir lyderių pozicijų iki pat finalo neapleidę Vilmantė Stašauskaitė („Maratonas“) ir Ignas Vanagas (Kaunas).

Galutiniai bendri įskaitiniai viso sezono taškai ir rezultatai : https://www.lbma.lt/registracija/jonava/rezultatai-2022/

Jonavos bėgimo taurės 2022 m. sezonas prasidėjo gegužės mėnesį ir tęsėsi iki rugsėjo vidurio. Per šį laikotarpį įvyko 5 bėgimo etapai, kurie buvo suorganizuoti Jonavos mieste bei tokiose Jonavos r. seniūnijose kaip Šveicarija, Žeimiai, Batėgala, Užusaliai.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir tiems, kurie palaikė bėgikus tiek startuojant, tiek finišuojant. Iki susitikimo naujame Jonavos bėgimo taurės sezone 2023 metais.

Paaiškėjo 2022 m. Jonavos bėgimo taurės sezono greičiausieji!

Paaiškėjo 2022 m. Jonavos bėgimo taurės sezono greičiausieji! Paaiškėjo 2022 m. Jonavos bėgimo taurės sezono greičiausieji! Paaiškėjo 2022 m. Jonavos bėgimo taurės sezono greičiausieji! Paaiškėjo 2022 m. Jonavos bėgimo taurės sezono greičiausieji! Paaiškėjo 2022 m. Jonavos bėgimo taurės sezono greičiausieji! ]]>
jonavoszinios.lt Fri, 16 Sep 2022 09:57:57 +0300
<![CDATA[„Beactive night 2022“ renginys Jonavoje jau rugsėjo 24 d.!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/beactive-night-2022-renginys-jonavoje-jau-rugsejo-24-d https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/beactive-night-2022-renginys-jonavoje-jau-rugsejo-24-d Jonavos sporto centras rugsėjo 24 dienos vakarą kviečia praleisti kartu su kasmetiniu Europos sporto savaitės renginiu „Beactive night 2022“. Lietuvoje, šioje naktinėje iniciatyvoje dalyvauja 5 miestai, tarp kurių yra ir Jonava. Renginio metu dalyviai galės save išbandyti komandinėse futbolo 5x5 , tinklinio 3x3 , krepšinio 3x3 varžybose, individualiose bėgimo (1 km ir 3,4 km) varžybose bei garsiai ir linksmai pajudėti Zumba Masterclass treniruotėje kartu su charizmatiškuoju Aristinu Guogiu.

Registracija į paplūdimio tinklinio 3x3 varžybas (komandoje turi būti bent 1 moteris) bus vykdoma vietoje, 2022-09-24 d. prie Jonavos sporto arenos nuo 18:00 val. Varžybų pradžia - 19:45 val.

Registracija į lauko futbolo 7x7 varžybas bus vykdoma vietoje, 2022-09-24 d. prie Jonavos sporto arenos nuo 18:00 val. Varžybų pradžia - 19:00 val.

Registracija į krepšinio 3x3 varžybas yra išankstinė pagal amžiaus grupes:

16+ (2006 m.g. ir vyr.)

Veteranai (40 m. ir vyr.)

Registracija vykdoma el. paštu iki rugsėjo 22 d. 17:00 val. el. paštu kepezinskast@gmail.com.

Varžybų pradžia : 2022-09-24 nuo 19:00 val., prie Jonavos sporto arenos.

Registracija į bėgimą (1 km ir 3,4 km) vykdoma išankstinė, tačiau bus galima užsiregistruoti ir vietoje nuo 18:30 val. iki 19:30 val.

1 km. bėgimo pradžia - 20:00 val.

3,4 km. bėgimo pradžia - 20:20 val. Registracijos į bėgimus nuoroda : https://www.lbma.lt/registracija/beactive/

Renginio dalyvius ir visus renginio svečius „apšildys“ ir gera nuotaika „užkrės“ charizmatiškasis Aristinas Guogis su Zumba Masterclass programa nuo 19:00 val.

Kviečiame gyventojus ir miesto svečius rugsėjo 24 dieną pajusti judėjimo ir sporto naudą dalyvaujant „Beactive night Jonava 2022“ renginyje!

JKKSC info.

„Beactive night 2022“ renginys Jonavoje jau rugsėjo 24 d.!

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 14 Sep 2022 10:13:49 +0300
<![CDATA[Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-vikingai-iskovojo-pergale-kontrolinese-rungtynese-lenkijoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-vikingai-iskovojo-pergale-kontrolinese-rungtynese-lenkijoje Jonavos “Vikingai”, besiruošdami spalio mėnesį prasidedančiam 2022/23 m.  Lietuvos Futsal A lygos sezonui, rugsėjo 10 dieną Augustovo mieste Lenkijoje sužaidė dar vienas kontrolines salės futbolo rungtynes.

Šį kartą varžovais buvo Lenkijos I lygos debiutantai ir didelius tikslus naujame sezone kelianti salės futbolo komanda BonitoHelios Bialystok.

Kontrolines salės futbolo rungtynes Jonavos „Vikingai“ užtikrintai laimėjo rezultatu 4:0. Po įvartį Jonavos „Vikingai“ pelnė šie žaidėjai: O. Borgun, B. Spietinis, P. Osauskas ir T. Onufrak.

Jonavos “Vikingai” inf. ir nuotr.

 

Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje

Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje Jonavos „Vikingai“ iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse Lenkijoje ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Sep 2022 08:31:14 +0300
<![CDATA[Jonavos bėgimo taurės 2022 metų sezonas – finišo tiesiojoje ]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-begimo-taures-2022-metu-sezonas-finiso-tiesiojoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-begimo-taures-2022-metu-sezonas-finiso-tiesiojoje Rugsėjo 14 dieną jau penktasis finalinis Jonavos bėgimo taurės etapas, į kurį vis dar galite užsiregistruoti paspaudę šią nuorodą :https://www.lbma.lt/registracija/jonava/

Po varžybų išsiaiškinsime ne tik V-o etapo nugalėtojus, bet ir viso sezono pačius greičiausius bėgikus ir bėgikes.

Susitinkame rugsėjo 14 dieną prie Jonavos sporto arenos.

Starto laikas: 19:30 val.

Registracijos terminas: iki rugsėjo 12 d. 23:59 val.

Numerių atsiėmimas: rugsėjo 14 d. nuo 18:30 iki 19:20 val. starto vietoje.

 

 

 

 

Jonavos bėgimo taurės 2022 metų sezonas – finišo tiesiojoje 

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 08 Sep 2022 12:47:18 +0300
<![CDATA[Lietuvos diskgolfo čempionate nei vienas čempionas neapgynė titulo]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-cempionate-nei-vienas-cempionas-neapgyne-titulo https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-cempionate-nei-vienas-cempionas-neapgyne-titulo Praėjusį savaitgalį (rugsėjo 2-4 d.) įvyko 14-tasis “Lietuvos diskgolfo čempionatas 2022 su Discmania”. Čempionatas pirmą kartą Lietuvos diskgolfo istorijoje vyko sostinėje - Pūčkorių diskgolfo parke. Tris varžybų dienas visi sportininkai žaidė po vieną varžybų ratą per dieną.

Lietuvos čempionatas kaip visada sutraukė visus pajėgiausius šalies sportininkus. Šių metų čempionatas buvo rekordinis dalyvių skaičiumi – varžybose varžėsi net 120 sportininkų.

Per savaitgalį Vilniuje paaiškėjo 6 nauji Lietuvos čempionai. Pagrindiniuose „atvirajame“ (paprastai varžosi pajėgiausi vyrai) bei moterų divizionuose, bei amžiaus grupėse – jaunimo iki 18 metų, moterų ir atvirajame 40+, bei atvirajame 50+ pogrupiuose. Nei vienam praėjusių metų čempionui nepavyko apginti titulo!

Sekmadienį į finalinio rato kovas pirmieji stojo 40+ metų amžiaus vyrai. Po dviejų dienų žaidimo net 9 taškų persvarą prieš artimiausią varžovą turėję Miroslavas Jurgelevičius iš Šveicarijos (Jonavos raj.) solidžiai žaidė ir paskutiniame rate, neleisdamas varžovams net pagalvoti apie galimybę jį pavyti – baigęs varžybas bendru 195 metimų rezultatu (-3 prie PAR) M. Jurgelevičius po metų pertraukos susigrąžino Lietuvos čempiono titulą (buvo laimėję 2020 metais). Antrą vietą užėmė vilnietis Darius Gricius (+7), į trečią vietą finaliniame rate pakilo praėjusių metų čempionas Tadas Ūselis (+12).

Antri naują Lietuvos čempioną išsiaiškino 50+ metų amžiaus žaidėjai. Juo pirmą kartą tapo Petras Tarasevičius (+17) iš Vilniaus. Antroje vietoje  liko kaunietis Raimondas Mikalk4nas (+19), o bronzos medalį iškovojo dar vienas vilnietis Vytis Kulakauskas (+29).

Jaunimo iki 18 metų pogrupyje per dvi dienas įgytą persvarą išlaikė vilnietis Vėjas Ūselis (+32), antroje vietoje palikdamas praėjusių metų nugalėtoją Adomą Brazauską (+36) iš Kulautuvos (Kauno raj.), o trečią vietą pasiekė puikiai finalinį ratą sužaidęs vilnietis Julius Marcinkus (+42).

Moterų 40+ amžiaus pogrupyje varžovėms vilčių nepalimo elektrėniškė Jurgita Pašvenskaitė (+72), net 23 taškų persvara įveikusi antroje vietoje likusią Danguolę Kraičiūnienę (+95) iš Panevėžio. Tik po atkaklios kovos dėl antros vietos nusileidusi Elvyra Strelkauskienė (+97) iš Paryžiaus (Jonavos raj.) tenkinosi trečiąja vieta.

Pagrindinėse moterų varžybose virė tikra drama. Po dviejų ratų vilnietė Svetlana Kobec turėjo 5 taškų pranašumą prieš antroje vietoje buvusią varžybų favoritę, šešis kartus Lietuvos čempionę Miretą Jurgelevičiūtę (Šveicarija, Jonavos raj.). Finalinio rato metu M. Jurgelevičiūtė pavijo savo varžovę ir net persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau užtikrinčiau finalo pabaigą sužaidusi S. Kobec sugebėjo iškovoti pergalę vienu tašku! S. Kobec rezultatas 229 metimai (+31), o po M. Jurgelevičiūtė su 230 metimais (+32) turėjo tenkintis antrąja vieta. Trečiąją vietą iškovojo dar viena vilnietė Guoda Vereniūtė (+36).

Pagrindiniame atvirajame divizione taip pat netrūko intrigos. Po dviejų ratų 4 taškų pranašumą turėjo 2016 metų čempionas Mindaugas Pošius, bet tikrai negalėjo jaustis ramus. Finalo metu jam į nugarą kvėpavo komandos draugas Aurelijus Zinkevičius. Vis gi M. Pošius viso finalo metu sugebėjo gana ramiai laikytis savo žaidimo plano, ir neišbarstyti susikaupto pranašumo. Jo galutinis rezultatas 182 metimai (-16) jam garantavo antrą čempiono medalį karjeroje. Antrąją vietą užėmė solidų žaidimą demonstravęs A. Zinkevičius (-13), o į trečią vietą iš aštuntos sugebėjo pakilti puikiai finalinį ratą sužaidęs dar vienas vilnietis Edgaras Čaikinas (-10).

„Džiaugiamės jog diskgolfas, pripažįstamas viena iš greičiausiai augančių sporto šakų pasaulyje, nuo šių tendencijų neatsilieka ir Lietuvoje. Dalyvių gausa ir susidomėjimas čempionatu tai puikiai patvirtina. Tikimės kad kitų metų čempionatas bus dar gausesnis, ir konkurencija tarp sportininkų bus dar intensyvesnė!”, - po varžybų sakė jų vadovas Darius Gricius.

 

 

Team DiscCity inf.

 

 

 

Lietuvos diskgolfo čempionate nei vienas čempionas neapgynė titulo

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Sep 2022 09:27:37 +0300
<![CDATA[Pergalę antrajame draugiškame susitikime iškovojo jonaviečiai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pergale-antrajame-draugiskame-susitikime-iskovojo-jonavieciai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pergale-antrajame-draugiskame-susitikime-iskovojo-jonavieciai Rugsėjo 1d. Anykščiuose vykusias rungtynes kur susitiko Liublino Polski Cukier Pszcolka Start prieš Jonavos ,,CBet“  pergalę šventė jonaviečiai. 

Pirmąjį ketvirtį geriau pradėjo Lenkijos komanda ir po 10-ies minučių rezultatas buvo 14-11. Antrajame ketvirtyje spurtavę Jonaviečiai 16-30 po dviejų kėlinių susikrovė 11 taškų persvarą ir nutolo rezultatu 30-41. 

Antroje rungtynių pusėje V.Šeškaus auklėtiniai toliau užtikrintai pirmavo ir rungtynes laimėjo rezultatu 65-81. 

Jonavos ,,CBet“: Vytautas Šulskis ir Edvinas Šeškus pelnė po 16 taškų, Dovis Bičkauskis pelnė 11 taškų, Jeff Garrett ir Artūras Valeika po 9.

Jonavos ,,CBet“ inf. ir nuotr. 

Pergalę antrajame draugiškame susitikime iškovojo jonaviečiai

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Sep 2022 07:10:17 +0300
<![CDATA[Spalis vėl taps „Olimpiniu mėnesiu“: prasideda pradinių klasių registracija]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/spalis-vel-taps-olimpiniu-menesiu-prasideda-pradiniu-klasiu-registracija https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/spalis-vel-taps-olimpiniu-menesiu-prasideda-pradiniu-klasiu-registracija Spalis jau penktus metus iš eilės pradinukams taps „Olimpiniu mėnesiu“. Kasmet dešimtis tūkstančių moksleivių įtraukiantis projektas pakvies dėmesį atkreipti į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo ir emocinės sveikatos svarbą.

„Šiemet mokytojų, tėvų bei vaikų jau pamiltame projekte dalyvių lauks ir šiek tiek naujovių. Projektą įgyvendinant bus pasitelktos šiuo metu Lietuvoje kuriamo unikalaus fizinio raštingumo modelio idėjos, todėl tikime, kad tai projektui sukurs dar didesnę vertę.

Projekto organizatoriai taip pat ruošia įtraukiantį turinį apie tai, kaip vaikus sudominti fiziniu aktyvumu ir sveika mityba, patraukliai ir suprantamai kalbėti apie emocinę sveikatą, praktiškai paaiškinti bendradarbiavimo svarbą.  

Kaip visada norisi padėkoti atsidavusiems pedagogams. Tik jų atsidavimo ir kūrybiškumo dėka šis projektas kasmet džiugina dešimtis tūkstančių vaikų. Labai džiaugiamės ir tėvelių įsitraukimu, jų pavyzdys įkvepia mažuosius judėti“, – kalbėjo olimpinė čempionė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Į projektą tradiciškai įsitrauks ir olimpiečiai, kurie vaikus supažindins su fizinio aktyvumo svarba ir pakvies kartu mankštinti pamokų, pertraukų metu bei namuose. Taip pat „Olimpinio mėnesio“ dalyviai turės galimybę virtualiai ir gyvai susitikti su sportininkais, išgirsti jų istorijas, užduoti klausimus. 

Dalyvaujančių mokyklų pedagogams bus skirta metodinė medžiaga bei rekomendacijos su informacija, kaip vesti fizinio ugdymo pamokas, kaip įkomponuoti projekto veiklas ir turinį į kitas pamokas, vesti užsiėmimus tarp pamokų. 

Projekto tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais ir tėvais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.

„Olimpinis mėnuo“ įtraukia ne tik pedagogus bei moksleivius, bet ir jų tėvelius. Vaikai kartu su šeimos nariais skatinami kūrybiškai bei aktyviai leisti laisvalaikį. Projekto veiklos padeda atskleisti moksleivių kūrybiškumą, skatina bendrystę, draugystę klasėje, puoselėja sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo įpročius.

Praėjusiais metais projekte „Olimpinis mėnuo“ dalyvavo 1900 klasių iš 59 Lietuvos savivaldybių arba 35 tūkst. pradinių klasių moksleivių. 

Iniciatyvą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Organizatoriai – Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija bei Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Registracija vykdoma iki rugsėjo 17 d. 

Spalis vėl taps „Olimpiniu mėnesiu“: prasideda pradinių klasių registracija

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 01 Sep 2022 14:11:47 +0300
<![CDATA[Lietuvos diskgolfo čempionatas pirmą kartą vyks Vilniuje: čempionės vardą gins jonaviškė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-cempionatas-pirma-karta-vyks-vilniuje-cempiones-varda-gins-jonaviske https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-diskgolfo-cempionatas-pirma-karta-vyks-vilniuje-cempiones-varda-gins-jonaviske Lietuvos čempionatas kaip visada sutraukė visus pajėgiausius šalies sportininkus. Šių metų čempionatas bus rekordinis dalyvių skaičiumi – varžysis net 115 sportininkų.

Per savaitgalį Vilniuje paaiškės 6 nauji Lietuvos čempionai. Pagrindiniuose „atvirajame“ (paprastai varžosi pajėgiausi vyrai) bei moterų divizionuose, bei amžiaus grupėse – jaunimo iki 18 metų, moterų ir atvirajame 40+, bei atvirajame 50+ pogrupiuose.

Atvirojo diviziono kovos žada būti pačios įtempčiausios – čia varžysis net 71 sportininkas. Pernai metais iškovotą čempiono titulą gins panevėžietis Laurynas Rimavičius, jam iššūkį mes 7 kartus Lietuvos čempionas vilnietis Gabrielius Gricius, Lietuvos reitingo lyderis Mindaugas Pošius ir eilė kitų pajėgių sportininkų iš visos Lietuvos.

Moterų varžybų favorite laikoma 6 kartus Lietuvos čempionė jonaviškė Mireta Jurgelevičiūtė, kuri stengsis apginti čempionės vardą.

Čempionatas sostinėje yra gera proga visiems norintiems pamatyti vieną sparčiausiai pasaulyje augančią sporto šaką iš arti. Čempionatas žiūrovams – nemokamas. Varžybos vyks tris dienas (pradžia ~9 val.) Pūčkorių pažintinio tako apylinkėse (šalia Pūčkorių piliakalnio, Pūčkorių gatvėje, Vilniuje). Sekmadieni finalinis lyderių grupės startas – apie 14 val. Vieno rato žaidimo trukmė apie 3 valandas. 

Visa informacija apie čempionatą ČIA. 

 

Varžybų direktorius

Darius Gricius

Team DiscCity

 

 

Lietuvos diskgolfo čempionatas pirmą kartą vyks Vilniuje: čempionės vardą gins jonaviškė

Lietuvos diskgolfo čempionatas pirmą kartą vyks Vilniuje: čempionės vardą gins jonaviškė ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 31 Aug 2022 10:18:10 +0300
<![CDATA[Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/darbinga-sokiu-klubo-bonus-vasara https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/darbinga-sokiu-klubo-bonus-vasara Šių metų klubo "Bonus" šokėjų vasara buvo ypač darbinga. Sezonas buvo kupinas treniruočių, varžybų bei pergalių. Todėl net ir vasarą nemažinome apsukų.

Birželį skyrėme fiziniam pasiruošimui. Ne vienas jonavietis matė bėgančius berniukus ir mergaites aplink tvenkinius bei palei Nerį.

Liepą skyrėme choreografijos tobulinimui, naujų kompozicijų kūrimui.

Rugpjūtis – kasmetinė stovykla Alantoje. Geriausi treneriai iš Lietuvos ir Latvijos dalinosi savo žiniomis. 8-9 valandų kasdienės treniruotės nebuvo tokios sunkios, kai sportuoji su kitų 8 šokių klubų šokėjais bei dalyvauji įvairiuose renginiuose.

Rugpjūčio pabaigoje jau ir pirmosios sezono varžybos. Klubo pora Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė dalyvavo tarptautinėse varžybose Štutgarte (Vokietija). Iškovota 10 vieta. Rezultatu labai džiaugiamės, nes tai neoficialus Europos čempionatas, kur susirenka patys stipriausi. O šį savaitgalį Augustas ir Simona startavo varžybose Rygoje. Jaunučių pora pateko į finalą ir iškovojo 6 vietą.

Visos klubo poros ruošiasi naujam sezonui ir startuos Klaipėdos arenoje vyksiančiose tarptautinėse šokių federacijos varžybose.

Laukia įtemptas sezonas.

Šokių klubo "Bonus" inf. ir nuotr.  

Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara

Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara Darbinga šokių klubo “Bonus” vasara ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 31 Aug 2022 10:07:05 +0300
<![CDATA[Lietuvos sportinių šokių federacijos ir LSŠF Akademijos kongresas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-sportiniu-sokiu-federacijos-ir-lssf-akademijos-kongresas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-sportiniu-sokiu-federacijos-ir-lssf-akademijos-kongresas Rugpjūčio 28 dieną Birštone vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos ir LSŠF Akademijos organizuotas kongresas. Šiame kongrese dalyvavo Jonavos sportinių šokių klubo „Vėtra“ treneriai, tarptautinės kategorijos teisėjai Dalia ir Michailas Ržeuskiai.

Labai naudingas ir informatyvias paskaitas vedė :

Manualinis terapeutas bei reabilitacijos ir masažo centro vadovas Dmitrij Filimonov ( Lietuva)

ST šokių progamą dėstė WDSF lektorius ir teisėjas Michele Bonsingnori ( Italija)

LA šokių programą dėstė WDSF lektorius ir teisėjas Peter Stokkebroe ( Danija)

Pastovus tobulėjimas ir naujos žinios puikiai  motyvuoja naujam  darbo sezonui.

Nuotr. - Peter Stokkebroe ( Danija) ir Michele Bonsingnori ( Italija).

Jonavos sportinių šokių klubo „Vėtra“ inf. 

Lietuvos sportinių šokių federacijos ir LSŠF Akademijos kongresas

Lietuvos sportinių šokių federacijos ir LSŠF Akademijos kongresas ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 30 Aug 2022 16:31:03 +0300
<![CDATA[Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atminimo-turnyre-savo-dominavima-pakartojo-dviguba-pergale-pasiekes-valdas-luksas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atminimo-turnyre-savo-dominavima-pakartojo-dviguba-pergale-pasiekes-valdas-luksas Net dvi savaites Jonavos lauko teniso entuziastai ir mėgėjai turėjo galimybę kortuose parodyti save ir pasivaržyti su kitais šios sporto šakos puoselėtojais. Šie metai išskirtiniai, nes Jonavos tenisas mini trisdešimtąsias gyvavimo metines. 

Jonavos tenisui - 30

Pirmojo turnyro prieš trisdešimt metų dalyviai. Stovi iš kairės - Andrius Kupčiūnas, Vytautas Krajašas, Vytautas Ragaišis; tupi iš kairės - Arūnas Rimkus, Genadijus Medvedevas, Ervinas Songaila

1992 metais prasidėjo teniso kelias Jonavoje ir apie tai gali prisiminti ir papasakoti keletas jonaviečių, kurie tais metais sudalyvavo pirmajame Kalėdiniame teniso turnyre, kuris buvo organizuotas tuometinėje pirmojoje vidurinėje mokykloje (dabar – J. Ralio gimnazija). Tuomet tokiame pirmajame turnyre varžėsi šeši Jonavos krašto sporto mėgėjai: Arūnas Rimkus, du Vytautai – Raigaišis ir Krajašas, Ervinas Songaila, Genadijus Medvedevas ir Andrius Kupčiūnas. Būtent pastarieji du dalyvavo šiame turnyre, o varžybas stebėjo į svečius atvykęs V. Krajašas.  Bėgant metams daugėjo teniso entuziastų ir kaip savo prisiminimais pasidalino A. Kupčiūnas, ir pats Andrius, ir kiti žaidėjai ėmė tobulinti žaidimo techniką, tobulėjo žaidime besimokindami iš savo klaidų. Vėliau palaipsniui susibūrusiems Jonavos tenisininkams ėmė vadovauti a. a. E. Songaila. Šis teniso entuziastas tikrai pasiekė puikių rezultatų tenise, kai jau ėmė varžytis su kitų rajonų ar miestų teniso entuziastais. Savo amžiaus grupėse E. Songaila yra tapęs ir „Palanga open“ čempionu. Įdomu tai, kad jonavietis laimėjo tarptautiniame turnyre. Jonava turėjo ir dar vieną solidų žaidėją Aleksandrą Čelombijevą, kuris pergales „skynė“ dažnai ir taip finaluose skriausdamas A. Kupčiūną.

2009 metais Ervinas Songaila iškeliavo į amžinojo poilsio vietą ir po metų nuspręsta rengti atminimo turnyrus, kuris šiemet toks buvo tryliktasis. Po šio žaidėjo mirties, teniso kelią toliau tęsė Antanas Benaitis, įkurdamas Jonavos teniso klubą. 

Turnyrų tradicijas perėmė „YZY“ 

Kurį laiką Jonavos teniso turnyrus ir Ervino Songailos atminimo turnyrą organizavo ir pats žaidė dar vienas mūsų krašto teniso entuziastas Antanas Benaitis. Visgi, metams bėgant į šios sporto šakos gyvenimą įsiliejo jaunimas, kuris perėmė tradicijas. Paskutinius šešerius metus atminimo turnyrus ėmėsi organizuoti Tomas Noreika, o visiškai neseniai įkūrė ir teniso klubą Všį „YZY klubas“.

„YZY – angliškai yra „lengvai“, bet vertimą padariau į lietuvių kalbą, - kalbėjo šio klubo vadovas T. Noreika, - visiems iš šono atrodo, kad tenisas yra lengvas žaidimas: atėjau, pasiėmiau raketę, numušiau kamuoliuką ir laimėjau ar pralaimėjai. Praleidau gerai laiką. Atrodytų „YZY“. Visgi, kai šį dalyką pradedi, jau tada būna ne taip lengva, kaip azartas, noras pasiekti, pramušti, numušti ir patobulėti. Dalinai galima pasakyti, kad tai yra savotiškas narkotikas. Šis produktas padeda atsipalaiduoti, pamiršti ir nusiraminti, tai lygiai taip pat veikia tenisas. Pavargęs po darbo atrodo tu nieko nenori, tavo galva perkrauta, tu visas atrodai sprogstantis ir ateini į aikštelę, ir vargšas tas kamuoliukas su geria visą tavo pyktį, tu viskas išdaužai į jį, tu viską atiduodi, tu grįžti namo visas „fainas“, pūkuotas ir šiltas. Tai iš šono šis sportas atrodo „YZY“, bet realiai tai yra ir relaksas, ir „YZY“, ir sportas, ir malonumas“.

Kaip teigė klubo vadovas T. Noreika, pastaruoju metu judėjimui, progresui, kilimui neturi uždarų aikštelių, bet po akimirkos pasitaisė, kad bent vienos aikštelės, todėl kad yra labai daug vaikų, kurie norėtų sportuoti. Šiai dienai, pasak T. Noreikos, yra pritraukę aukštos kategorijos, kvalifikacijos trenerį, kuris gal atsitiktinumo dėka apsigyveno netoli Jonavos. Jam Jonavoje būtų treniruoti patogiau. Bet vėl, kad jis pradėtų treniruoti, jam reikia turėti metų ciklą, kad bent kuriuo metų laiku galėtų savo įgūdžius perduoti jaunimui, taip organizuoti stovyklas. Vadovui minčių netrūksta siekiant organizuoti ne tik vaikams  ar jaunimui, bet ir suaugusiems turnyrus ar stovyklas, kur galėtų išsamiau susipažinti su oranžinio kamuoliuko subtilybėmis, raketės judesiais, kūno koordinacija, psichologine ramybe.

„Atėjo mintis, kad reikia kažką daryti, o norint kažką daryti, reikia paramos, reikia rėmėjų, - savo mintimis apie klubo veiklą dalinosi vadovas T. Noreika. – norint turėti rėmėjus, reikia turėti klubą, nes niekas negali šiaip sau kažko tai duoti“.

„Jau po praėjusio metų turnyro teniso entuziastai  susėdome ir kalbėjome apie šios sporto šakos perspektyvas Jonavoje, ką galime tobulinti, gerinti - prisiminimais dalinosi T. Noreika, - tai iš karto pasišoviau sukurti klubą, o į pagalbininkus atėjo pastaruoju metu turnyrų laimėjimo skonį vis dažniau patiriantis Valdas Lukšas“. 

Tryliktas turnyras Ervinui Songailai atminti 

Prieš tai visi teniso turnyrai vykdavo vienetų formatu. Anksčiau jį vykdydavo Jonavos teniso klubas (vadovas Antanas Benaitis), o jau šešti metai kai organizavimo rūpesčius perėmė Tomo Noreikos vadovaujamas klubas. Šiemet atminimo turnyrą organizavo jau naujai susikūręs teniso klubas Všį „YZY klubas“. Kaip samprotavo vadovas T. Noreika, jų organizuojamas toks turnyras šiemet buvo šeštasis, tačiau nuo pirmojo jis stipriai patobulėjo tiek savo priziniu fondu, tiek savo dalyvių žaidimu ir kultūra. Šiemet pirmą kartą buvo įvesta naujovė. Prie jau tradicinių vienetų varžybų, savo pajėgumą galėjo demonstruoti ir moterys, o vyrai dar galėjo pasivaržyti ir dvejetų turnyre. Kaip teigė T. Noreika, mintis surengti dvejetų varžybas į jas įtraukiant senjorus, buvusius tenisininkus, kurie vis dar žaidžia, bet jau ne taip intensyviai.

Tad 2022 metų teniso turnyre E. Songailai atminti rungtyniavo 14 entuziastų vienetų kategorijoje, moterų tarpe rungtyniavo keturios šios sporto šakos mėgėjos, bet šešios dvejetų poros. Viso varžėsi 28 teniso entuziastai. Turnyras buvo skirtas tik Jonavos krašto žmonėms, bet jame galėjo dalyvauti ir Jonavoje dirbantieji kitų rajonų gyventojai. 

Nugalėtojų ir prizininkų gausa 

Kai šiemet turnyre žaidėjai rungtyniavo įvairiose kategorijose, tai pasibaigus turnyrui buvo ne vienas nugalėtojas ar prizininkas. Tarp keturių rungtyniavusių moterų sau lygių neturėjo ir  pirmąją vietą iškovojo Ema Guogienė, nors mače su Jurgita Macioniene turėjo ir lemiamą papildomą trumpesnį trečiąjį setą iki dešimt taškų. Pastaroji žaidėja galutinėje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą, o antrąją vietą pasiekė Ugne Macionytė. Be šių žaidėjų dar varžėsi Lina Astrauskė.

Tuo tarpu dvejetų kategorijoje iš pradžių žaidėjai buvo suskirstyti į du pogrupius, iš kurių į atkrintamąsias pateko po du geriausius dvejetus. Nors savo grupėje Valdas Lukšas kartu su Donatu Baroniu užėmė antrąją vietą, tačiau vėliau sužaidė kaip iš natų. Pusfinalyje daugiau nei užtikrintai 6/1, 6/2  nugalėjo trečiosios vietos laimėtojus Vyto Vaicekausko ir Genadijaus Medvedevo dvejetą, o finale taip be didesnės intrigos 6/3, 6/1 privertė pasiduoti Andriaus Kupčiūno ir Sigito Liutkaus dvejetą.

Finalų diena į tvarkaraštį netilpo, nes nemažai kovų vyko labai atkakliai ir nugalėtojui išaiškinti prireikė kur kas daugiau laiko. Vienetų kovos vyko vieno minuso sistema. Pirmajame atkrintamųjų etape pralaimėjo, jau galėjo tęsto kovas tik dėl žemesnių vietų. Devintą vietą turnyre ir paguodos prizą užsitikrino Aleksandras Gužauskas, o penktąją poziciją įtvirtino Nikolajus Vansevičius.

Daug intrigos buvo abejuose finaluose. Mažajame dėl trečiosios vietos ir didžiajame finaluose prireikė papildomų setų iki dešimties taškų. Kovoje dėl trečiosios vietos pirmajame sete atrodė, kad Ruslanas Gavrilovas lengvai nukeliaus iki trečiosios vietos, bet laimėjęs setą 6/2, antrajame pripažino Kęstučio Macionio pranašumą (6/7). Tačiau lemiamoje kovoje R. Gavrilovas šventė pergalę (10:7) bei tapo bronziniu prizininku.

Jau prieš finalines rungtynes svarstyklės buvo Valdo Lukšo pusėje, kuris iki lemiamos kovos keliavo užtikrintai. Ne ką prasčiau savo rezultatais galėjo pasigirti stipriai patobulėjęs Sigitas Liutkus, kuris dar lengviau įveikė varžovus kelyje į finalą. Finalinė kova vyko karštai tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine prasme. Per finalą jau vyravo didelė kaitra, o pirmąjį setą laimėję V. Lukšas (6/4) iš varžovo sulaukė karšto žaidimo, nes Sigitas Liutkus ėmė naudotis dažnomis oponento klaidomis ir atstatė pusiausvyrą (6/2). Lemiamame sete kiekviena klaida buvo lemtinga. Esant  lygiam rezultatui (7:7), V. Lukšas buvo pajėgesnis ir psichologiškai, ir fiziškai, bei atlaikęs karščio bei varžovo spaudimus, tapo turnyro nugalėtoju (10:8). Tai buvo antroji pergalė, nes šis žaidėjas pergale džiūgavo ir dvejetų turnyre. 

Penki – iš šešių 

„Gal vienuolikti metais dalyvauju tokio  pobūdžio  turnyruose, nors pradžioje būdavau dalyvių sąrašo pabaigoje, nieko nelaimėdavau. Užsispyrimas, treniruotės man padėjo vis kopti aukštyn, laimint „paguodą“, ar prasibraunant bent ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio“, - prisiminimais dalinosi varžybų nugalėtojas Valdas Lukšas.

O kai atminimo turnyrus pradėjo organizuoti dabartinio klubo pirmtakai, šis teniso entuziastas sužibo visomis spalvomis. V. Lukšas per paskutinius šešerius metus dalyvavo penkiuose tokiuose turnyruose, bet pasirodo, visi penki kartai buvo itin sėkmingi ir šis jonavietis tapdavo nugalėtoju. Šiemet tai buvo jau penktasis jo laimėjimas ir šiemet apgynė praėjusių metų nugalėtojų titulą.

„Tenisas – pagrindinis laisvalaikio praleidimo būdas, - tuoj po finalo ir apdovanojimų apie save pasakojo V. Lukšas. – Tenise metų ribų labai nėra, nes šiuo sportu susidomėjau palyginti vėlai. Dabar man 46 –eri ir tik apie dvylika metų draugauju su šia sporto šaka. Nors apskritai sportas nėra svetimas dalykas ir būdamas jaunuoliu, kurį laiką lankiau futbolo treniruotes. Pamėgęs tenisą, į jį žiūrėjau tikrai atsakingai, nes žinojau, kad norint pasiekti rezultatų reikia daug treniruotis. Tad pirmaisiais metais penkis kartus per savaitę tekdavo praleisti teniso kortuose, ar stiprinant fizinę ištvermę. Atėjus teigiamiems rezultatams, ėmiau dalyvauti ir įvairiuose respublikiniuose turnyruose, daugiausia Kaune.

Šiuo metu nėra lengva suderinti du darbus AB „Achemoje“ bei UAB „Krage“ ir sportą, bet visi laisvi laikai atiduodami mėgstamai veiklai. Sportas man daugiau atpalaidavimas nuo darbo.“ 

Padėka rėmėjams 

Šio E. Songailos atminimo turnyro organizatoriai dėkingi rėmėjams, kurie padėjo, kad varžybos įvyktų. Už pagalbą ačiū tariama Jonavos merui Mindaugui Sinkevičiui, UAB „Baltasis pyragas“, UAB „Dafta“, kompanijai „Hegelmann group“, UAB „Ex Prompto“ („Vero cafe“). 

 

Teksto autorius - Kęstutis Putelis

Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas

Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas Atminimo turnyre savo dominavimą pakartojo dvigubą pergalę pasiekęs Valdas Lukšas ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 29 Aug 2022 07:39:07 +0300
<![CDATA[Ketvirtasis Jonavos bėgimo taurės etapas vyko Užusaliuose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ketvirtasis-jonavos-begimo-taures-etapas-vyko-uzusaliuose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ketvirtasis-jonavos-begimo-taures-etapas-vyko-uzusaliuose Rugpjūčio 24 dieną įvyko jau ketvirtasis ir priešpaskutinis "Jonavos bėgimo taurė 2022" etapas, kuriame varžėsi 78 dalyviai įvairaus amžiaus grupėse. Šiame etape bėgikai turėjo galimybę išmėginti gražių vaizdų nestokojusią ir puikiu kraštovaizdžiu pasižymėjusią Užusalių trasą, kurią sudarė 8,4 km. Taip pat, šis bėgimas buvo ypatingas tuo, jog vyko Ukrainos nepriklausomybės dieną, taip išreiškiant solidarumą su karo alinama šalimi.  

Greičiausi vyrai: 

 1. Ignas Vanagas - (Kaunas) - 28:23 
 1. Aivaras Čekanavičius - Jonavos maratonas - 29:01 
 1. Ignas Ramonas - Kauno BMK - 30:46 

Greičiausios moterys: 

 1. Vilmantė Stašauskaitė - Maratonas - 33:52 
 1. Eglė Galimovienė - Bėgimo klubas - 37:21 
 1. Aurelija Kisieliūtė - Kauno BMK - 37:34 

 

Sekantis ir jau paskutinis etapas vyks rugsėjo 14 dieną, kurio metu sužinosime ne tik V etapo pačius greičiausius bėgikus, bet ir viso Jonavos bėgimo taurės 2022 m. sezono nugalėtojus. 

 

Rezultatai: 

https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=280 

Ketvirtasis Jonavos bėgimo taurės etapas vyko Užusaliuose

Ketvirtasis Jonavos bėgimo taurės etapas vyko Užusaliuose Ketvirtasis Jonavos bėgimo taurės etapas vyko Užusaliuose Ketvirtasis Jonavos bėgimo taurės etapas vyko Užusaliuose Ketvirtasis Jonavos bėgimo taurės etapas vyko Užusaliuose ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 25 Aug 2022 13:53:27 +0300
<![CDATA[Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-ivyko-justo-labucio-taures-turnyras https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-ivyko-justo-labucio-taures-turnyras Trečiadienį „FK Jonava“ klubo surengto jaunųjų futbolininkų, gimusių 2011 metais, 8 komandų turnyras baigėsi Vytauto Stanevičiaus treniruojamų šeimininkų dominavimu. „FK Jonava“ klubo A ir B ekipos susitiko J. Labučio taurės finale, o pergalę šventė A komanda.

3-ją vietą turnyre iškovojo Druskininkų jaunieji futbolininkai, kurie mažajame finale įveikė Kėdainių atstovus.

Šis jau tradiciniu tapęs turnyras kasmet rengiamas Jonavoje ilgamečio trenerio Justo Labučio garbei.

J. Labutis per savo karjerą parengė nemažą būrį futbolininkų, atstovavusių įvairių miestų komandoms, o du auklėtiniai pasekė jo pėdomis ir taip pat tapo nusipelniusiais Lietuvos treneriais.

Daug metų J. Labutis dirbo su akademinio jaunimo komandomis – „Politechnika“ ir „Atletu“. Viskas, ką dirbo treneris, buvo atliekama nuoširdžiai, panaudojant sukauptas dideles pedagoginio darbo žinias ir patirtį.

FK ,,Jonava" info. ir nuotr.

Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras

Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras Jonavoje įvyko Justo Labučio taurės turnyras ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 25 Aug 2022 11:19:23 +0300
<![CDATA[Artūras Valeika grįžta rungtyniauti pas puikiai pažįstamą Virginijų Šeškų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/arturas-valeika-grizta-rungtyniauti-pas-puikiai-pazistama-virginiju-sesku https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/arturas-valeika-grizta-rungtyniauti-pas-puikiai-pazistama-virginiju-sesku Jonavos „CBet“ priekinę liniją sustiprino komandos vyriausiajam treneriui puikiai pažįstamas veidas – Artūras Valeika. 207 cm ūgio puolėjas pastaruosius penkis sezonus rungtyniavo užsienyje, o praėjusiame sezone gynė Estijos Parnu „Sadam“ klubo spalvas.

Estijos pirmenybėse 37-ių aukštaūgis fiksavo 6,9 taško, 6,7 atkovoto kamuolio bei 12,6 naudingumo balo vidurkius.

Į Lietuvą sugrįžtantis Artūras praeityje yra rungtyniavęs Vilniaus „Lietuvos Ryto“, Klaipėdos „Neptūno“, Panevėžio „Lietkabelio“, Prienų „Labas- GAS“ bei Alytaus ekipose.

„Labai norėjosi grįžti rungtyniauti į Lietuvą, o Jonavos komanda atrodė puikus variantas” – prisijungęs prie Jonavos komandos kalbėjo puolėjas.

A. Valeika tapo penktuoju Jonavos „CBet“ naujoku šią vasarą sustiprinusiu komandą.

Krepšinio klubo Jonavos „CBet“ Komunikacijos skyrius

Artūras Valeika grįžta rungtyniauti pas puikiai pažįstamą Virginijų Šeškų

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 25 Aug 2022 07:38:50 +0300
<![CDATA[Šį vakarą – ketvirtasis Jonavos bėgimo taurės etapas!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/si-vakara-ketvirtasis-jonavos-begimo-taures-etapas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/si-vakara-ketvirtasis-jonavos-begimo-taures-etapas Jau šį rugpjūčio 24 d. vakarą vyks IV Jonavos bėgimo taurės etapas Užusaliuose. 8,4 km trasa bėgikus džiugins gražiais vaizdais bei įspūdingu kraštovaizdžiu.  Visi norintys dalyvauti vis dar galite tai padaryti. Registracija internetu adresu: https://www.lbma.lt/registracija/jonava/ arba šį vakarą nuo 18:30 iki 19:20 val. starto vietoje Tvenkinio gatvėje (Google Maps ieškoti: Wake B1 Užusaliai).  

Organizatoriai  informuoja, jog rugpjūčio 24 dieną, Jonavos bėgimo taurės IV etapas vyks minint Ukrainos Nepriklausomybės dieną, tad į vyksiančias varžybas kviečia atvykti pasipuošus mėlyna/geltona spalvomis - marškinėliais, šortukais ar bet kokiais kitais šių spalvų akcentais. Mintimis ir širdimi būkime kartu su savo broliška Ukrainos tauta!  

JKKSC info. 

Šį vakarą – ketvirtasis Jonavos bėgimo taurės etapas!

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 24 Aug 2022 10:17:36 +0300
<![CDATA[Sezono abonementų prekyba startuos jau kitą savaitę!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sezono-abonementu-prekyba-startuos-jau-kita-savaite https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sezono-abonementu-prekyba-startuos-jau-kita-savaite Rugpjūčio 30 dieną pradedama prekyba Jonavos „CBet“ 2022-2023 m. sezono abonementais. Nuo rudens Jonavos sporto arenoje netrūks aukščiausio lygio krepšinio susitikimų. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai šiemet startuos Europos krepšinio fronte ir Jonavos sporto arenoje priims vieną iš FIBA „Europe Cup“ atrankos turnyrų.

Žiūrovai, įsigiję sezono abonementus, turės teisę stebėti visas FIBA „Europe Cup“ atrankos turnyro rungtynes ir, jei komanda prasibraus į pagrindinio turnyro grupių etapą, visus namų susitikimus. Taip pat abonementų savininkai nepraleis „Betsafe-LKL“ ir KMT reguliaraus sezono bei atkrintamųjų rungtynių.

Abonementus visi norintys galės įsigyti jau kitą antradienį ticketmarket.lt internetinėje svetainėje nuo 9 valandos ryto.

Komandos vadovai tikisi, jog jau netrukus prasidėsiančiame sezone Jonavos komanda ir toliau galės pasigirti turėdama vieną tvirčiausių klubo gerbėjų užnugarių Lietuvoje bei visi kartu sėkmingai patriukšmausime ir Europos turnyruose.

 Jonavos „CBet“ inf. 

Sezono abonementų prekyba startuos jau kitą savaitę!

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 23 Aug 2022 15:46:04 +0300
<![CDATA[Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-vikingai-lenkijoje-sales-futbolo-turnyre-copernicus-cup-iskovojo-sidabro-medalius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-vikingai-lenkijoje-sales-futbolo-turnyre-copernicus-cup-iskovojo-sidabro-medalius Jonavos „Vikingai“ komanda besiruošdama artėjančiam 2022/2023 m. Lietuvos Futsal A lygos čempionatui rugpjūčio 19-21 dienomis dalyvavo Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“. Turnyre be praėjusių metų Lietuvos Futsal A lygios vicečempionų taip pat dalyvavo dvi Lenkijos Futsal Ekstraklasa komandos: turnyro šeimininkai KS Constract Lubawa ir FC Reiter Torun.

Rugpjūčio 19 d. Jonavos „Vikingai“ draugiškose rungtynėse išbandė jėgas su turnyro šeimininkais KS Constract Lubawa ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 2:5.

Rugpjūčio 20-21 dienomis vyko salės futbolo turnyro „Copernicus Cup“ kovos.

Rugpjūčio 20 dieną Jonavos „Vikingai“ susitiko su KS Constract Lubawa komanda ir po itin atkaklios kovos nusileido pajėgiems varžovams rezultatu 3:4.

Rugpjūčio 21 dieną Jonavos „Vikingai“ sužaidė su kita Lenkijos Futsal Ekstraklasa komanda FC Reiter Torun, kurią užtikrintai įveikė rezultatu 7:4 ir turnyre iškovojo sidabro medalius.

Jonavos „Vikingai“ žaidėjas Taras Onufrak tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju įmušęs 5 įvarčius.

Jonavos „Vikingai“ nariai ne tik dalyvavo salės futbolo turnyro „Copernicus Cup“ kovose, bet laisvalaikio metu aplankė Liubavos miesto senamiestį, kuriame yra Šv. Onos ir Šv. Barboros bažnyčios bei gynybinės miesto sienos. Taip pat nuvyko ir aplankė Grunwald apylinkes, kur 1410 metais vyko istorinis Žalgirio mūšis.

Kas mes ?!! Vikingai !!!

Jonavos „Vikingai“ inf. ir nuotr. 

 

Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius

Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius Jonavos „Vikingai“ Lenkijoje salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“ iškovojo sidabro medalius ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 23 Aug 2022 13:24:43 +0300
<![CDATA[Iš Druskininkuose vykusių štangos spaudimo varžybų parvežtas ne vienas medalis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-druskininkuose-vykusiu-stangos-spaudimo-varzybu-parveztas-ne-vienas-medalis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-druskininkuose-vykusiu-stangos-spaudimo-varzybu-parveztas-ne-vienas-medalis Liepos 20 dieną Druskininkuose vyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas, kuriame dalyvavo mūsų miesto sportininkų komanda.

Sportininkai vyrai varžybose spaudė svėrimo metu užfiksuotą savo svorį, o sportininkės moterys- pusę svėrimo metu užfiksuoto savo svorio. Jonaviečiai: Augusta Chlomko, Agnius Stučinskas, Leta Dagilytė, Vitalijus Chlomko atstovavo ,,Aleks atletik" klubą, kurio treneris Aleksandras Žukauskas.

Visi sportininkai lipo ant prizininkų pakylos. Augusta Chlomko iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijoje. Ji iškovojo ir antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų svorio kategorijų jaunių amžiaus grupės sportininkių. Jai tai buvo antrosios štangos spaudimo varžybos.

Merginos tėčiui ir treneriui Vitalijui Chlomko taip pat sekėsi: M1 veteranų kategorijoje iškovota pirma vieta, trečia vieta atviroje (suaugusių) amžiaus grupėje, trečia vieta absoliučioje įskaitoje.

Agnius Stučinskas iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijose, antrą vietą atviroje (suaugusių) amžiaus grupėje ir antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų jaunimo amžiaus grupės sportininkių. Komandinėje įskaitoje sportininkai iškovojo trečios vietos komandinę taurę.

Sveikiname sportininkus ir trenerius!

Sporto klubo info. 

Iš Druskininkuose vykusių štangos spaudimo varžybų parvežtas ne vienas medalis

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 22 Aug 2022 09:36:37 +0300
<![CDATA[Trenerė Simona Skorupskienė: Tai, kas man svarbiausia - fizinio aktyvumo skatinimas yra ir bus mano gyvenimo prasmė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/trenere-simona-skorupskiene-tai-kas-man-svarbiausia-fizinio-aktyvumo-skatinimas-yra-ir-bus-mano-gyvenimo-prasme https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/trenere-simona-skorupskiene-tai-kas-man-svarbiausia-fizinio-aktyvumo-skatinimas-yra-ir-bus-mano-gyvenimo-prasme Biologinis judėjimo poreikis yra genetiškai užkoduotas ir kiekvienas iš mūsų jį atsineša gimdamas. Šis judėjimo poreikis yra būtinas, siekiant optimalaus žmogaus vystymosi, normalaus atskirų kūno dalių, organų, sistemų bei jų funkcijų formavimosi.

Sportas taipogi yra kultūros reiškinys, kurio pagalba galime išreikšti tai, ką mąstome, ką jaučiame, ko norime. Sportas kuria ir skatina optimistinę pasaulėžiūrą, daro svarbią įtaką asmenybės tobulėjimui, plečia intelektualios veiklos horizontus, praturtina dvasinį gyvenimą,
sužadina jausmus, kurie skatina siekti aukštesnių ir kilnesnių gyvenimo tikslų.

Deja, kokybišką judėjimo poreikį gali tenkinti ne visi. Todėl mes, fizinio aktyvumo specialistai, ieškome būdų, kaip šią galimybę plėsti, netgi dovanoti ją kuo daugiau žmonių, ypač vaikų ir jaunuolių. Ši amžiaus grupė priklausoma nuo tėvų galimybių ir sprendimų. Sakykite ką norite, bet treniravimo paslaugos, treniruočių įranga, apranga, sporto klubų abonementai – prabangos prekė. Ji nėra pigi. Sistemingai sportuoti sau leisti gali ne visi. Žinoma, savarankiškai bėgioti, vaikščioti, nieko nekainuoja. Bet aš kalbu apie kryptingą profesionalų trenerių darbą su klientais. Kuomet žinai asmens poreikius, tikslus, sveikatos būklę, pomėgius ir pagal tai formuoji jo sporto rutiną.

Todėl aš nepaprastai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę įgyvendinti Sporto rėmimo fondo dalinai finansuojamą projektą „Vaikų ir jaunimo iki 29 m. fizinio aktyvumo skatinimas Kėdainių ir Jonavos r., ugdant teoriškai ir praktiškai“. Jo įgyvendinimo laikotarpiu organizavome ir įvykdėme 288 nemokamas treniruotes Jonavos ir Kėdainių rajonuose. Rajono gyventojų kultūros, sveikatos ir sporto galimybės smarkiai ribotos dėl gyvenamosios vietos. Savo patirtimi, įgūdžiais ir lavinimu vaikai nutolę nuo mieste gyvenančio jaunimo. Ši situacija kelia liūdesį ir varo į neviltį tiek tėvus, tiek specialistus, kurie supranta šios situacijos būsimą poveikį augančioms kartoms.

Naujausiai atlikti tyrimai rodo, kad padidinus fizinio ugdymo pamokų skaičių iki 3–4 kartų per savaitę, pagerėja ne tik moksleivių sveikata, bet ir mokymosi pažanga. Reguliarus fizinis aktyvumas, fizinė veikla, pratimai – yra viena iš profilaktikos priemonių sveikatos stiprinimui. Reguliarus užsiėmimas fizine veikla gerina medžiagų apykaitą, širdies darbą, mažina antsvorio tikimybę, padeda sumažinti stresą, išvengti laikysenos sutrikimų. Išugdyti fizinio aktyvumo įgūdžiai vaikystėje ir paauglystėje stiprina organizmą, padeda koreguoti sveikatos sutrikimus, yra gera žalingų įpročių prevencija. Susiformavę įpročiai išlieka visam gyvenimui. Visi šie faktoriai yra neatsiejama vaiko augimo ir brendimo dalis, nes jie suteikia sveikatos ir daro stipresniais.
Paauglystės amžiuje labai svarbu komunikacija su bendraamžiais ir pripažinimo poreikiai, kurie formuoja savęs vertinimą. Tinkamai organizuotos fizinio ugdymo pamokos ar neformalus ugdymas mokiniams gali padėti apsisaugoti nuo blogos įtakos, įpratinti turiningai leisti laisvalaikį ir tobulinti bendravimo gebėjimus. Šiuolaikiniame pasaulyje fizinis aktyvumas yra vienas iš svarbiausių faktorių mūsų gyvenime.

Projektą Vaikų ir jaunimo iki 29 m. fizinio aktyvumo skatinimas Kėdainių ir Jonavos r., ugdant teoriškai ir praktiškai (SRF-FAV-2020-1-0148) bendrai finansuotą valstybės Sporto rėmimo fondo įgyvendino UAB Sąmoningo judesio centras.

Vaizdų peržiūra

Nors šio projekto ir visų mano projektų ir pagrindinis tikslas fizinis aktyvumas, jo skatinimas, tačiau man, kaip trenerei, mamai, žmogui svarbiausia ugdyti vertybines nuostatas. Svarbu, kad kiekvienas žmogus savo kūne ir savo aplinkoje jaustųsi saugus, drąsus turėti savo nuomonę, priimant sprendimus. Man svarbu ugdyti pozityvų požiūrį į kitus žmones.

Vaizdų peržiūra

 Sąmoningo judesio centro įkūrėja, Pilates trenerė, projekto trenerė Simona Skorupskienė

Trenerė Simona Skorupskienė: Tai, kas man svarbiausia - fizinio aktyvumo skatinimas yra ir bus mano gyvenimo prasmė

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 19 Aug 2022 09:23:34 +0300
<![CDATA[Į Jonavą atvyksta LKL veteranas Vytautas Šulskis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/i-jonava-atvyksta-lkl-veteranas-vytautas-sulskis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/i-jonava-atvyksta-lkl-veteranas-vytautas-sulskis Jonavos „CBet“ klubas pasiekė susitarimą su 198 cm ūgio puolėju Vytautu Šulskiu.

34 metų puolėjas pradės jau 12-jį sezoną „Betsafe-LKL“ krepšinio lygoje. Per savo karjerą Šulskis pakeitė 6 komandas stipriausioje šalies krepšinio lygoje bei 2015/2016 m. sezone atstovavo tuo metu Virginijaus Šeškaus treniruojamą Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipą.

Pastaruosius 3 sezonus Utenoje praleidęs puolėjas praeitą sezoną „Uniclub Casino-Juventus“ gretose fiksavo 10,2 taško, 3,6 atkovoto kamuolio, 2,6 rezultatyvaus perdavimo bei 11 naudingumo balo vidurkius.

Verta paminėti, jog per savo ilgą karjerą stipriausioje šalies lygoje Vytautas geriausią savo krepšinį žaidė būtent atstovaudamas dabartinio „CBet“ stratego Virginijaus Šeškaus komandą. 2015/2016 metų sezone Šulskis rinko po 13 taškų, sugriebdavo 6,9 atkovoto kamuolio bei fiksuodavo 17,9 naudingumo balo vidurkius.

Vilnietis tapo jau ketvirtuoju Jonavos „CBet“ naujoku šią vasarą.

Jonavos ,,CBet" inf.

Į Jonavą atvyksta LKL veteranas Vytautas Šulskis

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 19 Aug 2022 08:52:14 +0300
<![CDATA[,,Vikingai" dalyvaus Lenkijoje vyksiančiame salės futbolo turnyre]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vikingai-dalyvaus-lenkijoje-vyksianciame-sales-futbolo-turnyre https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vikingai-dalyvaus-lenkijoje-vyksianciame-sales-futbolo-turnyre Jonavos „Vikingai“ komanda besiruošdama artėjančiam 2022/2023 m. Lietuvos Futsal A lygos čempionatui dalyvaus Lenkijoje rugpjūčio 19-21 dienomis vyksiančiame salės futbolo turnyre „Copernicus Cup“. Turnyre be praėjusių metų Lietuvos Futsal A lygios vicečempionų taip pat dalyvaus 2 Lenkijos Futsal Ekstraklasa komandos: turnyro šeimininkai KS Constract Lubawa ir FC Reiter Torun. Reikia paminėti, kad abi Lenkijos Futsal komandos sėkmingai rungtyniavo praėjusių metų Lenkijos Futsal Ekstraklasa čempionate ir iškovojusios atitinkamai 3 bei 6 vietas.

Rugpjūčio 19 d. 20.00 valandą Jonavos „Vikingai“ draugiškose rungtynėse išbandys jėgas su turnyro šeimininkais KS Constract Lubawa, o rugpjūčio 20 ir 21 dienomis jau vyks turnyro „Copernicus Cup“ kovos.

Futsal turnyro „Copernicus Cup“ tvarkaraštis:

Rugpjūčio 20 diena 12.00 val. KS Constract Lubawa – Jonavos „Vikinagai“

Rugpjūčio 21 diena 13.00 val. FC Reiter Torun – Jonavos „Vikinagai“

Kas mes ?!!! Vikingai !!!

,,Vikingų" inf.

,,Vikingai" dalyvaus Lenkijoje vyksiančiame salės futbolo turnyre

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 18 Aug 2022 08:17:43 +0300
<![CDATA[FIBA Europos taurės atranka vyks Jonavoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fiba-europos-tautres-atranka-vyks-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/fiba-europos-tautres-atranka-vyks-jonavoje Paaiškėjo, kur vyks FIBA Europos taurės atrankos turnyrai, o vieno iš jų kovas galėsime stebėti ir Jonavoje.

Jonavos „CBet“ rugsėjo pabaigoje savo namų arenoje priims net 5 klubus iš Europos ir sieks vienintelio bilieto į FIBA Europos taurės pagrindinio turnyro grupių etapą.

Ketvirtfinalis (A): Krajovos SCMU (Rumunija) – Jonavos „CBet“;

Ketvirtfinalis (B): Talino „Kalev/Cramo“ (Estija) – Zagrebo „Cedevita“ jaunimo komanda (Kroatija);

Pusfinalis: Prištinos „Sigal“ (Kosovas) – B ketvirtfinalio nugalėtojai;

Pusfinalis: Kapfenbergo „Bulls“ (Austrija) – A ketvirtfinalio nugalėtojai.

FIBA Europos taurės atrankos kovos vyks rugsėjo 27-30 dienomis.

BC ,,Jonava" inf. ir nuotr.

FIBA Europos taurės atranka vyks Jonavoje

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 17 Aug 2022 20:18:03 +0300
<![CDATA[Edvinas Šeškus ir toliau rungtyniaus Jonavoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/edvinas-seskus-ir-toliau-rungtyniaus-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/edvinas-seskus-ir-toliau-rungtyniaus-jonavoje
Jonavos „CBet“ klubas ir toliau sparčiai komplektuojasi ateinančiam 2023 metų sezonui. Komandoje tikrai liks ir vienas pagrindinių praėjusio sezono žaidėjų – Edvinas Šeškus.

196 cm ūgio, puikiai Jonavoje besijaučiantis, gynėjas prie „CBet“ ekipos prisijungė dar 2020 metų pavasarį ir per kelis sezonus Jonavoje tapo tikru vietos sirgalių numylėtiniu. Prieniškis praėjusiame „Betsafe-LKL“ sezone atstovaudamas Jonavą rinko 11,2 taško, 3,8 atkovoto kamuolio, 3,2 rezultatyvaus perdavimo ir 11,3 naudingumo balo vidurkius.

Sutartį su Jonavos ekipa pratęsęs Edvinas teigė, jog viena iš pagrindinių priežasčių likti Lietuvoje yra rudenį laukiamas šeimos pagausėjimas, o Jonavos „CBet“ ekipoje gynėjas mėgaujasi žaidimu bei galės tai daryti gerai pažįstamoje aplinkoje.

Šeškus tapo antruoju žaidėju pratęsusiu sutartį su Jonavos „CBet“, klubas praėjusią savaitę patvirtino, jog ekipoje taip pat lieka ir Jeffas Garrettas.

Jonavos „CBet“ inf.ir nuotr.

Edvinas Šeškus ir toliau rungtyniaus Jonavoje

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 17 Aug 2022 18:39:18 +0300
<![CDATA[Į Jonavą atvyksta universalus vidurio puolėjas iš Serbijos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/i-jonava-atvyksta-universalus-vidurio-puolejas-is-serbijos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/i-jonava-atvyksta-universalus-vidurio-puolejas-is-serbijos 210 cm ūgio vidurio puolėjas praėjusiame sezone rungtyniavo stipriausioje Vokietijos krepšinio lygoje ir atstovavo „Syntainics MBC“ ekipai, kuri reguliariajame sezone užėmė 16-ją vietą tarp 18 komandų bei išsaugojo teisę rungtyniauti stipriausiame šalies čempionate.

Praėjusiame sezone serbas Goranas Huskičius Veisenfelso ekipoje Vokietijos čempionate rinko 11,2 taško, 5,5 atkovoto kamuolio, 4,5 rezultatyvaus perdavimo bei 17,3 naudingumo balo vidurkius.

30-metis aukštaūgis beveik visą savo karjerą rungtyniavo Ispanijoje, o ilgiausiai, net 5 sezonus, atstovavo San Pablo „Burgos“ ekipai, su kuria 2020 metų sezone triumfavo FIBA „Čempionų lygoje“.

Šią vasarą Goranas tapo trečiuoju naujoku, sustiprinusiu Virginijaus Šeškaus treniruojamą Jonavos „CBet“ ekipą.

Huskičiaus žaidimo epizodai - video reportažė.

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Į Jonavą atvyksta universalus vidurio puolėjas iš Serbijos

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 16 Aug 2022 08:41:33 +0300
<![CDATA[Į Lietuvą sugrįžtantis Dovis Bičkauskis apsivilks Jonavos „CBet“ marškinėlius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/i-lietuva-sugriztantis-dovis-bickauskis-apsivilks-jonavos-c-bet-marskinelius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/i-lietuva-sugriztantis-dovis-bickauskis-apsivilks-jonavos-c-bet-marskinelius Jonavos „CBet“ krepšinio klubas pristato dar vieną naujoką. Virginijaus Šeškaus kariauną papildė Lietuvos krepšinio sirgaliams puikiai pažįstamas veidas – Dovis Bičkauskis.

191 cm gynėjas praėjusį sezoną rungtyniavo Rumunijoje „CSM Oradea“ klube, kuriame lietuvis tapo vietos lygos bronzos medalių laimėtoju. Dovis praėjusiame sezone Rumunijos čempionate fiksavo 8,8 taško, 3,4 rezultatyvaus perdavimo, 2,6 atkovoto kamuolio bei 9,9 naudingumo balo vidurkius.

Prieš išvykdamas į Rumuniją D. Bičkauskis dvejus metus gynė Vilniaus „Ryto“, į kurį 2019 metais persikėlė iš Utenos „Juventus“, garbę. Paskutinįjį sezoną „Betsafe-LKL“ krepšinio lygoje šiaulietis per 20 minučių fiksavo 7,1 taško, 2 atkovotų kamuolių, 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir 8,8 naudingumo balo statistiką.

Dovis Bičkauskis šią savaitę tapo jau trečiuoju žaidėju, pasiekusiu susitarimą su Jonavos „CBet“ ekipa. Jonavos „CBet“ jau anksčiau patvirtino, jog klube lieka J. Garrett‘as ir atvyksta iš Klaipėdos „Neptūno“ paskolintas A. Sidarevičius.

Krepšinio klubo Jonavos „CBet“ info. ir nuotr.

Į Lietuvą sugrįžtantis Dovis Bičkauskis apsivilks Jonavos „CBet“ marškinėlius

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 11 Aug 2022 08:46:42 +0300
<![CDATA[Adomo Sidarevičiaus mintys prisijungus prie Jonavos „CBet“: video reportažas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/adomo-sidareviciaus-mintys-prisijungus-prie-jonavos-c-bet-video-reportazas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/adomo-sidareviciaus-mintys-prisijungus-prie-jonavos-c-bet-video-reportazas Jonavos ,,CBet" paskelbė pirmajį Adomo Sidarevičiaus interviu apie prisijungimą prie komandos. Kviečiame žiūrėti video reportažą. 

Adomo Sidarevičiaus mintys prisijungus prie Jonavos „CBet“: video reportažas

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 10 Aug 2022 10:00:11 +0300
<![CDATA[Adomas Sidarevičius rungtyniaus Jonavoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/adomas-sidarevicius-rungtyniaus-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/adomas-sidarevicius-rungtyniaus-jonavoje Jonavos „CBet“ krepšinio klubas nuomos pagrindais įsigijo Klaipėdos „Neptūnui“ priklausantį gynėją A. Sidarevičių. Antrasis komandos naujokas Jonavoje rungtyniaus iki ateinančio sezono pabaigos.

2021-ųjų metų sezono geriausias Nacionalinės krepšinio lygos jaunasis krepšininkas dar tais pačiais metais gavo progą debiutuoti stipriausioje šalies krepšinio lygoje. Pernai „Betsafe-LKL“ pirmenybėse jis fiksavo 2,1 taško, 0,8 rezultatyvaus perdavimo, 0,6 atkovoto kamuolio ir 0,4 naudingumo balo rodiklius.

188 cm kaunietis tikisi, jog Jonavoje pavyks žengti didelį žingsnį į priekį savo karjeroje ir Virginijaus Šeškaus komandoje išsikovoti daugiau minučių.

„Džiaugiuosi prisijungęs prie komandos, sunkiai dirbsiu ir stengsiuosi išsikovoti daugiau minučių.“ – prisijungęs prie Jonavos „CBet“ kalbėjo gynėjas.

Adomas yra puikiai pažįstamas ir Jonavos trenerių štabui. Vasaromis jis individualiai sportuodavo su Pauliumi Malašausku, o vyriausias komandos treneris išskyrė gynėjo kovingumą bei gebėjimą valdyti komandą.

Jonavos ,,CBet" nuotr. ir info.

Adomas Sidarevičius rungtyniaus Jonavoje

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 09 Aug 2022 16:32:09 +0300
<![CDATA[Įspūdingas kovingumas susitikimo pabaigoje padėjo parsivežti tašką]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ispudingas-kovingumas-susitikimo-pabaigoje-padejo-parsivezti-taska https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ispudingas-kovingumas-susitikimo-pabaigoje-padejo-parsivezti-taska 21 "Optibet-A lygos" turo rungtynėse Telšiuose, jonaviečiai įspūdingai sugrįžo į rungtynes ir parsivežė antrąjį tašką šiame sezone.

"FK Jonava" atstovams susitikimo pradžia nesusiklostė itin sėkmingai ir 28 minutę turėjo dviejų įvarčių deficitą. 

Labai sėkmingai rungtynes pradėję šeimininkai įgyjus dviejų įvarčių pranašumą šiek tiek atidavę iniciatyvą Petro Kushlyk auklėtiniams. 

76 minutę komandos naujokas A. Rachenko sušvelnino skirtumą iki 2:1. 

O susitikimo herojumi tapo pirmąjį savo įvartį stipriausioje šalies lygoje pelnęs argentinietis J. Jorrin, po kurio įvarčio rezultatas degė 2:2.

Rezultatas iki susitikimo pabaigos liko nepakitęs ir "FK Jonava" iš Telšių grįžo su antruoju tašku šiame sezone. 

FK ,,Jonava" info.

Įspūdingas kovingumas susitikimo pabaigoje padėjo parsivežti tašką

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 08 Aug 2022 10:54:49 +0300
<![CDATA[Skrajojantis Jeffery Garrett Jr. lieka Jonavoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/skrajojantis-jeffery-garrett-jr-lieka-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/skrajojantis-jeffery-garrett-jr-lieka-jonavoje Jonavos „CBet“ krepšinio klubas patvirtino pasiekęs bendrą susitarimą kitam sezonui su pavasarį į komandą atvykusiu puolėju J. Garrett Jr.

Amerikietis komandą papildė kovo pabaigoje ir per 10 susitikimų stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje rinko po 12,9 taško, 8,8 atkovoto kamuolio, 2,2 perimto kamuolio bei 19,4 naudingumo balo vidurkius.

Efektingai rungtyniaujantis puolėjas pavasarį per trumpą laiką puikiai įsitraukė į komandą, sulaukė daug komplimentų iš vyriausiojo komandos trenerio Virginijaus Šeškaus bei komandos draugų, taip pat spėjo užsitarnauti ir vietos gerbėjų bei krepšinio specialistų simpatijas.

Kaip vieną pagrindinių motyvų pasilikti Jonavoje 200 cm skrajūnas įvardijo tai, jog Jonavoje jautėsi lyg namuose, be to, šiemet klubas varžysis FIBA „Europe Cup“ turnyre, kuriame Garrett‘as jau yra rungtyniavęs su Kijevo „Basket“ ekipa.

Jeffery Garrett Jr. tapo pirmuoju žaidėju, pasirašiusiu sutartį su Jonavos „CBet“ ekipa ateinančiam sezonui.

Krepšinio klubu Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Skrajojantis Jeffery Garrett Jr. lieka Jonavoje

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 08 Aug 2022 09:52:31 +0300
<![CDATA[Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras, skirtas Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-septintasis-tradicinis-teniso-turnyras-skirtas-jonavos-garbes-piliecio-jono-sirvydzio-taurei-laimeti https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-septintasis-tradicinis-teniso-turnyras-skirtas-jonavos-garbes-piliecio-jono-sirvydzio-taurei-laimeti Rugpjūčio 1-5 d. Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti, kurio prizinis fondas - 500 eurų.

Varžybose dalyvavo 8 šios sporto šakos entuziastai-achemiečiai. Turnyrą laimėjo Valdas Lukšas. Finale Valdas įveikė Andrių Kupčiūną rezultatu: 6:0/ 4:1(dėl traumos Andrius nebaigė varžybų).

Trečioji vieta atiteko Sigitui Liutkui, kuris mažajame finale palaužė Dainių Šlepetį 6:2/6:2.

Penktąją vietą laimėjo Arūnas Antanavičius, įveikęs Danguolę Jakimavičiūtę 6:0/6:2.

Į turnyrą negalėjęs atvykti taurės ir prizinio fondo steigėjas Jonas Sirvydis laimėtojus pasveikino telefonu ir perdavė kuo geriausius linkėjimus šių finalinių varžybų dalyviams.

Sporto klubo ,,Achespo" inf. 

Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras, skirtas Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti

Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras, skirtas Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras, skirtas Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras, skirtas Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras, skirtas Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti Jonavoje vyko septintasis tradicinis teniso turnyras, skirtas Jonavos garbės piliečio Jono Sirvydžio taurei laimėti ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 08 Aug 2022 09:33:08 +0300
<![CDATA[Jonavos krepšinio klubas tęsia bendradarbiavimą su "CBet"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsinio-klubas-tesia-bendradarbiavima-su-c-bet https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsinio-klubas-tesia-bendradarbiavima-su-c-bet Jonavos komandos vadovas Vaidas Vaškevičius pasidžiaugė ir patvirtino, jog ateinančiame 2022/2023 metų Lietuvos krepšinio lygos sezone klubo generalinis partneris nesikeis. Juo jau trečius metus bus „CBet“ prekės ženklas, ypač prisidedantis prie sparčiai gerėjančių jonaviečių rezultatų bei krepšinio vystymo regione.

„Džiaugiamės dėl praėjusiame sezone klubo pasiektų rezultatų, nuostabių Jonavos miesto sirgalių palaikymo kultūros ir augančio organizacijos profesionalumo. Šiemet tikslų kartelė kyla dar aukščiau ir tikime, kad klubas pasieks puikius rezultatus“, – sakė Jonavos klubo perspektyvomis tikintis „CBet“ marketingo vadovas Evaldas Magelinskas.

Virginijaus Šeškaus bei „CBet“ era Jonavoje tęsiasi: klubas per kelis sezonus ne tik pasiekė istorines pergales, tačiau ir neprarado noro augti. Pernai stipriausioje šalies krepšinio lygoje debiutavę jonaviečiai žengs pirmuosius žingsnius tarptautiniuose turnyruose ir šiemet rugsėjo pabaigoje bandys įveikti FIBA „Europe Cup“ atranką.

Jonavos klubo prezidentas džiaugėsi, jog ilgalaikis bendradarbiavimas su „CBet“ organizacija labai prisideda prie komandos stabilios finansinės padėties, padeda vystyti įvairius projektus už aikštelės ribų ir jau trečius metus veda į priekį.

,,CBet" info. ir nuotr.

Jonavos krepšinio klubas tęsia bendradarbiavimą su "CBet"

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 04 Aug 2022 08:58:01 +0300
<![CDATA[Sunkiomis oro sąlygomis pasižymėjusiame susitikime jonaviečiai nusileido lygos lyderiams]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sunkiomis-oro-salygomis-pasizymejusiame-susitikime-jonavieciai-nusileido-lygos-lyderiams https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sunkiomis-oro-salygomis-pasizymejusiame-susitikime-jonavieciai-nusileido-lygos-lyderiams Sekmadienio pavakarę Jonavos centriniame sezone ketvirtą kartą šį sezoną susikirto "Hegelmann" ir "Jonavos" futbolininkų kėliai.

Susitikimo pradžia šeimininkams nebuvo itin sėkminga ir 10 minutę pasižymėjo kauniečių atstovas Mantas Fridrikas. 

Komunikacijos prie standartinės padeties pristigę Petro Kushlyk auklėtiniai dar pirmajame kėlinyje pajuto, jog gali kibti į atlapus šį sezoną puikiai rungtyniaujantiems A. Skerlos auklėtiniams. 

Antroje susitikimo dalyje savąsias progas švaistę jonaviečiai nesugebėjo išlyginti rezultato, tačiau ir gynyboje atrodė kur kas solidžiau. 

Komandos žaidimas parodytas antroje susitikimo dalyje suteikia daugiau optimizo prieš laukiančias "Optibet-A lygos" rungtynes Telšiuose.

Rungtynės baigėsi rezsultatu 0:1 Kauno raj, "Hegelmann" naudai.

FK ,,Jonava" info. 

Sunkiomis oro sąlygomis pasižymėjusiame susitikime jonaviečiai nusileido lygos lyderiams

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 01 Aug 2022 11:08:20 +0300
<![CDATA[Jonavos „CBet“ trenerių štabą papildė Virginijus Sirvydis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-treneriu-staba-papilde-virginijus-sirvydis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-treneriu-staba-papilde-virginijus-sirvydis Prie jonaviečių komandos trenerių štabo prisijungė pirmasis naujas veidas – Virgijnijus Sirvydis.

48-ių metų Jonavoje augęs specialistas ateinančiame sezone talkins Virginijui Šeškui. Puikiai krepšinio bendruomenei žinomi bendravardžiai Lietuvos krepšinio lygoje per savo karjerą kartu dar nesidarbavo ir su nekantrumu laukia iššūkių pilno sezono.

„Nebuvo sudėtinga priimti šį sprendimą, nes tai mano gimtasis miestas, pažystami žmonės ir Jonavoje pradėjau savo krepšininko karjerą nuo pat vaikystės, labai malonu grįžti namo.“ – LKL legenda argumentavo pasirinkimą dirbti Jonavos komandoje.

2012 metais trenerio karjerą pradėjęs strategas per savo karjerą darbavosi: Vilniaus „Sakalų“, Utenos „Juventus“, Kėdainių „Nevėžio“, „Palangos“, Šakių „Vyčio“, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipose.

1993 metais savo karjerą pradėjęs legendinis LKL krepšininkas vis dar yra septintoje vietoje visų laikų rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše ir artimiausiu metu nepanašu, jog kuris nors dabar rungtyniaujantis krepšininkas jį iš šios pozicijos galėtų išstumti.

Jonavos "CBet" inf.

Jonavos „CBet“ trenerių štabą papildė Virginijus Sirvydis

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 29 Jul 2022 16:46:06 +0300
<![CDATA["Jonavos bėgimo taurė 2022" III etapas, Batėgala (rezultatai)]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-begimo-taure-2022-iii-etapas-bategala-rezultatai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-begimo-taure-2022-iii-etapas-bategala-rezultatai Liepos 27 dieną įvyko jau trečiasis "Jonavos bėgimo taurė 2022" etapas, kuriame varžėsi 86 dalyviai įvairaus amžiaus grupėse. Šiame etape bėgikai turėjo galimybę išmėginti iššūkių nestokojusią Batėgalos trasą, kurią sudarė 6,1 km.

Greičiausi vyrai:

 1. Ignas Vanagas - (Kaunas) - 20:43
 2. Jonas Stankevičius - Run for son (Kaunas) - 21:22
 3. Donatas Kojala - (Vilnius) - 22:13

Greičiausios moterys:

 1. Vilmantė Stašauskaitė - Maratonas - 24:07
 2. Gintarė Gečienė - (Klaipėda-Zarasai) - 24:28
 3. Eglė Galimovienė - Bėgimo klubas - 27:38

 

Sekantis etapas vyks rugpjūčio  24 dieną.

 

Rezultatai:

https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=270

Fotogalerija:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=JKKSC&set=a.4982589785200786

JKKSC inf.

"Jonavos bėgimo taurė 2022" III etapas, Batėgala (rezultatai)

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 28 Jul 2022 15:21:29 +0300
<![CDATA[Prasidėjo 2022 m. Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasidejo-2022-m-jonavos-pradedanciuju-papludimio-tinklinio-varzybos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prasidejo-2022-m-jonavos-pradedanciuju-papludimio-tinklinio-varzybos Jonavos sporto centras organizuoja 2022 metų Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybas, kurios yra skirtos populiarinti paplūdimio tinklinio sporto šaką ir tuo pačiu sudaryti sąlygas pradedantiesiems tinklininkams varžytis tarpusavyje ir išsiaiškinti geriausius sportininkus. 

Liepos 25-ą dieną įvyko Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybų I-as etapas, kuriame varžėsi net 12 komandų. Po įtemptų kovų paaiškėjo I-o etapo prizininkai: 

I vieta - AV (Vilius Barčius ir Adomas Jasionis) 

II vieta - A2 (Algirdas Liutkevičius ir Lukas Bilevičius) 

III vieta - Chebrovėžis (Justinas Gužys ir Paulius Šlepikas) 

 

Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybų II-as etapas bus vykdomas rugpjūčio 10 dieną. Varžybose gali dalyvauti visi Jonavos rajone deklaruoti arba gyvenantys asmenys, nedalyvaujantys 2022 metų Jonavos paplūdimio tinklinio pirmenybėse.  

JKKSC inf.

 

Prasidėjo 2022 m. Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybos

Prasidėjo 2022 m. Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybos Prasidėjo 2022 m. Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybos Prasidėjo 2022 m. Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybos Prasidėjo 2022 m. Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybos Prasidėjo 2022 m. Jonavos pradedančiųjų paplūdimio tinklinio varžybos ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 26 Jul 2022 10:21:37 +0300
<![CDATA[Jonaviečiai stipriausioje šalies lygoje lieka be pergalių]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-stipriausioje-salies-lygoje-lieka-be-pergaliu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-stipriausioje-salies-lygoje-lieka-be-pergaliu Šeštadienio vakarą triukšmingai palaikomi Petro Kushlyk auklėtiniai pripažino svečių iš Šiaulių pranašumą.

Rungtynėse netrūko nei įvarčių, nei emocijų. Rungtynėse buvo parodytos 6 geltonos kortelės, o "FK Jonava" treneris asistentas R. Čepkauskas buvo išvytas nuo atsarginių suolelio jau pirmojo kėlinio pradžioje. 

Pirmąjį susitikimo įvartį svečiai pelnė pirmojo kėlinio pridėto laiko metu, kuomet nuo 11 m. atžymos pasižymėjo ukrainietis O. Schebetun. 

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 0:1 FA "Šiauliai" naudai.

Antrajame kėlinyje 68 minutę svečių pranašumą padvigubino D. Romanovskij. Tačiau jonaviečiai nenuleido rankų ir vos už 5 minučių atsakė nuostabaus grožio įvarčiu, kai nuo virpsto pasižymėjo Juozas Lubas.

Vietos futbolininkai dar turėjo savųjų progų pasižymėti ir išlyginti rezultatą, bet visos viltys pasiekti teigiamą rezultatą subliuško po dar vieno D. Romanovskij įvarčio. 

Efektingos rungtynės baigėsi rezultatu 1:3 svečių iš saulės miesto naudai.

FK ,,Jonava" inf.

Jonaviečiai stipriausioje šalies lygoje lieka be pergalių

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 25 Jul 2022 08:56:28 +0300
<![CDATA[Atkakliame ir karštame Jonavos triatlone triumfavo G. Pajėda ir profesionalė iš Belgijos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atkakliame-ir-karstame-jonavos-triatlone-triumfavo-g-pajeda-ir-profesionale-is-belgijos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/atkakliame-ir-karstame-jonavos-triatlone-triumfavo-g-pajeda-ir-profesionale-is-belgijos Šeštadienį Jonavoje vyko didelė sporto fiesta. Šimtai sportininkų nepabūgo karščio ir plaukė, važiavo dviračiais ir bėgo Jonavos gatvėmis – čia surengtas IV Lietuvos triatlono taurės (LTT) etapas – Jonavos triatlonas. 

Jau septintą kartą šiame vidurio Lietuvos mieste triatlonininkai varžėsi įvairiausiose distancijose ir dovanojo teigiamas emocijas ne tik sau, bet ir žiūrovams. 

Olimpinėje distancijoje, kurioje sportininkams teko plaukti 1500 m, važiuoti dviračiu 40 km bei nubėgti 10 km, nugalėjo Gediminas Pajėda (BTT). Jo laikas – 2 val. 6 min. 40,3 sek. 

„Jaučiuosi gerai, netikėta pergalė. Pats prastai jaučiausi visą savaitę, todėl vietoj pasiruošimo buvo neplanuotas poilsis. Daviau sau pažadą, kad jeigu bus blogai, tai pasitrauksiu iš lenktynių. Kai važiuoju pirmas, jaučiuosi geriau, kovoji tik su savimi. Taip neperspausdamas ir atbėgau į finišą pirmas“, - kalbėjo G. Pajėda. 

Jis Jonavoje triumfavo pirmą kartą. Sportininkas džiaugėsi, kad plaukimui vanduo buvo kone idealios temperatūros. G. Pajėda taip pat įvertino ir garsųjį Jonavos kalnelį. 

„Man tai nebuvo didelis iššūkis, nes čia yra sunkus, bet vienintelis rimtas pakilimas. Kitur, kur yra daugiau pakilimų ir nusileidimų, man yra sunkiau. Čia sukandi dantis, įbėgi į kalną ir tada jau lengviau“, - pabrėžė G. Pajėda. 

Nedaug nuo jo atsiliko Vytas Vasilevičius („TRItonas“, 2:07.39,9). Trečias liko dviejų prieš tai buvusių etapų nugalėtojas Tomas Burbulis (Trakų triatlono būrelis, 2:07.52,2). 

Tarp moterų triumfavo pajėgi atletė iš Belgijos Ines Mommen (BTC). Ji finišavo per 2 val. 24 min. 31,2 sek. 

„Lenktynės buvo puikios. Nebuvo lengva, bet antrą vietą aplenkiau beveik 10 min., todėl esu patenkinta. Gerai, kad mūsų startas buvo gana anksti, todėl pats karštis buvo tik vėliau. Pati varžybų trasa buvo gana sudėtinga, bet man paliko įspūdį. Plaukimo distancija man taip pat patiko“, - sakė I. Mommen.  

Antrąją vietą užėmė Viktorija Kalvelytė (Kauno triatlono klubas, 2:34.01,7), trečiąją – Eglė Ragaišytė („HighPeaks Lietuva“, 2:37.28.2). 

Dvigubai trumpesnėje sprinto distancijoje nugalėjo Titas Pumputis (Marijampolės triatlono draugija, 1:04.38,8), aplenkęs Martyną Laurušką („Team Ignitis“, 1:05.42,9) ir Vitalijų Petrulį („S-Sportas“, 1:09.38,7). 

Moterų prizininkėmis tapo Orinta Mauraitė (Marijampolės triatlono draugija, 1:20.04,3), Rūta Juškevičiūtė („TRItonas“, 1:20.21,9) ir Skaistė Stanevičiūtė („HighPeaks Lietuva“, 1:24.38,1). 

„Open-Pro“ grupėje nugalėtojais tapo Ignas Norvilas ir Jomilė Pribušauskaitė. Paprasčiausioje „Tri-Fun“ distancijoje greičiausi buvo Aurimas Gudaitis ir Lina Vasiljevienė. 

Sportininkai Jonavoje taip pat varžėsi olimpinės ir sprinto distancijų estafetėse, vyko ir vaikų triatlono rungtis. 

Bendroje LTT įskaitoje po keturių etapų olimpinėje distancijoje pirmauja T. Burbulis (3947 tšk.). Antras yra G. Pajėda (3905 tšk.), trečias – Lukas Kudapčenka (3737 tšk.). 

Tarp moterų pirma yra Eglė Ragaišytė (2913 tšk.), antra – Elena Šimaitienė (2750 tšk.), trečia – V. Kalvelytė (2368 tšk.). 

R. Lukoševičiaus foto

Atkakliame ir karštame Jonavos triatlone triumfavo G. Pajėda ir profesionalė iš Belgijos

Atkakliame ir karštame Jonavos triatlone triumfavo G. Pajėda ir profesionalė iš Belgijos Atkakliame ir karštame Jonavos triatlone triumfavo G. Pajėda ir profesionalė iš Belgijos Atkakliame ir karštame Jonavos triatlone triumfavo G. Pajėda ir profesionalė iš Belgijos Atkakliame ir karštame Jonavos triatlone triumfavo G. Pajėda ir profesionalė iš Belgijos Atkakliame ir karštame Jonavos triatlone triumfavo G. Pajėda ir profesionalė iš Belgijos Atkakliame ir karštame Jonavos triatlone triumfavo G. Pajėda ir profesionalė iš Belgijos ]]>
jonavoszinios.lt Sun, 24 Jul 2022 20:10:59 +0300