Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[Rungtynės nudažiusios rūbinę ryškiausiomis spalvomis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rungtynes-nudaziusios-rubine-ryskiausiomis-spalvomis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rungtynes-nudaziusios-rubine-ryskiausiomis-spalvomis Pirmadienio rungtynės Klaipėdoje daugeliui galėjo pasirodyti kaip eilinės 17-ojo „Betsafe-LKL“ turo rungtynės tarp „Neptūno“ ir „CBet“ komandų, tačiau jonaviečiams šis susitikimas reiškė kur kas daugiau nei vietos krepšininkams.

Iki šio susitikimo Jonavos krepšininkai sausio mėnesį buvo pralaimėję visus 4 susitikimus prieš mūsų šalyje tris lyderiaujančias ekipas: „Žalgirį“, „Rytą“ ir „Lietkabelį“. Nuotaikos komandoje buvo darbinės, o tokio emocinio proveržio, koks įvyko Švyturio arenoje, buvo sunku tikėtis.

Komanda šio sezono eigoje jau buvo susidūrusi su ne viena problema ir, atrodo, jau niekas pačių jonaviečių daugiau nustebinti negalėjo. Kelias dienas prieš rungtynes sunegalavo treneris Virginijus Šeškus, bet visa komanda tikėjosi, jog strategas pasijus geriau ir prisijungs prie komandos prieš rungtynes su „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynais klaipėdiečiais. Taip nenutiko ir šį sezoną kaip individualių įgūdžių treneris pradėjęs Paulius Malašauskas debiutavo kaip vyriausiasis treneris ne prieš bet ką, o prieš buvusį Lietuvos rinktinės trenerį Dainių Adomaitį.

Apie pirmadienio rungtynių emocinį proveržį pakalbinome pastaruoju metu nesulaikomai rungtyniaujantį Emmanuel‘į Lecomte ir po ligos į rikiuotę sugrįžusį Edviną Šeškų.

- Šiandien buvo begalės priežasčių iškovoti pergalę: traumuoti žaidėjai, V. Šeškaus nebuvimas su komanda, Pauliaus pirmosios rungtynės, kapitono gimtadienis. Kas iškovojus pergalę jus džiugina labiausiai?

 „Prieš rungtynes gavau asmeninį impulsą rungtyniauti dar geriau, Laimio gimtadienis, Pauliaus debiutas, pirmosiomis minutėmis patirta Kahlil‘o trauma. Viskas taip susidėjo ir tada toks energijos gūsis atėjo ir buvo taip gera vėl rungtyniauti“, - vis dar užsivedęs šnekėjo Edvinas.

„Mes buvome labai laimingi iškovoję šią pergalę, nes mums trūko labai daug žmonių pradedant žaidėjais, užbaigiant treneriu. Suprantama, Kahlil‘o trauma rungtynių pradžioje irgi prisidėjo, bet, manau, kad aš labiausiai džiaugiausi dėl trenerio Pauliaus, nes tai jam buvo nepavydėtinos sąlygos debiutui. Jis buvo vienintelis treneris ir neturėjo asistentų, tačiau sugebėjo prisitaikyti ir pergalė tikrai skirta jam!” – pridėjo 29 naudingumo balus surinkęs gynėjas.

 - Trečiame ketvirtyje atrodė, jog komanda šiek tiek buvo sustojusi dėl pasikeitusios „Neptūno“ gynybos. Kaip patys tuo metu jautėtės aikštelėje?

 „ Kažkaip labai gerai Manu sužaidė tą kėlinį, nes jie buvo atsistoję ir zona, ir keitėsi, bet mes kažkaip labai gerai prisitaikėme, nepasimetėme prie visų jų gynybų ir Lecomte mus patraukė į priekį svarbiausiu metu“, – užtikrintai kalbėjo Šeškus.

„Aš visada kartojuosi, kad komandoje ne tik aš esu agresyvus, bet, kai visa komanda žaidžia aštriai, mes atrodome žymiai geriau. Visi turi savo roles, vieni užtikrintai atakuoja iš toli, kiti žaidėjai grumiasi arčiau krepšio ar veržiasi link jo ir, kai mes šitaip užtikrintai rungtyniaujame, jokia komanda mūsų nesustabdys. Kaip treneris rungtynių metu ir sakė, mums nėra didelio skirtumo ar „Neptūnas“ ginasi zona, ar asmenine gynyba, jeigu mes gerai dalinamės kamuoliu visada susikursime gerus metimus“, – pridėjo belgas.

- Tai buvo pirmoji pergalė prieš Klaipėdos „Neptūną“. Kiek emociškai ji svarbi?

 „Mes tiesiog sužaidėme taip kaip galime ir pamatėme, jog tai galime daryti nepavydėtinomis sąlygomis, neturėdami trenerio, kažkam iškritus iš rikiuotes. Bet aš asmeniškai manau, kad smagiausia dėl visų mūsų fanų, kurie žiūrėjo rungtynes ir savaitę pradėjo puikiai“, – laimingas buvo Edvinas.

„Manau, šios rungtynės parodė, kad žaisdami savo žaidimą galime įveikti visus. Šiandien taip pat kapitono gimtadienis ir jis mums visiems pastatė vakarienę. Manau, jog tai buvo puiki diena tiek Laimonui, tiek visai komandai, kuriai labai reikėjo tokių rungtynių emociškai“, – užbaigė įžaidėjas.

Jonaviečiai smagiai atšventė pergalę Klaipėdoje išmaudydami trenerį Paulių, skanaudami kapitono pastatytą vakarienę, tai buvo vakaras, kurio labai reikėjo visiems klubo nariams. Tokios rungtynės gali duoti labai gerą emocinį impulsą kovojant dėl kuo aukštesnės vietos reguliariajame „Betsafe-LKL“ sezone!

Tai buvo paskutinės rungtynės sausio mėnesį. Sekančias rungtynes „CBet“ krepšininkai žais tik vasario 5-ąją Kėdainiuose su vietos „Nevėžio-OPTIBET“ krepšininkais.

Vienintelė galimybė vasario mėnesį pamatyti Jonavos „CBet“  rungtyniaujančią namuose bus vasario 12 d. rungtynėse su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“.

,,CBet" inf. 

Rungtynės nudažiusios rūbinę ryškiausiomis spalvomis

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 27 Jan 2022 11:23:44 +0200
<![CDATA[Nugalėtojas paaiškės po papildomų rungtynių]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nugaletojas-paaiskes-po-papildomu-rungtyniu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/nugaletojas-paaiskes-po-papildomu-rungtyniu Praėjusį sekmadienį sporto arenoje vyko trys mačai, kurie ir sudėliojo komandoms vietas turnyrinėje lentelėje. Nieko nelemiančiose rungtynėse penktąją vietą užsitikrino „Vetrolita-ISG“, kuri po permainingos kovos 6:5 įveikė „Jonava 16“ ekipą. Nugalėtojams net keturis įvarčius pelnė Matas Legačinskas, po vieną – Gediminas Perednis ir Deividas Kulakauskas. Tuo tarpu pralaimėjusiųjų gretose po du kartus pasižymėjo Deividas Vaidilas ir Ignas Naimovičius, kartą- Gytis Smaižys.

Kiti du mačai lėmė šio sezono nugalėtoją ir prizininkus. „Tiki Taka“ komanda buvo arti nugalėtojų vardų, nes patys pirmiausia žengė žingsnį, kai įveikė varžovus. Pastarieji be didesnio vargo 5:2 įveikė „Jonava 17“ ekipą, kuriai ir atiteko trečioji vietą. „Tiki Taka“ gretose du kartus pasižymėjo Lukas Čepkauskas, po sykį prie pergalės prisidėjo Saulius Čepkauskas, Deividas Skaržauskas ir Dominykas Daunoravičius.

Atrodė, kad jiems pergalė pirmenybėse ranka pasiekiama, nes artimiausi varžovai „Klevas“ mačo eigoje atsiliko 2:3 nuo „Vikingai Legendos“ komandos. Visgi, „Klevo“ senjorai Deniso Šichranovo vedami ne tik atstatė pusiausvyrą, bet ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 7:3. Nugalėtojas d. Šichranovas pelnė net 5 įvarčius, du pridėjo Darius Regelskis. Varžovams po įvartį įmušė Eisvinas Utyra, Aurimas Mockus ir Arnas Čekanavičius.

Būtent po šio mačo ir paaiškėjo, kad pirmos dvi komandos surinko po lygiai taškų, todėl nugalėtojams išaiškinti prireiks lemiamo papildomo šių komandų susitikimo.

Galutinė salės futbolo pirmenybių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

 1. “Tiki Taka“                 6 5   0   1  38-14   15
 2. “Klevas“                    6 5   0   1  34-18   15
 3. “Jonava 17“              6 4   0   2  40-13   12
 4. “Vikingai Legendos“ 6 3   0   3   32-29    9
 5. “Vetrolita-ISG“          6 2   0   4   23-32    6
 6. “Jonava 16“              6 1   0   5   23-36    3
 7. “Jonava 15“              6 1   0   5   17-65    3

Per 21 sužaistas rungtynes pelnytas 207 įvarčiai (vidutiniškai pelnyta po 9,86 įvarčio per rungtynes)

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja:          

Saulius Čepkauskas („Tiki Taka“)                 11

Matas Legačinskas (“Vetrolita-ISG”)            11

Aurimas Mockus („Vikingai-Legendos“)         9

Džiugas Šlušnys („Jonava 17“)                      9

Denisas Šichranovas („Klevas“)                     8

Edvinas Semionovas („Jonava 17“)               7

Oskaras Chaneckas („Jonava 16“)                7

Dominykas Daunoravičius (“Tiki Taka”)          7 

Po susitikimų vyko ir dalis apdovanojimų. Geriausiais komandose buvo apdovanoti: Edgaras Drozd („Jonava 15“), Ignas Naimovičius („Jonava 16“), Rokas Takarevičius („Vetrolita-ISG“), Arnas Čekanavičius („Vetrolita-ISG“), Džiugas Šlušnys („Jonava 17“).  Geriausiu pirmenybių vartininku pripažintas „Klevo“ ekipos vartų sargas Irmantas Kovalenko.

Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko Sauliui Čepkauskui („Tiki Taka“), kuris su M. Legačinsku iš „Vetrolitos-ISG“ pelnė po 11 įvarčių, bet pirmasis jų daugiau pelnė į aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje užėmusių komandų vartus.

Pirmenybėse liko vienerios papildomos rungtynės nugalėtojui išaiškinti. Sausio 29 d., šeštadienį, Jonavos sporto arenoje dėl nugalėtojo vardo susitiks „Tiki Taka“ ir „Klevas“. Rungtynių pradžia 19.00 val.

Organizatorių inf. 

 

 

         

Nugalėtojas paaiškės po papildomų rungtynių

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 26 Jan 2022 09:31:57 +0200
<![CDATA[Visi Lietuvos moterų tinklinio klubai iš Latvijos bei Estijos parsivežė pergales]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/visi-lietuvos-moteru-tinklinio-klubai-is-latvijos-bei-estijos-parsiveze-pergales https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/visi-lietuvos-moteru-tinklinio-klubai-is-latvijos-bei-estijos-parsiveze-pergales Savaitgalis sėkmingai susiklostė Baltijos moterų tinklinio lygoje rungtyniaujančioms Lietuvos komandoms. 


Keturis taškus per dvi dienas iškovojo Jonavos „Aušrinė-KKSC“, o savo vienintelius mačus laimėjo Kauno „Kaunas-VDU“ ir Alytaus „Prekyba-Parama“.


Turnyro lyderės „Kauno-VDU“ tinklininkės išvykoje 3-1 (20:25, 25:10, 25:21, 25:23) įveikė Rygos RVS-LU (Latvija) ekipą.


Kaunietės pralaimėjo pirmą setą ir tada supykusios tiesiog triuškino varžoves antrajame. Kituose setuose vyko atkakli kova, bet Kauno klubas žaidė tiksliau ir iškovojo pergalę.


Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė sesės – Viltė Bogdanovič pelnė 21 tašką, o Eglė Makauskaitė pridėjo 14. Po 12 taškų surinko Ugnė Lokytė bei Vaiva Valionytė, 11 – Gabija Kasperavičiūtė.


„Pirmajame sete žaidimas klostėsi sunkiai. Tą matėme tiek mes, tiek treneriai. Darėme daug klaidų. Dėl to antrajame sete stengėmės sumažinti savo pačių klaidų skaičių ir pagerinti žaidimo kokybę – paįvairinti puolimą, apsunkinti padavimą. Buvo geras komandinis darbas, didesnė koncentracija ir įvairesnis žaidimas – tai gal ir buvo pranašumai, kurie lėmė pergalę“, - mintimis dalinosi „Kauno-VDU“ žaidėja E. Makauskaitė.


Jonavos „Aušrinės-KKSC“ klubas penktadienį svečiuose po dramatiškos kovos 2-3 (21:25, 25:23, 16:25, 25:21, 13:15) nusileido tai pačiai Rygos RVS-LU ekipai.


Jonavos komandai 21 tašką pelnė Jekaterina Kovalskaja, 19 – Danielė Kvedaraitė, 12 – Greta Mikoliūnaitė, 11 – Emilija Želvytė.


Šeštadienį „Aušrinė-KKSC“ atsitiesė ir 3-1 (22:25, 25:15, 25:21, 29:27) pranoko Rygos RSU-MVS (Latvija) klubą. Šiame mače po 18 taškų surinko J. Kovalskaja ir D. Kvedaraitė, 11 – Simona Vaičiukynaitė, 9 – G. Mikoliūnaitė.


„Penktadienio rungtynėse atidavėme visas jėgas ir, deja, bet pralaimėjome. Į šeštadienio rungtynes atėjo pailsėjusios ir su dar didesniu noru nugalėti. Pralaimėjome pirmą setą, bet tuomet susikaupėme ir kituose setuose įrodėme pranašumą“, - teigė G. Mikoliūnaitė.


Sekmadienį „Aušrinė-KKSC“ turėjo sužaisti Latvijoje ir trečią mačą iš eilės, bet dėl Jelgavos ekipoje užfiksuoto COVID-19 protrūkio, susitikimas buvo atidėtas.


Pergale nudžiugino ir po pertraukos į Baltijos lygos kovas sugrįžusios Alytaus „Prekybos-Paramos“ tinklininkės. Jos išvykoje 3-1 (25:16, 25:16, 22:25, 25:19) įveikė Talino „TalTech-Tradehouse“ (Estija) komandą.


Lietuvos ekipai 21 tašką pelnė Irina Jurkova, 17 – Anastasija Liach, 16 – Anastasija Žestkova.
„Kaunas-VDU“ (45 tšk.) užtikrintai pirmauja čempionate, „Aušrinė-KKSC“ (35 tšk.) užima ketvirtąją vietą, o „Prekyba-Parama“ (10 tšk.) lieka dešimta.


Kitą savaitgalį Jonavoje viešės „Barrus-Voru VK“ (Estija) ir Tartu „TU-Bigbank“ (Estija) ekipos, o sekmadienį 12 val. Kaune vyks Lietuvos ekipų derbis tarp „Kauno-VDU“ ir „Prekybos-Paramos“.

Visi Lietuvos moterų tinklinio klubai iš Latvijos bei Estijos parsivežė pergales

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 25 Jan 2022 13:14:52 +0200
<![CDATA[Jonavos krepšininkai Klaipėdoje nutraukė nesėkmių seriją ir įveikė „Neptūną“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-klaipedoje-nutrauke-nesekmiu-serija-ir-iveike-neptuna https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-klaipedoje-nutrauke-nesekmiu-serija-ir-iveike-neptuna

Pirmasis ketvirtis prasidėjo jonaviečių spurtu ir po Tomo Zdanavičiaus taiklių tritaškių svečiai atitrūko 3:10. Stipri jonaviečių gynyba ir staigus puolimas padėjo dar labiau atitrūkti nuo Klaipėdos komandos ir taip pirmąjį kėlinį užbaigti 7:21.

Antrajame kėlinyje Tomo Zdanavičiaus tempiami svečiai nemažino apsukų  ir kėlinio viduryje pirmavo 18:34, o kėlinuko pabaigoje sulėtėjus žaidimo tempui Deivido Gailiaus tempiami šeimininkai šiek tiek priartėjo, bet po dviejų kėlinių „CBet“ pirmavo 31:43.

Po ilgosios pertraukos P. Malašausko vadovaujame Jonavos „CBet“ komanda trečiąjį kėlinį pradėjo E. Lecomte solo reidais ir po Vitalijau Kozio metimo su pražanga padidino pranašumą iki 38:53. Jonaviečiai kontroliavo įvykius iki kėlinio pabaigos ir po trijų kėlinių pirmavo 51:68.

Lemiamajame ketvirtyje Jonavos krepšininkai neturėjo sunkumų ir iki mačo pabaigos kontroliavo įvykių eigą ir šventė pergalė rezultatu 75:87.

bcjonava inf.

Jonavos krepšininkai Klaipėdoje nutraukė nesėkmių seriją ir įveikė „Neptūną“

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 24 Jan 2022 22:36:22 +0200
<![CDATA[Jonavos krepšininkai rytoj keliaus į uostamiestį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-rytoj-keliaus-i-uostamiesti https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-rytoj-keliaus-i-uostamiesti Jonavos „CBet krepšininkai rytoj keliaus į Klaipėdą, kur susitiks su šį sezoną sau labai neparankiais varžovais „Neptūno“ krepšininkais. Rytojaus susitikimas bus paskutinysis susitikimas sausio mėnesį ir tada jonaviečių komanda turės beveik dviejų savaičių pertrauką iki kito susitikimo su Kėdainių „Nevėžiu“.

Rytojaus varžovų „CBet“ krepšininkams šį sezoną dar nėra pavykę įveikti, bet pozityvumo prideda praėjusią savaitę su Lietuvos stipriausiomis šalies ekipomis parodytas žaidimas. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai tikrai įrodė, jog gali kovoti dėl pergalės visose arenose. Teigiamų ženklų prideda ir ilgėjantis jonaviečių atsarginių žaidėjų suolelis. Paskutinėse „Citadele - KMT“ rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ komandos sudėtyje jau buvo registruoti 11 krepšininkų.

Klaipėdos „Neptūno“ ekipoje nuo paskutinio mūsų tarpusavio susitikimo netrūko permainų - klaipėdiečių vairą perėmė buvęs Lietuvos rinktinės strategas Dainius Adomaitis. Treneris įnešė pozityvių permainų į „Neptūno“ žaidimą ir varžovai iškovojo kelias svarbias pergales „Betsafe - LKL“ čempionate bei iki paskutinių sekundžių kovojo su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais dėl patekimo į „Citadele - KMT“ finalo ketvertą.

Tiesa, uostamiesčio krepšininkai kiek nustebino pralaimėdami paskutiniąsias rungtynes namuose Alytaus „Dzūkijos“ ekipai, taip duodami ženklą, kad jų žaidime dar tikrai yra taisytinų aspektų. Mūsų komandoje paskutinėse trijose dvikovose tiesiog nesulaikomai rungtyniavo E. Lecomte, kuris fiksavo net 30,3 naudingumo balų vidurkį. Rytoj pamatysime ar jonaviečiai išmoko pirmosios šio sezono išvykos pamokas ir duos rimtą kovą „Neptūno“ komandai „Švyturio“ arenoje.

Rungtynes Klaipėdoje tiesiogiai transliuos BTV ir Go3 kanalai.

BC ,,Jonava" inf.

Jonavos krepšininkai rytoj keliaus į uostamiestį

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 23 Jan 2022 21:09:09 +0200
<![CDATA[R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/r-banaicio-atminimo-turnyre-gausus-sachmatininku-skaicius https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/r-banaicio-atminimo-turnyre-gausus-sachmatininku-skaicius Varžybos buvo vykdomos dvejuose turnyruose. A turnyre (118 dalyvių) varžėsi suaugusieji bei jauniai (2004 metų gimimo ir jaunesni), o B turnyre (74 dalyviai) savo sugebėjimus demonstravo vaikai (2012 metų gimimo ir jaunesni) bei jaunučiai (2008 metų gimimo ir jaunesni).

Varžyboms teisėjavo vyr. teisėjas D. Vaznonis kartu su kvalifikuotų teisėjų komanda, kurią sudarė G. Zybartas, A. Balanda, V.Savickienė, M. Antanaitis.

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams R. Danylienė džiaugiasi, jog šis greitųjų šachmatų turnyras yra tapęs tradiciniu renginiu, sukviečiantis šachmatininkų atstovus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų šalių.“Nors šalyje vyrauja pandeminė situacija, džiugu, jog laikydamiesi visų SAM reikalavimų gebame suorganizuoti tokį didelį renginį ir sukviesti nemažą būrį dalyvių. Svarbu paminėti, jog šiame R. Banaičio atminimo turnyre dalyvavo net 5 didmeistriai, retai kada šachmatų turnyre būna toks didelis dalyvaujančių didmeistrių skaičius. Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės, kad tradicija rengti R. Banaičio atminimo turnyrą išliks dar daugybę metų“ – teigė R. Danylienė.

Pasibaigus varžyboms apdovanojimų ceremonijoje savo medalius ir prizus atsiėmė geriausiai pasirodę įvairaus amžiaus šachmatininkai, o apdovanojimus teikė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja sportui ir renginiams R. Danylienė.

Turnyrą organizavo Jonavos kūno kultūros ir sporto centras kartu su šachmatų bendruomenės klubu „Kaunas“. 

Vyrų prizininkai:

 1. Laurušas Tomas, Kaunas
 2. Pultinevičius Paulius, Marijampolė
 3. Šulskis Šarūnas, Kaunas

Moterų prizininkai:

 1. Baginskaitė Kamilė, Vilnius
 2. Zaksaitė Salomėja, Kaunas
 3. Grikšaitė Eglė, Šiauliai

Senjorų prizininkai:

 1. Žilinskas Vaidotas, Šiauliai
 2. Lukošius Rimvydas, Klaipėdos r.
 3. Steponavičius Petras, Vilnius

Geriausia senjorė moteris: Gražina Šetikienė , Šiauliai

Jaunių prizininkai:

    1.Stremavičius Pijus, Kaunas

    2. Povilaitis Matas, Šiauliai

    3.Pidlužnij Gleb, Klaipėda


Geriausios jaunės:

 1. Grikšaitė Eglė, Šiauliai
 2. Mickūnaitė Agnė, Ukmergė
 3. Morkūnaitė Adrijana, Kėdainiai


ELO reitingo įskaitoje geriausi:
iki 2000 - Matas Povilaitis - Šiauliai
iki 1800 - Martynas Misiuk - Vilnius
iki 1600 - Žanas Nainys - Vilnius

Geriausi jonaviečiai:

 1. Andriulaitis Vytautas
 2. Vitkauskas Žydrūnas
 3. Kilmanas Darius


Geriausios jaunutės:

 1. Ščipokaitė Deina, Šiauliai
 2. Saukalaitė Noja, Vilnius
 3. Rudzinskaitė Ūla, Vilnius


Geriausi jaunučiai:

 1. Savičiauskas Germantas, Panevėžys
 2. Budreckas Rojus, Kaunas
 3. Ravinis Jokūbas, Marijampolė


Vaikų grupė, geriausi berniukai:

 1. Jasas Ignas, Panevėžys
 2. Ušinskas Jonas, Vilnius
 3. Alionis Augustas, Kaunas

  Vaikų grupė, geriausios mergaitės:

     1. Alejūnaitė Milda, Šiauliai

 1. Telišauskaitė Saulė, Panevėžys
 2. Kaulitzky Tėja, KlaipėdaJKKSC inf.

Nuotraukų autorius – V. Budrys

R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius

R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius R. Banaičio atminimo turnyre – gausus šachmatininkų skaičius ]]>
jonavoszinios.lt Thu, 20 Jan 2022 07:50:18 +0200
<![CDATA[Lyderiai įsirašė taškus. Nugalėtojas paaiškės paskutinėse rungtynėse]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lyderiai-isirase-taskus-nugaletojas-paaiskes-paskutinese-rungtynese https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lyderiai-isirase-taskus-nugaletojas-paaiskes-paskutinese-rungtynese Po dar dviejų sužaistų 2021-2022 metų Jonavos rajono salės futbolo pirmenybių rungtynių tapo aišku, kad nieko neaišku. Tik po paskutiniųjų likusių trijų rungtynių paaiškės šio sezono salės futbolo nugalėtojas ir prizininkai, nes net keturios komandos pretenduoja į prizines vietas.

Situacija labai jau įdomi, nes „Klevo“ komanda gali tapti ir nugalėtoja, gali užimti tik ketvirtąją vietą. Variantų šioms keturioms komandoms yra išties nemažai.

Per jau minėtas dvejas sužaistas rungtynes buvo pelnyti net 24 įvarčiai. „Jonava 16“ ekipos jaunimas pamėgino įkąsti „Klevo“ senjorams, įmušdami tris įvarčius, tačiau „Klevo“ futbolininkai atsakė šešiais tiksliais smūgiai ir šventė svarbią pergalę rezultatu 6:3. Jų gretose tris įvarčius pelnė Linas Korsakas, 2 – Ruslanas Fiodorovas, vieną pridėjo Denisas Šichranovas.

Tuo tarpu kitose rungtynėse intrigos visiškai nebuvo, nes „Jonava 17“ sutriuškino jaunesnius draugus „Jonava 15“ net 13:2. Nugalėtojams „pokeriu“ pasižymėjo Džiugas Šlušnys, „hetricku“ – Rusnius Ragelis. Laimėjusiems dar po du įvarčius pelnė Edgaras Liudžius ir Justinas Liktaravičius, po vieną – Domantas Ročka ir Nedas Sakalauskas.

Salės futbolo pirmenybių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

 1. “Jonava 17“               5 4   0   1  38-8   12
 2. “Tiki Taka“                  5 4   0   1  33-12 12
 3. “Klevas“                     5 4   0   1  27-15 12
 4. “Vikingai Legendos“   5 3   0   2  29-22   9
 5. “Vetrolita-ISG“            5 1   0   4  17-27   3
 6. “Jonava 16“                5 1   0   4  18-30   3
 7. “Jonava 15“                6 1   0   5  17-65   3

Per 18 sužaistų rungtynių pelnytas 179 įvartis (vidutiniškai pelnyta po 9,94 įvarčio per rungtynes)

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja:

Saulius Čepkauskas („Tiki Taka“)                 10

Aurimas Mockus („Vikingai-Legendos“)         8

Džiugas Šlušnys („Jonava 17“)                      8

Matas Legačinskas (“Vetrolita-ISG”)              7

Edvinas Semionovas („Jonava 17“)               7

Oskaras Chaneckas („Jonava 16“)                6

Dominykas Daunoravičius (“Tiki Taka”)          6 

Kai tokia įtempta situacija turnyrinėje lentelėje, greičiausiai teks žvilgtelėti ir į varžybų nuostatus norint išsiaiškinti prizines vietas. Čia reiktų dėmesį atkreipti į penktą (5) nuostatų punktą: „Nugalėtojų nustatymas“.

Komanda, daugiausiai surinkusi taškų tampa Jonavos rajono salės futbolo nugalėtoja.

Dviem  pirmaujančioms komandoms, surinkus po lygiai taškų, žaidžiamas papildomas susitikimas nugalėtojui išaiškinti. 

Tuo tarpu trims ir daugiau komandų surinkus po lygiai taškų, vietų pasiskirstymą lemia eilės tvarka:

 • tarpusavio susitikimų rezultatai: taškai, įvarčių skirtumas, didesnis įmuštų įvarčių skaičius, didesnis pergalių skaičius;
 • bendras įmuštų-praleistų įvarčių skirtumas;
 • didesnis bendras pergalių skaičius;
 • mažesnis bendras geltonų, raudonų (skaičiuojamos kaip dvi geltonos kortelės) kortelių skaičius;
 • burtai.  

Primename, kad laikantis visų SAM reikalavimų, visi vyresni nei 6 metų amžiaus renginių dalyviai privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. Be respiratorių į arena nebus įleidžiama. 

Paskutinių rungtynių tvarkaraštis 

Sausio 23 d. (sekmadienis) – Jonavos sporto arena 

10.30 val. „Vetrolita-ISG“ – „Jonava 16“

11.30 val. „Tiki Taka“ – „Jonava 17“

12.30 val. „Vikingai Legendos“ – „Klevas“

Po varžybų - apdovanojimai.

Lyderiai įsirašė taškus. Nugalėtojas paaiškės paskutinėse rungtynėse

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 20 Jan 2022 07:12:39 +0200
<![CDATA[Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-geriausiu-lietuvos-2021-m-sportiniu-sokiu-reitingo-poru-nugaletojai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-geriausiu-lietuvos-2021-m-sportiniu-sokiu-reitingo-poru-nugaletojai Savaitgalį Ukmergėje įvyko 2021 m. Lietuvos sportinių šokių reitingų finalininkų apdovanojimų ceremonija.

Nepaisant visų su Covid 19 susijusių iššūkių,  nuoseklus šokėjų darbas vyko visus metus. Sudalyvauta vienuolikoje reitingo varžybų.

Susumavus 2021 m. vykusių sportinių šokių reitingo varžybų taškus Klubo „Bonus“ poros: Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė užėmė 1 vietą (Jaunučiai I E6 grupėje),  Aleksandras Malanovas ir Austėja Liškauskaitė  užėmė 3 vietą (Jauniai II D ST).

Šios dvi poros aukščiausių rezultatų 2021 metais pasiekė Lietuvos čempionatuose bei pirmenybėse.

Klubo „Bonus“ poros garsina Jonavos vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Augustas ir Simona šokių DSE Europe reitinge net 9 vietoje!

O jau vasario 5-6 dienomis Alytuje vyks  2022 m. Lietuvos 10 šokių čempionatas ir pirmenybės. Jonavą atstovaus penkios „Bonus“ klubo (vadovas S.Jefimenka) poros. 

Didžiuojamės sportininkų darbu ir pastangomis bei linkime šokėjams kuo didesnės motyvacijos siekiant savo tikslų!

Klubo "Bonus" informacija ir nuotraukos 

 

Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai

Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai Jonaviečiai - geriausių Lietuvos 2021 m. sportinių šokių reitingo porų nugalėtojai ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 19 Jan 2022 14:42:33 +0200
<![CDATA[Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-begimo-taures-sezono-startas-sukure-sporto-svente-kedainiuose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-begimo-taures-sezono-startas-sukure-sporto-svente-kedainiuose Sekmadienį buvo duotas startas naujam Lietuvos bėgimo taurės (LBT) sezonui. Jau tradiciškai sezonas startavo Kėdainiuose, kur vyko Naujametinis bėgimas „Kėdainiai 2022“.


Žiemos viduryje pasivaržyti skirtingose distancijose nusprendė per 300 bėgikų. Bėgimo startas ir finišas buvo šalia Kėdainių „Aušros“ progimnazijos stadiono.


10 km bėgime nugalėjo Aivaras Čekanavičius („Top Exchange“). Jis finišavo per 32 min. 18 sek. ir įtikinamai aplenkė artimiausius varžovus. Antras finišo liniją kirto Vaidas Ramanauskas („Origami runners“; 34.04), trečias – Tadas Matusevičius (Vilniaus bėgimo klubas; 34.16).
„Pastaruosius 3 mėnesius turėjau ganėtinai gerą pasiruošimą žiemos sezonui, o šias varžybas numačiau kaip įžangą į jį. Kadangi ruoštasi buvo atsakingai, tai ir realizuoti per treniruotes atliktą darbą norėjosi kuo geriau. Džiaugiuosi, kad pavyko įvykdyti priešvaržybinį planą ir užtikrintai nugalėti“, - kalbėjo A. Čekanavičius.


Kėdainių bėgimo trasą A. Čekanavičius pirmą sykį išbandė prieš dvejus metus. Jis sako, jog trasa yra greita ir čia galima fiksuoti sau rekordiškai greitą bėgimo tempą. Apie triumfą bendroje LBT įskaitoje A. Čekanavičius dar negalvoja, bet kai nemažai etapų jį turėtume išvysti prie starto linijos.


„Gausiu dalyvių skaičiumi pasižyminčiuose bėgimuose visada labai smagu dalyvauti ir vis norisi į juose sugrįžti, tad esant galimybei tikrai dalyvausiu. Ar pretenduosiu į aukštą vietą bendroje įskaitoje? Tikriausiai dar ne šiemet, mano prioritetas varžybos stadione, o LBT bėgikai yra atkaklūs, tad manau tikrai neleis, sudalyvavus keliuose LBT etapuose, užimti aukštą vietą bendroje sezono įskaitoje“, - sakė A. Čekanavičius.


Tarp moterų greičiausia buvo Gitana Akmanavičiūtė („Origami runners“; 37.50). Nuo jos nedaug atsiliko Monika Elenska („Monika Elenska training“; 38.29). Trečia liko Vilmantė Stašauskaitė („Maratonas“; 39.38).


Tuo tarpu 5 km distancijoje greičiausias buvo vietinis herojus Tadas Pavolis. Kėdainiškis finišavo per 16 min. 23,8 sek. ir nepaliko varžovams jokių vilčių. Tai buvo jau ketvirtoji jo pergalė Naujametiniame bėgime Kėdainiuose. Anksčiau jis du kartus buvo nugalėjęs bėgdamas 10 km ir vieną – 5 km.


„Smagu laimėti savame krašte prie savo palaikymo“, - po finišo sakė T. Pavolis. Antrąją vietą užėmė Dovydas Pauras (17.09), trečiąją – Mantas Bartkus (17.18). Moterų prizininkių pakylą užėmė Daiva Bielevičiūtė (20.31), Indrė Labutė (20.47) ir Ugnė Dirsytė (21.12).


Patys jauniausi varžybų dalyviai savo jėgas išmėgino bėgdami 300 m. 


Naujametinis bėgimas Kėdainiuose surengtas 44-ą kartą. 


Antrasis LBT etapas vyks iškilmingą Vasario 16-ąją. Tuomet tradiciškai už laisvę bus bėgama Mažeikiuose. Registracija į šį bėgimą jau vyksta. Taip pat jau galima registruotis ir į trečiąjį LBT etapą – XXXIII bėgimą „Obeliskas A. Kulviečiui – Jonava“, kuris vyks Kovo 11-ąją.


Šių metų Lietuvos bėgimo taurės sezoną sudarys 18 etapų, iš kurių 17 – įskaitiniai.

Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose

Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose Lietuvos bėgimo taurės sezono startas sukūrė sporto šventę Kėdainiuose ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 18 Jan 2022 08:19:16 +0200
<![CDATA[Pozicijas sustiprino „Tiki Taka“ komanda]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pozicijas-sustiprino-tiki-taka-komanda https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pozicijas-sustiprino-tiki-taka-komanda Savo pirmaujančias pozicijas sustiprino „Tiki Taka“ ekipa, kuri savo lyderių vedama sugebėjo palaužti dar vieną pajėgią komandą, besiveržiančią į apdovanojimus. Po pirmojo kėlinio „Vikingai Legendos“ po Lauryno Stonkaus ir Arno Gabulo įvarčių pirmavo prieš „Tiki Taka“, bet pastarojoje Čepkauskų duetas nukalė pastariesiems pergalę rezultatu 3:2. Du įvarčius įmušė Saulius Čepkauskas, kuris pirmenybėse jau įsirašė dešimtąjį įvartį, vieną pridėjo Lukas Čepkauskas.

Jau labai nieko nelemia rungtynės komandų, kurios rikiuojasi turnyrinės lentelės pabaigoje. Po šio įvykusio mačo neliko nei vienos nelaimėjusios komandos. Jauniausia pirmenybių komanda „Jonava 15“ rezultatyviame mače 5:4 palaužė „Vetrolita-ISG“ penketą. Nugalėtojų gretose L. Radauskas pelnė 2, E. Drozd, M. Klapatauskas ir U. Spietinis – po vieną įvartį. Pralaimėtojų tarpe išsiskyrė M. Legačinskas, įmušęs net 3 įvarčius, vieną pelnė D. Kulakauskas.

Salės futbolo pirmenybių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

 1. “Tiki Taka“                5 4      0     1     33-12         12
 2. “Jonava 17“              4 3     0     1     25-6            9
 3. “Klevas“                    4 3     0     1     21-12          9
 4. “Vikingai-Legendos“ 5 3     0     2     29-22          9
 5. “Vetrolita-ISG“          5 1     0     4     17-27          3
 6. “Jonava 16“              4 1     0     3     15-24          3
 7. “Jonava 15“              5 1     0     4     15-52          3

Per 16 sužaistų rungtynių pelnytas 155 įvartis (vidutiniškai pelnyta po 9,69 įvarčio per rungtynes)

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja:

Saulius Čepkauskas („Tiki Taka“)                  10

Aurimas Mockus („Vikingai-Legendos“)         8

Matas Legačinskas (“Vetrolita-ISG”)              7

Oskaras Chaneckas („Jonava 16“)                6

Dominykas Daunoravičius (“Tiki Taka”)          6

Jevgenijus Medvedevas („Klevas“)                 5

Džiugas Slušnys („Jonava 17“)                        4

Edvinas Semionovas („Jonava 17“)                 4

Ignas Naimovičius („Jonava 16“)                     4

Rokas Takarevičius („Vetrolita-ISG“)               4

Arnas Neimontas („Tiki Taka“)                         4

Darius Regelskis (“Klevas”)                            4

 

Varžybų tvarkaraštis (gali keistis) 

Sausio 23 d. (sekmadienis) – Jonavos sporto arena 

10.00 val. „Vetrolita-ISG“ – „Jonava 16“

11.00 val. „Vikingai Legendos“ – „Klevas“

12.00 val. „Tiki Taka“ – „Jonava 17“

13.15 val. Apdovanojimai.

Pozicijas sustiprino „Tiki Taka“ komanda

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 17 Jan 2022 07:53:04 +0200
<![CDATA[Sausakimšoje Jonavos sporto arenoje Jonavos „CBet“ Citadele KMT ketvirtfinalį pradėjo nesėkme]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sausakimsoje-jonavos-sporto-arenoje-jonavos-c-bet-citadele-kmt-ketvirtfinali-pradejo-nesekme https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sausakimsoje-jonavos-sporto-arenoje-jonavos-c-bet-citadele-kmt-ketvirtfinali-pradejo-nesekme Antrasis ketvirtis prasidėjo Luko Lekavičiaus solo šou ir kauniečiai įsiveržė į priekį 24:30. Atroje kėlinio dalyje žalgiričiai fantastiškai pataikė iš toli ir po dviejų kėlinių nutolo rezultatu 32:45.

Po ilgosios pertraukos užsivedusiems šeimininkams pavyko sumažinti rezultatą 52:56. O po trijų kėlinių Šaulio tempiami "CBet"„krepšininkai atsilikinėjo tik 2 taškais.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje ūgio pranašumą išnaudoję svečiai pabėgo ir šventė sunkią pergalę Jonavos sporto arenoje rezultatu 75:86.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose rungtyniavo E. Lecomte pelnęs 27 taškus.

bcjonava.lt inf.

Sausakimšoje Jonavos sporto arenoje Jonavos „CBet“ Citadele KMT ketvirtfinalį pradėjo nesėkme

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 16 Jan 2022 22:08:50 +0200
<![CDATA[Didžiąją rungtynių dalį penkiese rungtyniavę jonaviečiai nusileido sostinės ekipai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/didziaja-rungtyniu-dali-penkiese-rungtyniave-jonavieciai-nusileido-sostines-ekipai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/didziaja-rungtyniu-dali-penkiese-rungtyniave-jonavieciai-nusileido-sostines-ekipai Pirmąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo jonaviečiai ir susitikimo su Vilniaus ,,Rytu" pradžioje įsiveržė į priekį 8:4. Pirmajame ketvirtyje Vitalijus Kozys L. Anderson sėkmingai grumėsi po krepšiais kas neleido vilniečiams atitrūkti. Tačiau Buvos tempiami vilniečiai pirmąjį kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai ir pirmavo 19:20.

Antrajame kėlinyje E. Lecomte rungtyniavo lyg ant sparnų, o jonavičiai diktavo žaidimą pirmoje rungtynių pusėje ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 35:43!

Trečiajame kėlinyje pradėjo stigti jėgų ir geriau judinę kamuolį “Ryto” krepšininkai šovė į priekį ir po trijų ketvirčių pirmavo 55:63.

Lemiamas ketvirtis buvo labiau formalumas nes pavargę jonaviečiai nebesugebėjo rimčiau pasipriešinti po L. Ulecko tritaškių. “CBet” krepšininkai nusileido šiuo metu nuostabioje formoje esančiam Vilniaus klubui.

Pagirtinai mūsiškių komandoje rungtyniavo E. Lecomte ir V. Kozys pelnę atitinkamai 27 ir 23 taškus.

Didžiąją rungtynių dalį penkiese rungtyniavę jonaviečiai nusileido sostinės ekipai

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 14 Jan 2022 08:15:26 +0200
<![CDATA[Vėl keičiasi salės futbolo tvarkaraštis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vel-keiciasi-sales-futbolo-tvarkarastis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vel-keiciasi-sales-futbolo-tvarkarastis 2021-2022 metų Jonavos rajono salės futbolo pirmenybėse, kūno kultūros ir sporto centro taurei laimėti, vėl keičiasi varžybų tvarkaraštis. Dėl graudžiai susijusių aukštesnio lygio tvarkaraščių pakeitimu, keičiasi ir rajon salės futbolo varžybų tvarkaraštis.

Šeštojo turo  rungtynės buvo numatytos sausio 16 d., tačiau jos atkeltos į sausio 14 d., penktadienį.

Tądien Jonavos sporto arenoje  susitiks:

20.00 val. „Jonava 17“ – „Jonava 15“

21.00 val. „Tiki Taka“ – „Vikingai Legendos“

Vėl keičiasi salės futbolo tvarkaraštis

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 13 Jan 2022 06:19:04 +0200
<![CDATA[Kaip atrodė jonaviečių krepšininkų paskutinės pusketvirtos savaitės be krepšinio Jonavoje?]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kaip-atrode-jonavieciu-krepsininku-paskutines-pusketvirtos-savaites-be-krepsinio-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kaip-atrode-jonavieciu-krepsininku-paskutines-pusketvirtos-savaites-be-krepsinio-jonavoje Jonavos „CBet“ komanda paskutiniąsias rungtynes Jonavos sporto arenoje sužaidė dar gruodžio 20-ąją dieną, kuomet namuose įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus rezultatu 77:69.
Nuo pastarojo susitikimo Jonavos komandoje buvo ir pokyčių, ir dar daugiau nežinomybės. 


Dar gruodžio pabaigoje, grįžę į pergalių kelią, jonaviečiai tarpušvenčiu svečiuose užtikrintai įveikė Prienų „Labas-Gas“ ekipą rezultatu 68:81. Tose rungtynėse kaip reikiant siautėjo Evaldas Šaulys ir Vitalijus Kozys, atitinkamai surinkę 29 ir 26 naudingumo balus.


Naujųjų 2022 metų pirmąją dieną komandą papildė iš Utenos „Uniclub-Casino“ persikėlęs puolėjas Tomas Zdanavičius. Tiesa, puolėjas daug laiko įsilieti į komandą neturėjo ir jau sausio 2 d. padėjo komandai rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“. Tos rungtynės „CBet“ krepšininkams nesusiklostė ir susitikimą „Cido“ arenoje jonaviečiai pralaimėjo 19 taškų skirtumu. 


Po tokio nesėkmingo pasirodymo Aukštaitijoje atrodė, jog už kelių dienų laukia Citadele KMT pirmasis ketvirtfinalio susitikimas su Eurolygoje rungtyniaujančia Kauno „Žalgirio“ komanda. Rungtynių išvakarėse jonaviečius pasiekė nemalonios naujienos, nes dviejų krepšininkų atlikti Covid-19 testų rezultatai buvo teigiami. Kahlil‘as Thomas‘as ir Evaldas Šaulys buvo priversti nedelsiant atsiskirti nuo komandos. Negana to, po pakartotinių tyrimų paaiškėjo, kad ir Edvinas Šeškus serga Covid-19. Nukeltas Citadele KMT susitikimas turėjo įvykti sausio 9-ąją, bet tada rungtynių dienos rytą, komandos naujokas Tomas Zdanavičius pasijuto nekaip, o jo atliktas Covid-19 testas buvo teigiamas ir rungtynės buvo nukeltos antrą kartą per vieną savaitę. 


Panašu, kad trečiąjį kartą susitikimo nukelti nereikės, o ketvirtfinalis su Kauno „Žalgiriu“ Jonavos sporto arenoje įvyks jau ateinantį sekmadienį  – sausio 16 dieną (18:00).

Paskutinius bilietus į rungtynes su Lietuvos ir KMT čempionais „CBet“ gerbėjai gali įsigyti paspaudę šią nuorodą: bit.ly/3q50FUk

Iki paskutiniųjų akimirkų buvo neaišku ar įvyks ir rytoj įvykti turintis susitikimas su Vilniaus „Rytu“. Paskutiniu metu itin sėkmingai rungtyniaujantys Giedriaus Žibėno auklėtiniai nėra pralaimėję jau daugiau nei du mėnesius. Virginijaus Šeškaus auklėtinai paskutiniame šių komandų susitikime bandė kandžiotis ir du kėlinius puikiai priešinosi vilniečiams. Deja, bet tąsyk šešiese rungtyniavę „CBet“ krepšininkai „Jeep“ arenoje nusileido „Ryto“ komandai. 


Užpildykime Jonavos sporto areną visi kartu! 


Bilietus į  sausio 13 d. rungtynes su vilniečiais galite įsigyti paspaudę šią nuorodą: bit.ly/3nfOFNZ
Jonavos komandai rytojaus susitikime tikrai negalės padėti nuo Covid-19 nepasveikę: Edvinas Šeškus ir Tomas Zdanavičius.


„CBet“ krepšininkams labai svarbus jūsų palaikymas – ateikite į areną ir patriukšmaukime visi kartu, nes tai darėme labai senai.

Jonavos ,,CBet" inf.

Kaip atrodė jonaviečių krepšininkų paskutinės pusketvirtos savaitės be krepšinio Jonavoje?

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 12 Jan 2022 11:52:53 +0200
<![CDATA[Paaiškėjo naujos Citadelė karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalių datos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paaiskejo-naujos-citadele-karaliaus-mindaugo-taures-taures-turnyro-ketvirtfinaliu-datos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paaiskejo-naujos-citadele-karaliaus-mindaugo-taures-taures-turnyro-ketvirtfinaliu-datos Sausio 9 d. turėjusios vykti KMT ketvirtfinalio rungtynės vyks ateinantį sekmadienį, o dvikova Garliavoje nukelta porai dienų ir vyks ateinantį antradienį.

Sekmadienį (sausio 16 d.) Jonavos „Cbet“ – Kauno „Žalgiris“. Rungtynės vyks 18:00 val. (Jonavos sporto arenoje)

Atsakomasis poros susitikimas, kuris bus žaidžiamas Garliavos sporto ir kultūros centre, numatytas sausio 18 d. 17:00 val.

Jonavos ,,CBet" inf.

Paaiškėjo naujos Citadelė karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalių datos

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 12 Jan 2022 09:29:41 +0200
<![CDATA[Puikus savaitgalis: „Amber Volley“ skynė pergales Latvijoje, „Kaunas-VDU“ ir „Aušrinė-KKSC“ – Lietuvoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/puikus-savaitgalis-amber-volley-skyne-pergales-latvijoje-kaunas-vdu-ir-ausrine-kksc-lietuvoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/puikus-savaitgalis-amber-volley-skyne-pergales-latvijoje-kaunas-vdu-ir-ausrine-kksc-lietuvoje Lietuvos čempionai Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai sėkmingai pradėjo naujuosius metus. Savaitgalį Lietuvos ekipa iš Latvijos parsivežė abi pergales.


„Credit24“ Baltijos tinklinio Čempionų lygos rungtynėse šeštadienį „Amber-Arlanga“ 3-0 (27:25, 25:14, 25:19) įveikė Jelgavos „VK Biolars-Jelgava MSG“ komandą. Svečiams 18 taškų pelnė Daumantas Katinas, 14 – Artūras Vincėlovičius.


Beje, Gargždų komandos treneriui latviui Austriui Štals tai buvo akistata prieš buvusią savo ekipą.


Sekmadienį Gargždų komanda po permainingos kovos 3-2 (25:20, 22:25, 22:25, 25:22, 15:10) įrodė pranašumą prieš Rygos „RTU-Robežsardze-Jūrmala“ tinklininkus. Šiame mače 20 taškų prie pergalės prisidėjo D. Katinas, 15 – Viktoras Ščekaliukas, po 10 – Andrejus Čmirovas ir Arnas Rumševičius. Geriausiu žaidėju pripažintas Dmitrijus Šlominas.


„Manau, kad pergales lėmė patirtis ir didesnė koncentracija svarbiais momentais. Sekmadienio rungtynės nuo šeštadienio skyrė varžovų pajėgumu. Mano nuomone, Jūrmalos komanda geriau išnaudojo mūsų klaidas gynyboje“, - mintimis dalinosi rezultatyviausias „Amber-Arlangos“ žaidėjas D. Katinas.


Tinklininkas prisipažino, kad Gargždų ekipos žaidėjai yra neblogos sportinės formos, nes per šventinį laikotarpį per daug neatsipalaidavo.


„Kadangi atostogų turėjome tik savaitę, tai didesnių problemų dėl susižaidimo neturėjome. Turime dar sunkiau dirbti treniruotėse, kad pasiektume savo maksimalų potencialą ir į atkrintamąsias varžybas ateitume geriausios formos“, - pabrėžė D. Katinas.


Antrus metus Baltijos Čempionų lygoje rungtyniaujantis Gargždų klubas su 16 taškų turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą.


Šeštadienį „Amber-Arlanga“ namuose susitiks su „SK Jėkabpils Lūši“ (Latvija) ekipa.
Kauno ir Jonavos klubai latvėms taškų nedovanojo.

Dėl aukščiausių pozicijų Baltijos moterų tinklinio čempionate kovojančios Kauno „Kauno-VDU“ ir Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komandos savaitgalį savo kraičius papildė dviem pergalėmis.


Čempionato lyderė „Kauno-VDU“ ekipa naujajame VDU sporto centre šeštadienį 3-0 (25:13, 25:15, 25:18) nugalėjo Talino „Audentes SG-NK“ (Estija) klubą. Šeimininkėms 15 taškų pelnė V. Bogdanovič, 11 – Viktorija Dudkina.


Sekmadienį kaunietės po kur kas atkaklesnės kovos 3-1 (25:17, 25:15, 19:25, 26:24) palaužė „Tallinna Ulikool-Kikas“ (Estija) komandą. Šiame susitikime V. Bogdanovič surinko 13 taškų, po 12 pridėjo V. Dudkina ir Gabija Kasperavičiūtė.


Jonavos „Aušrinės-KKSC“ tinklininkės šeštadienį savo aikštėje 3-0 (25:23, 25:21, 25:20) įveikė turnyro lentelės kaimynę „Jelgava“ (Latvija) ekipą. Nugalėtojoms 24 taškus pelnė Jekaterina Kovalskaja, 10 – Danielė Kvedaraitė.


Sekmadienį „Aušrinė-KKSC“ 3-0 (25:18, 25:19, 25:18) pranoko lygos vicečempionę Rygos RVS-LU (Latvija) ekipą. 16 taškų šeimininkėms pelnė J. Kovalskaja, 10 – Greta Mikoliūnaitė.
Su 39 taškais „Kaunas-VDU“ pirmauja čempionate, o „Aušrinė-KKSC“ (31 tšk.) klubas yra ketvirtas.


Be pergalių savaitgalį liko Alytaus „Prekybos-Paramos“ klubas. Jis šeštadienį namuose 0-3 (21:25, 17:25, 21:25) pralaimėjo „Tallinna Ulikool-Kikas“ tinklininkėms, o sekmadienį 0-3 (19:25, 23:25, 20:25) turėjo pripažinti „Audentes SG-NK“ komandos pranašumą.


Su 7 taškais Alytaus ekipa turnyro lentelėje yra dešimta.


Kitą savaitgalį „Kauno-VDU“ ir „Prekybos-Paramos“ tinklininkės turėtų Latvijoje sužaisti atidėtas pirmojo rato rungtynes.

Puikus savaitgalis: „Amber Volley“ skynė pergales Latvijoje, „Kaunas-VDU“ ir „Aušrinė-KKSC“ – Lietuvoje

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 10 Jan 2022 10:10:01 +0200
<![CDATA[Kova dėl apdovanojimų – dar atkaklesnė]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kova-del-apdovanojimu-dar-atkaklesne https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kova-del-apdovanojimu-dar-atkaklesne Dėl vyraujančio COVID-19 protrūkio ir toliau įvairaus lygio varžybos vyksta nestabiliai, todėl rajono salininkai varžybas atsikėlė į šeštadienį. Jas pradėjo jaunieji „Jonava 15“ futbolininkai ir „Vikingai Legendos“. Šiame mače komandos pademonstravo didelį rezultatyvumą, nors pastarajai ekipai nesudarė problemų pasiekti lengvą pergalę. „Vikingai Legendos“ leido varžovams pasižymėti, bet pačių puolimas buvo sunkiai sustabdomas. Šie laimėjo rungtynes net 15:3. Nugalėtojams po 4 įvarčius pelnė Eisvinas Utyra bei Aurimas Mockus, o „Vikingų“ treneris iš Ukrainos Aleksandr Danilenko pridėjo 3. Nugalėtojams du dar įmušė Modestas Gabulas, po vieną – Arnas Gabulas bei Modestas Matuzas. „Jonava 15“ gretose po sykį pasižymėjo Tomas Korian, Mantas Klapatauskas ir Lukas Radauskas.

Ne ką prastesnis buvo ir antrasis dienos mačas, kuriame „Vetrolita-ISG“ susitiko su „Tiki Taka“ ekipa. Pastaroji komanda neleido varžovams nė pagalvoti apie pelnytus taškus. Tolo „Tiki Taka“ futbolininkai, kol pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 8:2. Pergalę lėmė rezultatyvus Dominyko Daunoravičiaus žaidimas, pelniusio 3 įvarčius bei dukart pasižymėjo Saulius Čepkauskas. Po sykį įmušti pavyko Lukui Čepkauskui, Deividui Skaržauskui ir Domantui Šašmurinui. Pralaimėjusiems po kartą įmušti pavyko Matui Legačinskui ir Gediminui Peredniui.

Paskutinio susitikimo nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis. Atrodė, kad „Jonava 17“ laimės ir dar labiau sustiprins pirmąją vietą, nes po pirmojo kėlinio Domanto Ročkos ir Rusniaus Ragelio tikslūs smūgiai leido jaunimui pirmauti 2:0. Visgi, „Klevo“ senjorai po pertraukos žaidė užtikrinčiau ir suaktyvinę gynybą, neleido varžovams jau pelnyti įvarčių. Tuo tarpu patys puolime sužaidė taip, kad pasiektų pergalę. Du įvarčius „smeigė“ Denisas Šichranovas, kartą pasižymėjo Darius Regelskis ir „Klevas“ šventė svarbią pergalę rezultatu 3:2.

Po šio penktojo turo net keturios komandos surinko po 9 taškus, kurios ir aiškinsis šio sezono nugalėtoją bei prizininkus.

Salės futbolo pirmenybių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

 1. “Tiki Taka“                4 3      0      1       30-10            9
 2. “Jonava 17“              4 3      0      1       25-6              9
 3. “Klevas“                    4 3      0      1       21-12            9
 4. “Vikingai-Legendos“ 4 3      0      1       27-19            9
 5. “Vetrolita-ISG“          4 1      0      3      13-22             3
 6. “Jonava 16“              4 1      0      3      15-24             3
 7. “Jonava 15“              4 0      0      4      10-48             0

Per 14 sužaistų rungtynių pelnytas 141 įvartis (vidutiniškai pelnyta po 10,07 įvarčio per rungtynes)

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja:

Saulius Čepkauskas („Tiki Taka“)                                          8

Aurimas Mockus („Vikingai-Legendos“)                                 8

Oskaras Chaneckas („Jonava 16“)                                        6

Dominykas Daunoravičius (“Tiki Taka”)                                 6

Jevgenijus Medvedevas („Klevas“)                                        5

Džiugas Slušnys („Jonava 17“)                                              4

Edvinas Semionovas („Jonava 17“)                                       4

Ignas Naimovičius („Jonava 16“)                                            4

Rokas Takarevičius („Vetrolita-ISG“)                                      4

Arnas Neimontas („Tiki Taka“)                                                4

Darius Regelskis (“Klevas”)                                                   4

Matas Legačinskas (“Vetrolita-ISG”)                                      4

 

Varžybų tvarkaraštis (gali keistis)

 

Sausio 16 d. (sekmadienis) - Jonavos sporto arena

 

10.00 val. „Jonava 17“ – „Jonava 15“

11.00 val. „Jonava 16“ – „Klevas“

12.00 val. „Tiki Taka“ – „Vikingai Legendos“

 

Sausio 23 d. (sekmadienis) – Jonavos sporto arena

 

10.00 val. „Vetrolita-ISG“ – „Jonava 16“

11.00 val. „Vikingai Legendos“ – „Klevas“

12.00 val. „Tiki Taka“ – „Jonava 17“

13.15 val. Apdovanojimai.

 

Kova dėl apdovanojimų – dar atkaklesnė

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 10 Jan 2022 06:51:27 +0200
<![CDATA[Paskutinę minutę dėl COVID-19 rizikų valdymo šiandienos popietę turėjęs įvykti „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio susitikimas su Kauno „Žalgiriu“ yra nukeltas, rungtynių data paaiškės artimiausiu metu]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paskutine-minute-del-covid-19-riziku-valdymo-siandienos-popiete-turejes-ivykti-citadele-kmt-ketvirtfinalio-susitikimas-su-kauno-zalgiriu-yra-nukeltas-runtyniu-data-paaiskes-artimiausiu-metu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paskutine-minute-del-covid-19-riziku-valdymo-siandienos-popiete-turejes-ivykti-citadele-kmt-ketvirtfinalio-susitikimas-su-kauno-zalgiriu-yra-nukeltas-runtyniu-data-paaiskes-artimiausiu-metu Jonavos komanda šeštadienį susirinko į treniruotę ir ruošėsi rungtynėms, bet po jos Tomui Zdanavičiui pasijutus blogai buvo atliktas pakartotinis COVID-19 testas, kuris kaip paaiškėjo šiandien yra teigiamas.  

Dėl šios priežasties „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio rungtynės Jonavos „CBet“  – Kauno „Žalgiris“  yra nukeliamos ir data paaiškės artimiausiu metu.

„Betsafe-LKL“  rungtynės tarp Jonavos „CBet“ ir Vilniaus „Ryto“  kol kas lieka nenukeltos.

Žiūrovų įsigyti bilietai į pirmąjį „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio susitikimą lieka galioti, o norint susigrąžinti pinigus prašome užpildyti prašymą bilietų gražinimui ticketmarket.lt platformoje.

Paskutinę minutę dėl COVID-19 rizikų valdymo šiandienos popietę turėjęs įvykti „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio susitikimas su Kauno „Žalgiriu“ yra nukeltas, rungtynių data paaiškės artimiausiu metu

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 09 Jan 2022 10:46:31 +0200
<![CDATA[V. Šeškus - apie Kauno „Žalgirį“ ir laukiančią įtemptą savaitę su Lietuvos grandais]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-seskus-apie-kauno-zalgiri-ir-laukiancia-itempta-savaite-su-lietuvos-grandais https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-seskus-apie-kauno-zalgiri-ir-laukiancia-itempta-savaite-su-lietuvos-grandais Apie praėjusį antradienį susiklosčiusią situaciją ir būsimus varžovus pakalbinome vyriausiąjį komandos trenerį V. Šeškų.

 • Kaip atrodė antradienis, kai komandoje paaiškėjo teigiami Covid-19 testų rezultatai? Ar buvo daug nerimo, kad tos rungtynės gali būti nenukeltos?

Nerimas buvo ne kiek dėl nukeltų rungtynių datos, kiek dėl pačio žaidimo paskutiniu metu. Žaidimas po paskutiniojo rinktinių lango nesiklijuoja, paskutinėse rungtynėse mums negalėjo padėti E. Lecomte ir J. Palacios, o dabar ateinančiam susitikimui tikrai praradome dar du starto penketo žaidėjus – E. Šaulį ir K. Thomas, nes jiems buvo teigiami Covid-19 testų rezultatai.

 • Kaip praleidote tas dienas saviizoliacijoje? Turbūt turėjote dar daugiau laiko išanalizuoti „Žalgirio“ žaidimą?

Mes jau kurį laiką ruošiamės „Žalgiriui“, nuo to laiko, kai ištraukė burtus, vis tiek rinkome informaciją. Bet taip, dabar galiu peržiūrėti daugiau jų rungtynių. Taip pat per šias tris dienas namuose toliau aktyviai ieškojome žaidėjų, kurie galėtų sustiprinti mūsų komandą. Kartais pagalvoju, kad gal esame per daug išrankūs, bet tikrai nesinori pasikviesti į komandą bet kokį abejotiną variantą.

 • Ar fizinio rengimo treneris Aivaras žaidėjams sudarė kokį individualų treniruočių planą šioms trims dienoms namuose?

Taip, sudarė. Žaidėjai turėjo save prisižiūrėti namuose ir palaikė kondiciją individualiai.

 • Kauno „Žalgiris“ paskutiniu metu rungtyniauja tik vietiniame fronte ir turi kur kas daugiau laiko treniruotėms. Ar jų žaidime pastebite daugiau siurprizų varžovams?

Jie paskutiniu metu labiau siurprizų į kitą pusę duoda. Pastarosiomis savaitėmis kaip „Žalgiris“, tai turėjo labai prastų rungtynių tiek Utenoje (kur prireikė pratęsimo), tiek Kėdainiuose ar Šiauliuose. Visumoj jiems šitas laikotarpis turėtų išeiti į naudą, bet ryškesnio progreso jų žaidime nesimato.

 • Abi komandos nuo rugsėjį vykusio susitikimo atrodo labai pasikeitusios. Kaip manote, kas taurės rungtynėse bus esminiai faktoriai norint išsilaikyti prieš „Žalgirį“?

Tikslas yra parodyti charakterį, ko galbūt nematėme keliose pastarose mūsų rungtynėse, ateiti į rungtynes su ugnele akyse ir noru žaisti. Mums bus labai sunku, nes neturėsim dviejų starto penketo žaidėjų, bet privalome kautis. Žiūrovai atėję mus pažiūrėti negali sakyti, kad komanda pėsčia vaikšto. Mes ir lapkritį buvome panašioje situacijoje, kai rungtyniavome 6-iese, bet tada nors matėsi kovingumas ir noras žaisti, privalome susigražinti tą nusiteikimą.

 • Ar bendravote su Evaldu Beržininkaičiu? Gal jis išdavė ką prisiplanavę rytojaus rungtynėms?

Buvom susiskambinę, sakė, jog labai daug prisiruošė visko ir labai gaila, kad vėl jų rungtynes nukėlė. Šiek tiek pajuokavome, bet visi esame profesionalai, dirbame savo klubams ir paslaptimis nesidaliname.

 • Ar pernai, kai perėmėte Jonavos „CBet“ vairą, būtumėte pagalvojęs, jog šiemet per vieną savaitę sužaisite net 3 rungtynes su „Žalgiriu“ ir „Rytu“? Kokio palaikymo tikitės Jonavos sporto arenoje?

Desertai, jog visi skanūs atrodytų - turi būti valgomi rečiau. Žiūrovai ir visi kiti pasidaro šiek tiek išrankūs, kai per daug to saldumo būna. Truputį gaila, kad viskas sukrito dabar į vieną savaitę ir nesame pilnos sudėties, bet vyrai eis kautis ir paliks visą širdį aikštelėje.

 

Jonaviečiai dabar žais du susitikimus namuose:

Jonavos „CBet“ ir Kauno „Žalgirio“ susitikimas įvyks šį sekmadienį (01.09) 15:30

Jonavos „CBet“ ir Vilniaus „Ryto“ rungtynės jau ateinantį ketvirtadienį (01.13) 18:00

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda į rungtynes su Kauno „Žalgiriu“: https://bit.ly/3q50FUk

Bilietų nuoroda į rungtynes su Vilniaus „Rytu“: https://bit.ly/3nfOFNZ

V. Šeškus - apie Kauno „Žalgirį“ ir laukiančią įtemptą savaitę su Lietuvos grandais

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 08 Jan 2022 12:39:39 +0200
<![CDATA[Prieš antrąją sezono pusę Baltijos moterų tinklinio lygoje – didelės Lietuvos klubų ambicijos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pries-antraja-sezono-puse-baltijos-moteru-tinklinio-lygoje-dideles-lietuvos-klubu-ambicijos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pries-antraja-sezono-puse-baltijos-moteru-tinklinio-lygoje-dideles-lietuvos-klubu-ambicijos Jau ketvirtadienį po šventinės pertraukos bus pratęstas Baltijos moterų tinklinio čempionatas. Komandos praėjusiais metais sužaidė skirtingą mačų skaičių, bet pirmąsias įžvalgas jau galima pasidaryti.


Turnyre šiuo metu pirmauja Tartu „TU-Bigbank“ (Estija) komanda su 32 taškais. Tiesa, tas pirmavimas yra labiau formalus, nes pagal prarastus taškus ši ekipa atsilieka tiek nuo Kauno „Kauno-VDU“ (12 rungt./30 tšk.), tiek nuo „Talinna Ulikool-Kikas“ (Estija, 13 rungt./29 tšk.), tiek nuo „Jelgava“ (Latvija, 11 rungt./27 tšk.) komandų.


Lietuvos čempionės „Kauno-VDU“ tinklininkės per 12 susitikimų iškovojo 10 pergalių ir pademonstravo, kad šiemet yra nusiteikusios ambicingai.


„Žinoma, kad vieta yra gera, o kalbant apie žaidimą, tai manau, jog mūsų komanda yra neblogai sukomplektuota. Vis tik po naujųjų metų turime šiokių tokių sveikatos problemų, todėl žiūrėsime kaip sezonas toliau dėliosis“, - kalbėjo „Kauno-VDU“ trenerė Vida Makauskienė.
Trenerė prisipažįsta, kad turnyro lentelės viršuje esančios komandos yra panašaus pajėgumo ir visos jos pretenduoja į medalius.


„Žvelgiant į dabartinę situaciją, sunku kažką prognozuoti. Viską gali pakoreguoti ligos, tvarkaraščio korekcijos. Viskas gali greitai apvirsti aukštyn kojomis. Šioje lygoje gal tik autsaiderėms yra kiek sunkiau, o visos kitos gali nugalėti bet ką“, - aiškino V. Makauskienė.
„Kaunas-VDU“ trenerė sako, kad svarbiausias tikslas yra patekti į finalinį ketvertą. Tada jau bus keliami kiti tikslai.


„Pagal pirmą ratą pamatėme, kad galime nugalėti bet kurią komandą. Taip pat galime ir pralaimėti lyderėms. Vis tik labai norėtume patekti mažiausiai į ketvertuką“, - teigė V. Makauskienė.


Praėjusiame sezone „Kaunas-VDU“ Baltijos lygoje užėmė ketvirtąją vietą.


Po pertraukos į Baltijos lygą sugrįžusi Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komanda taip pat sezoną pradėjo sėkmingai ir taikosi į aukščiausias pozicijas. Per 13 rungtynių 9 pergales iškovojusios ir 25 taškus surinkusios Jonavos klubo tinklininkės turnyro lentelėje rikiuojasi penktos.


„Jei mums pasiūlytų penktą vietą, tai nesutiktume. Mūsų tikslas patekti į finalo ketvertą. Stebint komandas ir situaciją turnyro lentelėje, galėčiau išskirti pirmas 8 komandas. Šiemet jos yra panašaus pajėgumo ir demonstruoja kokybišką tinklinio lygį. Rezultatai yra nenuspėjami ir neprognozuojami, lyg amerikietiški kalneliai“, - sakė „Aušrinės-KKSC“ trenerė Raimonda Strelkauskaitė.


Pasak trenerės, vasarį bus pats įdomumas, nes prasidės atkrintamosios varžybos, kurias nuspėti bus labai sunku.


„Aušrinės-KKSC“ kapitonė Akvilė Sebežiova pridūrė, kad žaidime jonaviškės labiausiai reikia šlifuoti užtvaros skyles ir komandinį darbą gynyboje.


Trečia Lietuvos komanda – Alytaus „Prekyba-Parama“ su 7 taškais po 12 rungtynių tarp 12 ekipų užima 10-ą poziciją. Tiesa, gruodžio mėnesį Alytaus klubas parodė, kad žaidimas gerėja ir jis gali mesti iššūkį aukščiau esančioms ekipoms. Tiesa, iki vietą ketvirtfinalyje garantuosiančios 8 pozicijos „Prekybai-Paramai“ trūksta 9 taškų.


Įdomu tai, kad po praėjusio sezono gerokai susilpnėjo finalininkės. 2020 metų Baltijos lygos čempionė Talino „TalTech-Tradehouse“ (Estija) ekipa (3 tšk.) užima vos 11-ąją vietą, o vicečempionė Rygos RVS-LU (Latvija, 20 tšk.) komanda yra septinta.


Geriausių žaidėjų sąrašuose galima išvysti ir Lietuvos tinklininkes. Rezultatyviausių žaidėjų sąraše antrąją vietą užima Jekaterina Kovalskaja („Aušrinė-KKSC“), o septintąją – Viltė Bogdanovič („Kaunas-VDU“). J. Kovalskaja taip pat yra trečia pagal padavimų statistiką bei antra pagal priėmimų efektyvumą.


Geriausių blokuotojų sąraše ketvirta rikiuojasi Gabija Kasperavičiūtė („Kaunas-VDU“).
Ketvirtadienį įvyks Lietuvos klubų akistata – Alytuje „Prekyba-Parama“ kausis su „Kauno-VDU“ komanda. Mačo pradžia – 19.30 val.


Savaitgalį visos trys Lietuvos komandos žais namuose. Šeštadienį 16 val. Jonavos „Aušrinė-KKSC“ susitiks su „Jelgava“, 18 val. „Kaunas-VDU“ priims Talino „Audentes SG/NK“ (Estija) ekipą, o „Prekyba-Parama“ – „Talinna Ulikool-Kikas“ klubą.


Sekmadienį 12 val. „Kaunas-VDU“ naujojoje VDU salėje kausis su „Tallina Ulikool-Kikas“, o „Prekyba-Parama“ namuose susitiks su „Audentes SG/NK“ tinklininkėmis. 14 val. „Aušrinė-KKSC“ kovos su RVS-LU ekipa.


„Amber-Arlangos“ tinklininkai vyks į Latviją


Savaitgalį sugrįš ir „Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygos kovos. Lietuvos čempionė ir neseniai LTD Didžiąją taurę iškovojusi Gargždų „Amber-Arlangos“ komanda savaitgalį viešės Latvijoje.


Šeštadienį Lietuvos ekipa išmėgins jėgas su Jelgavos „Biolars-Jelgava MSG“ komanda, o sekmadienį – su Rygos „RTU-Robežsardze-Jūrmala“ klubu.
Solidžiai savo antrąjį sezoną Baltijos lygoje pradėjusi „Amber-Arlanga“ (8 rungt./11 tšk.) turnyro lentelėje užima ketvirtąją vietą. Būsimi varžovai yra žemiau. Jelgavos ekipa (4 tšk.) rikiuojasi devinta, o Rygos (8 tšk.) – septinta.


Čempionate pirmauja Tartu „Bigbank“ (Estija, 25 tšk.). Beje, lyderių penketuke yra net keturi Estijos klubai ir minėta „Amber-Arlanga“.


Rezultatyviausių žaidėjų sąraše lietuvis Daumantas Katinas užima devintąją vietą. „Amber-Arlangos“ narys Dmitrijus Šlominas yra trečias pagal padavimų statistiką. Tuo tarpu Linas Starkutis yra trečias pagal blokuotus smūgius.

Prieš antrąją sezono pusę Baltijos moterų tinklinio lygoje – didelės Lietuvos klubų ambicijos

Prieš antrąją sezono pusę Baltijos moterų tinklinio lygoje – didelės Lietuvos klubų ambicijos Prieš antrąją sezono pusę Baltijos moterų tinklinio lygoje – didelės Lietuvos klubų ambicijos Prieš antrąją sezono pusę Baltijos moterų tinklinio lygoje – didelės Lietuvos klubų ambicijos Prieš antrąją sezono pusę Baltijos moterų tinklinio lygoje – didelės Lietuvos klubų ambicijos ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 05 Jan 2022 12:39:52 +0200
<![CDATA[Rajono salės futbolo rungtynių perkėlimas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rajono-sales-futbolo-rungtyniu-perkelimas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rajono-sales-futbolo-rungtyniu-perkelimas Pastaruoju metu dėl COVID-19 ligos protrūkio įvairiose komandose, perkeliamos ar nukeliamos rungtynės, todėl pakito ir Jonavos rajono salės futbolo pirmenybių tvarkaraštis.

Dėl teigiamų atvejų Jonavos „CBet“ krepšinio komandoje, jų Karaliaus Mindaugo Taurės rungtynės namuose su Kauno „Žalgiriu“ nukeliamos į sausio 9 dieną, o sausio 8 d. mačas su Vilniaus „Rytu“ taip pat nevyks. Būtent šią dieną turėjo vykti ir rajono salės futbolo  ketvirtojo turo susitikimai.

Jonavos salės futbolo pirmenybių rungtynės iš sausio 9 d. atkeliamos į sausio 8 d., šeštadienį.

Jonavos sporto arenoje bus sužaisti šie susitikimai:

10.00 val. „Jonava 15“ – „Vikingai-Legendos“

11.00 val. Vetrolita-ISG“ – „Tiki Taka|“

12.00 val. „Klevas“ – „Jonava 17“

Rajono salės futbolo rungtynių perkėlimas

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 05 Jan 2022 09:49:35 +0200
<![CDATA[Dėl COVID-19 nukeliamos rytojaus Kauno Žalgirio bei Jonavos ,,CBet" varžybos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/del-covid-19-nukeliamos-rytojaus-kauno-zalgirio-bei-jonavos-c-bet-varzybos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/del-covid-19-nukeliamos-rytojaus-kauno-zalgirio-bei-jonavos-c-bet-varzybos Po atliktų COVID-19 testų Jonavos „CBet“ komandoje du žaidėjai sulaukė teigiamų rezultatų, o
likusiems komandos žaidėjams bus atliekami papildomi COVID-19 testai.


Dėl šios priežasties KMT ketvirtfinalio rungtynės Jonavos „CBet“ – Kauno „Žalgiris“ yra
nukeliamos į sausio 9d. 15:30. Jas tiesiogiai transliuos LRT Plius ir LRT.lt


Taip pat „Betsafe-LKL“ rungtynės tarp Jonavos „CBet“ ir Vilniaus „Ryto“ turėjusios vykti sausio
8d. bus nukeltos, o nauja rungtynių data bus paskelbta artimiausiu metu.

Jonavos ,,CBet" inf.

Dėl COVID-19 nukeliamos rytojaus Kauno Žalgirio bei Jonavos ,,CBet" varžybos

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 04 Jan 2022 20:13:16 +0200
<![CDATA[Vienvaldė lyderė – „Jonava 17“ komanda]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vienvalde-lydere-jonava-17-komanda https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vienvalde-lydere-jonava-17-komanda Visos rungtynės pastaruoju metu vyksta Jonavos sporto arenoje ir sužaisti trijų turų susitikimai. Tarp kai kurių komandų yra nemažas pajėgumo skirtumas, todėl fiksuojami triuškinantys rezultatai, tačiau jau įvyko ir keletas atkaklių susitikimų, kur nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis mačo akimirkomis. 

Štai, ką reiškia  susitikimas antrajame ture, kur „Vikingai-Legendos“ jau buvo beveik praradę teorinę galimybę pasivyti nutolusius „Jonava 16“ jaunuosius futbolininkus. Visgi, pademonstravo valią ir per šiek tiek daugiau nei dešimt minučių sumušė net šešis įvarčius ir įstengė pasiekti pergalę rezultatu 6:5.

Šios pirmenybės vykdomos vieno rato sistema, todėl kiekviena pasiekta pergalė artima komanda link apdovanojimų. Rimtą paraišką to link žengia jaunieji Jonavos septyniolikmečiai salės  futbolininkai. Pastarieji pasiekė visas tris pergales. Iš pradžių jaunimas 6:0 nepasigalėjo „Vikingų-Legendų“, vėliau 5:1 užtikrintai įveikė ir „Vetrolitą-ISG“, o trečiajame mače net 12:2 sutriuškino metais jaunesnius savo draugus – „Jonava 16“ ekipą.

Dar kitos trys komandos savo sąskaitoje per trejas žaistas rungtynes turi po dvi pergales ir toliau grumiasi dėl medalių. Skaudį antausį nuo jaunimo gavę „Vikingai-Legendos“ atsitiesė ir taip pat tokiu pat „slidžiu“ rezultatu 6:5 palaužė „Vetrolitą-ISG“. Po dvi pergales turi „Klevas“ bei „Tiki Taka“ ekipos.

Būtent atkakli dvikova vyko tarp šių minėtų komandų. Pergalės atveju „Tiki Taka“,  kai ir jaunimas, būtų įsirašę trečiąją pergalę iš eilės. Visgi, „Klevo“ ekipą į pergalę 3:2 vedė tikslūs Svajūno Černiausko, Pauliaus Vizbaro ir Jevgenijaus Medvedevo smūgiai.

Be to, praėjusį savaitgalį pirmuosius taškus įsirašė „Jonava 16“ salės jaunieji futbolininkai, kurie 6:1 susitvarkė su dar metais jaunesnių „Jonava 15“ futbolininkų komanda.

Pastaruoju metu rajono salės futbolo pirmenybių turnyrinė lentelė atrodo taip:

(vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1.“Jonava 17“    3      3            0             0            23-3                9

2.“Klevas“          3      2            0             1           18-10               6

3.“Tiki Taka“       3      2            0             1            22-8                6

4.“Vikingai-Legendos“   3      2     0         1           12-16               6

5.“Vetrolita-ISG“            3      1     0          2          11-14               3

6.“Jonava 16“               4      1      0          3          15-24              3

7.“Jonava 15“               3      0      0          3           7-33               0

Rezultatyviausiai pirmenybėse rungtyniauja:

Lukas Čepkauskas („Tiki Taka“)                      6

Oskaras Chaneckas („Jonava 16“)                  6

Jevgenijus Medvedevas („Klevas“)                  5

Džiugas Slušnys („Jonava 17“)                        4

Edvinas Semionovas („Jonava 17“)                 4

Ignas Naimovičius („Jonava 16“)                     4

Aurimas Mockus („Vikingai-Legendos“)           4

Rokas Takarevičius („Vetrolita-ISG“)                4

Arnas Neimontas („Tiki Taka“)                          4

 

Varžybų tvarkaraštis (gali keistis)

 

Sausio 9 d. (sekmadienis) 

Jonavos sporto arena

 

10.00 val. „Jonava 15“ – „Vikingai-Legendos“

11.00 val. Vetrolita-ISG“ – „Tiki Taka|“

12.00 val. „Klevas“ – „Jonava 17“

Vienvaldė lyderė – „Jonava 17“ komanda

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 04 Jan 2022 07:55:15 +0200
<![CDATA[Įvyko jau 19-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-jau-19-asis-tarptautinis-tinklinio-turnyras-kaledine-taure https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-jau-19-asis-tarptautinis-tinklinio-turnyras-kaledine-taure Gruodžio 29-30 dienomis Jonavos sporto arenoje ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centre vyko tikra tinklinio šventė – jau 19-tą kartą buvo organizuotas ir vykdytas tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė 2021“ kasmet sukviečiantis gausų būrį ne tik Lietuvos tinklininkių, bet ir svečių iš kitų Baltijos šalių.

Šiemet dalyvavo net 22 komandos iš Lietuvos ( Kauno, Vilniaus, Druskininkų, Jonavos, Palangos, Alytaus) ir Latvijos -  Rygos tinklinio mokyklos tinklininkės. Labai gaila, kad dėl pandeminės situacijos negalėjo atvykti daugiau komandų iš kitų šalių. Komandos varžėsi trijose amžiaus grupėse : vaikų U14, U16 ir U20.

Per dvi turnyro dienas buvo išsiaiškinti  ir apdovanoti visi prizininkai:
U20 grupė: 1v. Jonavos KKSC auklėtinės; 2 v. –  Kauno SM Startas; 3 vieta- Rygos RVS.
U16 grupė: 1v. – Ryga RVS; 2 v. - Vilniaus SM Tauras; 3 v. Druskininkų SC.
Vaikų U14 grupė : 1v. – Kauno SM Startas; 2v – Ryga RVS 1; 3 v. – Ryga RVS 2.

Komandos buvo apdovanotos kalėdiniais medaliais ir taurėmis. Geriausios kiekvienos komandos žaidėjos apdovanotos asmeniniais prizais, kuriuos įsteigė Jonavos kūno kultūros ir sporto centras.

JKKSC inf.
Nuotraukų autorius – Vidmantas Budrys

Įvyko jau 19-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė“

Įvyko jau 19-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė“ Įvyko jau 19-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė“ Įvyko jau 19-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė“ Įvyko jau 19-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė“ Įvyko jau 19-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė“ Įvyko jau 19-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė“ ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 03 Jan 2022 10:23:41 +0200
<![CDATA[Jonavos krepšininkai naujus metus pradėjo nesėkme svečiuose prieš Panevėžio ,,Lietkabelį"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-naujus-metus-pradejo-nesekme-sveciuose-pries-panevezio-lietkabeli https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-naujus-metus-pradejo-nesekme-sveciuose-pries-panevezio-lietkabeli Pirmasis ketvirtis prasidėjo ne itin aukštu tempu ir abi komandos nevengė tolimų metimų. Jonaviečiai turėjo problemų gynyboje kovojant dėl kamuolių. Įpusėjus ketvirčiui jonaviečiai atsilikinėjo 14:8.

Be E. Lecomte rungtyniavę svečiai pirmajame ketvirtyje sunkiai rengė atakas ir po pirmojo kėlinio  atsilikinėjo rezultatu 25:12.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie padidino savo persvarą iki 18 taškų (33:15). Sužaidus vos 15 minučių Vitalijus Kozys buvo nubaustas 5-tąja asmenine pražanga, kas dar labiau apsunkino komandos rotaciją. Iš toli puikiai pataikę panevėžiečiai įpusėjus rungtynėms pirmavo 50:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje J. Ramanausko išjudinti „CBet“ krepšininkai sušvelnino skirtumą iki 14 taškų (52:38). Po kelių keitimų kėlinio pabaigoje jonaviečių žaidimas išsibalansavo ir Panevėžio krepšininkai susigrąžino prarastas pozicijas (69:54).

Lemiamame ketvirtyje jonaviečiai bandė kabintis, bet jų pastangų buvo maža ir jie pralaimėjo susitikimą rezultatu 88:69.

Jonavos ,,CBet" inf.

Jonavos krepšininkai naujus metus pradėjo nesėkme svečiuose prieš Panevėžio ,,Lietkabelį"

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 03 Jan 2022 09:24:01 +0200
<![CDATA[TOP 5 įsimintiniausi 2021 m. Jonavos „CBet” momentai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/top-5-isimintiniausi-2021-m-jonavos-c-bet-momentai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/top-5-isimintiniausi-2021-m-jonavos-c-bet-momentai Jonavos ,,CBet" pristato TOP 5 įsimintiniausi 2021 m. momentus.

Kviečiame žiūrėti specialų vaizdo įrašą.

TOP 5 įsimintiniausi 2021 m. Jonavos „CBet” momentai

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 31 Dec 2021 10:38:54 +0200
<![CDATA[„Vikingai“ dramatiškai triumfavo Alytuje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vikingai-dramatiskai-triumfavo-alytuje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vikingai-dramatiskai-triumfavo-alytuje Būtent svečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir pirmieji sukūrė pavojingų epizodų prie varžovų vartų. Visgi, „Vikingų“ pirmi bandymai buvo atremti.

Jonavos komandai į priekį galiausiai įsiveržti pavyko 10 minutę, kuomet po tolimo smūgio į savus vartus įsimušė „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje įmušta nebuvo, bet antrasis kėlinys prasidėjo žaibišku „Vikingų“ įvarčiu. Genaras Samsonik pirmas suskubo prie atmušto kamuolio ir galingu smūgiu jį pasiuntė į vartus.

Taip „Vikingai“ įgavo dvejų įvarčių persvarą, bet ji labai greitai buvo ištirpdyta.

Iš pradžių gražiu smūgiu rezultatą sušvelnino Linas Savastas, o jau po minutės Vytautas Lukša suklaidino varžovą ir stipriu smūgiu atstatė „status quo“.

Nuo tos akimirkos žaidimas tapo dar atviresnis ir abi ekipos ieškojo trečiojo įvarčio. Visgi, laikas tirpo, o niekam nepavyko pasižymėti.

Jau tiksint paskutinei minutei „Dainava“ pasiekė pražangų limitą ir į šeimininkų vartus buvo paskirtas dešimties metrų baudinys.

Jo realizuoti stojo Paulius Osauskas, bet puolėjo smūgis buvo atremtas. Tačiau kamuolys vis dar buvo aikštėje, todėl prie „Dainavos“ vartų kilo sumaištis, kuri pasibaigė Titas Vitukyno tyčiniu žaidimu ranka, jam parodyta raudona kortele ir jau paskirtu šešių metrų baudinio.

Šįkart prie kamuolio stojo Jonas Ulberkis, kuris iš mažesnio atstumo smūgiavo tiksliai ir persvėrė rezultatą „Vikingų“ naudai. Ir nors „Dainava“ per likusį laiką dar bandė jį išlyginti, to padaryti jiems nepavyko ir tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Jonavos žaidėjai.

Rezultatas:

Alytaus „Dainava“ 2 : 3 Jonavos „Vikingai“

10’ [0 : 1] Martynas Matijoška (į savo vartus)

21’ [0 : 2] Genaras Samsonik

23’ [1 : 2] Linas Savastas

24’ [2 : 2] Vytautas Lukša

40’ Titas Vitukynas („Dainava“) - raudona kortelė

40’ [2 : 3] Jonas Ulberkis (iš 6 m.b.)

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos inf. 

„Vikingai“ dramatiškai triumfavo Alytuje

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 30 Dec 2021 09:51:53 +0200
<![CDATA[Jonaviečiai Prienuose pergalingai užbaigė 2021 metus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-prienuose-pergalingai-uzbaige-2021-metus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-prienuose-pergalingai-uzbaige-2021-metus

Antrajame ketvirtyje L. Anderson įkvėpti svečiai išsiveržė į priekį rezultatu 16:19. Atsirišęs krepšys leido  antrajame kėlinyje įgyti ir ryškesnį pranašumą 28:36. Evaldas Šaulys buvo rezultatyviausias po dviejų kėlinių surinkęs 9 taškus.

Po ilgosios pertraukos Evaldas Šaulys prapliupo tritaškiais ir jonaviečiai pradėjo triuškinti šeimininkus 38:55.

Ketvirtame kėlinyje Vitalijus Kozys patempė komandą į priekį ir tai leido išlaikyti 14 taškų pranašumą. Prieniškiai rankų nenuleido, bet savąjį žaidimą pagavę svečiai Jonavos CBet sugebėjo išsivežti pergalę iš Prienų rezultatu 68:81.

Jonaviečiai Prienuose pergalingai užbaigė 2021 metus

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 30 Dec 2021 07:53:24 +0200
<![CDATA[Jonavos krepšinio klubas turės naują rėmėją]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsinio-klubas-tures-nauja-remeja https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsinio-klubas-tures-nauja-remeja Jonavos „CBet“ krepšinio klubas pasirašė naują rėmimo sutartį su nekilnojamo turto agentūra „Etapas Group“.

„Etapas Group“ – tai privataus kapitalo bendrovė, įkurta 2005 metais, teikianti konsultavimo, plėtros ir administravimo paslaugas nekilnojamojo turto sektoriuje. Ši įmonė turi didelį susidomėjimą Lietuvos krepšinio klubų rėmimu ir jau bendradarbiauja su keliomis „Betsafe-LKL“ komandomis. 

Jonavos klubo prezidentas Vaidas Vaškevičius neslėpė džiaugsmo prasidėjusia partneryste ir tikisi, jog šis naujas rėmėjas taip pat padės siekti aukščiausių klubo tikslų ateinančiais 2022 metais.

„Etapas Group“ pristatys ir šio vakaro dvikovą tarp Prienų „Labas-GAS“ ir Jonavos „CBet“ krepšinio komandų. Rungtynių pradžia 18:50, jas transliuos BTV ir Go3 televizijos.

Daugiau informacijos apie „Etapas Group“ teikiamas paslaugas galite rasti: https://www.etapasgroup.lt/

Asociatyvi archyvo nuotr.

Jonavos krepšinio klubas turės naują rėmėją

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 29 Dec 2021 15:21:32 +0200
<![CDATA[Jonavos sporto arenoje vyks tradicinis šachmatų turnyras trenerio R. Banaičio atminimui pagerbti]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-sporto-arenoje-vyks-tradicinis-sachmatu-turnyras-trenerio-r-banaicio-atminimui-pagerbti https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-sporto-arenoje-vyks-tradicinis-sachmatu-turnyras-trenerio-r-banaicio-atminimui-pagerbti Turnyro dalyviai bus skirstomi į šias amžiaus grupes:

- A turnyras 1 grupė – suaugusieji, 2 grupė – jauniai (2004 m.g. ir  jaun), žaidžia kartu su suaugusiais.

- B turnyras 3 grupė – jaunučiai (2008 m. g. ir jaunesni), 4 grupė – vaikai (2012 m. g. ir jaunesni). Jaunučiai ir vaikai žaidžia kartu.

Žaidžiama 9 ratai šveicariška sistema pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 10 min. + 5 sek.  po kiekvieno atlikto ėjimo.

„A“ turnyre esant 120 ir daugiau dalyvių, garantuojamas ne mažesnis nei 1200 € prizinis fondas: 1 vieta – 300€, 2 – 180€, 3 – 120€, 4 – 60€, 5 – 50€, 6 – 40€, 7 – 30€, 8 – 20€, moterų 1 vieta – 70€, 2 – 30€. Geriausias jaunis U18, jonavietis, senjoras S65, mėgėjai ELO U2000, U1800 ir U1600 – po 50€.

Išankstinė registracija el. paštu donatas.vaznonis@gmail.com iki 2022 m.sausio 8 dienos.

Paraiškoje dalyviai privalo nurodyti savo amžiaus grupę, vardą, pavardę ie miestą. Neturintieji FIDE ID numerio, papildomai privalo nurodyti tikslią gimimo datą ir el. pašto adresą. Registracija varžybų dieną, sausio 15 d., nuo 9.00-10.30 val. Turnyro pradžia - 11.00 val.

DĖMESIO: Registracija ribojama dalyvių (A ir B turnyruose) skaičiui pasiekus 300.

Daugiau informacijos ir varžybų nuostatus galite rasti čia: http://www.chessfed.lt/2021/12/richardo-banaicio-atminimo-turnyras-4/ 

 

JKKSC inf. 

Jonavos sporto arenoje vyks tradicinis šachmatų turnyras trenerio R. Banaičio atminimui pagerbti

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 28 Dec 2021 07:20:55 +0200
<![CDATA[Prienuose lauks gerai pažįstamas ir savo žaidimą pagaunantis „Labas-GAS“ klubas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prienuose-lauks-gerai-pazistamas-ir-savo-zaidima-pagaunantis-labas-gas-klubas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/prienuose-lauks-gerai-pazistamas-ir-savo-zaidima-pagaunantis-labas-gas-klubas Trečiadienio vakarą komanda keliaus į Prienus, kur sužais paskutiniąsias rungtynes kalendoriniais 2021 metais. Šį sezoną jonaviečiai jau tris kartus įveikė prieniškius. Pastarosios tarpusavio rungtynės baigėsi įtikinamiausia „CBet“ krepšininkų pergale rezultatu 93:77. 
Nepaisant labai gerų rezultatų tarpusavio rungtynėse Prienų komandos nurašyti tikrai negalima. Komanda viso sezono metu yra ieškojimų kelyje ir po pastarųjų permainų, panašu, po truputį įsibėgėja. 


„Labas-GAS“ komandoje įvyko trenerių rokiruotė ir vyriausiuoju treneriu paskyrus Vidą Ginevičių, komandos rezultatai pradėjo gerėti. Komanda gruodžio viduryje metė rimtą iššūkį Lietuvos čempionams Kauno „Žalgiriui“, o prieš pat Šv. Kalėdas įveikė Utenos krepšininkus ir iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. 


Prieniškiai viso sezono metu strigo puolime, tačiau paskutiniu metu pagerėjęs pataikymo procentas, nėra atsitiktinumas. „Labas-GAS“ komandoje yra net keli nustebinti galintys žaidėjai, o gynėjas Ignas Sargiūnas paskutiniame ture surengė vieną sėkmingesnių individualių pasirodymų ir prieš uteniškius surinko 29 naudingumo balus.  


Mūsų komanda prieš Kalėdas taip pat nutraukė trijų pralaimėjimų seriją įveikdami Pasvalio komandą. „CBet“ komandoje žibėjo K. Thomas‘as pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius. Visose tarpusavio rungtynėse su prieniškiais rezultatyviausiai rungtyniavo vis kitas krepšininkas, tad paskutinėse 2021 metų rungtynėse bus svarbus ir netikėtumo faktorius. 

Į Jonavą krepšinis sugrįš jau 2022 metų sausio 5-ąją dieną, kuomet pas mus svečiuosis Kauno „Žalgiris“. 


Bilietus įsigyti galite jau dabar paspaudę čia!


Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

Prienuose lauks gerai pažįstamas ir savo žaidimą pagaunantis „Labas-GAS“ klubas

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 27 Dec 2021 11:35:31 +0200
<![CDATA[„Vikingų“ treneris A. Danilenko: ,,Tikiu visų komandos vaikinų progresu ir ateityje"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vikingu-treneris-a-danilenko-tikiu-visu-komandos-vaikinu-progresu-ir-ateityje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vikingu-treneris-a-danilenko-tikiu-visu-komandos-vaikinu-progresu-ir-ateityje Su Jonavos salės futbolo klubo „Vikingai“ treneriu Aleksandr Danilenko -  apie pirmą Lietuvos futsal A lygos čempionato etapą, komandos žaidimą, varžovus ir lietuvišką salės futbolą. 

- Kaip Jums sekasi dirbti Jonavoje ir kaip Jus priėmė mūsų mieste?
Su Jonava pažįstamas jau seniai, dar nuo tų laikų, kai rinktinė U-19 ruošėsi atrankinėms varžyboms. Patogus, jaukus miestas, kuriame malonu dirbti. Komandos vadovybė sudarė visas sąlygas nuosekliam ir našiam darbui, todėl ėmiausi darbo su didžiuliu optimizmu ir noriai.

- Per pirmą čempionato ratą "Vikingai" pasirodė permainingai: sėkmingas ir ryškias rungtynes keitė pralaimėjimai komandoms iš lyderių grupės. Kaip vertinate žaidimą ir rezultatus šiame etape?

Deja, dėl daugelio priežasčių mes pradėjome ruoštis sezonui labai vėlai, todėl tam tikro priešsezonio pasirengimo kaip ir nebuvo. Teko pažindintis su žaidėjais ir ruoštis jau sezono eigoje. Manau, kad vaikinai stengėsi suprasti, mokytis ir priprasti prie naujų reikalavimų. Aš jiems už tai dėkingas.
Apie žaidimą. Mes dar mokymosi, pasirengimo procese, todėl apie stabilumą kalbėti dar anksti. Progresui taip pat nepadėjo dažnos traumų problemos, diskvalifikacijos. Ne visose pralaimėtose rungtynėse mes nusipelnydavome pralaimėjimų, tačiau dėl koncentracijos praradimo ir patyrimo stokos patirdavome neigiamą rezultatą. Bet net tokie pralaimėjimai būtinai mums pasitarnaus ateity, kuo aš esu įsitikinęs!
Rungtynių su Šiauliais išvakarėse vienas lietuvis specialistas, žinomas visame salės futbolo pasaulyje, išreiškė viltį ir palinkėjimą, kad Šiauliai kautųsi su kraujuojančiais "Vikingais"! Ir jo viltys pasiteisino. Noriu pasakyti, kad tai buvo tikra kova aikštelėje, sąžininga, be purvo ir provokacijų. Už tai didžiulė pagarba varžovui. Dėka tokių rungtynių ir galimas augimas, progresas. Taigi, nežiūrint į visus sunkumus, manau, kad galėjome pasirodyti geriau, bet ir nelabai nusivylęs dėl tokio rezultato, kuris yra šiuo metu.

- Ką galite išskirti iš savo žaidėjų?

Nieko nesinorėtų išskirti individualiai, mes žaidžiame kolektyvinį salės futbolą. Bet, kaip kažkas imasi lyderystės ir tai pasiteisina, tai labai gerai! Daug blogiau, kai būna atvirkščiai.  Kai žaidėjas galvoja, kad jis lyderis, bet aikštėje to neįrodo savo žaidimu ir elgesiu. Deja, tokių momentų buvo. O jei kalbėti bendrai, tai džiaugiuosi atsiradus naujiems vardams, t.y. naujiems žaidėjams, kurie anksčiau nebuvo žinomi salės futbole. Tikiu visų vaikinų progresu ir ateityje.

- Pakalbėkime apie rinktinę. Jūs buvote Lietuvos jaunimo rinktinės treneriu. Uo įsiminė šis periodas?

Vienareikšmiškai įsimintinas momentas. Pirmiausia, kaip parodė laikas, mes per labai trumpą laiką subūrėme gerą kolektyvą. Ne visada komandos suvokimas gali reikšti kolektyvą. Taip, pirmiausia yra komanda, bet man daug svarbiau yra kolektyvo suvokimas. Praėjo daug laiko, o geros emocijos, prisiminimai išliko pas vaikinus, ir tai įrodo bendravimas su daugeliu lyg šiol. O kas dėl sportinių rezultatų, tai, deja, dėl laiko pasiruošimui stokos nepavyko parodyti geresnio, deramesnio rezultato. Bet, nežiūrint į tai, esu išdidus ir patenkintas tuo žaidimu ir rezultatu, kurį pasiekėme per trumpo laiko tarpą.
Na, o svarbiausia tai, kad trys žaidėjai iš jaunimo rinktinių buvo pakviesti dalyvauti pasaulio čempionate. Tai pats svarbiausias ir maloniausias trenerių štabo pasiekimas.

- Kodėl tuomet sekantis atrankinis ciklas U-19 buvo praleistas?

Kai artėjo paraiškų padavimo į atrankos ciklą laikas, aš susisiekiau su vadovu, kuris tuomet buvo atsakingas už salės futbolo lavėjimą, vystymosi veiklą. Gavau atsakymą, kad dabar šis projektas pristabdytas. Nežinau, ar tai sprendimas kažkieno vieno ar bendras, tačiau, bet kuriuo atveju tai neteisingas sprendimas. Apmaudu, kad viena 2002-2003m. gimimo karta buvo prarasta. Esu įsitikinęs, jei būtume dalyvavę atrankoje, tai būtų atsiradę nauji vardai lietuviškame salės futbole, kurie artimiausiu metu būtų papildę nacionalinės rinktinės sudėtį. Toks sprendimas nuliūdino, bet jį reikėjo priimti. Tuo mūsų bendravimas ir bendradarbiavimas baigėsi.

- Kaip Jūs reagavote į neseniai įvykusius nacionalinės ir jaunimo rinktinių paskyrimus?

Su Šypsena! Kaip ir daugelis žmonių, priklausančių lietuviškam salės futbolui. Bet nežiūrint į tai, aš linkiu sėkmės ir progreso nacionalinėms komandoms ir akylai stebėsiu pasirodymus tarptautinėse arenose. Na, o mes dirbsime. Esu įsitikinęs, kad artimiausiu metu "Vikingų" gretose išaugs nacionalinės ir jaunimo rinktinių žaidėjai.

- Kaip vertinate čempionato varžybų organizavimo lygį?

Keletą metų aš stebėjau čempionato rungtynes ir galiu vienareikšmiškai pasakyti, kad šį sezoną lygis labai išaugo, turbūt turėjo reikšmės ir pasaulio čempionato organizavimas. Labai patinka Radviliškio komandos požiūris. Treniruočių procesas nukreiptas į salės futbolą. Gal kol kas ne viskas pavyksta, bet, svarbiausia, kad tokie klubai yra. Ir jie ne tik A lygoje, bet ir turi jaunimo komandas. Taip pat imponuoja ir Šiaulių žaidimas. Panevėžio ir Gargždų komandos demonstruoja atletišką salės futbolą kuriame be abejo yra pranašumų.
Bet "Žalgirio" vadovas jau dabar sako, kad kitais metais čempionų lygoje "Žalgiris" bus stipresnis.

Viskas mums aišku, kad tai visiška nepagarba visiems varžybų dalyviams nuo Klaipėdos iki Panevėžio. Tokią pižonišką ir pasipūtelišką nuomonę taip pat verta gerbti(su šypsena veide). Bet nemanau, kad su tuo visi sutinka!!!
Kalbant apie čempionato organizavimą, tai jis bendrai gana neblogo lygio. Tik man neaišku, kaip galima atidėtas pirmo rato rungtynes žaisti antram ratui prasidėjus. Arba kodėl vienose rungtynėse veikia, yra VAR sistema, o kitose-ne. Na, jeigu vis dėl to veikia VAR sistema, tai kodėl teisėjai atsisako peržiūrėti momentus? Nes nemoka ją naudotis? Visiems puikiai suprantama, kad po paskutinių įvykių devynioms komandoms bus labai sunku ginti savo interesus dėl teisėjų sprendimų, dėl rungtynių perkėlimo klausimų arba dėl kitokių niuansų. Rūbinėse bus pralaimėjimai, bet tokia realybė ir mes ją priimame. "Vikingai" žaidė ir žais tik aikštėje, bet ne kabinetuose!

Pabaigoje noriu atskirą žodį pasakyti apie mūsų sirgalius! Tas palaikymas, kurį Jūs mums suteikiate namų rungtynėse, o ypač išvykose, labai įkvepia. Tos emocijos, kurias dovanojate, mums sunku perteikti žodžiais. Jos mus skatina judėti pirmyn! Jūs mus palaikote ir pergalių ir karčių pralaimėjimų metu! Labai ačiū už šį palaikymą, emocijas, mes darysime viską, kad Jus kuo dažniau džiugintume!
Komandos vardu norisi pasveikinti mūsų sirgalius, mūsų varžovus ir mūsų kritikus su Naujametinėmis šventėmis, palinkėti stiprios sveikatos ir kantrybės šiuo sudėtingu metu!
,,Vikingų" inf.

„Vikingų“ treneris A. Danilenko: ,,Tikiu visų komandos vaikinų progresu ir ateityje"

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 21 Dec 2021 09:49:10 +0200
<![CDATA[Jonavos krepšininkai sirgaliams padovanojo ankstyvą Kalėdų dovaną]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-sirgaliams-padovanojo-ankstyva-kaledu-dovana https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-krepsininkai-sirgaliams-padovanojo-ankstyva-kaledu-dovana Pirmajame kėlinyje tarp Jonavos ,,CBet" ir Pasvalio ,,Pieno žvaigždių" vyko apylygė kova ir ne vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros, bet kėlinio pabaigoje Evaldo Šaulio ir Vitalijaus Kozio tempiami šeimininkai laimėjo pirmąjį ketvirtį 22:16.

Antrajame kėlinyje abi komandos sustojo puolime ir jo pradžioje sunkiai rinko taškus. Komandos klydo daugiau kartų, nei sėkmingai užbaiginėjo atakas. Vyraujant tokiam chaotiškam žaidimui į priekį išsiveržė pasvaliečiai ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 34:38.

Po ilgosios pertraukos jonaviečiai pagerino asmeninę gynybą ir įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą. Tada pasvaliečių treneris Mantas Šernius buvo nubaustas techninę pražanga ir atmosfera Jonavos sporto arenoje pradėjo kaisti.

Ketvirtajame kėlinyje L. Anderson‘o užkurti jonaviečiai rungtyniavo lyg ant sparnų ir šventė pergalę rezultatu 77:69!

Jonavos krepšininkai sirgaliams padovanojo ankstyvą Kalėdų dovaną

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 21 Dec 2021 08:30:02 +0200
<![CDATA[Jonavoje vyko intriguojantys Baltijos lygos Lietuvos tinklinio klubų derbiai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-intriguojantys-baltijos-lygos-lietuvos-tinklinio-klubu-derbiai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-intriguojantys-baltijos-lygos-lietuvos-tinklinio-klubu-derbiai Savaitgalį Jonavoje vyko dejos Baltijos moterų tinklinio čempionato rungtynės, kuriose tarpusavyje žaidė Lietuvos ekipos. Šeimininkė Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komanda vieną susitikimą laimėjo, o kitą – pralaimėjo.

Penktadienį „Aušrinė-KKSC“ 3-1 (19:25, 25:23, 25:20, 25:23) palaužė vis solidesnį žaidimą demonstruojančią Alytaus „Prekybos-Paramos“ ekipą.

Šeimininkes į priekį vedė Simona Vaičiukynaitė, surinkusi 23 taškus. Po 9 taškus pelnė Raminta Petrauskaitė bei Emilija Želvytė, po 8 – Agnė Vaičiulytė ir Simona Čėsnaitė.

Alytaus komandai 16 taškų pelnė Anastasija Žestkova, 12 – Irina Jurkova, 11 – Anastasija Sebekina, 10 – Olga Vlasova.

„Žaidėme tikrai blogiau nei galime, nes komandą porą savaičių persekiojo peršalimai, traumos. Dėl to nepavykdavo pilna sudėtimis susirinkti į treniruotes ir aikštėje buvo šioks toks chaosas. Darėme daug savų klaidų, bet džiugu, jog noras laimėti buvo didesnis. Pavyko susikaupti ir pasiekti pergalę“, – sakė „Aušrinės-KKSC“ žaidėja S. Vaičiukynaitė.

Šeštadienį „Aušrinės-KKSC“ klubas 0-3 (21:25, 23:25, 20:25) turėjo pripažinti Lietuvos čempionės Kauno „Kauno-VDU“ komandos pranašumą.

Kaunietėms 17 taškų pelnė Viltė Bogdanovič, 11 – Gabija Kasperavičiūtė, 10 – Eglė Makauskaitė.

Jonavos ekipoje 19 taškų surinko Jekaterina Kovalskaja, po 6 – Agnė Vaičiulytė ir Iryna Jakutavičienė.

Po šio mačo S. Vaičiukynaitė prisipažino, kad jautėsi, jog Kauno ekipa yra labai profesionali ir aukšto meistriškumo.

„Kauniečių komandos branduolys nesikeičia jau keletą metų, todėl jos gerai jaučia viena kitą, turi didelį žaidimo kartu „bagažą“. Mūsų komanda šiais metais buvo suformuota naujai, turime ne tiek daug treniruočių, todėl būna nelengva rungtynių metu surasti bendrą ritmą. Gaila, kad pati neturėjau galimybės labiau prisidėti šioje kovoje, bet noriu pasidžiaugti, kad buvo tikrai gražus derbis, o Jonavos komanda stengėsi iš visų jėgų“, – pasakojo S. Vaičiukynaitė.

„Kauno-VDU“ tinklininkės su 30 taškų turnyro lentelėje užima antrąją vietą, bet yra žaidusios net ketveriomis rungtynėmis mažiau nei pirmaujanti Tartu „TU-Bigbank“ (Estija, 32 tšk.) ekipa.

„Aušrinė-KKSC“ (25 tšk.) užima ketvirtąją poziciją, o „Prekyba-Parama“ (6 tšk.) – dešimtąją. Alytaus klubas antradienį ir trečiadienį sužais dvejas Baltijos lygos rungtynes Latvijoje.

Jonavoje vyko intriguojantys Baltijos lygos Lietuvos tinklinio klubų derbiai

Jonavoje vyko intriguojantys Baltijos lygos Lietuvos tinklinio klubų derbiai Jonavoje vyko intriguojantys Baltijos lygos Lietuvos tinklinio klubų derbiai ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 20 Dec 2021 14:51:16 +0200
<![CDATA[Iš Kalėdinio štangos spaudimo turnyro - du aukso spalvos medaliai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-kaledinio-stangos-spaudimo-turnyro-du-aukso-spalvos-medaliai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-kaledinio-stangos-spaudimo-turnyro-du-aukso-spalvos-medaliai Šeštadienį, gruodžio 18-ąją, Rudaminoje vyko Kalėdinis fiksuotos štangos spaudimo pakartojimams turnyras.

,,Iron Muscles" organizuotose varžybose tądien dalyvavo ir du jonaviečiai - Leta Dagilytė bei Vitalijus Chlomko. Abu sportininkai parsivežė aukso spalvos medalius.

Gruodžio 11-ąją tiek Leta Dagilytė, tiek V. Chlomko pirmąsias vietas užėmė ir Varėnoje vykusiose štangos spaudimo varžybose.

Abu jie atstovauja Jonavos ,,Aleks Atletik" sporto klubą.

 

Iš Kalėdinio štangos spaudimo turnyro - du aukso spalvos medaliai

Iš Kalėdinio štangos spaudimo turnyro - du aukso spalvos medaliai Iš Kalėdinio štangos spaudimo turnyro - du aukso spalvos medaliai Iš Kalėdinio štangos spaudimo turnyro - du aukso spalvos medaliai ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 20 Dec 2021 14:37:26 +0200
<![CDATA[2021 m. - 2022 m. Jonavos rajono salės futbolo pirmenybių tvarkaraštis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/2021-m-2022-m-jonavos-rajono-sales-futbolo-pirmenybiu-tvarkarastis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/2021-m-2022-m-jonavos-rajono-sales-futbolo-pirmenybiu-tvarkarastis Sausio mėnesio sekmadieniai skirti mėgėjų salės futbolui!

Skelbiame 2021 m./ 2022 m. Jonavos rajono salės futbolo pirmenybių sausio mėnesio tvarkaraštį. Varžybas organizuoja Jonavos kūno kultūros ir sporto centras, o visos pirmenybių rungtynės yra vykdomos Jonavos sporto arenoje, adresu Žeimių g. 17. 

2022 m. sausio 2 d. (sekmadienis)

 11.00 val. „JONAVA 16“ - ,,JONAVA 15“

 12.00 val. ,,VIKINGAI LEGENDOS“ – „ISG. VETROLITA“

 13.00 val  „ KLEVAS“ – „TIKI TAKA“ 

2022 m. sausio 9 d. (sekmadienis)                                                                                          

 10.00 val.  „VIKINGAI LEGENDOS“ -  ,,JONAVA  15“

 11.00 val.  ,,TIKI TAKA“- „ISG VETROLITA“

 12.00 val .  „KLEVAS“– „JONAVA 17“ 

 13.00 val.   „JONAVA 15“ - ,,ISG VETROLITA“                                                                                                                                                                                                                                     

 2022 m. sausio 16 d. (sekmadienis)

 10.00 val . „ JONAVA 17“ – „JONAVA 15“

 11.00 val. „ JONAVA 16“ – „KLEVAS“

 12.00 val.  ,,TIKI TAKA“ – „VIKINGŲ LEGENDOS“

 13.00 val.  „KLEVAS“ – „JONAVA 15“ 

  2022 m. sausio 23d. (sekmadienis)

 10.00 val. „ISG VETROLITA“-  ,,JONAVA 16“

 11.00 val. ,,VIKINGŲ LEGENDOS“ - ,,KLEVAS“

 12.00 val. „TIKI   TAKA“  - ,,JONAVA  17“

 13.15 val.  APDOVANOJIMAI

JKKSC inf. 

2021 m. - 2022 m. Jonavos rajono salės futbolo pirmenybių tvarkaraštis

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 20 Dec 2021 14:08:57 +0200
<![CDATA[Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-aerobines-gimnastikos-kaledinis-turnyras-2021 https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-aerobines-gimnastikos-kaledinis-turnyras-2021 Jonavos sporto arenoje gruodžio 18 dieną surengtas kasmetinis Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021. Čempionate dalyvavo apie 300 dalyvių, kuriuos vertino nacionalinę bei tarptautinę kategoriją turintys teisėjai.

Kaip pasakojo Aerobinės gimnastikos klubo „Ieva“ trenerė, turnyro organizatorė, vyr. teisėja  Živilė Gritėnaitė, varžybas organizavo du  klubai: “Ieva” ir “AeroGym”  bei žinoma neapsietai ir be Lietuvos aerobikos federacijos bei kitų pagalbininkų.

„Visą šeštadienio dieną Jonavos sporto arenoje vyksta jau tradicinis Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras. Dėl Covid situacijos varžybų dalyviai atvyksta skirtingu laiku, tačiau jų laukiame apie 300. Visus dalyvius vertina 12 nacionalinės ir tarptautinės kategorijos teisėjų.

Šį turnyrą organizavo “Ieva” ir “AeroGym”. Labai prisidėjo sporto savanoriai, sportininkų tėveliai. Pagrindinė rėmėja – federacija – suteikusi specialią dangą, ant kurios galim treniruotis“, - varžybų dieną kalbėjo Ž. Gritėnaitė.

Dėkojame Lietuvos aerobinės gimnastikos turnyro rėmėjams: Tos Dienos , Nutvila, Saltė, Gentleday, Simona Grožio artelė, Vilė pagalvėlės, Ūkininkai Vladas Tuzovas ir Simona Tuzovaitė, Irmina Juozaitiene Fm World ambasadorė, IĮ Mubas. Aerobinės gimnastikos klubo "Ieva" tėveliai : Aistė Balčienė, Indrė Beišienė, Ingrida Kisielienė.

Vaikų amžiaus grupė, mergaičių vineto rungtis (pagal Lietuvos aerobikos taisykles)

2015 gim. 

 I vieta Gertrūda Beišytė (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

2014 m. gim

I vieta Agota Čirvisnkaitė (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

II vieta Elinga Stanevičiūtė (sportinių šokiųb klubas „Bonus“)

III vieta Liepa Stankevičiūtė (sportinių šokiųb klubas „Bonus“)

 IV vieta Eglė Spietinytė (aerobinės gimnastikos klubas „Ieva“)

Vaikų amžiaus grupė, penketo rungtis (pagal Lietuvos aerobikos taisykles)

II vieta – Gustė Kuoraitė, Rusnė Šablevičiūtė, Saulė Kiškytė, Amanda Kašėnaitė, Rugilė Jagielaitė (sportinių šokiųb klubas „Bonus“)

III vieta – Marija Serapinaitė, Edvita Kuraitytė, Kamilė Krutulytė, Sofija Bielskytė, Smiltė Baltrukėnaitė (sporto klubas „Aero Gym“)

Jaunučių aumžiaus grupė , trejeto rungtis (pagal Lietuvos aerobikos taisykles)

III vieta – Ada Konstantinavičiūtė, Saulė Daugėlaitė, Melita Danieliūtė (aerobinės gimnastikos klubas „Ieva“)

Jaunučių amžiaus grupė, grupinis pratimas (pagal Lietuvos aerobikos taisykles)

I vieta – Ada Konstantinavičiūtė, Melita Danieliūtė, Gustė Grigauskaitė, Karina Jankaitytė, Saulė Daugėlaitė (aerobinės gimnastikos klubas „Ieva“)

II vieta – Martyna Stundytė, Fausta Dudėnaitė, Eva Stepancovaitė, Ema Stepancovaitė, Mija Juškevičiūtė ( Sportinių šokių klubas „Bonus“)

Jaunių amžiaus grupė , merginų vieneto rungtis (pagal Lietuvos aerobikos federacijos taisykles)

III vieta – Karina Nikifirova  (sportinių šokiųb klubas „Bonus“)

Jaunimo amžiaus grupė,  merginų vieneto rungtis (pagal Lietuvos aerobikos federacijos taisykles)

I vieta Ema Kirkliauskaitė (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

II vieta – Agota Konstantinavičiūtė (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

Jaunučių amžiaus grupė , mergaičių vineto rungtis (pagal tarptautines taisykles)

2010 m/ gim

III vieta – Ieva Jefimenkė (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

IV vieta – Karina Genevičiūtė (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

V vieta – Augustė Kisieliūtė (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

2011 m/gim

V vieta – Urtė Balčiūtė  (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

Jaunučių amžiaus grupė, grupinis pratimas (pagal tarptautines taisykles)

III vieta – Ieva Jefimenkė, Augustė Kisieliūtė, Karina Genevičiūtė, Gustė Orechovaitė, Luknė Matulytė (aerobinės gimnastikosklubas „Ieva“)

Jaunučių amžiaus grupė, aerodance rungtis (pagal tarptautines taisykles)

II vieta – Gustė Grigauskaitė, Rusnė Lukoševičiūtė, Gustė Orechovaitė, Augustė Kisieliūtė, Karina Jankaitytė, Luknė Matulytė, Urtė Balčiūtė, Karina Genevičiūtė  (aerobinės gimnastikos klubas „Ieva“)

Jaunimo amžiaus grupė, aerodance rungtis (pagal tarptautines taisykles)

I vieta - Urtė Liužinaitė, Elinga Seredytė, Adelė Ciukšaitė, Dagnė Novikova, Vita Radzevičiūtė, Elizabeta Liutova ( sporto klubas „Aerogym“)

Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021

Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 Lietuvos aerobinės gimnastikos Kalėdinis turnyras 2021 ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 20 Dec 2021 13:09:36 +0200
<![CDATA[Paulius Malašauskas: trečią kartą pradedame sezoną su nauja komanda ir turime dirbti sukandę dantis tam, kad vėl atrastume savo žaidimą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paulius-malasauskas-trecia-karta-pradedame-sezona-su-nauja-komanda-ir-turime-dirbti-sukande-dantis-tam-kad-vel-atrastume-savo-zaidima https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paulius-malasauskas-trecia-karta-pradedame-sezona-su-nauja-komanda-ir-turime-dirbti-sukande-dantis-tam-kad-vel-atrastume-savo-zaidima Rytoj Jonavos sporto arenoje priimsime komandą iš uostamiesčio – Klaipėdos „Neptūną“. Su šia komanda jau du kartus susitikome KMT grupių etapo rungtynėse ir abu kartus teko pripažinti klaipėdiečių pranašumą. Apie laukiančią trečiąją akistatą su „Neptūnu“ pakalbinome mūsų komandos trenerį Paulių Malašauską.

- Treneri, šis nesėkmingas ruožas mūsų komandai prasidėjo nuo pastarojo susitikimo su klaipėdiečiais, ką atsimenate iš pirmųjų dviejų dvikovų su „Neptūnu“?

- Abi rungtynės su klaipėdiečiais buvo KMT turnyre ir dar tada komandos turėjo sunkumų su įtemptu tvarkaraščiu. Prisimenant pirmąją sezono akistatą Klaipėdoje, tai tas rungtynes peržiūrėjus stengėmės jas kuo greičiau pamiršti, nes tiesiog į jas neatvažiavome su tinkamu nusiteikimu. Antrojoje dvikovoje Jonavoje jau buvo visai kitokios rungtynės, bet tada iškrito mūsų du starto penketo žaidėjai ir nuo to susitikimo turėjom iš naujo mokytis žaisti kartu.

- Kaip vertinate šio sezono klaipėdiečių žaidimą? Kokį įspūdį palieka komandos naujokas Isaac’as Lee Bonton’as ir kaip pasikeitė komandos braižas vairą perėmus Sandi Buškevics’ui?

- Panašu, kad rezultatai jų komandos netenkino ir jie atleido vyr. trenerį. Iš jų prieš prasidedant sezonui daug kas tikėjosi geresnių rezultatų ir trenerio atleidimas parodo, kad jų žaidime ne viskas gerai. Komandos naujokas nepalieka didelio įspūdžio ir panašu, kad lietuviai atlieka geresnį darbą aikštelėje nei legionierius. Jis kaip legionierius turėtų rodyti sėkmingesnį žaidimą, bet gal jam tiesiog netinka „Neptūno“ žaidimo braižas. Pats klaipėdiečių žaidimas pastarosiose rungtynėse labai nesikeitė ir liko panašus.

- Komanda po pralaimėjimo Alytuje „Dzūkijos“ komandai turėjo rimtą pokalbį, kokia komandos vidinė būsena (atmosfera)?

- Turėjome rimtą pokalbį rūbinėje ir sekančią dieną rinkomės daryti video analizę, kur sprendėme savus klausimus. Kaip mes komandos viduje sakome, tai mūsų trečiasis šansas pradėti sezoną kaip komandai, turime sukąsti dantis ir atrasti savąjį žaidimą dar sykį. Mes tai tikrai galime padaryti.

- Kokias išvadas „CBet“ žaidėjams svarbiausia padaryti po tokių sekmadienio rungtynių su „Dzūkija“? Ką privalu pataisyti?

- Svarbiausia išlaikyti pozityvumą, pataisyti energijos lygį ir vienas kitą palaikyti. Žaidėjai supranta, jog jie vienas kitą gali pakelti į dar aukštesnį lygį, kad keli sėkmingi epizodai gynyboje ar puolime padės visiems kartu užsivesti.

- Iki Šv. Kalėdų liko dvi rungtynės namuose, ko iš jų tikitės kaip komanda ir kokio palaikymo lauksite arenoje?

- Visada stengiamės žiūrėti tik vienas rungtynes į priekį, bet žvelgiant plačiau tai norisi prieš šventinį laikotarpį pademonstruoti gerą žaidimą, kovoti ir pozityvia energija pasitikti šventes. Prastėjant rezultatams žiūrovų visada gali mažėti, bet mes tikimės jų palaikymo ir galime pažadėti, kad vyrai stengsis, kovos ir paliks viską aikštelėje. 

Bilietus į ketvirtadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Susitikimo pradžia 18:30 

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

 

Paulius Malašauskas: trečią kartą pradedame sezoną su nauja komanda ir turime dirbti sukandę dantis tam, kad vėl atrastume savo žaidimą

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 15 Dec 2021 12:59:25 +0200
<![CDATA[Darbą laikinai stabdo Jonavos slidinėjimo centras]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/darba-laikinai-stabdo-jonavos-slidinejimo-centras https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/darba-laikinai-stabdo-jonavos-slidinejimo-centras Vos prieš keturias dienas, gruodžio 10-ąją slidinėjimo trasas lankytojams atvėręs Jonavos slidinėjimo centras, šiandien praneša nedžiugią naujieną.

Savo socialinio tinklo paskyroje Jonavos slidinėjimo centras skelbia, kad gruodžio 15, 16 ir 17 dienomis trasa neveiks, centras turi laikinai užsidaryti.

Laukiame šaltuko sniego gamybai ir vėl kviesime slidinėti, rašo Jonavos slidinėjimo centras ir kviečia sekti informaciją www.jsc.lt ir  https://www.facebook.com/jonavosslidinejimocentras/ .

Šiandien, gruodžio 14-ąją, trasos veiks nuo 16 val. iki 22 val.

Darbą laikinai stabdo Jonavos slidinėjimo centras

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 14 Dec 2021 11:23:22 +0200
<![CDATA[Lietuvos moterų tinklinio klubai iš Estijos per savaitgalį parvežė keturias pergales]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-moteru-tinklinio-klubai-is-estijos-per-savaitgali-parveze-keturias-pergales https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-moteru-tinklinio-klubai-is-estijos-per-savaitgali-parveze-keturias-pergales Savaitgalį tęsėsi kovos Baltijos moterų tinklinio čempionate. Visos trys Lietuvos komandos viešėjo Estijoje, kur susikrovė nemažą taškų derlių. Abejas rungtynes laimėjo „Kauno-VDU“ tinklininkės, po vieną pergalę pasiekė Jonavos „Aušrinė-KKSC“ ir Alytaus „Prekyba-Parama“.

Lietuvos čempionė „Kauno-VDU“ komanda šeštadienį užtikrintai 3-0 (25:21, 25:17, 25:13) nugalėjo čempionate pirmaujančią Tartu „TU-Bigbank“ ekipą.

Nugalėtojoms 13 taškų pelnė Eglė Makauskaitė, po 9 – Ugnė Lokytė, Gabija Kasperavičiūtė ir Viktorija Dudkina.

Sekmadienį kaunietės 3-0 (25:14, 25:12, 25:17) įrodė pranašumą prieš „Barrus-Voru VK“ klubą. Šiame susitikime viešnių gretose rezultatyviausiai žaidė U. Lokytė (14 tšk.), Viltė Bogdanovič (11 tšk.) ir Ida Marija Savukynaitė (9 tšk.).

„Sunkesnė kova, žinoma, buvo šeštadienį. Žaidėme prieš turnyrinės lentelės viršuje esančią komandą, kuriai pralaimėjome namuose. Džiaugiamės tuo, kad pavyko atsirevanšuoti, - sakė „Kaunas-VDU“ žaidėja G. Kasperavičiūtė. – Gerą žaidimą, manau, lėmė bendras komandinis nusiteikimas ir didelis noras laimėti. Į aikštę žengėme susikoncentravusios ir žinančios savo uždavinius. Nuo pat rungtynių pradžios sekėsi vykdyti trenerės nurodymus ir taip pasiekti pergales.“

Kasperavičiūtė džiaugiasi, kad komandos forma ir nuotaikos yra geros. Nors žaidėjos po truputį laukia švenčių, atsipalaiduoti nežada.

Jonavos „Aušrinės-KKSC“ tinklininkės svečiuose 3-1 (25:16, 25:19, 19:25, 25:21) palaužė Talino „TalTech-Tradehouse“ ekipą.

„Į rungtynes atėjome su tinkama nuotaika, pasiruošusios kovoti. Gerai pradėdavome kiekvieną setą, bet atsirasdavo duobės, iš kurių kartais būdavo sunku išlipti. Dėl to pralaimėjome trečią setą. Nesusitvarkėme su savo klaidomis. Ketvirtą setą pradėjome susikaupusios ir, nors turėjome duobelių, iš jų greitai išlipome. Reikiamu momentu gerai sukovojome ir laimėjome rungtynes“, - kalbėjo „Aušrinės-KKSC“ žaidėja Evelina Vaitkutė.

Prieš tai Jonavos klubas 0-3 (20:25, 15:25, 14:25) turėjo pripažinti Talino „Audentes SG-NK“ ekipos pranašumą. Šiame mače „Aušrinei-KKSC“ 10 taškų pelnė Jekaterina Kovalskaja, 9 – Agnė Vaičiulytė.

Maloniai savaitgalį nudžiugino kukliausiai iš Lietuvos komandų šį sezoną startavusi Alytaus „Prekyba-Parama“. Ji šeštadienį 3-0 (25:19, 25:23, 26:24) įveikė „Barrus-Voru VK“ tinklininkes.

Alytaus komandai 22 taškus pelnė Irina Jurkova, 20 – Anastasija Žestkova.

Sekmadienį Dzūkijos sostinės ekipa buvo per mažą žingsnį nuo pergalės prieš lyderę „TU-Bigbank“ komandą ir pralaimėjo jai tik po penkių setų kovos 2-3 (17:25, 25:22, 25:22, 18:25, 13:15).

Šįkart vėl rezultatyviausiai žaidė legionierės – Anastasija Liach (20 tšk.), I. Jurkova (18 tšk.) ir A. Žestkova (17 tšk.).

„Kaunas-VDU“ su 27 taškais čempionate užima antrąją vietą. Ši ekipa tik 2 taškais atsilieka nuo pirmaujančios „TU-Bigbank“ ekipos ir yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Aušrinė-KKSC“ (22 tšk.) užima penktąją poziciją, o „Prekyba-Parama“ (6 tšk.) – dešimtąją.

Kitą savaitgalį Jonavos „Aušrinė-KKSC“ namuose priims tautietes. Šeštadienį ji žais su „Prekyba-Parama“, sekmadienį – su „Kaunu-VDU“.

Lietuvos Tinklinio Federacija 

Lietuvos moterų tinklinio klubai iš Estijos per savaitgalį parvežė keturias pergales

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 13 Dec 2021 18:59:25 +0200
<![CDATA[Šį savaitgalį startuoja Jonavos rajono salės futbolo pirmenybės]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/si-savaitgali-startuoja-jonavos-rajono-sales-futbolo-pirmenybes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/si-savaitgali-startuoja-jonavos-rajono-sales-futbolo-pirmenybes Jau šį sekmadienį, gruodžio 12 d. į Jonavos sporto areną grįžta futbolo mėgėjų komandos, kurios varžysis 2021 /2022 m. Jonavos rajono salės futbolo pirmenybėse. Šiais metais tarpusavyje  kovos 7 komandos : „Jonava 15“, „Jonava 16“, „Jonava 17“, „Vikingai – legendos“, „Tiki-taka“, „Klevas“ ir „Isg-Vetrolita“. 


Pirmųjų varžybų tvarkaraštis:
Gruodžio 12 d. (Jonavos sporto arena, Žeimių g. 17)
10:00 „Jonava 16“-„Vikingai-legendos“
11:00 „Jonava 15“-„Tiki-taka“
12:00 „Klevas – Isg Vetrolita“


Planuojama Jonavos rajono salės futbolo pirmenybes vykdyti 2021 m. gruodžio- 2022 m. sausio mėnesiais. 


Jonavos KKSC informacija

Šį savaitgalį startuoja Jonavos rajono salės futbolo pirmenybės

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 09 Dec 2021 15:51:34 +0200
<![CDATA[Sekmadienį dvikova Alytuje, kur lauks Mindaugo Lukauskio ir „Dzūkijos“ iššūkis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmadieni-dvikova-alytuje-kur-lauks-mindaugo-lukauskio-ir-dzukijos-issukis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmadieni-dvikova-alytuje-kur-lauks-mindaugo-lukauskio-ir-dzukijos-issukis Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmą sykį šį sezoną vyks į Dzūkiją, kur Alytuje išmėgins jėgas su vietos krepšininkais. Pastarųjų ekipų  pirmasis šio sezono susitikimas baigėsi gan lengva jonaviečių pergale - 85:63. Tame susitikime Jonavoje pavyko susikrauti triuškinamą pranašumą dar iki ilgosios pertraukos ir antroji mačo dalis buvo tik malonus formalumas. 


Laukianti sekmadienio dvikova žada kur kas daugiau intrigos. Tiek „CBet“ treneris, tiek žaidėjai po praeitos savaitės susitikimo su Šiaulių ekipa pripažino, jog komandos žaidimui nemažai įtakos turėjo iš po traumų sugrįžusių žaidėjų pasirodymai. Visi komandos nariai džiaugėsi padidėjusia rotacija, bet tuo pačiu pripažino, jog gali rungtyniauti daug geriau.


Varžovų komandoje šį sezoną pirmuoju smuiku vis dar groja LKL legenda 42-jų  Mindaugas Lukauskis. Veteranas paskutiniame ture sugebėjo pagerinti savo karjeros pelnytų taškų rekordą – 33. Buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės puolėjas vis dar patenka į rezultatyviausių „Betsafe-LKL“ krepšininkų dešimtuką. 


Dar vienas pavojingas alytiškių ginklas – Joshua Newkirk‘as. Gynėjas šį sezoną renka po 14,3 taško ir atlieka po 4,9 rezultatyvaus perdavimo. Tačiau, nepaisant neblogų rodiklių puolime, gynėjas taip pat nemažai klysta ir yra antroje vietoje LKL pirmenybėse fiksuodamas 3,4 klaidų vidurkį.


Sėkmingos sekmadienio rungtynės Alytuje gali Jonavos komandą sugrąžinti į pergalių kelią ir užduoti gerą toną paskutinėms 2021-ųjų metų kovoms. Po 11-jo turo rungtynių Alytaus sporto ir rekreacijos centre mūsų komanda sugrįš į Jonavą, kur rungtyniaus dvi rungtynes namuose prieš „Neptūno“ ir „Pieno Žvaigždžių“ komandas. 

Sekmadienio susitikimo pradžia 18:00.


Rungtynes transliuos – Go3 televizija. 

LKL nuotr.

Sekmadienį dvikova Alytuje, kur lauks Mindaugo Lukauskio ir „Dzūkijos“ iššūkis

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 09 Dec 2021 14:13:10 +0200
<![CDATA[„Pramogos“ sužaidė geriausias sezono rungtynes, „Vikingai“ triumfavo Vilniuje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pramogos-suzaide-geriausias-sezono-rungtynes-vikingai-triumfavo-vilniuje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pramogos-suzaide-geriausias-sezono-rungtynes-vikingai-triumfavo-vilniuje Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo 9-ojo turo kovos. Šią popietę buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose užtikrintas pergales šventė svečiai.

Gargždų „Pramogos“ Šiauliuose susirėmė su FK „Saulės krašto“ komandą ir nors aikštės šeimininkai pirmi pelnė įvartį, tačiau „Pramogos“ sužaidė fantastiškas rungtynes ir iškovojo pergalę rezultatu 7:1.

„Saulės kraštas“ pirmavo nuo trečios minutės, kuomet pasižymėjo Darius Jankauskas, bet per mažiau nei dešimt minučių Valdas Pocevičius įmušė du įvarčius ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

„Pramogoms“ dar geriau sekėsi antrajame kėlinyje. Aurimas Skurdelis per pirmas kelias minutes pelnė dublį, o komandos kapitonas V.Pocevičius net neįpusėjus antrajam kėliniui į savo asmeninę sąskaitą įsirašė „hat-tricką“.

Puikų savo pasirodymą „Pramogos“ užbaigė Justo Vainikaičio ir Deivido Lukošiaus įvarčiais bei trimis taškais savo kišenėje.

Kitose rungtynėse Jonavos „Vikingai“ atvyko į sostinę ir čia 5:2 nugalėjo „TurboTransfers“, kuriems visą situaciją apsunkino dar pirmajame kėlinyje gauta raudona kortelė.

Sužaidus kiek daugiau nei kėlinį komandos apsikeitė įvarčiais, bet 16 minutę įvyko lemtingas lūžis – Tomas Bielickas gavo raudona kortelę ir nors „Vikingai“ neįmušė paskirto baudinio, tačiau antrajame kėlinyje įrodė savo persvarą.

Įvarčius mušė Julius Aleksandravičius, Gytis Vasylius ir dublį pridėjęs Jonas Ulberkis, o šeimininkų gretose prieš pat finalinį švilpuką dar vieną garbės įvartį įmušė Aurimas Tamaliūnas.

Rezultatai:

„TurboTransfers“ 2 : 5 Jonavos „Vikingai“

12’ [0 : 1] Gytis Vasylius

13’ [1 : 1] Kęstutis Balčiūnas

16’ Tomas Bielickas („TurboTransfers“) – raudona kortelė

26‘ [1 : 2] Julius Aleksandravičius

31’ [1 : 3] Gytis Vasylius

39’ [1 : 4] Jonas Ulberkis

40’ [1 : 5] Jonas Ulberkis

40’ [2 : 5] Aurimas Tamaliūnas


FK „Saulės kraštas“ 1 : 7 Gargždų „Pramogos“

3’ [1 : 0] Darius Jankauskas

8’ [1 : 1] Valdas Pocevičius

12’ [1 : 2] Valdas Pocevičius

21’ [1 : 3] Aurimas Skurdelis

22’ [1 : 4] Aurimas Skurdelis

29’ [1 : 5] Valdas Pocevičius

35’ [1 : 6] Justas Vainikaitis

40’ [1 : 7] Deividas Lukošius

futsal.lt 

„Pramogos“ sužaidė geriausias sezono rungtynes, „Vikingai“ triumfavo Vilniuje

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 06 Dec 2021 10:19:55 +0200
<![CDATA[Lietuvos tinklinio klubams Baltijos lygose – pergalių ir pralaimėjimų pojūčiai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-tinklinio-klubams-baltijos-lygose-pergaliu-ir-pralaimejimu-pojuciai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvos-tinklinio-klubams-baltijos-lygose-pergaliu-ir-pralaimejimu-pojuciai Savaitgalį tęsėsi kovos Baltijos moterų ir vyrų tinklinio pirmenybėse. Trys išvykose žaidę Lietuvos klubai laimėjo po vieną susitikimą iš dviejų.

Baltijos moterų tinklinio lygos savaitgalis prasidėjo užtikrinta Jonavos „Aušrinės-KKSC“ pergale. Jonaviškės svečiuose 3-0 (25:14, 25:18, 25:20) nepaliko didesnių vilčių Daugpilio „DU-MiLATss“ (Latvija) ekipai.

Nugalėtojoms 15 taškų pelnė Agnė Vaičiulytė, 13 – Jekaterina Kovalskaja, po 9 – Iryna Jakutavičienė bei Emilija Želvytė.

Tuo tarpu vienos iš Baltijos lygos lyderių Kauno „Kauno-VDU“ tinklininkės išvykoje 1-3 (22:25, 25:18, 14:25, 20:25) nusileido „Jelgava“ (Latvija) komandai.

Po kovų CEV Iššūkio taurėje į Baltijos čempionato batalijas sugrįžusioms kaunietėms 15 taškų pelnė Gabija Kasperavičiūtė, 14 – Ugnė Lokytė, 11 – Viltė Bogdanovič.

Sekmadienį „Aušrinė-KKSC“ išvykoje 0-3 (17:25, 16:25, 25:27) turėjo pripažinti Talino „Tallinna Ulikool-Kikas“ (Estija) komandos pranašumą.

Viešnioms 18 taškų pelnė J. Kovalskaja, 6 – E. Želvytė.

Tuo tarpu „Kauno-VDU“ tinklininkės atsitiesė po šeštadienio nesėkmės ir išvykoje 3-1 (25:18, 24:26, 25:15, 25:18) palaužė Rygos „RSU-MVS“ komandą.

Kauno klubą į priekį vedė V. Bogdanovič su 19 taškų. 14 taškų pridėjo Eglė Makauskaitė, 12 – G. Kasperavičiūtė, 10 – V. Valionytė.

„Šeštadienį susitikome su pajėgia ir brandžia Jelgavos komanda. Ji mažai klydo, darė viską tiksliai. Mes per daug klydome, viską ką bandėme daryti, tiesiog nesisekė. Kaip sakoma, buvo juoda diena. Sekmadienio varžoves buvo jaunesnes, tad tai buvo geras išlipimas mums iš šeštadienio nenusisekusiu rungtynių ir pasiekti pergalę“, - sakė „Kauno-VDU“ žaidėja V. Bogdanovič.

„Kaunas-VDU“ (21 tšk.) Baltijos čempionate užima antrąją vietą, o „Aušrinės-KKSC“ (19 tšk.) ekipa yra ketvirta. Pirmauja Tartu „TU-Bigbank“ (Estija, 27 tšk.) klubas. Dešimtoje pozicijoje rikiuojasi šį savaitgalį nežaidusi Alytaus „Prekyba-Parama“ (2 tšk.).

Kitą savaitgalį visos trys Lietuvos ekipos viešės Estijoje ir žais su šios šalies komandomis.

Saldus „Amber-Arlangos“ tinklininkų revanšas

„Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygoje trijų iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė Gargždų „Amber-Arlangos“ komanda.

Ji šeštadienį išvykoje po atkaklios kovos 3-2 (25:19, 25:19, 29:31, 18:25, 15:11) palaužė Talino „TalTech“ (Estija) ekipą ir atsirevanšavo jai už nesėkmę 0-3 lapkričio mėnesį vykusiose rungtynėse Gargžduose.

Lietuvos klubui 18 taškų pelnė Linas Starkutis, 16 – Daumantas Katinas, 14 – Andrejus Čmirovas, 12 – Artūras Vincėlovičius.

Tiesa, dvigubu triumfu savaitgalio Estijoje pažymėti „Amber-Arlangai“ nepavyko. Sekmadienį Gargždų komanda 1-3 (25:21, 20:25, 19:25, 25:27) nusileido „Parnu VK“ klubui.

Šiame susitikime svečiams 16 taškų pelnė Daumantas Katinas, 11 – Arnas Rumševičius, 9 – Viktoras Ščekaliukas.

Su 11 taškų ketvirtąją poziciją čempionate užimanti „Amber-Arlangos“ ekipa kovas Baltijos lygoje pratęs jau 2022 metais.

ltf.lt 

Lietuvos tinklinio klubams Baltijos lygose – pergalių ir pralaimėjimų pojūčiai

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 06 Dec 2021 10:16:34 +0200
<![CDATA[Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-savaitgali-vykusiu-varzybu-sk-faiteris-sportininkai-parsiveze-ne-viena-medali https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-savaitgali-vykusiu-varzybu-sk-faiteris-sportininkai-parsiveze-ne-viena-medali Gruodžio 4-ąją sporto klubas "Faiteris" dalyvavo Vilniuje vykusiame Lietuvos atvirajame ,,Grappling" čempionate.

Jo rezultatai - džiugina:

Miglė Nemanytė -1 vieta;
Arnis Železniakas - 1 vieta;
Albertas Kašėta - 1 vieta;
Gediminsa Strumickas - 2 vieta;
Vladimir Koviazo -  2 vieta;
Vainius Giedraitis - 3 vieta;
Danielius Čiuladis - 3 vieta.

Kazys Kazakevičius pirmą varžovą nugalėjęs, antroje kovoje po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovo pranašumą ir liko be medalio. Nors medalio neiškovojo, jis įgijo neįkainuojamos patirties. 

,,Žinoma, visada yra kur tobulėti, bet ir šie pasiekti rezultatai labai džiugina. Klubo sportininkai atidavė visas jėgas kovodami ir turime ne vieną iškovotą medalį.  Labai smagu ir tai, kad tarp klubo sportininkų susidariusi pozityvi, draugiška atmosfera, varžybose tai labai svarbu. Svarbu, kai sportininkai vienas kitam padeda, vienas kitą palaiko.
 
Mums brangūs visi klubo sportininkai: ir tie, kas laimi medalius, ir tie, kam nepasiseka, ir tie, kurie nedalyvauja varžybose - jie irgi prisideda prie klubo pasiekimų, kartu treniruodamiesi. Esame vienas klubas, viena komanda", - po varžybų pasiektais rezultatais džiaugėsi klubo prezidentas ir treneris Arnoldas Lukošiūnas.
 
SK ,,Faiteris" dėkoja visiems šiems sportininkams už drąsa ir ryžtą.
 
,,Šie metai buvo sudėtingi dėl Covid 19, tačiau tenka prisitaikyti prie įvairių apribojimų, ilgą laiką negalėjome treniruotis, bet ir tokiomis sudėtingomis sąlygom sugebėjome šiais metais iškovoti daugybe gražių pergalių", - teigė A. Lukošiūnas, primindamas šių metų pasiekimus: spalio 9-ąją Pasaulio IGF Grappling čempionate Albertas Kašėta laimėjo 1-ąją vietą, Miglė Nemanytė - 2 vietą.
 
2021-09-25 OPEN SUNCITY MMA TOURNAMENT varžybose susumavus visų klubų iškovotus medalius, SK ,,Faiteris" užėmė 1 vietą.
 
2021-10-23 atvirajame ringe Pantera ,,Žalgirio taurė" dalyvavo 22 klubai. Susumavus visų rezultatus, SK ,,Faiteris" iškovojo 2 vietą. 
 
2021-05-22 Atvirajame Baltijos MMA čempionate dalyvavo 32 klubai. Susumavus visų jų iškovotus medalius, SK ,,Faiteris" pelnė 3 vietą. 

2021-aisiais SK ,,Faiteris" Jonavoje organizavo du tarptautinius renginius: MMA atvirąjį Baltijos čempionatą ir Baltijos atvirąjį Grappling čempionatą. Į juos sugužėjo sportininkai iš įvairių pasaulio šalių.
 
,,Esame dėkingi už bendradarbiavimą Jonavos rajono savivaldybei, Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui.
 
Viskas susideda į vieną: sportininkų ir trenerių kruopštus darbas, Jonavos savivaldybės ir JKKSC palaikymas. Dėl to ir rezultatai džiuginantis", - teigė klubo prezidentas ir treneris A. Lukošiūnas.
 
Jis dėkoja klubo sportininkams ir treneriams už įdėtą nuoširdų ir nelengvą darbą: Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui, Albertui Kašėtai.
 
,,Papildomai norėčiau pažymėti ir dar kart padėkoti Tomui Svirskiui už ilgametį darbą. Šis treneris jau  beveik 10 metų kartu su mumis. Linkiu visiems mums - sporto klubui "Faiteriui" toliau augti ir klestėti", - kalbėjo A. Lukošiūnas. 
 
Artėjant šventėms, "Faiteris" sveikina visą sporto bendruomenę, draugus, kolegas, partnerius ir jonaviečius.
 
,,Būkite sveiki ir energingi", - ,,Faiteris". 

Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį

Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį Iš savaitgalį vykusių varžybų SK ,,Faiteris" sportininkai parsivežė ne vieną medalį ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 06 Dec 2021 08:57:29 +0200
<![CDATA[A. Klibavičius iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio kyokushin karate čempionate]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/a-klibavicius-iskovojo-teise-dalyvauti-pasaulio-kyokushin-karate-cempionate https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/a-klibavicius-iskovojo-teise-dalyvauti-pasaulio-kyokushin-karate-cempionate Gruodžio 4-5 dieną Kėdainiuose vyko "European Karate Cup 2021" varžybos. Jose dalyvavo ir Jonavos kyokushin karate ,,Kumite" klubo atstovas Antanas Klibavičius.

Gruodžio 4-ąją jonavietis laimėjo kovą prieš olandą, šiandien pusfinalyje nurungė vengrą, bet finale nusileido kitam lietuviui.

Susumavus bendrus rezultatus paaiškėjo, kad A. Klibavičiui atiteko Kyokushin karate Europos taurės vicečempiono titulas.

Tai jam suteikė teisę dalyvauti kitų metų Pasaulio čempionate, sunkiausiose svorio kategorijoje.

A. Klibavičius iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio kyokushin karate čempionate

A. Klibavičius iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio kyokushin karate čempionate A. Klibavičius iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio kyokushin karate čempionate A. Klibavičius iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio kyokushin karate čempionate A. Klibavičius iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio kyokushin karate čempionate ]]>
jonavoszinios.lt Sun, 05 Dec 2021 15:25:26 +0200
<![CDATA[Evaldas Beržininkaitis paliko Jonavos „CBet” trenerių štabą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/evaldas-berzininkaitis-paliko-jonavos-c-bet-treneriu-staba https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/evaldas-berzininkaitis-paliko-jonavos-c-bet-treneriu-staba Šį sezoną prie Jonavos „CBet“ prisijungęs treneris gruodžio 1-ąją abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Jonavos klubu. Specialistas sulaukė pasiūlymo prisijungti prie daugkartinių Lietuvos krepšinio lygos čempionų Kauno „Žalgirio“ trenerių štabo.

E. Beržininkaitis greit įsiliejo į mūsų klubo gyvenimą ir teigė, jog Jonavoje jautėsi lyg namuose. Treneris lapkričio mėnesį taip pat buvo pakviestas prisijungti prie Lietuvos vyrų rinktinės trenerių štabo ir spėjo iškovoti dvi pergales pirmajame rinktinių lange.

Evaldas buvo puikus profesionalumo pavyzdys mūsų Betsafe-LKL debiutavusiam klubui. Dėkojame treneriui už jo įdėtą darbą klubo labui bei linkime sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Klubas ieškos trenerio galinčio užimti atsilaisvinusią Virginijaus Šeškaus asistento vietą.

Jonavos „CBet" komunikacijos skyrius

Evaldas Beržininkaitis paliko Jonavos „CBet” trenerių štabą

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 03 Dec 2021 15:12:39 +0200
<![CDATA[Šeštadienį Jonavoje vyks turnyrinės lentelės kaimynų dvikova]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sestadieni-jonavoje-vyks-turnyrines-lenteles-kaimynu-dvikova https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sestadieni-jonavoje-vyks-turnyrines-lenteles-kaimynu-dvikova Ateinantį šeštadienį (12-04) į Jonavos sporto areną sugrįš stipriausios Lietuvos krepšinio lygos kovos. Į svečius atvažiuoja Antano Sireikos auklėtiniai Šiaulių „Šiauliai-7BET“ komanda.


Abi komandos į rinktinių pertrauką išėjo skirtingomis nuotaikomis. Jonavos „CBet“ komanda namuose užtikrintai įveikė Prienų „Labas-GAS“ ekipą, tuo tarpu šiauliečiai triuškinančiu skirtumu nusileido svečiams iš Panevėžio. 


Tačiau paskutinis nesėkmingas šiauliečių pasirodymas toli gražu neatspindi tikrojo komandos pajėgumo, nes svečių ekipa per paskutiniuosius septynis susitikimus iškovojo penkias pergales. 
Šiaulių komanda turi ryškiai išreikštus lyderius tai Jonathan Elmore kuris renka po 18,1 taško per susitikimą ir yra antras rezultatyviausias žaidėjas Betsafe-LKL bei pernai sezoną Jonavos „CBet“ ekipoje pradėjęs Giedrius Staniulis, kuris renka po 21 naudingumo balą ir yra antras naudingiausias žaidėjas Betsafe-LKL čempionate. 


Mūsų komandoje paskutiniuose trijuose LKL čempionato susitikimuose Vitalijus Kozys ir Edvinas Šeškus demonstravo puikią sportinę formą ir rinko atitinkamai po 20 ir 16,7 naudingumo balų vidurkį.


Virginijaus Šeškaus auklėtiniams motyvacijos šeštadienio dvikovoje neturėtų trūkti, nes pirmojo rato susitikime Šiauliuose buvo patirtas apmaudus pralaimėjimas rezultatu 93:87. Pergalė taip pat leistų sugrįžti į penktąją vietą turnyrinėje Betsafe-LKL lentelėje. 


Jonavos „CBet“ krepšininkams labai svarbus 6-asis žaidėjas Jonavos sporto arenoje, todėl visus jonaviečius kviečiame šeštadienį palaikyti komandą gyvai!


Susitikimo pradžia 17:00


Bilietus į šeštadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt


Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).


Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

Šeštadienį Jonavoje vyks turnyrinės lentelės kaimynų dvikova

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 02 Dec 2021 12:27:16 +0200
<![CDATA[Jau priimamos pretendentų paraiškos Jonavos rajono savivaldybės sporto stipendijai gaut]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/au-priimamos-pretendentu-paraiskos-jonavos-rajono-savivaldybes-sporto-stipendijai-gaut https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/au-priimamos-pretendentu-paraiskos-jonavos-rajono-savivaldybes-sporto-stipendijai-gaut Jonavos kūno kultūros ir sporto centras informuoja, kad nuo 2021 m. gruodžio 1 d. iki 2021 m. gruodžio 31 d. priimamos sportininkų paraiškos Jonavos rajono savivaldybės sporto stipendijai gauti. Paraiškos su laimėjimus patvirtinančiais dokumentais, siunčiamos Jonavos kūno kultūros ir sporto centrui, adresu: Žeimių g. 17, Jonava arba elektroniniu paštu: dalia@jkksc.lt, pavaduotojai ugdymui Daliai Venckevičienei.  Paraiškos formą ir sporto stipendijos skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašą rasite Jonavos kūno kultūros ir sporto centro interneto svetainėje adresu: https://www.jkksc.lt/straipsniai/teisine-informacija.

Informacija teikiama mob. tel. 8 620 14537

 

Jonavos kūno kultūros ir sporto centras

Jau priimamos pretendentų paraiškos Jonavos rajono savivaldybės sporto stipendijai gaut

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 01 Dec 2021 08:32:07 +0200
<![CDATA[Šokių klubo „Bonus“ varžybos Daugpilyje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sokiu-klubo-bonus-varzybos-daugpilyje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sokiu-klubo-bonus-varzybos-daugpilyje Kaip praneša Jonavos šokių klubas „Bonus“, klubo šokėjai Latvijoje vykusiose varžybose pasiekė džiuginančių rezultatų.

Savaitgalį Latvijoje vykusiose varžybose "Wdsf Daugavpils Open 2021" ir "Draugu dejas" Jonavos klubo Bonus šokėjai (jauniai II D+C grupėje) Aleksandras Malanovas - Austėja Liškauskaitė laimėjo 1 vietą ir klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių programose, Titas Kraniauskas - Justė Snitkaitė užėmė 3 vietą ST ir 2 vietą LA.

Tarptautinės šokių federacijos Jaunučių DSE varžybose Augustas Moročka ir Simona Jefimenkaitė klasikinių šokių varžybose laimėjo 4 vietą, Lotynų Amerikos šokių - 6.

 

 

Šokių klubo „Bonus“ varžybos Daugpilyje

Šokių klubo „Bonus“ varžybos Daugpilyje Šokių klubo „Bonus“ varžybos Daugpilyje Šokių klubo „Bonus“ varžybos Daugpilyje Šokių klubo „Bonus“ varžybos Daugpilyje ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 30 Nov 2021 12:35:45 +0200