Jonavos žinių naujienos https://www.jonavoszinios.lt/naujienos Jonavos rajono naujienos lt <![CDATA[Po puikaus pergalingo savaitgalio – šuolis į pirmąją vietą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-puikaus-pergalingo-savaitgalio-suolis-i-pirmaja-vieta https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-puikaus-pergalingo-savaitgalio-suolis-i-pirmaja-vieta 2022-2023 metų Optibet Baltijos moterų tinklinio lygoje komandos vėl įsitraukė į kovas. Ekipos varžosi dėl geresnių vietų prieš atkrintamąsias varžybas. Klubams iki šio etapo pabaigos po savaitgalio susitikimų liko sužaisti po 1-2 rungtynes. Vienu metu atrodė, kad reguliariajame sezone sau lygių neturės Talino „TalTech/Tradehouse“ klubas, kuris ilgą laiką žingsniavo be pralaimėjimų. Pirmajame rate Jonavos „Aušrinė“ komanda įstengė atimti taškus rungtyniaudamos Estijoje, bet po atkaklios kovos buvo pralaimėta 2:3.

Dar prieš savaitę „Aušrinė“ komandos trenerė Raimonda Strelkauskaitė užsiminė apie ateinančias rungtynes jau namuose su šiuo Estijos klubu. Trenerė buvo nusiteikusi optimistiškai ir tikėjo, jog atėjo laikas ir jonavietėms pasiekti revanšą, juolab, kad pastaruoju metu varžovių žaidimas tapo labiau įveikiamas.

Nors Talino komandos gretose nerungtyniavo keletas pagrindinių žaidėjų, tačiau tai nė kiek nemenka jų pajėgumo. Visgi, aikštelės šeimininkės šįkart jau nuo mačo pradžios buvo užsidegusios dar labiau pagerinti savo situaciją turnyrinėje lentelėje ir pagaliau po skaudžių kelių nesėkmių. Vėl surasti galimybę pakilti net į pirmąją vietą. O pasirodo, galimybių Jonavos tinklininkės jau turi.

Nors mačo pradžioje kelias atakas rezultatyviai pabaigė Danielė Kvedaraitė, bet viešnios įrodinėjo savo pajėgumą pirmaudamos 2:5. Jonavietės atsilikdamos, laimėjo atkarpą 4:0 (13:9) ir privertė esčių trenerį prašyti pirmosios pertraukėlės. Po kurio laiko varžovėms pavyko net ir atstatyti pusiausvyrą (18:18), tačiau „Aušrinė“ žaidėjos puikiai valdė situaciją aikštelėje ir pirmaudamos 24:20 jau buvo patikėjusios pirmojo seto sėkme. Bet vos nenudegė, kai viešnios pelnė tris taškus ir beliko vienas taškas (24:23). Po R. Strelkauskaitės paprašytos pertraukėlės  komandos lyderė D. Kvedaraitė pelnė taip reikalingą lemiamą tašką (25:23).

Laimėjusios pirmąjį setą, Jonavos tinklininkės siekė išlaikyti turimą susitikimo dominavimą. Ir po to, kai žaidimas ėjosi panašiu tempu, jonavietės pateko į žaidybinę duobę ir atsiliko nuo Talino komandos jau 10:15. Tuo metu Jonavos komanda nenuleido rankų, o stojo į tokią kovą, kad pasiuntė varžoves jau ir į nokautą. Taškus rinko ir D. Kvedaraitė, ir Jekaterina Kovalskaja. Rungtynėse įvyko lūžis. Šeimininkės ne tik gynėsi pagirtinai, bet ir naudojosi varžovių dažnomis klaidos. Viešnioms leista pelnyti viso labo 2 taškus, o pačios surinko 15, kurie leido laimėti ir antrąjį setą 25:17.

Trečiasis setas prasidėjo taškų lenktynėmis. Į Jonavos sporto centro salę su komandą atvyko ir garsūs estų sirgaliai, kurie dar tikėjo savo komandos sėkmę. Bet kurį laiką vykęs lygus žaidimas, seto pabaigoje žaidimas pakrypo vienos komandos naudai. „Aušrinė“ žaidėjos baigiantis mačui jau buvo daug geresnės nuotaikos, nes pergalė buvo ranka  pasiekiama. Tašką padėjo Iryna Jakutavičienė ir laimėjusios setą 25:19, Jonavos tinklininkės su kaupu atsirevanšavo už nesėkmę svečiuose. Šįkart galutinis rezultatas 3:0.

Po šios pergalės atsirado galimybė Jonavos komandai pakovoti jau ir dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone, nes už pastarąsias varžoves sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mačiau  ir ekipas skiria tik du taškai.

„Aušrinė“ komandai taškus pelnė: D. Kvedaraitė – 22, J. Kovalskaja – 15, I. Jakutavičienė – 7, Roberta Gabulaitė – 5, Aurėja Karvelytė ir Akvilė Sebežiova – po 3, Ugnė Lokytė – 1.

„Apšilimo metu pastebėjome, kad  Talino komanda neturi pagrindinės libero pozicijos žaidėjos! Tad pakito pagrindinio šešeto sudėtis. – po rungtynių savo įžvalgomis pasidalino trenerė R. Strelkauskaitė. - Nežiūrint į tai kad turėjom sudėtingą savaitę, merginų nusiteikimas ir pasitikėjimas šiandien džiugino. Atsirevanšavome su kaupu“.

Jonavos moterų tinklinio klubas „Aušrinė“ 2022-2023 metų Optibet Baltijos moterų tinklinio lygoje toliau žygiuoja užtikrintai ir po puikaus savaitgalio turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į pirmaujančias pozicijas. Taip atsitiko po to, kai sekmadienį Talino „TalTech/Tradehouse“ savo kelionę Lietuvoje baigė dar viena tokia pat nesėkme Kaune, kai 0:3 nusileido „Kaunas-VDU“ klubui, o pačios „Aušrinė“ tinklininkės savo aikštelėje be didesnio vargo susitvarkė su kita Talino ekipa „Audentes SG/NK“.

Prasidėjus susitikimui pirmuosius taškus pelnė Estijos tinklininkės, tačiau greitai jonavietės persvėrė rezultatą, bet ryškaus pranašumo neturėjo. Šįkart taškus rinkti pradėjo Ugnė Lokytė, Roberta Gabulaitė, o varžovės klydo ir paduodamos kamuolį (12:7). Nors viešnios eigoje vis dar kabinosi šiame sete, bet „Aušrinė“ žaidėjos nutolo ir laimėjo setą 25:15.

Antrajame sete aikštelės šeimininkių pranašumas jau buvo neginčijamas. Jos iš karto išsiveržė į priekį 5:1 ir vis didino apsukas. Lengvai rinko taškus, o svečių treneris vis situaciją mėgino gelbėti pertraukėlėmis, kuriose negailėjo savo auklėtinėms patarimų. Visgi, įsibėgėjusių „Aušrinės“ žaidėjų sustabdyti jau nebepajėgė ir setas buvo laimėtas net 25:9.

Trečiajame jonavietėms jau patikėjo savo pergale, nes pradžia  buvo dar įspūdingesnė (7:1). Dar kartelį estės sumažino atsilikimą iki keturių taškų, bet spurtas 6:0 viską sustatė į savo vietas. Jonavos komanda setą laimėjo 25:16, o rungtynes „sausu“ rezultatu 3:0.

„Aušrinė“ gretose taškus pelnė: Danielė Kvedaraitė – 16, U. Lokytė – 14, R. Gabulaitė ir Jekaterina Kovalskaja – po 8, Aurėja Karvelytė ir Akvilė Sebežiova – po 3.

Kiti savaitgalio rezultatai: Tartu „TU/Bigbank“ (Estija) – „VK Jelgava“ (Latvija) 3:1, „Kaunas-VDU“ – Talino „Audentes SG/NK“ (Estija) 3:0, „Barrus/Voru VK“ (Estija) – Daugpilio „SUFA klubas/DU“ (Latvija) 2:3. „Barrus/Voru VK“ (Estija) – „VK Jelgava“ (Latvija) 1:3, Tartu „TU/Bigbank“ (Estija) – Daugpilio „SUFA klubs/DU“ 3:2, Rygos RSU/MSG (Latvija) – Rygos tinklinio mokykla/LU 1:3.

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, laimėti-pralaimėti setai, taškai):

 

1

Jonavos "Aušrinė"

16

13

3

44-13

41

2

Talino "TalTech/Tradehouse"

17

14

3

42-16

40

3

Rygos tinklinio mokykla/LU

16

13

3

41-21

36

4

Kauno "Kaunas-VDU"

16

12

4

41-18

36

5

VK Jelgava

16

6

10

30-34

21

6

Tartu "TU/Bigbank"

16

7

9

27-36

19

7

Rygos "RSU/MSG"

16

6

10

24-35

19

8

Talino "Audentes SG/NK"

17

4

13

21-45

12

9

Daugpilio "SuFA klubs/DU"

16

4

12

23-44

11

10

Barrus/Voru VK

16

2

14

13-44

8

 

Rezultatyviausiai lygoje rungtyniauja: Carmel Vares ("Audentes SG/NK") – 289, Kristine Kramena (Rygos tinklinio mokykla/LU") - 280, Danielė Kvedaraitė ("Aušrinė") – 255, Liva Sola (" VK Jelgava") – 245, Jekaterina Kovalskaja ("Aušrinė") – 218 taškų...

Vasario 4-5 dienomis Baltijos lygoje bus sužaisti paskutinieji reguliaraus sezono susitikimai. Jonavos „Aušrinė“ vyks į Latviją, kur vasario 4 d., šeštadienį, Daugpilyje susitiks su „SUFA klubs/DU“ klubu (18.00 val.), o sausio 5 d., sekmadienį, Jelgavoje varžysis su „VK Jelgava“ ekipa (14.00 val.).

 

„Aušrinė“ klubo inf.

 

Po puikaus pergalingo savaitgalio – šuolis į pirmąją vietą

Po puikaus pergalingo savaitgalio – šuolis į pirmąją vietą Po puikaus pergalingo savaitgalio – šuolis į pirmąją vietą Po puikaus pergalingo savaitgalio – šuolis į pirmąją vietą Po puikaus pergalingo savaitgalio – šuolis į pirmąją vietą Po puikaus pergalingo savaitgalio – šuolis į pirmąją vietą Po puikaus pergalingo savaitgalio – šuolis į pirmąją vietą ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 30 Jan 2023 08:29:40 +0200
<![CDATA[M. Kalniečio atsisveikinimo mače – netikėtas jonaviečių antausis „Žalgiriui“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/m-kalniecio-atsisveikinimo-mace-netiketas-jonavieciu-antausis-zalgiriui https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/m-kalniecio-atsisveikinimo-mace-netiketas-jonavieciu-antausis-zalgiriui Sekmadienio vakarą Kaune vykusį atsisveikinimą su legendiniu šalies krepšininku Mantu Kalniečiu sensacingai sugadino Jonavos „CBet“ (10-6).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 80:76 (22:12, 21:26, 13:24, 24:14) patiesė Kauno „Žalgirį“ (15-2), kuriam išrašė vos antrąjį sezono pralaimėjimą.

Pirmoji rungtynių dalis šeimininkams buvo itin sunki – jonaviečiai ilgą laiką pirmavo net dviženkliu skirtumu. Prieš pat pertrauką kauniečiai visgi sumažino savo atsilikimą, o trečiajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 62:56.

Nepaisant to, V. Šeškaus kariauna nepalūžo ir surengė atkarpą 9:0, po kurios šeimininkai vėl buvo priversti vytis varžovus. Galiausiai vyko kova taškas į tašką, tačiau priekyje iki pat finalinės sirenos išsilaikė Glynno Watsono ir Dovio Bičkauskio tempiami jonaviečiai.

Labiausiai žalgiriečiai kentėjo dėl klaidų, kurių padarė net 21.

Jonavos ekipą į pergalę atvedė nuostabus G. Watsonas, padidinęs apsukas lemiamu metu. Amerikietis pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.) ir surinko tiek pat naudingumo balų.

Kauniečių gretose išsiskyrė Rolandas Šmitas, surinkęs 16 taškų.

Tai buvo paskutinysis mačas M. Kalniečio karjeroje, kuri truko bene 20 metų. Starto penkete susitikimą pradėjęs gynėjas per kiek daugiau nei 20 minučių pelnė 5 taškus ir išdalino 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvoje įžaidėjas rungtyniavo tik „Žalgiryje“, kuriam, įskaitant ir dublerių ekipą, atstovavo apie 11 metų. 36-erių kaunietis per karjerą keturiskart tapo Lietuvos čempionu (2007, 2008, 2011 ir 2012 m.), triskart iškovojo sidabrą (2006, 2009 ir 2010 m.) bei kartą pasidabino bronza (2022 m.). Paskutiniuoju jo iškovotu titulu tapo pernai laimėtas Citadele KMT trofėjus.

„Žalgiris“: Rolandas Šmitas 16, Edgaras Ulanovas 14, Laurynas Birutis 13, Kevarrius Hayesas 11, Ignas Brazdeikis 8, Lukas Lekavičius 6.

„CBet“: Glynnas Watsonas 19, Dovis Bičkauskis 14, Jeffery Garrettas 10, Martinas Laksa ir Edvinas Šeškus po 9, Vytautas Šulskis 7, Goranas Huskičius ir Artūras Valeika po 6.

lkl.lt inf.

M. Kalniečio atsisveikinimo mače – netikėtas jonaviečių antausis „Žalgiriui“

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 29 Jan 2023 19:32:55 +0200
<![CDATA[Sėkmės pritrūkusios prieš kaunietes, vilnietes - triuškino]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmes-pritrukusios-pries-kaunietes-vilnietes-triuskino https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sekmes-pritrukusios-pries-kaunietes-vilnietes-triuskino Ketvirtadienį savo šalies čempionato rungtynes sužaidė Raimondos Strelkauskaitės treniruojama Jonavos „Aušrinė“, kuri rungtyniavo Vilniuje su Universiteto komanda. Galutinis rezultatas 3:0 jonaviečių naudai rodo, kad kol kas Jonavos tinklininkės nesutinka rimtesnio pasipriešinimo iš kitų komandų. Šįkart atkaklesni epizodai su sostinės studentėmis vyko pirmajame sete. Ne kartą pradžioje rezultatas buvo lygus, o vienu metu net ir pirmavo sostinės tinklininkės (6:5). Jonaviečių gretose taškus ėmė rinkti Iryna Jakutavičienė, Jekaterina Kovalskaja, Greta Mikoliūnaitė. Atitolusios Jonavos tinklininkės išlaikė nors ir nedidelį, bet užtikrintą pranašumą užbaigiant sėkmingai šį setą. Universiteto ekipa dar pamėgino grąžinti intrigą,  kai buvo likę vos keturi taškai (21:17), bet seto pabaiga priklausė jonavietėms (25:18).

Antrasis setas jau atrodė kitoks. „Aušrinė“ tinklininkė turėjo savo lyderes, o skirtumas labai greit padidėjo jonaviečių naudai (10:3). Situacija seto pabaigoje vėl  buvo panaši, kai varžovėms didelių pastangų dėka sumažino atsilikimą, bet Jonavos komandos atotrūkis buvo per didelis, kad kažką pakeisti šiame sete (25:17).

Aišku, norai Vilniaus komandai buvo dideli, bet trečiasis setas parodė, kad jonavietės nusiteikusios greitai baigti rungtynes. Joms tai padaryti pavyko, kai trečiajame sete įrodė visišką dominavimą (25:11). Susitikimą Jonavos ekipa laimėjo 3:0 bei turnyrinėje lentelė pakilo į pirmąją vietą.

„Aušrinė“ komandai taškus pelnė: J. Kovalskaja – 20, Danielė Kvedaraitė – 13, I. Jakutavičienė – 12, G. Mikoliūnaitė – 8, Aurėja Karvelytė – 7, Akvilė Sebežiova – 1.

Jau kitą dieną antrą kartą šiame sezone Jonavos „Aušrinė“ moterų tinklinio komanda susitiko su „Kaunas-VDU“ klubu. Šįkart rungtynės vyko Kaune ir rezultatas įskaitytas tiek Lietuvos, tiek ir Baltijos čempionatų turnyrinėse lentelėse.

Raimondos Strelkauskaitės treniruojamos Jonavos tinklininkės pirmajame sete dar ieškojo galimybių, kaip sėkmingai rungtyniauti ir įsirašyti pagaliau taškus prieš šią Kauno komandą. Visgi, nors kaunietės didelio pranašumo neturėjo, tačiau „Aušrinė“ tinklininkėms sunkiai sekėsi stabdyti varžoves. Daugiau klaidų neleido jonavietėms pirmojo seto baigti teigiamu rezultatu. Pralaimėta kaunietėms 22:25, tačiau antrasis setas buvo visiškai nesėkmingas.

Nors pradžioje rezultatas dar  buvo lygus (4:4), tačiau kaunietės pelnė keturis taškus be atsako, o vėliau labai greitai skirtumas išaugo tiek,  kad „Aušrinė“ komanda vargu ar galėjo pasivyti aikštelės šeimininkes. Setas pralaimėtas jau žymiai didesniu skirtumu 14:25.

Prasidėjus trečiajam setui jonavietėms tikrai  jau nebuvo kur trauktis ir valia bei ryžtas aikštelėje greitai viską apvertė aukštyn kojom. Jau Jonavos komandos žaidėjos ėmė demonstruoti pergalingą žaidimą ir vis dažniau pasinaudojusios kauniečių spragomis, pačios vedė komandą į sėkmingą setą. Vienu metu Jonavos ekipa jau pirmavo dvigubu skirtumu 18:9. Tai galėjo būti lūžis mače. Aišku, Kauno tinklininkės šiame sete dar mėgino pakeisti įvykių eigą, bet jonavietės turėjo gan didelį pranašumą ir tereikėjo išlaikyti atotrūkį. „Kaunas-VDU“ ekipai pavyko kiek sumažinti atsilikimą iki trečiojo seto pabaigos. Jonavietės pirmavo 23:15, o jau baigiantis setui tik 24:20. Bet pergalingo seto iš jonaviečių atimti nepavyko. „Aušrinė laimėjo setą 25:20 ir rungtynių baigtį nukėlė į dar vieną rungtynių dalį.

Ketvirtasis setas galėjo būti jau lemiamas ir paskutinis, todėl Jonavos tinklininkėms teko dėti visas pastangas ir daryti kuo mažiau  klaidų, kad atstatytų pusiausvyrą. Tai jonavietėms sekėsi daryti ir visą setą vyko taškų varžytuvės ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti solidesnės persvaros. Artėjant į  pabaigą setui nežymią persvarą turėjo „Aušrinė“ (21:19, 21:20), todėl psichologiškai jonavietės buvo šiek tiek pranašesnės. Situacija Kauno komandai tapo sudėtinga, kai Jonavos žaidėjos iš eilės pelnė tris taškus ir ėmė pirmauti 24:20. Atkarpa buvo tiesiog įspūdinga ir Jonavos ekipa jau nebeleido varžovėms nė pagalvoti apie lengvą pergalę. Pelniusios dar vieną tašką be atsako, setą „Aušrinė“ laimėjo 25:20 ir išlygino mačo rezultatą 2:2. Prireikė lemiamo penktojo seto iki  penkiolikos taškų. 

Paskutinį setą sėkmingiau pradėjo Jonavos tinklininkės (3:1), bet tuo metu nei viena komanda apie pralaimėjimą jau nebegalvojo ir siekė tik pergalės. Kaunietės sugebėjo persverti rezultatą (3:5). Vėliau vėl abi komandos keitėsi taškais, bet šeimininkės išlaikė turėtą persvarą (7:9), nors jos turėjo ir keturių taškų pranašumą (5:9). Jau trečiajame sete įvyko lūžis mače ir norėjosi tikėti, kad psichologiškai pajėgesnės bus Jonavos tinklininkės. Po dviejų laimėtų setų atrodė, kad lemiamas gali būti „Aušrinė“ rankose. Pasirodo, tai pasitvirtino ir puikiai besigindamos ir puolime rinkdamos taškus pasiuntė varžoves į nokdauną ir Jonavos komanda pirmavo jau 13:11. Aišku, tai dar nebuvo pabaiga, nes reikėjo tų dviejų paskutinių taškų. Jų greitai nebuvo. Kaunietės išlygino rezultatą (13:13) ir tų reikiamų dviejų taškų neužteko, nes rezultatas dar kartą buvo lygus 14:14. Pergalei pasiekti reikėjo dviejų taškų persvaros. Žaidimas parodė, kad žaidžia lygiavertės varžovės. Rezultatas vėl lygus (15:15). Apmaudu, bet paskutinieji du taškai priklausė „Kaunas-VDU“ komandai (15:17). „Aušrinė“ patyrė nesėkmę rezultatu 2:3. Į turnyrinę lentelę įsirašė bent vieną tašką.

Po rungtynių „Aušrinė“ komandos trenerė R. Strelkauskaitė tikrai buvo slogios nuotaikos: „Pritrūko tik lašelio sėkmės... Kovojo merginos iki paskutinio kamuolio, stiprų tašką įsidėjom į krepšelį ir riedame toliau ryt žaist su VU.“

Šiame susitikime visus rekordus komandoje gerino Jekaterina Kovalskaja, kurios dėka komanda rinko taškus ir buvo arti pergalės. Ši žaidėja pelnė net 31 tašką. Be jos taškus pelnė: Iryna Jakutavičienė – 14, Marina Shramko – 8, Danielė Kvedaraitė – 7, Ugnė Lokytė ir Austėja Karvelytė – po 6.

Po šio mačo Baltijos lygoje rezultatyviausiai rungtyniauja: Kristine Kramena (Rygos tinklinio mokykla/LU") 262, Carmel Vares ("Audentes SG/NK") – 259, Danielė Kvedaraitė ("Aušrinė") – 217, Liva Sola (" VK Jelgava") – 216, Jekaterina Kovalskaja ("Aušrinė") – 195 taškai...

Po penktadienio itin sunkių rungtynių Kaune ir skaudaus pralaimėjimo, Raimondos Strelkauskaitės auklėtinės rungtyniavo namuose. Dar kartą jonavietės žaidė su Vilniaus Universiteto klubu.

Šiame mače Jonavos komandos trenerė daugiau aikštelėje leido pažaisti ir atsarginėms žaidėjoms, juolab, kad varžovės nebuvo tokio lygio komanda. Kaip parodė įvykiai aikštelėje, ne tik kad mače nebuvo intrigos, bet viešnios iš Vilniaus buvo sutriuškintos. 

Pirmąjį setą sostinės studentės pradėjo pasitikinčios savimi ir pelnė kelis taškus, kurie neleido nutolti aikštelės šeimininkėms. „Aušrinė“ ekipa pirmavo tik 11:7, tačiau nuo šio epizodo vilnietės visiškai  sustojo. Vienoje atkarpoje jos pelnė tašką, o klaidomis pasinaudojusios jonavietės pridėjo net devynis taškus ir Jonavos komanda ėmė pirmauti 20:8. Šio seto likimas buvo aiškus. Viešnios dar įstengė surinkti kelis taškus (25:12).

Esant tokiam žaidimui neatrodė, kad „Aušrinė“ žaidėjos be didesnio vargo gali laimėti setus dar didesniais skirtumais. Tiek antrasis, tiek ir trečiasis setas vyko daugiau vienos komandos pelnomais taškais. Universiteto žaidėjos ėmė daugiau klysti, o jonavietės tuo tik  naudojosi. Jonavietės laimėjo antrąjį setą 25:8, o trečiajame varžovėms leido pelnyti tik 7 taškus (25:7). „Aušrinė“ ekipa užtikrintai laimėjo 3:0 ir TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate sustiprino pirmaujančias pozicijas.

Jau antras rungtynes puikiai rungtyniavo Iryna Jakutavičienė, šiame susitikime kartu su Daniele Kvedaraite pelniusios po 14 taškų. 10 taškų mače surinko Jekaterina Kovalskaja, 5 – Morta Gailiūtė, 4 – Marina Shramko, 3 – Greta Mikoliūnaitė, 1 – Aurėja Karvelytė.

Ateinančią savaitę Jonavos tinklininkės vėl sužais trejas rungtynes. Sausio 24 d., antradienį, jonavietės Kaune varžysis su „Svaja-Viktorija-LSU“ komanda (19.30 val.). Savaitgaly jonavietės sužais dvejas Optibet Baltijos lygos rungtynes. Sausio 28 d., šeštadienį, Jonavos sporto centro salėje (Vasario 16-osios g. 1A) nuo 18.00 val. žais su vienvalde lygos lydere Talino „TalTech/Tradehouse“ (Estija0 klubu, o sausio 29 d., sekmadienį, vėl namuose nuo 13.00 val. susitiks s u Talino „Audentes SG/NK“ klubu.

 

„Aušrinė“ klubo inf.

Sėkmės pritrūkusios prieš kaunietes, vilnietes - triuškino

Sėkmės pritrūkusios prieš kaunietes, vilnietes - triuškino Sėkmės pritrūkusios prieš kaunietes, vilnietes - triuškino Sėkmės pritrūkusios prieš kaunietes, vilnietes - triuškino ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 23 Jan 2023 08:17:54 +0200
<![CDATA[Be V. Šeškaus likusius „CBet“ į Citadele KMT pusfinalį išvedė G. Watsonas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/be-v-seskaus-likusius-c-bet-i-citadele-kmt-pusfinali-isvede-g-watsonas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/be-v-seskaus-likusius-c-bet-i-citadele-kmt-pusfinali-isvede-g-watsonas Jonavoje paaiškėjo pirmasis Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvis. 

Savo žiūrovų akivaizdoje Jonavos „CBet“ 76:75 (21:18, 15:16, 16:21, 24:20) antrą kartą laimėjo prieš Klaipėdos „Neptūną“. 

„CBet“ laimėjo pirmąsias serijos rungtynes uostamiestyje 85:80, tad kito etapo bilietą pelnyti galėjo ir suklupę keturiais taškais. 

Dar pirmojoje mačo dalyje dviženklį rezultatyvumą pasiekė Jeffery Garrettas ir Deividas Gailius, o „CBet“ nežymiai padidino iš Klaipėdos atsivežtą persvarą – 36:34. Trečiojo kėlinio pradžioje jonaviškiams teko perdėlioti rotaciją, nes ketvirtąją pražangą užsidirbo Martinas Laksa. 

Pavojingoje zonoje netrukus atsidūrė ir ketvirtąjį kartą taisykles pažeidęs J. Garrettas. Artūro Valeikos bandymas sustabdyti Mindaugą Girdžiūną baigėsi pražanga, o tuo nepatikėjęs Virginijus Šeškus gavo techninę nuobaudą. Po trijų kėlinių „Neptūnas“ jau pirmavo 55:52. 

Svečiams persvėrus serijos rezultatą du svarbius tritaškius smeigė Glynnas Watsonas (58:59). Kritiškai svarbius taškus pelnė J. Garrettas (64:63), o „Neptūno“ ataka baigėsi itin apmaudžiai – Žygimantas Janavičius parblokšdamas Edviną Šeškų užsidirbo penktąją pražangą. Likus žaisti dvi minutes rezultatą lygino D. Gailius – 66:66. Likus minutei jis iššovė dar kartą – 69:66. 

Prašytos minutės pertraukėlės negavęs V. Šeškus gavo antrąją techninę pražangą ir buvo priverstas palikti rungtynes. Ketvirtajame kėlinyje siautę D. Gailius ir G. Watsonas dar kartą apsikeitė tritaškiais, o amerikietis baudų metimais išlygino rezultatą – 72:72. J. Garretas penktąją pražangą pasiėmė stabdydamas iš toli metusį „Neptūno“ lyderį, kuris nuo baudų metimo linijos neklydo. Jonavos ekipa apsigynė, o rungtynes uždarė Oskaro Pleikio nesportinė pražanga.

Lemiamu metu siautęs G. Watsonas per 25 minutes surinko 28 taškus (4/7 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 8/9 baudų metimų), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 28 naudingumo balus.

„Neptūnas“ šiame mače neturėjo apsirgusio stratego Mindaugo Brazio, jį pavadavo Sandis Buškevicas.  

„CBet“ tapo pirmaisiais „Citadele KMT“ finalo ketverto dalyviais ir tokias aukštumas pasiekė pirmą kartą klubo istorijoje. Visi keturi dėl titulo besivaržysiantis klubai bus aiškūs jau sekmadienio vakarą. Vasario 18–19 dienomis renginys vyks Šiauliuose. 

„CBet“: Glynnas Watsonas 28 (4/9 tritaškių), Dovis Bičkauskis 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jeffery Garrettas 14 (11 atk. kam.), Goranas Huskičius 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 24 (5/8 tritaškių), Mindaugas Girdžiūnas 11, Rokas Gustys 10 (6 atk. kam.), Matas Jogėla 9 (1/6 tritaškių, 7 atk. kam.), Austinas Wiley 8 (9 atk. kam., 2 blokai).

lkl.lt inf.

Be V. Šeškaus likusius „CBet“ į Citadele KMT pusfinalį išvedė G. Watsonas

]]>
jonavoszinios.lt Sat, 21 Jan 2023 18:39:56 +0200
<![CDATA[Istorinės Jonavos ,,CBet" rungtynės dėl patekimo į KMT Finalo ketvertą!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/istorines-jonavos-c-bet-rungtynes-del-patekimo-i-kmt-finalo-ketverta https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/istorines-jonavos-c-bet-rungtynes-del-patekimo-i-kmt-finalo-ketverta Šeštadienio vakarą Jonavos „CBet“ stos į lemiamą akistatą su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais. Virginijus Šeškus jau pernai, debiutuodamas su savo treniruojama komanda, užbaigė reguliarųjį „Betsafe-LKL“ sezoną 4-oje vietoje, tačiau į stipriausiųjų ketvertuką lemiamoje sezono stadijoje nepateko. Pernai „Citadele-KMT“ turnyre svajonę patekti tarp keturių geriausių komandų sustabdė dabartiniai taurės savininkai iš Kauno - „Žalgirio“ krepšininkai. Jau ryt Virgio kariauna turės dar vieną šansą ir bandys pasiekti geriausių šalies komandų ketvertuką. Prieš lemiamą šeštadienio dvikovą Jonavoje „CBet“ turi 5 taškų pranašumą. Jeigu rungtynes laimės jonaviečiai, arba Klaipėdos ekipos persvara nuaidėjus sirenai nesieks 5 taškų, V. Šeškaus auklėtiniai važiuos į Šiauliuose vyksiantį „Citadele-KMT“ finalo ketvertą. Rungtynėms pasibaigus 5 taškų skirtumu svečių naudai, būtų žaidžiamas pratęsimas.

Ketvirtfinalio atsakomojo susitikimo su „Neptūno“ ekipa pradžia – 16:25.

Bilietus galite įsigyti paspaudę čia: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/jonava-cbet-rungtynes-20230121

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Istorinės Jonavos ,,CBet" rungtynės dėl patekimo į KMT Finalo ketvertą!

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 20 Jan 2023 17:13:33 +0200
<![CDATA[V. Šeškus: ,,Visa komanda trykšta noru patekti į finalinį ketvertą ir papildomo nuteikinėjimo nereikia"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-seskus-visa-komanda-tryksta-noru-patekti-i-finalini-ketverta-ir-papildomo-nuteikinejimo-nereikia https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/v-seskus-visa-komanda-tryksta-noru-patekti-i-finalini-ketverta-ir-papildomo-nuteikinejimo-nereikia Šeštadienio vakarą Jonavos „CBet“ stos į lemiamą akistatą su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais. Virginijus Šeškus jau pernai, debiutuodamas su savo treniruojama komanda, užbaigė reguliarųjį „Betsafe-LKL“ sezoną 4-oje vietoje, tačiau į stipriausiųjų ketvertuką lemiamoje sezono stadijoje nepateko. Pernai „Citadele-KMT“ turnyre svajonę patekti tarp keturių geriausių komandų sustabdė dabartiniai taurės savininkai iš Kauno - „Žalgirio“ krepšininkai. Jau poryt Virgio kariauna turės dar vieną šansą ir bandys pasiekti geriausių šalies komandų ketvertuką.

Treneri, nuo pasakiško Jūsų triumfo 2014 m. taurės varžybose prabėgo beveik 9 metai. Jūsų treniruojamos komandos nuo to karto taip ir nebuvo patekę tarp 4 stipriausiųjų šalies taurės turnyruose. Kiek esate pasiilgęs tos didžiosios scenos ir ką jaučiate apie šiųmetinę savo komandą?

Ne kiek esu pasiilgęs didžiosios scenos, kiek norisi padaryti šventę visam Jonavos miestui, sirgaliams, rėmėjams bei mūsų klubui prijaučiantiems žmonėms. Norisi, kad žaidėjams viskas pavyktų. Vis tiek mūsų komandos patekimas į didžiųjų komandų ketvertą būtų mažytė sensacija.

Klaipėdos „Neptūną“ šį sezoną įveikėte jau du kartus. Ar sunku gerai rungtyniauti prieš tą patį varžovą ir išvengti bangavimų, kai žaidėjai vieni kitus pradeda pažinoti taip gerai?

Taip, labai sunku bus vieniems kitus nustebinti. Žaisime ne pirmą kartą ir abiejų komandų žaidėjai gerai vieni kitus pažįsta. Šiose rungtynėse žiūrovų turėtų būti daugiau nei įprastai, o žaidėjų entuziazmas veržtis per kraštus. Komanda turi suprasti rungtynių svarbą ir nesitaupyti aikštelėje. Aišku, Klaipėda irgi neatvažiuos į Jonavą pasivaikščioti, nes jiems tai taip pat didelis šansas patekti į ketvertuką.

Treneri, prieš atsakomąsias rungtynes su klaipėdiečiais turime 5 taškų pranašumą, kaip manote, kas bus svarbiausia atsakomoje ketvirtfinalio dvikovoje?

5 taškų pranašumas nieko nereiškia, vienas tritaškis, dvitaškis ir to pranašumo nelieka. Dvikovą turime pradėti su didele energija, entuziazmu gynyboje ir susitvarkyti su laukiančia atsakomybe bei neperdegti.

Pastaruoju metu viešai nusiskųsdavote prasta kova dėl atšokusių kamuolių, kiek Jus asmeniškai nudžiugino priekinės linijos žaidėjų puikios rungtynės Palangoje?

Jeff‘as tai nieko nenustebino, o su Goranu mes turėjome pokalbį, po kurio jis padarė išvadas ir, kaip prašiau, pradėjo rungtyniauti arčiau krepšio ir jam puikiai sekėsi. Klaipėdoje pirmajame ketvirtfinalio susitikime mūsų priekinei linijai nebuvo geros rungtynės, todėl savų rezervų mes ir turime.

Glynnas Watsonas puikiai debiutavo Švyturio arenoje vykusiame pirmajame ketvirtfinalio susitikime, kaip Jums patinka naujoko žaidimas?

Aš manau, kad nuostabu, jog jis nuo pat pirmojo susitikimo mūsų komandai davė naudos. Puikiai įsipaišo į komandą, stengiasi ir jau Klaipėdoje rungtynių pabaigoje vedė mus į priekį. Džiaugiamės jį turėdami ir žinome, kad ir šeštadienį jis mums padės.

Tai bus vienintelės sausio mėnesio rungtynės namuose, kurios lems ar komanda tęs kovą dėl medalių „Citadele-KMT“ turnyre. Kiek svarbu bus nuraminti žaidėjus, kad jie neperdegtų ir sugebėtų demonstruoti gerą krepšinį šį šeštadienio vakarą?

Mes šiandien ryte kalbėjome su komanda ir akcentavome susikaupimą ir kvailų klaidų išgyvendinimą. Labai svarbu išlaikyti gerą koncentracijos lygį viso atsakomojo susitikimo metu. Visi žaidėjai trykšta noru patekti į finalinį ketvertą ir papildomai nuteikinėti nereikia nei vieno.

Prieš lemiamą šeštadienio dvikovą Jonavoje „CBet“ turi 5 taškų pranašumą. Jeigu rungtynes laimės jonaviečiai, arba Klaipėdos ekipos persvara nuaidėjus sirenai nesieks 5 taškų, V. Šeškaus auklėtiniai važiuos į Šiauliuose vyksiantį „Citadele-KMT“ finalo ketvertą. Rungtynėms pasibaigus 5 taškų skirtumu svečių naudai, būtų žaidžiamas pratęsimas.

Ketvirtfinalio atsakomojo susitikimo su „Neptūno“ ekipa pradžia – 16:25.

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia: bit.ly/3jzZrj5

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Jonavos ,,Cbet" info. ir nuotr.

V. Šeškus: ,,Visa komanda trykšta noru patekti į finalinį ketvertą ir papildomo nuteikinėjimo nereikia"

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 20 Jan 2023 09:20:06 +0200
<![CDATA[R. Banaičio atminimo turnyre – gausus būrys šachmatininkų]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/r-banaicio-atminimo-turnyre-gausus-burys-sachmatininku https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/r-banaicio-atminimo-turnyre-gausus-burys-sachmatininku Sausio 14 d. Jonavos sporto arenoje šurmuliavo gausus būrys dalyvių, kurie dalyvavo kasmetiniame greitųjų šachmatų turnyre, skirtame šviesaus atminimo treneriui R. Banaičiui atminti. Kiekvienais metais į šį turnyrą susirenka gausybė dalyvių, šie metai – ne išimtis, kadangi turnyre sudalyvavo rekordiškai didelis dalyvių skaičius - 266 dalyviai.

Varžybos buvo vykdomos dvejuose turnyruose. A turnyre (145 dalyviai) varžėsi suaugusieji bei jauniai (2005 metų gimimo ir jaunesni), o B turnyre ( 121 dalyvis) savo sugebėjimus demonstravo vaikai (2013 metų gimimo ir jaunesni) bei jaunučiai (2009 metų gimimo ir jaunesni).

Pasibaigus varžyboms apdovanojimų ceremonijoje savo medalius ir prizus atsiėmė geriausiai pasirodę įvairaus amžiaus šachmatininkai, o apdovanojimus centro direktorė J. Stanislovaitienė.

Turnyrą organizavo Jonavos centras kartu su šachmatų bendruomenės klubu „Kaunas“. Su turnyro varžybų rezultatais galite susipažinti čia : https://jsc.lt/naujienos/trenerio-r-banaicio-atminimo-turnyre-gausus-burys-sachmatininku

JSC info. 

R. Banaičio atminimo turnyre – gausus būrys šachmatininkų

R. Banaičio atminimo turnyre – gausus būrys šachmatininkų R. Banaičio atminimo turnyre – gausus būrys šachmatininkų R. Banaičio atminimo turnyre – gausus būrys šachmatininkų R. Banaičio atminimo turnyre – gausus būrys šachmatininkų ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 17 Jan 2023 10:46:51 +0200
<![CDATA[Rukloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės kvadrato varžybos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rukloje-vyko-lietuvos-mokyklu-zaidyniu-zonines-kvadrato-varzybos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/rukloje-vyko-lietuvos-mokyklu-zaidyniu-zonines-kvadrato-varzybos Sausio 13 d. Ruklos J. Stanislausko mokykloje – daugiafunkciame centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) 2012 m. g. ir j. moksleivių kvadrato zoninės varžybos. Be Ruklos J. Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro varžybose dalyvavo Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazijos ir Kėdainių r. Akademijos gimnazijos komandos. Po įtemptų, atkaklių kovų paaiškėjo kaip išsidėstė turnyrinė lentelė ir kuri mokykla įgijo teisę atstovauti savo rajoną tarpzoninėse varžybose.

I v. – Kėdainių r. Akademijos gimnazija

II v. – Jonavos r. Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras

III v. - Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija

JSC info.

Rukloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės kvadrato varžybos

Rukloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės kvadrato varžybos Rukloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės kvadrato varžybos Rukloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės kvadrato varžybos Rukloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės kvadrato varžybos ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 16 Jan 2023 10:48:39 +0200
<![CDATA[Šalies čempionate su studentėmis vargo neturėjo]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/salies-cempionate-su-studentemis-vargo-neturejo https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/salies-cempionate-su-studentemis-vargo-neturejo Jonavos „Aušrinė“ (trenerė Raimonda Strelkauskaitė) tinklinio komanda rungtyniauja dviem frontais. TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate jonavietės šį savaitgalį sužaidė tik vienerias rungtynes ir jose tikrai neturėjo didesnio vargo.

Jonavos tinklininkės sporto centro salėje susitiko su Kauno „Svaja-Viktorija-LSU“ ekipa. Trenerė R. Strelkauskaitė šiame susitikime jau galėjo pasitelkti ir daugiau žaidėjų, nes tiek Baltijos kovoms, tiek ir mačui su „Kaunas-VDU“ klubu šįkart buvo daugiau jėgų įvertinimas ir patikrinimas, kur daroma daugiau  klaidų.

Pirmajame sete viešnios dar mėgino priešintis jonavietėms, bet jau antrajame aikštės šeimininkės įrodė visišką dominavimą aikštelėje ir varžovėms leido  pelnyti vos aštuonis taškus. „Aušrinė“ laimėjo rungtynes daugiau  nei užtikrintai rezultatu 3:0 (25:15, 25:8, 25:13).

Per savaitgaly dvejas rungtynes šalies čempionate sužaidė ir „Kaunas-VDU“, kuris taip pat abejas laimėjo užtikrintai: 3:0 įveikta Jonavos sporto centro (trenerė Lija Darandovienė) ir Vilniaus Universiteto komandos. 

Tuo tarpu Optibet Baltijos moterų tinklinio lygoje užfiksuota ir staigmena. Be pralaimėjimų žengiantis Talino „TalTechTradehouse“ klubas įsirašė  pirmąją nesėkmę, kai Rygoje 0:3 nusileido šio miesto tinklinio mokykla/LU ekipai. Į trečiąją vietą pakilusios latvės dar tokiu pat rezultatu įveikė Talino „Audentes SG/NK“ komandą.

Ateinančią savaitę Jonavos tinklininkės sužais net trejas šalies ir Baltijos čempionato rungtynes. Sausio 19 d., ketvirtadienį, jonavietės rungtyniaus Vilniuje su Universiteto ekipa (19.00 val.), sausio 20 d., penktadienį, Kaune žais su „Kaunas-VDU“ klubu ir rezultatas bus įskaitytas abejuose čempionatuose (19.30 val.), o sausio 21 d., šeštadienį, Jonavos sporto centro salėje „Aušrinė“ dar kartą rungtyniaus su Vilniaus Universiteto komanda (18.00 val.).

 

„Aušrinė“ klubo inf.

 

Šalies čempionate su studentėmis vargo neturėjo

Šalies čempionate su studentėmis vargo neturėjo Šalies čempionate su studentėmis vargo neturėjo Šalies čempionate su studentėmis vargo neturėjo ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 16 Jan 2023 08:15:30 +0200
<![CDATA[G. Huskičiaus baudos metimas leido „CBet“ nutraukti keturių pralaimėjimų seriją]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/g-huskiciaus-baudos-metimas-leido-c-bet-nutraukti-keturiu-pralaimejimu-serija https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/g-huskiciaus-baudos-metimas-leido-c-bet-nutraukti-keturiu-pralaimejimu-serija Pergalę svečiams lėmė Gorano Huskičiaus lemiamas baudos metimas.

Rungtynės prasidėjo lygiai ir karštai, Virginijus Šeškus vos prasidėjus mačui buvo nubaustas technine pražanga už savo emocijas – 14:14. Nors šeimininkai ketvirtį baigė geriau (18:15), svečiai reagavo greitai. Dovis Bičkauskis pataikė tritaškį ir lygino rezultatą, o Jeffery Garretto ir Gorano Huskičiaus lyderystė tempė į priekį „CBet“ – 33:24. Pastarasis skirtumą pirmąkart rungtynėse vertė dviženkliu (35:24), o po dviejų kėlinių jonaviškiai pirmavo 40:28.

Nors atrodė, kad rungtynių kontrolę savo rankose turi V.Šeškaus kariauna (50:33), o J.Garrettas dar krovė kamuolį į krepšį, šeimininkai mažais žingsniais ėmė artėti ir stabilizavo padėtį – 42:52. Jylanas Washingtonas skirtumą mažino iki vienaženklio, maža to, Mindaugas Stašys realizavo tris baudų metimus – 47:54.

Paskutiniame ketvirtyje intriga taip pat buvo didžiulė, „CBet“ kiek atitolo, tačiau pranašumas buvo panaikinamas – 59:50. Mantas Ruikis ir Isaiah Osborne‘as toliau gelbėjo „Gargždus“ (55:60), tiesa, netrukus spurtą pristabdė Joshua Newkirko pražanga. Kėlinys įpusėjo, I.Osborne‘o tritaškis skirtumą rėžė vos iki 3 taškų (59:62), bet jam atsakė Glynnas Watsonas ir V.Šulskis – 66:59. Galiausiai apie save priminė visą mačą lyderystę rodęs J.Garrettas, kurio metimas, rodėsi, artino prie pergalės „CBet“ (68:59). 

Gargždų komandai liko vos dvi minutės, to buvo apstu. J.Washingtonas provokavo pražangą, bet realizavo vieną baudos metimą (62:68), tačiau I.Osborne'as smeigė tritaškį. Kol Dovis Bičkauskis sugebėjo pramesti baudas, I.Osborne'as lygino rezultatą – 68:68. Liko 13 sekundžių, ataka priklausė svečiams ir nors metimo atlikti nepavyko, G.Huskičius stojo mesti baudų. Pirmas metimas tikslo nesiekė, antras buvo taillus (69:68), o netrukus jo paties blokas apsaugojo nuo galimai pergalingo I.Osborne'o metimo. 

„Gargždai“: Isaiah Osborne‘as 14 (4/8 trit.), Joshua Newkirkas 13 (7 rez. perd.), Jylanas Washingtonas 11, Giedrius Staniulis 10, Mantas Ruikis 8.

„CBet“: Jeffery Garrettas 24 (3/4 trit., 9 atk. kam.), Goranas Huskičius 15 (6 rez. perd.), Martinas Laksa 9, Dovis Bičkauskis 7, Edvinas Šeškus 6.

lkl.lt inf.

G. Huskičiaus baudos metimas leido „CBet“ nutraukti keturių pralaimėjimų seriją

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 15 Jan 2023 22:07:59 +0200
<![CDATA[Kviečiame palaikyti jonaviečius Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kvieciame-palaikyti-jonaviecius-lietuvos-futbolo-geriausiuju-rinkimuose https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kvieciame-palaikyti-jonaviecius-lietuvos-futbolo-geriausiuju-rinkimuose Lietuvos futbolo federacija (LFF), kaip ir kasmet, paskelbė Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimus. 2022-ųjų metų kandidatų sąraše - gausybė jonnaviečių.

 Geriausia Lietuvos moterų futbolo trenere pretenduoja tapti Kotryna Kulbytė, moterų treneriu – Markas Razmaratas. Abu jonaviečiai šiuo metu darbuojasi FK „Vilnius“ klube.

Jonavos ,,Vikingų" kapitonas Benas Spietinis bei šios komandos žaidėjas Vladimir Derendia nominuoti tarp geriausių Lietuvos salės futbolo žaidėjų. 

Jonavos „Vikingai“ pretenduoja tapti geriausia Lietuvos futbolo organizacija.

Šiuo metu FC Hegelmann klube žaidžianti Judita Sabatauskaitė nominuota tarp geriausių Lietuvos futbolo žaidėjų. 

Pirmasis balsavimo etapas vyks iki sausio 15 dienos imtinai. Balsuoti galite čia

Sausio 16 dieną startuos antrasis balsavimo etapas. Antrasis etapas tęsis iki sausio 22 dienos imtinai.

Lietuvos futbolo federacijos foto.

Kviečiame palaikyti jonaviečius Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 13 Jan 2023 08:44:20 +0200
<![CDATA[Jonavos „CBet“ padėkojo už darbą Mantvydui Staniuliui]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-padekojo-uz-darba-mantvydui-staniuliui https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-padekojo-uz-darba-mantvydui-staniuliui Jonavos krepšinio klubas patvirtino, kad abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 25 metų gynėju Mantvydu Staniuliu.

187 cm ūgio gynėjas Virginijaus Šeškaus komandoje sužaidė 14 rungtynių, o „Betsafe-LKL“ krepšinio lygoje per kiek daugiau nei 9 minutes rinko po 2,5 taško, atlikdavo po 0,6 rezultatyvaus perdavimo ir per rungtynes perimdavo 0,6 kamuolio.

Klubas nori padėkoti Mantvydui už pastangas rungtynėse bei darbą treniruotėse ir linki gynėjui sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Jonavos „CBet“ inf. ir nuotr. 

Jonavos „CBet“ padėkojo už darbą Mantvydui Staniuliui

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 10 Jan 2023 14:34:31 +0200
<![CDATA[„Aušrinė“ metus pradėjo dvejomis pergalėmis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ausrine-metus-pradejo-dvejomis-pergalemis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ausrine-metus-pradejo-dvejomis-pergalemis Po šventinio laikotarpio į varžybas vėl sugrįžo Optibet Baltijos moterų tinklinio lygoje žaidžiančios komandos. 2022-2023 metų sezone iki šiol puikiai rungtyniaujančios Jonavos „Aušrinė“ tinklininkės turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą. Pirmąsias šių metų rungtynes Raimondos Strelkauskaitės treniruojamos žaidėjos pradėjo maču su Rygos „RSU/MSG“ klubu, kuris yra turnyrinės lentelės viduryje. 

„Aušrinė“ komanda savo gretose turi naują žaidėją.  Baltijos kovoms klubas į savo gretas pasikvietė jauną perspektyvią žaidėją iš Panevėžio Roberta Gabulaitė, kuri dabar šalies čempionate atstovauja Kauno „Svaja-Viktorija-LSU“ ekipą. 

Susitikimą jonavietės pradėjo užtikrintai ir po lyderių Jekterinos Kovalskajos bei Danielės Kvedaraitės taškų, pirmąjį pridėjo ir klubo naujokė R. Gabulaitė, „Aušrinė“ spurtavo solidžia persvara 11:2. Vėliau viešnios iš Latvijos dar pamėgino pakreipti įvykių eigą, bet pavyko tik šiek tiek sumažinti atsilikimą. Jonavos komanda pirmavo dvigubai 14:7, o pirmąjį setą pabaigė 25:13. 

Nieko naujo aikštelėje nebuvo fiksuojama ir antrojo seto pradžioje. Lyderės toliau rinko taškus ir tai leido jonavietėms vėl susikrauti solidesnę persvarą 11:3. Po latvių paprašytos pertraukėlės vaizdas aikštelėje lyg galėjo keistis, kai „RSU/MSG“ komandos žaidėjos iš eilės surinko du taškus. Visgi, pasirodo tai buvo mažai. Aikštelės šeimininkės į tai dar kartą atsakė taškų kruša ir „Aušrinė“ ėmė pirmauti 17:8. Į pabaigą artėjant setui latvės pamėgino įkąsti ir išgelbėti antrąjį setą. Varžovėms pavyko dar priartėti iki 21:15, bet  jonavietėms pavyko setą baigti tokiu pat tempu – 25:18. 

Trečiajame sete viešnioms iš Latvijos jau nebuvo kur trauktis. Jonavietės pradžioje vėl nutolo, tačiau varžovės pačios sėkmingiau rinko taškus. „Aušrinė“ pirmavo 16:12 ir skirtumas nebuvo toks jau užtikrinantis galutinę pergalę. Reikiamu momentu du taškus pelnė Ugnė Lokytė, vėliau dar pridėjo Iryna Jakutavičienė (21:15). Ir vis dėlto, pabaiga priklausė jonavietėms. Jos laimėjo ne tik trečią setą 25:17, bet ir rungtynes rezultatu 3:0. 

„Aušrinė“ gretose taškus pelnė: J. Kovalskaja – 14, D. Kvedaraitė – 13, U. Lokytė – 7, Akvilė Sebežiova – 5, I. Jakutavičienė – 4, R. Gabulaitė – 3, Inga Lisauskienė -1. 

Nuo pat pirmo taško merginos išėjo susikoncentravusios į varžovą. Žaidė kaip komanda. Ryt laukia daug  stipresnis varžovas, tad belieka tęsti tai ką šiemet akcentuojam ir nusišlifuoti briaunas“ – po susitikimo lakoniškai kalbėjo trenerė R. Strelkauskaitė. 

Sekmadienį Jonavos „Aušrinė“ turėjo kur kas stipresnį varžovą. Į Jonavą atvyko Rygos tinklinio mokykla/LU klubas, kuris savo pajėgumą įrodė šeštadienį, kai 0:2 atsilikdamos nuo „Kaunas-VDU“ komandos, įstengė laimėti  rungtynes rezultatu 3:2. 

Nors pasivyti vienvaldę lyderę Talino „TalTech/Tradehouse“ galimybių mažai, tačiau jonavietės kovoja dėl tvirtos antrosios pozicijos. Kaip ir reikėjo tikėtis, mačas su latvėmis prasidėjo taškas į tašką. Nors susitikimo pradžioje viešnios buvo sukaupusios keturių taškų persvarą, bet Jonavos tinklininkės greit atstatė pusiausvyrą (12:12), o Danielės Kvedaraitės puikiai sužaisto momento dėka, persvėrė rezultatą (14:13). Lemiamu tapo paskutinė atkarpa. Jonavietės pirmavo 24:23 ir bereikėjo tik vieno taško. Tai joms padaryti pavyko ir atkalus pirmasis setas laimėtas 25:23. Jame vėl dominavo 8 taškus pelniusi D. Kvedaraitė, penkis pridėjusi Jekaterina Kovalskaja. 

Įdomiai prasidėjo ir antrasis setas. Nuo atsilikimo 1:3, „Aušrinė“ spustelėjo iki pirmavimo 7:3.  

Scenarijus kartojosi, kai labai lygiai žaidusios komandos išspręsti seto laimėtoją nukėlė į pačią pabaigą.  Pasirodo, laimėjimui surinkti įprastus 25 taškus neužteko. Ir jonavietėms, ir Rygos žaidėjoms surinkus po 25  taškus, lemiamą žodį tarė šeimininkės, kurios pelnė du pergalingus taškus (27:25). 

Trečiajame sete užvirė dar atkaklesnė kova. Šįkart savo dominavimą siekė pateikti latvės, tačiau Jonavos žaidėjos neleido nutolti. Šiame sete turėjo būti susitelkusi visa komanda. Šįkart taškų seriją pažėrusiai J. Kovalskajai, puikiai talkino Ugnė Lokytė. Atsiliekant 19:20, pirmoji nubaudė varžoves pelnydama du  taškus, kurie suteikė galimybę ir šiame sete pakovoti dėl pergalės. Apsikeitus eiliniais taškais atrodė, jog ekipoms vėl neužteks privalomų 25 taškų. Visgi, jonavietės tądien atrodė puikiai ir taip pat į prizinę vietą pretenduojančią Rygos tinklinio mokykla/LU įveikė rezultatu 3:0 (25:23, 27:25, 25:23). Ši pergalė Jonavos komandai suteikė galimybę dar labiau įsitvirtinti antrojoje vietoje. 

„Aušrinė“ gretose taškus pelnė: J. Kovalskaja – 20, D. Kvedaraitė – 17, U. Lokytė – 12, Roberta Gabulaitė – 4, Aurėja Karvelytė ir Akvilė Sebežiova – po 2, Marina Shramko – 1. 

Kiti savaitgalio rezultatai: „Barrus/Voru VK“ (Estija) – Tartu „TU/Bigbank“ (Estija) 1:3, Talino „Audentes SG/NK“ (Estija) – „VK Jelgava“ (Latvija) 3:2, „Kaunas-VDU“ – Rygos tinklinio mokykla/LU (Latvija) 2:3, Talino „TalTech/Tradehouse“ (Estija) – Daugpilio „SUFA klubs/DU“ 3:0, „Kaunas-VDU“ – Rygos „RSU/MSG“ (Latvija) 3:0, Talino „Audentes SG/NK“ (Estija) – Daugpilio „SUFA klubs/DU“ (Latvija) 2:3, Talino „TalTech/Tradehouse“ (Estija) – „VK Jelgava“ (Latvija) 3:0. 

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, laimėti-pralaimėti setai, taškai):

1. Talino "TalTech/Tradehouse"  12  12  0  36-5   35

2. Jonavos "Aušrinė"                  13  11  2  36-10 34  

3. Kauno "Kaunas-VDU"            13  9    4  32-16 24

4. Rygos tinklinio mokykla/LU    12  9   3  39-19  24

5. VK Jelgava                             13  5   8  25-27  18

6. Rygos "RSU/MSG"                 13  5   8  20-29  16 

7.  Tartu "TU/Bigbank"                13  5   8  19-30  13 

8. Talino "Audentes SG/NK"       13  4   9   21-33 12

9. Daugpilio "SuFA klubs/DU"     14  3   11  18-39 8

10. Barrus/Voru VK                     14  2   12  10-38 7

 

Rezultatyviausios čempionato žaidėjos: Carmel Vares ("Audentes SG/NK") – 259, Kristine Kramena (Rygos tinklinio mokykla/LU") – 227, Danielė Kvedaraitė ("Aušrinė") – 221, Liva Sola (" VK Jelgava") – 202 taškai. 

„Žinojome, su kokiu varžovu susitinkame, tad tik koncentracija ir susikaupimas padeda atsilaikyti tada, kada reikia komandai bei atsakyti išmintingu žaidimu priimant greitus sprendimus, - po rungtynių savo mintis dėstė trenerė Raimonda Strelkauskaitė. - Trys setai, tačiau labai įtempti ir labai svyruojantys, džiugu, kad vėl merginos sukovojo kartu ir pasipildė savo taškų krepšelį trim saldžiais taškais“. 

Kitą savaitgalį Optibet Baltijos lygoje toliau vyks susitikimai, tačiau Jonavos „Aušrinė“ rungtyniaus TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate ir dukart susitiks su Kauno „Svaja-Viktorija-LSU“ ekipa. Sausio 14 d. rungtyniaus Kaune, o sausio 15 d., sekmadienį, sporto centro salėje su šia komanda rungtynes pradės 13.00 val. 

Klubo „Aušrinė“ inf.

 

„Aušrinė“ metus pradėjo dvejomis pergalėmis

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 09 Jan 2023 08:22:50 +0200
<![CDATA[Naujoko pakylėti jonaviečiai Citadele KMT ketvirtfinalyje iš Klaipėdos parsiveža nedidelį pranašumą]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/naujoko-pakyleti-jonavieciai-citadele-kmt-ketvirtfinalyje-is-klaipedos-parsiveza-nedideli-pranasuma https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/naujoko-pakyleti-jonavieciai-citadele-kmt-ketvirtfinalyje-is-klaipedos-parsiveza-nedideli-pranasuma Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 85:80 (24:20, 26:17, 15:14, 20:29) patiesė klaipėdiečius ir prieš atsakomąjį mačą įgijo trapų 5 taškų pranašumą.

Svečiai nuo priešininkų atitrūko antrojo ketvirčio viduryje, kuomet surengė spurtą 10:0 bei susikūrė dviženklę persvarą. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai priartėjo iki 4 taškų (70:74), o jonaviečiai dėl pražangų limito neteko Artūro Valeikos ir Jeffery Garretto. Tuomet taikliais metimais ėmė keistis Glynnas Watsonas ir Deividas Gailius. Galiausiai debiutavusio amerikiečio pakylėti svečiai išsaugojo nedidelę persvarą.

Rezultatyviausi nugalėtojų žaidėjai – Edvinas Šeškus ir G. Watsonas – abu jie pelnė po 23 taškus. 

Uostamiesčio komandoje daugiausiai taškų įmetė D. Gailius, pelnęs 16 taškų.

Antrasis šios poros mačas vyks sausio 21 d. Jonavoje. Į Citadele KMT finalo ketvertą pateks komanda su geresniu įmestų-praleistų taškų santykiu per dvejas rungtynes.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 16, Mindaugas Girdžiūnas 15, Matas Jogėla 13, Rokas Gustys 11, Oskaras Pleikys 7.

„CBet“: Edvinas Šeškus ir Glynnas Watsonas po 23, Goranas Huskičius 10, Dovis Bičkauskis ir Martinas Laksa po 8, Vytautas Šulskis 7.

lkl.lt inf.

Naujoko pakylėti jonaviečiai Citadele KMT ketvirtfinalyje iš Klaipėdos parsiveža nedidelį pranašumą

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 04 Jan 2023 21:44:20 +0200
<![CDATA[Sausį Jonavos sporto arenoje vyks tradicinis šachmatų turnyras treneriui R. Banaičiui atminti]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sausi-jonavos-sporto-arenoje-vyks-tradicinis-sachmatu-turnyras-treneriui-r-banaiciui-atminti https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sausi-jonavos-sporto-arenoje-vyks-tradicinis-sachmatu-turnyras-treneriui-r-banaiciui-atminti
Turnyro dalyviai bus skirstomi į šias amžiaus grupes:
- A turnyras 1 grupė – suaugusieji, 2 grupė – jauniai (2005 m.g. ir  jaun), žaidžia kartu su suaugusiais.
- B turnyras 3 grupė – jaunučiai (2009 m. g. ir jaunesni), 4 grupė – vaikai (2013 m. g. ir jaunesni). Jaunučiai ir vaikai žaidžia kartu.
Žaidžiama 9 ratai šveicariška sistema pagal FIDE greitųjų šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 10 min. + 5 sek.  po kiekvieno atlikto ėjimo.
„A“ turnyre esant 130 ir daugiau dalyvių, garantuojamas ne mažesnis nei 1600 € prizinis fondas: 1 vieta – 300€, 2 – 250€, 3 – 200€, 4 – 150€, 5 – 100€, 6 – 70€, 7 – 50€, 8 – 300€, moterų 1 vieta – 100€. Geriausias jaunis U18, jonavietis, senjoras S65, mėgėjai ELO U2000, U1800 ir U1600 ir U1400– po 50€.
Išankstinė registracija el. paštu donatas.vaznonis@gmail.com iki 2023 m.sausio 6 dienos.
Paraiškoje dalyviai privalo nurodyti savo amžiaus grupę, vardą, pavardę ir miestą. Neturintieji FIDE ID numerio, papildomai privalo nurodyti tikslią gimimo datą ir el. pašto adresą. Registracija varžybų dieną, sausio 14 d., nuo 9.00-10.30 val. Turnyro pradžia - 11.00 val.
DĖMESIO: Registracija ribojama dalyvių (A ir B turnyruose) skaičiui pasiekus 300.

Sausį Jonavos sporto arenoje vyks tradicinis šachmatų turnyras treneriui R. Banaičiui atminti

Sausį Jonavos sporto arenoje vyks tradicinis šachmatų turnyras treneriui R. Banaičiui atminti Sausį Jonavos sporto arenoje vyks tradicinis šachmatų turnyras treneriui R. Banaičiui atminti ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 04 Jan 2023 07:59:29 +0200
<![CDATA[Kviečiama teikti informaciją apie pasiektus rezultatus 2022 metų Jonavos sporto apdovanojimams]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kvieciama-teikti-informacija-apie-pasiektus-rezultatus-2022-metu-jonavos-sporto-apdovanojimams https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kvieciama-teikti-informacija-apie-pasiektus-rezultatus-2022-metu-jonavos-sporto-apdovanojimams
Jonavos sporto centras, kaip ir kiekvienais metais, rengia jau tradicija tapusius Jonavos sporto apdovanojimus, kurių metu pagerbiami ir apdovanojami rajono vardą garsinę sportininkai, treneriai, sporto klubai ir kiti sporto srityje dirbantys Jonavos sporto bendruomenės nariai.
Kviečiame sportininkus, trenerius, klubus ir kitus asmenis  iki 2023 m. sausio 13 d. imtinai pateikti savo turimą informaciją apie pasiektus rezultatus 2022 metų Jonavos sporto apdovanojimams  pildant internetinę anketą : https://forms.gle/UctDry8JS6BoBJj77
Kandidatūras taip pat galima teikti ir el. paštu deimante@jsc.lt. Teikiant informaciją el. paštu nepamiršti pridėti:
 • į kurią kandidatūrą siūlomas kandidatas/kandidatė/komanda;
 • tikslaus varžybų pavadinimo;
 • dalyvavusio asmens vardo pavardės arba komandos pavadinimo ir laimėtos vietos;
 • jeigu yra galimybė, dalyvių skaičiaus.
 
Dėl apdovanojimų suteikimo sprendžia Jonavos sporto centro direktoriaus įsakymu sudaryta komisija, kuri atsižvelgia į gautą informaciją ir kandidatūras įvertina pagal pasiektą sportinį rezultatą, sporto šakos ar varžybų konkurencingumą, amžiaus grupę, atstovaujamos sporto šakos statusą valstybiniu lygmeniu, padarytą pažangą bei kitus nenurodytus, bet svarstymo metu galimai atsiradusius svarbius galutiniam vertinimui kriterijus.
2022 m. Jonavos sporto apdovanojimai vyks 2023 m. vasario 7 d. 18:00 val. Jonavos sporto arenoje.

Kviečiama teikti informaciją apie pasiektus rezultatus 2022 metų Jonavos sporto apdovanojimams

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 04 Jan 2023 07:16:35 +0200
<![CDATA[Savo kovas pratęs „Aušrinė“ tinklininkės]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savo-kovas-prates-ausrine-tinklininkes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/savo-kovas-prates-ausrine-tinklininkes Baigėsi šventinis laikotarpis. Tai reiškia, kad į kovas stos ir tie sportininkai, kurie šventiniu  laikotarpiu poilsiavo. Aišku, treniruotės vyko, tačiau nevyko tarpusavio susitikimai.

Taip šį savaitgaly varžybos bus tęsiamos 2022-2023 metų Optibet Baltijos moterų tinklinio lygoje. Savo sirgalius į salę vėl pakvies Raimondos Strelkauskaitės treniruojama Jonavos „Aušrinė“ moterų tinklinio komanda, kuri grumiasi ne tik šioje lygoje, bet ir šalies čempionate.

Praėjusiais metais Jonavos tinklininkės rungtyniavo gan užtikrintai ir Baltijos lygoje užima antrąją vietą, į priekį praleidusios tik be pralaimėjimų žengiančią Talino „TalTech/Tradehouse“ ekipą iš Estijos. Trečiojoje vietoje žingsniuoja kita lietuviška „Kaunas-VDU“ komanda.

Visgi, Jonavos tinklininkės tarpušvenčiu liejo prakaitą salėje ir ne tik treniravosi, bet ir sužaidė draugiškas rungtynes su Lietuvos čempionate rungtyniaujančia Kauno „Svaja-Viktorija-LSU“ komanda. Buvo žaidžiami penki setai ir išmėginamos įvairios žaidybinės situacijos.

Sausio 7 d., šeštadienį, Jonavos sporto centro salėje (vasario 16-osios g. 1A) nuo 18.00 val. „Aušrinė susitiks su Rygos „RSU/MSG“ (Latvija) klubu, o sausio 8 d., nuo 13.00 val. Jonavos tinklininkės grumsis su kita Rygos tinklinio mokykla/LU ekipa.    

 

„Aušrinė“ klubo inf.

Savo kovas pratęs „Aušrinė“ tinklininkės

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 03 Jan 2023 14:57:32 +0200
<![CDATA[D. Bičkauskis:,,Koncentraciją privalėsime išlaikyti visas 80 minučių"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/d-bickauskis-koncentracija-privalesime-islaikyti-visas-80-minuciu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/d-bickauskis-koncentracija-privalesime-islaikyti-visas-80-minuciu „Citadele-KMT“ grupių etapą įveikę jonaviečiai ketvirtfinalio etape pasitinka Klaipėdos „Neptūno“ iššūkį. Dviejų rungtynių serijoje viską lems geresnis taškų pranašumas po dviejų dvikovų, o lemiama akistata vyks būtent Jonavoje. Prieš laukiantį pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą uostamiestyje pakalbinome mūsų komandos aikštelės generolą – Dovį Bičkauskį.

Kaip atrodė jūsų šventinis laikotarpis? Ar pavyko bent truputį išsivalyti galvas nuo krepšinio?

Tikrai pavyko neblogai pailsėti, nes gavome ir keletą laisvų dienų. Kas turėjo progų, aplankė savo šeimas, leido laiką su artimaisiais ir turėjo progą bent trumpam pabėgti nuo krepšinio.

Nuostabiai pradėjus šį sezoną, prieš šventes komanda buvo įkritusi į duobę. Kaip manai, kokia buvo pagrindinė to priežastis?

Komandoje buvo įvairių mikro traumų, keli žaidėjai sirguliavo, kas tuo metu išmušė mūsų mažą rotaciją iš vėžių. Žaidėjų krūviai buvo labai išaugę, daugelyje pralaimėtų rungtynių kovodavome iki susitikimų pabaigos, tačiau lemiamais momentais pristigdavome jėgų ir gerų sprendimų. Dabar situacija atrodo visai kitaip, Klaipėdoje būsime pasirengę kovoti.

Kaip reagavai komandai sulaukus papildymo gynėjų linijoje? Kokį įspūdį treniruotėse palieka Glynnas?

Neslėpsiu, tikrai labai apsidžiaugiau, nes norėjau, kad mano asmeniniai krūviai rungtynėse šiek tiek sumažėtų. Komandai reikėjo dar bent vieno žmogaus, kad tas krepšinis taptų dar kokybiškesnis. Man asmeniškai Glynnas palieka neblogą įspūdį, tikrai yra greitas, pataikyti galintis ir aikštę puikiai matantis krepšininkas.

Su klaipėdiečiais pastarąjį kartą rungtyniavote dar spalio mėnesį, kuo ši ekipa atrodo pasikeitusi nuo pastarojo susitikimo uostamiestyje?

Klaipėdiečių žaidimo kreivė nuo mūsų pastarojo susitikimo kilo į viršų ir komandos žaidėjai aikštelėje atrodo dar geriau jaučiantys vienas kitą. Visa tai atsispindi ir „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje, kurioje „Neptūno“ situacija atrodo pastebimai geresnė.

Kokiu nusiteikimu pasitinkate pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą?

Į Klaipėdą važiuosime laimėti. Abi komandos yra apylygės, reikės pademonstruoti charakterį, susikaupimą ir kovoti kiekviename aikštelės centimetre.  

Ką rytojaus rungtynėse bus svarbu padaryti norint naujuosius metus pradėti sėkmingai?

Visų pirma, tai turime nusivežti koncentraciją, būti kaip vienas kumštis ir žinoti, ko atvažiavome. Manau, jog koncentraciją privalėsime išlaikyti ne tik šiose rungtynėse, nes tai bus tik pirmosios 40 minučių iš 80-ies, o gal net daugiau, šiame ketvirtfinalyje.

Rytojaus rungtynes Klaipėdoje tiesiogiai transliuos LRT Plius televizija.

Jonaviečiai sausio 21 d. Jonavos sporto arenoje turės šansą dėti lemiamą žingsnį šioje ketvirtfinalio serijoje bei pirmą kartą klubo istorijoje pasiekti „Citadele-KMT“ finalo ketvertą.

Tai bus vienintelės namų rungtynės sausio mėnesį, todėl komanda lauks itin didelio jūsų palaikymo!

Ketvirtfinalio atsakomojo susitikimo su „Neptūno“ ekipa pradžia – 17:00.

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia: bit.ly/3jzZrj5

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

D. Bičkauskis:,,Koncentraciją privalėsime išlaikyti visas 80 minučių"

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 03 Jan 2023 11:26:11 +0200
<![CDATA[20-ą kartą surengtas tarptautinis tinklinio turnyras "Kalėdinė taurė"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/20-a-karta-surengtas-tarptautinis-tinklinio-turnyras-kaledine-taure https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/20-a-karta-surengtas-tarptautinis-tinklinio-turnyras-kaledine-taure Gruodžio 28-29 dienomis Jonavos sporto arenoje, Jonavos sporto centre ir Jonavos Senamiesčio gimnazijoje vyko tikra tinklinio šventė – jau 20-tą kartą buvo organizuotas ir vykdytas tarptautinis tinklinio turnyras „Kalėdinė taurė 2022“ kasmet sukviečiantis gausų būrį ne tik Lietuvos tinklininkių, bet ir svečių iš kitų Baltijos šalių. Šiemet dalyvavo net 23 komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Komandos varžėsi trijose amžiaus grupėse : vaikų U14, U16 ir U20.

Per dvi turnyro dienas buvo išsiaiškinti ir apdovanoti visi prizininkai:

U20 grupė: 1v. - Rygos – „RVS-N.Deveikus“ (Latvija) ; 2 v. – Vilniaus "Sostinės Tauras" ; 3 vieta- Kauno SM "Startas".

U16 grupė: 1v. – Vilniaus "Sostinės Tauras"; 2 v. Rygos „RVS-Inesa“ (Latvija)- ; 3 v. Rygos „RVS-Svetlana“ (Latvija)

Vaikų U14 grupė : 1v. – Palangos SC; 2v – Marupės SC (Latvija); 3 v. – Jonavos SC.

Komandos buvo apdovanotos kalėdiniais medaliais ir taurėmis. Geriausios kiekvienos komandos žaidėjos apdovanotos asmeniniais prizais, kuriuos įsteigė Jonavos sporto centras.

JSC info.

20-ą kartą surengtas tarptautinis tinklinio turnyras "Kalėdinė taurė"

20-ą kartą surengtas tarptautinis tinklinio turnyras "Kalėdinė taurė" 20-ą kartą surengtas tarptautinis tinklinio turnyras "Kalėdinė taurė" 20-ą kartą surengtas tarptautinis tinklinio turnyras "Kalėdinė taurė" 20-ą kartą surengtas tarptautinis tinklinio turnyras "Kalėdinė taurė" ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 02 Jan 2023 10:31:06 +0200
<![CDATA[G. Watsonas: ,,Visi vaikinai man labai padeda įsilieti į komandą"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/g-watsonas-visi-vaikinai-man-labai-padeda-isilieti-i-komanda https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/g-watsonas-visi-vaikinai-man-labai-padeda-isilieti-i-komanda Jonavos „CBet“ krepšininkai šventiniu laikotarpiu neturi nei vienų rungtynių ir tęsia pasiruošimą artėjantiems „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio susitikimams su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais. Tarpušvenčio periodu nusprendėme pakalbinti mūsų komandos naujoką Glynną Watsoną, kuris pasidalino pirmaisiais įspūdžiais Lietuvoje, prisiminė studijų laikus bei kalbėjo apie aukštus tikslus Jonavoje.

Prabėgo tavo pirmoji savaitė Lietuvoje, papasakok, ką spėjai pamatyti ir nuveikti šiuo šventiniu laikotarpiu?

Aš tiesiog įsikūrinėjau, stengiausi susipažinti su visa aplinka. Lietuva man yra nauja šalis, čia kitos parduotuvės ir įvairūs kasdieniai dalykai vyksta kitaip, todėl stengiausi kuo geriau susipažinti su Jonava. Laisvalaikiu stengiausi atsipalaiduoti, bendravau su savo šeima ir draugais, kartais pažaisdavau Xbox‘u, žiūrėdavau filmus ar NBA rungtynes, tiesiog stengiausi būti užsiėmęs man patinkančia veikla.

Sezoną Lenkijoje pradėjai neblogai, bet šiemet buvo pirmas kartas tavo karjeroje, kai sezono viduryje pakeitei komandą, kas tai lėmė?

Jei atvirai, tai pasitikiu savo jėgomis bei sugebėjimais, todėl labai norėjau gauti didesnę rolę jau šiame sezone. „Trefl“ komandoje viskas buvo gerai, puikūs treneriai, geri komandos draugai, tačiau tai yra krepšinis ir kartais tiesiog reikia pakeisti kai kuriuos dalykus, kurie vėliau išeina į gerą.

Dar rungtyniaudamas universitete žaidei su pastaraisiais sezonais Eurolygoje žibančiu S. Shieldsu bei Lietuvoje rungtyniavusiu T. Websteriu. Ką prisimeni iš universiteto laikų?

Kai mokiausi koledže, buvo nuostabus laikas ir jaučiau daug malonumo rungtyniaudamas su gerais žaidėjais, kurie evoliucionavo iki elitinių Europos klubų lygio. Tuo gyvenimo periodu įgyta patirtis treniruotėse ir rungtynėse yra neįkainojama. Smagu matyti buvusius komandos draugus sėkmingai rungtyniaujančius Europoje, o su keliais iš jų palaikome artimą ryšį iki dabar.

Galbūt prieš atvykstant į Lietuvą teko daugiau pabendrauti su Tai'umi apie sąlygas bei ko galima tikėtis?

Su Websteriu bendravome visai nesenai, prieš kelias savaites buvome susiskambinę. Tuo metu dar nežinojau, kad rungtyniausiu Lietuvoje, todėl pagrinde šnekėjome apie kasdienį gyvenimą nepaliečiant „Lietuvos“ temos. Tačiau dar pernai, kai šnekėjome su Tai'umi, jis man pasakojo, kad Lietuvos krepšinio lyga yra labai gero lygio, čia sudarytos puikios sąlygos žaidėjams atsiskleisti ir nereikia niekuo ypatingai daug rūpintis apart krepšinio žaidimo.

Komandoje rungtyniauja ir tavo tautietis J. Garrettas. Kiek jis palengvina tavo adaptaciją komandoje, ką spėjo tau papasakoti apie Jonavą bei komandą?

Mes puikiai sutariame, Jeffas man labai padeda visais klausimais. Ne tik jis, bet ir kiti komandos draugai pasiteirauja, ar nereikia kokios pagalbos už aikštės ribų. Visi komandos draugai padeda geriau suprasti trenerį, ko jis reikalauja iš žaidėjų ir man tai labai palengvina adaptaciją. Po treniruočių man papasakoja daugiau apie situaciją lygoje bei taurėje, ko galima tikėtis iš ateinančių susitikimų.

Kitą savaitę komanda pradės ketvirtfinalio akistatą su klaipėdiečiais. Kokiu nusiteikimu gyvena komanda pasitikdama šias rungtynes?

Vaikinai pasakojo, jog mūsų komanda niekada istorijoje dar nėra patekusi į stipriausiųjų komandų ketvertuką „Citadele-KMT“ turnyre, todėl turime padaryti viską, jog pasinaudotume šiuo šansu.

Mokomės diena iš dienos ir iki sausio 4 dienos rungtynių dar turime laiko gerai padirbėti. Nepaisant visų aplinkybių, tai tik krepšinis ir aš stengsiuosi būti naudingas abiejose aikštelės pusėse. Krepšinio rungtynėse nežaidžiau jau kelias savaites, todėl norėsis pajusti žaidimą ir sugrįžti į ritmą kuo greičiau.

Tuo tarpu Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sausio mėnesį turės vienintelį susitikimą namuose, tai bus lemiamos atsakomosios „Citadele-KMT” ketvirtfinalio rungtynės, kurios nulems, kuri komanda važiuos į finalo ketvertą Šiauliuose.

Bilietus į sausio 21 dienos rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: bit.ly/3jzZrj5

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

G. Watsonas: ,,Visi vaikinai man labai padeda įsilieti į komandą"

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 29 Dec 2022 12:14:03 +0200
<![CDATA[Jonavos „CBet“ papildė Lenkijos lygoje sėkmingai rungtyniavęs amerikietis Glynn Watson]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-papilde-lenkijos-lygoje-sekmingai-rungtyniaves-amerikietis-glynn-watson https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-c-bet-papilde-lenkijos-lygoje-sekmingai-rungtyniaves-amerikietis-glynn-watson Jonavos „CBet“ klubas aktyviai tęsia prieššventinį laikotarpį. Savaitės pradžioje paskelbę, kad komandoje iki sezono pabaigos lieka J. Garrett, ekipos vadovai patvirtino, jog prie komandos jungiasi taip ilgai lauktas papildymas gynėjų grandyje – G. Watson.

25 metų 185 cm ūgio gynėjas šį sezoną pradėjo Lenkijos Sopoto „Trefl“ komandoje, kur per beveik 20 minučių rinko po 11,8 taško, 4,1 rezultatyvaus perdavimo, 2,1 atkovoto kamuolio bei 12,1 naudingumo balo vidurkius. Šiemet Sopoto „Trefl“ ekipa stipriausioje Lenkijos lygoje žengė 3 vietoje.

Amerikietis karjerą Europoje pradėjo stipriausioje Graikijos lygoje, kur rungtyniavo 2 sezonus, o pernai, atstovaudamas Islandijos Torlaukshiobno „Thor“ klubui, buvo nesulaikomas vietiniame čempionate ir rinko po 19,8 taško bei 24,4 naudingumo balo.

G. Watson prie komandos prisijungs artimiausiu metu ir turėtų tapti svarbiu rotacijos žaidėju suteikdamas daugiau laisvės puolime Virginijaus Šeškaus treniruojamai Jonavos „CBet“ ekipai.

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Jonavos „CBet“ papildė Lenkijos lygoje sėkmingai rungtyniavęs amerikietis Glynn Watson

]]>
jonavoszinios.lt Thu, 22 Dec 2022 11:14:59 +0200
<![CDATA[Įvyko LMŽ kaimo v. mokyklų krepšinio varžybos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-lmz-kaimo-v-mokyklu-krepsinio-varzybos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-lmz-kaimo-v-mokyklu-krepsinio-varzybos Gruodžio 20 d. Jonavos sporto centre įvyko paskutinės šiais metais Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) I-o etapo krepšinio 3x3 varžybos, kuriose rungėsi kaimo vietovių mokyklų komandos. Vaikinų grupėje varžėsi trys mokyklos : Ruklos J. Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras, Kulvos A. Kulviečio mokykla ir Bukonių mokykla – daugiafunkcis centras.  Po įtemptų varžybų turnyrinė lentelė išsidėstė taip: 

1 v. Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras 

2 v. Kulvos A. Kulviečio mokykla 

3 v. Bukonių mokykla – daugiafunkcis centras 

Ruklos J. Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro berniukų komanda užėmusi pirmą vietą įgijo teisę atstovauti Jonavos rajoną LMŽ zoninėse krepšinio varžybose. 

Sekančios Lietuvos mokyklų žaidynių I-o etapo varžybos bus jau 2023 metų sausį. 

 JSC info.

Įvyko LMŽ kaimo v. mokyklų krepšinio varžybos

Įvyko LMŽ kaimo v. mokyklų krepšinio varžybos Įvyko LMŽ kaimo v. mokyklų krepšinio varžybos Įvyko LMŽ kaimo v. mokyklų krepšinio varžybos Įvyko LMŽ kaimo v. mokyklų krepšinio varžybos ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 21 Dec 2022 15:01:41 +0200
<![CDATA[Šventes pasitiksime ramiau - J. Garrett'as lieka Jonavoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sventes-pasitiksime-ramiau-j-garrettas-lieka-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/sventes-pasitiksime-ramiau-j-garrettas-lieka-jonavoje Jonavos „CBet“ ir J. Garrett‘as pasiekė susitarimą, jog amerikietis Virginijaus Šeškaus treniruojamoje komandoje liks iki sezono pabaigos.

Naudingiausias „Betsafe-LKL“ spalio mėnesio žaidėjas antrąjį sezoną Jonavoje jaučiasi puikiai, stipriausioje šalies lygoje renka po 14,5 taško, sugriebia po 7 atšokusius kamuolius, perima po 2,5 kamuolio per rungtynes bei renka po 19,3 naudingumo balo.

„Aš esu laimingas galėdamas likti Jonavoje. Pastarąsias kelias savaites turėjau nemažai pokalbių su agentu bei galimybių persikelti į kitą klubą, kas mane šiek tiek blaškė. Šis dėmesys yra malonus galvos skausmas, tačiau klubui pagerinus sąlygas nusprendžiau likti Jonavoje, kur sieksime užsibrėžtų tikslų ir galėsiu nebesiblaškyti.” - situaciją pakomentavo Jeff'as.

Gruodžio pradžioje pasirodžius gandams dėl galimo puolėjo išvykimo į kitą klubą, abi pusės buvo suinteresuotos tęsti puikiai pradėtą sezoną ir pasiekė abiem pusėms naudingą sprendimą. Jonavos „CBet“ šventes pasitiks alsuodami „Betsafe-LKL“ lyderiams į nugarą, o „Citadele-KMT“ ketvirtfinalio etape naujaisiais 2023 metais sieks kelialapio į Šiauliuose vyksiantį finalo ketvertą.

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Šventes pasitiksime ramiau - J. Garrett'as lieka Jonavoje

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 20 Dec 2022 15:35:09 +0200
<![CDATA[Jonavos Kyokushin karate „Kumite“ klubo sportininkai iš varžybų grįžo su keliais medaliais]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-kyokushin-karate-kumite-klubo-sportininkai-is-varzybu-grizo-su-keliais-medaliais https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-kyokushin-karate-kumite-klubo-sportininkai-is-varzybu-grizo-su-keliais-medaliais Vakar, gruodžio 18-ąją, Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko Tarptautinis turnyras “Ippon Cup”.

Jame dalyvavo 800 dalyvių, atstovaujančių 34 skirtingus sporto klubus. Varžybose dalyvavo ir Jonavos Kyokushin karate „Kumite“ klubo atstovai. Jie pasirodė  puikiai - net 7 iš 8 iškovojo pirmas vietas, vienas sportininkas užėmė antrąją vietą. Visi laimėjo mažiausiai po dvi kovas, o kai kurie net ir tris.

Klubas didžiuojasi savo sportininkais ir sveikina juos. 

 

Jonavos Kyokushin karate „Kumite“ klubo sportininkai iš varžybų grįžo su keliais medaliais

Jonavos Kyokushin karate „Kumite“ klubo sportininkai iš varžybų grįžo su keliais medaliais Jonavos Kyokushin karate „Kumite“ klubo sportininkai iš varžybų grįžo su keliais medaliais Jonavos Kyokushin karate „Kumite“ klubo sportininkai iš varžybų grįžo su keliais medaliais Jonavos Kyokushin karate „Kumite“ klubo sportininkai iš varžybų grįžo su keliais medaliais ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 19 Dec 2022 08:32:07 +0200
<![CDATA[Jonavoje vyko LMŽ zoninės berniukų futbolo 5x5 varžybos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-lmz-zonines-berniuku-futbolo-5-x-5-varzybos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavoje-vyko-lmz-zonines-berniuku-futbolo-5-x-5-varzybos Lapkričio 9 dieną Jonavos Neries pagrindinėje mokykloje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) zoninių berniukų futbolo 5x5 varžybų etapas, kuriame susitiko 3 geriausios savivaldybių mokyklų komandos : Jonavos J. Vareikio progimnazija, Ukmergės „Šilo“ progimnazija ir Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazija.

Varžybos buvo žaidžiamos vieno rato sistema. Po visų sužaistų varžybų paaiškėjo kaip išsidėstė mokyklų turnyrinė lentelė:

1 VIETA – Jonavos J. Vareikio progimnazija

2 VIETA – Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazija

3 VIETA – Ukmergės „Šilo“ progimnazija. 

Jonavos J. Vareikio progimnazija iškovojusi 1-ą vietą įgijo teisę atstovauti Jonavos rajoną tarpzoninėse varžybose, kurios numatomos 2023 metų sausio mėnesio gale.

 

Jonavoje vyko LMŽ zoninės berniukų futbolo 5x5 varžybos

Jonavoje vyko LMŽ zoninės berniukų futbolo 5x5 varžybos Jonavoje vyko LMŽ zoninės berniukų futbolo 5x5 varžybos Jonavoje vyko LMŽ zoninės berniukų futbolo 5x5 varžybos ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Dec 2022 11:01:22 +0200
<![CDATA[Iš varžybų - su keliais laimėjimais]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-varzybu-su-keliais-laimejimais https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-varzybu-su-keliais-laimejimais Šį savaitgalį Žagarėje vyko dvejos varžybos, kurias organizavo Lietuvos Jėgos trikovės federacija: gruodžio 10 dieną - Lietuvos jėgos trikovės čempionatas, o gruodžio 11 dieną - Lietuvos štangos spaudimo čempionatas.

Jose dalyvavo mūsų miesto sportininkai: Augusta Chlomko ir Agnius Stučinskas. Jie atstovavo ,,Aleks atletik" klubą, kurio treneris Aleksandras Žukauskas.

Abu sportininkai lipo ant prizininkų pakylos ne po vieną kartą. Gruodžio 10 dieną, Lietuvos jėgos trikovės čempionato metu, buvo atliekami trys veiksmai su štanga: tūpimas, spaudimas, atkėlimas, vėliau sumuotas surinktų kilogramų skaičius.

Rezultatai skaičiuojami pagal IPF koeficientą. Jaunių amžiaus grupėje Augusta Chlomko iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijoje. Šiose varžybose Augusta surinko 235 kg. Ji taip iškovojo antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų svorio kategorijų jaunių amžiaus grupės sportininkių.

Agnius Stučinskas iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijose. Jis surinko 440 kg.

Gruodžio 11 dieną Lietuvos štangos spaudimo čempionato metu buvo atliekamas štangos spaudimo veiksmas. Čia Jonavos sportininkams taip pat sekėsi.

Jaunių grupėje Augusta Chlomko, paspaudusi 47,5 kg, iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijoje. Ji taip pat iškovojo antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų svorio kategorijų jaunių amžiaus grupės sportininkių.

Agnius Stučinskas, paspaudęs 117,5 kg, iškovojo pirmą vietą savo svorio kategorijose ir antrą vietą absoliučioje įskaitoje tarp visų svorio kategorijų jaunių amžiaus grupės sportininkų.

,,Linkime sportininkams ir treneriui sėkmės ir naujų pergalių!", - skelbia ,,Aleks atletik". 

Iš varžybų - su keliais laimėjimais

Iš varžybų - su keliais laimėjimais Iš varžybų - su keliais laimėjimais Iš varžybų - su keliais laimėjimais Iš varžybų - su keliais laimėjimais Iš varžybų - su keliais laimėjimais Iš varžybų - su keliais laimėjimais Iš varžybų - su keliais laimėjimais ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Dec 2022 10:38:35 +0200
<![CDATA[Iš Estijos „Aušrinė“ atsivežė dvi pergales]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-estijos-ausrine-atsiveze-dvi-pergales https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-estijos-ausrine-atsiveze-dvi-pergales Jau pačioje rungtynių pradžioje Jonavos tinklininkės pirmavo, kai pirmuosius taškus pelnė praėjusią savaitę gimtadienį šventusi Jekaterina Kovalskaja. Taip prasidėjo Jonavos „Aušrinė“ komandos viešnagė Estijoje, kur praėjusį savaitgalį jonavietės žaidė dvejas rungtynes su šios šalies ekipomis. 

Šeštadienį 2022-2023 metų Optibet Baltijos moterų tinklinio lygos čempionate jonavietės rungtyniavo Voru mieste su „Barrus/Voru VK“ klubu. Jau minėtoje susitikimo pradžioje „Aušrinė“ tinklininkės užtikrintai rinko taškus ir J. Kovalskajai puikiai talkino Danielė Kvedaraitė ir tiesiog nuostabiai po kurio laiko aikštelėje pasirodžiusi Greta Mikoliūnaitė. Po jos taškų serijos viešnios jau pirmavo 20:11, o vėliau rezultatyviai sužaidė abi ukrainietės Marina Shramko ir Iryna Jakutavičienė. Užtikrinta seto pabaiga lėmė sėkmingą baigtį „Aušrinei“ 25:13.

Taip Jonavos tinklininkės siekė atsitiesti po dviejų paskutinių nesėkmingų susitikimų, kuriuose dukart teko pripažinti varžovių pranašumą. Visgi, išvyka į Estija ir pats žaidimas galėjo būti šiek tiek komplikuota ir sudėtinga, nes jau pirmajame mače su Voru žaidė tik aštuonios žaidėjos. Vadinasi, atsargoje buvo tik dvi sportininkės.

Antrajame sete šeimininkės, po prastos mačo pradžios, jau siekė pagerinti žaidimo kokybę ir vienu metu tai Voru tinklininkėms sekėsi žaisti gan lygiai (10:10). Tačiau jonavietės įvertino varžovių žaidimą ir vėl pavyko ne tik geriau gintis, bet ir atakuoti. Tai davė vaisių ir „Aušrinė“ savo turėtą nedidelę persvarą ėmė auginti iki solidžios persvaros. 

Trečio seto pradžia parodė, kad jonavietės nenusiteikusios atsipalaiduoti ir ilgai žaisti su šeimininkėmis, nes Voru ekipa šio seto pradžioje buvo pasiųsta į savotiška nokdauną. Raimondos Strelkauskaitės treniruojamos tinklininkės laimėjo atkarpą 6:0 ir ėmė pirmauti 11:2, o vėliau – 15:5. Užtikrintai žaidusios jonavietės ir trečiajame sete nė neleido šeimininkėms pagalvoti apie rezultatu sušvelninimą ir laimėjusio setą 25:12 užsitikrino ir galutinę pergalę rezultatu 3:0.

„Aušrinė“ ekipos gretose taškus pelnė: J. Kovalskaja – 18, D. Kvedaraitė – 11, G. Mikoliūnaitė – 10, M. Shramko – 9, I. Jakutavičienė – 5, Livija Sabatauskaitė ir Akvilė Sebežiova – po 3.

„Jei pasižiūrėtume į rezultatų lentelę tai atrodo, kad neturėtų būti labai sudėtinga nugalėti, - po susitikimo samprotavo komandos trenerė R. Strelkauskaitė. -  Tačiau moterų tinklinis yra labai spalvingas ir labai nenuspėjamas bei įdomus. Likom aštuonios, neturim teisės daug klysti, tad stengsimės rytoj užsikurti variklius ir stoti į kovą su Tartu. Tikimės, kad mūsų likusi trijulė: Ugnė, Morta, Aurėja jau galės padėti komandai žengti pilna koja“.

Sekmadienį buvo sužaisti du susitikimai. Abejose rungtynėse žaidė abi Lietuvos komandos, kurios siekė į savo sąskaitą įsirašyti eilines pergales.

Lyginant su šeštadienio maču, šįkart Jonavos „Aušrinė“ tinklininkėms sekėsi šiek tiek sunkiau pasiekti pergalę. Rungtynes Tartu mieste su „TU/Bigbank“ klubu Raimondos Strelkauskaitės auklėtinės pradėjo gan sunkiai. Pradžioje teko vytis nutolusias estes (7:10). Tačiau bendromis visų žaidėjų pastangomis rezultatas buvo ne tik išlygintas, bet ir persvertas (13:11). Iki pat pirmojo seto pabaigos jonavietės išlaikė turėtas  pozicijas ir laimėjo šį setą (25:17).

Labai panašiai vyko ir antrasis susitikimo setas. Aikštelės šeimininkės sukaupė nedidelę persvarą (7:10), tačiau jonavietės ir vėl ėmėsi darbo ir ginantis, ir puolant. Vieną akimirką „Aušrinė“ išsiveržė minimalia persvara, o kitą – jau pačios susikrovė solidesnę persvarą (23:15). Toks atotrūkis jau garantavo sėkmingą seto pabaigą (25:17).

Trečiajame sete labai netoli galutinės pergalės buvo Jonavos tinklininkės, bet pasirodo estės valios ir ryžto dėka sugebėjo viską nukelti dar vienam setui. Nors 15:12 priekyje buvo jonavietės, tačiau greitai viskas apvirto aukštyn kojomis. Esant lygiam rezultatui 19:19, varžovės sužaidė sėkmingą atkarpą, kurią laimėjo 3:0. Atsitiesti jonavietės nebeįstengė ir pralaimėjusios setą 22:25, teigiamo rezultato jau tikėjosi ketvirtajame sete.

Nuo šio seto pradžios „Aušrinė“ tinklininkės išsiveržė į priekį ir išlaikė labai trapią persvarą. Bent kurią akimirką mačo eiga galėjo pakrypti visiškai kitaip. Visgi, išlaikiusios persvarą, Jonavos ekipa laimėjo ne tik setą 25:19, bet ir šventė pergalę mače rezultatu 3:1.

„Varžovas nebuvo lengvas, stipriais padavimais išderindavo mūsų komandą. Trečią kėlinį per daug padarėme savų klaidų, o ketvirtajame žaidėme kaip komanda. Pasistatėme kokybiškas užtvaras,  sustiprinome padavimą ir puolimą. Sudėtingas, tačiau vaisingas komandos savaitgalis leidžia džiaugtis rezultatu ir kova viena už kitą, - pasibaigus rungtynėms mintis dėstė trenerė R. Strelkauskaitė.

Kitose sekmadienio rungtynėse dar vieną pergalę įsirašė kita lietuviška komanda „Kaunas-VDU“. Pastaroji ekipa 3:0 Estijoje įveikė „Barrus/Voru VK“ klubą.

Kiti rungtynių rezultatai: Tartu ?TU/Bigbank“ (Estija) – „Kaunas-VDU“ 0:3, Daugpilio „SUFA klubs/DU“ (Latvija) – „VK Jelgava“ (Latvija) 0:3.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, laimėti-pralaimėti setai, taškai):

1. Talino "TalTech/Tradehouse"   10; 10; 0; 30-5; 29;

2. Jonavos "Aušrinė"                   11; 9; 2; 30-10; 28;

3. Kauno "Kaunas-VDU"             11; 8; 3; 27-13; 25; 

4. Rygos tinklinio mokykla/LU     10; 8; 2; 26-14; 22;

5. VK Jelgava                              11; 5; 6; 23-21; 17;

6. Rygos "RSU/MSG"                  11; 5; 6; 20-23; 16;

7. Tartu "TU/Bigbank"                  12; 4; 8; 16-29; 10;

8. Talino "Audentes SG/NK"        11; 3; 8; 16-28; 9; 

9. Barrus/Voru VK                       13; 2; 11; 9-35; 7;

10. Daugpilio "SuFA klubs/DU"   12; 2; 10; 15-34; 6.  

Rezultatyviausios lygos žaidėjos: Carmel Vares ("Audentes SG/NK") – 201, Kristine Kramena (Rygos tinklinio mokykla/LU") – 188, Danielė Kvedaraitė ("Aušrinė") – 178,  Liva Sola (" VK Jelgava") – 169 taškai...

Gruodžio 16 dieną Jonavos „Aušrinė“ rungtyniaus Kaune bei dar kartą susitiks su „Kaunas-VDU“ ekipa. Tuo tarpu tarp Baltijos čempionato kovų jau vyksta ir Lietuvos moterų tinklinio čempionatas, kuriame varžosi ir dvi Jonavos komandos. Be jau minėtos „Aušrinės“ šalies pirmenybėse rungtyniauja ir jaunosios Jonavos sporto centro auklėtinės (trenerė Lija Darandovienė). Būtent šios dvi Jonavos komandos gruodžio 13 d., antradienį, nuo 19.00 val. susitiks sporto centro salėje.

 

Jonavos „Aušrinė“ inf. 

Iš Estijos „Aušrinė“ atsivežė dvi pergales

Iš Estijos „Aušrinė“ atsivežė dvi pergales Iš Estijos „Aušrinė“ atsivežė dvi pergales ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 12 Dec 2022 07:38:15 +0200
<![CDATA[Baigėsi 2022 metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/baigesi-2022-metu-jonavos-rajono-seniuniju-sporto-zaidyniu-sezonas https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/baigesi-2022-metu-jonavos-rajono-seniuniju-sporto-zaidyniu-sezonas Gruodžio 3 dieną R. Samulevičiaus progimnazijoje ir J. Vareikio progimnazijoje vyko Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybos, kurios baigėsi Bukonių seniūnijos pergale.

Viso dalyvavo 8 Jonavos rajono seniūnijos

Rezultatai:

1 vietą iškovojo Bukonių sen.

2 vietą Šilų sen.

3 vietą Šveicarijos sen.

4 vietą Upninkų sen.

5 vietą Žeimių sen.

6 vietą Kulvos sen.

7 vietą Ruklos sen.

8 vietą Užusalių sen.

Tai buvo varžybos, kurios „uždarė“ visą 2022 metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezoną. Galutinė seniūnijų lentelė po visų sužaistų varžybų išsidėstė taip:

1 vieta – Šveicarijos seniūnija

2 vieta – Šilų seniūnija

3 vieta – Bukonių seniūnija

4 vieta – Ruklos seniūnija

5 vieta – Žeimių seniūnija

6 vieta – Kulvos seniūnija

7 vieta – Upninkų seniūnija

8 vieta – Užusalių seniūnija

Seniūnijoms apdovanojimai tradiciškai bus įteikti per Jonavos sporto apdovanojimus 2023 metų vasarį.

JSC info.

Baigėsi 2022 metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas

Baigėsi 2022 metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas Baigėsi 2022 metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas Baigėsi 2022 metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas Baigėsi 2022 metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas Baigėsi 2022 metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių sezonas ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 06 Dec 2022 09:27:50 +0200
<![CDATA[„Žalgiris“ paskutinėmis sekundėmis laimėjo lyderių mūšį Jonavoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/zalgiris-paskutinemis-sekundemis-laimejo-lyderiu-musi-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/zalgiris-paskutinemis-sekundemis-laimejo-lyderiu-musi-jonavoje Jonavos „CBet“ (8-3) savo arenoje tik po atkaklios kovos 75:80 (18:23, 18:20, 22:13, 17:24) krito prieš Kauno „Žalgirį“ (10-1).

„Žalgiris“ rungtynes atidarė atkarpa 7:2, tačiau šeimininkų spurtą įkvėpė Dovis Bičkauskis, tiek pats rinkęs taškus, tiek asistavęs komandos draugams. Jam sulaukus keitimo „CBet“ pirmavo 11:9, bet įžaidėjui sėdus ant suolo komandos puolimas sustojo.  

Taškus rinkti ėmėsi Ignas Brazdeikis ir Lukas Lekavičius, o du Lauryno Biručio dėjimai sukūrė didesnį atstumą tarp komandų – 27:19. „CBet“ rankų nenuleido ir D. Bičkauskio tritaškiu išlygino rezultatą – 30:30. Prieš pat ilgąją pertrauką „Žalgiris“ dar kartą truktelėjo į priekį, komandos suolelis užsidirbo techninę pražangą, o pirmąją mačo dalį uždarė Rolando Šmito baudų metimai – 43:36.  

Iškart po ilgosios pertraukos traumą liemens srityje patyrė L. Lekavičius, o Edvinas Šeškus kurioziniu metimu išlygino rezultatą – 45:45. Gera „CBet“ atkarpa užvedė tribūnas, o Goranas Huskičius jas dar labiau užkūrė dėjimu – 58:51. Ketvirtajame kėlinyje rezultatas vėl tapo lygiu po R. Šmito tritaškio – 62:62.  

Lemiamu metu „Žalgirį“ traukė Tomo Dimšos tritaškiai, likus žaisti dvi minutes suteikę šešių taškų persvarą – 73:67. Svarbiu žingsniu link pergalės tapo paskutinę minutę pradėjęs R. Šmito dvitaškis (77:70), tačiau taškais atsakė ir „CBet“, o kauniečių klaida pasinaudojęs D. Bičkauskis smeigė viltis gražinusį tritaškį – 75:77. Tuomet pražangą išprovokavęs Edgaras Ulanovas pataikė tik vieną baudos metimą. Vis dėlto D. Bičkauskis paskutinėje atakoje klydo, o „Žalgiris“ dar pelnė taškus su mačo sirena.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečius patempęs T. Dimša iš viso per 23 minutes pelnė 17 taškų (1/1 dvitaškio, 5/8 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

„Žalgiris“ šį kartą pataupė prieš rungtynes sunegalavusį Kevarriusą Hayesą, o Eurolygoje siaučiančio Keenano Evanso rungtynėms neregistravo. Iškritus ir L. Lekavičiui, įžaidėjo pareigas dalinosi T. Dimša bei neseniai po traumų grįžę Mantas Kalnietis ir Dovydas Giedraitis.

Dar siauresne rotacija teko verstis Virginijui Šeškui – jis pasitikėti galėjo tik starto penketo žaidėjais. Visi nuo suolo pakilę žaidėjai kartu surinko -4 naudingumo balus, nė vienas iš jų nesurengė teigiamo pasirodymo.

Lyderio vaidmens ėmęsis D. Bičkauskis per 34 minutes surinko 17 taškų (2/5 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 3, perėmė 4 ir prarado 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

Jonaviečiai gali apgailestauti, kad nelaimėjo prieš 17 kartų suklydusį „Žalgirį“, tačiau kauniečiai iš toli atakavo net 46 procentų taiklumu (13/28), o „CBet“ turėjo problemų ir prie baudų metimo linijos (14/21, 67 procentai).

„Žalgiris“ po šios pergalės išlieka vienvaldžiais lygos lyderiais, o „CBet“ dalinasi antrąją vietą.

„CBet“: Dovis Bičkauskis (4/7 tritaškių, 6 rez. perd., 6 klaidos, 4 per. kam.) ir Edvinas Šeškus po 17, Jeffery Garrettas 14 (3 per. kam.), Goranas Huskičius 13 (5/6 dvitaškių, 6 atk. kam.), Martinas Laksa 11.

„Žalgiris“: Tomas Dimša 17 (5/8 tritaškių), Edgaras Ulanovas 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 klaidos), Rolandas Šmitas 11, Lukas Lekavičius 10, Laurynas Birutis 9 (4/4 dvitaškių, 5 atk. kam.).

lkl.lt if.

„Žalgiris“ paskutinėmis sekundėmis laimėjo lyderių mūšį Jonavoje

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 06 Dec 2022 00:23:14 +0200
<![CDATA[„Vikingai“ triumfavo Vilkaviškyje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vikingai-triumfavo-vilkaviskyje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/vikingai-triumfavo-vilkaviskyje Sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo užbaigtas dešimtasis turas. Jis pasibaigė Jonavos „Vikingų“ pergale Vilkaviškyje prieš vietos „Brukliną“ rezultatu 5:1.

„Vikingus“ į priekį jau 4 minutę išvedė ukrainietis Igoris Peletskyi, bet tai buvo vienintelis pirmojo kėlinio įvartis.

Antrojo kėlinio pradžioje Gytis Vasylius padvigubino „Vikingų“ persvarą, bet jau po minutės Audrius Brokas rezultatą sušvelnino.

Visgi, į tai „Vikingai“ sureagavo tinkamai ir greitai ne tik susigrąžino turėtą pranašumą, bet po to jį ir padidino.

Iš pradžių pasižymėjo Vladimiras Derendiajevas, o po septynių minučių įvartį pelnė Maksymas Avetysianas.

Galiausiai, paskutinę rungtynių minutę dar vienas ukrainietis Kostiantynas Bondarenko įtvirtino svečių pergalę ir leido „Vikingams“ pagal taškus pasivyti „Kauno Žalgirį“.

Rezultatas:

Vilkaviškio „Bruklinas“ 1 : 5 Jonavos „Vikingai“

4’ [0 : 1] Igor Peletskyi

23’ [0 : 2] Gytis Vasylius

24’ [1 : 2] Audrius Brokas

27’ [1 : 3] Vladimir Derendiajev

34’ [1 : 4] Maksym Avetysian

40’ [1 : 5] Kostiantyn Bondarenko

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos inf. 

„Vikingai“ triumfavo Vilkaviškyje

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Dec 2022 09:52:15 +0200
<![CDATA[Lietuviškų komandų dvikovoje – jonaviečių nesėkmė prieš Kauno tinklininkes]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvisku-komandu-dvikovoje-jonavieciu-nesekme-pries-kauno-tinklininkes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietuvisku-komandu-dvikovoje-jonavieciu-nesekme-pries-kauno-tinklininkes Po dviejų savaičių į kovas stojo abi Lietuvos moterų tinklinio komandos, rungtyniaujančios 2022-2023 metų Optibet Baltijos tinklinio lygos čempionate. Kurį laiką Jonavos „Aušrinė“ ir „Kaunas-VDU“ klubai čempionate keliavo viena šalia  kitos ir turnyrinėje lentelėje buvo okupavusios pirmas dvi vietas. Visgi, palaipsniui situacija ėmė  keistis.

Sužaidus pirmąjį čempionato ratą kaunietės ėmė strigti ir nukrito į ketvirtąją poziciją, o jonavietės buvo vienvaldės lyderės tol, kol nesusitiko  su Talino „TalTech/Tradehouse“ klubu. Tik po penkių setų kovos lietuvėms teko pripažinti varžovių pranašumą.

Šeštadienį, (gruodžio 3 d.) atėjo laikas sužaisti praleistas rungtynes tarp abiejų lietuviškų komandų. Rungtynės vyko Jonavoje ir sporto centro salėje mačo pradžia „Aušrinė“ tinklininkėms tikrai nieko blogo nežadėjo. Raimondos Strelkauskaitės treniruojama komanda pirmajame sete išsiveržė į priekį 5:1 ir nors viešnioms buvo pavykę net persverti rezultatą (11:12), bet aikštelės šeimininkės vėl perėmė iniciatyvą ir puikiu žaidimu užtikrintai bei pergalingai baigė šį setą (25:18).

Kas nutiko komandai vėliau, nes per kitus tris setus jau aikštelėje dominavo Kauno tinklininkės. Antrojo seto pradžioje rezultatas dar buvo apylygis, bet kaunietės greitai įgijo apčiuopiamą persvarą ir atstatė mače pusiausvyrą (17:25).

Trečiajam setui įsibėgėjant, „Aušrinė“ tinklininkės dar ieškojo galimybių pakeisti įvykių eigą, bet esant lygiam rezultatui leido varžovės vėl nutolti. Baigiantis setui po kelių varžovių klaidų jonavietėms atsirado galimybė „kabintis“ pergalei šiame sete, tačiau kelios klaidos vėl lėmė Kauno ekipos sėkmingą pabaigą (21:25).

Tik prasidėjus ketvirtajam setui Jonavos komanda pirmavo 5:4, bet tai pasirodo buvo paskutinis teigiamas rezultatas. Persvėrusios rezultatas Kauno tinklininkės ėmė tolti. Jonavos tinklininkėms seko jėgos vis mažėjo galimybių bent viską nukelti į penktąjį setą. Jekaterinos Kovalskajos taškas dar suteikė kažkokių šansų (17:21), tačiau kauniečių lyderė Vilnė Bogdanovič (22 taškai) galutinai užgesino jonaviečių galimybes dar pakovoti dėl pergalės. Mačą „Aušrinė“ pralaimėjo rezultatu 1:3 (25:18, 17:25, 21:28, 20:25). Tai buvo antroji jonaviečių nesėkmė iš eilės.

„Šiandien nebuvo Ugnės Lokytės, kuri išvykusi, tačiau kraštai sužaidė neblogai.... Pavyko tik pirmasis setas. To neužteko, kad nugalėtume čempiones. Per didelis klaidų skaičius pradedant setus, neleido mums įsibėgėti, pritrūko kokybiško centrų žaidimo bei tinkamu momentu išnaudoti situacijas paverčiant taškais“, - po susitikimo kalbėjo komandos trenerė R. Strelkauskaitė.

Jonavos komandos gretose J. Kovalskaja pelnė – 18, Iryna Jakutavičienė – 13, Danielė Kvedaraitė – 11, Aurėja Karvelytė – 8, Marina Shramko – 2, Livija Sabatauskaitė ir Akvilė Sebežiova – po 1 tašką.

Kiti praėjusios savaitės dienos rezultatai: Talino „TalTech/Tradehouse“ (Estija) – „Barrus/Voru VK“ (Estija) 3:0, Talino „Audentes SG/NK (Estija) – Tartu „TU/Bigbank“ (Estija) 1:3, Daugpilio „SUFA klubs/DU“ (Latvija) – Rygos RSU/MSG 1:3, „Audentes SG/NK“ – „Barrus/Voru VK“ 3:2, „Jelgava VK“ (Latvija) – „RSU/MSG“ 3:0, „TalTech/Tradehouse“ – „TU/Bigbank“ 3:0, „SUFA klubs/DU“ – Rygos tinklinio mokykla/LU (Latvija) 1:3.

Po savaitgalio kovų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, laimėti-pralaimėti setai, taškai):

 1. TalTech/Tradehouse            10; 10; 0;  30-2;  29;
 2. Rygos tinklinio mokykla/LU 10;  8;  2;  26-14; 22;
 3. Aušrinė                                  9;  6;  3;  21-13; 18;
 4. Kaunas-VDU                         9;  6;  3;  21-13; 18;
 5. RSU/MSG                            11;  5;  6;  20-23; 16;
 6. VK Jelgava                          10;  4;  6;  20-21; 14;
 7. TU/Bigbank                          10; 4;  6;  15-23; 10;
 8. Audentes SG/NK                 11;  3;  8;  16-28;  9;
 9. Barrus/Voru VK                    11;  2;  9;  9-29;   7;
 10. SUFA klubs/DU                    11;  2;  9;  15-31;  6. 

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja: Carmel Vares ("Audentes SG/NK") – 201, Kristine Kramena (Rygos tinklinio mokykla/LU") – 188, Danielė Kvedaraitė ("Aušrinė") – 165, Liva Sola (" VK Jelgava") – 154 taškai. 

Gruodžio 10-11 dienomis Jonavos „Aušrinė“ dvejas rungtynes žais Estijoje. Gruodžio 10 d., šeštadienį, jonavietės rungtyniaus Voru mieste su „Barrus/Voru VK“ klubu (19.00 val.), o gruodžio 11 d., sekmadienį, Tartu mieste susitiks su „TU/Bigbank“ klubu (13.00 val.).

 

Jonavos tinklinio klubo "Aušrinė" informacija

Lietuviškų komandų dvikovoje – jonaviečių nesėkmė prieš Kauno tinklininkes

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 05 Dec 2022 06:31:57 +0200
<![CDATA[Šiauliečių nepasigailėję V. Šeškaus auklėtiniai – Citadele KMT ketvirtfinalyje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/siaulieciu-nepasigaileje-v-seskaus-aukletiniai-citadele-kmt-ketvirtfinalyje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/siaulieciu-nepasigaileje-v-seskaus-aukletiniai-citadele-kmt-ketvirtfinalyje Užtikrintą pergalę namuose pasiekė Jonavos „CBet“ (4-2), kuri 82:65 (27:16, 26:16, 21:17, 8:16) susitvarkė su „Šiauliais“ (3-3) ir taip užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Tuo tarpu Antano Sireikos auklėtiniai dar turi šansą žengti tolyn – jų lauks akistata su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“, kuri liko trečia A grupėje. Šiauliečiai yra treti B grupėje.

Citadele KMT ketvirtfinalio burtai bus traukiami jau penktadienį, 11 val., o juos transliuos „Betsafe-LKL“ kanalas „Youtube“ platformoje.

Aikštės šeimininkai ėmė kontroliuoti rungtynes nuo pradžios (18:6), o šiauliečių puolimą po pertraukos gaivino Arminas Urbutis. Nepaisant to, skirtumas liko solidus (25:12) ir po pertraukos tik augo – 33:16.

„CBet“ pataikė tritaškius, provokavo pražangą, metant iš toli, tad tai leido laikytis priekyje (43:23) ir pradėti triuškinti varžovus.

Po pertraukos situacija nekito, šeimininkai naudojo tą patį ginklą, tuo tarpu Donato Sabeckio pastangų „Šiauliams“ buvo maža – 42:64. Likus pusei ketvirčio Šiaulių ekipos atsilikimas buvo didžiulis (54:80), šansų pakovoti dėl pergalės nebeliko. Šiauliečiai pašvelnino rezultatą, o Virginijus Šeškus turėjo progą ant parketo išleisti Robertą Syčių ir Nedą Rauluševičių.

Jonavos klube rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Martinas Laksa (4/8 trit.), 14 pridėjo Dovis Bičkauskis (4/5 trit.), taip pat atlikęs 5 perdavimus.

Šiauliečiams dviženklį taškų skaičių rinko tik Eimantas Stankevičius (3/7 trit., 17 tšk.) ir Jonas Zohore (13 tšk.).

„CBet“: Martinas Laksa 17 (4/8 trit.), Dovis Bičkauskis 14 (4/5 trit.), Jeffery Garrettas 13 (8 atk. kam.), Goranas Huskičius 11, Vytautas Šulskis 9.

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 17, Jonas Zohore 13, Nemanja Bezbradica 9, Martynas Varnas 7, Arminas Urbutis 6.

lkl.lt inf.

Šiauliečių nepasigailėję V. Šeškaus auklėtiniai – Citadele KMT ketvirtfinalyje

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 02 Dec 2022 00:36:49 +0200
<![CDATA[P. Malašauskas: ,,Šiemet turim visus tildančią komandą"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/p-malasauskas-siemet-turim-visus-tildancia-komanda https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/p-malasauskas-siemet-turim-visus-tildancia-komanda Jonavos „CBet“ jau rytoj namuose paskutinėse „Citadele-KMT“ grupių etapo rungtynėse priims būsimus taurės finalo ketverto šeimininkus – „Šiaulių“ krepšininkus. V. Šeškaus auklėtiniai kartu su šiauliečiais yra iškovoję po 3 pergales, rytojaus rungtynių nugalėtojas užsitikrins tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį. Prieš laukiančias namų rungtynes pakalbinome trenerio asistentą – Paulių Malašauską.

Pauliau, tęsi darbus Jonavoje jau antrus metus, kiek tai jaučiasi kasdieniuose darbuose ir ar viduje jauti savo kaip trenerio augimą?

Jonavoje viskas labai gerai pažįstama, visas personalas esame gerai susidirbę ir tai tikrai viską lengvina. Aš esu maksimalistas, nesvarbu, kiek pavyksta visko padaryti, visada atrodo, jog galėčiau dar daugiau. Pernai visas varžovų skautingas, bei video analizės užtrukdavo gerokai ilgiau, nes dirbant antrus metus lygoje jau esu geriau susipažinęs su kitų ekipų žaidėjais ar kai kuriais deriniais, kas sutaupo šiek tiek laiko.

Jonavoje tu augi ne tik kaip treneris, kartu su žmona auginate ir dvi savo atžalas, ar tiesa, kad vyresniajam Doviui itin patinka krepšinis? Papasakok plačiau kiek po šeimos pagausėjimo pasikeitė tavo visas laisvalaikis?

Taip, tiesa, Doviui tikrai labai patinka krepšinis, manau, viskas gaunasi natūraliai. Jis labai daug laiko praleidžia su manimi, vasarą važiuodavo su manimi į krepšinio stovyklas, dažnai stebi rungtynes bei itin greitai mokosi visų krepšininkų vardus. Namuose žaisdamas krepšinį įsivaizduoja, jog jo komandos draugai yra „Betsafe-LKL“ krepšininkai tokie kaip: Šeškus, V. Kozys ar kiti visiems pažįstami krepšininkai.

Man šeima yra viskas. Visada norisi praleisti dar daugiau laiko su jais. Sezono metu tenka derinti šeimą su krepšiniu, nes pastarasis suvalgo išties nemažai laiko.

Pernai mūsų komandai buvo klijuojama naujokų etiketė, bet šiemet, gerėjant „CBet“ rezultatams, komanda sulaukia vis daugiau pagarbos iš kitų lygos komandų bei ekspertų. Ar jaučiate tai kaip komanda ir kaip tai jus veikia?

Aš asmeniškai per daug to nejaučiu, tiesiog stengiamės eiti iš rungtynių į rungtynes. Faktas, kad šiemet turime visus tildančią komandą, nors net nesame iki galo susikomplektavę. Didžiausias darbas buvo atliktas vasarą, kuomet rinkome visą informaciją apie šiuos žaidėjus bei jų savybes. Modeliuodami šio sezono komandą, matėme dar vieną gynėją, kuris turėjo būti vienas pagrindinių ginklų puolime, tačiau, net ir neturėdami žaidėjo, sugebame pasiekti pergales, dėka V. Šeškaus gebėjimo išnaudoti turimus žaidėjus.

Individualiai tau tenka padirbėti ir su vienu perspektyviausių jaunuolių Jonavoje Mantu Gezevičiumi. Ar smagu prisidėti prie jaunimo tobulėjimo, kuo ypatingas šis jonavietis tavo akimis?

Taip, Mantas tikrai geras vaikis, turi nuostabius duomenis bei yra vienas iš kandidatų į auksinę šešiolikmečių rinktinę. Jis dabar atsigauna po kryžminių raiščių traumos ir pagrindinį darbą su juo atlieka Lukas bei Eglė. Manau, jis talento turi ir visas tobulėjimas priklausys tik nuo jo paties.

Rytoj paskutinėse „Citadele-KMT“ grupių etapo rungtynėse laukia gerai pažįstami šiauliečiai. Kuo ypatinga ši komanda bei ką mūsų komanda privalės padaryti rytoj norėdama pasiekti itin svarbią pergalę?

Tai komanda turinti labai panašų žaidimo stilių kaip ir mes. Jie mėgsta išnaudoti savuosius pranašumus, po minutės pertraukėlių būna paruošę netikėtumų varžovams, jų lyderis D. Sabeckis puikiai valdo komandą. Tiesa, jie yra banguojanti komanda, vieną dieną jie gali nusileisti be lyderių rungtyniaujančiam „Nevėžiui-Optibet“, kitą, kaip lygus su lygiu kaunasi su Vilniaus „Rytu“.

Norime pasiekti pergalę, nes norisi nepraleisti tų svarbiausių taurės kovų, norime kovoti dėl apdovanojimų, nes tai turbūt kiekvieno sportininko siekiamybė.

Laukia geros rungtynes, nes abi komandos labai motyvuotos, o paaiškėjus, jog Šiauliuose vyks finalo ketvertas, jiems ten patekti norėsis dar labiau.

Rytojaus susitikimo su šiauliečiais pradžia – 18:30.

Bilietus į rungtynes platina - Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: bit.ly/3gzJt7i

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

P. Malašauskas: ,,Šiemet turim visus tildančią komandą"

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 30 Nov 2022 13:44:23 +0200
<![CDATA[Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-lietuvos-mma-cempionato-faiterio-sportininkai-grizo-su-ne-vienu-medaliu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/is-lietuvos-mma-cempionato-faiterio-sportininkai-grizo-su-ne-vienu-medaliu Šeštadieni SK ,,Faiteris" komanda dalyvavo viename svarbiausių metų renginyje. Arnoldas Lukošiūnas, Matas Vaicekauskas, Jonas Budrikas, surinkę kovotojų komandą, vyko į Lietuvos atvirą MMA čempionatą.

Į renginį sugužėjo stipriausi MMA klubai bei kovotojai ne tik iš Lietuvos -  sulaukta svečių iš Suomijos, Estijos, Latvijos.

Šiame stipriame čempionate SK ,,Faiteris" atletai negailėdami savęs puikiai kovėsi.

Susumavus iškovotus medalius, bendroje visų klubų įskaitoje sporto klubas "Faiteris" užėmė 3 vietą.


Didžiuojamės šiais pasiekimais ir mūsų klubo kovotojais:


Arnis Železniakas - 1 vieta;  

Kazys Kazakevičius - 1 vieta;

Kevinas Alessio Alvarez - 1 vieta ;


Matas Gižys - 1 vieta ;

Gediminas Strumickas - 1 vieta;  


Eimantas Šilaikis - 1 vieta;  


Vakaris Savickas - 2 vieta ; 


Neidas Kniukšta - 3 vieta .


Vladimir Koviazo buvo per plauką nuo apdovanojimu, nors medalio neiškovojo, bet demonstravo gražias kovas ir džiugino savo ryžtu ir pergalėmis.


Taip pat džiugu paminėti, kad Kevinas Alessio Alvarez finale pademonstravo nuostabią kovą, gražiais veiksmais pasiuntęs varžovą kelis kart į nokdauną, iškovojo pergalę pirmame raunde ir pelnė techniškiausio K-1 disciplinos kovotojo apdovanojimą.


Mūsų klubas aktyvus ir LMMAF federacijos veikloje: Matas Vaicekauskas ir Jonas Budrikas šiame čempionate teisėjavo ir rodė aukštą teisėjavimo lygį.

,,Taip pat norime padėkoti ir treneriams Tomui Svirskiui ir Albertui Kašėtai, sakome didelis AČIŪ klubo kovotojams ir treneriams", - teigia klubo vadovas Arnoldas Lukošiūnas.

SK ,,Faiteris" info. ir nuotr.
 

Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu

Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu Iš Lietuvos MMA čempionato ,,Faiterio" sportininkai grįžo su ne vienu medaliu ]]>
jonavoszinios.lt Wed, 30 Nov 2022 09:06:55 +0200
<![CDATA[Jonaviečiai trigubą savaitę namuose pradėjo įtikinama pergale]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-triguba-savaite-namuose-pradejo-itikinama-pergale https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavieciai-triguba-savaite-namuose-pradejo-itikinama-pergale Pirmadienio vakarą Jonavos sporto arenoje įvyko 10-ojo turo „Betsafe-LKL“ rungtynės tarp vietos „CBet“ bei svečių „Gargždų“ ekipos.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir po Edvino Šeškaus taiklių tritaškių pirmosiomis atakomis pabėgo į priekį 15:5. Svečiai iš Gargždų pataikę keletą tolimų metimų buvo priartėję iki 5 taškų tačiau savo atsakus radę šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 26:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai surengė dar vieną spurtą, tačiau V. Šeškaus auklėtiniai ir toliau laikė susitikimo kontrolę savo rankose (28:23).

Prieš pat ilgąją pertrauką dejimų fiestą pradėjęs J. Garrett kartu su komandos draugais nutolo iki rekordinės 16 taškų persvaros 48:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai bandė švelninti skirtumą, tačiau tolimais metimais prapliupę „CBet“ krepšininkai prabėgus 5 minutėms pirmavo 62:44.

Kelinio pabaigoje Edvino Šeškaus trukteltas Jonavos klubas neleido varžovams labiau priartėti ir prabėgus 30 minučių švieslentėje degė įtikinamas 15 taškų „CBet“ pranašumas 73:58.

Lemiamame ketvirtyje jonaviečiai didžiąją dalį rungtyniavo žemu penketu ir gargždiečiai sumažino atsilikimą iki 9 taškų (84:75).

Susitikimo pabaigoje E. Šeškus ir A. Valeika pataikė kelis svarbius tolimus metimus ir „CBet“ nutolo nebepavejamai ir iškovojo pergalę rezultatu 92:85.

„CBet“: E. Šeškus 19, J. Garrett 18, D. Bičkauskis 15.

Jonavos ,,CBet" info. ir nuotr.

Jonaviečiai trigubą savaitę namuose pradėjo įtikinama pergale

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 28 Nov 2022 22:11:19 +0200
<![CDATA[E. Laurinavičiūtė: ,,Labai džiaugiuosi matydama vis daugiau merginų dirbančių vyrų komandoje"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/e-laurinaviciute-labai-dziaugiuosi-matydama-vis-daugiau-merginu-dirbanciu-vyru-komandoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/e-laurinaviciute-labai-dziaugiuosi-matydama-vis-daugiau-merginu-dirbanciu-vyru-komandoje Jau šiandien Jonavos sporto arenoje pirmą kartą šį sezoną priimsime svečius iš Gargždų. Prieš laukiančią dvikovą tradiciškai pakalbinome vieną iš mūsų komandos atstovių – Eglę Laurinavičiūtę. Darbščioji kineziterapeutė sutiko papasakoti apie savo karjeros pradžią, augantį dirbančių merginų skaičių vyrų krepšinyje bei kuo ją žavi darbas Jonavoje.

Vaikystėje pati sportavai rankinį, ar pasirinkdama siekti kineziterapeutės kelio nuo pat pradžių svajojai dirbti sporto komandose?

Viskas įvyko natūraliai, nes nuo jaunystės žaidžiau rankinį ir man patiko sporte gaunamas adrenalinas, pergalių džiaugsmas, komandinis gyvenimas. Studijoms artėjant į pabaigą jau žinojau, jog norėčiau save išbandyti kitoje sporto komandų pusėje.

2019 m. sezone, tau pradedant dirbti Lietuvos krepšinio lygoje, dar būdavo retenybė pamatyti kineziterapeutes merginas dirbančias vyrų komandose, o dabar vis daugiau merginų galima pastebėti dirbančių šioje pozicijoje visoje lygoje. Ar dabar tai matydama nesijauti viena iš šios profesijos pionierių vyrų krepšinyje?

Kai aš pradėjau dirbti lygoje, pamenu, jog Pasvalyje dirbo Laima, o Utenoje Loreta. Aš tikrai nebuvau pirmoji, tačiau dabar žymiai daugiau merginų dirba stipriausiose šalies komandose. Pernai gera mano draugė Austėja dirbo Kėdainių ekipoje, su kuria palaikome artimą ryšį ir visada galėdavome apie viską padiskutuoti. Tikrai smagu dėl besikeičiančios moterų situacijos vyrų krepšinyje bei matomų daugiau merginų veidų priešininkų komandose.

Praeityje esi dirbusi su T. Pačėsu bei V. Chomičiumi, kokios patirties davė darbas su šiais strategais?

Tai buvo mano pirmas visiškai profesionalus darbas, kur išmokau pilnai planuoti dienotvarkę bei profesionaliai žiūrėti į visą sporto komandos rutiną. Iki tol buvau dirbusi rankinyje, kur viskas buvo laisviau, tad darbas su šiais strategais labai užgrūdino ir išmokė nemažai detalių, kurios praverčia iki šiol.

Su Virgiu darbuojiesi jau 3 sezoną iš eilės, kurios trenerio savybės padaro jį tokiu ypatingu bei tau patinka labiausiai?

Man labai patinka jo emocionalumas, tai žmogus, kuris absoliučiai myli krepšinį bei tai ką daro. Jis labai myli visus savo žaidėjus, kas kitą kart, žiūrint rungtynes ar video, gali pasirodyti klaidingai. Jis visada stoja mūru už savo komandą bei yra visiškai atsidavęs savo darbui.

Ne pirmus metus dirbant Jonavoje tikriausiai jaučiasi, jog šis miestas labai myli krepšinį. Koks tavo ryšys su Jonava?

Tikrai jaučiasi, jog jonaviečiams labai rūpi krepšinis, visose namų rungtynėse turime didelį palaikymą, po išvykos rungtynių ištikimiausi komandos fanai skanduotėmis pasitinka komandą, kas mano akimis yra nerealu! Mėgaujuosi šiuo gyvenimo etapu ir tikrai yra didelis malonumas atstovauti komandą, kuri taip rūpi miestiečiams.
Pirmadienį Jonavos „CBet“ namuose pradės trijų namų rungtynių seriją priimdama „Gargždų“ krepšininkus.

Pirmadienio susitikimo su gargždiečiais pradžia – 18:30.
Bilietus į rungtynes platina - Ticketmarket.lt
Bilietų nuoroda: bit.ly/3glCYEW

E. Laurinavičiūtė: ,,Labai džiaugiuosi matydama vis daugiau merginų dirbančių vyrų komandoje"

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 28 Nov 2022 08:55:42 +0200
<![CDATA[Jonavietės grumsis su „Kaunas-VDU“ ekipa]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietes-grumsis-su-kaunas-vdu-ekipa https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavietes-grumsis-su-kaunas-vdu-ekipa Praėjusią savaitę 2022-2023 metų Optibet Baltijos moterų tinklinio lygos čempionate buvo sužaistos kelerios rungtynės, po kurių pasikeitė pirmaujančios komandos. Šią savaitę lygoje nerungtyniavo kurį laiką pirmaujantis Jonavos „Aušrinė“ klubas, kurį šią savaitę taškais pralenkė pastovi konkurentė Talino „TalTech/Tradehouse“ ekipa. 

Estijos klubas rungtyniavo su kita šios šalies komanda „Barrus/Voru VK“. Didesnės intrigos mače nebuvo, nes Talino klubas laimėjo sausu rezultatu 3:0. Dvejas rungtynes sužaidė dar viena Talino ekipa „Audentes SG/NK“. Pastaroji viešėjo Latvijoje, kur pirmajame  mače nesurado galimybės pakovoti su „VK Jelgava“ ir nusileido latvėms 0:3. 

Sekmadienį „Audentes SG/NK“ rungtyniavo kur kas užtikrinčiau. Estės Daugpilyje susitiko su „SUFA klubs/DU“ klubu. Susitikimas klostėsi permainingai ir nugalėtojui išaiškinti trijų setų neužteko. Pasirodo mače reikėjo visų penkių setų. Trečiajame triuškinančiai laimėjo estės, o latvės jau dominavo ketvirtajame sete. Rungtynes 3:2 laimėjo šeimininkės „SUFA klubs/DU“ tinklininkės. Šiame susitikime esčių gretose nesulaikomai rungtyniavo net 30 taškų pelniusi Nora Lember. 

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, pralaimėjimai, laimėti-pralaimėti setai, taškai): 

 1. Talino "TalTech/Tradehouse" 8; 8; 0;  24-5;  23;
 2. Jonavos "Aušrinė"                 8; 7;  1;  23-6;  22;    
 3. Rygos tinklinio mokykla/LU   9; 7;  2;  23-13; 19;
 4. Kauno "Kaunas-VDU"           8;  5;  3; 18-12; 15;
 5. Rygos "RSU/MSG"               9; 4;  5;  17-19; 13;
 6. VK Jelgava                            9;  3;  6; 17-21; 11;
 7. Tartu "TU/Bigbank"                8; 3;  5;  12-19;  7;
 8. Talino "Audentes SG/NK"      9;  2;  7;  12-23;  7;
 9. Daugpilio "SuFA klubs/DU"    9; 2;  7;  13-25;  6;
 10. Barrus/Voru VK                      9;  2;  7;  7-23;   6. 

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja: Carmel Vares ("Audentes SG/NK") – 164, Kristine Kramena (Rygos tinklinio mokykla/LU") – 160, Danielė Kvedaraitė ("Aušrinė") – 154, Kristine Leskinoviča ("RSU/MSG") – 139, Liva Sola (" VK Jelgava") – 135 taškai. 

Gruodžio 3 d., šeštadienį, sporto centro salėje (Vasario 16-osios g. 1A) Jonavos „Aušrinė“ susitiks su kita lietuviška „Kaunas-VDU“ komanda. Rungtynių pradžia 18.00 val.

 

 

Kęstučio Putelio inf. ir nuotr.

 

Jonavietės grumsis su „Kaunas-VDU“ ekipa

Jonavietės grumsis su „Kaunas-VDU“ ekipa Jonavietės grumsis su „Kaunas-VDU“ ekipa Jonavietės grumsis su „Kaunas-VDU“ ekipa ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 28 Nov 2022 07:59:01 +0200
<![CDATA[Jonavos ekipa išlaviravo banguotame kelyje link pergalės Pasvalyje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-ekipa-islaviravo-banguotame-kelyje-link-pergales-pasvalyje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/jonavos-ekipa-islaviravo-banguotame-kelyje-link-pergales-pasvalyje B grupėje Pasvalio komanda vienintelė lieka be pergalių, A grupėje tokia ekipa yra Prienų „Labas GAS“. Tarpusavio pirmąją akistatą „CBet“ laimėjo 81:70.

Į kitą etapą keliaus po dvi geriausias grupių komandas, trečiosios žais tarpusavyje. Pasvalio komanda jau žino, kad po grupių etapo jos pasirodymas baigiasi.

Rungtynės buvo labai permainingos nuo pat jų pradžios, nes kai „CBet“ atitrūko 18:11, šeimininkai atsakė gera atkarpa ir jau antrojo kėlinio pradžioje kvėpavo į nugaras – 24:25. Galiausiai Dustino Ware‘o tritaškis lygino rezultatą – 27:27.

Kai Jonavos ekipa vėl pabandė atitrūkti (33:27), darbo ėmėsi Martynas Pacevičius ir Artiomas Kovalovas, tuo tarpu Rihardas Kuksikas išvedė į priekį „Pieno žvaigždes“ – 34:33.

Šeimininkai turėjo trapią iniciatyvą savo rankose po dviejų ketvirčių (41:37), po pertraukos skirtumas augo – 47:41. Tiesa, „CBet“ surengė spurtą 9:0, išsiveržė pirmyn (50:47), tad permainų scenarijus kartojosi.

Po trijų kėlinių „Pieno žvaigždės“ turėjo 4 taškų pranašumą (61:57), vis tik Dovis Bičkauskis ėmėsi darbo, kad artintų svečius prie pasvališkių, o galiausiai ir persvertų rezultatą – 67:65. Baudų metimų dėka jonaviečiai saugojo pranašumą (75:72), žaisti liko jau tik pusantros minutės.

Gorano Huskičiaus metimas priartino prie pergalės svečius (77:72), nors Evaldas Šaulys realizavo baudas. Pergalės svečiai nebepaleido iš rankų. 

Jonaviškių lyderis D.Bičkauskis žaidė geriausias karjeros rungtynes Citadele KMT – pelnė 24 taškus, atliko 7 perdavimus ir rinko 30 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždės“: Martynas Pacevičius 18 (9 atk. kam.), Ignas Vaitkus 14, Evaldas Šaulys 10 (7 atk. kam.), Dustinas Ware‘as 8, Artiomas Kovalovas 6. 

„CBet“: Dovis Bičkauskis 24 (3/4 trit., 7 rez. perd.), Jeffery Garrettas ir Goranas Huskičius (6 atk. kam., 5 rez. perd.) – po 14, Vytautas Šulskis ir Martinas Laksa – po 9.

lkl.lt inf.

Jonavos ekipa išlaviravo banguotame kelyje link pergalės Pasvalyje

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 23 Nov 2022 23:35:13 +0200
<![CDATA[Spalio MVP O.Borgunas: „Gyvenime niekada nesiekiau asmeninių pergalių“]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/spalio-mvp-o-borgunas-gyvenime-niekada-nesiekiau-asmeniniu-pergaliu https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/spalio-mvp-o-borgunas-gyvenime-niekada-nesiekiau-asmeniniu-pergaliu Jonavos „Vikingų“ legionieriui iš Ukrainos Orestui Borgunui prieš rungtynes su sostinės „Turbotransfers“ buvo įteikta statulėlė, žyminti geriausio mėnesio lygos žaidėjo vardą. Netrukus prasidėjusiose rungtynėse ukrainietis pasižymėjo smūgiu, po kurio Audrius Dilys įsimušė į savo vartus bei keturiais rezultatyviais perdavimais. To visiškai užteko, kad „Vikingai“ iškovotų nesunkią pergalę.

„Ačiū visiems už sveikinimus, bet pasakysiu taip – kiekviena pergalė yra visos komandos pergalė. Gyvenime aš niekada nesiekiau asmeninių pergalių ar apdovanojimų. Tai yra komandinis sportas, todėl mano didžiausias noras – komandos pergalės. Dėl to ir toliau darysiu viską, kad tų pergalių būtų kuo daugiau“, - sakė spalio mėnesio MVP.

O.Borgunas prieš sezoną prie „Vikingų“ prisijungė paskutinis. Kai klubas jau buvo praradęs viltį savo sudėty išvysti ukrainietį, šis prie komandos prisijungė šiai stovyklaujant Lenkijoje.

„Kai atvykau į Lenkiją, daug ko negalėjau suprasti. Vis tik, man nuo pat pradžių patiko komandos organizacija, trenerių, valdžios požiūris į žaidėjus. Tą pastebėjau iš pirmo žvilgsnio ir tai man labai patiko“, - kalbėjo O.Borgunas.

Pasibaigus kontrolinių rungtynių ciklui, „Vikingai“ su „Kauno Žalgiriu“ stojo į kovą dėl supertaurės. Nepaisant gero žaidimo, O.Borgunui ir jo komandos draugams teko pripažinti žalgiriečių jėgą.

„Kai tapo aišku, kad karjerą tęsiu Lietuvoje, peržiūrėjau tikrai daug „Žalgirio“ rungtynių. Kuo ši komanda mane nustebino? Žinoma, profesionalumu. Tai yra tas dalykas, į kurį turi lygiuotis kitos A lygos komandos. Esu tikras, kad „Vikingai“ netruks tapti tokia pat galinga organizacija ir mes galėsime ne atskirais epizodais, o visada tapti lygiaverčiais varžovais.

Kalbant apie kitas komandas, tai pasakysiu, daugelis jų kaip ir visas Lietuvos čempionatas yra itin specifinis. Bet kokiu atveju, jei esi profesionalas, privalai į tai nekreipti dėmesio ir išlikti profesionalu, nepriklausomai nuo to, kas tavo varžovas“, - sakė daugelį varžovų jau spėjęs pažinti O.Borgunas.

Per aštuonerias sezono rungtynes „Vikingai“ yra iškovoję šešias pergales, kartą sužaidę lygiosiomis ir kartą pralaimėję. Tą vienintelį pralaimėjimą „Gargždų pramogoms“ ukrainietis vadina varžovo neįvertinimu.

Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos info. ir nuotr.

Spalio MVP O.Borgunas: „Gyvenime niekada nesiekiau asmeninių pergalių“

]]>
jonavoszinios.lt Wed, 23 Nov 2022 11:47:40 +0200
<![CDATA[Įvyko Jonavos rajono kaimo v. mokyklų pradinukų kvadrato varžybos]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-jonavos-rajono-kaimo-v-mokyklu-pradinuku-kvadrato-varzybos https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/ivyko-jonavos-rajono-kaimo-v-mokyklu-pradinuku-kvadrato-varzybos Lapkričio 22 dieną Jonavos sporto centras vykdė Jonavos raj. kaimo v. mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybas. Varžybose dalyvavo 4 mokyklos : Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras, Užusalių mokykla – daugiafunkcis centras, Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras ir Bukonių mokykla – daugiafunkcis centras.

Po visų sužaistų varžybų turnyrinė lentelė išsidėstė taip :

1 v. Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras

2 v. Bukonių mokykla – daugiafunkcis centras

3 v. Užusalių mokykla – daugiafunkcis centras

4 v. Žeimių mokykla – daugiafunkcis centras

Paaiškėjo, jog Jonavos rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse pradinukų kvadrato varžybose atstovaus Ruklos J. Stanislausko mokykla – daugiafunkcis centras. Zoninės varžybos numatomos gruodžio 9 dieną Rukloje.

Įvyko Jonavos rajono kaimo v. mokyklų pradinukų kvadrato varžybos

Įvyko Jonavos rajono kaimo v. mokyklų pradinukų kvadrato varžybos Įvyko Jonavos rajono kaimo v. mokyklų pradinukų kvadrato varžybos Įvyko Jonavos rajono kaimo v. mokyklų pradinukų kvadrato varžybos Įvyko Jonavos rajono kaimo v. mokyklų pradinukų kvadrato varžybos Įvyko Jonavos rajono kaimo v. mokyklų pradinukų kvadrato varžybos ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 22 Nov 2022 16:54:47 +0200
<![CDATA[Pradedama registracija į 2022 m. Jonavos rajono salės futbolo pirmenybes!]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pradedama-registracija-i-2022-m-jonavos-rajono-sales-futbolo-pirmenybes https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pradedama-registracija-i-2022-m-jonavos-rajono-sales-futbolo-pirmenybes Skelbiama registracija į 2022 m. Jonavos rajono salės futbolo pirmenybes. Pagrindinis šių varžybų tikslas – populiarinti futbolą tarp aktyviai nesportuojančių mėgėjų.

Varžybos bus vykdomos Jonavos sporto arenoje (Žeimių g. 17). Planuojamas varžybų laikotarpis nuo 2022 m. gruodžio mėn. iki 2023 m. sausio mėn.

Vykdoma išankstinė registracija. Komandos, norinčios dalyvauti pirmenybėse paraiškas turi siųsti el. paštu deimante@jkksc.lt iki gruodžio 2 dienos imtinai.

Pirmenybių vyr. teisėjas - Algimantas Sakavičius (tel. nr. +370 646 23456)

Su pirmenybių nuostatais galite susipažinti čia : https://jkksc.lt/naujienos/pradedama-registracija-i-2022-m-jonavos-rajono-sales-futbolo-pirmenybes

Pradedama registracija į 2022 m. Jonavos rajono salės futbolo pirmenybes!

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 22 Nov 2022 16:51:05 +0200
<![CDATA[Kaimo mokyklos pradėjo varžybų sezoną Lietuvos mokyklų žaidynėse]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kaimo-mokyklos-pradejo-varzybu-sezona-lietuvos-mokyklu-zaidynese https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kaimo-mokyklos-pradejo-varzybu-sezona-lietuvos-mokyklu-zaidynese Prie Lietuvos mokyklų žaidynių prisijungė ir Jonavos rajono kaimo v. mokyklos, kurios lapkričio 17 dieną tarpusavyje sužaidė 5-6 klasių berniukų ir mergaičių kvadrato varžybas. Tarp mergaičių varžėsi tik dvi komandos : Žeimių mokykla - daugiafunkcis centras ir Ruklos J. Stanislausko mokykla - daugiafunkcis centras. Pastaroji mokykla ir tapo nugalėtoja. Tarp berniukų vyko intensyvesnė kova - susitiko Žeimių mokykla - daugiafunkcis centras, Ruklos J. Stanislausko mokykla - daugiafunkcis centras, Šveicarijos progimnazija ir Bukonių mokykla - daugiafunkcis centras.

Turnyrinė lentelė po varžybų išsidėstė taip :

MERGAITĖS:

1v. Ruklos J. Stanislausko mokykla - daugiafunkcis centras

2 v. Žeimių mokykla - daugiafunkcis centras

BERNIUKAI:

1 v. Ruklos J. Stanislausko mokykla - daugiafunkcis centras

2 v. Žeimių mokykla - daugiafunkcis centras

3 v. Šveicarijos progimnazija

4 v. Bukonių mokykla - daugiafunkcis centras

Po sužaistų varžybų paaiškėjo, jog Ruklos J. Stanislausko mokyklos auklėtiniai atstovaus Jonavos rajoną Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose, kurios numatomos gruodžio 2/3/4 dienomis Ukmergės rajone

JSC info.

Kaimo mokyklos pradėjo varžybų sezoną Lietuvos mokyklų žaidynėse

]]>
jonavoszinios.lt Mon, 21 Nov 2022 10:14:03 +0200
<![CDATA[,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kumite-atstovai-puikiai-pasirode-jurbarke-pelnytas-ne-vienas-medalis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/kumite-atstovai-puikiai-pasirode-jurbarke-pelnytas-ne-vienas-medalis Šeštadienį, lapkričio 19 d., Jurbarke vyko Lietuvos vidurio taurės varžybos. Jose dalyvavo ir  Jonavos kyokushin karate ,,Kumite" klubas. Jo atstovai pademonstravo puikius rezultatus ir pelnė net 6 pirmas vietas.

Jomis džiaugiasi:

Majus Čekanavičius (laimėjo 3 kovas);

Markas Čekanavicius;

Armandas Piščelin;

Tautvydas Kregždys;

Tadas Kucinskas;

Eirinas Autukas.

Antrą vietą laimėjo Dovydas Rapolas, trečias -  Gediminas Rakickas ir Antanas Petkevičius.

Sportininkus ruošia treneriai Alfredas Jakštas ir Valdas Braslauskas.

Klubas sveikina visus dalyvius!

Parengta pagal,,Kumite" info. ir nuotr.

,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis

,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ,,Kumite" atstovai puikiai pasirodė Jurbarke: pelnytas ne vienas medalis ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 21 Nov 2022 09:00:30 +0200
<![CDATA[Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/salies-pirmenybese-panevezyje-isaiskinti-lietuvos-bokso-cempionai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/salies-pirmenybese-panevezyje-isaiskinti-lietuvos-bokso-cempionai Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje baigėsi lapkričio 16-19 dienomis vykęs Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas, kuriame varžėsi pajėgiausi šalies boksininkai.

Finalinę šalies pirmenybių dieną atidarė moterų svorio kategorijos iki 57 kg dvikova, kurioje šiaulietė Žydrūnė Staškevičiūtė vienbalsiu teisėjų nutarimu 5:0 (30:29, 29:28, 29:28, 29:28, 29:28) nugalėjo kaunietę Viltę Savickaitę.

Svorio kategorijoje iki 63 kg klaipėdietė Beata Galdikaitė čempione tapo po to, kai finalo susitikimas trečiajame raunde buvo nutrauktas dėl traumos, kurį patyrė kalvariškė Saulė Kardokaitė.

Panaši kovos pabaiga buvo užfiksuota ir svorio kategorijos iki 66 kg finale – šilutiškė Austėja Aučiūtė pirmajame kovos raunde aiškia persvara pranoko pasvalietę Viktoriją Strekaitę.

Svorio kategorijoje iki 70 kg triumfavo kaunietė Augustina Markelionytė, kurios varžovė biržietė Gabrielė Sernaitė į ringą finalinėje kovoje neužlipo.

Tas pats nutiko ir moterų svorio kategorijoje iki 81 kg, kurioje triumfavo tauragiškė Iveta Lešinskytė – su ja kovoti finale atsisakė boksininkė iš Tauragės Iveta Majauskaitė.

Vėliau į ringą lipo vyrai. Svorio kategorijos iki 57 kg finale kėdainiškis Mindaugas Bankauskas aiškia persvara antrajame raunde įveikė kaunietį Nedą Keršulį.

Svorio kategorijos iki 60 kg finale vienbalsiu teisėjų sprendimu triumfavo kaunietis Lukas Simonavičius, rezultatu 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27) nurungęs marijampolietį Henriką Kuniauską.

Kaunietis Gilvinas Lukošiūnas svorio kategorijos iki 63,5 kg finale 3:1 (28:29, 30:27, 28:28, 29:28, 30:27) pranoko kitą kaunietį Andriejų Lavrenovą ir trečią kartą tapo šalies čempionu.

Svorio kategorijos iki 67 kg finale jonaviškis Alanas Plavko rezultatu 4:1 (29:28, 29:28, 29:28, 29:27, 28:29) įveikė kaunietį Laimoną Raibikį ir neleido pastarajam antrą kartą iš eilės tapti Lietuvos čempionu.

Visaginietis Aleksandras Trofimčiukas laimėjo svorio kategorijos iki 71 kg finalą, kai pergalę rezultatu 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 30:27, 29:28) iškovojo prieš kaunietį Eriką Laurikietį.

Kaunietis Vytautas Balsys svorio kategorijoje iki 75 kg šalies pirmenybių nugalėtoju tapo be kovos – jo varžovas iš Kauno Lukas Kamnevas finaliniame susitikime dėl patirtos traumos nekovojo.

Svorio kategorijos iki 80 kg finale Lietuvos čempiono vardą trečią kartą iš eilės pelnė kaunietis Robertas Liorančas, rezultatu 5:0 (30:27, 29:28, 30:27, 30:27, 30:27) įveikęs vilnietį Eigirdą Kasmočių.

Dviejų kauniečių finalinė akistata svorio kategorijoje iki 86 kg neįvyko – Aras Dudėnas tapo Lietuvos čempionu, nes Augustas Garmus į ringą kovoti neužlipo.

Svorio kategorijoje iki 92 kg kaunietis Simonas Urbonavičius vienbalsiu teisėjų sprendimu 5:0 (29:28, 29:28, 30:27, 29:28, 30:27) pranoko vilnietį Darių Vaišnoravičių ir apgynė Lietuvos čempiono titulą.

Paskutinėje Lietuvos čempionato akistatoje bokso mylėtojų laukė kauniečių dvikova. Svorio kategorijoje virš 92 kg triumfavo Jonas Jazevičius, kuris rezultatu 4:1 (30:26, 30:26, 30:27, 29:27, 28:29) nugalėjo Algirdą Baniulį ir susigrąžino pernai prarastą Lietuvos čempiono vardą.

Apdovanojant svorio kategorijos iki 92 kg prizininkus buvo pagerbtas bokso karjerą šiame Lietuvos čempionate baigęs 7 kartus šalies pirmenybių laimėtojas Tadas Tamašauskas.

„Bandysiu apsiprasti. Labai keista į viską žiūrėti iš šono ir nedalyvauti pačiam, bet anksčiau ar vėliau viskam ateina pabaiga. Kadangi turiu savo klubą ir treniruoju, nuo bokso toli tikrai nepabėgsiu. Labai smagu, kad šiandien likau nepamirštas ir turėjau galimybę atsisveikinti su tokiu gražiu akcentu“, – atviravo T. Tamašauskas.

Lietuvos čempionėmis be kovų tapo tauragiškės Gerda Kutujevaitė (iki 48 kg) ir Rugilė Altaravičiūtė (iki 52 kg), kėdainiškė Gabrielė Ragoziūtė (iki 54 kg), klaipėdietė Ana Starovoitova (iki 60 kg), pasaulio ir Europos čempionė, kaunietė Gabrielė Stonkutė (iki 75 kg) ir šilutiškė Agnė Kilpienė (virš 81 kg).

Šalies pirmenybių nugalėtojais be konkurencijos tapo ir dviejų svorio kategorijų atstovai vyrai – kalvariškis Mantvydas Leonavičius (iki 48 kg) ir marijampolietis Gabrielius Mačiulis (iki 51 kg).

„Noriu už visą bokso bendruomenę pasidžiaugti, kad renginio organizacija buvo labai aukšto lygio ir Panevėžio miestas mus maloniai priėmė. Labai džiaugiamės, kad turime naujas pajėgias vyrų ir moterų rinktines, o dabar liks laikas siekti rezultatų pasaulinėse arenose.

Šis čempionatas yra pagrindinis atrankos akcentas formuojant Lietuvos bokso rinktines, kurios atstovaus Lietuvai kitais metais vyksiančiose atrankose į 2024 metų Paryžiaus olimpines žaidynes“, – šalies čempionatą apžvelgė Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šalūga.

Lietuvos čempionate dalyvavo 99 boksininkai (80 vyrų ir 19 moterų) ir tai buvo didžiausias dalyvių skaičius šalies bokso pirmenybėse per pastarąjį dešimtmetį.

 

Lietuvos bokso federacijos inf.

Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai

Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai Šalies pirmenybėse Panevėžyje išaiškinti Lietuvos bokso čempionai ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 21 Nov 2022 08:47:44 +0200
<![CDATA[Po sunkios pergalės, apmaudi nesėkmė Taline]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-sunkios-pergales-apmaudi-nesekme-taline https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/po-sunkios-pergales-apmaudi-nesekme-taline Toliau įspūdingai 2022-2023 metų Optibet moterų tinklinio lygos čempionate rungtyniauja Jonavos „Aušrinė“, nors vienos rungtynės baigėsi apmaudžiai. Raimondos Strelkauskaitės treniruojamos tinklininkės praėjusį savaitgalį viešėjo Estijoje, kur pagal tvarkaraštį sužaidė dvejas rungtynes ir abejas sostinėje Taline. 

Jonavos ekipa šeštadienį rungtyniavo su „Audentes SG/NK“ klubu, kuris nėra tarp pirmaujančių čempionato ekipų, tačiau, kai ir buvo galima tikėtis, namuose rungtyniavusios varžovės mėgino atimti taškus iš vienvaldžių lyderių. 

Pirmojoje susitikimo dalyje taip neatrodė, nes jonavietės iš karto rado daug spragų aikštės šeimininkių gynyboje ir pačios užtikrintai atakuodamos greitai įgijo solidesnę persvarą (14:7). Po tokio šalto dušo estės po paprašytos minutinės pertraukėlės ėmė rinkti taškus. Tuo metu jau „Aušrinė“ žaidėjos jautė taškų „badą“. Talino komandos gretose įsižaidė lyderė Carmel Vares, po kurios kelių rezultatyvių atakų skirtumas sumažėjo iki 17:13, 19:15. Dar po kelių akimirkų komandas jau skyrė tik trys taškai (23:20), tačiau Aurėja Karvelytė blokavo varžovių ataką, o Danielė Kvedaraitė baigė sėkmingą setą (25:20). 

Antrojo seto žaidimo skaičiai kalba už save. Net trylika kartų buvo fiksuojamas lygus rezultatas. Užvirė tikra kova ir jau buvo galima matyti jo eigoje, kad atkarpos laimėtojas paaiškės tik pačioje pabaigoje. Atrodė, kad pergalė slysta iš jonaviečių rankų. Varžovės pirmavo 24:22 ir joms tereikėjo vos vieno taško. Atsitiko tai, kad jonavietės sužaidė tiesiog stebuklingą atkarpą. D. Kvedaraitė sušvelnino rezultatą, o tada išmušė ukrainietės Irynos Jakutavičienės laikas. Ši žaidėja iš eilės pelnė net tris taškus. Tai nulėmė jonavietės laimėjimą  ir antrajame sete (26:24). 

O kas dėjosi trečiajame sete, sunku ir įsivaizduoti bei numatyti. Komandos net dvidešimt kartų švieslentėje matė lygų rezultatą. Tik įsibėgėjus šiam setui šeimininkės turėjo trijų taškų persvarą (15:12). „Aušrinė“ žaidėjos sukaupė valią bei dar kartą ne tik pasivijo, bet pačios ėmė pirmauti jau dviem taškais. Tinklinyje pergalei pasiekti sete reikia turėti bent dviejų taškų persvarą. Komandos žaidė taip lygiai, kad abi surinko reikiamus 25 taškus. Po to, kai R. Strelkauskaitė paprašė minutinės pertraukėlės, varžovės nesugebėjo paduoti kamuolio, o vėliau du kartus iš eilės jonavietės blokavo varžovių atakas ir laimėjusios trečią setą 27:25, šventė galutinę pergalę 3:0, nors žaidimas tikrai neatspindėjo galutinio rezultato. 

„Aušrinė“ gretose taškus pelnė: Danielė Kvedaraitė – 15, Jekaterina Kovalskaja – 8, Akvilė Sebežiova – 7, Iryna Jakutavičienė – 6, Marina Shramko – 5, Aurėja Karvelytė ir Ugnė Lokytė – po 4, Livija Sabatauskaitė – 1. 

2022-2023 metų Optibet moterų tinklinio lygos čempionate įvyko kurį laiką laukta lyderių dvikova. Sekmadienį Estijos sostinėje Taline tarpusavyje susitiko dar nepralaimėjusios Talino „TalTech/Tradehouse“ ir Jonavos „Aušrinė“ komandos. Tad po šios dvikovos čempionate liko tik viena komanda be pralaimėjimų, bet su taškų nuostoliais. 

Aišku, po tokios sunkios pergalės šeštadienį prieš „Audentes SG/NK“ ekipą, jonavietėms turėjo būti dar sunkiau rungtyniauti, nes tik žaidėjoms jautėsi nuovargis, bet ir psichologinis momentas, kad teks žaisti su nepralaimėjusia komanda. Visgi, pradžioje tai pasitarnavo teigiamai, nes Jonavos tinklininkės buvo pasiruošusios visomis prasmėmis parklupdyti varžoves. Ir tai nuo pat susitikimo pradžios žaidėjoms sekėsi vykdyti savo užduotis. 

Kaip pirmajame, taip antrajame setuose žaidimo vadžios buvo Jonavos komandos pusėje. Pirmajame sete įsižaidusios „Aušrinė“ žaidėjos pirmavo net šešiais taškais (19:13), tačiau šeimininkėms buvo pavykę išlyginti rezultatą (23:23). Visgi, sėkmingai susitikime žaidusi Danielė Kvedaraitė pelnė pergalingus taškus (26:24). 

Panašiai mačo eiga klostėsi ir antrojoje dalyje. Šįkart šiek tiek sėkmingiau žaidusios jonavietės užtikrinčiau rinko taškus ir laimėjo 25:20. 

Sportas toks dalykas, kad žinai, jog pergalė jau ranka pasiekiama, bet fortūna nusisuka nuo tavęs ir viskas apvirsta aukštyn kojom. Jonavos žaidėjų mintyse jau tvyrojo pergalingos nuotaikos, nes atrodė, kad vienas taškas jau pasiektas ir pergalė – kišenėje. Ką gi reiškia tinklinyje vienas taškas? Ogi labai daug... Jonavietės pirmaudamos 24:21, trečiojo seto pabaigą sužaidė neužtikrintai ir varžovėms leido pelnyti iš eilės penkis pergalingus taškus. Šis setas pralaimėtas 24:26. Visgi, dar laukė ketvirtasis setas, po kurio jonavietės galėjo įsirašyti pergalę. 

Susitikime įvyko lūžis. Ketvirtasis setas vėl kurį laiką priklausė „Aušrinė“ tinklininkėms, bet viešnioms šįkart vėl teko grumtis pačioje seto pabaigoje. Apmaudu, bet pergalė taip ir neatėjo. Laisvai pelnyti lengvų taškų vėl niekas nedavė. Jonaviečių klaidos lėmė, kad pabaiga vėl priklausė estėms, kurios laimėjo 25:23 bei atstatė pusiausvyrą 2:2. Tai reiškė, kad abi komandos sezone bus praradusios pirmuosius taškus. Vienos iškovos du taškus, kitos – vieną. 

Prireikė lemiamo penktojo seto. Jonavos tinklininkės setais pirmavo 2:0, bet galutinis rezultatas neigiamas. Viešnios dar pirmavo 13:12, bet vėl tris praleisti taškai neleido švęsti pergalės. 

Apmaudu, bet mačas buvo pralaimėtas 2:3 (24:26, 20:25, 26:24, 23:25, 13:15). Tai buvo pirmoji Jonavos komandos nesėkmė, tačiau į turnyrinę lentelę įsirašė vieną tašką. 

Šiose rungtynėse „Aušrinė“ gretose D. Kvedaraitė pelnė net 24 taškus, Jekaterina Kovalskaja – 16, Aurėja Karvelytė – 11, Ugnė Lokytė – 10, Marina Shramko – 9, Iryna Jakutavičienė – 5, Akvilė Sebežiova – 2. 

„Panašu, kad trečias setas išslydo iš mūsų rankų, kartu su visa sėkme ir penktajame sete, aprimus aistroms, tikrai nerodžiusi  didelio nusivylimo kalbėjo komandos trenerė R. Strelkauskaitė. - Gražios rungtynės visomis prasmėmis, tiek fiziškai, tiek psichologiškai, tiek emociškai. Varžovės kantriai kvėpavo į nugarą demonstruodamos išmintį. Nusiminti nėra dėl ko. Belieka tik atlikti produktyviai namų darbus ir šlifuoti modelį sekančiam susitikimui su praėjusių metų Lietuvos bei Baltijos lygų čempionu TK Kaunas-VDU klubu“. 

„Na iš tikrųjų pradėjome tikrai labai gerai ir kovingai. Pirmieji du setai buvo puikūs, o trečiojo seto gale jau tikriausiai per anksti patikėjome, jog esame šio susitikimo nugalėtojos ir padarėme daug nedovanotinų klaidų… Ketvirtąjį setą taip pat įžengėme su kova, turėjome didelę taškų persvarą, bet vėlgi, pradėjome daryti daug savų klaidų ir nebesugebėjome sugrįžti į pradinį lyderio kelią bei vėl teko nusileisti varžovėms, - savo įžvalgomis pasidalino rezultatyviausia komandos žaidėja Danielė Kvedaraitė. - Penktasis setas irgi ėjo mūsų naudai 5:1. Žaidėme kaip tikra komanda, bet keletas klaidų ir netinkamų taktikų išplėšė laimėjimą iš mūsų rankų. Deja“. 

Kiti sekmadienio rezultatai: Rygos tinklinio mokykla/LU (Latvija) – Rygos RSU/MSG (Latvija) 3:0, Daugpilio „SUFA klubs/DU“ (Latvija) – „Barrus/Voru VK“ (Estija) 1:3, „VK Jelgava“ (Latvija) – Tartu „TU/Bigbank“ (Estija) 2:3, „VK Jelgava“ (Latvija) – „Barrus/Voru VK“ 3:1 (Estija), Daugpilio „SUFA klubs/DU“ (Latvija) – Talino „TU/Bigbank“ (Estija) 2:3. 

Po šių susitikimų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius,  pergalės, pralaimėjimai, laimėti-pralaimėti setai, taškai): 

1. Aušrinė                                 8;  7;  1;  23-6;  22;

2. TalTech/Tradehouse             7;  7;  0;  21-5;  20;

3. Rygos tinklinio mokykla/LU  9;  7;  2;  23-13;  19;

4. Kaunas-VDU                        8;  5;  3;  18-12;  15; 

5. Rygos RSU/MSG                 9;  4;  5;  17-19;  13

6. VK Jelgava                           8;  2;  6;  14-21;  8;

7. TU/Bigbank                           8;  3;  5;  12-19;  7

8. Audentes SG/NK                  7;  2;  5;  10-17;  6;

9. Barrus/Voru VK                     8;  2;  6;  7-20;  6;

10. SUFA klubs/DU                   8;  1;  7;  10-23;  4.  

Rezultatyviausiai čempionate rungtyniauja: Kristine Kramena (Rygos tinklinio mokykla/LU") – 160, Danielė Kvedaraitė ("Aušrinė")       - 154, Kristine Leskinoviča ("RSU/MSG") – 139, Carmel Vares ("Audentes SG/NK") - 131 taškas. 

Ateinančią savaitę lygoje bus sužaisti eiliniai susitikimai, tačiau jonavietės nerungtyniaus. Artimiausiu metu tarpusavyje žais abi Lietuvos komandos. Gruodžio 3 d., šeštadienį, Jonavos sporto centro salėje (Vasario 16-osios g. 1A) „Aušrinė“ susitiks su „Kaunas-VDU“ klubu. Rungtynių pradžia 18.00 val. 

 

 

Kęstučio Putelio inf. ir nuotr. 

 

 

Po sunkios pergalės, apmaudi nesėkmė Taline

Po sunkios pergalės, apmaudi nesėkmė Taline Po sunkios pergalės, apmaudi nesėkmė Taline Po sunkios pergalės, apmaudi nesėkmė Taline ]]>
jonavoszinios.lt Mon, 21 Nov 2022 08:38:51 +0200
<![CDATA[„7bet-Lietkabelis“ išvargo dramatišką pergalę Jonavoje]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietkabelis-isvargo-dramatiska-pergale-jonavoje https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/lietkabelis-isvargo-dramatiska-pergale-jonavoje Jonavos ekipa geriau startavo ir po Martino Laksos bei Edvino Šeškaus tritaškių buvo priekyje 13:7. Jamelas Morrisas ėmė tempti į priekį panevėžiečius, kurie po Gyorgy Golomano tolimo šūvio su pražanga lygino rezultatą – 17:17. Jeffery Garrettas vėl atstatė „CBet“ persvarą (22:17), o tolimais metimais toliau besirėmę šeimininkai po pirmo kėlinio pirmavo 27:20.

Antrajame kėlinyje J.Garrettas tęsė dominavimą, tad Jonavos klubas liko priekyje (35:24), kol J.Morrisas ir Paulius Murauskas neinicijavo „7bet-Lietkabelio“ spurto – 30:35. Svečių pražangos leido šeimininkams vėl susigrąžinti iniciatyvą (42:31), po dviejų ketvirčių „CBet“ buvo priekyje 50:41.

„CBet“ puolimas pastrigo trečiojo kėlinio pradžioje, o tuo sėkmingai naudojosi Panevėžio vyrai, priartėję ir po Jamelo Morriso metimo jau kvėpavę į nugaras – 52:53. G.Golomanas netrukus persvėrė rezultatą, tad nuo šio momento užvirė labai atkakli kova. Tik Vytenio Lipkevičiaus metimas paskutinę sekundę po trečio ketvirčio leido „7bet-Lietkabeliui“ turėti trapų pranašumą – 61:59.

„CBet“ puolimas pastrigo trečiojo kėlinio pradžioje, o tuo sėkmingai naudojosi Panevėžio vyrai, po Jamelo Morriso metimo jau kvėpavę į nugaras – 52:53. G.Golomanas netrukus persvėrė rezultatą, o nuo šio momento užvirė labai atkakli kova. Tik Vytenio Lipkevičiaus metimas paskutinę sekundę po trečio ketvirčio leido „7bet-Lietkabeliui“ turėti trapų pranašumą – 61:59.

Lygu buvo ir toliau, bet „CBet“ komandai stipriai koją kišo nepataikytos baudos. Likus 4 minutėms tvyrojo lygybė (77:77), o 17 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis eliminavo save iš žaidimo dėl pražangų.

Liko pusantros minutės, E.Šeškus vėl įmetė vieną baudą iš dviejų, o K.Kullamae dvitaškį šovė tiksliai – 87:83. Tiesa, jis pats dar prasižengė, suteikdamas viltį „CBet“, o M.Laksa smeigė tritaškį – 88:89. J.Morrisas pataikė baudų metimus, o J.Garrettas ar E.Šeškus pratęsimo nebeišplėšė.

„CBet“: Jeffery Garrettas 20, Martinas Laksa (4/7 trit.) ir Dovis Bičkauskis – po 17, Edvinas Šeškus 15 (6 rez. perd.), Goranas Huskičius 10 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Vytautas Šulskis 7.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 19, Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas (7 atk. kam.) – po 13, Kristianas Kullamae (5 rez. perd.) ir Paulius Murauskas – po 12.  

lkl.lt inf.

„7bet-Lietkabelis“ išvargo dramatišką pergalę Jonavoje

]]>
jonavoszinios.lt Sun, 20 Nov 2022 01:01:21 +0200
<![CDATA[Paaiškėjo Lietuvos bokso čempionato pusfinalių dalyviai]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paaiskejo-lietuvos-bokso-cempionato-pusfinaliu-dalyviai https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/paaiskejo-lietuvos-bokso-cempionato-pusfinaliu-dalyviai
Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje tęsiasi lapkričio 16-19 dienomis vykstantis Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas, kuriame varžosi pajėgiausi šalies boksininkai.


Svorio kategorijos iki 63,5 kg ketvirtfinalyje tarpusavyje kovojo du kauniečiai – Andriejus Lavrenovas ir Simonas Zelenekas. Pergalę rezultatu 3:2 (29:28, 28:29, 29:28, 28:29, 29:28) šventė raudonajame kampe buvęs A. Lavrenovas.


Kitoje svorio kategorijos iki 63,5 kg ketvirtfinalio poroje kaunietis Augustinas Zibuda vienbalsiu teisėjų sprendimu 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27) įveikė panevėžietį Mantą Ramošką.


Buvęs šalies pirmenybių nugalėtojas, kaunietis Gilvinas Lukošiūnas (svorio kategorija iki 63,5 kg) bilietą į finalą iškovojo po to, kai ketvirtfinalyje 5:0 (30:26, 30:27, 29:28, 30:27, 30:27) pranoko vilnietį Vladyslavą Macutkevičių (iki 63,5 kg).


Klaipėdiečio Gyčio Girčiaus (iki 63,5 kg) ir jonaviškio Einoro Sinkevičiaus (iki 63,5 kg) ketvirtfinalio susitikimas buvo nutrauktas antrajame raunde dėl ant pastarojo veido pasirodžiusio kraujo. Vėliau teisėjai nusprendė, kad kovą iki susidūrimo galvomis vedė G. Girčius – taip manė trys iš penkių šoninių teisėjų (3:2).


Svorio kategorijos iki 67 kg ketvirtfinalyje kaunietis Nedas Gudomskas pergalę pasiekė be kovos – panevėžietis Domas Valentinavičius ringe taip ir nepasirodė. Tas pats nutiko ir svorio kategorijoje iki 75 kg, kai į ketvirtfinalio akistatą prieš pasvalietį Arną Kazakevičių nestojo biržietis Erikas Kiseliūnas.


Svorio kategorijos iki 80 kg ketvirtfinalyje šilutiškis Markas Užkuraitis 5:0 (30:27, 30:27, 30:27, 30:27, 30:27) įveikė kitą šilutiškį Kęstutį Nemanių.


Kitame svorio kategorijos iki 80 kg ketvirtfinalyje vilnietis Aleksandras Mironovas 5:0 (29:28, 29:28, 29:28, 29:28, 30:27) pranoko boksininką iš Vilniaus Robertą Zaburą.


Trečiajame svorio kategorijos iki 80 kg ketvirtfinalyje kaunietis Arvydas Dainys rezultatu 0:4 (26:30, 27:29, 27:29, 26:30, 28:28) neprilygo vilniečiui Eigirdui Kasmočiui.


Svorio kategorijos iki 80 kg ketvirtfinalyje kaunietis Robertas Liorančas bilietą į pusfinalį gavo po to, kai kitas kaunietis Gabrielius Savickas ringe nepasirodė.


Identiška situacija buvo užfiksuota net dvejose svorio kategorijos iki 86 kg ketvirtfinalio akistatose. Vilnietis Artiomas Pyžas atsisakė kovoti prieš kaunietį Arą Dudėną, o Vilniaus boksininkas Danielius Šauka šventė pergalę prieš ringe nepasirodžiusį tauragiškį Matą Baršį.


Svorio kategorijoje iki 86 kg kelialapį į pusfinalį iškovojo kaunietis Augustas Garmus, kuris ketvirtfinalyje 5:0 (29:28, 30:27, 30:27, 29:28, 29:28) įveikė vilnietį Darių Dudaitį.


Kitame svorio kategorijos iki 86 kg ketvirtfinalyje biržietis Naglis Petrėnas dar pirmajame kovos raunde nokautavo kaunietį Gelmių Adomkevičių ir užsitikrino laimėjimą bei vietą pusfinalyje.


Dviejų Lietuvos čempionų akistatoje kaunietis Simonas Urbonavičius (iki 92 kg) ketvirtfinalyje vienbalsiu teisėjų sprendimu 5:0 (30:27, 29:28, 30:27, 30:27, 29:28) pranoko šilutiškį Robertą Jokulį (iki 92 kg).


Kita svorio kategorijos iki 92 kg ketvirtfinalio kova buvo sustabdyta antrajame raunde, kai panevėžietis Domantas Prišmantas aiškia persvara nugalėjo vilnietį Mantą Ramanauską.


Tokia pati situacija užbaigė dar vieną svorio kategorijos iki 92 kg ketvirtfinalį, kuriame marijampolietis Vytautas Pivnickas aiškia persvara antrame raunde įveikė vilnietį Roką Vasiliauską.


Paskutinį svorio kategorijos iki 92 kg ketvirtfinalio susitikimą nutraukė jonaviškio Nojaus Strelčiūno sekundantas, tad laimėjimą iškovojo vilnietis Darius Vaišnorovičius.


Svorio kategorijos virš 92 kg ketvirtfinalyje kaunietis Jonas Jazevičius pergalę prieš varžovą iš Šiaulių Žydrūną Kielerį iškovojo pastarajam nepasirodžius ringe.


Kitame svorio kategorijos virš 92 kg ketvirtfinalyje vilnietis Povilas Kvietinskas 5:0 (30:25, 30:25, 30:27, 30:27, 30:27) įveikė boksininką iš Vilniaus Mindaugą Rinkevičių.


Tos pačios svorio kategorijos ketvirtfinalyje laukė dar viena vilniečių akistata, kurioje Adolfas Jankevičius (virš 92 kg) rezultatu 4:0 (29:28, 29:27, 29:28, 28:28, 29:28) pranoko Mindaugą Nacį (virš 92 kg).


Paskutinį kelialapį į pusfinalį iškovojo kaunietis Algirdas Baniulis (virš 92 kg), kurio varžovas, kitas kaunietis Nojus Ivanauskas (virš 92 kg) ringe nepasirodė.


Penktadienį (lapkričio 18 d.) nuo 14 val. sportininkai varžysis pusfinalių akistatose, o šeštadienį (lapkričio 19 d.) nuo 12 val. pajėgiausi šalies boksininkai susitiks finalinėse dvikovose.


Lietuvos čempionate dalyvauja 99 boksininkai (80 vyrų ir 19 moterų) ir tai yra didžiausias dalyvių skaičius šalies bokso pirmenybėse per pastarąjį dešimtmetį.

Lietuvos bokso federacijos inf.

Paaiškėjo Lietuvos bokso čempionato pusfinalių dalyviai

]]>
jonavoszinios.lt Fri, 18 Nov 2022 06:00:16 +0200
<![CDATA[Naktiniam "Šikšnosparnio" taurės mažojo futbolo turnyrui pasibaigus]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/naktiniam-siksnosparnio-taures-mazojo-futbolo-turnyrui-pasibaigus https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/naktiniam-siksnosparnio-taures-mazojo-futbolo-turnyrui-pasibaigus Lapkričio 11 d. Jonavos Centrinio miesto stadione įvyko jau tradicija tapęs ir 18-tą kartą iš eilės vykdomas naktinis mažojo futbolo turnyras „Šikšnosparnio“ taurei laimėti. Turnyro tikslas – populiarinti futbolą tarp aktyviai nesportuojančių futbolo mėgėjų. Džiaugiamės, jog turnyras kasmet pritraukia nemažą būrį komandų, kurios savo jėgas bando išsiaiškinti naktinėse futbolo žaidynėse.

Šiais metais naktinio futbolo turnyre „Šikšnosparnio“ taurei laimėti, dalyvavo 9 komandos, kurios burtų keliu buvo išskirstytos į du pogrupius. Į A pogrupį pateko „Žaibo Kirtis“, „Klevas“ „Normalūs“ ,,Mėgėjai’’.

B pogrupyje kovos vyko tarp „Atsipalaidavę“, „Gramas Laimė“, „Atėjome Pažaisti“, „ISG Vetrolita“, „Simukas“ .

Pogrupiuose komandos iškovojusios pirmas vietas pateko į pusfinalį ir laukė A pogr. II v. –B pogr. III v. ir B pogr.II v. –A pogr. III v. laimėtojų.

Pirmame pusfinalyje „Klevas“ rezultatu 1:0 įveikė „Gramas Laimės“. Antrame pusfinalyje „Normalūs“ įveikė „Atsipalaidavę“ minimaliu skirtumu 1:0 ir finale susitiko su komanda „Klevas“. Laukiamas finalas pilnai atitiko lūkesčius, nes vyko kovinga, emocionali, lygių varžovų dvikova, kurioje sėkmė lydėjo „Normalūs“ komandos žaidėjus, tapusius „Šikšnosparnio“’ taurės laimėtojais.

Keletas rezultatų : „Atėjome Pažaisti“-„ISG Vetrolita“ 0 :0. „Simukas“—„Atsipalaidavę“ 0:1 „Klevas“ – „ISG Vetrolita“ 3:1 „Atsipalaidavę“ – „Mėgėjai“ 3:0 „Normalūs“—„Žaibo Kirtis“ 2:0. Dėl trečios vietos „Gramas Laimės“—„Atsipalaidavę“ 4:0.

Komandos finalininkės 1 vieta - „Normalūs“, 2 vieta - „Klevas“, 3 vieta - „Gramas Laimės“ apdovanotos įsteigtomis Jonavos sporto centro taurėmis ir medaliais, Likusių vietų komandoms įteiktos atminimo taurės.

Dar kartą dėkojame visiems sudalyvavusiems ir tikimės pasimatyti kitais metais!

JSC

Naktiniam "Šikšnosparnio" taurės mažojo futbolo turnyrui pasibaigus

Naktiniam "Šikšnosparnio" taurės mažojo futbolo turnyrui pasibaigus Naktiniam "Šikšnosparnio" taurės mažojo futbolo turnyrui pasibaigus Naktiniam "Šikšnosparnio" taurės mažojo futbolo turnyrui pasibaigus Naktiniam "Šikšnosparnio" taurės mažojo futbolo turnyrui pasibaigus Naktiniam "Šikšnosparnio" taurės mažojo futbolo turnyrui pasibaigus ]]>
jonavoszinios.lt Tue, 15 Nov 2022 16:46:57 +0200
<![CDATA[L. Leskauskas: ,,Labai džiaugiuosi, jog komandoje turime tiek patyrusių krepšininkų"]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/l-leskauskas-labai-dziaugiuosi-jog-komandoje-turime-tiek-patyrusiu-krepsininku https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/l-leskauskas-labai-dziaugiuosi-jog-komandoje-turime-tiek-patyrusiu-krepsininku Pirmuosius žingsnius Lietuvos krepšinio lygoje žengiantis atletinio rengimo treneris Lukas Leskauskas mėgaujasi darbu Jonavos „CBet“ komandoje ir diena iš dienos siekia užsitarnauti Virginijaus Šeškaus pasitikėjimą. Apie debiutinio sezono iššūkius, norą tobulėti bei rinktinių pertraukos naudas pakalbinome jaunąjį specialistą Luką.

Šis sezonas tau yra debiutinis „Betsafe-LKL“ krepšinio lygoje. Papasakok plačiau apie tau suteiktą šansą prisijungti prie Jonavos ekipos, didžiausius iššūkius bei malonumus dirbti stipriausioje šalies krepšinio lygoje.

Pirmiausia, tai norėčiau labai padėkoti šios komandos organizacijai, kurie manimi patikėjo bei davė šansą prisijungti prie šios komandos. Na, o apie galimybę, tai rugpjūčio pradžioje sulaukiau vyr. trenerio skambučio, pasiūlė prisijungti prie komandos. Nei akimirką nesuabejojau. Atvykus į klubą teko įrodyti, jog esu pasiruošęs ir galiu dirbti šiame lygyje, labai džiaugiuosi, jog tai pavyko ir tęsiu darbus Jonavoje.

Jonavos „CBet“ yra stipriausios Lietuvos krepšinio lygos komanda, todėl visada yra noras savo darbą atlikti kuo geriau, kiekviena diena būna kupina malonumų ir iššūkių, kurie skatina nesustoti ir judėti pirmyn.

Lukai, komanda nuostabiai pradėjo sezoną ir jo pradžioje puikiai atlaikė dvigubų ar neretai net ir trigubų savaičių krūvius. Kaip manai, kas lėmė tokį gerą „CBet“ startą?

Manau, pagrindinė puikaus sezono pradžios priežastis yra puiki atmosfera komandos viduje. Žaidėjai vieni su kitais puikiai sutaria, leidžia daug laiko kartu, visa tai persikelia ir į aikštelę, padeda geriau suprasti vienas kitą. Kita medalio pusė yra krepšinio trenerių štabas, kurie, mano akimis, puikiai supranta ir išnaudoja kiekvieno žaidėjo stiprybes ir padeda jiems jas atskleisti.

Kalbant apie dvi ar tris rungtynes per savaitę, tai labai svarbu atsižvelgti į sportininkų savijautą, stengtis tinkamai sudėlioti krūvius, sekti žaidybinę bei treniruočių trukmę tam, kad žaidėjai būtų kuo naudingesni ir „šviežesni“ kiekvienose rungtynėse. Kol kas tai pavyksta ganėtinai neblogai.

Komandoje nestinga labiau patyrusių žaidėjų, kaip pavyksta rasti bendrą kalbą su jais, kurie iš jų savo fizinėmis savybėmis tave stebina labiausiai?

Labai džiaugiuosi, jog komandoje yra nemažą žinių ir patirties bagažą sukaupusių žaidėjų. Jų „atėjimas“ į visą procesą yra tikrai aukštame lygyje. Kiekvienas jų puikiai supranta, jog jie jau nebe 20-ies ir norint žaisti, reikia rūpintis savo pagrindine priemone – kūnu. Žaviuosi žaidėjų atsidavimu, kūno priežiūra. Malonu matyti, kuomet sportininkai susirenka 30-40 minučių prieš kiekvieną treniruotę, atlieka jiems svarbius ir laiko patikrintus fizinius pratimus, ruošia savo kūną fiziniam krūviui.

Jeigu reiktų išskirti žaidėjus atskirai, tai tikrai labai žavi Artūro Valeikos darbas su savo kūnu. Esame diskutavę apie tai ir man labai patinka, jog jis savo kūnu rūpinasi tikrai aukštame lygyje. Į jo treniruočių rutiną esame įtraukę jam priimtinus ir ilgą laiką atliekamus pratimus, kurie jam padeda jaustis geriau ir, esant vyriausiu žaidėju komandoje, išlaikyti, kaip jis pats sako, „longevity“ (liet. ilgaamžiškumą). Tiek Dovis, tiek Edvinas yra tvirtai sudėti žaidėjai, tačiau vėlgi, viso to nebūtų be papildomo darbo. Su Doviu papildomai dirbame ir ties jo ištverme, kuri yra ypatingai svarbi krepšinio sporto šakoje.

Vis dar tęsi mokslus universitete, turi savo contribee platformą, kurioje daliniesi patarimais ir video medžiaga su sekėjais. Kaip pavyksta viską suderinti ir kiek tai skatina tavo norą kasdien tobulėti bei reguliariai gilinti žinias apie aukščiausio lygio atletų rengimą?

Esu jaunas atletinio rengimo treneris, priešakyje dar daug informacijos, kurią reikės įsisavinti, todėl stengiuosi nuolatos tobulėti, gilinti savo žinias apie sportininkų rengimą. Platforma, kurioje keliu informaciją bei video medžiaga, man yra kaip papildoma motyvacija tobulėti, mokytis ir tas žinias perteikti sportininkams, kurie galbūt nori žinoti sportininkų rengimo ypatumus.

Kaip su treneriais išnaudojote rinktinių pertrauką, ką pavyko nuveikti su komanda, kokie buvo prioritetai jos metu?

Didžioji dalis rinktinių pertraukos buvo skirta žaidėjų atsigavimui bei baterijų pakrovimui. Žinoma, krepšinis nebuvo pamirštas, tačiau kamuolį rankose laikėme žymiai mažiau nei žaidybiniu periodu. Aš džiaugiuosi, jog žaidėjai pailsėjo, turėjo daugiau laisvo laiko, kurį galėjo praleisti su savo šeimomis.

Pasibaigus rinktinių pertraukai, Jonavos „CBet“ tęs kovas vietiniuose turnyruose ir rytoj Kėdainiuose egzaminuos vietos „Nevėžio-Optibet“ ekipą.
Šeštadienį Jonavos „CBet“ po beveik mėnesio pertraukos sugrįš rungtyniauti į Jonavą, kuomet priims Panevėžio „7Bet-Lietkabelio“ krepšininkus.


Šeštadienio susitikimo su panevėžiečiais pradžia – 17:20.
Bilietus į rungtynes platina - Ticketmarket.lt
Bilietų nuoroda: bit.ly/3NQuCBy

Jonavos ,,Cbet" info. ir nuotr.

L. Leskauskas: ,,Labai džiaugiuosi, jog komandoje turime tiek patyrusių krepšininkų"

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 15 Nov 2022 13:18:25 +0200
<![CDATA[Pasaulio jaunimo bokso čempionate dalyvaus 6 lietuviai: vienas jų - jonavietis]]> https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pasaulio-jaunimo-bokso-cempionate-dalyvaus-6-lietuviai-vienas-ju-jonavietis https://www.jonavoszinios.lt/naujiena/pasaulio-jaunimo-bokso-cempionate-dalyvaus-6-lietuviai-vienas-ju-jonavietis Lapkričio 14–27 dienomis Alikantės mieste Ispanijoje vyks pasaulio jaunimo bokso čempionatas, kuriame Lietuvai atstovaus 6 nariai.

Vienintelė Lietuvos rinktinės mergina Kamilė Aglinskaitė (svorio kategorija virš 81 kg) ketvirtfinalyje susitiks su Airijos boksininke Elizabeth d'Arcy Cliona.

Lengviausioje tarp lietuvių vaikinų svorio kategorijoje Aleksandras Petrovskis (iki 57 kg) šešioliktfinalyje bandys atlaikyti tailandiečio Phisito Paochanthueko iššūkį.

Paulius Bublis (iki 60 kg) aštuntfinalio etape susirungs su boksininku iš Belgijos Rasuliu Tisayevu.

Aštuntfinalyje Neidas Jokšas (iki 67 kg) susitiks egiptiečiu Abdelmoneimu Mohamedu Aly Hossamu, o Nidas Marma (iki 71 kg) aštuntfinalyje kovos su kubiečiu Pedro Alexis Veitia Llorente.

Jonavietis Tomas Lėmanas, besivaržantis svorio kategorijoje iki 86 kg, aštuntfinalyje priešinsis Indijos boksininkui Mohitui Mohitui.

Lietuvos jaunimo rinktinei Ispanijoje vadovaus vyriausiasis rinktinės treneris Marius Palionis. Jam talkins treneriai Evgenijus Kravčukas, Anatolijus Marma ir Stasys Balčiauskas.

Lietuvos bokso federacija (LBF) anksčiau buvo paskelbusi sprendimą nedalyvauti pasaulio jaunimo čempionate dėl Tarptautinės bokso asociacijos (IBA) nuosprendžio leisti Rusijos ir Baltarusijos sportininkams varžytis IBA organizuojamose varžybose.

Vis dėlto pasaulio jaunimo čempionate Alikantėje nei Rusijos, nei Baltarusijos delegacijų nebus, todėl LBF boksininkai dalyvaus planetos pirmenybėse.

IBA į pasaulio čempionatą Ispanijoje iškvietė ir Lietuvos bokso teisėją Rytį Vasiliauską.

Parengta pagal Lietuvos bokso federacijos info.

JSC nuotr.

Pasaulio jaunimo bokso čempionate dalyvaus 6 lietuviai: vienas jų - jonavietis

]]>
jonavoszinios.lt Tue, 15 Nov 2022 11:30:19 +0200