Jonaviečiai, kaip pasikeitė jūsų kasdienybė įvedus karantiną?

Jau skelbėme, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. 

Pagal naujausius nurodymus, viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis. Taip pat parkuose ir kitose atvirose vietose prašoma lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis (išskyrus tos pačios šeimos narius), laikytis saugaus kontakto (didesnio nei 2 metrų atstumo ir trumpesnio nei 15 minučių kontakto), higienos reikalavimų.  

Sunku būtų nesutikti, kad karantinas iš esmės pakeitė daugelio žmonių gyvenimus. Internete plinta įvairūs įrašai apie tai, ką griežtai karantino rekomendacijų besilaikantys žmonės veikia, kaip jie tvarkosi šiuo laikotarpiu. Pavyzdžiui, negalintys lankyti sporto klubų vietoj svarmenų sugalvojo naudoti buityje rastus daiktus, merginos pačios mokosi darytis profesionalų manikiūrą ir pan.

Rubrikoje ,,Vieša nuomonė" klausiame jonaviečių, kaip pasikeitė jų kasdienybė įvedus karantiną? Ką šie veikia laikotarpiu, kuriuo nerekomenduojama lankytis viešose vietose?

vikipedija.lt nuotr.