Rubrikoje ,,Vieša nuomonė" klausiame - ar Jums patrauklios ,,Black Friday" akcijos?

Šiemet lapkričio 27 d. vyksiantis „Black Friday“ (liet. „Juodasis penktadienis“) žada pirkėjams akcijas ir išpardavimus bei didesnes nuolaidas nei įprastai.

Apie tai skelbiama tiek per televiziją, tiek internetiniuose portaluose. Tačiau nesunku pastebėti, kad dalis gyventojų itin skeptiškai vertina šią išpardavimų dieną. Apie tai liudija socialiniuose tinkluose, skirtingose interneto platformose matomi komentarai - juose piktinamasi, kad akcijos juokingai mažos, o dalis prekeivių dar ir bando sukčiauti.

Dėl to klausiame jonaviečių, kokios jų patirtys, susiję su  ,,Juoduoju penktadieniu"? Galbūt laukiate šių išpardavimų ir taupote jiems iš anksto? O gal ,,Juodasis penktadienis" jums - įprasta diena, neturinti įtakos jūsų pirkiniams? Tiesa, tą pačią dieną minima ir ,,Nieko nepirkimo diena" - tądien žmonės raginami ne tik nieko nepirkti, bet ir dalyvauti mainų mugėse – pasidalinti nereikalingais daiktais, drabužiais ir maisto produktais. Tad galbūt Jūs tądien nieko nepirksite ir prisidėsite prie nevartotojiškų vertybių puoselėjimo?

Kviečiame išsakyti savo nuomonę žemiau esančiame langelyje.