Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę.


Apie

Apie jonavoszinios.lt

Jonavoszinios.lt – Jonavos ir Jonavos rajono informacinis portalas. Leidėjas - uždaroji akcinė bendrovė (UAB) "Jonavos žinios".

jonavoszinios.lt vienodai atviras visoms politinėms partijoms, visuomeninėms organizacijoms, savivaldybei ir jos įmonėms, mokykloms, bendruomenėms ir kiekvienam jonaviečiui.

Politikų tekstai ar kitokie reklaminiai straipsniai, už kuriuos yra sumokėta, visi be išimties žymimi užsakymo numeriu. Jis nurodomas teksto pabaigoje.

jonavoszinios.lt pasilieka teisę verslininkų ir politikų tekstus skelbti nemokamai, jei jie pasirodys įdomūs savo turiniu, o taip pat aktualūs skaitytojams.

jonavoszinios.lt taip pat pasilieka teisę nepublikuoti tų rašinių, kurie bus menkaverčiai savo turiniu ir temos aktualumu.

jonavoszinios.lt leidžia skelbti anoniminius jonaviečių straipsnius ir nuomones, jei dėl tam tikrų priežasčių (pasekmių) rašantieji nenori prisistatyti.

jonavoszinios.lt niekam neatskleis savo informacijos šaltinių, jei to padaryti neįpareigos teismas.

jonavoszinios.lt pasilieka teisę šalinti šmeižikiškus ir įžeidžiančius komenatrus, nuo kurių nusišalina (Teismui nusprendus kitaip). Taip pat, esant reikalui, teisėsaugai suteiks visą įmanomą informaciją, kad tokių komentarų ar skelbimų autoriai būtų nustatyti ir paviešinti.

jonavoszinios.lt neatmeta galimybės inicijuoti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižikiškų ar įžeidžiančių komentarų.

jonavoszinios.lt siekia dirbi operatyviai ir objektyviai, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos principų.

Jonavoszinios.lt – tai kokybiški tekstai, įdomios temos ir nešališkumas.