Kelių infrastruktūros paslaugų vystymo departamento direktoriaus Gintaro Bilevičiaus teigimu, viena iš strateginių įmonės krypčių yra vystyti su kelių infrastruktūra susijusias veiklas, todėl nuo šių metų vidurio įmonė pradėjo teikti horizontalaus kelių ženklinimo paslaugą.

„Bendrovė  kuo toliau, tuo stipriau klientams galės pasiūlyti kompleksines paslaugas „iš vienų rankų“. Įmonė yra sukaupusi didelę patirtį kelių priežiūros srityje, turi aukštą darbuotojų kompetenciją, patvirtintusi vadybos sistemos sertifikatus, todėl šios patirtys bus pritaikytos ir horizontalaus kelių ženklinimo srityje“, – tvirtina G. Bilevičius.

Anot „Kelių priežiūros“ atstovo, įmonė papildomai investavo į reikiamą techniką ir įrangą, skirtą atlikti visų tipų horizontalaus kelių ženklinimo darbus: dažais, termoplastiku, šaltu bei purškiamu (plonasluoksniu) plastiku.

Pasak G. Bilevičiaus, pirmasis ženklinimo tipas pasižymi greitu dažymu, yra pigesnis sprendimas, bet įprastai jo tarnavimo laikas trumpesnis ir siekia dvejus metus. Asfalto ar betonų paviršių ženklinimas termoplastiku, šaltu arba purškiamu plastiku yra kiek brangesnis ženklinimo būdas, tačiau jo tarnavimo laikas siekia iki 4 metų, taip pat jam taikoma ilgesnė atliktų darbų garantija.

„Horizontalusis kelių ženklinimas – atsakingas ir kruopštumo reikalaujantis darbas, nuo kurio priklauso eismo dalyvių saugumas, todėl šia veikla rūpinsis patyrę įmonės specialistai šioje srityje turintys daugiau kaip 10 metų patirtį. Tikimės, kad darbai vyks sklandžiai, o atidžiai suženklintas žymėjimas užtikrins sklandesnes keliones“, – pažymi Kelių infrastruktūros paslaugų vystymo departamento vadovas.

Bendrovė horizontalaus kelių ženklinimo paslaugas galės pasiūlyti visiems klientams, kuriems ši paslauga gali būti aktuali, įskaitant degalines, prekybos/logistikos centrų stovėjimo aikšteles, įmonių teritorijas, gamybines patalpas ir pan.

AB „Kelių priežiūra“ inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: