Vairuotojai, kuriems tenka išvažinėti iš Lietavos gatvės į J. Basanavičiaus gatvę, ko gero, sutiks, kad piko metu čia neretai kyla iššūkių: eismas intensyvus, o automobiliai gali važiuoti daugybe skirtingų trajektorijų.

Dėl to jonaviečiai jau kurį laiką diskutuoja, kad minėtoje vietoje praverstų žiedinė sankryža. Kyla klausimas, ar yra reali tikimybė, kad sulauksime jos?

J. Basanavičiaus gatvė priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai (LAKD). Kaip paaiškėjo susisiekus su ja, žeidinės sankryžos turėtume sulaukti, tačiau negreitai. 

,,Informuojame, kad ši sankryža yra įtraukta į vieno lygio sankryžų pertvarkymo prioritetinę eilę ir yra šios eilės 317 vietoje (iš 1342 sankryžų). Atsižvelgiant į vietą eilėje, ją tvarkyti planuojama ne anksčiau nei po 5 metu. Tačiau, vieta ir terminas gali pasikeisti, kai bus peržiūrėtos eilės ir įvertinti kriterijai, kurie ir lemia vietą eilėje", - paaiškino LAKD.

Direkcija atkreipia dėmesį, kad valstybinės reikšmės kelių projektų įgyvendinimas priklauso nuo Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: