Išreikšti pagarbą mirusiajam – vienas iš pagrindinių artimųjų užduočių, išlydint į paskutinę  kelionę draugą, pažįstamą ar šeimos narį. Tačiau tokiomis akimirkomis sunku susitaikyti su netektimi – prarandama pusiausvyra, mirusiojo artimiesiems „slysta žemė iš po kojų“.  Yra žinoma, kad gedėjimas vyksta per 5 stadijas: neigimą, pyktį, derybas, liūdesį ir susitaikymą. Jei Jums nepavyksta susidoroti su šiomis emocijomis ir tinkamai suvokti realybę bei sunku suvaldyti padėtį, atsinaujinę „Užuojautos namai“ pasirengę sunkią valandą padėti išlydėti artimuosius.

Sekant naujausiomis laidojimo tradicijomis ir besikeičiančiu žmonių poreikiu, „Užuojautos namai “ pristato atsinaujinusius, modernius atsisveikinimo namus ne tik savo vidumi, bet ir nauja koncepcija: teikiamomis paslaugomis, aptarnavimo standartu ir liberalesniu požiūriu į atsisveikinimą su artimuoju.   

Viskas pakeista iš pagrindų

Panerių gatvėje esantis pastatas po rekonstrukcijos iš vidaus tapo neatpažįstamas.

Gausiems žmonių srautams puikiai tiks itin erdvi salė. Atnaujintoje didžiojoje šarvojimo salėje tilps iki 100 žmonių. Mažesniems susibūrimams - jaukiai, šviesiais atspalviais rekonstruota mažoji salė, kurioje tilps iki 30 žmonių. Šalia salių naujai įrengti du poilsio kambariai, kuriuose rasite visas reikalingas priemones – nuo naujų baldų iki naujų indų. Rekonstruotos laukimo patalpos, sanitarinis mazgas, administracijos patalpos ir t.t.    

Jonavos rajono savivaldybei rekonstruojant šalia esančią erdvę,  prie darbų finansavimo prisidėjo ir „Užuojautos namai“ – rekonstruotos automobilių parkavimo aikštelės, atokvėpio vietos, o pavasarį šios erdvės dar bus tobulinamos – bus rengiami nauji suoliukai.   

Įdiegta naujausia įranga

Atnaujintuose „Užuojautos namuose“ įdiegtos šiuolaikinės technologijos: įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurių pagalba, gavus prisijungimo kodus, atsisveikinimą su velioniu bus galima stebėti tiesiogiai, iš bet kurio pasaulio kampelio.

Įrengta nauja šildymo – vėdinimo – kondicionavimo sistema: patalpoje esantieji artimieji nejus karščio, šalčio ar deguonies trūkumo diskomforto.

Pasirūpinta saugumu – priešgaisrine perspėjimo sistema.

Nuo dokumentų tvarkymo iki ...

„Užuojautos namuose“ teikiamos visos įmanomos paslaugos  – nuo dokumentų sutvarkymo iki pagarbaus atsisveikinimo organizavimo. Čia pat galite įsigyti šarvojimo drabužių, pelenų urnų. Jei yra pageidavimas kremuoti velionio palaikus, jie vežami į Kėdainius, Lenkiją, ar Latviją.  

Sunkią netekties valandą visus rūpesčius patikėkite profesionalams, beveik tris dešimtmečius dirbančius šioje srityje.

Kontaktai:  Telefonu visą parą 8 646 24433 ; 8 349 54415. Adresas: Panerių g. 16, Jonava.

Užs.nr. 2020/11/13/2

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: