Praėjusią žiemą, gruodžio 27-ąją, jau rašėme, kad Jonavoje, Draugystės soduose, Kaimynų gatvėje, rastas vyro kūnas. Tuomet policijos pareigūnai nedaugžodžiavo, tačiau šią savaitę teismui perdavus bylą, aiškėja, kad iš emigracijos sugrįžęs 44-erių metų vyras buvo spardytas, daužytas kumščiais ir subadytas peiliu. Skaičiuojama, kad jam teko apie 40 smūgių, į skirtingas kūno vietas. Įtariamieji - du vyrai.

Nusikaltimas įvykdytas sodo namelyje vykusių išgertuvių metu. Sprendžiant iš ikiteisminio tyrimo metu surinktos medžiagos, jose dalyvavo ir moteris, į kurios pusę nužudytasis esą pasakė įžeidžius žodžius, kas lėmė konfliktą. Jo metu nužudytasis buvo taip talžomas, jog mirė vietoje, o įtariamieji netrukus puolė galvoti, kur paslėpti kūną.

Nutarta paprašyti pažįstamo pagalbos - paskolinti automobilį, kuriuo kūnas turėjo būti nuvežtas į nuošalią vietą. Tačiau iš Jonavos atvykęs asmuo nesutiko būti bendru ir apie nužudymą pranešė policijos pareigūnams. Jie sulaikė įtariamuosius.

Abu įtariamieji pripažinti recidyvistais, jie teisti buvo ir anksčiau. Vienas už sveikatos sutrikdymą ir plėšimą, kitas už grubų Kelių eismo taisyklių pažeidimą, kuris lėmė avariją, viešosios tvarkos pažeidimą bei už kelis sveikatos sutrikdymus. 

Už Jonavoje įvykdytą žmogžudystę jiems gresia laisvės atėmimas nuo 7 iki 15 metų.

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Taip pat skaitykite: