Rugsėjo 7 dienos vakarą įvyko V-as ir finalinis Jonavos bėgimo taurės etapas, po kurio paaiškėjo ne tik paskutinio etapo, bet ir viso sezono greičiausieji. V-o etapo trasa vyko Jonavos mieste, ją sudarė 6,8 km. Finalinę trasą išmėginti nusprendė 99 bėgimo entuziastai.

V-O ETAPO REZULTATAI:

Greičiausi vyrai:

1. Justinas Čekanauskas - Origami Runners – 22:37

2. Marius Gružauskas – Maratonas – 23:11

3. Antanas Žukauskas- Maratonas – 23:29

Greičiausios moterys:

1. Milda Eimontė – Sesės bėga – 27:09

2. Vilmantė Stašauskaitė – Maratonas – 27:09

3. Aurelija Kisieliūtė – Kauno BMK - 29:20 Visi V-o etapo rezultatai : https://www.lbma.lt/results/rezultatai.php?race=354

2023 m. Jonavos bėgimo taurės viso sezono greičiausiųjų lyderių tarpe 3 vietas užėmė Aistė Valantiejienė (Kauno BMK) ir Marius Gružauskas („Maratonas“). 2-os vietos pakylą papuošė Aurelija Kisieliūtė (Kauno BMK) ir Antanas Žukauskas (Maratonas). Čempionais tapo visą sezoną pirmavę ir lyderių pozicijų iki pat finalo neapleidę Vilmantė Stašauskaitė („Maratonas“) ir Justinas Čekanauskas (Origami runners).

Galutiniai bendri įskaitiniai viso sezono taškai ir rezultatai : https://www.lbma.lt/registracija/priedai/Jonava2023-bendra-iskaita-5.pdf

Jonavos bėgimo taurės 2023 m. sezonas prasidėjo gegužės mėnesį ir tęsėsi iki rugsėjo mėnesio pradžios. Per šį laikotarpį įvyko 5 bėgimo etapai, kurie buvo suorganizuoti Jonavos mieste bei tokiose Jonavos r. seniūnijose kaip Šveicarija, Žeimiai, Markutiškiai ir Batėgala.

Dėkojame visiems, kurie dalyvavo ir tiems, kurie palaikė bėgikus tiek startuojant, tiek finišuojant.

Iki susitikimo naujame Jonavos bėgimo taurės sezone 2024 metais!

JSC info.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: