Ilgą laiko tarpą buvo skelbiama, kad Jonavos rajone pasveikusiais buvo laikomi 69 jonaviečiai, tačiau per praėjusią parą šis skaičius drastiškai pasikeitė.  Gruodžio 2 d., 10 val. duomenimis pasveikusiais laikomi jau 307 rajono gyventojai, vadinasi į sistemą „COVID-19 atvejų statistika“ suvesti 238 nauji pasveikimai.

Toks „stebuklingas“ ir greitas sirgusiųjų pasveikimas siejamas su koronaviruso atvejų registracijos ir interaktyvių žemėlapių atnaujinimu bei keitimu. Maždaug savaitę, kol vyko sistemos atnaujinimo darbai, specialistai neturėjo prieigos (negalėjo suvesti) pasveikusiųjų asmenų duomenų. Šiai dienai tikinama, kad sistema „COVID-19 atvejų statistika“ ir „Covid-19 ligos apžvalga Lietuvoje“ veikia pilnu pajėgumu ir duomenys suvedami kiek įmanoma tikslesni.  

Tokie pasveikimo skaičiai džiugina, tačiau neramina kiti – per parą fiksuota nemažai ir naujų susirgimų. Gruodžio 2 d., 10 val. skelbiama, kad nauji atvejai Jonavoje – 53 ir šiuo metu serga 481 jonavietis.

Per visą pandemijos laikotarpį iki dabar, gruodžio 2-osios, rajone iš viso registruoti 792 šios ligos atvejis, nuo koronaviruso mirė 3 asmenys, sirgusiųjų Covid -19 liga ir mirusiųjų dėl kitų priežasčių -  1 asmuo.

Naujas protrūkis fiksuotas Jonavos globos namuose, kur patvirtinta 11 COVID-19 ligos atvejų. Visi asmenys yra šios įstaigos gyventojai.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: