Jonavos rajone sergamumas koronavirusu per 14 dienų 100 tūkst. gyventojų sudaro 1 533,4 (vakar buvo 1 584,4), Lietuvoje – 1078,1  (vakar buvo 1034,1). Džiugina tai, kad pagal sergamumo skaičių Jonavos rajono savivaldybė iš 3 vietos nukrito į 5 vietą iš visų 60 šalies savivaldybių. Sergamumo rodikliais mūsų rajoną lenkia Kėdainių r. sav. ( 1 901,7), Panevėžio m. sav. (1 734,9), Alytaus m. sav. (1 695,6) ir Pakruojo r. sav. (1 623).

Šio ryto, gruodžio 10-osios duomenimis, Jonavos rajone per pastarąją parą registruoti 42 nauji atvejai (vakar buvo 76 nauji) ir šiuo metu virusu serga 738 asmenys (vakar sirgo 729).

Taipogi per praėjusią parą registruoti 28 nauji pasveikimai ir iš viso pasveikusiais laikomi 485 rajono gyventojai.

Pranešama apie naujas kraštiečių mirtis – per praėjusią parą registruotos 4 naujos mirtys nuo korona viruso. Šiuo metu nuo šios ligos yra mirę jau 12 jonaviečių.

Per visą pandemijos laikotarpį iki dabar, gruodžio 10-osios, rajone iš viso registruoti  1 236 šios ligos atvejai. Sirgusiųjų Covid -19 liga ir mirusiųjų dėl kitų priežasčių -  1 asmuo.

Savivaldybės administracijos direktorius pasirašė naują įsakymą dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo nustatymo ugdymo įstaigoje. Dėl nustatyto COVID-19 Jonavos vaikų lopšelyje – darželyje „Dobilas“ grupėje „Drugeliai“ iki gruodžio 17 d. imtinai taikomas infekcijos plitimą ribojantis režimas bei minėtoje grupėje ikimokyklinio ugdymo organizavimą pavesta vykdyti nuotoliniu būdu.

Jonavos raj. Ruklos Stanislausko mokyklos-daugiafunkcis centras praneša, kad jų skyriaus "Pušaitė" priešmokyklinės grupės ugdytiniui nustatytas COVID-19 atvejis.

„Skyriuje "Pušaitė" atliekama patalpų dezinfekcija, vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis. Ugdymo įstaiga bendradarbiauja su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Jonavos skyriaus specialistais, sudaromas artimą kontaktą turėjusių asmenų sąrašas. Jei NVSC specialistai nustatys, kad Jūsų vaikas turėjo didelės rizikos sąlytį su COVID-19 liga sergančiu asmeniu, su Jumis susisieks NVSC specialistai ir nurodys tolimesnius veiksmus bei paaiškins apie izoliaciją. Jei sužinojote, kad Jūsų vaikas turėjo didelės rizikos sąlytį su COVID-19 liga sergančiu asmeniu išlikite ramūs ir laukite tolimesnių NVSC nurodymų“, - skelbia ugdymo įstaiga.

***

Jonavos rajono savivaldybėje nuo 8 val. iki 17 val. veikia telefono numeris, kuriuo gyventojams suteikiama visa su koronavirusu susijusi informacija:  8 600 13682

Jonavoje veikia mobilus COVID-19 testavimo punktas (žiūrėti užimtumą), įrengtas adresu Žeimių g. 21A. Gyventojų registracija į testavimo punktą vykdoma trumpuoju telefonu 1808 arba internetu. Negalinčius atvykti savo transportu, pavėžėju ar taksi, atveža UAB  „Vilkai“, į kurią pacientas kreipiasi tel. 8 673 51976.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: