LSDP

Naujienos

Dar keli atstovai atvyko į VRK su rinkėjų parašų lapais, vienam kandidatui nepavyks dalyvauti rinkimuose

Dar keli atstovai atvyko į VRK su rinkėjų parašų lapais, vienam kandidatui nepavyks dalyvauti rinkimuose
jonavoszinios.lt

Respublikos Prezidento rinkimuose kandidatuojantys Aurelijus Veryga, Eduardas Vaitkus ir Gintautas Kniukšta ketvirtadienį pristatė rinkėjų parašų lapus Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) ir užbaigė parašų rinkimą.

Aurelijus Veryga. Parašų rinkimo lapuose surinko  28368 parašų. Elektroninių paslaugų portale www.rinkejopuslapis.lt už Aurelijų Verygą elektroniniu būdu pasirašė 8418 rinkėjų.

Eduardą Vaitkų elektroniniu būdu pasirašė 15985 rinkėjai. Parašų rinkimo lapuose surinko 15833 parašų.

Respublikos Prezidento rinkimuose kandidatuojantis Gintautas Kniukšta ketvirtadienį pristatė rinkėjų parašų lapus Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) ir užbaigė parašų rinkimą.

Už Gintautą Kniukštą elektroniniu būdu pasirašė 462 rinkėjai. Parašų rinkimo lapuose surinkti 304 parašai.

VRK ketvirtadienį taip pat gavo Gintauto Kniukštos prašymą atšaukti jo pareiškinius dokumentus. Tokia teisė yra numatyta Rinkimų kodekse. Tokiu būdu Gintautas Kniukšta baigė savo dalyvavimą Respublikos Prezidento rinkimuose. 

Šiuo metu pasirašyti dar galima už Arūną Rimkų ir Valdą Tutkų. 

Giedrimas Jeglinskas, Andrius Mazuronis, Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė, Eduardas Vaitkus, Aurelijus Veryga, Ignas Vėgėlė, Dainius Žalimas ir Remigijus Žemaitaitis parašų rinkimą jau yra užbaigę. 

Kiekvienas Respublikos Prezidento rinkimuose kandidatuojantis asmuo turi surinkti ne mažiau kaip 20 tūkstančių jį palaikančių rinkėjų pritarimo parašų. Parašų rinkimo terminas baigiasi ketvirtadienį. 

Respublikos Prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: