Šiandien jau rašėme, kad šeštadienį pareigūnams įkliuvo Žemaites gatve važiavęs girtas vairuotojas. Tačiau tai ne vienintelis savaitgalį po ,,linksmybių" prie vairo Jonavoje sėdęs asmuo - pareigūnai pranešė, kad vakar, sausio 30-ąją apie 10.25 val. dar vienas girtas vairuotojas sulaikytas Lietavos gatvėje.

Pirminiais duomenimis, tąkart  „Škoda“ vairavo neblaivus, 1974-aisiais metais gimęs vyras. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,23 prom.

Primename, kad transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) ar apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai, taip pat apsvaigimo patikrinimo vengimas arba alkoholio (nustatytas daugiau negu 0,4 promilės neblaivumas), narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimas iki patikrinimo užtraukia baudą vairuotojams nuo aštuonių šimtų iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Vairuotojas, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kas mokė praktinio vairavimo, būdamas neblaivus ir kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilės neblaivumas, taip pat tas, kuris vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyta neblaivumo požymių arba vartojo alkoholio po eismo įvykio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų, taip pat gali būti konfiskuotas automobilis ir atimama teisė vairuoti iki 5 metų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: